Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 DEM Mannen DEM - Msen
Begeleider: Carolien van Adrichem
Jurylid: Carolien van Adrichem
9 6997
2 AV `47 Mannen AV `47 - Msen
Begeleider: Ton Groenendijk
10 6977
3 Almere `81 Mannen Almere `81 - Msen
Begeleider: Denis Lensen
Jurylid: Denis lensen
13 6605
4 AV Pijnenburg Mannen AV Pijnenburg - Msen
Begeleider: Vincent Hofmann
Jurylid: Kees Suijkerbuijk
8 6321
5 U-Track Mannen U-Track - Msen
Begeleider: Jos Warmerdam
Jurylid: komt nog
10 5588
6 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - Msen
Begeleider: Siem Uittenhout
Jurylid: nnb
7 5422
7 AV Suomi Mannen AV Suomi - Msen
Begeleider: Eddy Wagner
Jurylid: Eddy Wagner
8 5180
8 AV Statina Mannen AV Statina - Msen
Begeleider: Michael van Baal
Jurylid: Jeroen ten Kate
10 4829
9 ARV Ilion Mannen ARV Ilion - Msen
Begeleider: Misha Lips
7 4590
10 Fit Mannen Fit - Msen
Begeleider: Bram Kreijkamp
Jurylid: Floris Gudde
11 4554
11 AAV `36 Mannen AAV `36 - Msen
Begeleider: Hans Vlak
9 3952
12 AV Zuidwal Mannen AV Zuidwal - Msen
Begeleider: Marc Wijkhuijzen
Jurylid: Jeroen Hilhorst
5 3583

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Jelle van Sunder AV Suomi Mannen 11,24 +0.3 m/s11,20
2 Jordy Kluft DEM Mannen 11,36 +0.3 m/s11,37
3 Erik Knevel AV Suomi Mannen 11,41 +0.3 m/s11,30
4 Jamaal Awad DEM Mannen 11,46 +0.3 m/s11,54
5 Branco Kranenburg AV `47 Mannen 11,55 +0.3 m/s11,70
6 Deon Plak Almere `81 Mannen 11,56 +0.3 m/s11,51
7 Robin Abrahamse AV Pijnenburg Mannen 11,69 +0.3 m/s11,46
8 Daan Schuurman AV `47 Mannen 11,72 +0.0 m/s11,90
9 Mischa Lips ARV Ilion Mannen 11,98 +0.0 m/s11,70
9 Anton Hilhorst AV Zuidwal Mannen 11,98 +0.0 m/s11,91
11 Rick van de Noort AAV `36 Mannen 12,02 +2.7 m/s---
12 Jeroen Heesbeen AV Phoenix Mannen 12,07 +0.0 m/s11,88
13 Nieno Schuur Almere `81 Mannen 12,12 +0.0 m/s12,10
14 Maxim Boven U-Track Mannen 12,13 +2.7 m/s---
15 Nick Cancrinus AAV `36 Mannen 12,74 +2.7 m/s---
16 Thijs Hunink Fit Mannen 12,76 +2.7 m/s12,78
17 Vincent Roke AV Statina Mannen 12,81 +2.7 m/s12,50
18 Emiel Koolstra ARV Ilion Mannen 12,85 +0.0 m/s12,47
19 Jan Pannekoek AV Statina Mannen 13,02 +2.7 m/s12,50
20 Koen Olijve AV Phoenix Mannen 13,20 +2.7 m/s---
Robin Aalten Fit Mannen DNS 12,38

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Deon Plak Almere `81 Mannen 22,52 +3.1 m/s23,31
2 Jordy Kluft DEM Mannen 22,65 +3.1 m/s22,76
3 Robin Abrahamse AV Pijnenburg Mannen 22,94 +3.1 m/s23,14
4 Walter Vianen AAV `36 Mannen 23,61 +2.7 m/s---
5 Jeroen Heesbeen AV Phoenix Mannen 23,82 +3.0 m/s23,85
6 Biagio van... Straaten ARV Ilion Mannen 23,96 +3.1 m/s23,80
7 Mischa Lips ARV Ilion Mannen 24,03 +3.1 m/s23,80
8 Daan Schuurman AV `47 Mannen 24,10 +3.0 m/s24,30
9 Tom Metselaar AV Suomi Mannen 24,30 +3.0 m/s24,00
10 Jeffrey W...sodikromo Almere `81 Mannen 24,58 +3.0 m/s24,35
11 Anton Hilhorst AV Zuidwal Mannen 24,68 +3.0 m/s25,07
12 Robert Pennings Fit Mannen 25,22 +2.5 m/s25,13
13 Montell Weewee U-Track Mannen 25,33 +2.7 m/s---
14 Vincent Roke AV Statina Mannen 25,72 +2.5 m/s25,90
15 Thijs Hunink Fit Mannen 26,35 +2.5 m/s25,54
16 Joris de Ruiter DEM Mannen 26,78 +2.7 m/s---
17 Rutger van...altbommel AV Statina Mannen 26,94 +2.5 m/s26,97
18 Koen Olijve AV Phoenix Mannen 26,98 +2.5 m/s---
Nick Cancrinus AAV `36 Mannen DNS ---

