Uitslagen Junioren C/D Poule 51 Wedstrijd 3 [2014]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Faas Wijn AV Trias JC 12,19 +1.8 m/s--- 793
2 Sem Verweij AV Hylas JC 12,26 +0.7 m/s--- 782
3 Jens van Gelderen AV Lycurgu...JC Team 1 12,52 +1.9 m/s--- 740
4 Jay Beelen AV Trias JC 12,67 +0.7 m/s--- 717
5 Quiincy omero AV Hylas JC 12,81 +0.7 m/s--- 696
6 Hidde Koning AV Lycurgu...JC Team 1 12,90 +1.9 m/s--- 683
7 Bastiaan Church AV NOVA JC Team 1 13,04 +1.9 m/s--- 663
8 Tim Roozendaal AV NOVA JC Team 1 13,22 +1.9 m/s--- 637
9 Lars Koning AV Lycurgu...JC Team 1 13,28 +1.9 m/s--- 0
10 Bas van Dijk AV Lycurgu...JC Team 2 13,69 +0.3 m/s--- 573
11 Sam Steur TAS `82 JC 13,88 +1.8 m/s--- 549
12 Sten Ellsworth AV Lycurgu...JC Team 2 14,05 +0.3 m/s--- 528
13 Pieter Brand TAS `82 JC 14,06 +1.8 m/s--- 526
14 Sil de Graaf AV Hollandia JC 14,12 +0.7 m/s--- 519
15 Joeri van Rijswijck SAV JC 14,16 +0.3 m/s--- 514
16 Robin Zutt AV NOVA JC Team 2 14,57 +1.8 m/s--- 466
17 Joran Timmerman AV Hera JC 14,73 +1.8 m/s--- 447
18 Julian van de Beek SAV JC 16,32 +0.3 m/s--- 286
19 Thomas Prins AV NOVA JC Team 2 16,96 +0.3 m/s--- 229
Dylan Haazelager AV Trias JC DNS --- 0
Luuk Bruins AV Hollandia JC DNS --- 0
Dennis Fagel AV Hera JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jens van Gelderen AV Lycurgu...JC Team 1 2:06,26 --- 831
2 Yannick Ruiter AV Trias JC 2:07,09 --- 819
3 Jurriaan Odekerken AV Trias JC 2:10,34 --- 777
4 Mats Heine AV Lycurgu...JC Team 1 2:17,00 --- 696
5 Casper van den Top AV Lycurgu...JC Team 1 2:22,45 --- 0
6 Marc Rademakers AV NOVA JC Team 1 2:25,63 --- 602
7 Thijs van Noorloos AV Lycurgu...JC Team 2 2:32,24 --- 538
8 Mark Dijkstra AV Hylas JC 2:33,09 --- 530
9 Peter van der Kuijl AV NOVA JC Team 2 2:34,12 --- 520
10 Teun Beers AV NOVA JC Team 1 2:34,62 --- 516
11 Sam Steur TAS `82 JC 2:37,74 --- 488
12 Joost Glas AV Hollandia JC 2:38,76 --- 479
13 Sten Ellsworth AV Lycurgu...JC Team 2 2:39,92 --- 469
14 Luuk Bruins AV Hollandia JC 2:45,53 --- 424
15 Dean Niesten AV Hera JC 2:52,22 --- 373
16 Julian van de Beek SAV JC 3:04,09 --- 292
17 Simon de Vries AV Hera JC 3:04,45 --- 289
Job de Koning AV Trias JC DNS --- 0
Thion Glasbergen TAS `82 JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Martijn Kroes AV NOVA JC Team 1 15,64 +0.5 m/s--- 666
2 Jay Beelen AV Trias JC 15,66 +0.9 m/s--- 665
3 Jesse Pupping AV Lycurgu...JC Team 1 15,81 +0.5 m/s--- 651
4 Casper van den Top AV Lycurgu...JC Team 1 16,92 +0.5 m/s--- 561
5 Marc Rademakers AV NOVA JC Team 1 17,73 +0.5 m/s--- 502
6 Michel van den Hoven AV Trias JC 18,11 +0.9 m/s--- 476
7 Mark Dijkstra AV Hylas JC 18,13 +0.9 m/s--- 475
8 Lars Koning AV Lycurgu...JC Team 1 19,08 +0.5 m/s--- 0
9 Thomas Bruyn AV Lycurgu...JC Team 2 19,48 +0.9 m/s--- 392
10 Kevin Pronk SAV JC 20,99 +0.9 m/s--- 311
11 Joost Glas AV Hollandia JC 21,03 +0.9 m/s--- 309
12 Jochem Bleeker TAS `82 JC 22,36 +0.9 m/s--- 247
Jesse de Jong AV Hera JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV NOVA JC Team 2 (4x100m) AV NOVA - JJC 0 --- 0
AV Lycurgus JC Team 1 (4x100m) AV Lycurgus - JJC 0 48,72 763
AV Hylas JC (4x100m) AV Hylas - JJC 0 49,63 727
AV Trias JC (4x100m) AV Trias - JJC 0 51,34 663
AV NOVA JC Team 1 (4x100m) AV NOVA - JJC 0 51,91 643
AV Lycurgus JC Team 2 (4x100m) AV Lycurgus - JJC 0 52,48 623
AV Hera JC (4x100m) AV Hera - JJC 0 58,32 442
AV Hollandia JC (4x100m) AV Hollandia - JJC 0 58,32 442
TAS `82 JC (4x100m) TAS `82 - JJC 0 1:00,54 382
SAV JC (4x100m) SAV - JJC 0 1:02,41 335



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mika Wagenmaker AV Hollandia JC 36,06 --- 585
2 Faas Wijn AV Trias JC 34,92 --- 569
3 Marten Voorberg AV Lycurgu...JC Team 1 33,05 --- 542
4 Olle Bosma AV Lycurgu...JC Team 1 32,62 --- 0
5 Bastiaan Church AV NOVA JC Team 1 29,85 --- 493
6 Max Kuin SAV JC 27,72 --- 459
7 Julien Karsten AV NOVA JC Team 1 26,23 --- 0
8 Stijn Koonings TAS `82 JC 26,04 --- 431
9 Willem Grapendaal AV Hylas JC 25,89 --- 429
10 Simon de Vries AV Hera JC 22,92 --- 378
11 Peter van der Kuijl AV NOVA JC Team 2 22,64 --- 373
12 Luuk Peterse AV Trias JC 21,50 --- 0
13 Merijn de Bruyne AV Lycurgu...JC Team 2 15,87 --- 241
14 Wouter Vink AV Hollandia JC 15,67 --- 0
Jesse de Jong AV Hera JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgu...JC Team 1 34,76 --- 544
