Competitiestand Meisjes Junioren B
# Team Leden Punten
1 AV Flevo Delta Meisjes AV Flevo Delta - MJB
Begeleider: John Jansen
Jurylid: Roel Schumacher
9 7030
2 Groningen Atletiek Meisjes Groningen Atletiek - MJB
Begeleider: Karin Woortmeijer
Jurylid: naam komt nog, voorkeur hoog/ver
8 6432
3 AV `34 Apeldoorn Meisjes AV `34 Apeldoorn - MJB
Begeleider: Emiel Roobeek
8 6186
4 AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes - MJB
Begeleider: Nynke Groendijk
Jurylid: ouder de Gemzen
11 5838
5 Ciko `66 Meisjes Ciko `66 - MJB
Begeleider: Dick Leseman
Jurylid: Bart van der Mark
5 5774
6 Marathon Pim Mulier Meisjes Marathon Pim Mulier - MJB
Begeleider: Jos Bults
Jurylid: Minie Wouda
7 5744
7 AV Daventria 1906 Meisjes AV Daventria 1906 - MJB
Begeleider: Jurrien ten Hoeve
Jurylid: Jan van den Broek
9 5625
8 AV PEC 1910 Meisjes AV PEC 1910 - MJB
Begeleider: Ronald Huethorst
Jurylid: Dennis de Jong
6 5506
9 AV Statina Meisjes AV Statina - MJB
Begeleider: Michiel Boonstra
Jurylid: Miriam van Knippenberg
8 5128
10 EAC De Sperwers Meisjes EAC De Sperwers - MJB
Begeleider: Andre van Manen
Jurylid: Harwin Weerink
9 4873
11 AV Start `78 Meisjes AV Start `78 - MJB
Begeleider: Marchel Tissingh
Jurylid: Iemand van Start (ongediplomeerd)
7 4867
12 AV Impala Meisjes AV Impala - MJB
Begeleider: Charlotte de Vries
Jurylid: Roulerend
7 4693
13 AV Argo Meisjes AV Argo - MJB
Begeleider: John Garritsen
Jurylid: John Garritsen
7 4675
14 AAC `61 Meisjes AAC `61 - MJB
Begeleider: Carmen
Jurylid: `Carmen
6 4671
15 HAC `63 Meisjes HAC `63 - MJB
Begeleider: Renate Hofstee
Jurylid: Judith Baas
6 4266
16 Cialfo Meisjes Cialfo - MJB
Jurylid: naam volgt nog
6 3979
17 AC TION Meisjes AC TION - MJB
Begeleider: Bert Bintanja
4 3857
18 AV Archeus Meisjes AV Archeus - MJB 0 0
18 AV Hanzesport Meisjes AV Hanzesport - MJB 0 0
18 AVA `70 Meisjes AVA `70 - MJB
Jurylid: Christa Houwers
4 0

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Lisanne Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Meisjes 12,84 -0.5 m/s12,86 706
2 Noelle Venneman MPM Marathon Pim Mulier Meisjes 13,01 -0.5 m/s12,90 675
3 Betty Lahr Pallas `67 AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes 13,03 -0.5 m/s13,09 671
4 Simi Pater AV Statina AV Statina Meisjes 13,21 -0.1 m/s13,09 639
5 Lotte Zwiers AC TION AC TION Meisjes 13,27 -0.1 m/s13,12 628
6 Merel Wevers AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 13,40 -0.5 m/s12,97 606
7 Carmen Bruins AAC `61 AAC `61 Meisjes 13,50 -0.5 m/s12,40 589
8 Nnifer de Keijzer AAC `61 AAC `61 Meisjes 13,50 -0.5 m/s13,00 0
9 Jet van der Mark Ciko `66 Ciko `66 Meisjes 13,57 -1.0 m/s--- 577
10 Iris Reurink De Gemzen AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes 13,63 +0.9 m/s13,87 0
11 Lisa Withagen SPWS EAC De Sperwers Meisjes 13,76 -0.1 m/s13,36 546
12 Iris Mulder HAC `63 HAC `63 Meisjes 13,85 +0.0 m/s--- 532
13 Anne-Marij...ijderveld AV Statina AV Statina Meisjes 13,89 +0.9 m/s13,77 0
14 Marjolein Kuiper Groningen Groningen Atletiek Meisjes 13,91 -0.1 m/s13,50 522
15 Esther van der Pol AV Impala AV Impala Meisjes 14,15 +0.9 m/s14,04 485
16 Isa Boonstra SPWS EAC De Sperwers Meisjes 14,17 +0.0 m/s14,53 0
