Uitslagen Clubkampioenschappen AV Flevo Delta

Jongens Junior A - Meerkamp

# Naam 100m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Nick Florissen Flevo Delta 12,55 3:26,82 9,22 1,45 1469



Jongens Junior A - Olympische estafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Luuk Vos AV PEC 1910 57,64 ---



Jongens Junior B - Meerkamp

# Naam 100m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Scott Boon Flevo Delta 11,56 2:59,16 12,98 1,90 2594
2 Niels Kok Flevo Delta 11,94 3:00,35 9,38 1,60 1974
3 Devin van den Berg Flevo Delta 12,63 3:14,99 9,20 1,75 1836
4 Jarno de Groot Flevo Delta DNS DNS 9,67 1,80 1116
5 Ruben Zoeten Flevo Delta 13,39 DNS 9,28 1,45 1076
6 Youp Brouwer Flevo Delta DNS DNS 9,20 1,55 845



Jongens Junior B - Olympische estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Poldersquad #4 AV Flevo Delta - JJB 4 4:06,53 1



Jongens Junior B - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 B junioren AV Flevo Delta - JJB 4 44,93 1



Jongens Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Scott Boon Flevo Delta 24,25 ---
2 Youp Brouwer Flevo Delta 20,44 ---



Jongens Junior C - Meerkamp

# Naam 100m1000mSpeerVerPunten totaal
1 Kjell de Groot Flevo Delta 13,29 2:59,17 26,19 4,74 2336
2 Bas Schimmel Flevo Delta 13,06 3:26,82 28,50 5,17 2286
3 Stan Jongstra Flevo Delta 13,56 3:26,62 24,78 4,74 2070
4 Robin van der Stege Flevo Delta 14,63 3:43,64 30,68 4,23 1828
5 Gijs de Bruijne Flevo Delta 14,69 DNS 21,82 4,41 1310
6 Thijs Zoon Flevo Delta DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Junior C - Olympische estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Bob de Bouwer AV Flevo Delta - JJC 4 4:41,43 1



Jongens Junior C - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Daan Schade Flevo Delta 60,48 60,57
2 Robin van der Stege Flevo Delta 17,48 ---



Jongens Junior D - Meerkamp

# Naam 80m1000mSpeerVerPunten totaal
1 Brend Baak Flevo Delta 11,54 3:18,38 42,28 4,63 2307
2 Erik Bos Flevo Delta 11,80 4:23,49 25,45 4,41 1630
3 Tom Bloemberg Flevo Delta 13,25 4:09,72 19,25 3,51 1211
4 Maarten Sijbrandy Flevo Delta 12,81 3:45,86 9,65 3,17 1093
5 Kyano Visser Flevo Delta 13,17 DNS 25,52 3,62 1085
6 Nick Resink Flevo Delta 13,78 4:05,44 13,24 2,86 914
7 Ryan Honders Flevo Delta DNS DNS 17,33 3,51 591
8 Pim Harleman Flevo Delta 17,99 5:37,60 8,75 2,24 132



Jongens Junior D - Olympische estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 D junioren AV Flevo Delta - JJD 4 5:09,05 1



Jongens Junior D - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
Nick Resink Flevo Delta DNS ---
Erik Bos Flevo Delta DNS ---



Jongens Pupil A - Meerkamp

# Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
1 Bruce Boon Flevo Delta 9,01 3:31,59 34,65 4,62 2357
2 Dynand Maerman Flevo Delta 10,30 3:54,64 27,05 3,83 1767
3 Jorian Reijnders Flevo Delta 9,94 4:14,73 27,16 3,80 1724
4 Coen Bloemberg Flevo Delta 9,61 4:06,52 23,52 3,56 1719
5 Yaasir Albojaddaine Flevo Delta 10,75 3:46,84 20,38 3,02 1498
6 Spyke Maerman Flevo Delta 11,12 4:31,19 24,98 3,50 1407
7 Maarten Scholte Flevo Delta 10,32 4:37,05 20,18 3,35 1399
8 Rowan Tiemes Flevo Delta 10,68 4:39,35 21,48 3,45 1378
9 Jaap Zoon Flevo Delta 10,82 3:35,42 10,91 2,85 1366
10 Ruben Scholte Flevo Delta 11,55 5:01,01 13,88 2,70 934
11 Marnix Rischke Flevo Delta 11,45 5:18,99 13,41 2,69 883
12 Matthijs v... der Leij Flevo Delta 13,07 5:34,14 13,85 2,23 594



Jongens Pupil A - Olympische estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 De luie gappies AV Flevo Delta - JPA 4 5:40,69 3
2 De snelle kampioenen AV Flevo Delta - JPA 4 5:45,90 2
3 Geen team AV Flevo Delta - JPA 4 6:25,26 1



