Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV Lycurgus JD Team 1 AV Lycurgus - JJD 8 5942
2 AV Hollandia JD Team 1 AV Hollandia - JJD 9 4861
3 AV Hylas JD AV Hylas - JJD 12 4812
4 AV Trias JD Team 1 AV Trias - JJD 7 4692
5 AV Hera JD AV Hera - JJD 8 4322
6 AV NOVA JD AV NOVA - JJD 7 4164
7 SV Noordkop JD SV Noordkop - JJD 3 3565
8 AV Trias JD Team 2 AV Trias - JJD 6 3520
9 SAV JD Team 1 SAV - JJD 5 3282
10 AV Lycurgus JD Team 2 AV Lycurgus - JJD 11 2846
11 AV DOKEV Anna Paulowna JD AV DOKEV Anna Paulowna - JJD 2 2679
12 SAV JD Team 2 SAV - JJD 4 2098
13 AV Hollandia JD Team 2 AV Hollandia - JJD 3 796

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Gijs Hopman AV Lycurgu...JD Team 1 11,05 +0.9 m/s---
2 Jeremy van der Mee SV Noordkop JD 11,22 +0.9 m/s---
3 Koen Hoedjes AV Hera JD 11,24 +0.8 m/s---
4 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JD 11,64 +0.7 m/s---
5 Tristan Sneekes AV Holland...JD Team 1 11,69 +0.9 m/s---
6 Jarno Gilissen AV Lycurgu...JD Team 1 11,94 +0.9 m/s---
6 Bas Steding AV Lycurgu...JD Team 2 11,94 +0.7 m/s---
8 Olav Mulder AV Hylas JD 12,08 +0.7 m/s---
9 Quinten van Delft AV Holland...JD Team 1 12,09 +0.7 m/s---
10 Patrick van Marion AV Trias JD Team 1 12,18 +0.8 m/s---
11 Noah Baltus AV Holland...JD Team 1 12,21 +0.7 m/s---
12 Jelmer van der Kamp AV Trias JD Team 1 12,32 +0.8 m/s---
12 Hugo Kleve AV Hylas JD 12,32 +0.8 m/s---
14 Daan Emmaneel AV NOVA JD 12,45 +0.7 m/s---
15 Leon Caballer AV Hera JD 12,76 +0.7 m/s---
16 Jesper Sintenie AV NOVA JD 12,79 +0.7 m/s---
17 Teun de Koning AV Lycurgu...JD Team 1 12,83 +0.9 m/s---
18 Dennis Ravenstijn SAV JD Team 1 12,87 +0.8 m/s---
19 Tobi Oluw...bi Obakin AV Hylas JD 12,91 +0.7 m/s---
20 Aris Beers AV NOVA JD 12,96 +0.8 m/s---
21 Loek Timmer SAV JD Team 2 13,33 +0.7 m/s---
22 Bram Huizinga SAV JD Team 1 13,44 +0.8 m/s---
23 Mitchell Kampert SV Noordkop JD 13,72 +0.7 m/s---
24 Justin Hoek SAV JD Team 2 14,26 +0.8 m/s---
Raoul Lensen AV Lycurgu...JD Team 2 DNS ---
Dylan Walravens AV Lycurgu...JD Team 2 DNS ---
Timme Koster AV Trias JD Team 2 DNS ---
Tom Schoemaker AV Hera JD DNS ---

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Tom Hoogeboom AV NOVA JD 3:05,45 ---
2 Duncan Steenbakker AV Lycurgu...JD Team 1 3:07,27 ---
3 Martijn Bakker AV Trias JD Team 1 3:18,71 ---
4 Jan Kalverdijk AV Hylas JD 3:22,94 ---
5 Ben Aston AV Hylas JD 3:23,88 ---
6 Shaffay Oedai AV Holland...JD Team 1 3:24,95 ---
7 Bram Huizinga SAV JD Team 1 3:26,89 ---
8 Jochem van Dijk AV DOKEV A...ulowna JD 3:30,53 ---
9 Joep van der Laarse AV Trias JD Team 1 3:33,76 ---
10 Olav Mulder AV Hylas JD 3:35,00 ---
11 Bram Klap AV Lycurgu...JD Team 1 3:36,19 ---
12 Casper Peterse AV Trias JD Team 2 3:36,60 ---
13 Aris Beers AV NOVA JD 3:37,47 ---
14 Noah Baltus AV Holland...JD Team 1 3:37,89 ---
15 Quinten van Delft AV Holland...JD Team 1 3:38,03 ---
16 Kick Doornbos AV Hera JD 3:38,72 ---
17 Loek Timmer SAV JD Team 2 3:39,19 ---
18 Jesper Sintenie AV NOVA JD 3:39,86 ---
19 Stan Huiting AV Trias JD Team 1 3:41,05 ---
20 Lars Philipsen AV Hera JD 3:44,68 ---
21 Jarno Betlem AV Lycurgu...JD Team 1 3:50,44 ---
22 Koen Looman AV Hera JD 4:05,11 ---