2 Dave Wesselink AV Trias JC 30,47 --- 482
3 Max Kuin SAV JC 29,72 --- 470
4 Marten Voorberg AV Lycurgu...JC Team 1 28,87 --- 0
5 Thion Glasbergen TAS `82 JC 25,19 --- 398
6 Thijs van Noorloos AV Lycurgu...JC Team 2 23,64 --- 372
7 Mika Wagenmaker AV Hollandia JC 23,38 --- 367
8 Luuk Peterse AV Trias JC 18,48 --- 0
9 Thomas Prins AV NOVA JC Team 2 17,55 --- 260
10 Teun Beers AV NOVA JC Team 1 17,06 --- 250
11 Merijn de Bruyne AV Lycurgu...JC Team 2 14,70 --- 0
12 Quiincy omero AV Hylas JC 14,26 --- 191
13 Pepijn Smilda AV Hera JC 13,95 --- 184
Jorrit van Amsterdam AV Hollandia JC DNS --- 0
Dennis Fagel AV Hera JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dave Wesselink AV Trias JC 12,94 --- 655
2 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgu...JC Team 1 11,39 --- 587
3 Marten Voorberg AV Lycurgu...JC Team 1 11,08 --- 0
4 Max Kuin SAV JC 10,70 --- 556
5 Mika Wagenmaker AV Hollandia JC 10,51 --- 547
6 Tim Roozendaal AV NOVA JC Team 1 9,81 --- 513
7 Willem Grapendaal AV Hylas JC 8,89 --- 468
8 Stijn Koonings TAS `82 JC 8,39 --- 442
9 Pepijn Smilda AV Hera JC 7,04 --- 368
10 Robin Zutt AV NOVA JC Team 2 6,83 --- 356
11 Remco Timmerman SAV JC 6,00 --- 0
12 Merijn de Bruyne AV Lycurgu...JC Team 2 5,30 --- 261
13 Teun Beers AV NOVA JC Team 1 5,27 --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sem Verweij AV Hylas JC 1,70 --- 779
1 Martijn Kroes AV NOVA JC Team 1 1,70 --- 779
3 Jelmer van Diepen AV Lycurgu...JC Team 1 1,65 --- 741
4 Wouter Vink AV Hollandia JC 1,50 --- 623
5 Thomas Bruyn AV Lycurgu...JC Team 2 1,45 --- 582
5 Job de Koning AV Trias JC 1,45 --- 582
7 Jochem Bleeker TAS `82 JC 1,40 --- 541
8 Michel van den Hoven AV Trias JC 1,35 --- 0
9 Dean Niesten AV Hera JC 1,35 --- 499
9 Robin Zutt AV NOVA JC Team 2 1,35 --- 499
11 Kevin Pronk SAV JC 1,20 --- 389
Timo Schilp AV Lycurgu...JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jesse Pupping AV Lycurgu...JC Team 1 5,33 +1.8 m/s--- 685
2 Jay Beelen AV Trias JC 5,12 +1.3 m/s--- 644
3 Jelmer van Diepen AV Lycurgu...JC Team 1 4,66 +0.9 m/s--- 0
4 Tim Roozendaal AV NOVA JC Team 1 4,52 +0.3 m/s--- 523
5 Pieter Brand TAS `82 JC 4,51 +0.0 m/s--- 521
6 Joeri van Rijswijck SAV JC 4,49 +0.0 m/s--- 517
7 Bas van Dijk AV Lycurgu...JC Team 2 4,44 +1.5 m/s--- 506
8 Faas Wijn AV Trias JC 4,41 +0.1 m/s--- 0
9 Sil de Graaf AV Hollandia JC 4,27 +0.9 m/s--- 472
10 Julien Karsten AV NOVA JC Team 1 4,12 +0.9 m/s--- 0
11 Stijn Koonings TAS `82 JC 4,02 +0.0 m/s--- 0
12 Joran Timmerman AV Hera JC 3,87 +0.0 m/s--- 392
13 Peter van der Kuijl AV NOVA JC Team 2 3,51 +1.8 m/s--- 320
14 Jeroen de Wolf AV Hylas JC 3,34 +1.8 m/s--- 286
15 Remco Timmerman SAV JC 3,12 +1.2 m/s--- 0
16 Thomas Prins AV NOVA JC Team 2 3,00 +1.5 m/s--- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Gijs Hopman AV Lycurgu...JD Team 1 11,05 +0.9 m/s--- 610
2 Jeremy van der Mee SV Noordkop JD 11,22 +0.9 m/s--- 583
3 Koen Hoedjes AV Hera JD 11,24 +0.8 m/s--- 580
4 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JD 11,64 +0.7 m/s--- 519
5 Tristan Sneekes AV Holland...JD Team 1 11,69 +0.9 m/s--- 512
6 Jarno Gilissen AV Lycurgu...JD Team 1 11,94 +0.9 m/s--- 476
6 Bas Steding AV Lycurgu...JD Team 2 11,94 +0.7 m/s--- 476
8 Olav Mulder AV Hylas JD 12,08 +0.7 m/s--- 457
9 Quinten van Delft AV Holland...JD Team 1 12,09 +0.7 m/s--- 455
10 Patrick van Marion AV Trias JD Team 1 12,18 +0.8 m/s--- 443
11 Noah Baltus AV Holland...JD Team 1 12,21 +0.7 m/s--- 0
12 Jelmer van der Kamp AV Trias JD Team 1 12,32 +0.8 m/s--- 424
12 Hugo Kleve AV Hylas JD 12,32 +0.8 m/s--- 424
14 Daan Emmaneel AV NOVA JD 12,45 +0.7 m/s--- 408
15 Leon Caballer AV Hera JD 12,76 +0.7 m/s--- 369
16 Jesper Sintenie AV NOVA JD 12,79 +0.7 m/s--- 365
17 Teun de Koning AV Lycurgu...JD Team 1 12,83 +0.9 m/s--- 0
18 Dennis Ravenstijn SAV JD Team 1 12,87 +0.8 m/s--- 355
19 Tobi Oluw...bi Obakin AV Hylas JD 12,91 +0.7 m/s--- 0
20 Aris Beers AV NOVA JD 12,96 +0.8 m/s--- 0
21 Loek Timmer SAV JD Team 2 13,33 +0.7 m/s--- 302
22 Bram Huizinga SAV JD Team 1 13,44 +0.8 m/s--- 290
23 Mitchell Kampert SV Noordkop JD 13,72 +0.7 m/s--- 259
24 Justin Hoek SAV JD Team 2 14,26 +0.8 m/s--- 204
Raoul Lensen AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0
Dylan Walravens AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0
Timme Koster AV Trias JD Team 2 DNS --- 0
