Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A

# Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
1 Fleur Pieters Flevo Delta 9,11 3:27,69 14,54 4,09 1992
2 Evi Falkena Flevo Delta 9,78 3:30,29 14,73 3,97 1841
3 Miriam Felix Flevo Delta 9,35 4:01,77 18,85 3,79 1768
4 Sanne Schokkenkamp Flevo Delta 9,83 4:04,30 13,85 3,58 1556
5 Irene Doeze Jager Flevo Delta 10,16 4:06,55 18,32 3,52 1553
6 Kim Remijn Flevo Delta 10,22 4:23,28 15,41 3,08 1341
7 Kyra de Regt Flevo Delta DNS DNS 19,00 2,92 605

Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Fleur Pieters Flevo Delta 9,11 +2.6 m/s--- 628
2 Miriam Felix Flevo Delta 9,35 +2.6 m/s--- 585
3 Evi Falkena Flevo Delta 9,78 +2.6 m/s9,82 513
4 Sanne Schokkenkamp Flevo Delta 9,83 +2.6 m/s--- 505
5 Irene Doeze Jager Flevo Delta 10,16 +2.6 m/s--- 454
6 Kim Remijn Flevo Delta 10,22 +2.6 m/s--- 445
Kyra de Regt Flevo Delta DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 1000 meter Meisjes Pupil A

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Fleur Pieters Flevo Delta 3:27,69 --- 594
2 Evi Falkena Flevo Delta 3:30,29 3:33,54 578
3 Miriam Felix Flevo Delta 4:01,77 --- 406
4 Sanne Schokkenkamp Flevo Delta 4:04,30 --- 394
5 Irene Doeze Jager Flevo Delta 4:06,55 --- 384
6 Kim Remijn Flevo Delta 4:23,28 --- 313
Kyra de Regt Flevo Delta DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Balwerpen Meisjes Pupil A

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Kyra de Regt Flevo Delta 19,00 --- 303
2 Miriam Felix Flevo Delta 18,85 --- 301
3 Irene Doeze Jager Flevo Delta 18,32 --- 293
4 Kim Remijn Flevo Delta 15,41 --- 249
5 Evi Falkena Flevo Delta 14,73 15,03 238
6 Fleur Pieters Flevo Delta 14,54 --- 234
7 Sanne Schokkenkamp Flevo Delta 13,85 --- 223

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil A

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Fleur Pieters Flevo Delta 4,09 --- 536
2 Evi Falkena Flevo Delta 3,97 3,83 512
3 Miriam Felix Flevo Delta 3,79 --- 476
4 Sanne Schokkenkamp Flevo Delta 3,58 --- 434
5 Irene Doeze Jager Flevo Delta 3,52 --- 422
6 Kim Remijn Flevo Delta 3,08 --- 334
7 Kyra de Regt Flevo Delta 2,92 --- 302

Uitslagen Olympische estafette Meisjes Pupil A

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 The Blue Unicorns AV Flevo Delta - MPA 4 5:16,22 1