Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Lycurgus MD Team 2 AV Lycurgus - MJD 7 5915
2 AV Lycurgus MD Team 1 AV Lycurgus - MJD 8 5806
3 SAV MD Team 1 SAV - MJD 8 4793
4 AV Hera MD AV Hera - MJD 12 4463
5 TAS `82 MD TAS `82 - MJD 7 4083
6 AV Lycurgus MD Team 3 AV Lycurgus - MJD 8 3452
7 SV Noordkop MD SV Noordkop - MJD 7 3322
8 SAV MD Team 2 SAV - MJD 7 3217
9 AV NOVA MD AV NOVA - MJD 5 3211
10 AV Hollandia MD AV Hollandia - MJD 7 2933
11 AV Trias MD AV Trias - MJD 5 2886
12 AV Hylas MD AV Hylas - MJD 3 2375

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Afra Jiha AV Lycurgu...MD Team 2 8,36 +0.4 m/s---
2 Lisa Bruintjes AV Lycurgu...MD Team 1 8,37 +0.4 m/s---
3 Sona Hospers AV Lycurgu...MD Team 2 8,76 +0.4 m/s---
4 Samantha Frinking AV Lycurgu...MD Team 2 8,87 +0.4 m/s---
5 Nina van Diepen AV Hylas MD 8,93 +1.7 m/s---
6 Salina de Git AV Hollandia MD 8,99 +1.8 m/s---
7 Merel van Herp AV Lycurgu...MD Team 1 9,14 +0.4 m/s---
8 Shauna Co... Dongeren SAV MD Team 1 9,24 +0.3 m/s---
9 Amber van der Putten AV Hera MD 9,28 +1.7 m/s---
10 Frederique Kox AV Lycurgu...MD Team 1 9,29 +0.4 m/s---
11 Emma van der Thiel SAV MD Team 1 9,31 +0.3 m/s---
12 Carissa de Git AV Hollandia MD 9,35 +1.8 m/s---
13 Lisette Doodeman AV NOVA MD 9,36 +0.6 m/s---
14 Mirre Gielen TAS `82 MD 9,62 +1.8 m/s---
15 Suzanne de Wit SV Noordkop MD 9,92 +0.6 m/s---
16 Myrthe van Dok AV NOVA MD 9,99 +0.3 m/s---
17 Julia Koppelaar AV Lycurgu...MD Team 3 10,15 +0.6 m/s---
18 Iris Luten AV Lycurgu...MD Team 3 10,28 +0.3 m/s---
19 Leonie Braakman SAV MD Team 2 10,42 +0.3 m/s---
20 Deniece Bromlewe SV Noordkop MD 10,52 +1.7 m/s---
21 Femke Drijfhout AV Lycurgu...MD Team 3 10,64 +0.6 m/s---
22 Isa Bakker SAV MD Team 2 10,68 +0.6 m/s---
23 Silke Jansen AV Hera MD 10,89 +1.7 m/s---
24 Lise Cools SV Noordkop MD 10,92 +1.8 m/s---
25 Carlijn Duineveld TAS `82 MD 11,04 +0.6 m/s---
Annabel Noordeloos SAV MD Team 2 DNS ---
Bente Lieuwes AV Hera MD DNS ---
Romy Kwast TAS `82 MD DNS ---

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Merel van Herp AV Lycurgu...MD Team 1 3:09,99 ---
2 Nina van Diepen AV Hylas MD 3:11,50 ---
3 Emma Kant AV Lycurgu...MD Team 2 3:26,59 ---
4 Emma van der Thiel SAV MD Team 1 3:28,83 ---
5 Salina de Git AV Hollandia MD 3:29,46 ---
6 Samantha Frinking AV Lycurgu...MD Team 2 3:30,14 ---
7 Gwen Feenstra AV Hera MD 3:31,03 ---
8 Mirte Jansen TAS `82 MD 3:32,56 ---
9 Sona Hospers AV Lycurgu...MD Team 2 3:37,03 ---
10 Hadir a Hassan AV Hylas MD 3:37,81 ---
11 Vere Tavenier AV Hera MD 3:38,04 ---
12 Joelle Wagemaker SAV MD Team 1 3:38,17 ---
13 Wiesje Groot SAV MD Team 2 3:40,19 ---
14 Femke Drijfhout AV Lycurgu...MD Team 3 3:41,41 ---
15 Annika Boogaard SAV MD Team 2 3:51,60 ---
16 Mara Cotterink AV Lycurgu...MD Team 1 3:51,94 ---
17 Corien Reus SAV MD Team 1 3:53,03 ---
18 Lisa Vlieger AV Lycurgu...MD Team 3 3:53,66 ---
19 Yanniek Bouwer AV Trias MD 3:54,89 ---
20 Quilenne ten Haaf SV Noordkop MD 3:57,00 ---
21 Noa Boots SAV MD Team 2 3:59,81 ---
22 Silke Jansen AV Hera MD 4:03,79 ---
23 Karin Mollee AV Lycurgu...MD Team 3 4:23,76 ---
24 Carlijn Duineveld TAS `82 MD 4:30,38 ---
Kyra Fennis AV Lycurgu...MD Team 1 DNS ---
Nik Kwaad AV Hollandia MD DNS ---

