Uitslagen Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 1 [2016]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Denzel Kammeron DVTR AV Daventria 1906 JC 12,94 -1.5 m/s12,83 677
2 Tom Klein Poelhuis Haaksbergen AV Haaksbergen JC 13,09 -1.5 m/s12,40 655
3 Hugo Schouten Hanzesport AV Hanzesport JC 13,54 +2.4 m/s--- 593
4 Mathijs van Benthem MPM Marathon P...Mulier JC 13,86 -1.5 m/s13,56 552
5 Frank Seppenwoolde AV Rijssen AV Rijssen JC 13,94 -1.7 m/s--- 541
6 Martijn Breukink AV Rijssen AV Rijssen JC 14,02 -1.7 m/s--- 531
7 Jochem Nieuwenhuis ASV Achterhoek...niging JC 14,21 -1.5 m/s--- 508
8 Bram Klein Poelhuis AC TION AC TION JC 14,41 -1.7 m/s--- 484
9 Bjorn Lankamp AV Rijssen AV Rijssen JC 14,41 -1.7 m/s--- 0
10 Thomas Florijn ASV Achterhoek...niging JC 14,47 -1.5 m/s--- 477
11 Bo Krijnen AAV SISU AAV SISU JC 14,66 +2.4 m/s15,00 455
11 Thomas Siemerink Haaksbergen AV Haaksbergen JC 14,66 +2.4 m/s14,81 455
13 Kasper Weijkamp AL73 Atletico `73 JC 15,10 -1.5 m/s14,58 407
14 Jonah Schepers MPM Marathon P...Mulier JC 15,12 -1.5 m/s--- 405
15 Sus de Ridder Hanzesport AV Hanzesport JC 15,13 +2.4 m/s--- 403
16 Martijn Darwinkel DVTR AV Daventria 1906 JC 15,37 -1.5 m/s13,80 378
17 Casper Boer DVTR AV Daventria 1906 JC 15,48 -1.5 m/s13,20 0
18 Jarno Manders AC TION AC TION JC 16,09 -1.5 m/s--- 307
19 Pepijn van de Wal MPM Marathon P...Mulier JC 16,28 -1.5 m/s--- 0
20 Robin Toonen AL73 Atletico `73 JC 16,31 +2.4 m/s17,21 287
21 Sebastiaan...selenberg Hanzesport AV Hanzesport JC 16,89 +2.4 m/s--- 0
22 Richard Prins AC TION AC TION JC 18,21 -1.7 m/s--- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Hakim Riadi AAV SISU AAV SISU JC 2:18,31 2:23,90 681
2 Jan Hiltjesdam AV Rijssen AV Rijssen JC 2:18,81 2:18,70 675
3 Erjan Tempert AAV SISU AAV SISU JC 2:22,20 2:19,40 638
4 Bram Klein Poelhuis AC TION AC TION JC 2:28,85 --- 570
5 Tom Klein Poelhuis Haaksbergen AV Haaksbergen JC 2:30,35 2:36,37 556
6 Sus de Ridder Hanzesport AV Hanzesport JC 2:34,75 --- 515
7 Laurence ten Brinke AV Rijssen AV Rijssen JC 2:37,57 --- 490
8 Thomas Gonggrijp AL73 Atletico `73 JC 2:38,42 2:32,32 482
9 Thijmen Trouw MPM Marathon P...Mulier JC 2:43,82 2:20,00 437
10 Andor Engelberts AC TION AC TION JC 2:45,18 --- 426
11 Thomas Jager ASV Achterhoek...niging JC 2:47,72 --- 406
12 Milo Lammertink MPM Marathon P...Mulier JC 2:49,28 --- 395
13 Jorten Löhr DVTR AV Daventria 1906 JC 2:52,91 2:25,00 368
14 Thomas Siemerink Haaksbergen AV Haaksbergen JC 3:00,70 --- 314
15 Pepijn van de Wal MPM Marathon P...Mulier JC 3:11,11 --- 0
16 Jasper Eggink ASV Achterhoek...niging JC 3:17,82 --- 210
Olivier van Noort DVTR AV Daventria 1906 JC DNS 2:21,00 0
Tijn Jonker Hanzesport AV Hanzesport JC DNS --- 0
Pim Bakker AV Rijssen AV Rijssen JC DNS 2:20,00 0
Mauritz Booij DVTR AV Daventria 1906 JC DNF 2:35,00 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Sam Krake MPM Marathon P...Mulier JC 17,00 -2.2 m/s16,00 555
2 Rens Stegink Haaksbergen AV Haaksbergen JC 17,49 -2.2 m/s16,98 519
3 Boaz Elbertsen AV Rijssen AV Rijssen JC 18,27 -0.3 m/s18,71 466
4 Jelle Golbach Haaksbergen AV Haaksbergen JC 18,68 -0.3 m/s17,58 440
5 Fabian van Rooij AL73 Atletico `73 JC 19,13 -0.3 m/s17,22 412
6 Nick Zweers MPM Marathon P...Mulier JC 19,17 -2.0 m/s--- 410
7 Jochem Nieuwenhuis ASV Achterhoek...niging JC 19,53 -2.0 m/s--- 389
8 Niels Dennekamp AV Rijssen AV Rijssen JC 19,67 -0.3 m/s--- 381
9 Thomas Gonggrijp AL73 Atletico `73 JC 19,77 -0.3 m/s19,22 375
10 Bram van der Kooi AC TION AC TION JC 20,66 -2.0 m/s--- 328
10 Daan Gestel DVTR AV Daventria 1906 JC 20,66 -2.2 m/s14,52 328
12 Joas Schoppert DVTR AV Daventria 1906 JC 21,05 -2.2 m/s14,81 308
13 Thijmen Trouw MPM Marathon P...Mulier JC 21,35 -2.2 m/s16,00 0
14 Ivar Goedvolk ASV Achterhoek...niging JC 21,83 -2.0 m/s--- 271
15 Jari Kranenburg AC TION AC TION JC 21,91 -2.0 m/s--- 267
16 Willem Boerman AV Rijssen AV Rijssen JC 22,89 -0.3 m/s--- 0
Denzel Kammeron DVTR AV Daventria 1906 JC DNS 13,74 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Marathon Pim Mulier JC (4x100m) Marathon Pim Mulier - JJC 4 52,75 614
2 AV Haaksbergen JC (4x100m) AV Haaksbergen - JJC 4 52,82 611
3 AV Hanzesport JC (4x100m) AV Hanzesport - JJC 4 56,07 507
4 AV Daventria 1906 JC (4x100m) AV Daventria 1906 - JJC 4 56,32 499
5 AC TION JC (4x100m) AC TION - JJC 4 56,73 487
6 AAV SISU JC (4x100m) AAV SISU - JJC 4 56,89 483
7 Atletico `73 JC (4x100m) Atletico `73 - JJC 4 57,04 478
8 Achterhoekse Sport Vereniging JC (4x100m) Achterhoekse Sport Vereniging - JJC 4 58,74 430
9 AV Rijssen JC (4x100m) AV Rijssen - JJC 4 58,86 427



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Hidde Hofste AV Rijssen AV Rijssen JC 36,81 --- 596
2 Niels Dennekamp AV Rijssen AV Rijssen JC 30,42 --- 0
3 Jelle Knoef Haaksbergen AV Haaksbergen JC 26,79 29,08 444
4 Thomas Jager ASV Achterhoek...niging JC 25,59 --- 424
5 Marnix Wilting AC TION AC TION JC 25,14 --- 416
6 Niels Wientjes MPM Marathon P...Mulier JC 24,98 27,50 414
7 Fedor de Pagter Hanzesport AV Hanzesport JC 24,69 --- 409
