Competitiestand Mannen 3e divisie
# Team Leden Punten
1 Swift Atletiek Mannen Team 1 Swift Atletiek - Msen
Begeleider: Rene Vaessen
Jurylid: Wim Crins
11 7111
2 AV Unitas Mannen AV Unitas - Msen
Begeleider: Lars Joosten
9 6390
3 AVON Mannen AVON - Msen
Begeleider: Joop Hoevers
Jurylid: Ed Blacha
8 6348
4 AV Valkenswaard Mannen AV Valkenswaard - Msen
Begeleider: Jos vanVliet
Jurylid: Jo van Ham (graag op kogelsl)
11 5498
5 Atletiekvereniging ATH Mannen Atletiekvereniging ATH - Msen
Begeleider: Ad Jacobs
Jurylid: Karin van Wouwe
9 5271
6 AV Caesar Mannen AV Caesar - Msen
Begeleider: Dennis janssens
Jurylid: ouder
10 5262
7 AV Reusel `69 Mannen AV Reusel `69 - Msen
Begeleider: Ruud van den Borne
Jurylid: Irene Benne
5 4920
8 Swift Atletiek Mannen Team 2 Swift Atletiek - Msen
Begeleider: Rene Vaessen
8 4837
9 GVAC Mannen GVAC - Msen
Begeleider: T.Franssen
Jurylid: M.Tromp
7 4693
10 HAC Mannen HAC - Msen
Begeleider: A.Schrama
Jurylid: A.Schrama
10 4679
11 GAC Gemert Mannen GAC Gemert - Msen
Begeleider: Martijn Kluijtmans
Jurylid: dhr Janssen
4 4536
12 ESAV Asterix Mannen ESAV Asterix - Msen
Begeleider: Simone Luyten
4 3243
13 Swift Atletiek Mannen Team 3 Swift Atletiek - Msen
Begeleider: Rene Vaessen
6 2642
14 Lopersgroep Deurne Mannen Lopersgroep Deurne - Msen
Begeleider: Rick Hendriks
Jurylid: x
7 2352
15 AV Generaal Michaelis Mannen AV Generaal Michaelis - Msen 0 0

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Lars Joosten AV Unitas Mannen 11,41 -0.5 m/s11,54
2 Tarik Chaatouf Swift Atle...en Team 1 11,53 -0.5 m/s11,50
3 Tygo van de Weijer HAC Mannen 11,54 -0.5 m/s11,40
4 Niels Fiers AV Valkens...rd Mannen 11,57 -0.5 m/s11,63
5 Maurice Dassen AV Caesar Mannen 11,72 +2.6 m/s---
5 Jim Vaughan Swift Atle...en Team 1 11,72 -0.5 m/s11,69
7 Daniël Bellefroid AVON Mannen 11,83 -0.5 m/s11,81
8 Rick Hendriks Lopersgroe...ne Mannen 11,93 +2.6 m/s---
9 Jorrit Sandbrink GAC Gemert Mannen 12,00 -0.5 m/s11,99
10 Nick Honings Lopersgroe...ne Mannen 12,13 +2.6 m/s---
11 Thijs Vlieger Swift Atle...en Team 2 12,53 +0.8 m/s12,42
12 Abel Brentjes HAC Mannen 12,55 +0.8 m/s12,60
13 Lars Louwers AV Valkens...rd Mannen 12,71 +0.8 m/s12,73
13 Johan Crins Swift Atle...en Team 3 12,71 +0.8 m/s12,65
15 Timo Hulst AV Caesar Mannen 12,94 +2.6 m/s---
16 Pit Fiddelaers Swift Atle...en Team 3 13,00 +2.6 m/s13,55
17 Ben Lathouwers AV Reusel `69 Mannen 13,26 +2.6 m/s13,50
18 Jean-Paul Weerts Atletiekve...TH Mannen 13,34 +2.6 m/s13,58
19 Laurens van Bodegom ESAV Asterix Mannen 13,36 +0.8 m/s13,33
20 Stefan Benders Atletiekve...TH Mannen 13,52 +0.8 m/s12,49
Koen van Ruremonde GVAC Mannen DNS 11,45
Thomas Brouns Swift Atle...en Team 2 DNS 12,62

