Competitiestand Mannen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 VAV Mannen VAV - Msen 10 8319
2 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
Begeleider: Frank Stam
Jurylid: Leendert van Doodewaerd voorkeur HOOG
12 8214
3 AV Heerenveen Mannen AV Heerenveen - Msen
Begeleider: Sybout Wijma
Jurylid: Marrit van Gelderen (voorkeur hoog)
10 8135
4 AV Phoenix Mannen AV Phoenix - Msen
Begeleider: Leon Graumans
Jurylid: Peter Spannring
14 8121
5 AV PEC 1910 Mannen AV PEC 1910 - Msen
Begeleider: Ronald Huethorst
Jurylid: Alfred Rekers
12 8035
6 AV Athlos Mannen AV Athlos - Msen
Begeleider: Rob Stuber
Jurylid: Athlos
14 7875
7 AV Impala Mannen AV Impala - Msen
Begeleider: Emiel Muskita
Jurylid: Jelmer Jepma
12 7706
8 GSAV Vitalis Mannen GSAV Vitalis - Msen
Begeleider: Fynn van Buuren
Jurylid: Nikki Tahapary
15 7640
9 SAV Mannen SAV - Msen
Begeleider: Paul Olofsen
13 7357
10 Isala `96 Mannen Isala `96 - Msen
Begeleider: Jeroen van Veen
Jurylid: Erjan Palland
8 7192
11 AV Flevo Delta Mannen AV Flevo Delta - Msen
Begeleider: Jeroen ten Heuvel
Jurylid: Daniël van der Stege
10 7083
12 AV Hollandia Mannen AV Hollandia - Msen
Begeleider: Remco Mettes
Jurylid: Joost Daalhuisen
13 6754

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Maarten Stuivenberg VAV VAV Mannen 11,05 +0.7 m/s10,80 792
2 Ronel Brigitha AV Impala AV Impala Mannen 11,06 +0.7 m/s11,13 790
3 Jordy Visscher AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,29 +1.5 m/s11,50 735
4 Rodney Hoogterp AV Impala AV Impala Mannen 11,34 +0.7 m/s11,33 0
5 Luc Orbons AV Phoenix AV Phoenix Mannen 11,40 +1.4 m/s12,01 710
6 Bram Laenen AV Athlos AV Athlos Mannen 11,42 +0.7 m/s11,30 706
7 Kieran Roelf Hollandia AV Hollandia Mannen 11,43 +1.4 m/s11,61 703
8 Thijs van den Dries AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 11,49 +1.5 m/s11,50 690
9 Robert Wamta SAV SAV Mannen 11,55 +1.5 m/s11,60 676
10 Kristian Mos Heerenveen AV Heerenveen Mannen 11,57 +1.5 m/s11,56 672
11 Jeroen van Veen Isala `96 Isala `96 Mannen 11,58 +1.4 m/s11,80 670
12 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 11,59 +1.4 m/s11,75 0
13 Matteo Corradini VTLS GSAV Vitalis Mannen 11,63 +0.7 m/s11,30 659
14 Laurens Abbink Hollandia AV Hollandia Mannen 11,66 +1.5 m/s11,40 0
15 Alexander ... Langhout AV Phoenix AV Phoenix Mannen 11,75 +1.4 m/s--- 0
16 Peter Peereboom Heerenveen AV Heerenveen Mannen 11,94 +1.4 m/s12,00 0
17 Tjerk Zult VTLS GSAV Vitalis Mannen 11,96 +1.4 m/s12,00 0
18 Guido Ruitenberg SAV SAV Mannen 12,06 +1.4 m/s11,85 0
19 Loek Könning Isala `96 Isala `96 Mannen 12,16 +1.4 m/s12,20 0
20 Mark Mulder Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 12,59 +1.4 m/s12,30 465
Gijs Mourits VAV VAV Mannen DQ 11,60 0
Niek ter Horst AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen DQ 11,70 0
Stefan van Twillert AV Athlos AV Athlos Mannen DNS 11,15 0