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
1 Ivan de Regt Flevo Delta 7,06 4:28,09 18,82 3,45 1541
2 Menno van Riesen Flevo Delta 7,25 4:20,54 15,19 3,39 1463
3 Gideon Blankespoor Flevo Delta 7,41 4:13,68 11,83 2,91 1306
4 Huub de Bruijne Flevo Delta 7,69 4:17,50 14,32 2,87 1271
5 Bram van Tilburg Flevo Delta 7,59 4:57,92 12,30 2,80 1095



Jongens Pupil B - Olympische estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 MGML AV Flevo Delta - JPB 4 6:26,68 1



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Jesse van Wijk Flevo Delta 7,60 2:27,87 20,90 2,67 1284
2 Sam Willems Flevo Delta 7,69 2:25,67 15,73 2,87 1248
3 Giovanni Rauw Flevo Delta 7,79 2:31,99 13,08 2,69 1104
4 Filip Gussenhoven Flevo Delta 8,03 2:47,92 15,29 2,74 1010
5 Jasper Rischke Flevo Delta 7,70 2:50,00 11,50 2,63 968
6 Mike Kelders Flevo Delta 8,62 2:45,14 10,30 2,08 712



Jongens Pupil C - Olympische estafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Albert van den Berg Flevo Delta 8,98 2:54,74 11,43 2,31 676
2 Thijs Jasper Flevo Delta 9,15 3:02,10 10,08 2,20 569
3 Germ Brandsma Flevo Delta 8,80 2:55,75 8,88 1,85 553



Jongens Pupil Mini - Olympische estafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Masters Mannen - Meerkamp

# Naam 100m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Nico Wilbrink M45 - Flevo Delta 15,64 4:10,25 8,00 1,25 875
2 Ton Dreuning M45 - Flevo Delta DNS DNS 11,15 DNS 673



Masters Mannen - Olympische estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 De Vierdaagse AV Flevo Delta - M45 4 5:19,78 2
2 De Roo AV Flevo Delta - M35 4 5:24,76 1
2 De rennende rakkers AV Flevo Delta - M45 4 5:31,86 1



Masters Mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Ed Fennema M45 - Flevo Delta 33,32 ---
2 Ton Dreuning M45 - Flevo Delta 32,02 ---



Masters Vrouwen - Meerkamp

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Masters Vrouwen - Olympische estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 PSSJ AV Flevo Delta - V35 4 5:54,63 1
1 PHPN AV Flevo Delta - V45 4 5:58,38 1



Masters Vrouwen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Monique Gerbrands V45 - Flevo Delta 17,25 ---



Meisjes Junior A - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogPunten totaal
1 Iris van Driest Flevo Delta 15,09 2:38,76 6,55 1,20 1609
2 Maartje Oostveen Flevo Delta 15,11 3:10,09 7,27 1,30 1544



Meisjes Junior A - Olympische estafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior A - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Marije Efdee Leiden 44,45 ---
2 Lisanne va...der Stege Flevo Delta 12,98 ---



Meisjes Junior B - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogPunten totaal
1 Lisanne Brouwer Flevo Delta 12,81 2:40,75 10,72 1,55 2689
2 Shanna Strijker Flevo Delta 14,18 2:27,16 7,97 1,35 2178
3 Joyce Schumacher Flevo Delta 13,15 DNS 8,40 1,50 1851
4 Jacquelien Klaver Flevo Delta 14,10 DNS 9,80 DNS 1068



Meisjes Junior B - Olympische estafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior B - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Maaike Westerdijk Flevo Delta 30,41 30,59



Meisjes Junior C - Meerkamp

# Naam 80m800mSpeerVerPunten totaal
1 Janice Zomerman Flevo Delta 11,20 2:58,72 36,71 4,29 1983
2 Lana Jongstra Flevo Delta 11,07 2:52,30 17,91 4,79 1840
3 Hanneke Deurloo Flevo Delta 11,88 2:54,91 25,01 4,16 1701
4 Danielle Holstege Flevo Delta 11,94 2:55,67 21,72 4,12 1622
5 Carmen Harleman Flevo Delta 12,94 3:04,17 22,16 3,47 1314
6 Anna Scholte Flevo Delta 12,56 3:19,19 17,81 3,62 1219
7 Diede van der Meer Flevo Delta DNS DNS 36,88 DNS 597



Meisjes Junior C - Olympische estafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior C - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
1 Janice Zomerman Flevo Delta 24,86 ---
2 Carmen Harleman Flevo Delta 16,60 ---
3 Anna Scholte Flevo Delta 13,19 ---



