• Meerkamp
  • 100mH
  • Hoog
  • Kogel
  • 200m
  • Ver
  • Speer
  • 800m
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior B

    # Naam 100mHHoogKogel200mVerSpeer800mPunten totaal
    1 Marijke Esselink AV Archeus 14,14 1,71 12,67 25,99 5,39 42,34 2:30,71 5394
    2 Dewi Lafontaine Haag 14,47 1,50 11,59 25,96 5,19 45,82 2:33,72 5007
    3 Jacqueline Muts Phanos 15,20 1,56 13,97 26,80 5,20 36,89 2:31,87 4917
    4 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 15,03 1,53 11,53 27,00 5,03 34,19 2:26,79 4692
    5 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 14,65 1,50 12,27 27,62 4,95 40,03 2:38,85 4649
    6 Danique de Haan AV34 15,64 1,53 10,65 27,14 4,99 33,05 2:24,58 4540
    7 Marjolein Bolten HLLM 15,73 1,62 12,14 27,33 5,26 29,08 2:42,19 4500
    8 Kadidja Sangare AAV `36 14,57 1,59 9,01 26,70 5,07 28,85 2:37,60 4459
    9 Nikki Boon Flevo Delta 15,85 1,59 11,80 27,42 4,98 30,78 2:39,60 4404
    10 Pleun Hutten AV Sprint 16,03 1,56 10,26 26,70 4,79 30,24 2:32,26 4332
    11 Rianne Beuling AV NOP 14,95 1,47 10,97 26,40 5,10 23,56 2:42,32 4281
    12 Merel Wevers AV34 15,86 1,38 11,12 26,49 4,56 34,53 2:32,93 4244
    13 Jana Bersee Ciko `66 16,49 1,41 11,10 28,31 4,89 36,84 2:30,50 4211
    14 Kimberley Booij De Spartaan 17,27 1,59 10,34 26,36 4,77 32,35 2:48,71 4104
    15 Dhanique v... Kruisweg AV34 14,94 1,62 10,64 27,15 5,11 30,83 DNF 3960
    16 Jonne vd Giessen AAV `36 16,00 1,50 9,54 26,68 4,52 29,26 2:50,01 3932
    17 Jokèh Engelhart AAV `36 DNF 1,50 9,39 27,86 4,52 32,00 2:41,44 3257
    18 Myrthe Kruit Flevo Delta 15,93 1,62 8,86 DNF DNS DNS DNS 1937

    Uitslagen Meerkamp 100 meter horden Meisjes Junior B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Marijke Esselink AV Archeus 14,14 +1.8 m/s14,18 959
    2 Dewi Lafontaine Haag 14,47 +1.8 m/s15,18 913
    3 Kadidja Sangare AAV `36 14,57 +1.8 m/s15,44 899
    4 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 14,65 +1.8 m/s15,27 888
    5 Dhanique v... Kruisweg AV34 14,94 +1.8 m/s15,48 850
    6 Rianne Beuling AV NOP 14,95 +1.8 m/s15,02 848
    7 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 15,03 -0.5 m/s16,22 838
    8 Jacqueline Muts Phanos 15,20 +0.4 m/s15,86 815
    9 Danique de Haan AV34 15,64 +0.4 m/s15,95 759
    10 Marjolein Bolten HLLM 15,73 +0.4 m/s15,57 748
    11 Nikki Boon Flevo Delta 15,85 -0.5 m/s16,38 733
    12 Merel Wevers AV34 15,86 +0.4 m/s15,53 732
    13 Myrthe Kruit Flevo Delta 15,93 +0.4 m/s15,65 723
    14 Jonne vd Giessen AAV `36 16,00 +0.4 m/s15,61 714
    15 Pleun Hutten AV Sprint 16,03 -0.5 m/s15,99 711
    16 Jana Bersee Ciko `66 16,49 -0.5 m/s17,21 655
    17 Kimberley Booij De Spartaan 17,27 -0.5 m/s16,00 566
    Jokèh Engelhart AAV `36 DNF 18,00 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
    1 Jacqueline Muts Phanos 13,87 13,39 13,97 13,97 14,25 792
    2 Marijke Esselink AV Archeus X 12,25 12,67 12,67 13,05 706
    3 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 12,01 11,42 12,27 12,27 11,45 679
    4 Marjolein Bolten HLLM 12,14 11,22 9,19 12,14 12,31 670
    5 Nikki Boon Flevo Delta 11,76 11,33 11,80 11,80 13,01 648
    6 Dewi Lafontaine Haag 9,95 10,77 11,59 11,59 10,64 634
    7 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 11,53 10,22 10,82 11,53 11,64 630
    8 Merel Wevers AV34 11,12 10,31 10,69 11,12 11,59 603
    9 Jana Bersee Ciko `66 10,58 10,23 11,10 11,10 11,16 602
    10 Rianne Beuling AV NOP X 10,64 10,97 10,97 10,64 593
    11 Danique de Haan AV34 9,75 10,65 10,65 10,65 10,25 572
    12 Dhanique v... Kruisweg AV34 10,49 9,87 10,64 10,64 11,49 571
    13 Kimberley Booij De Spartaan 10,34 9,69 X 10,34 10,77 552
    14 Pleun Hutten AV Sprint 8,78 10,26 9,86 10,26 10,59 546
    15 Jonne vd Giessen AAV `36 8,67 8,93 9,54 9,54 9,58 499
    16 Jokèh Engelhart AAV `36 7,84 9,35 9,39 9,39 10,18 490
    17 Kadidja Sangare AAV `36 8,38 8,47 9,01 9,01 9,54 465
    18 Myrthe Kruit Flevo Delta 8,81 7,68 8,86 8,86 9,27 455