8 Ivar Goedvolk ASV Achterhoek...niging JC 22,71 --- 0
9 Casper Boer DVTR AV Daventria 1906 JC 18,21 --- 289
10 Jonah Schepers MPM Marathon P...Mulier JC 17,89 --- 0
11 Robin Toonen AL73 Atletico `73 JC 17,80 --- 281
12 Bas Kromh... der Meer AC TION AC TION JC 13,78 --- 0
12 Mauritz Booij DVTR AV Daventria 1906 JC 13,78 --- 0
14 Bo Krijnen AAV SISU AAV SISU JC 13,69 --- 192
Tijn Jonker Hanzesport AV Hanzesport JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Hidde Hofste AV Rijssen AV Rijssen JC 34,50 --- 541
2 Fedor de Pagter Hanzesport AV Hanzesport JC 29,73 --- 470
3 Frank Seppenwoolde AV Rijssen AV Rijssen JC 29,43 --- 0
4 Jelle Knoef Haaksbergen AV Haaksbergen JC 28,87 19,08 457
5 Niels Wientjes MPM Marathon P...Mulier JC 25,41 22,00 402
6 Timon Kraan AL73 Atletico `73 JC 24,85 --- 392
7 Bas Verbraak Hanzesport AV Hanzesport JC 24,50 --- 0
8 Luc ter Linde AC TION AC TION JC 23,95 --- 377
9 Justin Klein Tank ASV Achterhoek...niging JC 23,63 --- 372
10 Andor Engelberts AC TION AC TION JC 20,97 --- 0
11 Dyon Zhu MPM Marathon P...Mulier JC 20,41 --- 0
12 Martijn Darwinkel DVTR AV Daventria 1906 JC 16,85 --- 246
13 Hidde van der Wal AAV SISU AAV SISU JC 16,78 --- 244
14 Niek Marsman ASV Achterhoek...niging JC 15,34 --- 0
15 Niels de Gruijl DVTR AV Daventria 1906 JC 14,60 --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Fedor de Pagter Hanzesport AV Hanzesport JC 10,21 --- 533
2 Dyon Zhu MPM Marathon P...Mulier JC 9,13 --- 480
3 Marnix Wilting AC TION AC TION JC 8,91 --- 469
4 Daan Gestel DVTR AV Daventria 1906 JC 8,40 --- 442
5 Timon Kraan AL73 Atletico `73 JC 8,16 --- 430
6 Niels de Gruijl DVTR AV Daventria 1906 JC 7,77 --- 0
7 Thomas Siemerink Haaksbergen AV Haaksbergen JC 7,66 6,53 403
7 Boaz Elbertsen AV Rijssen AV Rijssen JC 7,66 --- 403
9 Nick Zweers MPM Marathon P...Mulier JC 7,60 --- 0
10 Justin Klein Tank ASV Achterhoek...niging JC 7,51 --- 394
11 Hidde van der Wal AAV SISU AAV SISU JC 7,27 --- 381
12 Richard Prins AC TION AC TION JC 6,41 --- 0
13 Niek Marsman ASV Achterhoek...niging JC 6,18 --- 0
14 Ruben Steenbergen AV Rijssen AV Rijssen JC 4,91 --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jelle Golbach Haaksbergen AV Haaksbergen JC 1,70 1,65 779
2 Sam Krake MPM Marathon P...Mulier JC 1,60 1,70 702
3 Hugo Schouten Hanzesport AV Hanzesport JC 1,55 --- 663
4 Bas Verbraak Hanzesport AV Hanzesport JC 1,50 --- 0
5 Thomas Gonggrijp AL73 Atletico `73 JC 1,45 --- 582
6 Bram van der Kooi AC TION AC TION JC 1,40 --- 541
6 Jorten Löhr DVTR AV Daventria 1906 JC 1,40 --- 541
8 Jari Kranenburg AC TION AC TION JC 1,35 --- 0
8 Thomas Jager ASV Achterhoek...niging JC 1,35 --- 0
10 Thomas Florijn ASV Achterhoek...niging JC 1,35 --- 499
10 Matthijs v... den Belt AV Rijssen AV Rijssen JC 1,35 --- 499
12 Milo Lammertink MPM Marathon P...Mulier JC 1,35 --- 0
13 Kaan Bulbul DVTR AV Daventria 1906 JC 1,30 --- 0
13 Willem Boerman AV Rijssen AV Rijssen JC 1,30 --- 0
15 Erjan Tempert AAV SISU AAV SISU JC 1,25 --- 426



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Denzel Kammeron DVTR AV Daventria 1906 JC 5,11 +0.6 m/s--- 642
2 Frank Seppenwoolde AV Rijssen AV Rijssen JC 4,72 +0.5 m/s--- 564
3 Rens Stegink Haaksbergen AV Haaksbergen JC 4,58 -0.7 m/s4,93 535
4 Mathijs van Benthem MPM Marathon P...Mulier JC 4,46 -0.8 m/s4,40 510
5 Matthijs v... den Belt AV Rijssen AV Rijssen JC 4,37 -0.5 m/s--- 0
6 Fabian van Rooij AL73 Atletico `73 JC 4,31 +0.1 m/s--- 480
7 Hakim Riadi AAV SISU AAV SISU JC 4,07 -2.3 m/s--- 432
8 Kasper Weijkamp AL73 Atletico `73 JC 3,87 -1.1 m/s--- 0
9 Marnix Wilting AC TION AC TION JC 3,68 -0.4 m/s--- 354
10 Jonah Schepers MPM Marathon P...Mulier JC 3,56 -0.6 m/s--- 0
11 Sebastiaan...selenberg Hanzesport AV Hanzesport JC 3,40 +0.9 m/s--- 298
12 Jarno Manders AC TION AC TION JC 3,39 -1.8 m/s--- 0
13 Kaan Bulbul DVTR AV Daventria 1906 JC 3,38 -1.8 m/s--- 0
14 Jasper Eggink ASV Achterhoek...niging JC 3,09 +0.5 m/s--- 236
Tijn Jonker Hanzesport AV Hanzesport JC DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jonas Phijffers ATNY AV Atletic...verdal JD 10,75 -0.2 m/s10,60 661
2 Felix van Dijk DVTR AV Daventr...JD Team 1 10,78 -0.2 m/s10,89 656
3 Mika Gravenberch MPM Marathon P...Mulier JD 11,52 -1.1 m/s--- 537
4 Daan Oosterhuis AC TION AC TION JD 11,77 -1.1 m/s--- 500
5 Joost Kroesbergen MPM Marathon P...Mulier JD 11,79 -1.1 m/s--- 497
6 Timo Janssen DVTR AV Daventr...JD Team 1 11,86 -0.2 m/s11,80 487
7 Matthijs Beerling AAV SISU AAV SISU JD 11,92 -0.4 m/s--- 479
8 Tijn Kuit Haaksbergen AV Haaksbergen JD 12,04 +0.0 m/s--- 462
9 Julian van den Belt AV Rijssen AV Rijssen JD 12,13 -0.2 m/s11,70 450
10 Thijs van ...wershaven DVTR AV Daventr...JD Team 1 12,14 -0.2 m/s12,25 0
11 Cas van Gemeren MPM Marathon P...Mulier JD 12,45 +0.0 m/s--- 0
12 Lukas Beukers AV Rijssen AV Rijssen JD 12,49 -0.2 m/s11,50 402
13 Marijn Roesink DVTR AV Daventr...JD Team 2 12,52 +3.2 m/s12,71 399
14 Jamie Williams AC TION AC TION JD 12,68 -1.1 m/s--- 379
15 Sjoerd Dammers AL73 Atletico `73 JD 12,72 +3.2 m/s12,70 374
16 Luuk Reijers AL73 Atletico `73 JD 12,96 +3.2 m/s13,20 345