17 Nina Jager AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 14,18 -0.1 m/s13,40 480
18 Emma Beekman DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 14,19 +0.9 m/s13,77 479
19 Sharissa Wermer AV Argo AV Argo Meisjes 14,22 -1.0 m/s--- 474
20 Cassandra Mennings AV Argo AV Argo Meisjes 14,34 -1.0 m/s--- 0
21 Manon Kroeze Groningen Groningen Atletiek Meisjes 14,58 -0.3 m/s--- 0
22 Rozemarijn Bloem AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 14,59 +0.9 m/s14,50 0
23 Danielle Holstege Flevo Delta AV Flevo Delta Meisjes 14,60 -0.1 m/s13,70 0
24 Irene Cats MPM Marathon Pim Mulier Meisjes 14,81 +0.0 m/s15,10 0
25 Renée Bohnsack AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 14,92 +0.9 m/s14,18 0
26 Annemarijn Reinders HAC `63 HAC `63 Meisjes 15,06 +0.0 m/s--- 0
27 Joyce Petter Start `78 AV Start `78 Meisjes 15,33 -0.3 m/s--- 318
28 Manuela Wijers DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 15,57 +0.0 m/s15,09 0
29 Femke Zweekhorst Cialfo Cialfo Meisjes 15,86 -0.3 m/s--- 251
30 Maaike Beumer Cialfo Cialfo Meisjes 16,10 -0.3 m/s--- 0
31 Joline Visser Start `78 AV Start `78 Meisjes 16,39 -0.3 m/s--- 0
Esmèe Groen AV Impala AV Impala Meisjes DNS 15,40 0
Esther Boekelder AVA `70 AVA `70 Meisjes DNS --- 0
Vera Saalmink AVA `70 AVA `70 Meisjes DNS --- 0

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam Team 400mOBPTeam punten
1 Roos van Zwam Ciko `66 Ciko `66 Meisjes 59,66 --- 788
2 Joyce Schumacher Flevo Delta AV Flevo Delta Meisjes 1:00,95 1:01,10 748
3 Fanny Spikman Groningen Groningen Atletiek Meisjes 1:03,98 1:05,00 661
4 Marjolein Kuiper Groningen Groningen Atletiek Meisjes 1:04,11 1:02,00 0
5 Susan Wouda MPM Marathon Pim Mulier Meisjes 1:06,06 1:15,00 606
6 Jethel Bos De Gemzen AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes 1:06,09 --- 605
7 Iris Mulder HAC `63 HAC `63 Meisjes 1:06,85 --- 586
8 Verena van...ikkenberg AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 1:07,60 1:04,54 568
9 Marthe van Aalderen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 1:07,95 1:05,00 559
10 Lisette va...Groningen Flevo Delta AV Flevo Delta Meisjes 1:08,01 1:07,70 0
11 Emma Beekman DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 1:08,51 1:03,78 546
12 Nnifer de Keijzer AAC `61 AAC `61 Meisjes 1:08,65 1:04,40 542
13 Amber ten Buuren AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 1:09,15 1:08,00 0
14 Lara Evers Start `78 AV Start `78 Meisjes 1:10,35 --- 503
15 Sanne Potman AC TION AC TION Meisjes 1:10,80 --- 493
16 Julia van Huizen SPWS EAC De Sperwers Meisjes 1:11,00 1:09,89 489
17 Rivka van der Water AV Statina AV Statina Meisjes 1:11,54 --- 477
18 Maayke Giesen AV Argo AV Argo Meisjes 1:13,90 --- 427
19 Maxime Schouten AV Statina AV Statina Meisjes 1:13,95 --- 0
20 Tess de Bruyn DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 1:16,46 --- 0
21 Femke Zweekhorst Cialfo Cialfo Meisjes 1:16,93 --- 367
22 Ilse Langevoort Cialfo Cialfo Meisjes 1:22,93 --- 0
23 Joline Visser Start `78 AV Start `78 Meisjes 1:24,04 --- 0
24 Noor de Koning AV Impala AV Impala Meisjes 1:32,56 --- 122
25 Pernille ...lsenbroek SPWS EAC De Sperwers Meisjes 2:00,97 1:18,00 0
