Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 12 Wedstrijd 3 [2016]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jelle van Sunder AV Suomi Mannen 11,24 +0.3 m/s11,20 747
2 Jordy Kluft DEM Mannen 11,36 +0.3 m/s11,37 719
3 Erik Knevel AV Suomi Mannen 11,41 +0.3 m/s11,30 0
4 Jamaal Awad DEM Mannen 11,46 +0.3 m/s11,54 0
5 Branco Kranenburg AV `47 Mannen 11,55 +0.3 m/s11,70 676
6 Deon Plak Almere `81 Mannen 11,56 +0.3 m/s11,51 674
7 Robin Abrahamse AV Pijnenburg Mannen 11,69 +0.3 m/s11,46 646
8 Daan Schuurman AV `47 Mannen 11,72 +0.0 m/s11,90 0
9 Mischa Lips ARV Ilion Mannen 11,98 +0.0 m/s11,70 585
9 Anton Hilhorst AV Zuidwal Mannen 11,98 +0.0 m/s11,91 585
11 Rick van de Noort AAV `36 Mannen 12,02 +2.7 m/s--- 576
12 Jeroen Heesbeen AV Phoenix Mannen 12,07 +0.0 m/s11,88 566
13 Nieno Schuur Almere `81 Mannen 12,12 +0.0 m/s12,10 0
14 Maxim Boven U-Track Mannen 12,13 +2.7 m/s--- 554
15 Nick Cancrinus AAV `36 Mannen 12,74 +2.7 m/s--- 0
16 Thijs Hunink Fit Mannen 12,76 +2.7 m/s12,78 434
17 Vincent Roke AV Statina Mannen 12,81 +2.7 m/s12,50 425
18 Emiel Koolstra ARV Ilion Mannen 12,85 +0.0 m/s12,47 0
19 Jan Pannekoek AV Statina Mannen 13,02 +2.7 m/s12,50 0
20 Koen Olijve AV Phoenix Mannen 13,20 +2.7 m/s--- 0
Robin Aalten Fit Mannen DNS 12,38 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Deon Plak Almere `81 Mannen 22,52 +3.1 m/s23,31 789
2 Jordy Kluft DEM Mannen 22,65 +3.1 m/s22,76 775
3 Robin Abrahamse AV Pijnenburg Mannen 22,94 +3.1 m/s23,14 746
4 Walter Vianen AAV `36 Mannen 23,61 +2.7 m/s--- 681
5 Jeroen Heesbeen AV Phoenix Mannen 23,82 +3.0 m/s23,85 661
6 Biagio van... Straaten ARV Ilion Mannen 23,96 +3.1 m/s23,80 648
7 Mischa Lips ARV Ilion Mannen 24,03 +3.1 m/s23,80 0
8 Daan Schuurman AV `47 Mannen 24,10 +3.0 m/s24,30 635
9 Tom Metselaar AV Suomi Mannen 24,30 +3.0 m/s24,00 617
10 Jeffrey W...sodikromo Almere `81 Mannen 24,58 +3.0 m/s24,35 0
11 Anton Hilhorst AV Zuidwal Mannen 24,68 +3.0 m/s25,07 584
12 Robert Pennings Fit Mannen 25,22 +2.5 m/s25,13 538
13 Montell Weewee U-Track Mannen 25,33 +2.7 m/s--- 529
14 Vincent Roke AV Statina Mannen 25,72 +2.5 m/s25,90 498
15 Thijs Hunink Fit Mannen 26,35 +2.5 m/s25,54 0
16 Joris de Ruiter DEM Mannen 26,78 +2.7 m/s--- 0
17 Rutger van...altbommel AV Statina Mannen 26,94 +2.5 m/s26,97 0
18 Koen Olijve AV Phoenix Mannen 26,98 +2.5 m/s--- 0
Nick Cancrinus AAV `36 Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jochem Dobber AV Suomi Mannen 48,64 47,60 868
2 Tom de Leeuw Almere `81 Mannen 51,67 52,57 733
3 Hans den Boer DEM Mannen 52,76 52,58 688
4 Simon van der Horst Fit Mannen 53,36 58,56 664
5 Reinder Boekhoff AV Pijnenburg Mannen 54,04 54,50 638
6 Matthijs de Waal AV `47 Mannen 54,35 53,50 626
7 Justin Biezen Almere `81 Mannen 54,98 53,54 0
8 Biagio van... Straaten ARV Ilion Mannen 55,11 53,00 598
9 Michaël Kooter AV `47 Mannen 55,50 54,70 0
10 Erik Deiman AV Phoenix Mannen 55,80 55,00 572