17 Sten Voogd DVTR AV Daventr...JD Team 2 13,35 +3.2 m/s13,80 300
18 Casper Timmer ATNY AV Atletic...verdal JD 13,39 -0.4 m/s--- 295
19 Gijs Scharenborg ASV Achterhoek...niging JD 13,49 +0.0 m/s--- 284
20 Ezra Somers AV Archeus AV Archeus JD 13,54 -0.4 m/s--- 279
21 Wiebe Kokenberg AAV SISU AAV SISU JD 13,76 -0.4 m/s--- 255
22 Niek Damink AC TION AC TION JD 14,12 -1.1 m/s--- 0
23 Imre ter Halle ATNY AV Atletic...verdal JD 14,27 +3.2 m/s13,50 0
24 Erben te Kortschot AV Archeus AV Archeus JD 14,33 -0.4 m/s--- 197
25 Tygo Reuvers ASV Achterhoek...niging JD 14,43 +0.0 m/s--- 188
26 Brent Vossebelt AV Rijssen AV Rijssen JD 14,90 +0.0 m/s--- 0
Ian te Kaat AL73 Atletico `73 JD DNS 15,76 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Niek Nijman AV Rijssen AV Rijssen JD 3:07,55 3:10,00 637
2 Timo Janssen DVTR AV Daventr...JD Team 1 3:16,81 3:21,00 568
3 Wouter Seppenwoolde AV Rijssen AV Rijssen JD 3:17,47 3:10,00 563
4 Max Swabedissen AV Rijssen AV Rijssen JD 3:20,85 3:10,00 0
5 Simon Borkent ATNY AV Atletic...verdal JD 3:28,22 --- 491
6 Ezra Somers AV Archeus AV Archeus JD 3:30,27 --- 478
7 Niels Ganzeboom MPM Marathon P...Mulier JD 3:31,78 --- 469
8 Jorn Zwiers ASV Achterhoek...niging JD 3:32,11 --- 467
9 Imre ter Halle ATNY AV Atletic...verdal JD 3:37,43 4:01,00 435
10 Joost Kroesbergen MPM Marathon P...Mulier JD 3:37,50 --- 434
11 Tygo Willems ATNY AV Atletic...verdal JD 3:37,67 3:31,00 0
12 Matthijs Klaasboer DVTR AV Daventr...JD Team 1 3:40,06 3:35,00 419
13 Luuk Reijers AL73 Atletico `73 JD 3:41,13 3:54,58 413
14 Tijn Kuit Haaksbergen AV Haaksbergen JD 3:41,46 4:01,18 411
15 Maarten Koebrugge MPM Marathon P...Mulier JD 3:42,31 --- 0
16 Twan Geven AL73 Atletico `73 JD 3:42,99 3:38,60 403
17 Tomas van Leeuwen DVTR AV Daventr...JD Team 1 3:43,53 3:38,00 0
18 Jamie Williams AC TION AC TION JD 3:54,26 --- 343
19 Costas Darlas DVTR AV Daventr...JD Team 2 3:58,55 3:52,00 322
20 Martin Schout AC TION AC TION JD 4:00,01 --- 315
21 Luca Naezer DVTR AV Daventr...JD Team 2 4:03,85 4:03,00 297
22 Quinten van den Berg AAV SISU AAV SISU JD 4:07,38 --- 280
23 Niek Damink AC TION AC TION JD 4:07,90 --- 0
24 Sam Klein Nijenhuis ASV Achterhoek...niging JD 4:11,17 --- 263
25 Nick Ehrenhard AAV SISU AAV SISU JD 4:17,11 --- 238
26 Bas ten Camp AL73 Atletico `73 JD 4:18,31 4:04,74 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Mats Klein Poelhuis AC TION AC TION JD 14,97 -0.7 m/s--- 404
2 Stef Schrooten MPM Marathon P...Mulier JD 15,18 -0.7 m/s--- 387
3 Ruben van Sark Haaksbergen AV Haaksbergen JD 16,39 +0.6 m/s16,76 299
4 Lukas Beukers AV Rijssen AV Rijssen JD 16,42 +0.6 m/s16,50 297
5 Darren Meier MPM Marathon P...Mulier JD 16,59 +0.1 m/s--- 286
6 Hidde Elzenga AC TION AC TION JD 16,67 -0.7 m/s--- 281
7 Matthijs Klaasboer DVTR AV Daventr...JD Team 1 16,88 +1.5 m/s14,83 267
8 Matthijs Beerling AAV SISU AAV SISU JD 16,98 +0.9 m/s--- 261
9 Joran Klumperman ATNY AV Atletic...verdal JD 17,03 +0.6 m/s18,33 258
10 Jop Kraaijenbrink AL73 Atletico `73 JD 17,07 -0.7 m/s--- 255
11 Daan Wesselink DVTR AV Daventr...JD Team 1 17,14 +1.5 m/s14,89 251
12 Quinten van den Berg AAV SISU AAV SISU JD 17,58 +0.6 m/s--- 225
13 Ingmar van Noort DVTR AV Daventr...JD Team 2 17,64 +1.5 m/s15,21 221
14 Tomas van Leeuwen DVTR AV Daventr...JD Team 1 17,70 +1.5 m/s14,31 0
15 Barto Visser MPM Marathon P...Mulier JD 17,92 +0.1 m/s--- 0
16 Twan Geven AL73 Atletico `73 JD 18,18 +1.5 m/s12,50 191
17 Thijs Grijsen ASV Achterhoek...niging JD 18,19 +0.1 m/s--- 190
18 Casper Timmer ATNY AV Atletic...verdal JD 18,29 +0.9 m/s--- 185
19 Brent Vossebelt AV Rijssen AV Rijssen JD 18,60 +0.1 m/s--- 168
20 Abel Pol ATNY AV Atletic...verdal JD 18,73 +0.9 m/s--- 0
21 Miguel van der Sluys DVTR AV Daventr...JD Team 2 19,02 +0.6 m/s15,42 147
22 Tim ter Linde AC TION AC TION JD 19,61 -0.7 m/s--- 0
23 Erben te Kortschot AV Archeus AV Archeus JD 20,07 +0.9 m/s--- 97
24 Sam Klein Nijenhuis ASV Achterhoek...niging JD 23,55 +0.1 m/s--- 0
Ian te Kaat AL73 Atletico `73 JD DNS --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Atletics Nijverdal JD (4x80m) AV Atletics Nijverdal - JJD 4 44,11 585
2 Marathon Pim Mulier JD (4x80m) Marathon Pim Mulier - JJD 4 45,40 535
3 AV Daventria 1906 JD Team 1 (4x80m) AV Daventria 1906 - JJD 4 46,46 446
3 AV Haaksbergen JD (4x80m) AV Haaksbergen - JJD 4 46,92 480
5 AV Daventria 1906 JD Team 2 (4x80m) AV Daventria 1906 - JJD 4 48,75 418
6 AV Rijssen JD (4x80m) AV Rijssen - JJD 4 49,46 395
7 AAV SISU JD (4x80m) AAV SISU - JJD 4 49,87 382
8 Atletico `73 JD (4x80m) Atletico `73 - JJD 4 50,10 375
9 AC TION JD (4x80m) AC TION - JJD 4 52,31 260
9 Achterhoekse Sport Vereniging JD (4x80m) Achterhoekse Sport Vereniging - JJD 4 52,53 304
11 AV Archeus JD (4x80m) AV Archeus - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Bjorn Kottink MPM Marathon P...Mulier JD 29,58 --- 489
2 Thijs van ...wershaven DVTR AV Daventr...JD Team 1 26,35 --- 437
3 Joran Klumperman ATNY AV Atletic...verdal JD 26,13 27,95 433
4 Tijn Nieuwenhuis AAV SISU AAV SISU JD 20,88 --- 341