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Glenn Boessen AV Unitas Mannen 23,37 -0.1 m/s23,51
2 Tijn Vaessen Swift Atle...en Team 1 23,78 -0.1 m/s23,64
3 Niels Fiers AV Valkens...rd Mannen 23,92 -0.1 m/s23,80
4 Tygo van de Weijer HAC Mannen 23,93 -0.1 m/s23,63
5 Rick Hendriks Lopersgroe...ne Mannen 23,98 +0.4 m/s---
6 Bas van de Burgt GAC Gemert Mannen 24,01 -0.1 m/s23,90
7 Jorrit Sandbrink GAC Gemert Mannen 24,07 -0.1 m/s23,90
8 Dirk Aarts Atletiekve...TH Mannen 24,69 -0.1 m/s24,47
9 Nick Honings Lopersgroe...ne Mannen 24,99 +0.4 m/s---
10 Remco Voncken AV Caesar Mannen 25,12 +0.8 m/s25,00
11 Coen Lauwers AV Reusel `69 Mannen 25,28 +0.8 m/s24,50
12 Niels Berg van den AV Caesar Mannen 25,34 +0.8 m/s26,00
13 Niels Kox GVAC Mannen 25,60 +0.4 m/s26,10
14 Abel Brentjes HAC Mannen 25,69 +0.8 m/s25,54
15 Thijs Vlieger Swift Atle...en Team 2 25,91 +0.8 m/s25,71
16 Johan Crins Swift Atle...en Team 3 26,09 +0.4 m/s26,68
17 Koen Salmaso AVON Mannen 26,17 +0.8 m/s25,88
18 Wing-Hin Wong ESAV Asterix Mannen 26,59 +0.4 m/s26,75
19 Owen van Dijk Swift Atle...en Team 3 27,61 +0.4 m/s---
20 Jule van Erum AV Valkens...rd Mannen 28,64 +0.4 m/s27,99
Daniël Bellefroid AVON Mannen DQ 23,45
Thomas Brouns Swift Atle...en Team 2 DNS 26,00
Tom Willems Atletiekve...TH Mannen DNS 26,04

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Joeri Moerman AVON Mannen 50,08 48,23
2 Tarik Chaatouf Swift Atle...en Team 1 50,70 50,54
3 Fabian Buijzen Swift Atle...en Team 1 53,51 52,91
4 Rowan Beun AV Unitas Mannen 55,97 55,76
5 Vincent Engbers AV Valkens...rd Mannen 56,54 56,80
6 Pie Meuwissen Swift Atle...en Team 2 56,72 55,70
7 Tom Frijns AV Unitas Mannen 57,06 54,63
8 Stijn Verbruggen GAC Gemert Mannen 57,12 59,50
9 Tom Willems Atletiekve...TH Mannen 58,39 58,66
10 Rinke de Vries GVAC Mannen 58,82 57,00
11 Bram Benne AV Reusel `69 Mannen 58,83 57,00
12 Joost van den Brand HAC Mannen 58,84 ---
13 Bart van Oekel AV Valkens...rd Mannen 59,23 1:00,00
14 Timo Hulst AV Caesar Mannen 1:01,02 58,50
15 Jip Kuijpers AV Caesar Mannen 1:07,36 ---
Sybout Jonkman AVON Mannen DQ 51,23
Floran Thijs HAC Mannen DNS 57,00
Ad Jacobs Atletiekve...TH Mannen DNS ---