11 Maxim Boven U-Track Mannen 55,87 --- 570
12 Quinten Koene AV Pijnenburg Mannen 55,89 56,90 0
13 Lex Favrin AV Statina Mannen 57,04 56,00 529
14 Niels van der Lee AAV `36 Mannen 58,06 --- 494
15 Luuk van der Wal AV Zuidwal Mannen 59,57 58,21 445
16 Rutger van...altbommel AV Statina Mannen 1:00,83 1:00,00 0
17 Paul de Vries Fit Mannen 1:01,97 1:00,79 0
Rick van de Noort AAV `36 Mannen DNS --- 0
Jordin Bijstra AV Zuidwal Mannen DNS 55,75 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jelmer van...er Linden AV Statina Mannen 1:55,10 1:54,00 836
2 Vincent Hofmann AV Pijnenburg Mannen 1:59,59 1:59,22 755
3 Lars Remijn DEM Mannen 2:00,71 1:57,57 735
4 Twan Kleijwegt ARV Ilion Mannen 2:01,01 1:59,99 730
5 Luc Velzeboer Almere `81 Mannen 2:02,40 2:02,00 707
6 Michiel Rotte AV Suomi Mannen 2:02,91 1:59,70 698
7 Hans Harting AV `47 Mannen 2:03,00 2:05,00 697
8 Daniel Hordijk AV Statina Mannen 2:03,93 2:06,00 0
9 Luuk van der Wal AV Zuidwal Mannen 2:11,86 2:10,70 561
10 Tim de Graaff AV Phoenix Mannen 2:14,90 2:15,00 519
11 Daan Dekker U-Track Mannen 2:15,39 --- 512
12 Ernst Cancrinus AAV `36 Mannen 2:22,78 --- 417
13 David van den Berg Fit Mannen 2:24,31 2:24,01 399
14 Pascal Munniks Almere `81 Mannen 2:41,07 2:35,00 0
Jesse Bouwman AAV `36 Mannen DQ --- 0
Reinoud Lampe Fit Mannen DNS 2:17,58 0
Jordin Bijstra AV Zuidwal Mannen DNS 2:03,61 0
Thomas Luttikhold U-Track Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tame Ghebretensai DEM Mannen 16:51,91 --- 620
2 Jaap Vink AV Phoenix Mannen 17:06,63 16:55,00 595
3 Jasper Stein U-Track Mannen 17:22,17 --- 569
4 Thomas Luttikhold U-Track Mannen 17:50,16 --- 0
5 Eddy Wagner AV Suomi Mannen 17:57,88 17:50,00 512
6 Michael van Baal AV Statina Mannen 18:02,68 17:30,00 505
7 Raymond Lozekoot Almere `81 Mannen 18:05,82 18:30,07 500
8 Leon van Prooijen AV `47 Mannen 18:20,31 19:10,00 478
9 Jos Bloem AV Pijnenburg Mannen 18:35,35 18:00,00 457
10 Jordin Bijstra AV Zuidwal Mannen 19:17,03 18:30,00 399
11 Demian Lith Fit Mannen 19:45,19 17:59,11 362
12 Wessel Flinterman AV Statina Mannen 20:17,78 18:50,00 0
13 Jeroen Mohamed ARV Ilion Mannen 20:24,45 19:00,00 314
14 Frank de Moel AAV `36 Mannen 20:44,19 --- 291
15 Imre Grootendorst AV `47 Mannen 21:26,29 19:10,00 0
Luc Velzeboer Almere `81 Mannen DNS 16:30,05 0
Tom Kruis AAV `36 Mannen DNS --- 0
Titus Blom AV Pijnenburg Mannen DNS 19:55,00 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Davis Hagedoorn DEM Mannen 17,52 +2.3 m/s16,22 619
2 Tim Mout AV Pijnenburg Mannen 17,74 +2.3 m/s18,49 602
3 Justin Cok AV `47 Mannen 18,56 +2.3 m/s17,50 542
4 Jos Warmerdam U-Track Mannen 18,87 +2.1 m/s19,20 521
5 Joris Koenders AV Phoenix Mannen 20,36 +2.1 m/s19,50 428
6 Kevin Klomp AV Statina Mannen 23,58 +2.1 m/s20,65 268
Tiago Smithuis ARV Ilion Mannen DQ 15,80 0
Nieno Schuur Almere `81 Mannen DNS 17,50 0
Anton Hilhorst AV Zuidwal Mannen DNS --- 0