5 Ruben van Sark Haaksbergen AV Haaksbergen JD 20,70 --- 337
6 Bas ten Camp AL73 Atletico `73 JD 20,55 20,23 334
7 Hidde Elzenga AC TION AC TION JD 19,28 --- 310
8 Twan Ligtenberg AV Rijssen AV Rijssen JD 17,70 --- 279
9 Jorben Kraan AL73 Atletico `73 JD 17,38 15,71 0
10 Ingmar van Noort DVTR AV Daventr...JD Team 2 17,18 --- 268
11 Luke Hiddink AV Archeus AV Archeus JD 15,90 --- 241
12 Abel Pol ATNY AV Atletic...verdal JD 15,51 --- 0
13 Niels Groenhuizen DVTR AV Daventr...JD Team 1 14,79 --- 0
14 Stefan Steenbergen AV Rijssen AV Rijssen JD 14,56 --- 0
15 Gijs Scharenborg ASV Achterhoek...niging JD 12,80 --- 172
16 Cas Floor ASV Achterhoek...niging JD 11,04 --- 0
17 Ewout Slaa AC TION AC TION JD 10,50 --- 0
18 Luca Naezer DVTR AV Daventr...JD Team 2 10,17 --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Floris Smink AC TION AC TION JD 9,44 --- 495
2 Matthijs Beerling AAV SISU AAV SISU JD 8,86 --- 466
3 Mika Gravenberch MPM Marathon P...Mulier JD 8,30 --- 437
4 Bjorn Kottink MPM Marathon P...Mulier JD 8,26 --- 0
5 Daan Oosterhuis AC TION AC TION JD 8,00 --- 0
6 Twan Ligtenberg AV Rijssen AV Rijssen JD 7,63 --- 401
7 Luuk Reijers AL73 Atletico `73 JD 7,41 7,47 389
8 Jorn Zwiers ASV Achterhoek...niging JD 6,81 --- 355
9 Luca Naezer DVTR AV Daventr...JD Team 2 6,66 --- 346
10 Wiebe Kokenberg AAV SISU AAV SISU JD 6,65 --- 0
11 Daan Wesselink DVTR AV Daventr...JD Team 1 6,57 --- 341
12 Simon Borkent ATNY AV Atletic...verdal JD 6,44 --- 333
13 Casper Timmer ATNY AV Atletic...verdal JD 6,33 --- 0
14 Costas Darlas DVTR AV Daventr...JD Team 2 5,90 --- 0
15 Levi Elbertsen AV Rijssen AV Rijssen JD 5,85 --- 0
16 Erben te Kortschot AV Archeus AV Archeus JD 5,63 --- 283
17 Niels Groenhuizen DVTR AV Daventr...JD Team 1 5,53 --- 0
18 Collin Oosting Haaksbergen AV Haaksbergen JD 5,32 6,49 263
19 Jop Kraaijenbrink AL73 Atletico `73 JD 4,90 6,85 0
20 Luke Hiddink AV Archeus AV Archeus JD 4,50 --- 0
21 Cas Floor ASV Achterhoek...niging JD 4,42 --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Mats Klein Poelhuis AC TION AC TION JD 1,45 --- 582
2 Jonas Phijffers ATNY AV Atletic...verdal JD 1,40 1,55 541
3 Twan Ligtenberg AV Rijssen AV Rijssen JD 1,35 --- 499
4 Daan Wesselink DVTR AV Daventr...JD Team 1 1,30 --- 462
4 Koen Wilens Haaksbergen AV Haaksbergen JD 1,30 1,25 462
6 Max Swabedissen AV Rijssen AV Rijssen JD 1,30 --- 0
7 Ezra Somers AV Archeus AV Archeus JD 1,25 --- 426
7 Miguel van der Sluys DVTR AV Daventr...JD Team 2 1,25 --- 426
7 Stef Schrooten MPM Marathon P...Mulier JD 1,25 --- 426
10 Thijs Grijsen ASV Achterhoek...niging JD 1,20 --- 389
11 Matthijs Klaasboer DVTR AV Daventr...JD Team 1 1,20 --- 0
12 Tijn Nieuwenhuis AAV SISU AAV SISU JD 1,15 --- 352
13 Martin Schout AC TION AC TION JD 1,15 --- 0
13 Tygo Reuvers ASV Achterhoek...niging JD 1,15 --- 0
13 Sjoerd Dammers AL73 Atletico `73 JD 1,15 1,10 0
16 Bas ten Camp AL73 Atletico `73 JD 1,15 1,20 352
17 Abel Pol ATNY AV Atletic...verdal JD 1,15 --- 0
18 Marijn Roesink DVTR AV Daventr...JD Team 2 1,10 --- 0
18 Mika Gravenberch MPM Marathon P...Mulier JD 1,10 --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Tygo Willems ATNY AV Atletic...verdal JD 3,94 -0.3 m/s4,15 406
2 Iwan Wever AC TION AC TION JD 3,92 -2.5 m/s--- 402
3 Felix van Dijk DVTR AV Daventr...JD Team 1 3,77 -0.9 m/s--- 372
3 Julian van den Belt AV Rijssen AV Rijssen JD 3,77 +1.3 m/s--- 372
5 Timo Janssen DVTR AV Daventr...JD Team 1 3,75 -0.9 m/s--- 0
6 Darren Meier MPM Marathon P...Mulier JD 3,75 -1.0 m/s--- 368
7 Cas van Gemeren MPM Marathon P...Mulier JD 3,60 -0.6 m/s--- 0
8 Artur Harwig AC TION AC TION JD 3,45 -1.5 m/s--- 0
9 Gijs Scharenborg ASV Achterhoek...niging JD 3,13 -1.6 m/s--- 244
9 Collin Oosting Haaksbergen AV Haaksbergen JD 3,13 -0.7 m/s3,57 244
11 Levi Elbertsen AV Rijssen AV Rijssen JD 3,13 -1.6 m/s--- 0
12 Sten Voogd DVTR AV Daventr...JD Team 2 3,07 -1.3 m/s--- 232
13 Miguel van der Sluys DVTR AV Daventr...JD Team 2 3,04 -1.4 m/s--- 0
14 Tygo Reuvers ASV Achterhoek...niging JD 2,96 -1.4 m/s--- 0
14 Koen Wilens Haaksbergen AV Haaksbergen JD 2,96 -1.3 m/s3,45 0
16 Nick Ehrenhard AAV SISU AAV SISU JD 2,94 -0.8 m/s--- 206
16 Luke Hiddink AV Archeus AV Archeus JD 2,94 -1.2 m/s--- 206
18 Jorben Kraan AL73 Atletico `73 JD 2,92 -1.9 m/s3,35 202
19 Imre ter Halle ATNY AV Atletic...verdal JD 2,62 -1.7 m/s3,25 0
Ian te Kaat AL73 Atletico `73 JD DNS 2,31 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Olivia Greven Hanzesport AV Hanzesport MC 11,10 -0.8 m/s10,81 602
2 Megan Broekhuis DVTR AV Daventria 1906 MC 11,26 -0.8 m/s11,26 577
3 Marije Maas Hanzesport AV Hanzesport MC 11,48 -0.8 m/s11,03 543
4 Anne Rewinkel AL73 Atletico `73 MC 11,58 +0.3 m/s11,68 528
5 Emma Trouw MPM Marathon P...Mulier MC 11,60 -0.8 m/s12,70 525
6 Lisanne van Es AAV SISU AAV SISU MC 11,69 +0.3 m/s11,60 512
7 Tosca Oudshoorn Haaksbergen AV Haaksbergen MC 11,70 -0.8 m/s11,27 510
8 Eva Zeyrek AC TION AC TION MC 11,71 -0.2 m/s--- 509
9 Roxann Witterland MPM Marathon P...Mulier MC 11,75 -0.8 m/s12,70 503
10 Elena de Romph DVTR AV Daventria 1906 MC 11,78 +0.3 m/s11,89 499