23 Noah den Ronden AV Lycurgu...JD Team 2 4:37,85 ---
24 Jordy Drijfhout AV Lycurgu...JD Team 2 4:47,23 ---
Raoul Lensen AV Lycurgu...JD Team 2 DNS ---

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Gijs Hopman AV Lycurgu...JD Team 1 13,27 +1.0 m/s---
2 Jeremy van der Mee SV Noordkop JD 14,70 +1.7 m/s---
3 Levi van Diest AV Lycurgu...JD Team 1 14,74 +1.0 m/s---
4 Timme Koster AV Trias JD Team 2 14,77 +1.6 m/s---
5 Jarno Gilissen AV Lycurgu...JD Team 1 14,84 +1.0 m/s---
6 Sijvert Commandeur AV Trias JD Team 1 14,91 +1.7 m/s---
7 Mark Dekker AV Hylas JD 15,55 +1.1 m/s---
8 Jochem van Dijk AV DOKEV A...ulowna JD 15,67 +1.1 m/s---
9 Enzo Meerstra AV Holland...JD Team 1 15,72 +1.0 m/s---
10 Karsten de Roo AV Hylas JD 16,22 +1.6 m/s---
11 Martijn Bakker AV Trias JD Team 1 16,40 +1.6 m/s---
12 Matthijs v...e Lagewij AV Lycurgu...JD Team 2 16,59 +0.3 m/s---
13 Shaffay Oedai AV Holland...JD Team 1 16,77 +0.3 m/s---
14 Ben Aston AV Hylas JD 16,81 +1.6 m/s---
15 Wessel Aertssen AV Lycurgu...JD Team 2 17,18 +0.3 m/s---
16 Kick Doornbos AV Hera JD 17,36 +1.7 m/s---
17 Bink Haakman AV Holland...JD Team 1 17,79 +0.3 m/s---
18 Robin Koning AV Trias JD Team 2 17,87 +1.1 m/s---
19 Tom Schoemaker AV Hera JD 17,97 +1.6 m/s---
20 Mitchell Kampert SV Noordkop JD 18,99 +1.7 m/s---
21 Niels de Boer SAV JD Team 1 19,01 +0.3 m/s---
Jelle Duineveld AV Lycurgu...JD Team 2 DNS ---
Fabian Pordon AV Holland...JD Team 2 DNS ---
Pieter Dekker AV NOVA JD DNS ---

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Duncan Steenbakker AV Lycurgu...JD Team 1 29,80 ---
2 Bram Klap AV Lycurgu...JD Team 1 27,74 ---
3 Daan Emmaneel AV NOVA JD 25,25 ---
4 Bink Haakman AV Holland...JD Team 1 23,10 ---
5 Twan Bosschaart AV Trias JD Team 2 22,70 ---
6 Mitchell Kampert SV Noordkop JD 22,09 ---
7 Erwin Sijm SAV JD Team 1 20,99 ---
8 Jim Goes AV Holland...JD Team 1 19,73 ---
9 Sam van Dijk AV Lycurgu...JD Team 2 19,58 ---
10 Pieter Karel SAV JD Team 1 19,49 ---
11 Martijn Dijkhuizen AV Hylas JD 19,30 ---
12 Jochem van Dijk AV DOKEV A...ulowna JD 18,89 ---
13 Martijn Bakker AV Trias JD Team 1 17,16 ---
14 Koen Looman AV Hera JD 16,42 ---
15 Patrick van Marion AV Trias JD Team 1 16,29 ---
16 Leon Caballer AV Hera JD 14,63 ---
17 Gillian Bergman AV Trias JD Team 2 13,59 ---
18 Jasper Vlaar AV Holland...JD Team 2 12,97 ---
19 Art Stuyvenberg AV NOVA JD 12,47 ---
20 Pepijn Verheul AV Holland...JD Team 2 11,38 ---
21 Yoeri Dekker SAV JD Team 2 9,25 ---
Dylan Walravens AV Lycurgu...JD Team 2 DNS ---
Kees de Vries AV Hylas JD DNS ---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Joost van Deudekom AV Lycurgu...JD Team 1 24,00 ---
2 Stan Nijhuis AV Trias JD Team 2 20,81 ---
3 Sem Gombault SV Noordkop JD 20,48 ---
4 Teun de Koning AV Lycurgu...JD Team 1 18,88 ---
5 Erwin Sijm SAV JD Team 1 18,13 ---
6 Hugo Kleve AV Hylas JD 15,56 ---
7 Bas Steding AV Lycurgu...JD Team 2 15,36 ---
8 Patrick van Marion AV Trias JD Team 1 15,32 ---
9 Pieter Karel SAV JD Team 1 14,83 ---
10 Lars Philipsen AV Hera JD 13,40 ---
11 Falko Krischel AV Holland...JD Team 1 13,09 ---
12 Dylan Boot SAV JD Team 2 11,06 ---
