Uitslagen Senioren 3e Divisie Poule 14 Wedstrijd 3 [2016]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lars Joosten AV Unitas Mannen 11,41 -0.5 m/s11,54 708
2 Tarik Chaatouf Swift Atle...en Team 1 11,53 -0.5 m/s11,50 681
3 Tygo van de Weijer HAC Mannen 11,54 -0.5 m/s11,40 679
4 Niels Fiers AV Valkens...rd Mannen 11,57 -0.5 m/s11,63 672
5 Maurice Dassen AV Caesar Mannen 11,72 +2.6 m/s--- 639
6 Jim Vaughan Swift Atle...en Team 1 11,72 -0.5 m/s11,69 0
7 Daniël Bellefroid AVON Mannen 11,83 -0.5 m/s11,81 616
8 Rick Hendriks Lopersgroe...ne Mannen 11,93 +2.6 m/s--- 595
9 Jorrit Sandbrink GAC Gemert Mannen 12,00 -0.5 m/s11,99 581
10 Nick Honings Lopersgroe...ne Mannen 12,13 +2.6 m/s--- 0
11 Thijs Vlieger Swift Atle...en Team 2 12,53 +0.8 m/s12,42 476
12 Abel Brentjes HAC Mannen 12,55 +0.8 m/s12,60 0
13 Lars Louwers AV Valkens...rd Mannen 12,71 +0.8 m/s12,73 0
14 Johan Crins Swift Atle...en Team 3 12,71 +0.8 m/s12,65 443
15 Timo Hulst AV Caesar Mannen 12,94 +2.6 m/s--- 0
16 Pit Fiddelaers Swift Atle...en Team 3 13,00 +2.6 m/s13,55 0
17 Ben Lathouwers AV Reusel `69 Mannen 13,26 +2.6 m/s13,50 347
18 Jean-Paul Weerts Atletiekve...TH Mannen 13,34 +2.6 m/s13,58 333
19 Laurens van Bodegom ESAV Asterix Mannen 13,36 +0.8 m/s13,33 330
20 Stefan Benders Atletiekve...TH Mannen 13,52 +0.8 m/s12,49 0
Koen van Ruremonde GVAC Mannen DNS 11,45 0
Thomas Brouns Swift Atle...en Team 2 DNS 12,62 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Glenn Boessen AV Unitas Mannen 23,37 -0.1 m/s23,51 704
2 Tijn Vaessen Swift Atle...en Team 1 23,78 -0.1 m/s23,64 665
3 Niels Fiers AV Valkens...rd Mannen 23,92 -0.1 m/s23,80 652
4 Tygo van de Weijer HAC Mannen 23,93 -0.1 m/s23,63 651
5 Rick Hendriks Lopersgroe...ne Mannen 23,98 +0.4 m/s--- 646
6 Bas van de Burgt GAC Gemert Mannen 24,01 -0.1 m/s23,90 644
7 Jorrit Sandbrink GAC Gemert Mannen 24,07 -0.1 m/s23,90 0
8 Dirk Aarts Atletiekve...TH Mannen 24,69 -0.1 m/s24,47 583
9 Nick Honings Lopersgroe...ne Mannen 24,99 +0.4 m/s--- 0
10 Remco Voncken AV Caesar Mannen 25,12 +0.8 m/s25,00 547
11 Coen Lauwers AV Reusel `69 Mannen 25,28 +0.8 m/s24,50 534
12 Niels Berg van den AV Caesar Mannen 25,34 +0.8 m/s26,00 0
13 Niels Kox GVAC Mannen 25,60 +0.4 m/s26,10 508
14 Abel Brentjes HAC Mannen 25,69 +0.8 m/s25,54 0
15 Thijs Vlieger Swift Atle...en Team 2 25,91 +0.8 m/s25,71 483
16 Johan Crins Swift Atle...en Team 3 26,09 +0.4 m/s26,68 469
17 Koen Salmaso AVON Mannen 26,17 +0.8 m/s25,88 463
18 Wing-Hin Wong ESAV Asterix Mannen 26,59 +0.4 m/s26,75 431
19 Owen van Dijk Swift Atle...en Team 3 27,61 +0.4 m/s--- 0
20 Jule van Erum AV Valkens...rd Mannen 28,64 +0.4 m/s27,99 0
Daniël Bellefroid AVON Mannen DQ 23,45 0
Thomas Brouns Swift Atle...en Team 2 DNS 26,00 0
Tom Willems Atletiekve...TH Mannen DNS 26,04 0



Senioren mannen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joeri Moerman AVON Mannen 50,08 48,23 802