11 Moniek Timmer ATNY AV Atletic...verdal MC 11,95 -1.5 m/s--- 475
12 Amelie Beld AAV SISU AAV SISU MC 12,12 -0.8 m/s12,60 451
13 Anique Snelder Hanzesport AV Hanzesport MC 12,15 +0.3 m/s11,91 0
14 Lotte Prakken ATNY AV Atletic...verdal MC 12,17 -1.5 m/s--- 444
15 Sarah ter Keurst AV Rijssen AV Rijssen MC 12,19 -0.2 m/s--- 442
16 Tijana Mihajlovic AC TION AC TION MC 12,43 -0.2 m/s--- 410
17 Margót Lankamp AV Rijssen AV Rijssen MC 12,63 -0.2 m/s--- 385
18 Elisanne Buunk AV Archeus AV Archeus MC 12,78 -1.5 m/s--- 366
18 Dieuwertje Jansen AV Archeus AV Archeus MC 12,78 -1.5 m/s--- 366
20 Yasminn Kreijkes AV Rijssen AV Rijssen MC 12,86 -0.2 m/s--- 0
21 Lisa Peters AL73 Atletico `73 MC 13,00 -0.8 m/s9,51 340
22 Kiara Buitenhuis AL73 Atletico `73 MC 13,03 -0.8 m/s12,50 0
23 Mirte Hoitink MPM Marathon P...Mulier MC 13,09 -0.8 m/s13,00 0
24 Britt Orriëns Haaksbergen AV Haaksbergen MC 15,43 -1.5 m/s14,55 98
Rosalin Sundahl AAV SISU AAV SISU MC DNS 11,90 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Britt Oplaat AV Rijssen AV Rijssen MC 2:27,55 2:36,17 583
2 Marieke de Zeeuw MPM Marathon P...Mulier MC 2:29,03 2:45,00 568
3 Dorte Heideman MPM Marathon P...Mulier MC 2:36,26 2:40,00 501
4 Maam de Ridder Hanzesport AV Hanzesport MC 2:37,84 --- 487
5 Fie Ingenhoven Hanzesport AV Hanzesport MC 2:38,49 --- 482
6 Tessa Meesters ATNY AV Atletic...verdal MC 2:39,26 --- 475
7 Anna Oosterwegel DVTR AV Daventria 1906 MC 2:39,35 2:32,00 474
8 Milou Oplaat AV Rijssen AV Rijssen MC 2:42,11 2:42,00 451
9 Bea Post ATNY AV Atletic...verdal MC 2:49,38 --- 394
10 Daphne de Koning AV Archeus AV Archeus MC 2:53,74 --- 362
11 Lara Putto AV Archeus AV Archeus MC 2:54,58 --- 356
12 Stella Hoekstra Hanzesport AV Hanzesport MC 2:56,39 --- 0
13 Jill Jansen AL73 Atletico `73 MC 3:03,83 2:50,32 293
14 Tijana Mihajlovic AC TION AC TION MC 3:04,33 --- 290
15 Nienke Marringa DVTR AV Daventria 1906 MC 3:05,25 2:45,00 284
16 Kayleigh Hammink AAV SISU AAV SISU MC 3:09,30 3:10,00 259
17 Megan Davina MPM Marathon P...Mulier MC 3:12,06 2:45,00 0
18 Emily Kroeze AAV SISU AAV SISU MC 3:14,04 3:30,00 231
19 Esmeralda Pongers AC TION AC TION MC 3:17,99 --- 209
20 Kiara Buitenhuis AL73 Atletico `73 MC 3:18,57 3:20,00 206
21 Luna Zerb DVTR AV Daventria 1906 MC 3:58,80 2:51,00 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Marjolein Klaren MPM Marathon P...Mulier MC 13,75 +0.1 m/s13,56 511
2 Lauraine Kolmschot AAV SISU AAV SISU MC 14,03 +0.1 m/s14,13 485
3 Anna Oosterwegel DVTR AV Daventria 1906 MC 14,04 +0.1 m/s13,69 484
4 Olivia Greven Hanzesport AV Hanzesport MC 14,32 +1.1 m/s--- 459
5 Margo Schippers AV Rijssen AV Rijssen MC 14,44 +0.1 m/s14,16 448
6 Maam de Ridder Hanzesport AV Hanzesport MC 14,83 +1.1 m/s--- 415
7 Eva Zeyrek AC TION AC TION MC 14,88 +0.5 m/s--- 411
8 Veerle Mol Hanzesport AV Hanzesport MC 15,05 +1.1 m/s--- 0
9 Bea Post ATNY AV Atletic...verdal MC 15,40 +1.1 m/s--- 370
10 Margót Lankamp AV Rijssen AV Rijssen MC 15,63 +0.5 m/s--- 353
11 Yara Telgenkamp ATNY AV Atletic...verdal MC 15,79 +0.5 m/s--- 341
12 Megan Davina MPM Marathon P...Mulier MC 15,99 +0.1 m/s13,00 327
13 Nienke Marringa DVTR AV Daventria 1906 MC 16,39 +0.1 m/s14,89 299
14 Esmeralda Pongers AC TION AC TION MC 16,65 +0.5 m/s--- 282
15 Esther Bor AV Rijssen AV Rijssen MC 16,80 +0.5 m/s--- 0
16 Elisanne Buunk AV Archeus AV Archeus MC 17,02 +2.0 m/s--- 258
17 Dewi Nijrolder AV Archeus AV Archeus MC 17,03 +2.0 m/s--- 258
18 Mirte Hoitink MPM Marathon P...Mulier MC 17,20 +2.0 m/s17,00 0
19 Amelie Beld AAV SISU AAV SISU MC 17,89 +2.0 m/s18,30 207
20 Jennifer Scheuter AL73 Atletico `73 MC 18,09 +1.1 m/s--- 196
Lisa Peters AL73 Atletico `73 MC DNS 16,11 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Hanzesport MC (4x80m) AV Hanzesport - MJC 4 41,98 673
2 AAV SISU MC (4x80m) AAV SISU - MJC 4 44,07 586
3 Marathon Pim Mulier MC (4x80m) Marathon Pim Mulier - MJC 4 44,48 570
4 AV Atletics Nijverdal MC (4x80m) AV Atletics Nijverdal - MJC 4 45,23 541
5 AV Daventria 1906 MC (4x80m) AV Daventria 1906 - MJC 4 45,61 527
6 AV Rijssen MC (4x80m) AV Rijssen - MJC 4 46,28 502
7 AC TION MC (4x80m) AC TION - MJC 4 46,43 497
8 Atletico `73 MC (4x80m) Atletico `73 - MJC 4 48,18 386
8 AV Archeus MC (4x80m) AV Archeus - MJC 4 48,48 426
10 AV Haaksbergen MC (4x80m) AV Haaksbergen - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Hannah Wessels AV Rijssen AV Rijssen MC 22,74 --- 356
2 Renske de Vries MPM Marathon P...Mulier MC 19,60 25,00 299
3 Joanne Averesch AV Rijssen AV Rijssen MC 19,08 --- 0
4 Sarah-Luna Mulder AL73 Atletico `73 MC 16,62 --- 241
5 Kayleigh Hammink AAV SISU AAV SISU MC 16,28 15,40 234
6 Emily Kroeze AAV SISU AAV SISU MC 16,20 13,20 0
7 Lara Putto AV Archeus AV Archeus MC 16,15 --- 231
8 Stella Hoekstra Hanzesport AV Hanzesport MC 15,90 17,24 226
9 Robin Wesselkamp MPM Marathon P...Mulier MC 15,84 20,00 0
10 Marel Vrerink ATNY AV Atletic...verdal MC 15,22 --- 212
11 Fie Ingenhoven Hanzesport AV Hanzesport MC 12,47 12,13 0
12 Laura Veger AC TION AC TION MC 12,39 --- 148
13 Tessa Meesters ATNY AV Atletic...verdal MC 11,79 --- 0