Luc Nkurunziza U-Track Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Almere `81 Mannen (4x400m) Almere `81 - Msen 4 3:32,06 678
2 DEM Mannen (4x400m) DEM - Msen 4 3:33,19 666
3 AV `47 Mannen (4x400m) AV `47 - Msen 4 3:36,38 636
4 U-Track Mannen (4x400m) U-Track - Msen 4 3:44,94 557
5 AV Pijnenburg Mannen (4x400m) AV Pijnenburg - Msen 4 3:45,45 552
6 AV Statina Mannen (4x400m) AV Statina - Msen 4 3:56,76 458
7 AV Phoenix Mannen (4x400m) AV Phoenix - Msen 4 3:56,92 456
7 Fit Mannen (4x400m) Fit - Msen 4 3:56,94 456
9 ARV Ilion Mannen (4x400m) ARV Ilion - Msen 4 4:10,81 352
10 AAV `36 Mannen (4x400m) AAV `36 - Msen 0 DNS 0
10 AV Suomi Mannen (4x400m) AV Suomi - Msen 0 DNS 0
10 AV Zuidwal Mannen (4x400m) AV Zuidwal - Msen 0 DNS 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Shaquille Bleecke Almere `81 Mannen X 14,66 X 14,39 14,66 --- 769
2 Emiel Rigter Almere `81 Mannen 13,89 13,89 13,52 13,98 13,98 --- 0
3 Matthijs de Waal AV `47 Mannen 10,12 10,41 10,65 10,25 10,65 --- 507
4 Pascal Geursen AV Suomi Mannen 10,52 10,00 9,97 9,89 10,52 --- 498
5 Menno Blom AV Pijnenburg Mannen 9,71 10,24 9,73 9,88 10,24 --- 478
6 Henric van Bruggen AV Zuidwal Mannen 10,10 9,88 9,70 9,59 10,10 10,00 468
7 Walter Vianen AAV `36 Mannen 10,06 9,39 8,74 9,51 10,06 --- 465
8 Joris de Ruiter DEM Mannen 9,21 X 8,64 9,69 9,69 --- 437
9 Helge Giezeman U-Track Mannen 7,86 9,08 9,59 8,92 9,59 --- 430
10 Alexander Soethout DEM Mannen 9,18 9,18 9,33 - 9,33 --- 0
11 Arjan Klein AV `47 Mannen X X 9,23 X 9,23 --- 0
12 Jeffrey Bekker AV Statina Mannen 8,74 X 9,09 8,54 9,09 --- 392
13 Sander de Rijke Fit Mannen X 8,50 X 8,69 8,69 --- 361
14 Joris Koenders AV Phoenix Mannen 7,98 8,38 7,84 8,26 8,38 --- 337
15 Yannic Nuijt AV Zuidwal Mannen 8,03 7,25 7,48 7,58 8,03 9,32 0
16 Daniel Hordijk AV Statina Mannen 5,73 7,06 7,11 7,46 7,46 --- 0
17 Allard Wanders ARV Ilion Mannen 6,86 6,52 6,51 6,42 6,86 12,00 209



Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Arjan Klein AV `47 Mannen 41,48 41,41 X X 41,48 41,00 678
2 Joost van Gemeren AV `47 Mannen 38,03 X X 34,76 38,03 40,00 0
3 Henric van Bruggen AV Zuidwal Mannen 31,72 32,98 31,57 X 32,98 --- 541
4 Pascal Geursen AV Suomi Mannen 27,94 29,91 32,07 30,35 32,07 --- 525
5 Shaquille Bleecke Almere `81 Mannen X X X 26,76 26,76 --- 428
6 Yannic Nuijt AV Zuidwal Mannen 18,66 24,09 21,81 X 24,09 --- 0
7 Jos Warmerdam U-Track Mannen 19,40 22,40 23,58 X 23,58 --- 366
8 Bram Kreykamp Fit Mannen X X 21,27 X 21,27 --- 318
9 Joris Koenders AV Phoenix Mannen X X 20,75 20,81 20,81 --- 308
10 Menno Blom AV Pijnenburg Mannen 17,30 X 20,68 18,68 20,68 --- 305
11 Helge Giezeman U-Track Mannen 17,86 18,92 X 17,45 18,92 --- 0
12 Joris de Ruiter DEM Mannen 17,60 18,39 17,87 X 18,39 --- 254
13 Jeffrey Bekker AV Statina Mannen 16,45 16,25 16,75 16,43 16,75 --- 215
14 Jordy Kluft DEM Mannen 16,38 - - - 16,38 --- 0