Tom Schoemaker AV Hera JD DNS --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tom Hoogeboom AV NOVA JD 3:05,45 --- 654
2 Duncan Steenbakker AV Lycurgu...JD Team 1 3:07,27 --- 640
3 Martijn Bakker AV Trias JD Team 1 3:18,71 --- 555
4 Jan Kalverdijk AV Hylas JD 3:22,94 --- 526
5 Ben Aston AV Hylas JD 3:23,88 --- 519
6 Shaffay Oedai AV Holland...JD Team 1 3:24,95 --- 512
7 Bram Huizinga SAV JD Team 1 3:26,89 --- 499
8 Jochem van Dijk AV DOKEV A...ulowna JD 3:30,53 --- 476
9 Joep van der Laarse AV Trias JD Team 1 3:33,76 --- 456
10 Olav Mulder AV Hylas JD 3:35,00 --- 0
11 Bram Klap AV Lycurgu...JD Team 1 3:36,19 --- 442
12 Casper Peterse AV Trias JD Team 2 3:36,60 --- 439
13 Aris Beers AV NOVA JD 3:37,47 --- 434
14 Noah Baltus AV Holland...JD Team 1 3:37,89 --- 432
15 Quinten van Delft AV Holland...JD Team 1 3:38,03 --- 0
16 Kick Doornbos AV Hera JD 3:38,72 --- 427
17 Loek Timmer SAV JD Team 2 3:39,19 --- 424
18 Jesper Sintenie AV NOVA JD 3:39,86 --- 0
19 Stan Huiting AV Trias JD Team 1 3:41,05 --- 0
20 Lars Philipsen AV Hera JD 3:44,68 --- 393
21 Jarno Betlem AV Lycurgu...JD Team 1 3:50,44 --- 0
22 Koen Looman AV Hera JD 4:05,11 --- 0
23 Noah den Ronden AV Lycurgu...JD Team 2 4:37,85 --- 158
24 Jordy Drijfhout AV Lycurgu...JD Team 2 4:47,23 --- 125
Raoul Lensen AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Gijs Hopman AV Lycurgu...JD Team 1 13,27 +1.0 m/s--- 559
2 Jeremy van der Mee SV Noordkop JD 14,70 +1.7 m/s--- 426
3 Levi van Diest AV Lycurgu...JD Team 1 14,74 +1.0 m/s--- 423
4 Timme Koster AV Trias JD Team 2 14,77 +1.6 m/s--- 420
5 Jarno Gilissen AV Lycurgu...JD Team 1 14,84 +1.0 m/s--- 0
6 Sijvert Commandeur AV Trias JD Team 1 14,91 +1.7 m/s--- 409
7 Mark Dekker AV Hylas JD 15,55 +1.1 m/s--- 359
8 Jochem van Dijk AV DOKEV A...ulowna JD 15,67 +1.1 m/s--- 350
9 Enzo Meerstra AV Holland...JD Team 1 15,72 +1.0 m/s--- 346
10 Karsten de Roo AV Hylas JD 16,22 +1.6 m/s--- 311
11 Martijn Bakker AV Trias JD Team 1 16,40 +1.6 m/s--- 299
12 Matthijs v...e Lagewij AV Lycurgu...JD Team 2 16,59 +0.3 m/s--- 286
13 Shaffay Oedai AV Holland...JD Team 1 16,77 +0.3 m/s--- 274
14 Ben Aston AV Hylas JD 16,81 +1.6 m/s--- 0
15 Wessel Aertssen AV Lycurgu...JD Team 2 17,18 +0.3 m/s--- 249
16 Kick Doornbos AV Hera JD 17,36 +1.7 m/s--- 238
17 Bink Haakman AV Holland...JD Team 1 17,79 +0.3 m/s--- 0
18 Robin Koning AV Trias JD Team 2 17,87 +1.1 m/s--- 208
19 Tom Schoemaker AV Hera JD 17,97 +1.6 m/s--- 202
20 Mitchell Kampert SV Noordkop JD 18,99 +1.7 m/s--- 148
21 Niels de Boer SAV JD Team 1 19,01 +0.3 m/s--- 147
Jelle Duineveld AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0
Fabian Pordon AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0
Pieter Dekker AV NOVA JD DNS --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV DOKEV Anna Paulowna JD (4x80m) AV DOKEV Anna Paulowna - JJD 0 --- 0
AV Hollandia JD Team 2 (4x80m) AV Hollandia - JJD 0 --- 0
SV Noordkop JD (4x80m) SV Noordkop - JJD 0 --- 0
AV Hollandia JD Team 1 (4x80m) AV Hollandia - JJD 0 44,92 553
AV Hylas JD (4x80m) AV Hylas - JJD 0 45,89 517
AV Lycurgus JD Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 0 46,10 509
AV Hera JD (4x80m) AV Hera - JJD 0 46,97 478
AV Trias JD Team 1 (4x80m) AV Trias - JJD 0 47,00 477
AV NOVA JD (4x80m) AV NOVA - JJD 0 47,74 451
AV Trias JD Team 2 (4x80m) AV Trias - JJD 0 49,09 407
SAV JD Team 1 (4x80m) SAV - JJD 0 52,12 315
AV Lycurgus JD Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - JJD 0 52,18 313
SAV JD Team 2 (4x80m) SAV - JJD 0 55,82 217



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Duncan Steenbakker AV Lycurgu...JD Team 1 29,80 --- 492
2 Bram Klap AV Lycurgu...JD Team 1 27,74 --- 0
3 Daan Emmaneel AV NOVA JD 25,25 --- 418
4 Bink Haakman AV Holland...JD Team 1 23,10 --- 381
5 Twan Bosschaart AV Trias JD Team 2 22,70 --- 374
6 Mitchell Kampert SV Noordkop JD 22,09 --- 363
7 Erwin Sijm SAV JD Team 1 20,99 --- 343
8 Jim Goes AV Holland...JD Team 1 19,73 --- 0
9 Sam van Dijk AV Lycurgu...JD Team 2 19,58 --- 316
10 Pieter Karel SAV JD Team 1 19,49 --- 0
11 Martijn Dijkhuizen AV Hylas JD 19,30 --- 311
12 Jochem van Dijk AV DOKEV A...ulowna JD 18,89 --- 303
13 Martijn Bakker AV Trias JD Team 1 17,16 --- 268
14 Koen Looman AV Hera JD 16,42 --- 252
15 Patrick van Marion AV Trias JD Team 1 16,29 --- 0
