Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Lycurgus MC Team 1 AV Lycurgus - MJC 10 7100
2 AV Hollandia MC AV Hollandia - MJC 9 5850
3 SAV MC Team 1 SAV - MJC 7 5791
4 AV NOVA MC AV NOVA - MJC 7 5520
5 AV Lycurgus MC Team 2 AV Lycurgus - MJC 7 5160
6 AV Trias MC AV Trias - MJC 7 4909
7 AV Wieringermeer MC AV Wieringermeer - MJC 8 4726
8 AV Hera MC AV Hera - MJC 10 4670
9 AV Hylas MC AV Hylas - MJC 6 4479
10 TAS `82 MC TAS `82 - MJC 6 4296
11 AV DOKEV Anna Paulowna / SV Noordkop MC - MJC 5 3760
12 AV Zaanland MC AV Zaanland - MJC 4 3725
13 AV Lycurgus MC Team 3 AV Lycurgus - MJC 6 3171
14 SAV MC Team 2 SAV - MJC 3 2027

Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Didi Wals AV Lycurgu...MC Team 1 10,84 +1.2 m/s---
2 Nienke Tool SAV MC Team 1 11,10 +1.2 m/s---
3 Anke Schoen AV Hylas MC 11,14 +0.4 m/s---
4 Anouk Schoute AV Lycurgu...MC Team 1 11,16 +1.2 m/s---
5 Sarah Dekker AV Trias MC 11,19 +1.2 m/s---
6 Juliette Bruin AV Wieringermeer MC 11,33 +0.4 m/s---
7 Kayleigh Bok AV Hollandia MC 11,41 +0.8 m/s---
8 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 11,47 +0.9 m/s---
9 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 11,53 +0.8 m/s---
10 Liesbeth Meeuwsen AV NOVA MC 11,56 +0.7 m/s---
11 Julia Wittebrood AV Hera MC 11,67 +0.4 m/s---
12 Alexandra Kox AV Lycurgu...MC Team 2 11,73 +0.8 m/s---
12 Sanne Kooijman TAS `82 MC 11,73 +0.9 m/s---
14 Melanie Zoer AV DOKEV A...ordkop MC 11,74 +0.9 m/s---
15 Germaine Leenstra AV Lycurgu...MC Team 3 11,86 +0.8 m/s---
16 Celine Limmen AV NOVA MC 11,96 +0.7 m/s---
17 Dianne Conijn AV DOKEV A...ordkop MC 12,01 +0.7 m/s---
18 Nova Bout AV Lycurgu...MC Team 3 12,02 +0.1 m/s---
19 Anna Vethman TAS `82 MC 12,06 +0.9 m/s---
20 Puck de Waard AV Trias MC 12,13 +0.7 m/s---
21 Maartje v.d. Thiel SAV MC Team 1 12,14 +0.8 m/s---
22 Noa Bouwer AV Hera MC 12,24 +0.9 m/s---
23 Annabel Hermarij AV Hollandia MC 12,26 +0.8 m/s---
24 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 12,28 +0.1 m/s---
25 Nina Baltus AV Hollandia MC 12,43 +0.1 m/s---
25 Megan Corzilius AV Zaanland MC 12,43 +0.1 m/s---
25 Alisia Bruin AV Wieringermeer MC 12,43 +0.1 m/s---
28 Kelly van Baar AV NOVA MC 12,44 +0.1 m/s---
29 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 12,45 +0.1 m/s---
30 Charon Lak AV Zaanland MC 12,47 +0.1 m/s---
31 Roma de Ruiter AV Hylas MC 12,66 +0.4 m/s---
32 Carmen van...jngaarden AV Lycurgu...MC Team 2 13,38 +0.1 m/s---
33 Amber van den Hoff AV Wieringermeer MC 15,19 +0.1 m/s---
Pauline Hondema AV Lycurgu...MC Team 1 DNS ---
Indira de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 DNS ---
Britt Ooijevaar AV Trias MC DNS ---