2 Tarik Chaatouf Swift Atle...en Team 1 50,70 50,54 774
3 Fabian Buijzen Swift Atle...en Team 1 53,51 52,91 0
4 Rowan Beun AV Unitas Mannen 55,97 55,76 566
5 Vincent Engbers AV Valkens...rd Mannen 56,54 56,80 546
6 Pie Meuwissen Swift Atle...en Team 2 56,72 55,70 540
7 Tom Frijns AV Unitas Mannen 57,06 54,63 0
8 Stijn Verbruggen GAC Gemert Mannen 57,12 59,50 526
9 Tom Willems Atletiekve...TH Mannen 58,39 58,66 483
10 Rinke de Vries GVAC Mannen 58,82 57,00 469
11 Bram Benne AV Reusel `69 Mannen 58,83 57,00 469
12 Joost van den Brand HAC Mannen 58,84 --- 469
13 Bart van Oekel AV Valkens...rd Mannen 59,23 1:00,00 0
14 Timo Hulst AV Caesar Mannen 1:01,02 58,50 401
15 Jip Kuijpers AV Caesar Mannen 1:07,36 --- 0
Sybout Jonkman AVON Mannen DQ 51,23 0
Floran Thijs HAC Mannen DNS 57,00 0
Ad Jacobs Atletiekve...TH Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sybout Jonkman AVON Mannen 1:58,78 1:57,65 769
2 Rob Michiels AV Reusel `69 Mannen 2:02,54 1:59,10 705
3 Thom Reynders Swift Atle...en Team 1 2:03,44 2:03,00 690
4 Lorens Niehof AV Valkens...rd Mannen 2:07,85 2:04,80 620
5 Juul Knoester GVAC Mannen 2:09,03 2:07,00 603
6 Rowan Beun AV Unitas Mannen 2:09,43 2:09,05 597
7 Niels Jacobs Atletiekve...TH Mannen 2:09,70 2:09,88 593
8 Stijn Verbruggen GAC Gemert Mannen 2:12,50 2:12,50 552
9 Anday Tekle Swift Atle...en Team 2 2:13,81 2:11,00 534
10 Niels Berg van den AV Caesar Mannen 2:14,25 2:12,00 528
11 Sebastiaan...de Heuvel ESAV Asterix Mannen 2:19,21 2:15,22 462
12 Matthijs Lipperts AVON Mannen 2:20,36 1:58,11 0
13 Laurens Handels Swift Atle...en Team 2 2:20,54 2:10,24 0
14 Stef van Berlo HAC Mannen 2:26,90 2:31,00 368
15 Nick Wanten Swift Atle...en Team 3 2:30,76 2:21,10 325
Floran Thijs HAC Mannen DNS 2:14,75 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marco Debets AVON Mannen 16:24,01 16:25,59 670
2 Roger Heiligers AV Caesar Mannen 16:26,06 16:35,00 667
3 Crifven Frenken AV Unitas Mannen 16:33,83 15:55,00 652
4 Rik van der Sterren Swift Atle...en Team 1 16:37,62 16:50,00 646
5 Geert Dekker AV Valkens...rd Mannen 17:44,33 19:00,00 533
6 Calvin Kuijpers GVAC Mannen 17:48,74 17:30,00 526
7 Thom Giesberts Swift Atle...en Team 2 17:59,82 17:15,00 509
8 Sebastiaan...de Heuvel ESAV Asterix Mannen 18:09,20 18:30,40 495
9 Habtom Ke...rezgiheir Swift Atle...en Team 1 18:18,41 17:20,00 0
10 Rob Meulenbroeks AV Reusel `69 Mannen 18:38,56 19:30,00 452
11 Daan Relou Atletiekve...TH Mannen 18:47,84 19:44,38 439
12 Rick Jongen HAC Mannen 18:57,65 18:54,00 425
Wesley Sleegers HAC Mannen DNS 17:18,12 0
Bram van den Elsen Atletiekve...TH Mannen DNS --- 0
Bart van den Mortel Lopersgroe...ne Mannen DNF --- 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Bas van de Burgt GAC Gemert Mannen 15,59 +0.3 m/s16,00 788
2 Ted van der Weerden HAC Mannen 17,02 +0.3 m/s17,31 659