16 Leon Caballer AV Hera JD 14,63 --- 0
17 Gillian Bergman AV Trias JD Team 2 13,59 --- 0
18 Jasper Vlaar AV Holland...JD Team 2 12,97 --- 176
19 Art Stuyvenberg AV NOVA JD 12,47 --- 0
20 Pepijn Verheul AV Holland...JD Team 2 11,38 --- 0
21 Yoeri Dekker SAV JD Team 2 9,25 --- 80
Dylan Walravens AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0
Kees de Vries AV Hylas JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joost van Deudekom AV Lycurgu...JD Team 1 24,00 --- 378
2 Stan Nijhuis AV Trias JD Team 2 20,81 --- 322
3 Sem Gombault SV Noordkop JD 20,48 --- 316
4 Teun de Koning AV Lycurgu...JD Team 1 18,88 --- 0
5 Erwin Sijm SAV JD Team 1 18,13 --- 271
6 Hugo Kleve AV Hylas JD 15,56 --- 219
7 Bas Steding AV Lycurgu...JD Team 2 15,36 --- 215
8 Patrick van Marion AV Trias JD Team 1 15,32 --- 214
9 Pieter Karel SAV JD Team 1 14,83 --- 0
10 Lars Philipsen AV Hera JD 13,40 --- 172
11 Falko Krischel AV Holland...JD Team 1 13,09 --- 164
12 Dylan Boot SAV JD Team 2 11,06 --- 116
12 Sam Wever AV NOVA JD 11,06 --- 116
14 Gilles Kukler AV Holland...JD Team 1 11,05 --- 0
15 Jasper Vlaar AV Holland...JD Team 2 10,67 --- 106
16 Gillian Bergman AV Trias JD Team 2 9,53 --- 0
17 Bram Houtkooper AV Trias JD Team 1 9,05 --- 0
Berend Licht AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0
Kees de Vries AV Hylas JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sem Gombault SV Noordkop JD 9,28 --- 487
2 Koen Hoedjes AV Hera JD 9,04 --- 475
3 Stan Nijhuis AV Trias JD Team 2 8,52 --- 449
4 Joost van Deudekom AV Lycurgu...JD Team 1 8,32 --- 438
5 Teun de Koning AV Lycurgu...JD Team 1 7,91 --- 0
6 Erwin Sijm SAV JD Team 1 7,87 --- 414
7 Pieter Dekker AV NOVA JD 7,32 --- 384
8 Jim Goes AV Holland...JD Team 1 6,97 --- 364
9 Joost Keizer AV Hera JD 6,79 --- 0
10 Twan Bosschaart AV Trias JD Team 2 6,65 --- 0
11 Tristan Sneekes AV Holland...JD Team 1 6,50 --- 0
12 Jasper Vlaar AV Holland...JD Team 2 6,17 --- 316
13 Joep van der Laarse AV Trias JD Team 1 6,00 --- 306
14 Jelle Wittink AV Hylas JD 5,44 --- 270
15 Justin Hoek SAV JD Team 2 5,33 --- 263
16 Bram Houtkooper AV Trias JD Team 1 4,85 --- 0
17 Art Stuyvenberg AV NOVA JD 4,83 --- 0
18 Tobi Oluw...bi Obakin AV Hylas JD 4,79 --- 0
19 Pepijn Verheul AV Holland...JD Team 2 4,48 --- 0
Berend Licht AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0
Stanley Dam AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Stan Nijhuis AV Trias JD Team 2 1,55 --- 663
2 Pieter Dekker AV NOVA JD 1,45 --- 582
3 Stan Huiting AV Trias JD Team 1 1,40 --- 541
3 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JD 1,40 --- 541
5 Duncan Steenbakker AV Lycurgu...JD Team 1 1,35 --- 499
5 Sem Gombault SV Noordkop JD 1,35 --- 499
5 Luuk Veldman AV Hylas JD 1,35 --- 499
8 Bram Klap AV Lycurgu...JD Team 1 1,30 --- 0
9 Matthijs v...e Lagewij AV Lycurgu...JD Team 2 1,25 --- 426
10 Sijvert Commandeur AV Trias JD Team 1 1,25 --- 0
10 Enzo Meerstra AV Holland...JD Team 1 1,25 --- 0
12 Bink Haakman AV Holland...JD Team 1 1,25 --- 426
12 Gideon Möhringer AV Hera JD 1,25 --- 426
14 Karsten de Roo AV Hylas JD 1,25 --- 0
15 Sam Wever AV NOVA JD 1,20 --- 0
16 Wessel Aertssen AV Lycurgu...JD Team 2 1,15 --- 0
17 Dylan Boot SAV JD Team 2 1,10 --- 316
17 Niels de Boer SAV JD Team 1 1,10 --- 316



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JD 4,36 +1.7 m/s--- 490
2 Jeremy van der Mee SV Noordkop JD 4,33 +0.2 m/s--- 484
3 Levi van Diest AV Lycurgu...JD Team 1 4,29 +0.7 m/s--- 476
4 Falko Krischel AV Holland...JD Team 1 4,12 +2.0 m/s--- 442
5 Noah Portier AV Hylas JD 3,91 +0.5 m/s--- 400
6 Tom Hoogeboom AV NOVA JD 3,67 +0.0 m/s--- 352
7 Dennis Ravenstijn SAV JD Team 1 3,57 +1.3 m/s--- 332
8 Leon Caballer AV Hera JD 3,46 +0.0 m/s--- 310
9 Jelmer van der Kamp AV Trias JD Team 1 3,41 +0.0 m/s--- 300
10 Lars Philipsen AV Hera JD 3,37 +0.0 m/s--- 0
11 Noah den Ronden AV Lycurgu...JD Team 2 3,32 +0.8 m/s--- 282
12 Jarno Betlem AV Lycurgu...JD Team 1 3,17 +0.6 m/s--- 0
12 Gilles Kukler AV Holland...JD Team 1 3,17 +1.1 m/s--- 0
14 Jelle Wittink AV Hylas JD 3,11 -0.4 m/s--- 0
15 Robin Koning AV Trias JD Team 2 3,10 +0.0 m/s--- 238
16 Art Stuyvenberg AV NOVA JD 2,93 +0.1 m/s--- 0
17 Pepijn Verheul AV Holland...JD Team 2 2,90 +0.0 m/s--- 198
18 Yoeri Dekker SAV JD Team 2 2,79 +0.9 m/s--- 176
Jelle Duineveld AV Lycurgu...JD Team 2 DNS --- 0