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Sybout Jonkman AVON Mannen 1:58,78 1:57,65
2 Rob Michiels AV Reusel `69 Mannen 2:02,54 1:59,10
3 Thom Reynders Swift Atle...en Team 1 2:03,44 2:03,00
4 Lorens Niehof AV Valkens...rd Mannen 2:07,85 2:04,80
5 Juul Knoester GVAC Mannen 2:09,03 2:07,00
6 Rowan Beun AV Unitas Mannen 2:09,43 2:09,05
7 Niels Jacobs Atletiekve...TH Mannen 2:09,70 2:09,88
8 Stijn Verbruggen GAC Gemert Mannen 2:12,50 2:12,50
9 Anday Tekle Swift Atle...en Team 2 2:13,81 2:11,00
10 Niels Berg van den AV Caesar Mannen 2:14,25 2:12,00
11 Sebastiaan...de Heuvel ESAV Asterix Mannen 2:19,21 2:15,22
12 Matthijs Lipperts AVON Mannen 2:20,36 1:58,11
13 Laurens Handels Swift Atle...en Team 2 2:20,54 2:10,24
14 Stef van Berlo HAC Mannen 2:26,90 2:31,00
15 Nick Wanten Swift Atle...en Team 3 2:30,76 2:21,10
Floran Thijs HAC Mannen DNS 2:14,75

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Marco Debets AVON Mannen 16:24,01 16:25,59
2 Roger Heiligers AV Caesar Mannen 16:26,06 16:35,00
3 Crifven Frenken AV Unitas Mannen 16:33,83 15:55,00
4 Rik van der Sterren Swift Atle...en Team 1 16:37,62 16:50,00
5 Geert Dekker AV Valkens...rd Mannen 17:44,33 19:00,00
6 Calvin Kuijpers GVAC Mannen 17:48,74 17:30,00
7 Thom Giesberts Swift Atle...en Team 2 17:59,82 17:15,00
8 Sebastiaan...de Heuvel ESAV Asterix Mannen 18:09,20 18:30,40
9 Habtom Ke...rezgiheir Swift Atle...en Team 1 18:18,41 17:20,00
10 Rob Meulenbroeks AV Reusel `69 Mannen 18:38,56 19:30,00
11 Daan Relou Atletiekve...TH Mannen 18:47,84 19:44,38
12 Rick Jongen HAC Mannen 18:57,65 18:54,00
Wesley Sleegers HAC Mannen DNS 17:18,12
Bram van den Elsen Atletiekve...TH Mannen DNS ---
Bart van den Mortel Lopersgroe...ne Mannen DNF ---

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Haike Franssen GVAC Mannen 12,68 13,00
2 Jarno Bolk AVON Mannen 11,15 ---
3 Floris-Jan... den Hoek ESAV Asterix Mannen 11,09 ---
4 Wim Coenen Swift Atle...en Team 1 10,65 10,26
5 Marco Caspers Swift Atle...en Team 1 10,28 11,63
6 Jorick Horstermans Swift Atle...en Team 2 10,06 10,75
7 Erik van Ham AV Valkens...rd Mannen 10,04 ---
8 Fabiano Benders Atletiekve...TH Mannen 9,76 ---
9 Erwin Hoogers Lopersgroe...ne Mannen 9,72 ---
10 Karsten Eelkema GAC Gemert Mannen 9,69 ---
11 Ted van der Weerden HAC Mannen 9,46 ---
12 Thom van Hal HAC Mannen 9,22 ---
13 Rik Goessens AV Unitas Mannen 8,80 ---
14 Lars Joosten AV Unitas Mannen 8,67 ---
15 Dennis Janssens AV Caesar Mannen 8,31 ---
16 Bart Zijlstra Swift Atle...en Team 2 8,18 8,75
17 Jip Kuijpers AV Caesar Mannen 8,07 ---
18 Rene Vaessen Swift Atle...en Team 3 7,98 ---
19 Ben Lathouwers AV Reusel `69 Mannen 7,60 ---
20 Lars Klokgieters AV Valkens...rd Mannen 5,06 ---

