Uitslagen Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 3 [2014]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 David Peetoom AV Zuidwal JC Team 1 12,15 +1.8 m/s--- 800
2 Bas de Bruijn AV Zuidwal JC Team 1 12,26 +1.8 m/s--- 782
3 Joppe Stokvis AV Triathlon JC 12,55 +1.8 m/s--- 736
4 Jasper Rou VAV JC 12,93 +0.4 m/s--- 678
5 Arthur van Essen AV Triathlon JC 13,07 +1.8 m/s--- 658
6 Jay Legrand AV Tempo JC 13,13 +0.3 m/s--- 650
7 Renzo te Lintum AV Spirit ...lystad JC 13,45 +1.8 m/s--- 605
8 Ciske Latour AV Triathlon JC 13,80 +1.8 m/s--- 0
9 Jibbe Klumpenaar VAV JC 14,12 +0.3 m/s--- 519
10 Maico Rompa Altis JC Team 1 14,46 +0.3 m/s--- 478
11 Clifton Martendorp AV Spirit ...lystad JC 14,77 +0.4 m/s--- 443
12 Thijs van ...r Heijden AV Tempo JC 14,87 +0.3 m/s--- 432
13 Jannes Venema Altis JC Team 2 15,02 +0.4 m/s--- 415
14 Dave de Bruyn Altis JC Team 2 15,07 +0.3 m/s--- 410
15 Janyk Ovaa AV Spirit ...lystad JC 15,84 +0.4 m/s--- 0
16 Simon van Berlo VAV JC 17,49 +0.3 m/s--- 0
17 David Roman AV Zuidwal JC Team 2 17,86 +0.4 m/s--- 156
Bas van der Kamp AV Zuidwal JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Reinder Prince AV Triathlon JC 2:10,98 --- 769
2 Gian Oerlemans AV Triathlon JC 2:13,07 --- 743
3 Maurits van der Ziel VAV JC 2:22,37 --- 636
4 Jibbe Klumpenaar VAV JC 2:23,15 --- 628
5 Ferron van Zomeren AV Zuidwal JC Team 1 2:26,76 --- 591
6 Maico Rompa Altis JC Team 1 2:30,93 --- 550
7 Leon Huiszoon AV Tempo JC 2:31,73 --- 543
8 Pepijn Borremans Altis JC Team 1 2:36,41 --- 500
9 Jeroen Zijderveld AV Zuidwal JC Team 1 2:36,65 --- 498
10 Sil Puijk AV Zuidwal JC Team 1 2:38,37 --- 0
11 Thijs van ...r Heijden AV Tempo JC 2:41,82 --- 454
12 Pepijn Sman AV Spirit ...lystad JC 2:46,17 --- 419
13 Luc Dijkman Altis JC Team 2 2:48,06 --- 404
14 Gabriele Gigante AV Spirit ...lystad JC 2:48,19 --- 403
15 Janyk Ovaa AV Spirit ...lystad JC 2:48,54 --- 0
Kristian van Keulen VAV JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Bas de Bruijn AV Zuidwal JC Team 1 13,88 +0.4 m/s--- 843
2 Joppe Stokvis AV Triathlon JC 14,41 +0.4 m/s--- 785
3 Marijn Kriegsman AV Triathlon JC 16,21 +0.4 m/s--- 617
4 Jorrit Hildebrand AV Spirit ...lystad JC 16,46 +0.4 m/s--- 597
5 Owen van Zeelst VAV JC 16,49 +1.4 m/s--- 595
6 Youp Brouwer AV Spirit ...lystad JC 17,09 +1.4 m/s--- 548
7 Arthur van Essen AV Triathlon JC 17,12 +0.4 m/s--- 0
8 Tim Jong Altis JC Team 1 17,25 +1.8 m/s--- 536
9 Tijmen Brand Altis JC Team 1 17,35 +1.4 m/s--- 529
10 Jeroen Zijderveld AV Zuidwal JC Team 1 17,36 +1.4 m/s--- 528
11 Maurits van der Ziel VAV JC 18,05 +1.8 m/s--- 480
12 Kristian van Keulen VAV JC 18,60 +1.8 m/s--- 0
13 Ian Gerritse AV Zuidwal JC Team 2 20,54 +1.8 m/s--- 334
14 Pepijn Sman AV Spirit ...lystad JC 20,92 +1.4 m/s--- 0
15 Karsten Calis AV Zuidwal JC Team 1 22,70 +1.8 m/s--- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Zuidwal JC Team 1 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 0 48,13 787
VAV JC (4x100m) VAV - JJC 0 50,41 698
AV Triathlon JC (4x100m) AV Triathlon - JJC 0 51,19 669
Altis JC Team 1 (4x100m) Altis - JJC 0 53,88 526
AV Spirit Lelystad JC (4x100m) AV Spirit Lelystad - JJC 0 56,24 502
Altis JC Team 2 (4x100m) Altis - JJC 0 DNS 0
AV Zuidwal JC Team 2 (4x100m) AV Zuidwal - JJC 0 DNS 0
AV Tempo JC (4x100m) Tempo AV - JJC 0 --- 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Gian Oerlemans AV Triathlon JC 37,34 --- 603
2 Anton Hilhorst AV Zuidwal JC Team 1 34,99 --- 570
3 Kristian van Keulen VAV JC 31,98 --- 526
4 Jeroen Zijderveld AV Zuidwal JC Team 1 29,32 --- 0
5 Jeroen Bastenhof VAV JC 28,41 --- 0
6 Gerben Schipper AV Triathlon JC 26,11 --- 0
7 Zhivaricio...Slijngard AV Spirit ...lystad JC 23,82 --- 394
8 Clifton Martendorp AV Spirit ...lystad JC 22,96 --- 0
9 Daan Blokland Altis JC Team 1 22,12 --- 363
9 Tieme Bijlsma AV Zuidwal JC Team 2 22,12 --- 363
11 Boyd Esser AV Zuidwal JC Team 2 20,82 --- 0
12 Bram Slootbeek AV Tempo JC 17,74 --- 280



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Gian Oerlemans AV Triathlon JC 34,14 --- 536
2 Bas van der Kamp AV Zuidwal JC Team 1 31,78 --- 501
3 Karsten Calis AV Zuidwal JC Team 1 22,22 --- 0
4 Youp Brouwer AV Spirit ...lystad JC 21,23 --- 330
5 Clifton Martendorp AV Spirit ...lystad JC 20,95 --- 0
6 Jeroen Bastenhof VAV JC 19,88 --- 305
7 Maarten Joosten AV Triathlon JC 19,06 --- 0