Fabian Pordon AV Holland...JD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Didi Wals AV Lycurgu...MC Team 1 10,84 +1.2 m/s--- 645
2 Nienke Tool SAV MC Team 1 11,10 +1.2 m/s--- 602
3 Anke Schoen AV Hylas MC 11,14 +0.4 m/s--- 596
4 Anouk Schoute AV Lycurgu...MC Team 1 11,16 +1.2 m/s--- 593
5 Sarah Dekker AV Trias MC 11,19 +1.2 m/s--- 588
6 Juliette Bruin AV Wieringermeer MC 11,33 +0.4 m/s--- 566
7 Kayleigh Bok AV Hollandia MC 11,41 +0.8 m/s--- 553
8 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 11,47 +0.9 m/s--- 544
9 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 11,53 +0.8 m/s--- 535
10 Liesbeth Meeuwsen AV NOVA MC 11,56 +0.7 m/s--- 531
11 Julia Wittebrood AV Hera MC 11,67 +0.4 m/s--- 515
12 Alexandra Kox AV Lycurgu...MC Team 2 11,73 +0.8 m/s--- 506
12 Sanne Kooijman TAS `82 MC 11,73 +0.9 m/s--- 506
14 Melanie Zoer AV DOKEV A...ordkop MC 11,74 +0.9 m/s--- 504
15 Germaine Leenstra AV Lycurgu...MC Team 3 11,86 +0.8 m/s--- 487
16 Celine Limmen AV NOVA MC 11,96 +0.7 m/s--- 473
17 Dianne Conijn AV DOKEV A...ordkop MC 12,01 +0.7 m/s--- 0
18 Nova Bout AV Lycurgu...MC Team 3 12,02 +0.1 m/s--- 465
19 Anna Vethman TAS `82 MC 12,06 +0.9 m/s--- 459
20 Puck de Waard AV Trias MC 12,13 +0.7 m/s--- 450
21 Maartje v.d. Thiel SAV MC Team 1 12,14 +0.8 m/s--- 448
22 Noa Bouwer AV Hera MC 12,24 +0.9 m/s--- 435
23 Annabel Hermarij AV Hollandia MC 12,26 +0.8 m/s--- 432
24 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 12,28 +0.1 m/s--- 430
25 Nina Baltus AV Hollandia MC 12,43 +0.1 m/s--- 0
26 Megan Corzilius AV Zaanland MC 12,43 +0.1 m/s--- 410
26 Alisia Bruin AV Wieringermeer MC 12,43 +0.1 m/s--- 410
28 Kelly van Baar AV NOVA MC 12,44 +0.1 m/s--- 0
29 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 12,45 +0.1 m/s--- 408
30 Charon Lak AV Zaanland MC 12,47 +0.1 m/s--- 405
31 Roma de Ruiter AV Hylas MC 12,66 +0.4 m/s--- 381
32 Carmen van...jngaarden AV Lycurgu...MC Team 2 13,38 +0.1 m/s--- 0
33 Amber van den Hoff AV Wieringermeer MC 15,19 +0.1 m/s--- 0
Pauline Hondema AV Lycurgu...MC Team 1 DNS --- 0
Indira de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 DNS --- 0
Britt Ooijevaar AV Trias MC DNS --- 0
Nienke Lockx AV Hera MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Noa Zoon TAS `82 MC 3:16,65 --- 569
2 Isa Raadgers AV DOKEV A...ordkop MC 3:18,79 --- 554
3 Carlien Wabeke AV NOVA MC 3:20,02 --- 545
4 Nora Winter AV Lycurgu...MC Team 1 3:20,43 --- 543
5 Nina Baltus AV Hollandia MC 3:21,45 --- 536
6 Bess van Noord AV Lycurgu...MC Team 1 3:25,79 --- 507
7 Dianne Conijn AV DOKEV A...ordkop MC 3:25,99 --- 505
8 Noor van Bree AV Hollandia MC 3:27,46 --- 496
9 Anke Schoen AV Hylas MC 3:28,17 --- 491
10 Lotte van Diepen SAV MC Team 1 3:32,67 --- 463
11 Imke Vermeulen AV Lycurgu...MC Team 2 3:33,14 --- 460
12 Bregje Dekker AV NOVA MC 3:34,50 --- 452
13 Carlijn Bouwer AV Trias MC 3:38,79 --- 427
14 Femke Sikkink SAV MC Team 1 3:39,18 --- 424
15 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 3:39,98 --- 420
16 Meike Hartog AV Zaanland MC 3:41,95 --- 409
17 Roma de Ruiter AV Hylas MC 3:42,82 --- 404
18 Anna Doodeman AV Hera MC 3:45,48 --- 389
19 Britt Agasi AV Trias MC 3:46,96 --- 381
20 Charon Lak AV Zaanland MC 3:49,04 --- 370
21 Maud Feenstra AV Hera MC 3:49,23 --- 369
22 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 3:57,54 --- 327
23 Jaimy Meyer AV Wieringermeer MC 3:59,77 --- 316
24 Andrea van Langerak AV Wieringermeer MC 4:03,66 --- 297
Anneroos de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 DNS --- 0
Lieve Butter AV Lycurgu...MC Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 12,52 +0.7 m/s--- 641
2 Didi Wals AV Lycurgu...MC Team 1 13,12 +0.7 m/s--- 575
3 Shanna Mol AV Lycurgu...MC Team 1 13,17 +0.7 m/s--- 0
4 Carlien Wabeke AV NOVA MC 13,28 +0.9 m/s--- 558
5 Megan Hoogland AV Hollandia MC 13,73 +0.7 m/s--- 513
6 Esmee de Jong AV Trias MC 14,11 +0.4 m/s--- 478
7 Bo Westrik AV Zaanland MC 14,45 +0.9 m/s--- 448
8 Femke Sikkink SAV MC Team 1 14,53 +0.4 m/s--- 441
9 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 15,08 +0.9 m/s--- 395
10 Renate Kuijper AV Hollandia MC 15,50 +0.9 m/s--- 363
11 Nienke Lockx AV Hera MC 15,69 +1.1 m/s--- 349
12 Manon Buter TAS `82 MC 15,83 +1.1 m/s--- 338
13 Loes Essen SAV MC Team 1 15,94 +1.7 m/s--- 331