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Team 200m OBPTeam punten
1 Maarten Stuivenberg VAV VAV Mannen 21,64 +2.9 m/s21,50 884
2 Ronel Brigitha AV Impala AV Impala Mannen 22,07 +2.9 m/s22,28 836
3 Jordy Visscher AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 22,33 +2.9 m/s22,40 808
4 Richard Meuleman Isala `96 Isala `96 Mannen 23,04 +1.2 m/s23,10 736
5 Luc Orbons AV Phoenix AV Phoenix Mannen 23,10 +1.3 m/s24,00 730
6 Michael Hooper AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 23,17 +1.3 m/s23,50 0
7 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 23,22 +1.2 m/s23,40 718
8 Stefan van Twillert AV Athlos AV Athlos Mannen 23,23 +2.9 m/s22,96 717
9 Matteo Corradini VTLS GSAV Vitalis Mannen 23,36 +2.9 m/s23,10 705
10 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 23,44 +1.3 m/s23,55 0
11 Sawa Bezelev AV Athlos AV Athlos Mannen 23,46 +2.9 m/s21,70 0
12 Nick Wildoer SAV SAV Mannen 23,51 +1.3 m/s23,54 690
13 Stefan Gelderman VTLS GSAV Vitalis Mannen 23,54 +1.0 m/s--- 0
14 Kristian Mos Heerenveen AV Heerenveen Mannen 23,56 +1.2 m/s23,48 685
15 Kieran Roelf Hollandia AV Hollandia Mannen 23,62 +1.2 m/s23,14 680
16 Richard Achterberg VAV VAV Mannen 24,15 +1.3 m/s23,90 0
17 Loek Könning Isala `96 Isala `96 Mannen 24,57 +1.0 m/s24,00 0
18 Mark Mulder Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 25,72 +1.0 m/s24,50 498
19 Kay Olofsen SAV SAV Mannen 27,36 +1.0 m/s--- 0
Twan Dankmeyer Hollandia AV Hollandia Mannen DNS 24,30 0
Bas Jubels AV Phoenix AV Phoenix Mannen DNF 23,18 0

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam Team 400mOBPTeam punten
1 Stef van der Schaaf VAV VAV Mannen 49,76 49,70 816
2 Kevin Damstra Heerenveen AV Heerenveen Mannen 50,13 49,22 799
3 Niek ter Horst AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 50,40 50,60 787
4 Koen Huits VTLS GSAV Vitalis Mannen 50,62 50,00 778
5 Richard Meuleman Isala `96 Isala `96 Mannen 51,20 50,00 753
6 Rob Stuber AV Athlos AV Athlos Mannen 51,66 51,00 733
7 Justin Postma AV Impala AV Impala Mannen 51,77 51,30 729
8 Bas Jubels AV Phoenix AV Phoenix Mannen 52,37 51,39 704
9 Niels Kok Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 52,43 52,00 701
10 Sander van den Belt AV Athlos AV Athlos Mannen 52,65 52,50 0
11 Thijs van den Dries AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 52,96 51,42 680
12 Vincent Onos SAV SAV Mannen 53,53 54,00 658
13 Almer Staal AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 54,39 52,00 0
14 Hedser de Boer AV Impala AV Impala Mannen 55,90 55,57 0
15 Guido Strijker Isala `96 Isala `96 Mannen 56,76 54,00 0
16 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 57,37 56,00 0
17 Jaap van der Thiel SAV SAV Mannen 57,69 58,00 0
18 Dylan Meyer VTLS GSAV Vitalis Mannen 58,25 58,50 0
19 Erwin le Blansch Hollandia AV Hollandia Mannen 59,61 59,80 444
Alexander ... Langhout AV Phoenix AV Phoenix Mannen DNS 51,78 0
Maurice Jantjes AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen DNS 56,25 0
Remco Mettes Hollandia AV Hollandia Mannen DNF 51,30 0