Nienke Lockx AV Hera MC DNS ---

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Noa Zoon TAS `82 MC 3:16,65 ---
2 Isa Raadgers AV DOKEV A...ordkop MC 3:18,79 ---
3 Carlien Wabeke AV NOVA MC 3:20,02 ---
4 Nora Winter AV Lycurgu...MC Team 1 3:20,43 ---
5 Nina Baltus AV Hollandia MC 3:21,45 ---
6 Bess van Noord AV Lycurgu...MC Team 1 3:25,79 ---
7 Dianne Conijn AV DOKEV A...ordkop MC 3:25,99 ---
8 Noor van Bree AV Hollandia MC 3:27,46 ---
9 Anke Schoen AV Hylas MC 3:28,17 ---
10 Lotte van Diepen SAV MC Team 1 3:32,67 ---
11 Imke Vermeulen AV Lycurgu...MC Team 2 3:33,14 ---
12 Bregje Dekker AV NOVA MC 3:34,50 ---
13 Carlijn Bouwer AV Trias MC 3:38,79 ---
14 Femke Sikkink SAV MC Team 1 3:39,18 ---
15 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 3:39,98 ---
16 Meike Hartog AV Zaanland MC 3:41,95 ---
17 Roma de Ruiter AV Hylas MC 3:42,82 ---
18 Anna Doodeman AV Hera MC 3:45,48 ---
19 Britt Agasi AV Trias MC 3:46,96 ---
20 Charon Lak AV Zaanland MC 3:49,04 ---
21 Maud Feenstra AV Hera MC 3:49,23 ---
22 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 3:57,54 ---
23 Jaimy Meyer AV Wieringermeer MC 3:59,77 ---
24 Andrea van Langerak AV Wieringermeer MC 4:03,66 ---
Anneroos de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 DNS ---
Lieve Butter AV Lycurgu...MC Team 1 DNS ---

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 12,52 +0.7 m/s---
2 Didi Wals AV Lycurgu...MC Team 1 13,12 +0.7 m/s---
3 Shanna Mol AV Lycurgu...MC Team 1 13,17 +0.7 m/s---
4 Carlien Wabeke AV NOVA MC 13,28 +0.9 m/s---
5 Megan Hoogland AV Hollandia MC 13,73 +0.7 m/s---
6 Esmee de Jong AV Trias MC 14,11 +0.4 m/s---
7 Bo Westrik AV Zaanland MC 14,45 +0.9 m/s---
8 Femke Sikkink SAV MC Team 1 14,53 +0.4 m/s---
9 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 15,08 +0.9 m/s---
10 Renate Kuijper AV Hollandia MC 15,50 +0.9 m/s---
11 Nienke Lockx AV Hera MC 15,69 +1.1 m/s---
12 Manon Buter TAS `82 MC 15,83 +1.1 m/s---
13 Loes Essen SAV MC Team 1 15,94 +1.7 m/s---
14 Dianne Conijn AV DOKEV A...ordkop MC 16,08 +0.4 m/s---
15 Bregje Dekker AV NOVA MC 16,26 +0.9 m/s---
16 Gina Beukers AV NOVA MC 16,61 +1.7 m/s---
17 Michelle van Dorth AV Hylas MC 16,87 +0.4 m/s---
18 Anouk de Boer AV Wieringermeer MC 17,14 +1.1 m/s---
19 Carmen van...jngaarden AV Lycurgu...MC Team 2 17,49 +1.7 m/s---
20 Judie Jonker AV Hera MC 17,60 +0.4 m/s---
21 Nynke Kabel AV Lycurgu...MC Team 3 18,03 +1.7 m/s---
22 Leah de Jong TAS `82 MC 18,06 +1.1 m/s---
23 Danielle Geel AV Wieringermeer MC 19,41 +1.1 m/s---
Alisia Bruin AV Wieringermeer MC DQ ---
Britt Ooijevaar AV Trias MC DNS ---

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Annebel Jaarsma AV Lycurgu...MC Team 1 34,51 ---