14 Dianne Conijn AV DOKEV A...ordkop MC 16,08 +0.4 m/s--- 321
15 Bregje Dekker AV NOVA MC 16,26 +0.9 m/s--- 308
16 Gina Beukers AV NOVA MC 16,61 +1.7 m/s--- 0
17 Michelle van Dorth AV Hylas MC 16,87 +0.4 m/s--- 268
18 Anouk de Boer AV Wieringermeer MC 17,14 +1.1 m/s--- 251
19 Carmen van...jngaarden AV Lycurgu...MC Team 2 17,49 +1.7 m/s--- 230
20 Judie Jonker AV Hera MC 17,60 +0.4 m/s--- 223
21 Nynke Kabel AV Lycurgu...MC Team 3 18,03 +1.7 m/s--- 199
22 Leah de Jong TAS `82 MC 18,06 +1.1 m/s--- 197
23 Danielle Geel AV Wieringermeer MC 19,41 +1.1 m/s--- 128
Alisia Bruin AV Wieringermeer MC DQ --- 0
Britt Ooijevaar AV Trias MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV DOKEV Anna Paulowna / SV Noordkop MC (4x80m) - MJC 0 --- 0
SAV MC Team 2 (4x80m) SAV - MJC 0 --- 0
AV Lycurgus MC Team 1 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 0 40,84 725
AV NOVA MC (4x80m) AV NOVA - MJC 0 44,24 579
AV Trias MC (4x80m) AV Trias - MJC 0 44,53 568
AV Hollandia MC (4x80m) AV Hollandia - MJC 0 44,68 562
AV Hera MC (4x80m) AV Hera - MJC 0 44,83 556
SAV MC Team 1 (4x80m) SAV - MJC 0 44,98 551
AV Hylas MC (4x80m) AV Hylas - MJC 0 45,45 533
TAS `82 MC (4x80m) TAS `82 - MJC 0 45,63 526
AV Lycurgus MC Team 3 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 0 46,16 507
AV Lycurgus MC Team 2 (4x80m) AV Lycurgus - MJC 0 46,62 490
AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 0 47,89 446
AV Wieringermeer MC (4x80m) AV Wieringermeer - MJC 0 48,91 412



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Annebel Jaarsma AV Lycurgu...MC Team 1 34,51 --- 563
2 Merel Sinnige SAV MC Team 1 30,45 --- 502
3 Lindy van de Wouden AV Hollandia MC 26,80 --- 444
4 Loes Essen SAV MC Team 1 25,46 --- 0
5 Melanie Zoer AV DOKEV A...ordkop MC 23,28 --- 384
6 Dannique Meerstra AV Hollandia MC 22,05 --- 0
7 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 22,04 --- 362
8 Robin Post AV Wieringermeer MC 21,64 --- 355
9 Coosje Boom AV Trias MC 21,46 --- 351
10 Nova Bout AV Lycurgu...MC Team 3 21,10 --- 345
11 Anouk Schoute AV Lycurgu...MC Team 1 19,37 --- 0
12 Leah de Jong TAS `82 MC 19,20 --- 309
13 Carlijn Bouwer AV Trias MC 17,99 --- 0
14 Liesbeth Meeuwsen AV NOVA MC 17,85 --- 282
15 Jenny Koopman TAS `82 MC 16,99 --- 0
16 Celine Limmen AV NOVA MC 15,27 --- 0
17 Mette Volkers AV Hylas MC 14,62 --- 214
18 Meike Hartog AV Zaanland MC 14,46 --- 210
19 Judie Jonker AV Hera MC 13,86 --- 196
20 Danielle Geel AV Wieringermeer MC 9,42 --- 0
21 Demi Leguijt AV Lycurgu...MC Team 3 8,41 --- 0
Anouk Bakker SAV MC Team 2 DNS --- 0
Ichelle Brands AV Hera MC DNS --- 0
Jessica Buschman AV DOKEV A...ordkop MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Annebel Jaarsma AV Lycurgu...MC Team 1 31,78 --- 501
2 Emma de Koning AV Lycurgu...MC Team 1 26,98 --- 0
3 Robin Post AV Wieringermeer MC 26,78 --- 424
4 Puck de Waard AV Trias MC 24,25 --- 382
5 Lindy van de Wouden AV Hollandia MC 23,29 --- 366
6 Coosje Boom AV Trias MC 21,49 --- 0
7 Dannique Meerstra AV Hollandia MC 21,10 --- 0
8 Aniek Heine AV Lycurgu...MC Team 2 18,46 --- 278
9 Nienke Tool SAV MC Team 1 18,12 --- 271
10 Manon Buter TAS `82 MC 17,01 --- 249
11 Loes Essen SAV MC Team 1 16,82 --- 0
12 Diewertje van Kampen AV Hylas MC 16,63 --- 241
13 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 15,60 --- 0
14 Bente Schonewille AV Hera MC 15,15 --- 210
15 Celine Limmen AV NOVA MC 14,21 --- 190
16 Danielle Geel AV Wieringermeer MC 13,94 --- 0
17 Quintey Bieman AV Hera MC 12,70 --- 0
18 Liesbeth Meeuwsen AV NOVA MC 11,76 --- 0
19 Demi Leguijt AV Lycurgu...MC Team 3 11,43 --- 125
Anouk Bakker SAV MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 11,22 --- 579
2 Renee van Deudekom AV Lycurgu...MC Team 2 10,14 --- 529
3 Merel Sinnige SAV MC Team 1 10,12 --- 528
4 Megan Hoogland AV Hollandia MC 9,96 --- 521
5 Amber Hurkmans AV NOVA MC 9,71 --- 508
6 Robin Post AV Wieringermeer MC 9,50 --- 498
7 Emma de Koning AV Lycurgu...MC Team 1 9,03 --- 0
8 Aniek Heine AV Lycurgu...MC Team 2 7,87 --- 0
9 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 7,74 --- 407
10 Bente Schonewille AV Hera MC 7,55 --- 397
11 Annabel Hermarij AV Hollandia MC 7,37 --- 0
12 Mette Volkers AV Hylas MC 6,87 --- 358
13 Lotte Braakman SAV MC Team 1 6,33 --- 0
14 Britt Agasi AV Trias MC 6,10 --- 312
15 Leah de Jong TAS `82 MC 5,92 --- 301