8 Leon Huiszoon AV Tempo JC 18,03 --- 269
9 Daan Blokland Altis JC Team 1 17,12 --- 251
10 Bram Slootbeek AV Tempo JC 16,69 --- 0
11 Simon van Berlo VAV JC 16,68 --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Reinder Prince AV Triathlon JC 10,25 --- 534
2 Youp Brouwer AV Spirit ...lystad JC 9,98 --- 522
3 Rick van Barneveld VAV JC 9,59 --- 503
4 David Peetoom AV Zuidwal JC Team 1 9,56 --- 501
5 Bas van der Kamp AV Zuidwal JC Team 1 8,88 --- 0
6 Gerben Schipper AV Triathlon JC 8,28 --- 0
7 David Roman AV Zuidwal JC Team 2 7,09 --- 371
8 Daan Blokland Altis JC Team 1 6,26 --- 322
Jannes Venema Altis JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Joppe Stokvis AV Triathlon JC 1,70 --- 779
2 Owen van Zeelst VAV JC 1,65 --- 741
3 Tim Jong Altis JC Team 1 1,60 --- 702
4 Ferron van Zomeren AV Zuidwal JC Team 1 1,50 --- 623
5 Friso Lohman AV Tempo JC 1,45 --- 582
6 Karsten Calis AV Zuidwal JC Team 1 1,45 --- 0
7 Jorrit Hildebrand AV Spirit ...lystad JC 1,45 --- 582
8 Ciske Latour AV Triathlon JC 1,35 --- 0
9 Luc Dijkman Altis JC Team 2 1,35 --- 499
10 Ian Gerritse AV Zuidwal JC Team 2 1,25 --- 426
11 Gabriele Gigante AV Spirit ...lystad JC 1,20 --- 0
Tom de Graaf VAV JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Anton Hilhorst AV Zuidwal JC Team 1 5,12 +1.3 m/s--- 644
2 Marijn Kriegsman AV Triathlon JC 4,97 +2.0 m/s--- 615
3 Jasper Rou VAV JC 4,75 +0.0 m/s--- 570
4 Zhivaricio...Slijngard AV Spirit ...lystad JC 4,61 +1.2 m/s--- 542
5 Ciske Latour AV Triathlon JC 4,56 +1.2 m/s--- 0
6 Tijmen Brand Altis JC Team 1 4,50 +0.9 m/s--- 519
7 Friso Lohman AV Tempo JC 4,45 +1.3 m/s--- 508
8 Renzo te Lintum AV Spirit ...lystad JC 4,23 +0.3 m/s--- 0
9 Dave de Bruyn Altis JC Team 2 4,03 +2.3 m/s--- 424
10 Sil Puijk AV Zuidwal JC Team 1 3,98 +0.8 m/s--- 0
11 Pepijn Borremans Altis JC Team 1 3,85 +0.7 m/s--- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sven Jansons AV Triathl...JD Team 1 10,73 +1.7 m/s--- 664
2 Lars Hogendoorn Altis JD Team 1 11,19 +1.7 m/s--- 588
3 Roy van Grondelle AV Atverni JD 11,31 +1.7 m/s--- 569
4 Yanniek Asschert AV Atverni JD 11,33 +1.7 m/s--- 566
5 Ton van Mameren AV Triathl...JD Team 1 11,40 +1.7 m/s--- 555
6 Marcus Melenhorst Altis JD Team 1 11,46 +1.7 m/s--- 546
7 Geordy Witmond AV Spirit ...lystad JD 11,57 +1.7 m/s--- 529
8 Julian Krijnen AV Zuidwal JD Team 1 11,77 +2.5 m/s--- 500
9 Tom de Pater VAV JD 11,83 +1.7 m/s--- 491
10 Thomas Bark AV Atverni JD 11,96 +2.5 m/s--- 0
11 Vince Boeijen AV Tempo JD Team 1 11,98 +0.9 m/s--- 470
12 Koen van Vliet AV Triathl...JD Team 2 12,01 +1.1 m/s--- 466
13 Dion de Roo AV Zuidwal JD Team 2 12,06 +0.5 m/s--- 459
14 Pieter Joosten AV Triathl...JD Team 2 12,18 +0.9 m/s--- 443
15 Matteo Bos AV Zuidwal JD Team 1 12,25 +2.5 m/s--- 434
16 Joep Aubel AV Tempo JD Team 2 12,28 +1.1 m/s--- 430
17 Tijn Steenmetz Altis JD Team 2 12,34 +2.5 m/s--- 422
18 Wouter Haitsma AV Triathl...JD Team 2 12,36 +0.9 m/s--- 0
19 Henry van der Ziel VAV JD 12,36 +0.9 m/s--- 419
20 Bas Ostendorf BAV JD Team 1 12,39 +0.5 m/s--- 415
21 Simon Houtman VAV JD 12,41 +0.9 m/s--- 0
22 Mick Hopman Altis JD Team 2 12,58 +0.5 m/s--- 391
23 Julian Roman AV Zuidwal JD Team 2 12,61 +1.1 m/s--- 387
24 Tijmen Schevers AV Tempo JD Team 2 12,65 +2.5 m/s--- 382
25 Marijn IJzinga Altis JD Team 2 12,66 +1.1 m/s--- 0
26 Thom van der Wouden BAV JD Team 1 12,73 +0.5 m/s--- 372
27 Daan van Brussel AV Triathl...JD Team 1 12,75 +0.9 m/s--- 0
28 Timo Mols Altis JD Team 1 12,94 +0.9 m/s--- 0
28 Chai de Bruijne AV Zuidwal JD Team 1 12,94 +1.1 m/s--- 0
30 Benjamin Bakker Altis JD Team 3 13,20 +0.5 m/s--- 317
31 Lars Wels AV Spirit ...lystad JD 13,42 +0.9 m/s--- 292
32 Xander Weernink AV Spirit ...lystad JD 13,90 +0.5 m/s--- 0
33 Max van der Meer BAV JD Team 2 14,40 +2.5 m/s--- 191
34 Mathijs Raessens AV Tempo JD Team 2 15,15 +1.1 m/s--- 0
Corné Hoogendoorn AV Zuidwal JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lars van Vught Altis JD Team 1 3:10,11 --- 618
2 Thijs Olde VAV JD 3:13,94 --- 589
3 Stijn van Essen Altis JD Team 1 3:24,04 --- 518
4 Rick Aalberts VAV JD 3:27,32 --- 497
5 Brian Ehlting AV Spirit ...lystad JD 3:30,70 --- 475
6 Rens Versnel AV Triathl...JD Team 1 3:30,86 --- 474
7 Wessel Terpstra BAV JD Team 1 3:31,17 --- 472
8 Faas van der Ven AV Triathl...JD Team 1 3:31,28 --- 472
9 Jelle van Miltenburg BAV JD Team 1 3:31,86 --- 468