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Jochem Dobber AV Suomi Mannen 48,64 47,60
2 Tom de Leeuw Almere `81 Mannen 51,67 52,57
3 Hans den Boer DEM Mannen 52,76 52,58
4 Simon van der Horst Fit Mannen 53,36 58,56
5 Reinder Boekhoff AV Pijnenburg Mannen 54,04 54,50
6 Matthijs de Waal AV `47 Mannen 54,35 53,50
7 Justin Biezen Almere `81 Mannen 54,98 53,54
8 Biagio van... Straaten ARV Ilion Mannen 55,11 53,00
9 Michaël Kooter AV `47 Mannen 55,50 54,70
10 Erik Deiman AV Phoenix Mannen 55,80 55,00
11 Maxim Boven U-Track Mannen 55,87 ---
12 Quinten Koene AV Pijnenburg Mannen 55,89 56,90
13 Lex Favrin AV Statina Mannen 57,04 56,00
14 Niels van der Lee AAV `36 Mannen 58,06 ---
15 Luuk van der Wal AV Zuidwal Mannen 59,57 58,21
16 Rutger van...altbommel AV Statina Mannen 1:00,83 1:00,00
17 Paul de Vries Fit Mannen 1:01,97 1:00,79
Rick van de Noort AAV `36 Mannen DNS ---
Jordin Bijstra AV Zuidwal Mannen DNS 55,75

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Jelmer van...er Linden AV Statina Mannen 1:55,10 1:54,00
2 Vincent Hofmann AV Pijnenburg Mannen 1:59,59 1:59,22
3 Lars Remijn DEM Mannen 2:00,71 1:57,57
4 Twan Kleijwegt ARV Ilion Mannen 2:01,01 1:59,99
5 Luc Velzeboer Almere `81 Mannen 2:02,40 2:02,00
6 Michiel Rotte AV Suomi Mannen 2:02,91 1:59,70
7 Hans Harting AV `47 Mannen 2:03,00 2:05,00
8 Daniel Hordijk AV Statina Mannen 2:03,93 2:06,00
9 Luuk van der Wal AV Zuidwal Mannen 2:11,86 2:10,70
10 Tim de Graaff AV Phoenix Mannen 2:14,90 2:15,00
11 Daan Dekker U-Track Mannen 2:15,39 ---
12 Ernst Cancrinus AAV `36 Mannen 2:22,78 ---
13 David van den Berg Fit Mannen 2:24,31 2:24,01
14 Pascal Munniks Almere `81 Mannen 2:41,07 2:35,00
Jesse Bouwman AAV `36 Mannen DQ ---
Reinoud Lampe Fit Mannen DNS 2:17,58
Jordin Bijstra AV Zuidwal Mannen DNS 2:03,61
Thomas Luttikhold U-Track Mannen DNS ---

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Tame Ghebretensai DEM Mannen 16:51,91 ---
2 Jaap Vink AV Phoenix Mannen 17:06,63 16:55,00
3 Jasper Stein U-Track Mannen 17:22,17 ---
4 Thomas Luttikhold U-Track Mannen 17:50,16 ---
5 Eddy Wagner AV Suomi Mannen 17:57,88 17:50,00
6 Michael van Baal AV Statina Mannen 18:02,68 17:30,00
7 Raymond Lozekoot Almere `81 Mannen 18:05,82 18:30,07
8 Leon van Prooijen AV `47 Mannen 18:20,31 19:10,00
9 Jos Bloem AV Pijnenburg Mannen 18:35,35 18:00,00
10 Jordin Bijstra AV Zuidwal Mannen 19:17,03 18:30,00
11 Demian Lith Fit Mannen 19:45,19 17:59,11
12 Wessel Flinterman AV Statina Mannen 20:17,78 18:50,00
13 Jeroen Mohamed ARV Ilion Mannen 20:24,45 19:00,00
14 Frank de Moel AAV `36 Mannen 20:44,19 ---
15 Imre Grootendorst AV `47 Mannen 21:26,29 19:10,00
Luc Velzeboer Almere `81 Mannen DNS 16:30,05
Tom Kruis AAV `36 Mannen DNS ---
Titus Blom AV Pijnenburg Mannen DNS 19:55,00