15 Ron van der Veer AAV `36 Mannen 12,41 16,02 15,14 X 16,02 --- 197



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Branco Kranenburg AV `47 Mannen 1,95 --- 813
2 Davis Hagedoorn DEM Mannen 1,85 --- 725
3 Tiago Smithuis ARV Ilion Mannen 1,80 1,90 680
4 Julian Sas Almere `81 Mannen 1,75 --- 634
5 Jonas Mars AV Phoenix Mannen 1,70 --- 587
5 Tim Mout AV Pijnenburg Mannen 1,70 --- 587
5 Patrick Schoo U-Track Mannen 1,70 1,70 587
8 Koen Kroep AV Suomi Mannen 1,65 --- 540
9 Sven Vernooij Fit Mannen 1,60 --- 492
10 Niels van der Lee AAV `36 Mannen 1,50 --- 394
10 Lex Favrin AV Statina Mannen 1,50 --- 394



Senioren mannen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Alexander Soethout DEM Mannen X 6,64 6,71 6,68 6,71 +0.6 m/s--- 759
2 Julian Sas Almere `81 Mannen 6,40 X X 5,94 6,40 +1.4 m/s--- 693
3 Branco Kranenburg AV `47 Mannen X 6,08 6,20 6,38 6,38 +1.2 m/s--- 689
4 Daan Schuurman AV `47 Mannen 5,97 5,82 X X 5,97 +2.9 m/s--- 0
5 Tim Mout AV Pijnenburg Mannen 5,59 5,78 5,78 5,65 5,78 +0.8 m/s--- 555
6 Sven Vernooij Fit Mannen 5,16 5,67 X X 5,67 +1.0 m/s--- 530
7 Sander de Rijke Fit Mannen X X 5,61 X 5,61 +3.3 m/s6,21 0
8 Koert Remijn DEM Mannen 5,20 5,52 5,33 5,34 5,52 +1.7 m/s--- 0
9 Emiel Koolstra ARV Ilion Mannen 5,03 5,23 5,37 5,43 5,43 +0.3 m/s6,99 474
10 Jeffrey W...sodikromo Almere `81 Mannen 5,14 5,29 5,07 X 5,29 +1.6 m/s--- 0
11 Niels van der Lee AAV `36 Mannen 5,07 5,27 4,99 X 5,27 +0.5 m/s--- 437
12 Jonas Mars AV Phoenix Mannen 4,99 5,09 5,03 4,88 5,09 +2.2 m/s--- 393
12 Montell Weewee U-Track Mannen 4,84 5,09 4,78 4,94 5,09 +0.4 m/s--- 393
14 Kevin Klomp AV Statina Mannen 4,74 4,75 X X 4,75 +0.1 m/s--- 309
15 Patrick Schoo U-Track Mannen 4,04 4,29 X 4,22 4,29 -0.1 m/s--- 0
16 Koen Kroep AV Suomi Mannen 4,23 4,19 4,06 4,03 4,23 +0.9 m/s--- 175
17 Rutger van...altbommel AV Statina Mannen 3,93 4,22 4,12 4,21 4,22 +1.0 m/s--- 0
Rick van de Noort AAV `36 Mannen - - - - DNS --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Frederique Post AV Gouda Vrouwen 12,86 +0.2 m/s12,80 702
2 Eva Mollema Fit Vrouwen 13,18 +0.2 m/s13,08 644
3 Rinka Kranenburg AV `47 Vrouwen 13,51 +0.2 m/s13,30 587
4 Jamie Verweij AV Statina Vrouwen 13,52 +0.2 m/s13,10 586
5 Carolien de Pater Avantri Vrouwen 13,58 +1.1 m/s14,10 576
6 Britt Gerdes Voorschote...7 Vrouwen 13,68 +2.0 m/s13,87 559
7 Femke de Boer AV Gouda Vrouwen 13,73 +2.0 m/s13,75 0
8 Pien Stad...n Robaard AV Triathl...s Vrouwen 13,74 +2.0 m/s13,90 549
9 Pascale Schure AV Phoenix Vrouwen 13,76 +0.2 m/s13,50 546
10 Veri Gutte AV Statina Vrouwen 13,89 +2.0 m/s13,72 0
11 Anniek Uitenbroek AV `47 Vrouwen 13,90 +0.2 m/s13,60 0
12 Roos Kroft AAV `36 Vrouwen 13,95 +2.5 m/s--- 516
13 Aline van Rijswijk Fit Vrouwen 14,01 +1.1 m/s14,03 0
14 Anne van Heerebeek AV Phoenix Vrouwen 14,06 +2.0 m/s13,76 0
15 Lisette Verleun SC Reeuwijk Vrouwen 14,47 +1.1 m/s14,40 437
16 Marie-jose...stenbroek ARV Ilion Vrouwen 14,56 +1.1 m/s14,20 424