10 Tijn Steenmetz Altis JD Team 2 3:33,68 --- 457
11 Joris van den Hoven AV Triathl...JD Team 1 3:34,07 --- 0
12 Denny Old...hterschot VAV JD 3:34,34 --- 0
13 Tobias Moes AV Tempo JD Team 2 3:35,00 --- 449
14 Tjitte van den Bedem Altis JD Team 2 3:35,99 --- 443
15 Max Duys AV Zuidwal JD Team 1 3:38,56 --- 428
16 Bas Brouwer AV Atverni JD 3:38,89 --- 426
17 Timo Mols Altis JD Team 1 3:40,66 --- 0
18 Timo Klabbers AV Triathl...JD Team 2 3:43,00 --- 403
19 Daan Kothman Altis JD Team 3 3:43,26 --- 401
20 Joep Aubel AV Tempo JD Team 2 3:44,35 --- 395
21 Aled Elings AV Zuidwal JD Team 1 3:44,82 --- 393
22 Rens Pieters AV Triathl...JD Team 2 3:45,56 --- 389
23 Thomas Bark AV Atverni JD 3:46,07 --- 386
24 Chai de Bruijne AV Zuidwal JD Team 1 3:47,10 --- 0
25 Leon Remkes Altis JD Team 3 3:47,73 --- 377
26 Thom Kofflard AV Atverni JD 3:51,33 --- 0
27 Brun Stöver AV Triathl...JD Team 2 3:54,24 --- 0
28 Tobias Robijn AV Zuidwal JD Team 2 3:55,63 --- 336
29 Remco Martens BAV JD Team 2 4:00,54 --- 312
30 Louis Vorage AV Zuidwal JD Team 2 4:02,70 --- 302
31 Tijmen Schevers AV Tempo JD Team 2 4:03,50 --- 0
32 Xander Weernink AV Spirit ...lystad JD 4:04,77 --- 292
33 Luuk Speulman AV Zuidwal JD Team 2 4:12,24 --- 0
34 Marijn van Maanen BAV JD Team 2 4:19,41 --- 228
Myron Hillebrandt Altis JD Team 2 DNS --- 0
Luca Kok AV Spirit ...lystad JD DNS --- 0
Tommy-boy Kulkens AV Tempo JD Team 1 DNF --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sven Jansons AV Triathl...JD Team 1 12,25 +1.9 m/s--- 673
2 Koen Roskamp BAV JD Team 1 12,89 +2.1 m/s--- 599
3 Jelle van Miltenburg BAV JD Team 1 13,96 +0.9 m/s--- 492
4 Thijs Olde VAV JD 14,01 +1.9 m/s--- 487
5 Isar Bonthuis VAV JD 14,45 +1.9 m/s--- 448
6 Lars van Vught Altis JD Team 1 14,46 +1.9 m/s--- 447
7 Matteo Bos AV Zuidwal JD Team 1 14,67 +2.1 m/s--- 429
8 Ton van Mameren AV Triathl...JD Team 1 15,01 +1.9 m/s--- 401
9 Lars Hogendoorn Altis JD Team 1 15,03 +1.9 m/s--- 399
10 Julian Krijnen AV Zuidwal JD Team 1 15,07 +0.9 m/s--- 396
11 Dion de Roo AV Zuidwal JD Team 2 15,13 +0.5 m/s--- 391
12 Max Duys AV Zuidwal JD Team 1 15,27 +1.3 m/s--- 0
13 Friso Huizenga AV Spirit ...lystad JD 15,57 +1.8 m/s--- 357
14 Henry van der Ziel VAV JD 15,66 +1.8 m/s--- 0
15 Ivo van der Harst Altis JD Team 1 15,93 +1.8 m/s--- 0
16 Yanniek Asschert AV Atverni JD 16,82 +1.3 m/s--- 271
17 Ruben Kurvers AV Tempo JD Team 1 16,88 +1.5 m/s--- 267
18 Pieter Joosten AV Triathl...JD Team 2 16,91 +1.8 m/s--- 265
19 Kay Witlam Altis JD Team 2 16,95 +0.5 m/s--- 263
20 Tommy-boy Kulkens AV Tempo JD Team 1 16,96 +1.5 m/s--- 262
21 Julian Roman AV Zuidwal JD Team 2 16,97 +2.1 m/s--- 262
22 Tristan de Bree AV Atverni JD 17,14 +1.8 m/s--- 251
23 Timo Klabbers AV Triathl...JD Team 2 17,52 +1.3 m/s--- 228
24 Myron Hillebrandt Altis JD Team 2 17,67 +0.5 m/s--- 219
25 Wouter Benschop AV Atverni JD 17,78 +1.5 m/s--- 0
26 Jochem Houtveen Altis JD Team 2 17,91 +1.3 m/s--- 0
27 Xander Weernink AV Spirit ...lystad JD 18,22 +0.9 m/s--- 188
28 Karel Out AV Tempo JD Team 1 18,23 +0.5 m/s--- 0
29 Gustaaf Jans Altis JD Team 3 18,46 +1.5 m/s--- 175
30 Rutger Vincken AV Tempo JD Team 2 18,53 +1.5 m/s--- 172
31 Brun Stöver AV Triathl...JD Team 2 18,69 +0.9 m/s--- 0
32 Olav Knip AV Tempo JD Team 2 19,12 +0.9 m/s--- 142
33 Raoul Lommen Altis JD Team 3 19,22 +1.3 m/s--- 137
34 Corné Hoogendoorn AV Zuidwal JD Team 2 19,30 +0.5 m/s--- 0
35 Lucas Beckeringh BAV JD Team 2 19,46 +2.1 m/s--- 125
36 Daan van Brussel AV Triathl...JD Team 1 19,88 +1.8 m/s--- 0
37 Arman Yildiz BAV JD Team 2 20,71 +2.1 m/s--- 69



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Atverni JD (4x80m) AV Atverni - JJD 0 45,20 542
Altis JD Team 1 (4x80m) Altis - JJD 0 45,26 540
AV Triathlon JD Team 1 (4x80m) AV Triathlon - JJD 0 45,28 539
AV Zuidwal JD Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 0 46,80 434
VAV JD (4x80m) VAV - JJD 0 47,13 472
BAV JD Team 1 (4x80m) BAV - JJD 0 48,09 439
AV Tempo JD Team 1 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 48,56 424
Altis JD Team 2 (4x80m) Altis - JJD 0 49,04 408
AV Triathlon JD Team 2 (4x80m) AV Triathlon - JJD 0 49,67 388
AV Tempo JD Team 2 (4x80m) Tempo AV - JJD 0 51,20 342
AV Zuidwal JD Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - JJD 0 51,32 338
Altis JD Team 3 (4x80m) Altis - JJD 0 52,63 301
BAV JD Team 2 (4x80m) BAV - JJD 0 54,92 239