Meisjes Junior D - Meerkamp

# Naam 60m800mSpeerVerPunten totaal
1 Mette van der Meer Flevo Delta 8,56 2:52,02 33,06 4,28 2026
2 Truus Lut... NDombaxi Flevo Delta 8,93 2:51,85 16,51 4,28 1665
3 Donna Dorgelo Flevo Delta 9,03 2:51,97 15,18 3,44 1450
4 Indy Faassen Flevo Delta 9,54 2:57,19 11,49 3,56 1259
5 Kalitha Wilgenburg Flevo Delta 9,77 3:09,38 8,68 3,65 1085
6 Dorcas Wilbrink Flevo Delta 9,68 3:33,18 13,89 3,37 1049
7 Lisa Zoon Flevo Delta 10,09 3:04,25 11,70 2,31 880
8 Loïs Buitenhuis Flevo Delta 10,65 3:21,34 6,90 3,08 719
9 Lindsey Peek Flevo Delta 10,37 DNS 6,68 2,92 527



Meisjes Junior D - Olympische estafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Junior D - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten



Meisjes Pupil A - Meerkamp

# Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
1 Fleur Pieters Flevo Delta 9,11 3:27,69 14,54 4,09 1992
2 Evi Falkena Flevo Delta 9,78 3:30,29 14,73 3,97 1841
3 Miriam Felix Flevo Delta 9,35 4:01,77 18,85 3,79 1768
4 Sanne Schokkenkamp Flevo Delta 9,83 4:04,30 13,85 3,58 1556
5 Irene Doeze Jager Flevo Delta 10,16 4:06,55 18,32 3,52 1553
6 Kim Remijn Flevo Delta 10,22 4:23,28 15,41 3,08 1341
7 Kyra de Regt Flevo Delta DNS DNS 19,00 2,92 605



Meisjes Pupil A - Olympische estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 The Blue Unicorns AV Flevo Delta - MPA 4 5:16,22 1



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
1 Ruth Westrik Flevo Delta 7,15 4:26,96 16,33 3,27 1452
2 Linde Houweling Flevo Delta 7,58 4:24,28 9,79 2,77 1162
3 Elysha van der Velde Flevo Delta 7,51 4:34,59 14,10 2,49 1158
4 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 8,02 4:47,02 9,16 2,45 923
5 Laura Resink Flevo Delta 8,41 5:13,51 10,15 2,75 859
6 Tulay Bolat Flevo Delta 8,61 5:05,31 12,69 2,30 811



Meisjes Pupil B - Olympische estafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Norah Doeze Jager Flevo Delta 8,46 2:42,48 12,05 2,59 887
2 Isa Pap Flevo Delta 8,58 3:15,55 12,55 2,22 637



Meisjes Pupil C - Olympische estafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalVerPunten totaal
1 Anna van Elst Flevo Delta 8,01 2:39,26 8,47 2,97 985
2 Tess Geling Flevo Delta 8,67 2:45,92 11,46 2,40 787
3 Norah van Elst Flevo Delta 8,86 3:15,47 8,46 2,14 501
4 Ashley Taylor Flevo Delta 9,57 3:11,70 11,24 1,83 421



Meisjes Pupil Mini - Olympische estafette

Er bestaan nog geen estafette teams.



Senioren mannen - Meerkamp

# Naam 100m1000mKogelHoogPunten totaal
1 Leon Wiers Flevo Delta 12,20 3:18,75 11,41 1,75 2046
2 Martijn Koops Flevo Delta 12,80 3:34,38 9,56 1,70 1638
3 Stefan Breet Flevo Delta 13,01 2:47,05 6,47 1,55 1622
4 Daniël va...der Stege Flevo Delta 13,61 3:26,80 10,07 1,60 1496
5 Rick Winters Flevo Delta 14,26 4:07,10 7,38 1,50 838
6 Martijn va...der Stege Flevo Delta 14,35 DNS 7,80 DNS 466



Senioren mannen - Olympische estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Sharon moet blijven! AV Flevo Delta - Msen 4 4:41,15 2
2 Nationale broers/zussendag... verlaat AV Flevo Delta - Msen 4 5:06,09 1



Senioren mannen - Kogelslingeren

# Naam ResOBP
Daniël va...der Stege Flevo Delta DNS ---
Martijn Koops Flevo Delta DNS ---



Senioren vrouwen - Meerkamp

# Naam 100m800mKogelHoogPunten totaal
1 Emilie Van Arendonk Flevo Delta 13,59 3:09,96 7,02 1,35 1818



Senioren vrouwen - Olympische estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 BLCK AV Flevo Delta - Vsen 4 5:07,09 2
2 De smurfinnen AV Flevo Delta - Vsen 4 5:32,31 1



Senioren vrouwen - Kogelslingeren

Er zijn nog geen ingeschreven atleten