    Uitslagen Meerkamp 200 meter Meisjes Junior B

    # Naam Res OBPPunten totaal
    1 Dewi Lafontaine Haag 25,96 +0.9 m/s27,06 801
    2 Marijke Esselink AV Archeus 25,99 +0.9 m/s25,85 798
    3 Kimberley Booij De Spartaan 26,36 +1.5 m/s27,90 766
    4 Rianne Beuling AV NOP 26,40 +0.9 m/s26,52 763
    5 Merel Wevers AV34 26,49 +0.9 m/s26,18 755
    6 Jonne vd Giessen AAV `36 26,68 +1.2 m/s27,44 739
    7 Kadidja Sangare AAV `36 26,70 +0.9 m/s27,06 737
    7 Pleun Hutten AV Sprint 26,70 +1.5 m/s28,03 737
    9 Jacqueline Muts Phanos 26,80 +1.2 m/s27,32 729
    10 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 27,00 +1.2 m/s27,09 712
    11 Danique de Haan AV34 27,14 +1.5 m/s27,72 700
    12 Dhanique v... Kruisweg AV34 27,15 +1.2 m/s27,31 699
    13 Marjolein Bolten HLLM 27,33 +1.2 m/s27,43 685
    14 Nikki Boon Flevo Delta 27,42 +1.2 m/s27,58 677
    15 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 27,62 +1.5 m/s28,72 661
    16 Jokèh Engelhart AAV `36 27,86 +1.5 m/s29,15 642
    17 Jana Bersee Ciko `66 28,31 +1.5 m/s29,07 607
    Myrthe Kruit Flevo Delta DNF 26,97 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
    1 Marijke Esselink AV Archeus X 5,39 4,87 5,39 +0.4 m/s5,36 668
    2 Marjolein Bolten HLLM 4,89 5,26 5,10 5,26 +0.7 m/s5,28 631
    3 Jacqueline Muts Phanos X 5,20 5,04 5,20 +0.8 m/s5,29 614
    4 Dewi Lafontaine Haag 4,99 5,19 5,19 5,19 +0.4 m/s5,35 612
    5 Dhanique v... Kruisweg AV34 X 5,04 5,11 5,11 +0.9 m/s5,62 589
    6 Rianne Beuling AV NOP 4,89 X 5,10 5,10 +1.1 m/s4,98 587
    7 Kadidja Sangare AAV `36 4,95 4,64 5,07 5,07 +0.0 m/s5,17 578
    8 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 5,03 4,99 5,00 5,03 +0.8 m/s5,17 567
    9 Danique de Haan AV34 4,99 X 4,92 4,99 +0.8 m/s5,01 557
    10 Nikki Boon Flevo Delta 4,79 4,98 4,91 4,98 +0.2 m/s5,09 554
    11 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 4,55 4,95 4,92 4,95 +1.8 m/s5,14 546
    12 Jana Bersee Ciko `66 4,80 4,70 4,89 4,89 +0.7 m/s4,94 530
    13 Pleun Hutten AV Sprint 4,79 4,79 4,76 4,79 +0.8 m/s5,28 503
    14 Kimberley Booij De Spartaan 4,76 4,77 3,58 4,77 +1.0 m/s4,61 498
    15 Merel Wevers AV34 4,56 4,55 4,50 4,56 +0.6 m/s4,93 443
    16 Jonne vd Giessen AAV `36 4,52 4,37 X 4,52 +1.0 m/s5,00 433
    16 Jokèh Engelhart AAV `36 4,50 4,46 4,52 4,52 +0.1 m/s4,58 433
    Myrthe Kruit Flevo Delta - - - DNS 5,26 0

    Uitslagen Meerkamp Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

    # Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
    1 Dewi Lafontaine Haag 43,02 45,82 43,83 45,82 47,64 779
    2 Marijke Esselink AV Archeus 42,34 40,58 X 42,34 38,63 712
    3 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 36,02 35,82 40,03 40,03 36,15 668
    4 Jacqueline Muts Phanos 35,07 36,89 35,34 36,89 37,16 608
    5 Jana Bersee Ciko `66 35,01 33,23 36,84 36,84 40,83 607
    6 Merel Wevers AV34 34,53 33,73 32,80 34,53 37,30 563
    7 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus 34,19 30,87 32,11 34,19 28,35 556
    8 Danique de Haan AV34 32,32 30,92 33,05 33,05 34,50 535
    9 Kimberley Booij De Spartaan 29,68 32,35 27,74 32,35 32,08 521
    10 Jokèh Engelhart AAV `36 24,81 32,00 X 32,00 20,68 515
    11 Dhanique v... Kruisweg AV34 30,83 X X 30,83 29,55 492
    12 Nikki Boon Flevo Delta 30,51 X 30,78 30,78 32,64 491
    13 Pleun Hutten AV Sprint 28,99 27,12 30,24 30,24 36,41 481
    14 Jonne vd Giessen AAV `36 28,05 26,03 29,26 29,26 28,62 463
    15 Marjolein Bolten HLLM X 29,08 27,00 29,08 29,65 459
    16 Kadidja Sangare AAV `36 28,85 24,80 27,72 28,85 31,71 455
    17 Rianne Beuling AV NOP 23,56 X 23,03 23,56 26,04 355
    Myrthe Kruit Flevo Delta - - - DNS 35,28 0