AV Spirit Lelystad JD (4x80m) AV Spirit Lelystad - JJD 0 DNS 0
Altis JD Team 4 (4x80m) Altis - JJD 0 --- 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Koen Roskamp BAV JD Team 1 34,28 --- 560
2 Frerik Does Altis JD Team 1 31,44 --- 517
3 Thijs Olde VAV JD 26,85 --- 445
4 Jeroen Miltenburg AV Atverni JD 24,92 --- 413
5 Onno van Elburg VAV JD 24,67 --- 0
6 Marten Prince AV Triathl...JD Team 1 24,49 --- 405
7 Tjitte van den Bedem Altis JD Team 2 23,46 --- 387
8 Tim de Greef Altis JD Team 1 21,92 --- 0
9 Ruben Kurvers AV Tempo JD Team 1 21,49 --- 352
10 Geordy Witmond AV Spirit ...lystad JD 21,18 --- 346
11 Aled Elings AV Zuidwal JD Team 1 20,20 --- 328
12 Tycho Velden AV Atverni JD 19,78 --- 0
13 Thijs van Miltenburg BAV JD Team 1 19,75 --- 0
14 Rutger Vincken AV Tempo JD Team 2 19,31 --- 311
15 Menno Heijdra AV Tempo JD Team 1 19,11 --- 0
16 Luuk Speulman AV Zuidwal JD Team 2 18,01 --- 285
17 Jelle Kriek AV Zuidwal JD Team 1 17,85 --- 0
18 Janno Meeuwessen AV Spirit ...lystad JD 16,23 --- 0
19 Gijs Calis AV Zuidwal JD Team 2 14,53 --- 0
20 Koen van Vliet AV Triathl...JD Team 2 14,03 --- 200
21 Douwe Drost AV Tempo JD Team 2 13,37 --- 0
22 Raoul Lommen Altis JD Team 3 11,11 --- 130
23 Hugo Blokland Altis JD Team 2 10,86 --- 0
24 Naïm Verboom AV Triathl...JD Team 2 10,47 --- 0
25 Marijn van Maanen BAV JD Team 2 9,73 --- 93
26 Rens Versnel AV Triathl...JD Team 1 8,08 --- 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tim de Greef Altis JD Team 1 30,45 --- 481
2 Marten Prince AV Triathl...JD Team 1 23,82 --- 375
3 Tycho Velden AV Atverni JD 22,29 --- 348
4 Jeroen Miltenburg AV Atverni JD 22,05 --- 0
5 Tjitte van den Bedem Altis JD Team 2 21,90 --- 342
6 Wessel Terpstra BAV JD Team 1 20,76 --- 321
7 Kjell Tolsma VAV JD 18,22 --- 273
8 Karel Out AV Tempo JD Team 1 17,78 --- 264
9 Timo Klabbers AV Triathl...JD Team 2 16,84 --- 245
10 Olav Knip AV Tempo JD Team 2 16,14 --- 231
11 Patrick Meskes AV Triathl...JD Team 1 16,01 --- 0
12 Jelle Kriek AV Zuidwal JD Team 1 15,51 --- 218
13 Onno van Elburg VAV JD 15,49 --- 0
14 Rens Pieters AV Triathl...JD Team 2 15,21 --- 0
15 Douwe Drost AV Tempo JD Team 2 14,31 --- 0
16 Sjoerd de Haan AV Spirit ...lystad JD 14,25 --- 191
17 Gijs Calis AV Zuidwal JD Team 2 13,82 --- 181
18 Hugo Blokland Altis JD Team 2 12,99 --- 0
19 Leon Remkes Altis JD Team 3 12,05 --- 140
20 Matteo Bos AV Zuidwal JD Team 1 11,65 --- 0
21 Remco Martens BAV JD Team 2 10,15 --- 92
Frerik Does Altis JD Team 1 DNS --- 0
Harm Gerritse AV Zuidwal JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tim de Greef Altis JD Team 1 10,19 --- 532
2 Koen Roskamp BAV JD Team 1 10,06 --- 525
3 Marten Prince AV Triathl...JD Team 1 8,68 --- 457
4 Frerik Does Altis JD Team 1 8,53 --- 0
5 Tycho Velden AV Atverni JD 8,28 --- 436
6 Patrick Meskes AV Triathl...JD Team 1 8,07 --- 0
7 Naïm Verboom AV Triathl...JD Team 2 7,34 --- 385
8 Thijs van Miltenburg BAV JD Team 1 7,28 --- 0
9 Bouke Boor AV Zuidwal JD Team 1 6,83 --- 356
10 Vince Boeijen AV Tempo JD Team 1 6,79 --- 353
11 Gijs Calis AV Zuidwal JD Team 2 6,58 --- 341
12 Sjoerd de Haan AV Spirit ...lystad JD 6,48 --- 335
13 Kjell Tolsma VAV JD 6,25 --- 321
14 Rick Aalberts VAV JD 5,96 --- 0
15 Tijmen Schevers AV Tempo JD Team 2 5,91 --- 300
16 Bas Brouwer AV Atverni JD 5,82 --- 0
17 Myron Hillebrandt Altis JD Team 2 5,67 --- 285
18 Benjamin Bakker Altis JD Team 3 5,64 --- 283
19 Douwe Drost AV Tempo JD Team 2 5,31 --- 0
20 Harm Gerritse AV Zuidwal JD Team 2 5,07 --- 0
21 Lucas Ermers AV Triathl...JD Team 2 4,90 --- 0
22 Janno Meeuwessen AV Spirit ...lystad JD 4,82 --- 0
23 Jochem Houtveen Altis JD Team 2 4,72 --- 0
24 Arman Yildiz BAV JD Team 2 3,40 --- 122



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jelle van Miltenburg BAV JD Team 1 1,65 --- 741
2 Julian Krijnen AV Zuidwal JD Team 1 1,45 --- 582
3 Camu Prins AV Triathl...JD Team 1 1,40 --- 541
4 Max Duys AV Zuidwal JD Team 1 1,40 --- 0
5 Lars van Vught Altis JD Team 1 1,35 --- 499
5 Isar Bonthuis VAV JD 1,35 --- 499
7 Dion de Roo AV Zuidwal JD Team 2 1,30 --- 462
8 Peter Uljee AV Triathl...JD Team 2 1,25 --- 426
8 Kay Witlam Altis JD Team 2 1,25 --- 426
10 Ivo van der Harst Altis JD Team 1 1,25 --- 0
11 Roy van Grondelle AV Atverni JD 1,20 --- 389
12 Marijn IJzinga Altis JD Team 2 1,20 --- 0
13 Lucas Beckeringh BAV JD Team 2 1,20 --- 389
14 Brian Ehlting AV Spirit ...lystad JD 1,20 --- 0