3 Dirk Aarts Atletiekve...TH Mannen 17,22 +0.3 m/s16,95 643
4 Lars Joosten AV Unitas Mannen 17,39 +0.3 m/s17,46 629
5 Alain Dijkstra Swift Atle...en Team 1 18,77 +0.3 m/s18,58 528
6 Haike Franssen GVAC Mannen 19,66 -0.3 m/s20,70 470
7 Bram Benne AV Reusel `69 Mannen 19,88 -0.3 m/s--- 457
8 Luc Schnabel AV Caesar Mannen 20,48 -0.3 m/s--- 421
9 Koen Salmaso AVON Mannen 22,50 -0.3 m/s21,18 316



Senioren mannen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AVON Mannen (4x400m) AVON - Msen 4 3:29,85 700
2 Lopersgroep Deurne Mannen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Msen 4 3:32,74 671
3 Swift Atletiek Mannen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 3:34,06 658
4 AV Unitas Mannen (4x400m) AV Unitas - Msen 4 3:44,58 560
5 AV Caesar Mannen (4x400m) AV Caesar - Msen 4 3:46,15 546
6 AV Valkenswaard Mannen (4x400m) AV Valkenswaard - Msen 4 3:52,72 490
7 Swift Atletiek Mannen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 3:58,41 445
8 AV Reusel `69 Mannen (4x400m) AV Reusel `69 - Msen 4 4:04,20 400
9 Atletiekvereniging ATH Mannen (4x400m) Atletiekvereniging ATH - Msen 4 4:10,71 353
10 Swift Atletiek Mannen Team 3 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 4:12,09 343
11 ESAV Asterix Mannen (4x400m) ESAV Asterix - Msen 4 4:24,52 260
12 GVAC Mannen (4x400m) GVAC - Msen 4 DQ 0
12 AV Generaal Michaelis Mannen (4x400m) AV Generaal Michaelis - Msen 0 DNS 0
12 GAC Gemert Mannen (4x400m) GAC Gemert - Msen 0 DNS 0
12 HAC Mannen (4x400m) HAC - Msen 4 DNS 0



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Haike Franssen GVAC Mannen 12,68 13,00 645
2 Jarno Bolk AVON Mannen 11,15 --- 542
3 Floris-Jan... den Hoek ESAV Asterix Mannen 11,09 --- 538
4 Wim Coenen Swift Atle...en Team 1 10,65 10,26 507
5 Marco Caspers Swift Atle...en Team 1 10,28 11,63 0
6 Jorick Horstermans Swift Atle...en Team 2 10,06 10,75 465
7 Erik van Ham AV Valkens...rd Mannen 10,04 --- 463
8 Fabiano Benders Atletiekve...TH Mannen 9,76 --- 443
9 Erwin Hoogers Lopersgroe...ne Mannen 9,72 --- 440
10 Karsten Eelkema GAC Gemert Mannen 9,69 --- 437
11 Ted van der Weerden HAC Mannen 9,46 --- 420
12 Thom van Hal HAC Mannen 9,22 --- 0
13 Rik Goessens AV Unitas Mannen 8,80 --- 370
14 Lars Joosten AV Unitas Mannen 8,67 --- 0
15 Dennis Janssens AV Caesar Mannen 8,31 --- 331
16 Bart Zijlstra Swift Atle...en Team 2 8,18 8,75 0
17 Jip Kuijpers AV Caesar Mannen 8,07 --- 0
18 Rene Vaessen Swift Atle...en Team 3 7,98 --- 304
19 Ben Lathouwers AV Reusel `69 Mannen 7,60 --- 273
20 Lars Klokgieters AV Valkens...rd Mannen 5,06 --- 0



Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Haike Franssen GVAC Mannen 40,19 40,84 658
2 Erik van Ham AV Valkens...rd Mannen 35,40 --- 582
3 Wim Coenen Swift Atle...en Team 1 35,10 37,41 577
4 Alain Dijkstra Swift Atle...en Team 1 33,88 32,58 0
