Uitslagen Pinksterwedstrijd (loopnummers)

Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100m200mPunten totaal
1 Mike Dierkx SCSP 12,44 24,71 1198
2 Max van der Heyden SCSP 12,43 25,80 1109
3 Ruben Heijnen Delta Sport 12,46 26,11 1079
4 Toine van den Bos Delta Sport 13,38 27,08 847



Jongens Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Ivar van de Wege SCSP 2:26,15 ---



Jongens Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100m150mPunten totaal
1 Sven Kolk Spado 12,89 19,63 1337
2 Jip Haest Spado 13,74 20,62 1131
3 Ramon Biondina Spado 14,11 24,15 826



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Stef Kapteijn AV `56 2:14,56 2,17
2 Wouter Schets AV `56 2:24,90 2,20
3 Jorrit Ivens ACW `66 2:25,72 2:26,99
Robert de Graaf AV `56 DNS 2,18



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m150mPunten totaal
1 Jonathan Dobbelaar SCSP 11,11 20,56 1170
2 Chris Wieles SCSP 11,36 20,92 1100
3 Ralph de Maat SCSP 12,05 22,40 885
4 Ryan Karelse AV `56 12,43 23,41 764
5 Jamal Abdallah SCSP 12,43 23,61 750



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Jamal Abdallah SCSP 3:22,10 ---
2 Ralph de Maat SCSP 3:24,19 ---
3 Dylan Bouwhuizen RK HAV 3:48,60 ---
4 Sven Kramer AV `56 3:52,37 ---
5 Ryan Karelse AV `56 4:14,24 ---



Jongens Pupil A - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Fabian de Maat SCSP 3:34,74 ---
2 Robin Bouwhuizen RK HAV 3:38,42 ---
3 Maxim Van Goethem RK HAV 3:38,88 ---
4 Benjamin Pijnen SCSP 3:38,89 ---
5 Daan Schuit SCSP 3:49,73 ---
6 Matthijs de Brouwer RK HAV 4:03,79 ---



Jongens Pupil B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Ivar Engels DNMC 2:11,50 ---
2 Jaro Steels RK HAV 2:14,90 ---
3 Viktor Wieles SCSP 2:15,96 ---
4 Diablo de Grave RK HAV 2:27,09 ---



Jongens Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Devlin de Grave RK HAV 2:39,62 ---



Masters Mannen - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Chris de Smit M35 - RK HAV 2:15,07 2:12,66
2 Jos de Kreek M45 - SCSP 2:34,18 2:30,00



Masters Mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Johan Karelse M35 - AV `56 10:46,10 10,50
2 Jaap van der Veen M45 - SCSP 12:02,20 ---
3 Harold de Maat M45 - SCSP 12:43,14 ---



Meisjes Junior A - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Amber van de Maele Belgie 2:23,11 2:19,00
2 Tessa van den Brink SCSP 2:25,65 ---



Meisjes Junior A - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100m200mPunten totaal
1 Waeöby Jones SCSP 14,22 29,02 1123
2 Brigitte de Graaf AV `56 15,21 31,52 809



Meisjes Junior B - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Maaike de Kreek SCSP 2:24,49 2:23,00



Meisjes Junior B - 3000 meter

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80m150mPunten totaal
1 Ellen van Houdt SCSP 11,28 21,10 1098
2 Isabelle v...der Molen SCSP 11,20 21,31 1093
3 Lianne van Kampen SCSP 11,15 21,75 1066
4 Fien Lelie RK HAV 12,47 23,25 769
5 Amy Niema...sverdriet RK HAV 12,68 24,72 650



Meisjes Junior C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Fien Lelie RK HAV 1:55,81 1:59,08
2 Amy Niema...sverdriet RK HAV 2:23,06 ---



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60m150mPunten totaal
1 Katja van Eetvelt RK HAV 8,92 22,39 988
2 Noa van Tuijl DNMC 9,07 22,42 958
3 Xenia Kroonen RK HAV 9,23 23,18 875
4 Shanti Marinissen DNMC 9,82 24,75 675



Meisjes Junior D - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Tessa Schets AV `56 1:59,01 1,55
2 Xenia Kroonen RK HAV 2:06,77 ---



Meisjes Pupil A - 1000 meter

# Naam ResOBP
1 Amy de Graaf AV `56 3:30,52 ---
2 Elise Loir Belgie 3:47,15 ---
3 Yara Karelse AV `56 3:51,91 3,48
4 Zoe van Luijk AV `56 4:03,75 ---
5 Marit Simonse AV `56 4:14,80 4,12
6 Ann Den Exter RK HAV 4:24,09 ---
7 Kirsten Vierbergen RK HAV 4:32,94 ---



Meisjes Pupil B - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Lobke Bouman RK HAV 2:28,14 ---
2 Tess van Luijk AV `56 2:31,66 ---



Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Valerie Pijnen SCSP 2:23,16 ---



Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam ResOBP
1 Victoria Pijnen SCSP 2:36,00 ---
2 Sabine van der Vloet RK HAV 2:45,03 ---



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100m200mPunten totaal
1 Thomas Kempe RK HAV 12,02 24,47 1299
2 Jeroen van Driessche RK HAV 12,10 24,61 1270
3 George Schanck WLNG 15,44 32,61 262



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Jasper Zuidhof AV `56 2:03,37 2:03,32
2 Tristan V... de Velde Belgie 2:21,48 ---
3 Tim Buysse Belgie 2:24,49 ---
4 Matti Buysse Belgie 2:27,28 ---



Senioren mannen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Erwin Adan DNMC 8:49,74 8,38
2 Tim van den Broeke DNMC 8:51,12 8:46,74
3 Ronnie Overgaauw DNMC 9:00,63 8:30,14
4 Job de Feijter RK HAV 9:05,53 8:57,89
5 Erwin Harmes GRTM 9:08,63 8,32
6 Michiel Lelie RK HAV 10:13,30 9:45,25



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m200mPunten totaal
1 Samantha Lernout RK HAV 13,55 27,72 1329



Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam ResOBP
1 Birgit Van Boxstael Belgie 2:22,24 2:22,65



Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam ResOBP
1 Mirthe Overkamp AV Phoenix 11:26,54 11,45
2 Wendy van de Velde WLNG 13:35,53 ---
3 Daisy van de Velde WLNG 17:27,46 ---