Lotte Zwiers AC TION AC TION Meisjes DQ 1:05,24 0
Vera Saalmink AVA `70 AVA `70 Meisjes DNS --- 0
Linde Kle...Nibbelink AVA `70 AVA `70 Meisjes DNS --- 0

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior B

# Naam Team 1500mOBPTeam punten
1 Annet Fledderus SPWS EAC De Sperwers Meisjes 5:09,09 4:58,00 622
2 Desi van Emmerik Cialfo Cialfo Meisjes 5:15,30 --- 586
3 Shanna Strijker Flevo Delta AV Flevo Delta Meisjes 5:16,17 5:03,98 581
4 Sanne Niestijl AAC `61 AAC `61 Meisjes 5:16,46 5:15,00 580
5 Amber ten Buuren AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 5:32,58 6:00,00 494
6 Danique Gimbrère Groningen Groningen Atletiek Meisjes 5:34,54 5:30,00 484
7 Laura Oldenburger DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 5:34,59 5:29,00 484
8 Verena van...ikkenberg AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 5:37,29 5:30,00 0
9 Eva van der Hulst Cialfo Cialfo Meisjes 5:41,60 --- 0
10 Rozemarijn Bloem AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 5:42,51 6,00 446
11 Melissa U...jk Winkel SPWS EAC De Sperwers Meisjes 5:47,18 5:38,00 0
12 Kirsten Damstra Groningen Groningen Atletiek Meisjes 5:54,65 5:30,00 0
13 Emma Trouw MPM Marathon Pim Mulier Meisjes 5:57,47 5:10,00 377
14 Marloes Wurkum DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 5:58,39 --- 0
15 Tamara van Berkel AC TION AC TION Meisjes 5:58,43 --- 373
16 Emma van Wieren AV Impala AV Impala Meisjes 6:02,35 --- 356
17 Sanne Potman AC TION AC TION Meisjes 6:03,07 --- 0
18 Laura Dekker AV Statina AV Statina Meisjes 6:05,45 6:15,00 343
19 Lisanne va...er Meulen Start `78 AV Start `78 Meisjes 6:24,52 --- 268
20 Elisa de Gruyter De Gemzen AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes 6:27,01 --- 258
21 Joyce Petter Start `78 AV Start `78 Meisjes 6:49,65 --- 0
22 Maayke Giesen AV Argo AV Argo Meisjes 7:00,42 --- 144
23 Noor de Koning AV Impala AV Impala Meisjes 7:04,36 --- 0
Carlijn de Bruijn AV Argo AV Argo Meisjes DNS --- 0
Linde Kle...Nibbelink AVA `70 AVA `70 Meisjes DNS --- 0

Uitslagen 100 meter horden (76cm) Meisjes Junior B

# Naam Team 100mH OBPTeam punten
1 Joyce Schumacher Flevo Delta AV Flevo Delta Meisjes 14,54 +0.4 m/s14,46 801
2 Danique de Haan AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 15,23 +0.4 m/s14,93 724
2 Jorinde van Klinken Groningen Groningen Atletiek Meisjes 15,23 +0.4 m/s15,20 724
4 Kayleigh de Graaff Pallas `67 AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes 16,17 +0.5 m/s16,08 630
5 Maud Seinen AAC `61 AAC `61 Meisjes 16,19 +0.4 m/s14,50 628
6 Janice Zomerman Flevo Delta AV Flevo Delta Meisjes 16,31 +0.4 m/s15,70 0
7 Jorien Reekers AV Impala AV Impala Meisjes 16,44 +0.1 m/s17,63 605
8 Noelle Venneman MPM Marathon Pim Mulier Meisjes 16,47 +0.4 m/s15,20 602
9 Demi Berger Start `78 AV Start `78 Meisjes 16,77 +0.5 m/s16,50 575
10 Jana Bersee Ciko `66 Ciko `66 Meisjes 16,83 -0.9 m/s--- 570
11 Carmen Bruins AAC `61 AAC `61 Meisjes 16,88 +0.1 m/s17,00 0
12 Lotte Zwiers AC TION AC TION Meisjes 16,94 +0.5 m/s16,48 560
13 Emma Beekman DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 17,07 +0.5 m/s16,68 549