2 Merel Sinnige SAV MC Team 1 30,45 ---
3 Lindy van de Wouden AV Hollandia MC 26,80 ---
4 Loes Essen SAV MC Team 1 25,46 ---
5 Melanie Zoer AV DOKEV A...ordkop MC 23,28 ---
6 Dannique Meerstra AV Hollandia MC 22,05 ---
7 Marit Dommanschet AV Lycurgu...MC Team 2 22,04 ---
8 Robin Post AV Wieringermeer MC 21,64 ---
9 Coosje Boom AV Trias MC 21,46 ---
10 Nova Bout AV Lycurgu...MC Team 3 21,10 ---
11 Anouk Schoute AV Lycurgu...MC Team 1 19,37 ---
12 Leah de Jong TAS `82 MC 19,20 ---
13 Carlijn Bouwer AV Trias MC 17,99 ---
14 Liesbeth Meeuwsen AV NOVA MC 17,85 ---
15 Jenny Koopman TAS `82 MC 16,99 ---
16 Celine Limmen AV NOVA MC 15,27 ---
17 Mette Volkers AV Hylas MC 14,62 ---
18 Meike Hartog AV Zaanland MC 14,46 ---
19 Judie Jonker AV Hera MC 13,86 ---
20 Danielle Geel AV Wieringermeer MC 9,42 ---
21 Demi Leguijt AV Lycurgu...MC Team 3 8,41 ---
Anouk Bakker SAV MC Team 2 DNS ---
Ichelle Brands AV Hera MC DNS ---
Jessica Buschman AV DOKEV A...ordkop MC DNS ---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Annebel Jaarsma AV Lycurgu...MC Team 1 31,78 ---
2 Emma de Koning AV Lycurgu...MC Team 1 26,98 ---
3 Robin Post AV Wieringermeer MC 26,78 ---
4 Puck de Waard AV Trias MC 24,25 ---
5 Lindy van de Wouden AV Hollandia MC 23,29 ---
6 Coosje Boom AV Trias MC 21,49 ---
7 Dannique Meerstra AV Hollandia MC 21,10 ---
8 Aniek Heine AV Lycurgu...MC Team 2 18,46 ---
9 Nienke Tool SAV MC Team 1 18,12 ---
10 Manon Buter TAS `82 MC 17,01 ---
11 Loes Essen SAV MC Team 1 16,82 ---
12 Diewertje van Kampen AV Hylas MC 16,63 ---
13 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 15,60 ---
14 Bente Schonewille AV Hera MC 15,15 ---
15 Celine Limmen AV NOVA MC 14,21 ---
16 Danielle Geel AV Wieringermeer MC 13,94 ---
17 Quintey Bieman AV Hera MC 12,70 ---
18 Liesbeth Meeuwsen AV NOVA MC 11,76 ---
19 Demi Leguijt AV Lycurgu...MC Team 3 11,43 ---
Anouk Bakker SAV MC Team 2 DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 11,22 ---
2 Renee van Deudekom AV Lycurgu...MC Team 2 10,14 ---
3 Merel Sinnige SAV MC Team 1 10,12 ---
4 Megan Hoogland AV Hollandia MC 9,96 ---
5 Amber Hurkmans AV NOVA MC 9,71 ---
6 Robin Post AV Wieringermeer MC 9,50 ---
7 Emma de Koning AV Lycurgu...MC Team 1 9,03 ---
8 Aniek Heine AV Lycurgu...MC Team 2 7,87 ---
9 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 7,74 ---
10 Bente Schonewille AV Hera MC 7,55 ---
11 Annabel Hermarij AV Hollandia MC 7,37 ---
12 Mette Volkers AV Hylas MC 6,87 ---
13 Lotte Braakman SAV MC Team 1 6,33 ---
14 Britt Agasi AV Trias MC 6,10 ---
15 Leah de Jong TAS `82 MC 5,92 ---
16 Indira de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 5,62 ---