17 Saskia Klinkenberg SC Reeuwijk Vrouwen 14,57 +2.5 m/s--- 0
18 Lisa Brink Voorschote...7 Vrouwen 14,60 +1.1 m/s14,90 0
19 Iris Wijkhuijzen AV Zuidwal Vrouwen 15,05 +2.5 m/s--- 355
20 Marlieke v... der Veer AAV `36 Vrouwen 15,18 +2.5 m/s--- 0
21 Patricia d...Jong-Veer Avantri Vrouwen 15,42 +2.5 m/s15,45 0
22 Indy Post AV Suomi Vrouwen 15,81 +1.1 m/s14,80 257
23 Sanne Spruijt AV Zuidwal Vrouwen 21,47 +2.5 m/s--- 0
Veerle Eijsbroek AV Suomi Vrouwen DNS 13,90 0
Leontien Wubs ARV Ilion Vrouwen DNS 13,60 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Frederique Post AV Gouda Vrouwen 26,14 +1.3 m/s26,00 751
2 Eline Bardoel Fit Vrouwen 26,37 +1.3 m/s26,53 733
3 Rinka Kranenburg AV `47 Vrouwen 27,25 +3.1 m/s28,00 666
4 Erika Zijderlaan Avantri Vrouwen 27,51 +3.1 m/s28,00 647
5 Eva Mollema Fit Vrouwen 27,62 +1.3 m/s26,63 0
6 Ruby den Besten AV Statina Vrouwen 28,14 +3.1 m/s28,00 602
7 Jamie Verweij AV Statina Vrouwen 28,20 +1.3 m/s27,50 0
8 Pascale Schure AV Phoenix Vrouwen 28,26 +1.3 m/s27,80 594
9 Cody Wijkhuijzen AV Zuidwal Vrouwen 28,37 +0.2 m/s--- 586
10 Lysette Wanders ARV Ilion Vrouwen 28,38 +1.4 m/s28,62 586
11 Milou Stam AV Gouda Vrouwen 28,39 +3.1 m/s28,25 0
12 Roseanne Dekker AV Suomi Vrouwen 28,40 +3.1 m/s27,90 584
12 Dewi Posthuma AV Pijnenb...g Vrouwen 28,40 +1.4 m/s28,35 584
14 Anniek Uitenbroek AV `47 Vrouwen 28,69 +1.4 m/s28,90 0
15 Marit van ...Hullenaar AV Phoenix Vrouwen 29,37 +1.4 m/s29,00 0
16 Annemieke Brouwer SC Reeuwijk Vrouwen 29,37 +2.1 m/s31,71 521
17 Zoëy Posthuma AV Pijnenb...g Vrouwen 29,40 +1.4 m/s28,41 0
18 Roos Kroft AAV `36 Vrouwen 29,63 +0.2 m/s--- 504
19 Lisette Verleun SC Reeuwijk Vrouwen 29,98 +2.1 m/s29,24 0
20 Marie-jose...stenbroek ARV Ilion Vrouwen 30,24 +2.1 m/s29,80 0
21 Annika Schuurman AV Triathl...s Vrouwen 31,79 +0.2 m/s32,00 379
22 Patricia d...Jong-Veer Avantri Vrouwen 31,80 +2.1 m/s31,63 0
23 Iris Wijkhuijzen AV Zuidwal Vrouwen 31,94 +0.2 m/s--- 0
24 Marlieke v... der Veer AAV `36 Vrouwen 32,36 +0.2 m/s--- 0
Arlette Schaefer AV Suomi Vrouwen DNS 29,30 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Brit van der Meijden Fit Vrouwen 57,67 57,59 852
2 Vera Gommans AV Statina Vrouwen 1:01,06 1:03,43 745
3 Blanca van Haaren Fit Vrouwen 1:02,56 1:01,59 0
4 Frederique Post AV Gouda Vrouwen 1:03,05 1:01,00 687
5 Marlène Straathof AV `47 Vrouwen 1:03,50 1:03,00 674
6 Feline Molenaar Avantri Vrouwen 1:05,06 1:00,00 632
7 Mirjam van Straalen AAV `36 Vrouwen 1:06,77 1:07,00 588
8 Maartje van Asselt AV Suomi Vrouwen 1:09,61 1:08,00 520
9 Tessa Harderwijk AV Zuidwal Vrouwen 1:09,81 --- 515
10 Marieke Gimbel AV Phoenix Vrouwen 1:11,24 1:06,60 483
11 Rivka van der Water AV Statina Vrouwen 1:12,33 1:07,00 0
12 Berdine van Dal AV Phoenix Vrouwen 1:12,60 1:05,00 0
13 Leoni Verwoerd AV Triathl...s Vrouwen 1:16,08 1:15,00 383
14 Annemarie Jacobs ARV Ilion Vrouwen 1:28,74 1:15,00 174