5 Rik Goessens AV Unitas Mannen 28,16 --- 455
6 Floris-Jan... den Hoek ESAV Asterix Mannen 25,81 --- 410
7 Jarno Bolk AVON Mannen 25,75 --- 409
8 Jorick Horstermans Swift Atle...en Team 2 25,41 26,23 402
9 Karsten Eelkema GAC Gemert Mannen 24,24 --- 379
10 Stefan Benders Atletiekve...TH Mannen 20,58 --- 303
11 Ben Lathouwers AV Reusel `69 Mannen 16,07 --- 199
12 Jip Kuijpers AV Caesar Mannen 15,79 --- 192
13 Thom van Hal HAC Mannen 15,67 --- 189
14 Jesse Hulst AV Caesar Mannen 15,44 --- 0
15 Bart Zijlstra Swift Atle...en Team 2 14,21 --- 0
Fabiano Benders Atletiekve...TH Mannen DNS --- 0



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dirk Aarts Atletiekve...TH Mannen 1,90 --- 769
2 Marco Caspers Swift Atle...en Team 1 1,85 1,90 725
3 Laurens Handels Swift Atle...en Team 2 1,70 1,79 587
4 Rob Michiels AV Reusel `69 Mannen 1,65 --- 540
4 Glenn Boessen AV Unitas Mannen 1,65 --- 540
4 Maico Veltrop AVON Mannen 1,65 --- 540
7 Jesse Hulst AV Caesar Mannen 1,60 --- 492
7 Lars Louwers AV Valkens...rd Mannen 1,60 --- 492
7 Calvin Kuijpers GVAC Mannen 1,60 1,65 492
10 Thomas van Vlerken HAC Mannen 1,50 --- 394
10 Owen van Dijk Swift Atle...en Team 3 1,50 1,60 394
12 Laurens van Bodegom ESAV Asterix Mannen 1,30 --- 188



Senioren mannen - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jim Vaughan Swift Atle...en Team 1 6,25 +2.2 m/s6,37 660
2 Bas van de Burgt GAC Gemert Mannen 6,11 +1.5 m/s6,30 629
3 Evan Boessen AV Unitas Mannen 6,02 +1.5 m/s--- 609
4 Driek Sampers Swift Atle...en Team 1 5,91 +1.7 m/s6,06 0
5 Coen Lauwers AV Reusel `69 Mannen 5,73 +1.2 m/s--- 544
6 Maico Veltrop AVON Mannen 5,63 -1.0 m/s--- 521
7 Luc Schnabel AV Caesar Mannen 5,53 +2.4 m/s--- 498
8 Karsten Eelkema GAC Gemert Mannen 5,43 +1.5 m/s--- 0
9 Wessel van Nierop AV Valkens...rd Mannen 5,32 +1.1 m/s--- 448
10 Niels Maréchal AV Valkens...rd Mannen 5,28 +0.5 m/s--- 0
11 Jarno Bolk AVON Mannen 5,27 +1.8 m/s--- 0
12 Tygo van de Weijer HAC Mannen 5,22 +2.1 m/s5,73 425
13 Thomas Brouns Swift Atle...en Team 2 5,10 +1.3 m/s5,71 396
14 Pit Fiddelaers Swift Atle...en Team 3 4,97 +1.1 m/s5,22 364
15 Niels Jacobs Atletiekve...TH Mannen 4,83 +1.4 m/s--- 329
16 Niels Kox GVAC Mannen 4,80 -1.6 m/s5,30 322
17 Thomas van Vlerken HAC Mannen 4,65 +0.5 m/s--- 0
18 Jean-Paul Weerts Atletiekve...TH Mannen 4,32 +1.8 m/s--- 0
19 Björn van Rijswick Swift Atle...en Team 3 4,31 -0.9 m/s--- 0
20 Wing-Hin Wong ESAV Asterix Mannen 4,06 +1.2 m/s--- 129
Robbert Lommelen AV Unitas Mannen DNS --- 0
Koen van Ruremonde GVAC Mannen DNS 5,75 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Yaël van Pelt STB Vrouwen 12,73 +2.5 m/s12,77 726
2 Sharon van Heugten AV `t Jasp...t Vrouwen 12,76 -1.5 m/s--- 721
3 Gracia Ma...a Mokanda Eindhoven ...k Vrouwen 12,84 +2.5 m/s12,75 706
4 Rowen Reemers Lopersgroe...e Vrouwen 13,05 +1.4 m/s--- 667