14 Lisa Kruger AC TION AC TION MC 11,44 --- 0
15 Luna Zerb DVTR AV Daventria 1906 MC 11,02 --- 115
Janne Salverda DVTR AV Daventria 1906 MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Hannah Wessels AV Rijssen AV Rijssen MC 9,31 --- 489
2 Joanne Averesch AV Rijssen AV Rijssen MC 9,05 --- 0
3 Marjolein Klaren MPM Marathon P...Mulier MC 8,47 9,12 446
4 Lisanne van Es AAV SISU AAV SISU MC 8,10 9,20 426
5 Anne Willemsen MPM Marathon P...Mulier MC 7,92 10,20 0
6 Maam de Ridder Hanzesport AV Hanzesport MC 7,85 --- 413
7 Romee Karselius AC TION AC TION MC 7,65 --- 402
8 Phoebe Nieland ATNY AV Atletic...verdal MC 7,50 --- 394
9 Dieuwertje Jansen AV Archeus AV Archeus MC 7,46 --- 392
10 Emily Kroeze AAV SISU AAV SISU MC 6,62 6,17 0
11 Elena de Romph DVTR AV Daventria 1906 MC 6,60 --- 342
12 Marije Maas Hanzesport AV Hanzesport MC 6,18 --- 0
13 Marel Vrerink ATNY AV Atletic...verdal MC 5,81 --- 0
14 Sarah-Luna Mulder AL73 Atletico `73 MC 5,35 --- 265
15 Jennifer Scheuter AL73 Atletico `73 MC 4,55 --- 0
Janne Salverda DVTR AV Daventria 1906 MC DNS --- 0
Britt Orriëns Haaksbergen AV Haaksbergen MC DNS 4,86 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Megan Broekhuis DVTR AV Daventria 1906 MC 1,50 --- 623
2 Tosca Oudshoorn Haaksbergen AV Haaksbergen MC 1,45 1,50 582
2 Nienke Albers Hanzesport AV Hanzesport MC 1,45 1,45 582
2 Renske de Vries MPM Marathon P...Mulier MC 1,45 1,45 582
5 Lotte Prakken ATNY AV Atletic...verdal MC 1,40 --- 541
5 Margót Lankamp AV Rijssen AV Rijssen MC 1,40 --- 541
7 Robin Wesselkamp MPM Marathon P...Mulier MC 1,35 1,40 0
8 Esther Bor AV Rijssen AV Rijssen MC 1,30 --- 0
9 Romee Karselius AC TION AC TION MC 1,25 --- 426
9 Dewi Nijrolder AV Archeus AV Archeus MC 1,25 --- 426
11 Phoebe Nieland ATNY AV Atletic...verdal MC 1,25 --- 0
11 Anique Snelder Hanzesport AV Hanzesport MC 1,25 1,45 0
13 Lisa Kruger AC TION AC TION MC 1,20 --- 0
Jennifer Scheuter AL73 Atletico `73 MC NM --- 0
Rosalin Sundahl AAV SISU AAV SISU MC DNS 1,25 0
Elisanne Buunk AV Archeus AV Archeus MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Nienke Albers Hanzesport AV Hanzesport MC 4,82 -0.1 m/s4,67 585
2 Margo Schippers AV Rijssen AV Rijssen MC 4,78 -0.4 m/s--- 576
3 Megan Broekhuis DVTR AV Daventria 1906 MC 4,65 +1.2 m/s--- 550
4 Veerle Mol Hanzesport AV Hanzesport MC 4,29 -1.1 m/s--- 0
5 Lauraine Kolmschot AAV SISU AAV SISU MC 4,25 +2.1 m/s4,54 468
6 Marieke de Zeeuw MPM Marathon P...Mulier MC 4,22 -0.7 m/s4,25 462
7 Moniek Timmer ATNY AV Atletic...verdal MC 4,13 +0.4 m/s--- 444
8 Tosca Oudshoorn Haaksbergen AV Haaksbergen MC 4,10 +2.0 m/s4,43 438
9 Anne Rewinkel AL73 Atletico `73 MC 3,94 +0.9 m/s--- 406
10 Yara Telgenkamp ATNY AV Atletic...verdal MC 3,93 +1.7 m/s--- 0
11 Anne Willemsen MPM Marathon P...Mulier MC 3,92 +1.0 m/s4,10 0
12 Tijana Mihajlovic AC TION AC TION MC 3,55 -1.4 m/s--- 328
13 Jill Jansen AL73 Atletico `73 MC 3,38 -2.8 m/s--- 0
14 Lisa Kruger AC TION AC TION MC 3,31 -1.8 m/s--- 0
15 Daphne de Koning AV Archeus AV Archeus MC 3,25 +2.5 m/s--- 268
16 Yasminn Kreijkes AV Rijssen AV Rijssen MC 3,00 -1.7 m/s--- 0
17 Britt Orriëns Haaksbergen AV Haaksbergen MC 2,54 -2.0 m/s2,67 0
Amelie Beld AAV SISU AAV SISU MC DNS 3,85 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jaenelle Kammeron DVTR AV Daventr...MD Team 1 8,74 +1.1 m/s9,06 600
2 Nikita Hammink AAV SISU AAV SISU MD 9,01 +1.1 m/s8,70 547
2 Sara Bloem Hanzesport AV Hanzesport MD 9,01 +1.1 m/s8,83 547
4 Maureen Rekers AV Rijssen AV Rijssen MD 9,21 +1.1 m/s8,90 510
5 Kyonne Ruardij Haaksbergen AV Haaksbergen MD 9,22 +1.1 m/s8,92 508
6 Liselot Nekkers ATNY AV Atletic...verdal MD 9,46 +0.2 m/s9,60 466
7 Grace Huijer ASV Achterhoek...niging MD 9,48 -1.4 m/s--- 462
8 Philine Eshuis ATNY AV Atletic...verdal MD 9,50 +0.2 m/s9,40 459
9 Maxime Guddas AL73 Atletico `73 MD 9,59 -1.5 m/s--- 444
10 Idilay Kaymaz AC TION AC TION MD 9,65 +1.1 m/s8,73 434
11 Britt Bauerhuit ASV Achterhoek...niging MD 9,68 -1.4 m/s--- 429
12 Dyviona Isenia DVTR AV Daventr...MD Team 1 9,70 -2.4 m/s10,21 426
13 Nienke Hentschke MPM Marathon P...Mulier MD 9,72 -1.5 m/s--- 422
14 Louise He...hooijmans Hanzesport AV Hanzesport MD 9,85 -1.5 m/s--- 401
15 Annemijn Eshuis ATNY AV Atletic...verdal MD 9,88 -2.4 m/s10,00 0
16 Evy Smit DVTR AV Daventr...MD Team 2 9,88 +0.2 m/s9,61 397
17 Evi van Houwelingen MPM Marathon P...Mulier MD 10,01 -1.4 m/s--- 376
18 Puck Simmelink ASV Achterhoek...niging MD 10,06 -1.4 m/s--- 0
19 Isabella Plokkaar MPM Marathon P...Mulier MD 10,09 -1.5 m/s--- 0
20 Isis Bruinsma Hanzesport AV Hanzesport MD 10,11 -1.5 m/s--- 0
21 Amber Smit AAV SISU AAV SISU MD 10,12 +0.2 m/s9,60 360
22 Roos de Wilde AV Rijssen AV Rijssen MD 10,20 +0.2 m/s9,50 348
23 Sanam Hashemy AL73 Atletico `73 MD 10,36 +0.2 m/s9,70 325
24 Lotte Nijkamp AV Rijssen AV Rijssen MD 10,43 -2.4 m/s9,80 0
25 Elaine van...r Heijden DVTR AV Daventr...MD Team 2 10,51 -2.4 m/s9,82 303
26 Lienke Hooiveld AC TION AC TION MD 10,56 -1.4 m/s--- 297
27 Mette Klein Baltink DVTR AV Daventr...MD Team 2 10,74 -2.4 m/s10,12 0