14 Sanne Nieman AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 17,48 +0.5 m/s16,50 515
15 Karin van den Berg De Gemzen AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes 17,62 +0.1 m/s18,04 0
16 Yoka Hubers AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 18,14 +0.1 m/s17,96 0
17 Bente Scholman SPWS EAC De Sperwers Meisjes 18,51 -0.3 m/s19,09 437
18 Germaine ter Brugge MPM Marathon Pim Mulier Meisjes 18,57 +0.1 m/s19,00 0
19 Maaike Geerling HAC `63 HAC `63 Meisjes 18,81 -0.3 m/s--- 416
20 Isa Boonstra SPWS EAC De Sperwers Meisjes 18,90 -0.3 m/s19,80 0
21 Emma van Emmerik Cialfo Cialfo Meisjes 18,93 -0.9 m/s--- 407
22 Cassandra Mennings AV Argo AV Argo Meisjes 19,26 -0.9 m/s--- 385
23 Maxime Schouten AV Statina AV Statina Meisjes 19,61 -0.3 m/s19,19 362
24 Rebekka Jonkman HAC `63 HAC `63 Meisjes 19,82 -0.3 m/s--- 0
25 Manon Muilerman DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 19,98 -0.9 m/s--- 0

Uitslagen 4 x 100m Meisjes Junior B

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Ciko `66 Meisjes (4x100m) Ciko `66 - MJB 4 51,02 719
2 AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes (4x100m) - MJB 4 52,68 644
3 AV Flevo Delta Meisjes (4x100m) AV Flevo Delta - MJB 4 53,06 627
4 Marathon Pim Mulier Meisjes (4x100m) Marathon Pim Mulier - MJB 4 53,42 612
5 AV `34 Apeldoorn Meisjes (4x100m) AV `34 Apeldoorn - MJB 4 53,50 608
6 AV Statina Meisjes (4x100m) AV Statina - MJB 4 53,85 593
7 AV PEC 1910 Meisjes (4x100m) AV PEC 1910 - MJB 4 54,05 585
8 EAC De Sperwers Meisjes (4x100m) EAC De Sperwers - MJB 4 54,98 547
9 Groningen Atletiek Meisjes (4x100m) Groningen Atletiek - MJB 4 55,09 542
10 AV Argo Meisjes (4x100m) AV Argo - MJB 4 55,30 534
11 AV Impala Meisjes (4x100m) AV Impala - MJB 4 55,42 529
12 HAC `63 Meisjes (4x100m) HAC `63 - MJB 4 56,05 504
13 AV Start `78 Meisjes (4x100m) AV Start `78 - MJB 4 56,23 497
14 AAC `61 Meisjes (4x100m) AAC `61 - MJB 4 57,76 440
15 AV Daventria 1906 Meisjes (4x100m) AV Daventria 1906 - MJB 4 58,06 429
16 Cialfo Meisjes (4x100m) Cialfo - MJB 4 1:02,62 275
17 AC TION Meisjes (4x100m) AC TION - MJB 0 DNS 0
17 AV Archeus Meisjes (4x100m) AV Archeus - MJB 0 DNS 0
17 AV Hanzesport Meisjes (4x100m) AV Hanzesport - MJB 0 DNS 0
17 AVA `70 Meisjes (4x100m) AVA `70 - MJB 0 DNS 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior B

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Diede van der Meer Flevo Delta AV Flevo Delta Meisjes 40,15 39,68 768
2 Lynn van Zijl DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 36,42 34,27 709
3 Merel Wevers AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 35,00 --- 685
4 Janice Zomerman Flevo Delta AV Flevo Delta Meisjes 34,54 38,49 0
5 Britt Rosmulder Ciko `66 Ciko `66 Meisjes 33,16 --- 654
6 Rosalie Tissingh Start `78 AV Start `78 Meisjes 30,18 --- 602
7 Joina Smit AC TION AC TION Meisjes 30,07 29,41 600
8 Tamara van Berkel AC TION AC TION Meisjes 29,15 28,30 0
9 Stephanie Kok AV Argo AV Argo Meisjes 28,62 --- 574
10 Anne Roossink De Gemzen AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes 28,09 31,17 564
11 Sanne Nieman AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 27,08 --- 545