5 Eefje Swi...an Mourik HAC Vrouwen 13,17 +2.5 m/s12,95 646
6 Maud Waajen Swift Atle...en Team 1 13,56 +2.5 m/s13,68 579
7 Tess van de Worp AV Unitas Vrouwen 13,73 -1.5 m/s--- 551
8 Rebecca Gílsíng AV De Keie...en Team 2 13,84 +2.5 m/s13,98 533
9 Joke Benne AV Reusel ...9 Vrouwen 14,02 +1.4 m/s--- 505
10 Fay Kitzen Eindhoven ...k Vrouwen 14,11 +2.5 m/s14,05 0
11 Caitlin Hibbs HAC Vrouwen 14,16 +2.5 m/s14,24 0
12 Vera Nijssen AV Caesar Vrouwen 14,28 +1.4 m/s--- 465
12 Anke Janssen AVON Vrouwen 14,28 -1.5 m/s14,68 465
14 Rianne Seefat AV Unitas Vrouwen 14,37 +1.4 m/s--- 0
15 Janne Verstraten AV De Keie...en Team 1 14,49 +2.5 m/s13,65 434
16 Rianne van Slooten AV Valkens...d Vrouwen 14,73 -1.5 m/s14,40 399
17 Emmelijn van Eldik Swift Atle...en Team 1 15,14 -1.5 m/s15,31 0
18 Lisanne Bolk AVON Vrouwen 15,35 -1.5 m/s--- 0
19 Lieke van ...t - Wolfs GAC Gemert Vrouwen 15,43 -1.5 m/s14,70 305
20 Nienke Bosch AV Caesar Vrouwen 15,49 +1.4 m/s--- 0
21 Kim Wouters AV Reusel ...9 Vrouwen 15,86 +1.4 m/s--- 0
22 Imke Noordman AV `t Jasp...t Vrouwen 16,04 -1.5 m/s--- 0
23 Lisa Galama AV De Keie...en Team 1 17,34 +1.4 m/s--- 0
Maud ter Bogt GVAC Vrouwen DQ --- 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Yaël van Pelt STB Vrouwen 26,36 +0.9 m/s26,57 733
2 Sanne Denneman Eindhoven ...k Vrouwen 26,46 +0.9 m/s26,27 726
3 Maeve Zuijlen AV Unitas Vrouwen 27,22 +0.9 m/s27,95 668
4 Luzan Janssen Lopersgroe...e Vrouwen 27,33 +0.9 m/s27,50 660
5 Manouk van Bussel Lopersgroe...e Vrouwen 27,45 +2.2 m/s29,00 0
6 Laura Vluggen AV Caesar Vrouwen 27,60 +1.0 m/s--- 640
7 Mirna van Slooten AV Valkens...d Vrouwen 28,10 +0.9 m/s28,50 605
8 Lisanne Baetsen Swift Atle...en Team 1 28,49 +0.9 m/s28,70 578
9 Robin van Berlo HAC Vrouwen 28,74 +0.9 m/s28,40 561
10 Tess van de Worp AV Unitas Vrouwen 28,79 +1.0 m/s--- 0
11 Maud Waajen Swift Atle...en Team 1 28,89 +2.2 m/s29,13 0
12 Inge van den Boom GVAC Vrouwen 29,10 +0.9 m/s28,00 538
13 Fay Kitzen Eindhoven ...k Vrouwen 29,25 +2.2 m/s29,00 0
14 Anke Janssen AVON Vrouwen 29,46 +2.2 m/s29,55 515
15 Caitlin Hibbs HAC Vrouwen 29,96 +2.2 m/s30,35 0
16 Tessa van Berlo GAC Gemert Vrouwen 30,15 +2.2 m/s29,74 472
17 Janne Verstraten AV De Keie...en Team 1 30,40 +2.2 m/s29,45 458
18 Kahrawan Suleiman AV `t Jasp...t Vrouwen 31,54 +1.0 m/s--- 392
19 Franca Somers GVAC Vrouwen 31,63 +1.0 m/s--- 0
20 Emilie Lodewijks AV Caesar Vrouwen 32,61 +1.0 m/s--- 0
21 Loes Janssen AV Reusel ...9 Vrouwen 32,69 +1.0 m/s--- 331
22 Kim Wouters AV Reusel ...9 Vrouwen 33,48 +1.0 m/s--- 0
23 Lisa Galama AV De Keie...en Team 1 37,18 +1.0 m/s--- 0



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rowen Reemers Lopersgroe...e Vrouwen 1:01,07 1:02,76 744
2 Marrit Stierman Eindhoven ...k Vrouwen 1:01,49 1:01,13 732
3 Anouk Schonewille AV Unitas Vrouwen 1:02,39 1:02,49 706
