Uitslagen Pupillen medaillewedstrijd Regio 21 Poule M1

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mHKogelHoogPunten totaal
1 Coen Bloemberg Flevo Delta 11,7 5,82 1,20 1265
2 Jorian Reijnders Flevo Delta 12,2 6,84 1,10 1205
3 Olaf Langeslag Isala `96 12,7 6,06 1,05 1079
4 Spyke Maerman Flevo Delta 12,8 6,00 1,05 1066
5 Rowan Tiemes Flevo Delta 12,3 5,17 1,05 1056
6 Damian Wolters AV Athlos 13,8 4,96 1,15 995
7 Daan Beute Isala `96 13,0 4,85 1,05 975
8 Yannick Aartsen AV Athlos 13,0 4,96 1,00 945
9 Jesse Ouwehand Isala `96 13,6 5,45 1,00 932
10 Thomas de Kimpe Isala `96 12,8 4,40 0,95 886
11 Merijn Klasens Isala `96 14,2 5,35 1,00 884
12 Mees Moolenaar AV Athlos 13,6 4,30 1,00 853
13 Luca Goedhart AV Athlos 14,1 5,22 0,95 846
14 Yoran Oosterveld AV Athlos 13,9 3,84 1,00 797
15 Ruben Jacobs AV Athlos 13,9 3,71 1,00 787
16 Marijn van Bruggen Isala `96 15,3 5,17 0,90 730
17 Jelmer Overtoom AV NOP 15,1 3,71 0,95 673
18 Ruben Scholte Flevo Delta 15,4 4,16 0,85 615
19 Marnix Rischke Flevo Delta 15,9 3,75 0,90 594



Jongens Pupil A1 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Flevo Delta 1 AV Flevo Delta - JPA1 4 38,3 2
2 Isala 1 Isala `96 - JPA1 4 43,3 1



Jongens Pupil A1 - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Mees Moolenaar AV Athlos 18,85 ---
2 Spyke Maerman Flevo Delta 16,79 ---
3 Rowan Tiemes Flevo Delta 16,23 ---
4 Jorian Reijnders Flevo Delta 16,15 ---
5 Coen Bloemberg Flevo Delta 15,65 ---
6 Olaf Langeslag Isala `96 15,54 ---
7 Marijn van Bruggen Isala `96 14,66 ---
8 Yannick Aartsen AV Athlos 13,97 ---
9 Jesse Ouwehand Isala `96 12,57 ---
10 Thomas de Kimpe Isala `96 12,44 ---
11 Merijn Klasens Isala `96 12,07 ---
12 Luca Goedhart AV Athlos 11,78 ---
13 Yoran Oosterveld AV Athlos 11,67 ---
14 Jelmer Overtoom AV NOP 11,48 ---
15 Marnix Rischke Flevo Delta 11,11 ---
16 Ruben Jacobs AV Athlos 10,85 ---
17 Ruben Scholte Flevo Delta 10,53 ---
18 Damian Wolters AV Athlos 9,22 ---
19 Daan Beute Isala `96 8,74 ---



Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mHKogelHoogPunten totaal
1 Bruce Boon Flevo Delta 10,5 10,31 1,40 1790
2 Bram Eleveld AV Athlos 11,0 8,53 1,35 1602
3 Mika van Mierlo Isala `96 11,0 8,49 1,35 1600
4 Luuk van der Maaten AV Athlos 11,3 7,45 1,40 1554
5 Thijs van der Maaten AV Athlos 10,7 7,13 1,30 1523
6 Silvan Jansen AV NOP 11,3 7,86 1,25 1462
7 Cas Kanis Isala `96 11,5 5,94 1,25 1329
8 Isas Prinsen AV NOP 11,7 6,22 1,25 1327
9 Mohamed Bouzalmat AV Athlos 11,3 5,48 1,15 1247
10 Dynand Maerman Flevo Delta 13,1 8,00 1,10 1194
11 Maarten Scholte Flevo Delta 12,2 5,68 1,15 1171
12 Kian Beks Isala `96 14,0 7,77 1,05 1079
13 Sil Zoethout AV NOP 12,8 5,35 1,05 1025
14 Senna Haklander AV Athlos 13,1 6,12 1,00 1012
15 Jasper de Vries Isala `96 13,2 5,53 1,05 1004
16 Jaap Zoon Flevo Delta 13,0 5,09 1,05 991
17 Tygo Schuurkamp AV Athlos 13,4 6,14 1,00 991
18 Levi Nguyen Isala `96 12,5 5,26 0,95 972
19 Daan Scholte AV Athlos 14,8 6,04 1,05 925
20 Mike Keizer AV Athlos 13,8 5,48 0,95 884
21 Bram Nusmeier AV Athlos DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil A2 - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Athlos 1 AV Athlos - JPA2 4 36,9 8
2 Flevo Delta 2 AV Flevo Delta - JPA2 4 37,4 7
3 Isala 2 Isala `96 - JPA2 4 40,5 6
4 Athlos 2 AV Athlos - JPA2 4 40,7 5
5 Athlos 4 AV Athlos - JPA2 4 41,3 4
6 Athlos 3 AV Athlos - JPA2 4 42,7 3
7 Isala 3 Isala `96 - JPA2 3 44,2 2
8 NOP AV NOP - JPA2 4 DNS 0