12 Danique Derkx AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 27,02 --- 0
13 Amber Bekius Start `78 AV Start `78 Meisjes 25,81 --- 0
14 Germaine ter Brugge MPM Marathon Pim Mulier Meisjes 25,67 25,00 518
15 Pam Migchelbrink AV Argo AV Argo Meisjes 25,48 --- 0
16 Veri Gutte AV Statina AV Statina Meisjes 24,95 27,02 504
17 Julia van ...ippenberg AV Statina AV Statina Meisjes 24,95 24,00 0
18 Isa Lamers Pallas `67 AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes 24,73 --- 0
19 Ellis de Wit AV Impala AV Impala Meisjes 24,15 --- 488
20 Emma van Emmerik Cialfo Cialfo Meisjes 21,26 --- 428
21 Rebekka Jonkman HAC `63 HAC `63 Meisjes 20,70 --- 416
22 Manon Kroeze Groningen Groningen Atletiek Meisjes 20,27 --- 406
23 Pernille ...lsenbroek SPWS EAC De Sperwers Meisjes 19,49 19,28 389
24 Laura Oldenburger DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 18,31 --- 0
25 Roosmarijn Drent HAC `63 HAC `63 Meisjes 14,93 --- 0
26 Melissa U...jk Winkel SPWS EAC De Sperwers Meisjes 14,60 13,09 0
26 Irene Cats MPM Marathon Pim Mulier Meisjes 14,60 18,00 0
28 Nnifer de Keijzer AAC `61 AAC `61 Meisjes 10,73 --- 164
Tessa Smeman AV Impala AV Impala Meisjes DNS --- 0
Pumika Kugathasan AVA `70 AVA `70 Meisjes DNS --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Jorinde van Klinken Groningen Groningen Atletiek Meisjes 48,15 --- 873
2 Diede van der Meer Flevo Delta AV Flevo Delta Meisjes 28,70 --- 517
3 Meike van Kranenburg AV Statina AV Statina Meisjes 27,63 29,32 495
4 Isa Lamers Pallas `67 AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes 26,39 --- 468
5 Veri Gutte AV Statina AV Statina Meisjes 26,15 27,24 0
6 Dhanique v... Kruisweg AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 26,06 --- 461
7 Lichelle Scholing MPM Marathon Pim Mulier Meisjes 25,75 29,50 454
8 Jinke Janssen DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 25,49 --- 448
9 Stephanie Kok AV Argo AV Argo Meisjes 25,35 --- 445
10 Maaike Westerdijk Flevo Delta AV Flevo Delta Meisjes 24,50 --- 0
11 Britt Rosmulder Ciko `66 Ciko `66 Meisjes 24,41 --- 424
12 Jetske van der Wilt Pallas `67 AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes 23,62 --- 0
13 Renée Bohnsack AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 23,04 --- 0
14 Ellis de Wit AV Impala AV Impala Meisjes 22,14 --- 371
15 Amber Bekius Start `78 AV Start `78 Meisjes 21,92 --- 365
16 Hanne Leutholff AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 21,74 --- 361
17 Julia van Huizen SPWS EAC De Sperwers Meisjes 21,09 20,48 345
18 Tamara van Berkel AC TION AC TION Meisjes 20,86 22,18 340
19 Joline Visser Start `78 AV Start `78 Meisjes 20,61 --- 0
20 Juliette Gruter DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 20,04 --- 0
21 Marleen Klaver MPM Marathon Pim Mulier Meisjes 18,44 18,00 0
22 Dagmar Hospes SPWS EAC De Sperwers Meisjes 17,69 17,63 0
23 Roosmarijn Drent HAC `63 HAC `63 Meisjes 17,24 --- 246
24 Berber Hofstee HAC `63 HAC `63 Meisjes 17,04 --- 0
25 Pam Migchelbrink AV Argo AV Argo Meisjes 15,89 --- 0
26 Floor Westerlaan Groningen Groningen Atletiek Meisjes 13,60 --- 0
27 Noor de Koning AV Impala AV Impala Meisjes 13,23 --- 0
Sanne Niestijl AAC `61 AAC `61 Meisjes DNS --- 0