15 Friso Huizenga AV Spirit ...lystad JD 1,20 --- 389
16 Jesse Strijker AV Triathl...JD Team 2 1,15 --- 0
16 Joris van den Hoven AV Triathl...JD Team 1 1,15 --- 0
16 Wouter Benschop AV Atverni JD 1,15 --- 0
19 Leon Remkes Altis JD Team 3 1,15 --- 352
19 Menno Heijdra AV Tempo JD Team 1 1,15 --- 352
21 Corné Hoogendoorn AV Zuidwal JD Team 2 1,15 --- 0
21 Marijn van Maanen BAV JD Team 2 1,15 --- 0
21 Simon Houtman VAV JD 1,15 --- 0
24 Mathijs Raessens AV Tempo JD Team 2 1,10 --- 316



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sven Jansons AV Triathl...JD Team 1 5,35 +0.4 m/s--- 689
2 Tom de Pater VAV JD 4,37 +2.0 m/s--- 492
3 Geordy Witmond AV Spirit ...lystad JD 4,26 +1.1 m/s--- 470
4 Vince Boeijen AV Tempo JD Team 1 4,16 +2.7 m/s--- 450
5 Bouke Boor AV Zuidwal JD Team 1 4,12 +2.2 m/s--- 442
6 Henry van der Ziel VAV JD 4,01 +0.8 m/s--- 0
7 Wouter Benschop AV Atverni JD 3,97 +1.4 m/s--- 412
8 Tobias Moes AV Tempo JD Team 2 3,92 -1.3 m/s--- 402
9 Stijn van Essen Altis JD Team 1 3,89 +0.0 m/s--- 396
10 Marcus Melenhorst Altis JD Team 1 3,85 +0.5 m/s--- 0
11 Jesse Strijker AV Triathl...JD Team 2 3,84 +0.1 m/s--- 386
11 Mick Hopman Altis JD Team 2 3,84 +1.0 m/s--- 386
13 Joep Aubel AV Tempo JD Team 2 3,78 +1.0 m/s--- 0
14 Thom Kofflard AV Atverni JD 3,76 +1.6 m/s--- 0
15 Bas Ostendorf BAV JD Team 1 3,61 +0.1 m/s--- 340
16 Louis Vorage AV Zuidwal JD Team 2 3,51 +0.7 m/s--- 320
17 Thom van der Wouden BAV JD Team 1 3,51 +1.4 m/s--- 0
18 Faas van der Ven AV Triathl...JD Team 1 3,47 +0.0 m/s--- 0
19 Jochem Houtveen Altis JD Team 2 3,28 +2.1 m/s--- 0
20 Tobias Robijn AV Zuidwal JD Team 2 3,11 +0.0 m/s--- 0
21 Gustaaf Jans Altis JD Team 3 3,07 +0.0 m/s--- 232
22 Daan Kothman Altis JD Team 3 2,97 +1.8 m/s--- 0
23 Lucas Ermers AV Triathl...JD Team 2 2,86 +0.5 m/s--- 0
24 Max van der Meer BAV JD Team 2 2,83 +0.0 m/s--- 184
Lars Wels AV Spirit ...lystad JD DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Femke Bol AV Triathlon MC 10,59 +1.1 m/s--- 689
2 Tjeerdtje van Gastel AV Triathlon MC 10,77 +1.1 m/s--- 657
3 Eline Born AV Triathlon MC 11,41 +1.1 m/s--- 0
4 Demi Pluim Mentz AV Zuidwal MC Team 1 11,48 +1.1 m/s--- 543
5 Joelle Willemse Altis MC Team 1 11,50 +1.2 m/s--- 540
6 Isabelle Leenhouts AV Zuidwal MC Team 1 11,51 +1.1 m/s--- 538
7 Dorine Huisman AV Atverni MC 11,70 +1.1 m/s--- 510
8 Desirée van Beest AV Atverni MC 11,73 +1.2 m/s--- 506
8 Aleid Frissel AV Tempo MC 11,73 +1.7 m/s--- 506
10 Laura van Surksum BAV MC 11,75 +1.7 m/s--- 503
11 Daphne Wijkhuijzen AV Zuidwal MC Team 1 11,93 +1.1 m/s--- 0
12 Colette Lentink AV Spirit ...lystad MC 11,96 +1.1 m/s--- 473
13 Jildou Postma Altis MC Team 2 11,98 +1.2 m/s--- 470
14 Chanel Overgaauw AV Spirit ...lystad MC 12,12 +1.2 m/s--- 451
15 Maijke Huibers VAV MC 12,13 +1.7 m/s--- 450
16 Rosa Hulsman Altis MC Team 1 12,24 +1.2 m/s--- 435
17 Laureanne Schalij BAV MC 12,28 +1.7 m/s--- 430
18 Marije de Groot Altis MC Team 2 12,48 +1.7 m/s--- 404
19 Salina van...er Heiden AV Atverni MC 12,54 +1.2 m/s--- 0
20 Suzanne Vink BAV MC 12,68 +1.2 m/s--- 0
21 Cheyenne Fiene AV Tempo MC 13,81 +1.2 m/s--- 250
Dunya van Zanten VAV MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jasmijn Bakker AV Triathlon MC 3:02,88 --- 675
2 Madelief Kok AV Triathlon MC 3:17,65 --- 562
3 Lotte de Jong BAV MC 3:25,66 --- 507
4 Rosa Hulsman Altis MC Team 1 3:30,11 --- 479
5 Mirre de Vor AV Triathlon MC 3:34,06 --- 0
6 Sophie van der Burgh BAV MC 3:34,34 --- 453
7 Jorieke Slangewal Altis MC Team 2 3:35,60 --- 445
8 Mies van der Sluis Altis MC Team 1 3:37,73 --- 433
9 Jildou Postma Altis MC Team 2 3:38,04 --- 431
10 Elise Stijger BAV MC 3:43,33 --- 0
11 Sanne van Drunen AV Spirit ...lystad MC 3:47,15 --- 380
12 Anouk van der Linden AV Atverni MC 3:47,62 --- 378
13 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MC Team 1 3:48,50 --- 373
14 Louiza Kruiswijk AV Atverni MC 3:49,81 --- 366
15 Nienke Veldhuizen AV Zuidwal MC Team 1 4:01,15 --- 309
16 Chanel Overgaauw AV Spirit ...lystad MC 4:12,21 --- 259
17 Salina van...er Heiden AV Atverni MC 4:16,14 --- 0
18 Geerte Wijgers AV Tempo MC 4:30,78 --- 184
Dunya van Zanten VAV MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lisanne Brouwer AV Spirit ...lystad MC 12,45 +1.6 m/s--- 649
2 Sanne van Drunen AV Spirit ...lystad MC 13,07 +1.6 m/s--- 580
3 Femke Bol AV Triathlon MC 13,29 +1.6 m/s--- 557