Kim van Leeuwen AAV `36 Vrouwen DNS 1:10,64 0
José Hil...st-Damsma AV Zuidwal Vrouwen DNS --- 0
Madelon van den Hoek AV Gouda Vrouwen DNS 1:07,50 0



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Evita Hoogeveen AV `47 Vrouwen 5:03,79 4:58,00 653
2 Inge van 't Veer AV Phoenix Vrouwen 5:12,14 5:14,00 604
3 Jiska Pols AV Gouda Vrouwen 5:12,56 5:15,00 601
4 Tamara van Kleef ARV Ilion Vrouwen 5:16,49 --- 579
5 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal Vrouwen 5:26,13 --- 527
6 Caecile Schalker Voorschote...7 Vrouwen 5:29,19 5:36,84 511
7 Nicolet Zwaan AV Suomi Vrouwen 5:36,32 --- 475
8 Sandra van de Grift AV Pijnenb...g Vrouwen 5:38,78 5:35,64 463
9 Nicole van Klink AV Phoenix Vrouwen 5:49,29 5:30,00 0
10 Daphne Lamboo Avantri Vrouwen 5:50,23 --- 410
11 Elianne van der Valk ARV Ilion Vrouwen 5:56,99 --- 0
12 Marie van der Donk Fit Vrouwen 6:01,89 5:59,89 358
13 Astrid van der Born Avantri Vrouwen 6:32,78 --- 0
14 Maxime Schouten AV Statina Vrouwen 7:11,59 7:30,00 110
15 Annemiek v...er Knijff AAV `36 Vrouwen 7:29,99 --- 57
Heleen Goeting Fit Vrouwen DNS 5:24,26 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Feline Molenaar Avantri Vrouwen 15,66 +1.3 m/s17,60 679
2 Julia Hollander AV Gouda Vrouwen 15,99 +1.3 m/s15,00 647
3 Astrid van der Maas AV Gouda Vrouwen 16,05 +1.3 m/s15,50 0
4 Joyce Kraaijenbrink AV `47 Vrouwen 16,87 +1.3 m/s16,60 566
5 Eva Mollema Fit Vrouwen 17,20 +1.3 m/s18,11 538
6 Vera Gommans AV Statina Vrouwen 17,40 +1.9 m/s18,21 522
7 Evelien van Wijk Fit Vrouwen 17,42 +1.9 m/s18,78 0
8 Lysette Wanders ARV Ilion Vrouwen 17,44 +1.3 m/s18,11 519
9 Berdine van Dal AV Phoenix Vrouwen 17,98 +1.3 m/s17,10 476
10 Anouschka de Waal AV `47 Vrouwen 18,68 +1.3 m/s18,00 0
11 Maartje va...der Werff AV Zuidwal Vrouwen 18,84 +1.9 m/s--- 414
12 Mirthe Muilwijk AV Phoenix Vrouwen 19,11 +1.9 m/s18,48 0
13 Suzanne Nouwen AV Pijnenb...g Vrouwen 19,75 +1.9 m/s19,47 353
14 Maxime Schouten AV Statina Vrouwen 25,06 +1.9 m/s22,00 0
Evelien Heida AAV `36 Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Fit Vrouwen (4x400m) Fit - Vsen 4 4:08,82 711
2 AV `47 Vrouwen (4x400m) AV `47 - Vsen 4 4:23,27 612
3 AV Statina Vrouwen (4x400m) AV Statina - Vsen 4 4:24,57 604
4 AV Pijnenburg Vrouwen (4x400m) AV Pijnenburg - Vsen 4 4:32,02 558
4 AV Gouda Vrouwen (4x400m) AV Gouda - Vsen 4 4:32,05 558
6 Avantri Vrouwen (4x400m) Avantri - Vsen 4 4:33,57 548
7 AV Triathlon / Altis Vrouwen (4x400m) - Vsen 4 4:39,56 513
8 AV Phoenix Vrouwen (4x400m) AV Phoenix - Vsen 4 4:44,14 488
9 AAV `36 Vrouwen (4x400m) AAV `36 - Vsen 4 4:45,93 478
10 AV Zuidwal Vrouwen (4x400m) AV Zuidwal - Vsen 4 4:46,78 473
11 AV Suomi Vrouwen (4x400m) AV Suomi - Vsen 4 4:55,71 426
12 ARV Ilion Vrouwen (4x400m) ARV Ilion - Vsen 4 5:11,48 350
13 Almere `81 Vrouwen (4x400m) Almere `81 - Vsen 0 DNS 0
13 SC Reeuwijk Vrouwen (4x400m) SC Reeuwijk - Vsen 0 DNS 0