Uitslagen Kogelslingeren 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Haike Franssen GVAC Mannen 40,19 40,84
2 Erik van Ham AV Valkens...rd Mannen 35,40 ---
3 Wim Coenen Swift Atle...en Team 1 35,10 37,41
4 Alain Dijkstra Swift Atle...en Team 1 33,88 32,58
5 Rik Goessens AV Unitas Mannen 28,16 ---
6 Floris-Jan... den Hoek ESAV Asterix Mannen 25,81 ---
7 Jarno Bolk AVON Mannen 25,75 ---
8 Jorick Horstermans Swift Atle...en Team 2 25,41 26,23
9 Karsten Eelkema GAC Gemert Mannen 24,24 ---
10 Stefan Benders Atletiekve...TH Mannen 20,58 ---
11 Ben Lathouwers AV Reusel `69 Mannen 16,07 ---
12 Jip Kuijpers AV Caesar Mannen 15,79 ---
13 Thom van Hal HAC Mannen 15,67 ---
14 Jesse Hulst AV Caesar Mannen 15,44 ---
15 Bart Zijlstra Swift Atle...en Team 2 14,21 ---
Fabiano Benders Atletiekve...TH Mannen DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Dirk Aarts Atletiekve...TH Mannen 1,90 ---
2 Marco Caspers Swift Atle...en Team 1 1,85 1,90
3 Laurens Handels Swift Atle...en Team 2 1,70 1,79
4 Rob Michiels AV Reusel `69 Mannen 1,65 ---
4 Glenn Boessen AV Unitas Mannen 1,65 ---
4 Maico Veltrop AVON Mannen 1,65 ---
7 Jesse Hulst AV Caesar Mannen 1,60 ---
7 Lars Louwers AV Valkens...rd Mannen 1,60 ---
7 Calvin Kuijpers GVAC Mannen 1,60 1,65
10 Thomas van Vlerken HAC Mannen 1,50 ---
10 Owen van Dijk Swift Atle...en Team 3 1,50 1,60
12 Laurens van Bodegom ESAV Asterix Mannen 1,30 ---

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Jim Vaughan Swift Atle...en Team 1 6,25 +2.2 m/s6,37
2 Bas van de Burgt GAC Gemert Mannen 6,11 +1.5 m/s6,30
3 Evan Boessen AV Unitas Mannen 6,02 +1.5 m/s---
4 Driek Sampers Swift Atle...en Team 1 5,91 +1.7 m/s6,06
5 Coen Lauwers AV Reusel `69 Mannen 5,73 +1.2 m/s---
6 Maico Veltrop AVON Mannen 5,63 -1.0 m/s---
7 Luc Schnabel AV Caesar Mannen 5,53 +2.4 m/s---
8 Karsten Eelkema GAC Gemert Mannen 5,43 +1.5 m/s---
9 Wessel van Nierop AV Valkens...rd Mannen 5,32 +1.1 m/s---
10 Niels Maréchal AV Valkens...rd Mannen 5,28 +0.5 m/s---
11 Jarno Bolk AVON Mannen 5,27 +1.8 m/s---
12 Tygo van de Weijer HAC Mannen 5,22 +2.1 m/s5,73
13 Thomas Brouns Swift Atle...en Team 2 5,10 +1.3 m/s5,71
14 Pit Fiddelaers Swift Atle...en Team 3 4,97 +1.1 m/s5,22
15 Niels Jacobs Atletiekve...TH Mannen 4,83 +1.4 m/s---
16 Niels Kox GVAC Mannen 4,80 -1.6 m/s5,30
17 Thomas van Vlerken HAC Mannen 4,65 +0.5 m/s---
18 Jean-Paul Weerts Atletiekve...TH Mannen 4,32 +1.8 m/s---
19 Björn van Rijswick Swift Atle...en Team 3 4,31 -0.9 m/s---
20 Wing-Hin Wong ESAV Asterix Mannen 4,06 +1.2 m/s---
Robbert Lommelen AV Unitas Mannen DNS ---
Koen van Ruremonde GVAC Mannen DNS 5,75