4 Tjeerdtje van Gastel AV Triathlon MC 13,38 +1.6 m/s--- 548
5 Suzanne Miltenburg AV Atverni MC 13,59 +1.6 m/s--- 527
6 Femke Kuiper Altis MC Team 1 13,74 +2.4 m/s--- 512
7 Aleid Frissel AV Tempo MC 14,59 +0.7 m/s--- 436
8 Cheyenne Spies VAV MC 14,67 +0.5 m/s--- 429
9 Lotte de Jong BAV MC 14,84 +0.7 m/s--- 415
10 Desirée van Beest AV Atverni MC 15,56 +0.5 m/s--- 358
11 Leonie Lake AV Tempo MC 15,95 +0.5 m/s--- 330
12 Wendy Roks AV Spirit ...lystad MC 16,10 +2.4 m/s--- 0
13 Isabelle Leenhouts AV Zuidwal MC Team 1 16,37 +2.4 m/s--- 301
14 Femke Fleu...erstraete Altis MC Team 2 17,74 +0.5 m/s--- 215
14 Nienke Veldhuizen AV Zuidwal MC Team 1 17,74 +2.4 m/s--- 215
16 Laura van Surksum BAV MC 17,76 +0.7 m/s--- 214
17 Marije de Groot Altis MC Team 2 18,22 +0.7 m/s--- 188
18 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MC Team 1 18,22 +2.4 m/s--- 0
Shanice M...lkerweerd AV Triathlon MC DNS --- 0
Shavella Landveld AV Atverni MC DNS --- 0
Marlijn Wijkamp Altis MC Team 1 DNF --- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Triathlon MC (4x80m) AV Triathlon - MJC 0 42,00 673
Altis MC Team 1 (4x80m) Altis - MJC 0 42,72 642
AV Zuidwal MC Team 1 (4x80m) AV Zuidwal - MJC 0 43,70 601
AV Atverni MC (4x80m) AV Atverni - MJC 0 44,65 563
AV Tempo MC (4x80m) Tempo AV - MJC 0 47,12 473
BAV MC (4x80m) BAV - MJC 0 47,63 455
AV Spirit Lelystad MC (4x80m) AV Spirit Lelystad - MJC 0 48,03 441
Altis MC Team 2 (4x80m) Altis - MJC 0 48,47 427
AV Zuidwal MC Team 2 (4x80m) AV Zuidwal - MJC 0 --- 0
VAV MC (4x80m) VAV - MJC 0 --- 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Denise Achterberg Altis MC Team 1 26,85 --- 445
2 Fleur Praas AV Triathlon MC 24,71 --- 409
3 Sanne van Drunen AV Spirit ...lystad MC 24,48 --- 405
4 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal MC Team 1 21,82 --- 358
5 Eva Krabbenborg VAV MC 21,81 --- 358
6 Daphne Wijkhuijzen AV Zuidwal MC Team 1 21,50 --- 0
7 Leonie Lake AV Tempo MC 19,61 --- 317
8 Cheyenne Spies VAV MC 17,50 --- 0
9 Eline Born AV Triathlon MC 15,68 --- 0
10 Cheyenne Fiene AV Tempo MC 15,57 --- 0
11 Yente Bergsma AV Spirit ...lystad MC 15,02 --- 0
12 Anouk van der Linden AV Atverni MC 12,97 --- 176
13 Elise Stijger BAV MC 12,48 --- 164
14 Femke Fleu...erstraete Altis MC Team 2 12,24 --- 158
Shavella Landveld AV Atverni MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Suzanne Miltenburg AV Atverni MC 24,36 --- 384
2 Aricia Limburg AV Triathlon MC 24,32 --- 384
3 Gyloniah Slijngard AV Spirit ...lystad MC 22,56 --- 353
4 Cheyenne Spies VAV MC 20,59 --- 318
5 Noek van Doorn AV Zuidwal MC Team 1 19,51 --- 298
6 Denise Achterberg Altis MC Team 1 17,11 --- 251
7 Giulietta ... den Beld AV Tempo MC 15,75 --- 223
8 Sandra Haitsma AV Triathlon MC 14,51 --- 0
9 Geerte Wijgers AV Tempo MC 14,41 --- 0
10 Lotte de Jong BAV MC 12,27 --- 145



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Noek van Doorn AV Zuidwal MC Team 1 9,08 --- 477
2 Joelle Willemse Altis MC Team 1 9,04 --- 475
3 Denise Achterberg Altis MC Team 1 9,03 --- 0
4 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 8,72 --- 0
5 Aricia Limburg AV Triathlon MC 8,45 --- 445
6 Colette Lentink AV Spirit ...lystad MC 8,31 --- 438
7 Maijke Huibers VAV MC 7,90 --- 416
8 Eva Krabbenborg VAV MC 7,62 --- 0
9 Sandra Haitsma AV Triathlon MC 7,61 --- 0
10 Yente Bergsma AV Spirit ...lystad MC 7,32 --- 0
11 Laureanne Schalij BAV MC 6,87 --- 358
12 Anouk van der Linden AV Atverni MC 6,56 --- 340
Shavella Landveld AV Atverni MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tjeerdtje van Gastel AV Triathlon MC 1,55 --- 663
1 Lisanne Brouwer AV Spirit ...lystad MC 1,55 --- 663
3 Femke Kuiper Altis MC Team 1 1,40 --- 541
3 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 1,40 --- 541
5 Rosalie de Vries Altis MC Team 2 1,35 --- 499
6 Suzanne Vink BAV MC 1,30 --- 462
7 Wendy Roks AV Spirit ...lystad MC 1,30 --- 0
8 Louiza Kruiswijk AV Atverni MC 1,25 --- 426
8 Giulietta ... den Beld AV Tempo MC 1,25 --- 426
Mies van der Sluis Altis MC Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lisanne Brouwer AV Spirit ...lystad MC 5,04 +0.8 m/s--- 629
2 Fleur Praas AV Triathlon MC 4,96 +1.3 m/s--- 613
3 Louiza Kruiswijk AV Atverni MC 4,46 +0.6 m/s--- 510
4 Sophie van der Burgh BAV MC 4,31 +2.5 m/s--- 480
5 Aleid Frissel AV Tempo MC 4,30 +1.5 m/s--- 478