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Lars van Hoeven Heerenveen AV Heerenveen Mannen 1:59,66 1:57,00 753
2 Raimo Westerhof AV Athlos AV Athlos Mannen 1:59,94 1:56,00 749
3 Edwin Sjerps SAV SAV Mannen 2:00,13 1:55,00 745
4 Fabian ten Kate VTLS GSAV Vitalis Mannen 2:00,72 1:58,13 735
5 Justin Postma AV Impala AV Impala Mannen 2:02,07 1:57,98 712
6 Andrew Larasen AV Impala AV Impala Mannen 2:03,35 1:57,00 0
7 Levi Winkelman AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 2:04,48 2:02,00 673
8 Scott Boon Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 2:05,13 2:06,00 663
9 Stef van der Schaaf VAV VAV Mannen 2:05,29 1:56,85 660
10 Jens Mathi... Tijbout Isala `96 Isala `96 Mannen 2:06,14 2:05,00 647
11 Rindert Keulen VTLS GSAV Vitalis Mannen 2:06,51 2:06,00 0
12 Jan-Junior Groot SAV SAV Mannen 2:08,71 2:05,00 0
13 Kjell Raaijmakers AV Athlos AV Athlos Mannen 2:09,43 2:10,00 0
14 Jim Mooij Hollandia AV Hollandia Mannen 2:09,66 2:05,00 593
15 Jeroen van Dijk Heerenveen AV Heerenveen Mannen 2:09,77 2:03,00 0
16 Lars van Surksum AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 2:09,92 2:05,00 589
17 Tim van Enk AV Phoenix AV Phoenix Mannen 2:10,62 2:10,00 579
18 Ruben Zoeten Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 2:17,64 2:15,00 0
19 Erik Beudeker AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 2:20,20 2:20,00 0
Luuk Hendrikx AV Phoenix AV Phoenix Mannen DNS 2:02,00 0
Jilles Warmer AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen DNS 2:01,00 0

Uitslagen 5000 meter Senioren mannen

# Naam Team 5000mOBPTeam punten
1 Arjen van der Logt AV Phoenix AV Phoenix Mannen 15:08,73 15,10 821
2 Bram Kielman Heerenveen AV Heerenveen Mannen 15:34,19 15:05,00 767
3 Fabian ten Kate VTLS GSAV Vitalis Mannen 15:55,51 15:10,00 725
4 Habtom Weldemichael Heerenveen AV Heerenveen Mannen 15:55,76 15:45,00 0
5 Simon Vos AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 16:20,90 16:35,92 676
6 David Hofstee AV Impala AV Impala Mannen 16:23,98 16:33,21 670
7 Mischa Petie AV Phoenix AV Phoenix Mannen 16:24,86 15,50 0
8 Erik Dekker VAV VAV Mannen 16:32,39 16:50,00 655
9 Sander Kloosterziel AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 16:40,11 16:35,00 0
10 Jens Mathi... Tijbout Isala `96 Isala `96 Mannen 16:57,96 17,02 610
11 Henri Harmsen AV Impala AV Impala Mannen 17:01,65 17:28,94 0
12 Levi Winkelman AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 17:09,13 17:30,00 591
13 Stefan Breet Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 17:10,41 16:30,00 589
14 Gerald Koeman Hollandia AV Hollandia Mannen 17:11,55 17:40,00 587
15 Remco van der Kroon AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 17:22,37 17:30,00 0
16 Martijn van Haren VTLS GSAV Vitalis Mannen 17:35,96 17:00,00 0
17 Jaap Groot SAV SAV Mannen 17:37,00 17:00,00 545
18 Gertjan de Jong AV Athlos AV Athlos Mannen 17:41,60 --- 538
19 Peter Dekker SAV SAV Mannen 17:53,56 18:00,00 0
20 Ruben Postma AV Athlos AV Athlos Mannen 18:28,23 --- 0
Erwin le Blansch Hollandia AV Hollandia Mannen DNS 19:30,00 0
Michael Ligthart VAV VAV Mannen DNF 18:00,00 0

Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

# Naam Team 110mH OBPTeam punten
1 Jeroen van Veen Isala `96 Isala `96 Mannen 15,11 +1.3 m/s15,00 837
2 Stef van der Schaaf VAV VAV Mannen 15,34 +1.0 m/s16,25 813
3 Bas Jansen AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 15,63 +1.3 m/s15,78 784
4 Robin Vliem AV Athlos AV Athlos Mannen 15,74 +1.3 m/s15,40 774
5 Jeffrey Stokkel Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 15,80 +1.0 m/s16,20 768
6 Jan Groot Hollandia AV Hollandia Mannen 15,85 +1.3 m/s15,30 763
7 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 16,03 +1.0 m/s16,19 746
8 Boudewijn van Limpt Hollandia AV Hollandia Mannen 16,06 +1.3 m/s15,90 0
9 Rens van der Schaaf VAV VAV Mannen 16,49 +1.0 m/s16,25 0
10 Sian de Boer Isala `96 Isala `96 Mannen 16,52 +0.7 m/s16,50 0
11 Kevin Woldberg AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 16,57 +0.7 m/s17,50 697
12 Dennis Veenker Heerenveen AV Heerenveen Mannen 16,82 +1.3 m/s15,60 676
13 Bas Land AV Phoenix AV Phoenix Mannen 17,08 +1.0 m/s16,49 0
14 Duco Furda AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 17,18 +0.7 m/s18,00 0
15 Nick Wildoer SAV SAV Mannen 18,25 +0.7 m/s17,50 564
16 Thijs Moesker AV Impala AV Impala Mannen 18,72 +1.0 m/s16,28 531
17 Jeremy Robbemond AV Athlos AV Athlos Mannen 20,63 +0.7 m/s18,50 0
18 Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen 20,73 +0.7 m/s18,00 407

Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Robin Geertsma AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 42,80 41,53 740
2 Paul Olofsen SAV SAV Mannen 42,75 47,67 739
3 Kjell Heinsius SAV SAV Mannen 42,31 45,78 0
4 Henk Jan Blom Hollandia AV Hollandia Mannen 40,58 --- 697
5 Dennis Endeman Isala `96 Isala `96 Mannen 37,59 --- 638
6 Jeffrey Stokkel Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 37,30 --- 632
7 Lars Gilissen AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 36,90 37,44 0
8 Iwan Groothuijse Hollandia AV Hollandia Mannen 35,22 --- 0
9 Chris Smeman AV Impala AV Impala Mannen 34,81 --- 580
10 Frank Koopmans AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 34,36 --- 570
11 Jeroen Poelert AV Athlos AV Athlos Mannen 33,72 --- 557
12 Roland Boon Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 32,31 --- 0
13 Gerwin de Haan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 32,27 --- 525
14 Sander van den Belt AV Athlos AV Athlos Mannen 30,04 --- 0
15 Dennis de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 29,76 --- 0
16 Carel van der Werf AV Phoenix AV Phoenix Mannen 28,98 27,00 451
17 Martijn va...de Peppel VAV VAV Mannen 28,05 --- 429
18 Martijn Spaan AV Phoenix AV Phoenix Mannen 25,69 26,11 0
19 Matisse de Boer VTLS GSAV Vitalis Mannen 25,30 --- 362
20 Richard Achterberg VAV VAV Mannen 23,35 --- 0
Fynn van Buuren VTLS GSAV Vitalis Mannen DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Paul Olofsen SAV SAV Mannen 14,15 16,55 737
2 Jeffrey Stokkel Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 13,19 --- 677
3 Robin Geertsma AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 13,03 12,57 667
4 Kjell Heinsius SAV SAV Mannen 12,50 13,80 0
5 Chris Smeman AV Impala AV Impala Mannen 12,30 --- 620
6 Frank Koopmans AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 11,96 --- 597
7 Lars Gilissen AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 11,89 --- 0
8 Iwan Groothuijse Hollandia AV Hollandia Mannen 11,46 --- 563
9 Jeroen Schipper Hollandia AV Hollandia Mannen 11,39 --- 0
10 Roland Boon Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 10,48 --- 0
11 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 10,42 10,53 491
12 Robbert-Ja...uckelkorn VTLS GSAV Vitalis Mannen 10,29 --- 481
13 Mark Jonker Isala `96 Isala `96 Mannen 10,13 --- 470
14 Jeroen Poelert AV Athlos AV Athlos Mannen 9,98 --- 459
15 Richard Achterberg VAV VAV Mannen 9,76 --- 443
16 Dennis de Jong AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 9,49 --- 0
17 Martijn Spaan AV Phoenix AV Phoenix Mannen 9,39 10,00 0
18 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 9,22 --- 402
19 Jeremy Robbemond AV Athlos AV Athlos Mannen 8,99 --- 0
Martijn va...de Peppel VAV VAV Mannen NM --- 0
Lars Bakker VTLS GSAV Vitalis Mannen DNS --- 0
Dennis Endeman Isala `96 Isala `96 Mannen DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Erwin de Vor VAV VAV Mannen 1,95 2,00 813
2 Max Verbrugge AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1,90 1,95 769
3 Tieme Klinkers AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1,90 2,00 0
4 Kevin van ...assenberg AV Athlos AV Athlos Mannen 1,90 --- 769
5 Jesse de Bruyne AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1,85 1,85 725
6 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 1,80 1,85 0
7 Joost Niekus Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 1,80 --- 680
8 Laurens Abbink Hollandia AV Hollandia Mannen 1,75 --- 634
8 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 1,75 --- 634
8 Kevin Woldberg AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 1,75 --- 634
11 Matthijs Jong SAV SAV Mannen 1,70 --- 587
12 Jeffrey Roseboom AV Impala AV Impala Mannen 1,70 --- 0
13 Sven Smeman AV Impala AV Impala Mannen 1,70 --- 587
14 Duco Furda AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 1,70 --- 0
15 Robbert-Ja...uckelkorn VTLS GSAV Vitalis Mannen 1,70 --- 587
16 Niek Veen AV Athlos AV Athlos Mannen 1,65 --- 0
16 Devin van den Berg Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 1,65 --- 0
16 Matisse de Boer VTLS GSAV Vitalis Mannen 1,65 --- 0
19 Sian de Boer Isala `96 Isala `96 Mannen 1,60 --- 492
Boudewijn van Limpt Hollandia AV Hollandia Mannen DNS --- 0