28 Joëlle Bos AAV SISU AAV SISU MD 12,71 -2.4 m/s11,00 0
Iris Busscher AC TION AC TION MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Kyonne Ruardij Haaksbergen AV Haaksbergen MD 3:32,91 4:03,12 462
2 Philine Eshuis ATNY AV Atletic...verdal MD 3:36,24 3:45,00 442
3 Suzan Schippers MPM Marathon P...Mulier MD 3:39,85 --- 421
4 Kyara Ruardij Haaksbergen AV Haaksbergen MD 3:42,62 3:40,93 405
5 Janne Nijhof MPM Marathon P...Mulier MD 3:43,46 --- 400
6 Sylvie Meesters ATNY AV Atletic...verdal MD 3:44,10 --- 397
7 Floor Algera Hanzesport AV Hanzesport MD 3:46,08 --- 386
8 Evi van Houwelingen MPM Marathon P...Mulier MD 3:46,76 --- 0
9 Suzanne Hiltjesdam AV Rijssen AV Rijssen MD 3:47,46 3:35,00 378
10 Estée Scheers ATNY AV Atletic...verdal MD 3:56,97 --- 0
11 Annemarie Gosselink AC TION AC TION MD 3:58,30 3:49,62 323
12 Amber Smit AAV SISU AAV SISU MD 3:59,36 4:08,00 318
13 Lisa van Baalen DVTR AV Daventr...MD Team 1 4:00,42 4:04,00 313
14 Cindy Hofstede DVTR AV Daventr...MD Team 2 4:02,16 3:59,41 305
15 Maaike Ross Hanzesport AV Hanzesport MD 4:02,63 --- 302
16 Suus Schrijver AAV SISU AAV SISU MD 4:02,76 4:08,00 302
17 Britt Bauerhuit ASV Achterhoek...niging MD 4:06,98 --- 282
18 Lotte Nijkamp AV Rijssen AV Rijssen MD 4:07,89 4:00,00 278
19 Evy Smit DVTR AV Daventr...MD Team 2 4:07,92 4:05,00 278
20 Kyara Bredenoord AC TION AC TION MD 4:08,89 4:14,72 274
21 Lotte Reuterink ASV Achterhoek...niging MD 4:14,75 --- 248
22 Sydney Kempers AL73 Atletico `73 MD 4:17,69 4:00,10 236
23 Fien Schuurman AAV SISU AAV SISU MD 4:24,75 4:50,00 0
24 Yanniek Keizer DVTR AV Daventr...MD Team 1 4:41,97 4:01,00 143
25 Robin Reurink ASV Achterhoek...niging MD 5:07,23 --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Idilay Kaymaz AC TION AC TION MD 10,76 -2.2 m/s10,74 510
2 Juliet Diederen Hanzesport AV Hanzesport MD 12,00 +0.4 m/s--- 375
3 Finn Schreuder ASV Achterhoek...niging MD 12,61 -0.1 m/s--- 318
4 Loes Mullink AAV SISU AAV SISU MD 12,63 -2.2 m/s12,80 316
5 Elin Ottenschot Haaksbergen AV Haaksbergen MD 12,67 -2.2 m/s14,95 313
6 Eva Kaalverink AC TION AC TION MD 12,91 -0.1 m/s--- 292
7 Roos de Wilde AV Rijssen AV Rijssen MD 12,92 -2.2 m/s13,04 291
8 Ines Cornelissen AL73 Atletico `73 MD 12,99 -1.2 m/s13,40 286
9 Anouk van Manen MPM Marathon P...Mulier MD 13,00 -0.1 m/s--- 285
10 Kyara Ruardij Haaksbergen AV Haaksbergen MD 13,26 -1.2 m/s13,36 264
11 Lisa van Baalen DVTR AV Daventr...MD Team 1 13,34 -2.2 m/s12,89 257
12 Jet Pastoor ASV Achterhoek...niging MD 13,54 -0.1 m/s--- 242
13 Naomi Wessels AV Rijssen AV Rijssen MD 13,74 -1.2 m/s13,73 227
14 Dimphy Nieland ATNY AV Atletic...verdal MD 13,95 -2.2 m/s--- 211
15 Suzanne Hiltjesdam AV Rijssen AV Rijssen MD 14,05 -1.2 m/s13,35 0
16 Mila Evers MPM Marathon P...Mulier MD 14,05 +0.4 m/s--- 204
17 Carlijn B...sembinder DVTR AV Daventr...MD Team 2 14,12 -1.2 m/s13,16 199
18 Liselot Nekkers ATNY AV Atletic...verdal MD 14,28 -2.2 m/s--- 188
19 Julia-Jean Mulder AL73 Atletico `73 MD 14,37 +0.4 m/s--- 182
20 Suus Schrijver AAV SISU AAV SISU MD 14,39 -2.2 m/s14,00 180
20 Roos van Eck Hanzesport AV Hanzesport MD 14,39 +0.4 m/s--- 180
22 Beauwine Huisman DVTR AV Daventr...MD Team 2 15,01 -2.2 m/s14,93 140
23 Ysra Goedvolk ASV Achterhoek...niging MD 15,25 -0.1 m/s--- 0
24 Estée Scheers ATNY AV Atletic...verdal MD 15,52 -2.2 m/s--- 0
25 Myrthe Smit AAV SISU AAV SISU MD 16,20 -1.2 m/s14,00 0
26 Nienke Hentschke MPM Marathon P...Mulier MD 17,74 +0.4 m/s--- 0
27 Yanniek Keizer DVTR AV Daventr...MD Team 1 18,33 -2.2 m/s12,31 0
28 Tirza Bettenhaussen DVTR AV Daventr...MD Team 1 19,87 -2.2 m/s12,21 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Haaksbergen MD (4x60m) AV Haaksbergen - MJD 4 34,62 580
2 AV Hanzesport MD (4x60m) AV Hanzesport - MJD 4 35,33 546
3 Marathon Pim Mulier MD (4x60m) Marathon Pim Mulier - MJD 4 35,44 541
4 AC TION MD (4x60m) AC TION - MJD 4 35,55 535
5 AAV SISU MD (4x60m) AAV SISU - MJD 4 35,66 530
6 Atletico `73 MD (4x60m) Atletico `73 - MJD 4 36,10 510
7 AV Rijssen MD (4x60m) AV Rijssen - MJD 4 36,33 500
8 Achterhoekse Sport Vereniging MD (4x60m) Achterhoekse Sport Vereniging - MJD 4 38,22 419
9 AV Daventria 1906 MD Team 2 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 38,58 405
10 AV Atletics Nijverdal MD (4x60m) AV Atletics Nijverdal - MJD 4 38,79 396
11 AV Daventria 1906 MD Team 1 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 DNF 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Nikita Hammink AAV SISU AAV SISU MD 24,89 21,89 412
2 Anouk van Manen MPM Marathon P...Mulier MD 20,00 --- 324
3 Inez van der Meulen AAV SISU AAV SISU MD 17,04 19,39 0
4 Isis Bruinsma Hanzesport AV Hanzesport MD 16,68 --- 258
5 Lena Nijhof MPM Marathon P...Mulier MD 15,49 --- 0
6 Eva Kaalverink AC TION AC TION MD 14,26 --- 205
7 Carmen Dennekamp AV Rijssen AV Rijssen MD 14,09 --- 202
8 Julia-Jean Mulder AL73 Atletico `73 MD 13,98 15,90 199
9 Kyara Bredenoord AC TION AC TION MD 13,65 --- 0
10 Ruth Steenbergen AV Rijssen AV Rijssen MD 12,90 --- 0
11 Roos van Eck Hanzesport AV Hanzesport MD 12,80 --- 0
12 Madelief Luning ATNY AV Atletic...verdal MD 12,44 --- 163