6 Rosa Hulsman Altis MC Team 1 4,23 +0.5 m/s--- 464
7 Demi Pluim Mentz AV Zuidwal MC Team 1 4,19 +2.1 m/s--- 456
8 Dorine Huisman AV Atverni MC 4,07 +0.4 m/s--- 0
9 Luna van den Born AV Zuidwal MC Team 1 4,06 +0.5 m/s--- 0
10 Laura van Surksum BAV MC 3,95 +2.2 m/s--- 0
11 Rosalie de Vries Altis MC Team 2 3,64 +1.7 m/s--- 346
Shanice M...lkerweerd AV Triathlon MC DNS --- 0
Marlijn Wijkamp Altis MC Team 1 DNS --- 0
Dunya van Zanten VAV MC DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Marijse de Vos AV Zuidwal MD Team 1 8,67 +3.2 m/s--- 614
2 Lara Vedder AV Zuidwal MD Team 1 8,81 +3.2 m/s--- 586
3 Amy Walraven Altis MD Team 1 8,88 +3.2 m/s--- 572
4 Sophie Praas AV Triathl...MD Team 1 9,10 +3.2 m/s--- 530
5 Marith Baas AV Zuidwal MD Team 1 9,23 +3.2 m/s--- 0
6 Mirjam Hollestelle AV Triathl...MD Team 1 9,26 +3.2 m/s--- 501
7 Isabel van den Broek BAV MD Team 1 9,29 +2.2 m/s--- 495
8 Lisa van Dam Altis MD Team 1 9,39 +3.2 m/s--- 478
9 Sophie Berentsen Altis MD Team 1 9,41 +3.2 m/s--- 0
10 Fleur van Geemen AV Zuidwal MD Team 2 9,41 +1.9 m/s--- 474
11 Franca de Leeuw Altis MD Team 2 9,43 +1.4 m/s--- 471
11 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk MD 9,43 +1.4 m/s--- 471
13 Isa Immink AV Triathl...MD Team 1 9,72 +1.9 m/s--- 0
14 Mirjam Niewold AV Nijkerk MD 9,72 +1.4 m/s--- 422
14 Aicha Meke BAV MD Team 2 9,72 +2.2 m/s--- 422
16 Melana Agricola AV Spirit ...lystad MD 9,77 +1.9 m/s--- 414
17 Nathalie Kruisinga VAV MD 9,93 +1.9 m/s--- 389
18 Sietske Wiemer AV Tempo MD Team 1 10,00 +2.2 m/s--- 378
19 Sterre Snel AV Zuidwal MD Team 2 10,07 +1.9 m/s--- 367
20 Winnie de Groot BAV MD Team 1 10,15 +1.4 m/s--- 355
21 Claartje van Gastel AV Triathl...MD Team 2 10,18 +2.6 m/s--- 351
22 Lise Wels AV Spirit ...lystad MD 10,23 +1.9 m/s--- 343
23 Nathalie Leushuis AV Triathl...MD Team 2 10,26 +2.6 m/s--- 339
24 Elise van Berlo VAV MD 10,28 +2.6 m/s--- 336
25 Marit Zaal Altis MD Team 3 10,37 +2.2 m/s--- 323
26 Celestina Visser AV Zuidwal MD Team 2 10,49 +2.6 m/s--- 0
27 Myrthe van Ee AV Triathl...MD Team 2 10,69 +2.6 m/s--- 0
28 Anna Scherrenburg VAV MD 10,94 +1.9 m/s--- 0
29 Merel Meijer Altis MD Team 3 11,18 +1.4 m/s--- 216
Charlotte Pluta AV Atverni MD DNS --- 0
Sanne Lieuwen AV Tempo MD Team 2 DNS --- 0
Maxime Voogt AV Tempo MD Team 2 DNS --- 0
Famke Terpstra BAV MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sterre Buijs VAV MD 3:20,42 --- 543
2 Manon de Bruin Altis MD Team 1 3:29,22 --- 485
3 Nine Immink AV Triathl...MD Team 1 3:30,53 --- 476
4 Isabelle de Groot AV Tempo MD Team 1 3:31,37 --- 471
5 Joy de Bruijne AV Zuidwal MD Team 1 3:31,83 --- 468
6 Talitha Bouwman AV Triathl...MD Team 1 3:33,36 --- 459
7 Sophie Berentsen Altis MD Team 1 3:33,44 --- 458
8 Sophie Clevett AV Zuidwal MD Team 1 3:38,16 --- 430
9 Isabel van den Broek BAV MD Team 1 3:39,09 --- 425
10 Kirsten Medema Altis MD Team 1 3:40,46 --- 0
11 Emma van de Beek BAV MD Team 1 3:42,15 --- 408
12 Lisanne Gooijer AV Zuidwal MD Team 1 3:45,21 --- 0
13 Nathalie Kruisinga VAV MD 3:47,94 --- 376
14 Naomi Doves AV Zuidwal MD Team 2 3:48,51 --- 373
15 Julia de Swart AV Nijkerk MD 3:49,19 --- 369
16 Nathalie Leushuis AV Triathl...MD Team 2 3:53,00 --- 349
17 Sanne Kalee AV Nijkerk MD 3:53,46 --- 347
18 Kirsten Kuipers AV Spirit ...lystad MD 3:55,03 --- 339
19 Fleur Bakker Schut AV Triathl...MD Team 2 3:56,61 --- 331
20 Merle Willenborg AV Zuidwal MD Team 2 3:58,01 --- 324
21 Winnie de Groot BAV MD Team 1 4:00,54 --- 0
22 Donna Hijkoop AV Tempo MD Team 2 4:01,25 --- 309
23 Aylin Rink Altis MD Team 2 4:05,86 --- 287
24 Juno Bakker BAV MD Team 2 4:07,72 --- 279
25 Sietske Koolhof AV Tempo MD Team 1 4:10,20 --- 268
26 Inge Slootbeek AV Tempo MD Team 1 4:17,48 --- 0
27 Katelijne ...den Brink AV Triathl...MD Team 2 4:19,37 --- 0
28 Julia Scheltus AV Tempo MD Team 2 4:21,35 --- 221
29 Anna Scherrenburg VAV MD 4:27,81 --- 0
Charlotte Pluta AV Atverni MD DNS --- 0
Renske van Elderen AV Tempo MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Marijse de Vos AV Zuidwal MD Team 1 10,56 +0.2 m/s--- 534
2 Amy Walraven Altis MD Team 1 11,28 +0.8 m/s--- 450
2 Joy de Bruijne AV Zuidwal MD Team 1 11,28 +0.2 m/s--- 450
4 Sophie Praas AV Triathl...MD Team 1 11,37 +0.2 m/s--- 440
5 Nine Immink AV Triathl...MD Team 1 11,61 +0.2 m/s--- 414
6 Lieke Blommestein AV Tempo MD Team 1 12,47 +0.9 m/s--- 331