Jongens Pupil A2 - Discuswerpen

# Naam DiscusOBP
1 Bruce Boon Flevo Delta 27,27 ---
2 Bram Eleveld AV Athlos 21,76 ---
3 Mika van Mierlo Isala `96 21,35 ---
4 Silvan Jansen AV NOP 21,19 ---
5 Dynand Maerman Flevo Delta 19,83 ---
6 Thijs van der Maaten AV Athlos 18,01 ---
7 Kian Beks Isala `96 17,83 ---
8 Mohamed Bouzalmat AV Athlos 17,28 ---
9 Senna Haklander AV Athlos 16,72 ---
10 Daan Scholte AV Athlos 15,98 ---
11 Jaap Zoon Flevo Delta 15,40 ---
12 Isas Prinsen AV NOP 15,22 ---
13 Tygo Schuurkamp AV Athlos 15,18 ---
14 Luuk van der Maaten AV Athlos 15,00 ---
15 Maarten Scholte Flevo Delta 14,95 ---
16 Jasper de Vries Isala `96 14,13 ---
17 Levi Nguyen Isala `96 13,65 ---
18 Mike Keizer AV Athlos 12,57 ---
19 Cas Kanis Isala `96 12,30 ---
20 Sil Zoethout AV NOP 12,10 ---
Bram Nusmeier AV Athlos DNS ---



Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
1 Christian ...leermaker AV Athlos 6,6 3:41,7 18,45 3,39 1788
2 Hugo Visser Isala `96 7,2 3:43,1 19,88 3,18 1632
3 Minne Burgstra AV Athlos 6,6 4:12,3 18,41 3,23 1605
4 Menno van Riesen Flevo Delta 6,9 4:12,0 16,06 3,15 1488
5 Joseb Verbaan AV NOP 7,1 4:23,3 22,58 3,08 1480
6 Josse Kampen Isala `96 7,0 4:13,4 18,99 2,85 1445
7 Sem Kiel Isala `96 7,1 3:58,5 12,47 3,13 1445
8 Stan van der Horst AV Athlos 7,4 4:19,5 21,55 2,93 1393
9 Huub de Bruijne Flevo Delta 7,0 4:46,0 14,40 2,76 1231
10 Maiky Scheurwater Isala `96 7,1 4:56,0 12,30 3,11 1213
11 Pepijn Ossendrijver AV Athlos 7,9 4:47,7 19,95 2,76 1145
12 Bram Van Tilburg Flevo Delta 7,4 5:34,3 17,67 3,02 1117
13 Joran van Boven Isala `96 7,8 4:52,0 16,25 2,85 1110
14 Maurits Schrijver AV Athlos 7,8 4:56,4 15,38 2,66 1044
15 Joris de Jonge AV NOP 7,1 6:03,0 10,54 2,95 975
16 Gijs Geschiere Flevo Delta 7,8 5:03,5 9,37 2,47 876
17 Romey Vos Isala `96 7,9 5:25,8 11,31 2,44 829
18 Gavino van...ieuwenhof Flevo Delta 8,1 5:40,6 13,27 2,45 798
19 Corne den Hollander AV Athlos DNS DNS DNS DNS 0



Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalHoogPunten totaal
1 Jasper Hegeman AV NOP 7,1 2:14,5 3,99 1,15 1319
2 Lars Hansman Isala `96 7,1 2:13,8 4,24 1,10 1296
3 Tomas Platje AV NOP 7,1 2:29,1 3,02 0,90 1013
4 Giovanni Rauw Flevo Delta 7,3 2:31,8 2,75 0,90 954
5 Sam Willems Flevo Delta 7,6 2:38,6 2,97 1,00 927
6 Remi van Hell Isala `96 7,6 2:35,8 3,19 0,85 835
7 Jesse van Wijk Flevo Delta 7,6 2:37,8 2,39 0,80 786
8 Jelmer Jorritsma Flevo Delta 7,9 2:38,2 3,15 0,85 769
9 Koen Endeman Isala `96 8,4 2:42,9 3,74 0,95 736
10 Patrick Duiveman Isala `96 8,2 2:43,3 2,73 0,90 727
11 Yeabsira Coenen AV NOP 7,9 2:51,0 3,17 0,85 693
12 Mika Hofman AV Athlos 7,5 DNS 3,02 0,80 599
13 Pepijn van Leeuwen Flevo Delta 9,0 3:02,2 2,68 0,85 477
14 Giel Scholte AV Athlos 8,4 2:56,3 3,07 0,60 404
15 Jasper Rischke Flevo Delta DNS DNS 2,65 DNS 0



Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalHoogPunten totaal
1 Noud Kanis Isala `96 7,9 2:13,8 2,84 0,85 953
2 Tycho Kiel Isala `96 7,9 2:29,1 2,05 0,75 757
3 Tije Annema Isala `96 7,9 2:27,7 2,85 0,70 731
4 Emiel Sin...rtensdijk AV Athlos 8,7 2:31,3 2,67 0,70 586
5 Tieme Koornstra AV Athlos 8,5 DNS 2,53 0,80 439
6 Hugo Duits AV Athlos 9,0 2:58,3 2,47 0,70 386
7 Levi Wolters AV Athlos 9,0 3:30,9 1,75 0,75 335
8 Jamairo Sijbesma Isala `96 9,1 3:16,8 2,44 0,75 326
9 Thijs Jasper Flevo Delta 8,8 3:22,0 2,43 0,70 324
10 Luuk vd Berg AV Athlos 10,1 3:04,1 2,85 0,60 160



Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 1000m60mHBalVerPunten totaal
1 Evi Falkena Flevo Delta 3:37,8 11,8 15,03 3,69 1601
2 Manon van der Zwaard AV NOP 3:50,1 12,0 20,46 3,65 1588
3 Guusje Koning AV Athlos 4:04,6 12,3 17,75 3,18 1356
4 Maud van Bentem AV NOP 3:56,5 13,0 15,45 3,39 1342
5 Eva Middelkamp AV Athlos 4:39,6 12,3 20,67 3,34 1288
6 Julia Fahner Isala `96 4:16,3 12,9 15,16 3,31 1239
7 Meike Schipper AV Athlos 4:05,7 13,2 13,63 3,29 1232
8 Kim Remijn Flevo Delta 4:15,2 12,7 15,34 2,87 1175
9 Amber van Manen AV Athlos 4:24,7 14,3 19,79 3,00 1110
10 Kara Werink AV NOP 4:47,4 13,5 12,92 3,51 1079
11 Charisia Verbaan AV NOP 4:15,0 14,1 11,57 2,84 1000
12 Mounia Dadou AV Athlos 4:38,2 13,3 12,08 2,74 956
13 Lieke Poolen AV Athlos 4:39,9 14,5 8,12 2,80 798
14 Veerle Pilat AV NOP 4:40,8 16,0 10,99 2,91 788
15 Lisa van der Sluijs AV Athlos 5:30,7 15,4 10,03 2,80 631
16 Ilja Penninkhof Isala `96 4:54,9 17,3 9,95 2,30 534
17 Ayla Broeksema AV Athlos DNS DNS DNS DNS 0
17 Lois van Zuthem AV Athlos DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 1000m60mHBalVerPunten totaal
1 Fleur Pieters Flevo Delta 3:31,9 11,0 14,09 4,18 1803
2 Fien Molenberg AV Athlos 3:36,8 11,4 22,82 3,90 1803
3 Kyra de Regt Flevo Delta 3:57,2 12,1 19,10 3,72 1538
4 Tess Bakker AV Athlos 3:50,0 12,3 19,73 3,51 1523
5 Maxime van Mourik AV Athlos 4:01,7 12,0 17,92 3,53 1470
6 Miriam Felix Flevo Delta 3:58,0 11,5 13,27 3,56 1468
7 Anniek Draaistra AV NOP 3:54,7 12,1 14,31 3,40 1413
8 Lynn Bunnik AV Athlos 3:55,3 13,2 11,70 3,59 1308
9 Veerle van den Berg AV NOP 4:12,7 12,4 16,23 3,24 1301
10 Joyce de Vries AV Athlos 4:13,6 11,9 13,45 3,24 1296
11 Kaylin Wierda AV NOP 4:32,0 12,4 15,43 3,59 1280
12 Carolien Remijn AV Athlos 4:16,6 12,8 12,10 3,34 1199
13 Noa Sinte...rtensdijk AV Athlos 4:07,7 13,7 11,15 3,24 1132
14 Sophia van Loo AV Athlos 4:14,6 14,4 14,99 3,14 1101
15 Lotte Hofman AV Athlos 4:42,1 13,9 15,81 3,14 1042
16 Puk van Mierlo Isala `96 4:34,5 14,3 14,09 3,03 991
17 Donna ten Hove Isala `96 4:49,0 14,4 13,09 3,01 913
18 Lilia Vliem AV Athlos 4:29,5 15,1 11,35 2,97 899
19 Sanne Schokkenkamp Flevo Delta DNS 12,1 DNS 3,53 767
20 Nynke Frijlink Isala `96 5:00,8 14,9 10,52 2,79 753
21 Juliet Frijlink Isala `96 5:52,8 16,3 18,93 2,88 695
22 Indy Broersma AV Athlos DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
1 Ruth Westerik Flevo Delta 6,9 4:23,6 16,37 3,19 1453
2 Lisa Hoogervorst Isala `96 7,0 4:17,5 14,89 3,21 1436
3 Emma Bakkenes AV Athlos 7,1 4:31,8 14,62 3,04 1322
4 Isis Visser Isala `96 7,4 4:06,6 13,51 2,64 1269
5 Merel Hofstede Isala `96 8,0 4:10,2 14,01 2,76 1182
6 Elysha van der Velde Flevo Delta 7,1 4:37,8 11,43 2,41 1118
7 Michelle v... Roemburg Flevo Delta 7,7 4:47,1 9,86 2,26 914
8 Romin Zweers Isala `96 8,3 4:33,9 9,78 2,35 880
9 Eva de Vries Isala `96 8,8 4:34,7 10,17 2,10 765
10 Laura Resink Flevo Delta 8,3 5:46,4 12,39 2,42 732
11 Noa Pikkert Isala `96 8,8 5:17,5 10,84 2,40 702
12 Tulay Bolat Flevo Delta 8,5 5:30,9 12,35 2,21 698
13 Marit Zweers Isala `96 9,0 5:05,3 8,97 2,14 621
14 Naomi den Besten AV Athlos DNS DNS DNS DNS 0
14 Fabienne ...rtensdijk AV Athlos DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40m600mBalHoogPunten totaal
1 Valerie van Laar Isala `96 7,7 2:21,3 3,77 0,95 998
2 Loïs Schuurman Isala `96 7,6 2:29,6 2,81 0,90 915
3 Marel Mulders AV NOP 7,7 2:41,7 3,46 0,95 855
4 Aniek van Hulzen AV NOP 7,7 2:25,6 3,00 0,80 854
5 Sanne Kobus AV NOP 7,8 2:38,7 3,05 0,90 819
6 Merlijn Hofstra AV NOP 8,0 2:29,7 2,88 0,85 810
7 Carlijn Scholte AV Athlos 8,6 2:35,7 3,09 0,85 680
8 Noortje Bos AV Athlos 8,1 2:50,0 4,06 0,85 675
9 Nynke Moolenaar AV Athlos 8,6 2:47,1 3,62 0,90 646
10 Anne van Geet AV Athlos 8,6 2:35,1 3,64 0,75 611
11 Chamena Hoekman Isala `96 8,6 2:53,2 3,13 0,80 540
12 Alice Elwick AV Athlos 8,1 3:13,4 3,25 0,80 517
13 Isa Pap Flevo Delta DNF 3:39,7 2,96 0,85 232
14 Charlene Westhuis AV Athlos DNS DNS DNS 0,70 122
15 Jaydee Broersma AV Athlos DNS DNS DNS DNS 0
15 Elise Hoorweg AV Athlos DNS DNS DNS DNS 0
15 Nikki Mölling AV Athlos DNS DNS DNS DNS 0



Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40m600mBalHoogPunten totaal
1 Anna van Elst Flevo Delta 7,5 2:48,6 2,49 0,85 775
2 Noa Busnach AV Athlos 8,5 2:39,1 3,24 0,85 672
3 Eva Hoogervorst Isala `96 8,5 2:44,1 2,59 0,75 568
4 Tess Geling Flevo Delta 8,6 2:50,2 2,55 0,80 556
5 Meliz Jansen Isala `96 8,7 3:09,9 2,69 0,65 334
6 Felyz Vos Isala `96 9,3 3:42,9 2,01 0,75 298
7 Quinty vd Horst AV Athlos 9,4 3:50,0 2,73 0,75 286