4 Senna Driessen AV Unitas Vrouwen 1:02,76 --- 0
5 Kim Frijns AVON Vrouwen 1:03,17 1:04,88 684
6 Esther van...en Eijnde AV De Keie...en Team 1 1:03,69 1:06,00 669
7 Maud Aretz Swift Atle...en Team 1 1:04,52 1:06,56 647
8 Sophie de Groot HAC Vrouwen 1:04,59 1:04,68 645
9 Viola van den Berk Eindhoven ...k Vrouwen 1:05,99 1:08,91 0
10 Inge van den Boom GVAC Vrouwen 1:08,90 1:08,00 536
11 Juliëtte ...hlaghecke AV Valkens...d Vrouwen 1:09,08 1:06,00 532
12 Yvonne Vosters AV Reusel ...9 Vrouwen 1:10,60 --- 497
13 Maartje Kec STB Vrouwen 1:11,61 1:12,52 475
14 Ramona Sour AV De Keie...en Team 2 1:12,54 1:13,00 455
15 Aniek Dirkx AV Reusel ...9 Vrouwen 1:14,39 --- 0
16 Emilie Lodewijks AV Caesar Vrouwen 1:14,82 --- 408
17 Karlijn Raijmakers AV `t Jasp...t Vrouwen 1:39,10 --- 42
Lotte van der Westen HAC Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Chantal Baartse HAC Vrouwen 4:49,58 4:48,00 743
2 Sharon Trienes AV Unitas Vrouwen 4:50,28 4:45,00 738
3 Sjoukje van den Boom AV De Keie...en Team 1 5:03,84 5:10,00 653
4 Maud ter Bogt GVAC Vrouwen 5:23,47 5:00,00 541
5 Shelley van der Ven AVON Vrouwen 5:27,51 4:55,88 520
6 Suzanne Faasen GVAC Vrouwen 5:34,20 --- 0
7 Ramona Sour AV De Keie...en Team 2 5:35,03 5:40,00 482
8 Hannah Clercx AV `t Jasp...t Vrouwen 5:36,22 --- 476
9 Tessa Mom Eindhoven ...k Vrouwen 5:43,68 5:29,10 440
10 Jolien Bruininx AV Reusel ...9 Vrouwen 5:46,78 --- 425
11 Femke Manders GAC Gemert Vrouwen 5:57,29 --- 378
12 Lisanne Meijer Lopersgroe...e Vrouwen 6:13,89 --- 309
13 Emmelijn van Eldik Swift Atle...en Team 1 6:14,88 --- 305
14 Vera Henricks AV Unitas Vrouwen 6:16,17 --- 0
15 Astrid Broers AV Caesar Vrouwen 6:25,87 --- 263
16 Rianne van Slooten AV Valkens...d Vrouwen 6:34,41 --- 231
Kyra Koerts Swift Atle...en Team 1 DNS --- 0
Marlijn van Houts AV De Keie...en Team 1 DNF 5:02,00 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Eveline Saalberg GVAC Vrouwen 16,49 +1.0 m/s17,65 600
2 Isa Stommels HAC Vrouwen 16,73 +0.3 m/s19,69 579
3 Lotte van der Westen HAC Vrouwen 17,27 +1.0 m/s15,93 0
4 Kim Frijns AVON Vrouwen 17,46 +0.3 m/s19,15 517
5 Leanne van Est Eindhoven ...k Vrouwen 17,86 +1.0 m/s18,51 485
6 Fleur Visser AV Unitas Vrouwen 17,87 +1.0 m/s16,50 485
7 Lisanne Meijer Lopersgroe...e Vrouwen 17,91 +1.0 m/s17,44 482
8 Muna Isgoowe GAC Gemert Vrouwen 18,77 +0.3 m/s19,37 418
9 Liesje Knelissen Swift Atle...en Team 1 18,79 +1.0 m/s18,47 417
10 Ilse Maas AV Reusel ...9 Vrouwen 19,45 +1.2 m/s--- 372
11 Steffie Bosboom Swift Atle...en Team 1 19,51 +0.3 m/s18,60 0
12 Cindy Nolte-Hannon AV Unitas Vrouwen 19,59 +1.2 m/s--- 0
13 Lisan Scholten AV De Keie...en Team 1 20,41 +0.3 m/s19,79 313
14 Imme Wagemans STB Vrouwen 21,29 +1.2 m/s--- 263
15 Kirsten Janssens AV Caesar Vrouwen 22,11 +1.2 m/s--- 220
16 Emilie Lodewijks AV Caesar Vrouwen 24,66 +1.2 m/s--- 0