12 Sam Wever AV NOVA JD 11,06 ---
14 Gilles Kukler AV Holland...JD Team 1 11,05 ---
15 Jasper Vlaar AV Holland...JD Team 2 10,67 ---
16 Gillian Bergman AV Trias JD Team 2 9,53 ---
17 Bram Houtkooper AV Trias JD Team 1 9,05 ---
Berend Licht AV Lycurgu...JD Team 2 DNS ---
Kees de Vries AV Hylas JD DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Sem Gombault SV Noordkop JD 9,28 ---
2 Koen Hoedjes AV Hera JD 9,04 ---
3 Stan Nijhuis AV Trias JD Team 2 8,52 ---
4 Joost van Deudekom AV Lycurgu...JD Team 1 8,32 ---
5 Teun de Koning AV Lycurgu...JD Team 1 7,91 ---
6 Erwin Sijm SAV JD Team 1 7,87 ---
7 Pieter Dekker AV NOVA JD 7,32 ---
8 Jim Goes AV Holland...JD Team 1 6,97 ---
9 Joost Keizer AV Hera JD 6,79 ---
10 Twan Bosschaart AV Trias JD Team 2 6,65 ---
11 Tristan Sneekes AV Holland...JD Team 1 6,50 ---
12 Jasper Vlaar AV Holland...JD Team 2 6,17 ---
13 Joep van der Laarse AV Trias JD Team 1 6,00 ---
14 Jelle Wittink AV Hylas JD 5,44 ---
15 Justin Hoek SAV JD Team 2 5,33 ---
16 Bram Houtkooper AV Trias JD Team 1 4,85 ---
17 Art Stuyvenberg AV NOVA JD 4,83 ---
18 Tobi Oluw...bi Obakin AV Hylas JD 4,79 ---
19 Pepijn Verheul AV Holland...JD Team 2 4,48 ---
Berend Licht AV Lycurgu...JD Team 2 DNS ---
Stanley Dam AV Lycurgu...JD Team 2 DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias JD Team 2 1,55 ---
2 Pieter Dekker AV NOVA JD 1,45 ---
3 Stan Huiting AV Trias JD Team 1 1,40 ---
3 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JD 1,40 ---
5 Duncan Steenbakker AV Lycurgu...JD Team 1 1,35 ---
5 Sem Gombault SV Noordkop JD 1,35 ---
5 Luuk Veldman AV Hylas JD 1,35 ---
8 Bram Klap AV Lycurgu...JD Team 1 1,30 ---
9 Matthijs v...e Lagewij AV Lycurgu...JD Team 2 1,25 ---
9 Sijvert Commandeur AV Trias JD Team 1 1,25 ---
9 Enzo Meerstra AV Holland...JD Team 1 1,25 ---
9 Bink Haakman AV Holland...JD Team 1 1,25 ---
9 Gideon Möhringer AV Hera JD 1,25 ---
9 Karsten de Roo AV Hylas JD 1,25 ---
15 Sam Wever AV NOVA JD 1,20 ---
16 Wessel Aertssen AV Lycurgu...JD Team 2 1,15 ---
17 Dylan Boot SAV JD Team 2 1,10 ---
17 Niels de Boer SAV JD Team 1 1,10 ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Mika Brouwer AV DOKEV A...ulowna JD 4,36 +1.7 m/s---
2 Jeremy van der Mee SV Noordkop JD 4,33 +0.2 m/s---
3 Levi van Diest AV Lycurgu...JD Team 1 4,29 +0.7 m/s---
4 Falko Krischel AV Holland...JD Team 1 4,12 +2.0 m/s---
5 Noah Portier AV Hylas JD 3,91 +0.5 m/s---
6 Tom Hoogeboom AV NOVA JD 3,67 +0.0 m/s---
7 Dennis Ravenstijn SAV JD Team 1 3,57 +1.3 m/s---
8 Leon Caballer AV Hera JD 3,46 +0.0 m/s---
9 Jelmer van der Kamp AV Trias JD Team 1 3,41 +0.0 m/s---
10 Lars Philipsen AV Hera JD 3,37 +0.0 m/s---
11 Noah den Ronden AV Lycurgu...JD Team 2 3,32 +0.8 m/s---
12 Jarno Betlem AV Lycurgu...JD Team 1 3,17 +0.6 m/s---
12 Gilles Kukler AV Holland...JD Team 1 3,17 +1.1 m/s---
14 Jelle Wittink AV Hylas JD 3,11 -0.4 m/s---
15 Robin Koning AV Trias JD Team 2 3,10 +0.0 m/s---
16 Art Stuyvenberg AV NOVA JD 2,93 +0.1 m/s---
17 Pepijn Verheul AV Holland...JD Team 2 2,90 +0.0 m/s---
18 Yoeri Dekker SAV JD Team 2 2,79 +0.9 m/s---
Jelle Duineveld AV Lycurgu...JD Team 2 DNS ---
Fabian Pordon AV Holland...JD Team 2 DNS ---