13 Amber van Rijn Haaksbergen AV Haaksbergen MD 11,34 12,59 136
14 Anne Prakken ATNY AV Atletic...verdal MD 11,32 --- 0
15 Vera Overkamp ASV Achterhoek...niging MD 11,08 --- 129
16 Ysra Goedvolk ASV Achterhoek...niging MD 10,45 --- 0
17 Sanam Hashemy AL73 Atletico `73 MD 9,71 9,01 0
18 Yanniek Keizer DVTR AV Daventr...MD Team 1 9,05 --- 75
19 Cindy Hofstede DVTR AV Daventr...MD Team 2 8,94 --- 71
Beauwine Huisman DVTR AV Daventr...MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Emma Halfman AAV SISU AAV SISU MD 22,84 16,45 358
2 Anne Bijpost AV Rijssen AV Rijssen MD 19,24 --- 293
3 Floor Algera Hanzesport AV Hanzesport MD 19,08 --- 290
4 Julia-Jean Mulder AL73 Atletico `73 MD 17,55 16,23 260
5 Lena Nijhof MPM Marathon P...Mulier MD 15,57 --- 219
6 Anne Braakhekke Hanzesport AV Hanzesport MD 14,99 --- 0
7 Lienke Hooiveld AC TION AC TION MD 13,89 --- 183
8 Rixt ter Woord DVTR AV Daventr...MD Team 1 13,84 --- 181
9 Mette Klein Baltink DVTR AV Daventr...MD Team 2 13,36 --- 171
10 Anne Prakken ATNY AV Atletic...verdal MD 12,82 --- 158
11 Elin Ottenschot Haaksbergen AV Haaksbergen MD 12,80 --- 158
12 Minouche van Mourik ASV Achterhoek...niging MD 12,67 --- 155
13 Carmen Dennekamp AV Rijssen AV Rijssen MD 12,22 --- 0
14 Mila Evers MPM Marathon P...Mulier MD 12,18 --- 0
15 Rinkje Boer ASV Achterhoek...niging MD 11,56 --- 0
16 Madelief Luning ATNY AV Atletic...verdal MD 11,11 --- 0
17 Amber van Rijn Haaksbergen AV Haaksbergen MD 10,98 --- 0
18 Joëlle Bos AAV SISU AAV SISU MD 10,02 10,50 0
Iris Busscher AC TION AC TION MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Isabelle Scholten Haaksbergen AV Haaksbergen MD 10,26 9,80 535
2 Loes Mullink AAV SISU AAV SISU MD 10,11 9,56 528
3 Rixt ter Woord DVTR AV Daventr...MD Team 1 8,96 --- 471
4 Emma Halfman AAV SISU AAV SISU MD 8,86 8,92 0
5 Ines Cornelissen AL73 Atletico `73 MD 8,29 8,84 437
6 Jet Pastoor ASV Achterhoek...niging MD 8,07 --- 425
7 Anne Bijpost AV Rijssen AV Rijssen MD 8,01 --- 422
8 Lotte Reuterink ASV Achterhoek...niging MD 7,91 --- 0
9 Julia Vrielink MPM Marathon P...Mulier MD 7,65 --- 402
10 Anouk van Manen MPM Marathon P...Mulier MD 7,43 --- 0
11 Naomi Wessels AV Rijssen AV Rijssen MD 7,41 --- 0
12 Kyara Bredenoord AC TION AC TION MD 6,70 --- 348
13 Anne Prakken ATNY AV Atletic...verdal MD 6,41 6,00 331
14 Roos van Eck Hanzesport AV Hanzesport MD 6,20 --- 318
15 Anne Braakhekke Hanzesport AV Hanzesport MD 6,05 --- 0
16 Elaine van...r Heijden DVTR AV Daventr...MD Team 2 4,82 --- 229
17 Madelief Luning ATNY AV Atletic...verdal MD 4,52 --- 0
Iris Busscher AC TION AC TION MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Rixt ter Woord DVTR AV Daventr...MD Team 1 1,50 --- 623
2 Isabelle Scholten Haaksbergen AV Haaksbergen MD 1,40 1,30 541
3 Louise He...hooijmans Hanzesport AV Hanzesport MD 1,35 --- 499
4 Eva Rots AC TION AC TION MD 1,30 --- 462
4 Grace Huijer ASV Achterhoek...niging MD 1,30 --- 462
6 Juliet Diederen Hanzesport AV Hanzesport MD 1,30 --- 0
7 Lienke Hooiveld AC TION AC TION MD 1,25 --- 0
8 Mette Klein Baltink DVTR AV Daventr...MD Team 2 1,25 --- 426
9 Emma Halfman AAV SISU AAV SISU MD 1,20 1,25 389
10 Inez van der Meulen AAV SISU AAV SISU MD 1,20 1,30 0
11 Naomi Wessels AV Rijssen AV Rijssen MD 1,20 --- 389
12 Anne Bijpost AV Rijssen AV Rijssen MD 1,20 --- 0
13 Sydney Kempers AL73 Atletico `73 MD 1,15 1,25 352
13 Tessa Filart ATNY AV Atletic...verdal MD 1,15 --- 352
13 Lena Nijhof MPM Marathon P...Mulier MD 1,15 --- 352
16 Mila Evers MPM Marathon P...Mulier MD 1,15 --- 0
17 Emma Ortelee ASV Achterhoek...niging MD 1,10 --- 0
17 Sylvie Meesters ATNY AV Atletic...verdal MD 1,10 1,15 0
Tirza Bettenhaussen DVTR AV Daventr...MD Team 1 NM --- 0



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Sara Bloem Hanzesport AV Hanzesport MD 3,88 -1.8 m/s--- 394
2 Eva Rots AC TION AC TION MD 3,72 -0.5 m/s--- 362
3 Maureen Rekers AV Rijssen AV Rijssen MD 3,70 +0.5 m/s--- 358
4 Suzan Schippers MPM Marathon P...Mulier MD 3,62 +0.1 m/s--- 342
5 Suus Schrijver AAV SISU AAV SISU MD 3,60 -1.4 m/s3,37 338
6 Dyviona Isenia DVTR AV Daventr...MD Team 1 3,57 -1.8 m/s--- 332
7 Julia Vrielink MPM Marathon P...Mulier MD 3,45 +0.5 m/s--- 0
8 Maxime Guddas AL73 Atletico `73 MD 3,42 -2.8 m/s--- 302
8 Annemijn Eshuis ATNY AV Atletic...verdal MD 3,42 +0.5 m/s--- 302
10 Jaenelle Kammeron DVTR AV Daventr...MD Team 1 3,34 -1.8 m/s--- 0
11 Isis Bruinsma Hanzesport AV Hanzesport MD 3,26 -1.2 m/s--- 0
12 Amber van Rijn Haaksbergen AV Haaksbergen MD 3,23 -1.0 m/s3,31 264
13 Carlijn B...sembinder DVTR AV Daventr...MD Team 2 3,22 -1.0 m/s--- 262
14 Philine Eshuis ATNY AV Atletic...verdal MD 3,21 -0.7 m/s--- 0
15 Fien Schuurman AAV SISU AAV SISU MD 3,20 -1.0 m/s3,64 0
16 Puck Simmelink ASV Achterhoek...niging MD 3,16 +1.4 m/s--- 250
17 Annemarie Gosselink AC TION AC TION MD 3,11 -1.5 m/s--- 0
18 Ruth Steenbergen AV Rijssen AV Rijssen MD 2,94 +0.3 m/s--- 0
19 Beauwine Huisman DVTR AV Daventr...MD Team 2 2,76 -1.1 m/s--- 0
20 Manon Reuterink ASV Achterhoek...niging MD 2,50 +0.1 m/s--- 0