Imke Noordman AV `t Jasp...t Vrouwen DQ --- 0



Senioren vrouwen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Eindhoven Atletiek Vrouwen (4x400m) Eindhoven Atletiek - Vsen 4 4:16,23 659
2 Lopersgroep Deurne Vrouwen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Vsen 4 4:21,05 627
3 HAC Vrouwen (4x400m) HAC - Vsen 4 4:26,69 591
4 Swift Atletiek Vrouwen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Vsen 4 4:29,72 572
5 AVON Vrouwen (4x400m) AVON - Vsen 4 4:34,10 545
6 AV Unitas Vrouwen (4x400m) AV Unitas - Vsen 4 4:34,33 544
7 AV De Keien Vrouwen Team 1 (4x400m) AV De Keien - Vsen 4 4:35,51 537
8 STB Vrouwen (4x400m) STB - Vsen 4 4:49,79 457
9 GAC Gemert Vrouwen (4x400m) GAC Gemert - Vsen 4 4:53,46 438
10 AV Caesar Vrouwen (4x400m) AV Caesar - Vsen 4 4:59,48 407
10 AV Valkenswaard Vrouwen (4x400m) AV Valkenswaard - Vsen 4 4:59,52 407
12 AV Reusel `69 Vrouwen (4x400m) AV Reusel `69 - Vsen 4 5:03,06 389
13 AV `t Jasper Sport Vrouwen (4x400m) AV `t Jasper Sport - Vsen 4 5:04,46 383
14 GVAC Vrouwen (4x400m) GVAC - Vsen 4 DQ 0
14 AV De Keien Vrouwen Team 2 (4x400m) AV De Keien - Vsen 0 DNS 0
14 ESAV Asterix Vrouwen (4x400m) ESAV Asterix - Vsen 0 DNS 0
14 Swift Atletiek Vrouwen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Vsen 0 DNS 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Zyra van Oers AV Unitas Vrouwen 9,92 --- 584
2 Rebecca Gílsíng AV De Keie...en Team 2 9,83 --- 578
3 Maud van Hoorn AV De Keie...en Team 1 9,37 --- 546
4 Sharon van Heugten AV `t Jasp...t Vrouwen 9,29 --- 540
5 Isa Stommels HAC Vrouwen 9,16 --- 531
6 Yvonne van Hooff AV Valkens...d Vrouwen 9,05 --- 523
7 Fleur van Es AV De Keie...en Team 1 8,69 --- 0
8 Karin de Corte Lopersgroe...e Vrouwen 8,58 --- 489
9 Lisanne Bolk AVON Vrouwen 8,30 --- 469
10 Zoe van Lierop Swift Atle...en Team 1 8,25 8,99 465
11 Renee van Limpt AV Reusel ...9 Vrouwen 8,24 --- 464
12 Kyra Gidding STB Vrouwen 8,22 --- 463
13 Moniek Reijs AV De Keie...en Team 2 8,09 --- 0
14 Bieneke Bauling Eindhoven ...k Vrouwen 7,97 --- 444
15 Tessa van Slooten AV Valkens...d Vrouwen 7,85 --- 0
16 Liesje Knelissen Swift Atle...en Team 1 7,80 7,25 0
17 Marieke K...ten-Fiers AV Reusel ...9 Vrouwen 7,78 --- 0
18 Angelique ...lk-Senden AVON Vrouwen 7,20 --- 0
19 Vera Nijssen AV Caesar Vrouwen 6,96 --- 364
20 Lieke van ...t - Wolfs GAC Gemert Vrouwen 6,82 7,09 353
21 Jacqueline Thijssen GVAC Vrouwen 6,58 --- 333
22 Peggy van ...ijfeijken HAC Vrouwen 6,53 --- 0
23 Karlijn Raijmakers AV `t Jasp...t Vrouwen 6,13 --- 0
24 Jacqueline Aelmans GVAC Vrouwen 4,62 --- 0
Kirsten Janssens AV Caesar Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Renee Granzier AV Unitas Vrouwen 39,88 --- 743
2 Sara Rey Swift Atle...en Team 1 33,04 41,40 639
3 Moniek Reijs AV De Keie...en Team 2 26,53 20,00 529
4 Bieneke Bauling Eindhoven ...k Vrouwen 25,12 --- 503