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Shaquille Bleecke Almere `81 Mannen X 14,66 X 14,39 14,66 ---
2 Emiel Rigter Almere `81 Mannen 13,89 13,89 13,52 13,98 13,98 ---
3 Matthijs de Waal AV `47 Mannen 10,12 10,41 10,65 10,25 10,65 ---
4 Pascal Geursen AV Suomi Mannen 10,52 10,00 9,97 9,89 10,52 ---
5 Menno Blom AV Pijnenburg Mannen 9,71 10,24 9,73 9,88 10,24 ---
6 Henric van Bruggen AV Zuidwal Mannen 10,10 9,88 9,70 9,59 10,10 10,00
7 Walter Vianen AAV `36 Mannen 10,06 9,39 8,74 9,51 10,06 ---
8 Joris de Ruiter DEM Mannen 9,21 X 8,64 9,69 9,69 ---
9 Helge Giezeman U-Track Mannen 7,86 9,08 9,59 8,92 9,59 ---
10 Alexander Soethout DEM Mannen 9,18 9,18 9,33 - 9,33 ---
11 Arjan Klein AV `47 Mannen X X 9,23 X 9,23 ---
12 Jeffrey Bekker AV Statina Mannen 8,74 X 9,09 8,54 9,09 ---
13 Sander de Rijke Fit Mannen X 8,50 X 8,69 8,69 ---
14 Joris Koenders AV Phoenix Mannen 7,98 8,38 7,84 8,26 8,38 ---
15 Yannic Nuijt AV Zuidwal Mannen 8,03 7,25 7,48 7,58 8,03 9,32
16 Daniel Hordijk AV Statina Mannen 5,73 7,06 7,11 7,46 7,46 ---
17 Allard Wanders ARV Ilion Mannen 6,86 6,52 6,51 6,42 6,86 12,00

Uitslagen Kogelslingeren 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4ResOBP
1 Arjan Klein AV `47 Mannen 41,48 41,41 X X 41,48 41,00
2 Joost van Gemeren AV `47 Mannen 38,03 X X 34,76 38,03 40,00
3 Henric van Bruggen AV Zuidwal Mannen 31,72 32,98 31,57 X 32,98 ---
4 Pascal Geursen AV Suomi Mannen 27,94 29,91 32,07 30,35 32,07 ---
5 Shaquille Bleecke Almere `81 Mannen X X X 26,76 26,76 ---
6 Yannic Nuijt AV Zuidwal Mannen 18,66 24,09 21,81 X 24,09 ---
7 Jos Warmerdam U-Track Mannen 19,40 22,40 23,58 X 23,58 ---
8 Bram Kreykamp Fit Mannen X X 21,27 X 21,27 ---
9 Joris Koenders AV Phoenix Mannen X X 20,75 20,81 20,81 ---
10 Menno Blom AV Pijnenburg Mannen 17,30 X 20,68 18,68 20,68 ---
11 Helge Giezeman U-Track Mannen 17,86 18,92 X 17,45 18,92 ---
12 Joris de Ruiter DEM Mannen 17,60 18,39 17,87 X 18,39 ---
13 Jeffrey Bekker AV Statina Mannen 16,45 16,25 16,75 16,43 16,75 ---
14 Jordy Kluft DEM Mannen 16,38 - - - 16,38 ---
15 Ron van der Veer AAV `36 Mannen 12,41 16,02 15,14 X 16,02 ---

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4Res OBP
1 Alexander Soethout DEM Mannen X 6,64 6,71 6,68 6,71 +0.6 m/s---
2 Julian Sas Almere `81 Mannen 6,40 X X 5,94 6,40 +1.4 m/s---
3 Branco Kranenburg AV `47 Mannen X 6,08 6,20 6,38 6,38 +1.2 m/s---
4 Daan Schuurman AV `47 Mannen 5,97 5,82 X X 5,97 +2.9 m/s---
5 Tim Mout AV Pijnenburg Mannen 5,59 5,78 5,78 5,65 5,78 +0.8 m/s---
6 Sven Vernooij Fit Mannen 5,16 5,67 X X 5,67 +1.0 m/s---
7 Sander de Rijke Fit Mannen X X 5,61 X 5,61 +3.3 m/s6,21
8 Koert Remijn DEM Mannen 5,20 5,52 5,33 5,34 5,52 +1.7 m/s---
9 Emiel Koolstra ARV Ilion Mannen 5,03 5,23 5,37 5,43 5,43 +0.3 m/s6,99
10 Jeffrey W...sodikromo Almere `81 Mannen 5,14 5,29 5,07 X 5,29 +1.6 m/s---
11 Niels van der Lee AAV `36 Mannen 5,07 5,27 4,99 X 5,27 +0.5 m/s---
12 Jonas Mars AV Phoenix Mannen 4,99 5,09 5,03 4,88 5,09 +2.2 m/s---
12 Montell Weewee U-Track Mannen 4,84 5,09 4,78 4,94 5,09 +0.4 m/s---
14 Kevin Klomp AV Statina Mannen 4,74 4,75 X X 4,75 +0.1 m/s---
15 Patrick Schoo U-Track Mannen 4,04 4,29 X 4,22 4,29 -0.1 m/s---
16 Koen Kroep AV Suomi Mannen 4,23 4,19 4,06 4,03 4,23 +0.9 m/s---
17 Rutger van...altbommel AV Statina Mannen 3,93 4,22 4,12 4,21 4,22 +1.0 m/s---
Rick van de Noort AAV `36 Mannen - - - - DNS ---