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam Team HSS OBPTeam punten
1 Rienk Kan Heerenveen AV Heerenveen Mannen 13,62 +2.1 m/s--- 741
2 Scott Boon Flevo Delta AV Flevo Delta Mannen 13,59 +1.1 m/s--- 737
3 Gijs Mourits VAV VAV Mannen 13,39 +1.1 m/s12,50 717
4 Lars Janssen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,97 +2.0 m/s12,92 672
5 Erwin de Vor VAV VAV Mannen 12,95 +1.9 m/s--- 0
6 Kevin van ...assenberg AV Athlos AV Athlos Mannen 12,73 +0.5 m/s--- 647
7 Robin Vliem AV Athlos AV Athlos Mannen 12,67 +3.6 m/s--- 0
8 Mark Jonker Isala `96 Isala `96 Mannen 12,66 +1.2 m/s--- 639
9 Tieme Klinkers AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,35 +1.5 m/s12,31 0
10 Andrej Sarnatskiy VTLS GSAV Vitalis Mannen 12,35 +1.7 m/s--- 606
11 Robert Wamta SAV SAV Mannen 12,31 +2.6 m/s--- 602
12 Jeffrey Roseboom AV Impala AV Impala Mannen 12,23 +0.2 m/s--- 593
13 Michael Hooper AV PEC 1910 AV PEC 1910 Mannen 10,95 +1.6 m/s--- 449
14 Jesse de Bruyne AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 10,81 +1.5 m/s11,22 433
15 Jeroen Schipper Hollandia AV Hollandia Mannen 10,44 +1.7 m/s--- 390
16 Robbert-Ja...uckelkorn VTLS GSAV Vitalis Mannen 10,41 +2.6 m/s--- 0
Remco Mettes Hollandia AV Hollandia Mannen DNS --- 0