6 Dagmar van Stigt VAV MD 12,47 +0.2 m/s--- 331
8 Kira Landman Altis MD Team 1 12,48 +0.2 m/s--- 330
9 Nathalie Kruisinga VAV MD 12,60 +0.8 m/s--- 319
10 Emma van de Beek BAV MD Team 1 12,76 +0.9 m/s--- 305
11 Mirjam Niewold AV Nijkerk MD 12,88 +1.9 m/s--- 295
12 Lisa van Dam Altis MD Team 1 12,96 +0.8 m/s--- 0
13 Yildiz Turan AV Tempo MD Team 1 12,97 +1.9 m/s--- 287
14 Lisanne Gooijer AV Zuidwal MD Team 1 13,20 +0.8 m/s--- 0
15 Femke Roks AV Nijkerk MD 13,28 +1.9 m/s--- 262
16 Sabien Hilhorst BAV MD Team 1 13,30 +0.0 m/s--- 260
17 Sietske Koolhof AV Tempo MD Team 1 13,36 +0.0 m/s--- 0
18 Sterre Snel AV Zuidwal MD Team 2 13,39 +0.8 m/s--- 253
19 Isa Immink AV Triathl...MD Team 1 13,43 +0.8 m/s--- 0
20 Julia Scheltus AV Tempo MD Team 2 13,50 +0.9 m/s--- 245
21 Donna Hijkoop AV Tempo MD Team 2 13,87 +0.0 m/s--- 217
22 Merle Willenborg AV Zuidwal MD Team 2 14,10 +1.0 m/s--- 200
23 Marloes Kerstholt Altis MD Team 2 14,19 +0.0 m/s--- 194
24 Lisa Stolk Altis MD Team 2 14,22 +0.9 m/s--- 192
25 Ilse Kooijman Altis MD Team 2 14,38 +0.0 m/s--- 0
26 Meike Hoekzema Altis MD Team 3 14,64 +1.9 m/s--- 164
27 Isa Koster AV Triathl...MD Team 2 14,80 +1.0 m/s--- 153
28 Mette Roex AV Triathl...MD Team 2 15,44 +1.0 m/s--- 114
29 Sam Bisschop AV Zuidwal MD Team 2 15,73 +1.9 m/s--- 0
30 Fleur Bakker Schut AV Triathl...MD Team 2 16,80 +1.0 m/s--- 0
Famke Terpstra BAV MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Altis MD Team 1 (4x60m) Altis - MJD 0 33,82 621
AV Zuidwal MD Team 1 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 0 33,93 615
VAV MD (4x60m) VAV - MJD 0 35,51 537
AV Triathlon MD Team 1 (4x60m) AV Triathlon - MJD 0 35,77 525
BAV MD Team 1 (4x60m) BAV - MJD 0 36,58 489
AV Tempo MD Team 1 (4x60m) Tempo AV - MJD 0 36,87 426
AV Zuidwal MD Team 2 (4x60m) AV Zuidwal - MJD 0 36,99 471
AV Nijkerk MD (4x60m) AV Nijkerk - MJD 0 37,50 449
BAV MD Team 2 (4x60m) BAV - MJD 0 38,11 424
Altis MD Team 2 (4x60m) Altis - MJD 0 38,66 351
AV Tempo MD Team 2 (4x60m) Tempo AV - MJD 0 39,07 385
Altis MD Team 3 (4x60m) Altis - MJD 0 39,71 361
AV Triathlon MD Team 2 (4x60m) AV Triathlon - MJD 0 39,85 356
Altis MD Team 4 (4x60m) Altis - MJD 0 --- 0
AV Atverni MD (4x60m) AV Atverni - MJD 0 --- 0
AV Spirit Lelystad MD (4x60m) AV Spirit Lelystad - MJD 0 --- 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nynke van den Bedem Altis MD Team 1 26,77 --- 444
2 Sanne de Bree AV Atverni MD 22,77 --- 375
3 Margriet Hilhorst AV Zuidwal MD Team 1 22,16 --- 364
4 Julie Heij BAV MD Team 1 21,83 --- 358
5 Lieke Blommestein AV Tempo MD Team 1 21,55 --- 353
6 Inge Slootbeek AV Tempo MD Team 1 20,99 --- 0
7 Lisa van Dam Altis MD Team 1 19,56 --- 0
8 Sophie Clevett AV Zuidwal MD Team 1 18,43 --- 0
9 Sophie Praas AV Triathl...MD Team 1 17,74 --- 280
10 Talitha Bouwman AV Triathl...MD Team 1 14,76 --- 0
11 Catharina van Lange BAV MD Team 1 13,67 --- 0
12 Laura Vleerlaag AV Atverni MD 13,13 --- 0
13 Julia de Swart AV Nijkerk MD 12,63 --- 168
14 Marion van...en Heuvel Altis MD Team 3 11,47 --- 139
15 Elise van Berlo VAV MD 10,84 --- 123
16 Sam Bisschop AV Zuidwal MD Team 2 9,86 --- 97
17 Anna Scherrenburg VAV MD 9,45 --- 0
18 Mette Roex AV Triathl...MD Team 2 7,17 --- 18
19 Lisa Schuurman AV Triathl...MD Team 2 7,08 --- 0
Sanne Lieuwen AV Tempo MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nynke van den Bedem Altis MD Team 1 22,80 --- 357
2 Julie Heij BAV MD Team 1 20,64 --- 319
3 Femke Roks AV Nijkerk MD 19,21 --- 292
4 Sanne Kalee AV Nijkerk MD 17,84 --- 0
5 Talitha Bouwman AV Triathl...MD Team 1 17,83 --- 265
6 Margriet Hilhorst AV Zuidwal MD Team 1 16,73 --- 243
7 Isabel Cola AV Triathl...MD Team 1 16,47 --- 0
8 Sanne de Bree AV Atverni MD 15,48 --- 217
9 Isa Koster AV Triathl...MD Team 2 15,33 --- 214
10 Celestina Visser AV Zuidwal MD Team 2 15,20 --- 211
11 Marjolein du Pree AV Zuidwal MD Team 1 14,85 --- 0
12 Catharina van Lange BAV MD Team 1 14,43 --- 0
13 Laura Vleerlaag AV Atverni MD 14,25 --- 0
14 Kirsten Kuipers AV Spirit ...lystad MD 13,97 --- 184
15 Sietske Koolhof AV Tempo MD Team 1 13,79 --- 180
16 Amber Pieterse BAV MD Team 2 12,60 --- 153
17 Marion van...en Heuvel Altis MD Team 3 12,08 --- 141
18 Myrthe van Ee AV Triathl...MD Team 2 9,59 --- 0
19 Lisa Stolk Altis MD Team 2 9,54 --- 76
Dagmar van Stigt VAV MD --- ---



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nynke van den Bedem Alti