16 Indira de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 5,62 --- 282
17 Jaimy Meyer AV Wieringermeer MC 5,22 --- 0
Anneroos de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 DNS --- 0
Anouk Bakker SAV MC Team 2 DNS --- 0
Ichelle Brands AV Hera MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Amber Hurkmans AV NOVA MC 1,60 --- 702
2 Bo Westrik AV Zaanland MC 1,50 --- 623
2 Juliette Bruin AV Wieringermeer MC 1,50 --- 623
4 Nora Winter AV Lycurgu...MC Team 1 1,45 --- 582
4 Lotte van Diepen SAV MC Team 1 1,45 --- 582
6 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 1,40 --- 541
6 Renate Kuijper AV Hollandia MC 1,40 --- 541
6 Marijke Langendijk AV Hera MC 1,40 --- 541
9 Melanie Zoer AV DOKEV A...ordkop MC 1,40 --- 0
10 Renee van Deudekom AV Lycurgu...MC Team 2 1,35 --- 499
11 Megan Hoogland AV Hollandia MC 1,35 --- 0
11 Anke Schoen AV Hylas MC 1,35 --- 0
13 Evelien Bouma AV Hylas MC 1,35 --- 499
14 Kelly van Baar AV NOVA MC 1,35 --- 0
15 Esmee de Jong AV Trias MC 1,30 --- 0
16 Britt Agasi AV Trias MC 1,30 --- 462
17 Lotte Braakman SAV MC Team 1 1,30 --- 0
18 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 1,30 --- 462
19 Anna Doodeman AV Hera MC 1,30 --- 0
20 Shanna Mol AV Lycurgu...MC Team 1 1,25 --- 0
20 Imke Vermeulen AV Lycurgu...MC Team 2 1,25 --- 0
20 Anouk de Boer AV Wieringermeer MC 1,25 --- 0
23 Nynke Kabel AV Lycurgu...MC Team 3 1,20 --- 389
24 Jenny Koopman TAS `82 MC 1,15 --- 352



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nienke Tool SAV MC Team 1 5,14 +2.4 m/s--- 648
2 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 5,13 +0.0 m/s--- 646
3 Kayleigh Bok AV Hollandia MC 4,52 +1.6 m/s--- 523
4 Sarah Dekker AV Trias MC 4,46 +0.5 m/s--- 510
5 Michelle van Dorth AV Hylas MC 4,38 +0.0 m/s--- 494
6 Maud Feenstra AV Hera MC 4,36 +0.7 m/s--- 490
6 Anna Vethman TAS `82 MC 4,36 +1.6 m/s--- 490
8 Evelien Bouma AV Hylas MC 4,29 +1.5 m/s--- 0
9 Alexandra Kox AV Lycurgu...MC Team 2 4,19 +0.0 m/s--- 456
10 Juliette Bruin AV Wieringermeer MC 4,14 +2.1 m/s--- 446
11 Maartje v.d. Thiel SAV MC Team 1 4,10 +0.0 m/s--- 0
12 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 4,06 +1.3 m/s--- 0
13 Sanne Kooijman TAS `82 MC 4,04 +1.8 m/s--- 0
14 Meike Hartog AV Zaanland MC 3,93 +0.8 m/s--- 404
15 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 3,91 +0.0 m/s--- 400
16 Kelly van Baar AV NOVA MC 3,87 +0.0 m/s--- 392
17 Megan Corzilius AV Zaanland MC 3,84 +0.3 m/s--- 0
18 Noa Bouwer AV Hera MC 3,82 +0.4 m/s--- 0
19 Germaine Leenstra AV Lycurgu...MC Team 3 3,77 +0.0 m/s--- 372
20 Susan Waersegers AV Hollandia MC 3,69 +1.9 m/s--- 0
21 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 3,55 +1.0 m/s--- 0
22 Indira de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 3,54 +1.5 m/s--- 0
23 Gina Beukers AV NOVA MC 3,19 +0.9 m/s--- 0
24 Amber van den Hoff AV Wieringermeer MC 2,62 +0.3 m/s--- 0
Pauline Hondema AV Lycurgu...MC Team 1 DNS --- 0
Britt Ooijevaar AV Trias MC DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Afra Jiha AV Lycurgu...MD Team 2 8,36 +0.4 m/s--- 679
2 Lisa Bruintjes AV Lycurgu...MD Team 1 8,37 +0.4 m/s--- 677
3 Sona Hospers AV Lycurgu...MD Team 2 8,76 +0.4 m/s--- 595
4 Samantha Frinking AV Lycurgu...MD Team 2 8,87 +0.4 m/s--- 0
5 Nina van Diepen AV Hylas MD 8,93 +1.7 m/s--- 562
6 Salina de Git AV Hollandia MD 8,99 +1.8 m/s--- 551
7 Merel van Herp AV Lycurgu...MD Team 1 9,14 +0.4 m/s--- 523
8 Shauna Co... Dongeren SAV MD Team 1 9,24 +0.3 m/s--- 504
9 Amber van der Putten AV Hera MD 9,28 +1.7 m/s--- 497
10 Frederique Kox AV Lycurgu...MD Team 1 9,29 +0.4 m/s--- 0
11 Emma van der Thiel SAV MD Team 1 9,31 +0.3 m/s--- 492
12 Carissa de Git AV Hollandia MD 9,35 +1.8 m/s--- 485
13 Lisette Doodeman AV NOVA MD 9,36 +0.6 m/s--- 483
14 Mirre Gielen TAS `82 MD 9,62 +1.8 m/s--- 439
15 Suzanne de Wit SV Noordkop MD 9,92 +0.6 m/s--- 390
16 Myrthe van Dok AV NOVA MD 9,99 +0.3 m/s--- 380
17 Julia Koppelaar AV Lycurgu...MD Team 3 10,15 +0.6 m/s--- 355
18 Iris Luten AV Lycurgu...MD Team 3 10,28 +0.3 m/s--- 336
19 Leonie Braakman SAV MD Team 2 10,42 +0.3 m/s--- 316
20 Deniece Bromlewe SV Noordkop MD 10,52 +1.7 m/s--- 302
21 Femke Drijfhout AV Lycurgu...MD Team 3 10,64 +0.6 m/s--- 0
22 Isa Bakker SAV MD Team 2 10,68 +0.6 m/s--- 280
23 Silke Jansen AV Hera MD 10,89 +1.7 m/s--- 252