Pumika Kugathasan AVA `70 AVA `70 Meisjes DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Jorinde van Klinken Groningen Groningen Atletiek Meisjes 17,75 --- 1041
2 Lynn van Zijl DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 12,51 --- 750
3 Jet van der Mark Ciko `66 Ciko `66 Meisjes 11,89 --- 712
4 Eva Nijenhuis AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 11,47 --- 686
5 Dhanique v... Kruisweg AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 11,11 --- 663
6 Lichelle Scholing MPM Marathon Pim Mulier Meisjes 11,10 10,60 662
7 Hanne Leutholff AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 10,67 --- 0
8 Joina Smit AC TION AC TION Meisjes 10,55 11,43 626
9 Meike van Kranenburg AV Statina AV Statina Meisjes 10,32 10,59 611
10 Jacquelien Klaver Flevo Delta AV Flevo Delta Meisjes 10,26 --- 607
11 Demi Berger Start `78 AV Start `78 Meisjes 10,22 --- 604
12 Sharissa Wermer AV Argo AV Argo Meisjes 9,38 --- 547
13 Marleen Klaver MPM Marathon Pim Mulier Meisjes 9,01 8,90 0
14 Amber Bekius Start `78 AV Start `78 Meisjes 8,93 --- 0
15 Jetske van der Wilt Pallas `67 AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes 8,92 --- 514
16 Julia van ...ippenberg AV Statina AV Statina Meisjes 8,81 --- 0
17 Renée Bohnsack AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 8,78 --- 0
17 Pam Migchelbrink AV Argo AV Argo Meisjes 8,78 --- 0
19 Lisa Withagen SPWS EAC De Sperwers Meisjes 8,78 8,72 504
20 Ellis de Wit AV Impala AV Impala Meisjes 8,74 --- 501
21 Juliette Gruter DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 8,63 --- 0
22 Mily Bogaarts Ciko `66 Ciko `66 Meisjes 8,49 --- 0
23 Roosmarijn Drent HAC `63 HAC `63 Meisjes 8,38 --- 475
24 Emma van Emmerik Cialfo Cialfo Meisjes 8,01 --- 447
25 Frances de Heer AAC `61 AAC `61 Meisjes 8,00 --- 446
26 Berber Hofstee HAC `63 HAC `63 Meisjes 7,55 --- 0
27 Esme de Ruiter De Gemzen AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes 7,54 --- 0
28 Danielle Holstege Flevo Delta AV Flevo Delta Meisjes 7,52 --- 0
29 Tessa Smeman AV Impala AV Impala Meisjes 6,55 --- 0
30 Pernille ...lsenbroek SPWS EAC De Sperwers Meisjes 6,50 6,60 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Diede van der Meer Flevo Delta AV Flevo Delta Meisjes 1,70 --- 934
2 Karin van den Berg De Gemzen AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes 1,55 --- 779
2 Danique de Haan AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 1,55 --- 779
2 Lynn van Zijl DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 1,55 --- 779
2 Jorien Reekers AV Impala AV Impala Meisjes 1,55 --- 779
6 Maud Seinen AAC `61 AAC `61 Meisjes 1,50 --- 726
7 Jinke Janssen DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 1,50 --- 0
8 Hanne Leutholff AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 1,50 --- 726
9 Eva Nijenhuis AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 1,50 --- 0
10 Jacquelien Klaver Flevo Delta AV Flevo Delta Meisjes 1,45 --- 0
11 Rosalie Tissingh Start `78 AV Start `78 Meisjes 1,45 --- 672
11 Desi van Emmerik Cialfo Cialfo Meisjes 1,45 --- 672
11 Fanny Spikman Groningen Groningen Atletiek Meisjes 1,45 --- 672