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Nienke Madderom AV Trias MD 10,70 +2.2 m/s---
2 Inez Bouwen AV Lycurgu...MD Team 1 10,86 +1.0 m/s---
3 Britt Rodenburg AV Lycurgu...MD Team 2 11,36 +1.0 m/s---
4 Sienna Klous AV Lycurgu...MD Team 1 11,78 +1.0 m/s---
5 Robin van der Veen AV Hera MD 11,93 +2.2 m/s---
6 Anouk Haverkort AV Lycurgu...MD Team 1 12,03 +1.0 m/s---
7 Amanda Jansen TAS `82 MD 12,86 +1.5 m/s---
8 Megan Veen AV NOVA MD 12,87 +1.2 m/s---
9 Lisa Church AV NOVA MD 12,97 +1.2 m/s---
10 Shauna Co... Dongeren SAV MD Team 1 13,07 +1.2 m/s---
11 Hadir a Hassan AV Hylas MD 13,41 +2.2 m/s---
12 Lois Nederveen AV Hollandia MD 13,61 +1.0 m/s---
13 Myrthe Koelemeij AV Hera MD 13,67 +1.5 m/s---
14 Suzanne de Wit SV Noordkop MD 13,92 +2.2 m/s---
15 Tosca van der Flier AV Lycurgu...MD Team 2 14,19 +1.0 m/s---
16 Vivienne Jansen TAS `82 MD 14,26 +1.5 m/s---
17 Julia Koppelaar AV Lycurgu...MD Team 3 14,28 +1.2 m/s---
18 Joelle Wagemaker SAV MD Team 1 14,37 +1.2 m/s---
19 Karin Mollee AV Lycurgu...MD Team 3 14,57 +2.2 m/s---
20 Cindy ten Have SV Noordkop MD 14,59 +1.5 m/s---
21 Lotte Bus AV Lycurgu...MD Team 3 14,73 +1.2 m/s---
22 Leonie Keppel AV Hera MD 14,78 +1.5 m/s---

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Emma Kant AV Lycurgu...MD Team 2 26,88 ---
2 Merel van Herp AV Lycurgu...MD Team 1 24,44 ---
3 Fabienne Muller AV Lycurgu...MD Team 2 23,28 ---
4 Amanda Jansen TAS `82 MD 19,37 ---
5 Kara Zwagemaker SAV MD Team 1 18,09 ---
6 Madelon van 't Hoff SAV MD Team 1 17,36 ---
7 Vivienne Jansen TAS `82 MD 16,21 ---
8 Vere Tavenier AV Hera MD 15,41 ---
9 Myrthe van Dok AV NOVA MD 14,68 ---
10 Pleunie Burgering AV Trias MD 13,72 ---
11 Mara Cotterink AV Lycurgu...MD Team 1 13,62 ---
12 Rosa Kroonstuiver AV Lycurgu...MD Team 3 13,49 ---
13 Deniece Bromlewe SV Noordkop MD 12,88 ---
14 Sabine Kamstra AV Trias MD 12,86 ---
15 Wiesje Groot SAV MD Team 2 12,34 ---
16 Noa Boots SAV MD Team 2 11,77 ---
17 Abir a Hassan AV Hylas MD 11,56 ---
18 Lise Cools SV Noordkop MD 10,73 ---
19 Amber van der Putten AV Hera MD 10,66 ---
Julia Spekking AV Hollandia MD DNS ---
Ece Gökmer AV Hollandia MD DNS ---

Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Emma Kant AV Lycurgu...MD Team 2 23,29 ---
2 Kara Zwagemaker SAV MD Team 1 19,82 ---
3 Madelon van 't Hoff SAV MD Team 1 16,92 ---
4 Rosa Kuin AV Hera MD 16,83 ---
5 Fabienne Muller AV Lycurgu...MD Team 2 16,67 ---
6 Vivienne Jansen TAS `82 MD 16,52 ---
7 Quilenne ten Haaf SV Noordkop MD 15,27 ---
8 Wiesje Groot SAV MD Team 2 14,89 ---
9 Frederique Kox AV Lycurgu...MD Team 1 14,76 ---
10 Lisa Bruintjes AV Lycurgu...MD Team 1 14,42 ---
11 Franka Halfschepel TAS `82 MD 14,09 ---
12 Babs Braakman SAV MD Team 2 13,74 ---
13 Joyce Smit AV Hera MD 13,29 ---
14 Sabine Kamstra AV Trias MD 11,10 ---
15 Megan Veen AV NOVA MD 11,01 ---
16 Femke Kirchner AV Lycurgu...MD Team 3 10,79 ---
17 Hadir a Hassan AV Hylas MD 10,52 ---
18 Rosa Kroonstuiver AV Lycurgu...MD Team 3 10,20 ---
19 Andrea Martens SV Noordkop MD 9,96 ---
Gilhan Ileri AV Hollandia MD DNS ---
Ece Gökmer AV Hollandia MD DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Afra Jiha AV Lycurgu...MD Team 2 9,84 ---
2 Rosa Kuin AV Hera MD 9,64 ---
3 Mirte Jansen TAS `82 MD 9,41 ---
4 Fabienne Muller AV Lycurgu...MD Team 2 8,48 ---
5 Madelon van 't Hoff SAV MD Team 1 8,32 ---
6 Inez Bouwen AV Lycurgu...MD Team 1 8,20 ---
7 Luna Braas SAV MD Team 1 7,88 ---
8 Romy Kwast TAS `82 MD 7,54 ---
9 Babs Braakman SAV MD Team 2 7,01 ---
10 Sabine Kamstra AV Trias MD 6,45 ---
11 Rosa Kroonstuiver AV Lycurgu...MD Team 3 6,35 ---
12 Irene Baars SV Noordkop MD 6,33 ---
13 Joyce Smit AV Hera MD 5,82 ---
14 Andrea Martens SV Noordkop MD 5,62 ---
15 Leonie Braakman SAV MD Team 2 5,60 ---
16 Lisette Doodeman AV NOVA MD 5,58 ---
17 Femke Kirchner AV Lycurgu...MD Team 3 5,15 ---
Kyra Fennis AV Lycurgu...MD Team 1 DNS ---
Gilhan Ileri AV Hollandia MD DNS ---
Ece Gökmer AV Hollandia MD DNS ---
Abir a Hassan AV Hylas MD DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Inez Bouwen AV Lycurgu...MD Team 1 1,45 ---
2 Britt Rodenburg AV Lycurgu...MD Team 2 1,35 ---
3 Anouk Haverkort AV Lycurgu...MD Team 1 1,30 ---
3 Cindy ten Have SV Noordkop MD 1,30 ---
3 Elizah van Roekel SAV MD Team 1 1,30 ---
3 Mirre Gielen TAS `82 MD 1,30 ---
7 Jip de Waard AV Trias MD 1,25 ---
7 Pleunie Burgering AV Trias MD 1,25 ---
7 Shauna Co... Dongeren SAV MD Team 1 1,25 ---
10 Lois Nederveen AV Hollandia MD 1,20 ---
10 Franka Halfschepel TAS `82 MD 1,20 ---
12 Lisa Vlieger AV Lycurgu...MD Team 3 1,15 ---
12 Isa Bakker SAV MD Team 2 1,15 ---
12 Leonie Keppel AV Hera MD 1,15 ---
12 Mireille Ligthart AV NOVA MD 1,15 ---
12 Megan Veen AV NOVA MD 1,15 ---
17 Iris Luten AV Lycurgu...MD Team 3 1,10 ---
17 Carissa de Git AV Hollandia MD 1,10 ---
17 Myrthe Koelemeij AV Hera MD 1,10 ---
20 Abir a Hassan AV Hylas MD 1,05 ---
Annabel Noordeloos SAV MD Team 2 DNS ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Tosca van der Flier AV Lycurgu...MD Team 2 4,40 +0.0 m/s---
2 Sienna Klous AV Lycurgu...MD Team 1 4,17 +1.5 m/s---
3 Sona Hospers AV Lycurgu...MD Team 2 4,03 +1.2 m/s---
4 Jip de Waard AV Trias MD 3,96 +1.2 m/s---
5 Luna Braas SAV MD Team 1 3,90 +1.3 m/s---
6 Yanniek Bouwer AV Trias MD 3,82 +1.1 m/s---
7 Elizah van Roekel SAV MD Team 1 3,61 +0.2 m/s---
8 Irene Baars SV Noordkop MD 3,60 +1.6 m/s---
9 Lysanne Zaal AV Hera MD 3,59 +0.0 m/s---
10 Babs Braakman SAV MD Team 2 3,55 +0.3 m/s---
10 Franka Halfschepel TAS `82 MD 3,55 +0.0 m/s---
12 Mireille Ligthart AV NOVA MD 3,51 +0.7 m/s---
13 Lotte Bus AV Lycurgu...MD Team 3 3,27 +0.0 m/s---
14 Lisa Vlieger AV Lycurgu...MD Team 3 3,18 +1.0 m/s---
15 Julia Knot AV Hera MD 3,17 +0.6 m/s---
16 Annika Boogaard SAV MD Team 2 3,11 +1.3 m/s---
17 Romy Kwast TAS `82 MD 3,10 +1.4 m/s---
18 Julia Spekking AV Hollandia MD 2,83 +1.9 m/s---
Kyra Fennis AV Lycurgu...MD Team 1 DNS ---
Quilenne ten Haaf SV Noordkop MD DNS ---
Nik Kwaad AV Hollandia MD DNS ---
Nina van Diepen AV Hylas MD DNS ---