17 Jaimy Meyer AV Wieringermeer MC 5,22 ---
Anneroos de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 DNS ---
Anouk Bakker SAV MC Team 2 DNS ---
Ichelle Brands AV Hera MC DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Amber Hurkmans AV NOVA MC 1,60 ---
2 Bo Westrik AV Zaanland MC 1,50 ---
2 Juliette Bruin AV Wieringermeer MC 1,50 ---
4 Nora Winter AV Lycurgu...MC Team 1 1,45 ---
4 Lotte van Diepen SAV MC Team 1 1,45 ---
6 Melanie Dirker AV DOKEV A...ordkop MC 1,40 ---
6 Renate Kuijper AV Hollandia MC 1,40 ---
6 Marijke Langendijk AV Hera MC 1,40 ---
6 Melanie Zoer AV DOKEV A...ordkop MC 1,40 ---
10 Renee van Deudekom AV Lycurgu...MC Team 2 1,35 ---
10 Megan Hoogland AV Hollandia MC 1,35 ---
10 Anke Schoen AV Hylas MC 1,35 ---
10 Evelien Bouma AV Hylas MC 1,35 ---
10 Kelly van Baar AV NOVA MC 1,35 ---
15 Esmee de Jong AV Trias MC 1,30 ---
15 Britt Agasi AV Trias MC 1,30 ---
15 Lotte Braakman SAV MC Team 1 1,30 ---
15 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 1,30 ---
15 Anna Doodeman AV Hera MC 1,30 ---
20 Shanna Mol AV Lycurgu...MC Team 1 1,25 ---
20 Imke Vermeulen AV Lycurgu...MC Team 2 1,25 ---
20 Anouk de Boer AV Wieringermeer MC 1,25 ---
23 Nynke Kabel AV Lycurgu...MC Team 3 1,20 ---
24 Jenny Koopman TAS `82 MC 1,15 ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Nienke Tool SAV MC Team 1 5,14 +2.4 m/s---
2 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgu...MC Team 1 5,13 +0.0 m/s---
3 Kayleigh Bok AV Hollandia MC 4,52 +1.6 m/s---
4 Sarah Dekker AV Trias MC 4,46 +0.5 m/s---
5 Michelle van Dorth AV Hylas MC 4,38 +0.0 m/s---
6 Maud Feenstra AV Hera MC 4,36 +0.7 m/s---
6 Anna Vethman TAS `82 MC 4,36 +1.6 m/s---
8 Evelien Bouma AV Hylas MC 4,29 +1.5 m/s---
9 Alexandra Kox AV Lycurgu...MC Team 2 4,19 +0.0 m/s---
10 Juliette Bruin AV Wieringermeer MC 4,14 +2.1 m/s---
11 Maartje v.d. Thiel SAV MC Team 1 4,10 +0.0 m/s---
12 Lotte van Gerven AV Lycurgu...MC Team 2 4,06 +1.3 m/s---
13 Sanne Kooijman TAS `82 MC 4,04 +1.8 m/s---
14 Meike Hartog AV Zaanland MC 3,93 +0.8 m/s---
15 Leonie Wierenga SAV MC Team 2 3,91 +0.0 m/s---
16 Kelly van Baar AV NOVA MC 3,87 +0.0 m/s---
17 Megan Corzilius AV Zaanland MC 3,84 +0.3 m/s---
18 Noa Bouwer AV Hera MC 3,82 +0.4 m/s---
19 Germaine Leenstra AV Lycurgu...MC Team 3 3,77 +0.0 m/s---
20 Susan Waersegers AV Hollandia MC 3,69 +1.9 m/s---
21 Lola Verhoeks SAV MC Team 2 3,55 +1.0 m/s---
22 Indira de Boer AV Lycurgu...MC Team 3 3,54 +1.5 m/s---
23 Gina Beukers AV NOVA MC 3,19 +0.9 m/s---
24 Amber van den Hoff AV Wieringermeer MC 2,62 +0.3 m/s---
Pauline Hondema AV Lycurgu...MC Team 1 DNS ---
Britt Ooijevaar AV Trias MC DNS ---