11 Susan Wouda MPM Marathon Pim Mulier Meisjes 1,45 1,45 672
15 Jethel Bos De Gemzen AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes 1,40 63,00 0
16 Laura Dekker AV Statina AV Statina Meisjes 1,40 1,40 615
16 Merle Odolphy AV Argo AV Argo Meisjes 1,40 --- 615
18 Emma van Wieren AV Impala AV Impala Meisjes 1,40 --- 0
19 Jana Bersee Ciko `66 Ciko `66 Meisjes 1,40 --- 615
19 Bente Scholman SPWS EAC De Sperwers Meisjes 1,40 1,50 615
21 Danique Derkx AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 1,35 --- 0
21 Floor Westerlaan Groningen Groningen Atletiek Meisjes 1,35 --- 0
23 Maaike Geerling HAC `63 HAC `63 Meisjes 1,35 --- 550
24 Maaike Beumer Cialfo Cialfo Meisjes 1,30 --- 0
24 Kateleijne Stuart SPWS EAC De Sperwers Meisjes 1,30 1,30 0
26 Irene Cats MPM Marathon Pim Mulier Meisjes 1,10 1,20 0
Esther Boekelder AVA `70 AVA `70 Meisjes DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Joyce Schumacher Flevo Delta AV Flevo Delta Meisjes 5,27 -0.6 m/s--- 741
2 Lisanne Brouwer Flevo Delta AV Flevo Delta Meisjes 5,16 +0.0 m/s--- 0
3 Roos van Zwam Ciko `66 Ciko `66 Meisjes 5,16 +0.0 m/s--- 715
4 Kayleigh de Graaff Pallas `67 AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes 5,12 +0.0 m/s--- 705
5 Alisa Gelderman De Gemzen AV De Gemzen / AV Pallas `67 Meisjes 4,93 +0.2 m/s--- 0
6 Nina Jager AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 4,70 +0.0 m/s--- 603
7 Verena van...ikkenberg AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 4,68 +0.0 m/s--- 598
8 Susan Wouda MPM Marathon Pim Mulier Meisjes 4,55 +0.1 m/s4,77 566
9 Marthe van Aalderen AV PEC 1910 AV PEC 1910 Meisjes 4,52 +0.0 m/s--- 0
10 Iris Veldman AAC `61 AAC `61 Meisjes 4,51 +0.0 m/s--- 556
11 Desi van Emmerik Cialfo Cialfo Meisjes 4,47 +0.5 m/s--- 546
12 Iris Mulder HAC `63 HAC `63 Meisjes 4,45 +0.0 m/s--- 541
13 Merle Odolphy AV Argo AV Argo Meisjes 4,41 +0.5 m/s--- 530
14 Eva Jordaan Groningen Groningen Atletiek Meisjes 4,32 +0.0 m/s--- 507
15 Frances de Heer AAC `61 AAC `61 Meisjes 4,28 +1.5 m/s--- 0
16 Maxime Schouten AV Statina AV Statina Meisjes 4,25 +0.3 m/s--- 489
17 Yoka Hubers AV34 AV `34 Apeldoorn Meisjes 4,24 +0.0 m/s--- 0
18 Lara Evers Start `78 AV Start `78 Meisjes 4,15 +1.2 m/s--- 463
19 Esther van der Pol AV Impala AV Impala Meisjes 4,13 -1.1 m/s--- 457
20 Jinke Janssen DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 4,11 +0.0 m/s--- 452
21 Carlijn de Bruijn AV Argo AV Argo Meisjes 4,08 +0.6 m/s--- 0
22 Lisanne va...er Meulen Start `78 AV Start `78 Meisjes 3,97 +0.0 m/s--- 0
23 Floor Westerlaan Groningen Groningen Atletiek Meisjes 3,85 +0.0 m/s--- 0
24 Rivka van der Water AV Statina AV Statina Meisjes 3,84 +1.2 m/s--- 0
25 Melissa U...jk Winkel SPWS EAC De Sperwers Meisjes 3,84 +0.1 m/s3,82 379
26 Dagmar Hospes SPWS EAC De Sperwers Meisjes 3,74 +0.3 m/s3,50 0
26 Annemarijn Reinders HAC `63 HAC `63 Meisjes 3,74 +0.0 m/s--- 0
28 Tess de Bruyn DVTR AV Daventria 1906 Meisjes 3,57 +0.0 m/s--- 0
29 Joina Smit AC TION AC TION Meisjes 3,34 +0.1 m/s5,05 237
30 Ilse Langevoort Cialfo Cialfo Meisjes 3,32 +0.0 m/s--- 0
Esmèe Groen AV Impala AV Impala Meisjes DNS --- 0
Esther Boekelder AVA `70 AVA `70 Meisjes DNS --- 0