24 Lise Cools SV Noordkop MD 10,92 +1.8 m/s--- 0
25 Carlijn Duineveld TAS `82 MD 11,04 +0.6 m/s--- 233
Annabel Noordeloos SAV MD Team 2 DNS --- 0
Bente Lieuwes AV Hera MD DNS --- 0
Romy Kwast TAS `82 MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Merel van Herp AV Lycurgu...MD Team 1 3:09,99 --- 619
2 Nina van Diepen AV Hylas MD 3:11,50 --- 607
3 Emma Kant AV Lycurgu...MD Team 2 3:26,59 --- 501
4 Emma van der Thiel SAV MD Team 1 3:28,83 --- 487
5 Salina de Git AV Hollandia MD 3:29,46 --- 483
6 Samantha Frinking AV Lycurgu...MD Team 2 3:30,14 --- 479
7 Gwen Feenstra AV Hera MD 3:31,03 --- 473
8 Mirte Jansen TAS `82 MD 3:32,56 --- 464
9 Sona Hospers AV Lycurgu...MD Team 2 3:37,03 --- 0
10 Hadir a Hassan AV Hylas MD 3:37,81 --- 432
11 Vere Tavenier AV Hera MD 3:38,04 --- 431
12 Joelle Wagemaker SAV MD Team 1 3:38,17 --- 430
13 Wiesje Groot SAV MD Team 2 3:40,19 --- 419
14 Femke Drijfhout AV Lycurgu...MD Team 3 3:41,41 --- 412
15 Annika Boogaard SAV MD Team 2 3:51,60 --- 357
16 Mara Cotterink AV Lycurgu...MD Team 1 3:51,94 --- 355
17 Corien Reus SAV MD Team 1 3:53,03 --- 0
18 Lisa Vlieger AV Lycurgu...MD Team 3 3:53,66 --- 346
19 Yanniek Bouwer AV Trias MD 3:54,89 --- 340
20 Quilenne ten Haaf SV Noordkop MD 3:57,00 --- 329
21 Noa Boots SAV MD Team 2 3:59,81 --- 0
22 Silke Jansen AV Hera MD 4:03,79 --- 0
23 Karin Mollee AV Lycurgu...MD Team 3 4:23,76 --- 0
24 Carlijn Duineveld TAS `82 MD 4:30,38 --- 185
Kyra Fennis AV Lycurgu...MD Team 1 DNS --- 0
Nik Kwaad AV Hollandia MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nienke Madderom AV Trias MD 10,70 +2.2 m/s--- 517
2 Inez Bouwen AV Lycurgu...MD Team 1 10,86 +1.0 m/s--- 498
3 Britt Rodenburg AV Lycurgu...MD Team 2 11,36 +1.0 m/s--- 441
4 Sienna Klous AV Lycurgu...MD Team 1 11,78 +1.0 m/s--- 397
5 Robin van der Veen AV Hera MD 11,93 +2.2 m/s--- 382
6 Anouk Haverkort AV Lycurgu...MD Team 1 12,03 +1.0 m/s--- 0
7 Amanda Jansen TAS `82 MD 12,86 +1.5 m/s--- 297
8 Megan Veen AV NOVA MD 12,87 +1.2 m/s--- 296
9 Lisa Church AV NOVA MD 12,97 +1.2 m/s--- 287
10 Shauna Co... Dongeren SAV MD Team 1 13,07 +1.2 m/s--- 279
11 Hadir a Hassan AV Hylas MD 13,41 +2.2 m/s--- 252
12 Lois Nederveen AV Hollandia MD 13,61 +1.0 m/s--- 236
13 Myrthe Koelemeij AV Hera MD 13,67 +1.5 m/s--- 232
14 Suzanne de Wit SV Noordkop MD 13,92 +2.2 m/s--- 213
15 Tosca van der Flier AV Lycurgu...MD Team 2 14,19 +1.0 m/s--- 194
16 Vivienne Jansen TAS `82 MD 14,26 +1.5 m/s--- 189
17 Julia Koppelaar AV Lycurgu...MD Team 3 14,28 +1.2 m/s--- 188
18 Joelle Wagemaker SAV MD Team 1 14,37 +1.2 m/s--- 182
19 Karin Mollee AV Lycurgu...MD Team 3 14,57 +2.2 m/s--- 168
20 Cindy ten Have SV Noordkop MD 14,59 +1.5 m/s--- 167
21 Lotte Bus AV Lycurgu...MD Team 3 14,73 +1.2 m/s--- 0
22 Leonie Keppel AV Hera MD 14,78 +1.5 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Hylas MD (4x60m) AV Hylas - MJD 0 --- 0
AV Lycurgus MD Team 2 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 0 32,31 703
AV Lycurgus MD Team 1 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 0 32,98 665
AV Hollandia MD (4x60m) AV Hollandia - MJD 0 34,13 605
AV Trias MD (4x60m) AV Trias - MJD 0 35,24 550
SAV MD Team 1 (4x60m) SAV - MJD 0 35,66 530
AV Hera MD (4x60m) AV Hera - MJD 0 35,74 527
AV NOVA MD (4x60m) AV NOVA - MJD 0 36,65 485
TAS `82 MD (4x60m) TAS `82 - MJD 0 37,68 441
SAV MD Team 2 (4x60m) SAV - MJD 0 37,89 433
SV Noordkop MD (4x60m) SV Noordkop - MJD 0 38,50 408
AV Lycurgus MD Team 3 (4x60m) AV Lycurgus - MJD 0 38,73 399



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Emma Kant AV Lycurgu...MD Team 2 26,88 --- 445
2 Merel van Herp AV Lycurgu...MD Team 1 24,44 --- 404
3 Fabienne Muller AV Lycurgu...MD Team 2 23,28 --- 0
4 Amanda Jansen TAS `82 MD 19,37 --- 312
5 Kara Zwagemaker SAV MD Team 1 18,09 --- 287
6 Madelon van 't Hoff SAV MD Team 1 17,36 --- 0
7 Vivienne Jansen TAS `82 MD 16,21 --- 0
8 Vere Tavenier AV Hera MD 15,41 --- 231
9 Myrthe van Dok AV NOVA MD 14,68 --- 215
10 Pleunie Burgering AV Trias MD 13,72 --- 193
11 Mara Cotterink AV Lycurgu...MD Team 1 13,62 --- 0
12 Rosa Kroonstuiver AV Lycurgu...MD Team 3 13,49 --- 188
13 Deniece Bromlewe SV Noordkop MD 12,88 --- 174
14 Sabine Kamstra AV Trias MD 12,86 --- 0
15 Wiesje Groot SAV MD Team 2 12,34 --- 161
16 Noa Boots SAV MD Team 2 11,77 --- 0
17 Abir a Hassan AV Hylas MD 11,56