13 Voorschoten `97 Vrouwen (4x400m) Voorschoten `97 - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Carolien de Pater Avantri Vrouwen 11,10 11,05 11,24 X 11,24 --- 671
2 Sophie van Veen AV Gouda Vrouwen 10,79 9,87 9,80 10,18 10,79 9,00 642
3 Marije van...on-Langen ARV Ilion Vrouwen 9,89 10,41 10,31 10,11 10,41 10,85 617
4 Tessa Molenaar AV Statina Vrouwen 8,01 9,85 10,00 10,32 10,32 --- 611
5 Ilona Zeilmaker AV Suomi Vrouwen 9,47 9,15 9,22 9,11 9,47 9,97 553
6 Lisa Brink Voorschote...7 Vrouwen 8,36 9,23 8,04 8,72 9,23 --- 536
7 Veri Gutte AV Statina Vrouwen 9,18 8,90 8,42 8,12 9,18 --- 0
8 Kim Borsen AV Triathl...s Vrouwen 9,07 9,03 9,17 8,77 9,17 --- 532
9 Jelly van der Zweep AV Phoenix Vrouwen 8,97 9,06 8,54 8,58 9,06 9,50 524
10 Lisa Wassenaar AV `47 Vrouwen 8,82 9,05 8,98 8,17 9,05 --- 523
11 Desiree de Haan Fit Vrouwen 9,02 8,73 8,87 9,00 9,02 --- 521
12 Lysette Wanders ARV Ilion Vrouwen 8,98 8,03 8,54 7,75 8,98 --- 0
13 Evelien van Wijk Fit Vrouwen 8,57 8,80 8,85 8,93 8,93 --- 0
14 Emma Moons AV Gouda Vrouwen 8,11 8,24 8,89 8,48 8,89 8,00 0
15 Tara van Spronsen AV `47 Vrouwen 8,53 8,52 8,46 8,12 8,53 --- 0
16 Saskia Klinkenberg SC Reeuwijk Vrouwen 6,93 7,26 6,96 8,02 8,02 --- 448
17 Kelly Verheul AAV `36 Vrouwen 7,59 7,85 7,79 7,52 7,85 --- 435
18 Jessica de Pater Avantri Vrouwen 7,20 7,53 6,96 6,43 7,53 --- 0
19 Lisanne Steenbeek AV Triathl...s Vrouwen 7,19 7,20 7,38 7,46 7,46 --- 0
20 Lisanne Verhoeven AV Phoenix Vrouwen 7,45 X 6,76 7,21 7,45 --- 0
21 Irene Cauwels AV Suomi Vrouwen 5,60 6,90 7,00 6,77 7,00 7,78 0
22 Iris Wijkhuijzen AV Zuidwal Vrouwen 6,39 6,59 6,95 6,45 6,95 --- 363
23 Sanne Spruijt AV Zuidwal Vrouwen 4,26 4,19 4,24 4,10 4,26 --- 0
Amber Willems AV Pijnenb...g Vrouwen - - - - DNS --- 0



Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam P1P2P3P4ResOBPTeam punten
1 Marillion ...ijnenburg Avantri Vrouwen 33,81 X 33,39 32,81 33,81 --- 651
2 Lisa Wassenaar AV `47 Vrouwen X X X 30,33 30,33 35,00 594
3 Ilona Zeilmaker AV Suomi Vrouwen 26,18 27,15 28,60 29,01 29,01 29,86 572
4 Joska le Conté Fit Vrouwen 21,30 23,84 25,78 25,77 25,78 --- 516
5 Taru van der Zijde ARV Ilion Vrouwen 17,07 22,76 X 22,74 22,76 --- 459
6 Annemarie Jacobs ARV Ilion Vrouwen 22,48 22,29 20,70 21,02 22,48 --- 0
7 Tessa Molenaar AV Statina Vrouwen 19,12 20,78 22,27 22,40 22,40 --- 452
8 Anne van Heerebeek AV Phoenix Vrouwen X 21,62 22,12 21,60 22,12 20,00 447
9 Sophie van Veen AV Gouda Vrouwen 20,61 21,90 X 18,74 21,90 25,00 443
10 Kelly Verheul AAV `36 Vrouwen 21,53 21,56 X X 21,56 --- 436
11 Anouschka de Waal AV `47 Vrouwen 19,40 20,14 X X 20,14 25,00 0
12 Desiree de Haan Fit Vrouwen 17,95 X 17,32 19,70 19,70 --- 0
13 Marianne ...oenendijk AV Gouda Vrouwen 18,67 X X X 18,67 25,00 0
14 Marloes Pleijte AV Phoenix Vrouwen 16,29 18,32 15,25 16,35 18,32 20,00 0
15 Tessa Harderwijk AV Zuidwal Vrouwen 18,08 15,83 17,75 17,63 18,08 --- 364