5 Maud van Hoorn AV De Keie...en Team 1 24,65 19,95 495
6 Marieke K...ten-Fiers AV Reusel ...9 Vrouwen 22,78 --- 460
7 Ilse Maas AV Reusel ...9 Vrouwen 22,20 --- 0
8 Eefje Swi...an Mourik HAC Vrouwen 21,88 --- 442
9 Yvonne van Hooff AV Valkens...d Vrouwen 21,67 --- 438
10 Jacqueline Thijssen GVAC Vrouwen 19,49 --- 394
11 Kirsten Janssens AV Caesar Vrouwen 18,96 --- 383
12 Denice Geraedts Swift Atle...en Team 1 18,28 --- 0
13 Karin de Corte Lopersgroe...e Vrouwen 16,26 --- 324
14 Anne Moerman AVON Vrouwen 16,16 --- 321
15 Nienke Bosch AV Caesar Vrouwen 15,20 --- 0
16 Karlijn Raijmakers AV `t Jasp...t Vrouwen 14,42 --- 281



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Renilde Zwartkruis AV Unitas Vrouwen 1,70 --- 934
2 Bo Smit HAC Vrouwen 1,60 --- 832
3 Joke Benne AV Reusel ...9 Vrouwen 1,50 --- 726
3 Eveline Saalberg GVAC Vrouwen 1,50 --- 726
3 Steffie Bosboom Swift Atle...en Team 1 1,50 1,55 726
6 Lisan Scholten AV De Keie...en Team 1 1,45 --- 672
6 Rebecca Gílsíng AV De Keie...en Team 2 1,45 --- 672
6 Emma van de Valk Lopersgroe...e Vrouwen 1,45 --- 672
6 Lotte Gommers Eindhoven ...k Vrouwen 1,45 --- 672
10 Kyra Gidding STB Vrouwen 1,40 --- 615
11 Floor Götschenberg AV Caesar Vrouwen 1,30 --- 484
11 Lisa Oldenburger AVON Vrouwen 1,30 --- 484
11 Muna Isgoowe GAC Gemert Vrouwen 1,30 1,38 484
14 Hannah Clercx AV `t Jasp...t Vrouwen 1,10 --- 206



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Manouk van Bussel Lopersgroe...e Vrouwen 4,79 +0.4 m/s--- 626
2 Liesje Knelissen Swift Atle...en Team 1 4,70 +2.0 m/s4,84 603
3 Sophie de Groot HAC Vrouwen 4,67 +1.4 m/s--- 596
4 Mirna van Slooten AV Valkens...d Vrouwen 4,63 +1.3 m/s--- 586
5 Esther van...en Eijnde AV De Keie...en Team 1 4,56 -0.1 m/s--- 568
6 Eveline Saalberg GVAC Vrouwen 4,49 +1.1 m/s--- 551
7 Tessa van Berlo GAC Gemert Vrouwen 4,37 +1.5 m/s4,62 520
8 Leanne van Est Eindhoven ...k Vrouwen 4,30 -0.3 m/s--- 502
9 Sanne Habets AV Caesar Vrouwen 4,28 +0.8 m/s--- 497
10 Marrit Stierman Eindhoven ...k Vrouwen 4,22 +1.1 m/s--- 0
11 Imme Wagemans STB Vrouwen 4,22 +1.3 m/s--- 481
12 Cindy Nolte-Hannon AV Unitas Vrouwen 4,21 +1.8 m/s--- 478
13 Rianne Seefat AV Unitas Vrouwen 4,16 +1.1 m/s--- 0
14 Lisa Oldenburger AVON Vrouwen 4,01 +0.5 m/s--- 425
15 Aniek Dirkx AV Reusel ...9 Vrouwen 3,98 -0.3 m/s--- 417
16 Tessa van Slooten AV Valkens...d Vrouwen 3,95 +0.7 m/s--- 0
17 Denice Geraedts Swift Atle...en Team 1 3,89 +0.8 m/s4,35 0
18 Floor Götschenberg AV Caesar Vrouwen 3,88 +0.3 m/s--- 0
19 Kahrawan Suleiman AV `t Jasp...t Vrouwen 3,81 -1.0 m/s--- 371
20 Anne Moerman AVON Vrouwen 3,79 +1.7 m/s--- 0
21 Renee van Limpt AV Reusel ...9 Vrouwen 3,67 +1.4 m/s--- 0
22 Emma van de Valk Lopersgroe...e Vrouwen 3,54 +1.3 m/s--- 0
23 Peggy van ...ijfeijken HAC Vrouwen 3,40 +0.2 m/s--- 0
24 Lisa Galama AV De Keie...en Team 1 3,06 +1.1 m/s--- 0