16 Lisanne Steenbeek AV Triathl...s Vrouwen X 17,98 17,72 16,17 17,98 --- 362
17 Eline Brand Avantri Vrouwen 15,67 16,01 17,01 17,13 17,13 --- 0
18 Anne Procee AV Triathl...s Vrouwen 15,06 15,14 12,22 15,06 15,14 --- 0
19 Amber Willems AV Pijnenb...g Vrouwen 12,71 14,50 14,65 13,47 14,65 --- 286



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Britt Gerdes Voorschote...7 Vrouwen 1,55 --- 779
1 Lucy van Berkel AV Statina Vrouwen 1,55 --- 779
3 Eline Bardoel Fit Vrouwen 1,50 1,54 726
3 Emma Zaad AV `47 Vrouwen 1,50 --- 726
3 Julia Hollander AV Gouda Vrouwen 1,50 1,55 726
6 Jelly van der Zweep AV Phoenix Vrouwen 1,45 1,50 672
6 Marillion ...ijnenburg Avantri Vrouwen 1,45 --- 672
8 Maartje van Asselt AV Suomi Vrouwen 1,30 1,40 484
8 Kim Borsen AV Triathl...s Vrouwen 1,30 --- 484
8 Maartje va...der Werff AV Zuidwal Vrouwen 1,30 --- 484
11 Evelien Heida AAV `36 Vrouwen 1,20 --- 348
Leontien Wubs ARV Ilion Vrouwen NM 1,50 0



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam P1P2P3P4Res OBPTeam punten
1 Feline Molenaar Avantri Vrouwen 5,12 X 5,03 X 5,12 -0.1 m/s--- 705
2 Joska le Conté Fit Vrouwen 5,06 X 4,76 4,93 5,06 -0.4 m/s--- 691
3 Julia Hollander AV Gouda Vrouwen 4,77 4,85 4,63 5,02 5,02 +2.6 m/s5,25 682
4 Lucy van Berkel AV Statina Vrouwen 4,68 4,78 4,76 4,64 4,78 +1.8 m/s--- 623
5 Mirjam van Straalen AAV `36 Vrouwen X 4,61 4,68 X 4,68 +1.4 m/s--- 598
6 Marije van...on-Langen ARV Ilion Vrouwen 4,64 4,67 X 3,57 4,67 +1.8 m/s5,81 596
7 Marit van ...Hullenaar AV Phoenix Vrouwen 4,65 4,38 4,29 4,32 4,65 +2.3 m/s5,20 591
8 Joyce Kraaijenbrink AV `47 Vrouwen 4,62 4,60 4,46 4,56 4,62 +2.7 m/s--- 584
9 Anne van Heerebeek AV Phoenix Vrouwen 4,46 4,54 4,19 4,58 4,58 +0.5 m/s4,99 0
10 Anouk van Gangelen AV Triathl...s Vrouwen 4,56 4,51 4,46 4,55 4,56 -0.9 m/s--- 568
11 Britt Gerdes Voorschote...7 Vrouwen 4,36 4,49 4,22 4,49 4,49 +1.5 m/s--- 551
12 Pien Stad...n Robaard AV Triathl...s Vrouwen 4,15 4,46 4,49 4,19 4,49 +1.0 m/s--- 0
13 Erika Zijderlaan Avantri Vrouwen 4,43 4,41 4,33 4,42 4,43 +2.2 m/s--- 0
14 Dewi Posthuma AV Pijnenb...g Vrouwen 4,28 4,28 4,36 X 4,36 +0.4 m/s--- 517
15 Evelien Heida AAV `36 Vrouwen 4,26 4,11 4,05 X 4,26 +0.2 m/s--- 0
16 Taru van der Zijde ARV Ilion Vrouwen 4,14 4,18 4,13 X 4,18 +0.7 m/s--- 0
17 Tara van Spronsen AV `47 Vrouwen 3,95 0,86 4,14 4,09 4,14 +1.9 m/s--- 0
18 Rivka van der Water AV Statina Vrouwen 3,89 X 3,60 4,01 4,01 +2.1 m/s--- 0
19 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal Vrouwen 3,92 3,95 3,70 3,74 3,95 +0.6 m/s--- 409
20 Annemieke Brouwer SC Reeuwijk Vrouwen 3,91 3,53 3,58 3,91 3,91 +3.2 m/s--- 398
21 Maartje va...der Werff AV Zuidwal Vrouwen 3,80 3,46 3,89 3,87 3,89 +1.8 m/s--- 0
22 Indy Post AV Suomi Vrouwen X 3,40 X 3,44 3,44 +1.1 m/s4,11 266
Veerle Eijsbroek AV Suomi Vrouwen - - - - DNS 4,20 0
Marie van der Donk Fit Vrouwen - - - - DNS --- 0
Astrid van der Maas AV Gouda Vrouwen - - - - DNS 5,00 0