Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 AAV `36 MC Team 1 AAV `36 - MJC
Begeleider: Ron van der Veer/Sonja van Beest
Jurylid: Martin Heemskerk
9 7015
2 Leiden Atletiek MC Team 1 Leiden Atletiek - MJC
Begeleider: Mansour Maatoug
11 6433
3 ARV Ilion MC ARV Ilion - MJC
Begeleider: Jeroen Schmitz
Jurylid: Rianne van der Valk
10 6240
4 AV Clytoneus MC AV Clytoneus - MJC
Begeleider: Perry Heijne
Jurylid: Dhr. Hagen
6 5900
5 AV Gouda MC AV Gouda - MJC
Begeleider: Patrick Janssen
Jurylid: Wilfred Buijs
7 5569
6 Avantri MC Avantri - MJC
Begeleider: Marillion Zwijnenburg
6 5045
7 AAV `36 MC Team 2 AAV `36 - MJC
Begeleider: Ron van der Veer/Sonja van Beest
Jurylid: Martin Heemskerk
8 4577
8 Leiden Atletiek MC Team 2 Leiden Atletiek - MJC
Begeleider: Mansour Maatoug
5 4282
9 Leiden Atletiek MC Team 4 Leiden Atletiek - MJC
Begeleider: Mansour Maatoug
7 4164
10 AV Haarlemmermeer MC AV Haarlemmermeer - MJC
Begeleider: Sean ten Kate
Jurylid: Wieke Bockstael
8 4152
11 Leiden Atletiek MC Team 3 Leiden Atletiek - MJC
Begeleider: Mansour Maatoug
6 3803
12 SC Reeuwijk MC SC Reeuwijk - MJC
Begeleider: Daphne Droog
Jurylid: Patrick Droog
4 3168
13 AV `47 MC AV `47 - MJC
Begeleider: Yvonne de Groot
2 0

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 MC Team 1 19,29 +0.6 m/s19,00 685
2 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 MC Team 1 19,66 +0.6 m/s19,00 650
3 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion MC 19,91 +0.6 m/s20,20 627
4 Maartje Blanken Avantri Avantri MC 20,35 +0.6 m/s19,98 587
5 Lara Weghorst Leiden Leiden Atl...MC Team 1 20,50 +0.6 m/s20,50 574
6 Mette Pols AV Gouda AV Gouda MC 20,68 +1.0 m/s22,00 559
7 Maaike Heida Clytoneus AV Clytoneus MC 20,77 --- 551
8 Kim Lavrijsen AV Gouda AV Gouda MC 20,89 +0.6 m/s21,00 541
9 Sanne van Dop AAV `36 AAV `36 MC Team 1 21,38 +0.5 m/s23,00 0
10 Jutte Vijverberg Leiden Leiden Atl...MC Team 1 21,50 +0.6 m/s21,70 492
11 Floor Tetelepta AV Gouda AV Gouda MC 21,50 +1.0 m/s22,00 0
12 Mara Topman Leiden Leiden Atl...MC Team 2 21,75 +1.0 m/s23,00 472
13 Anouk van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer MC 22,01 --- 452
14 Madelief Nouwens Leiden Leiden Atl...MC Team 1 22,01 +1.0 m/s22,30 0
15 Julia Rijnenberg ARV Ilion ARV Ilion MC 22,20 +0.6 m/s21,50 438
16 Ellen Hettinga AAV `36 AAV `36 MC Team 2 22,23 +0.5 m/s23,00 436
17 Maaike van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion MC 22,24 +1.0 m/s22,00 0
18 Anne-Sophia Harms AAV `36 AAV `36 MC Team 2 23,03 +1.0 m/s23,00 379
19 Maudi Gaillard Leiden Leiden Atl...MC Team 4 23,29 +0.5 m/s--- 362
20 Myrte Smit AAV `36 AAV `36 MC Team 2 23,56 +0.5 m/s24,00 0
21 Rosalie van Gool Leiden Leiden Atl...MC Team 4 23,56 +0.5 m/s--- 344
22 Angelle Davis Clytoneus AV Clytoneus MC 24,03 --- 313
23 Bianca van den Burgh Leiden Leiden Atl...MC Team 3 24,16 --- 305
24 Arwen Hamel Avantri Avantri MC 24,21 +0.5 m/s--- 302
25 Melissa Clark Leiden Leiden Atl...MC Team 2 24,28 +1.0 m/s23,00 298
26 Iris Bolhuis HLLM AV Haarlemmermeer MC 24,89 --- 261
27 Daphne van Os HLLM AV Haarlemmermeer MC 25,13 --- 0
28 Lieke Vervoorn Leiden Leiden Atl...MC Team 3 25,46 --- 228
Ilse Vester AV `47 AV `47 MC DNS 22,00 0

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Amina Maatoug Leiden Leiden Atl...MC Team 1 2:24,97 2:25,00 609
2 Sietske Verkade AAV `36 AAV `36 MC Team 1 2:30,92 2:38,00 550
3 Bobet Kloosterman Leiden Leiden Atl...MC Team 1 2:31,48 2:35,00 545
4 Fabienne Buijs AV Gouda AV Gouda MC 2:31,67 2:38,01 543
5 Nadine de Vries Clytoneus AV Clytoneus MC 2:33,71 --- 524
6 Charlotte Hagen Clytoneus AV Clytoneus MC 2:33,74 --- 524
7 Emma Sebregts Leiden Leiden Atl...MC Team 1 2:34,47 2:30,00 0
8 Ilse van der Marel AAV `36 AAV `36 MC Team 1 2:37,41 2:44,00 491
9 Maaike van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion MC 2:45,30 2:44,20 425
10 Sarah Kuperus ARV Ilion ARV Ilion MC 2:45,75 2:54,80 422
11 Jacomijn Prins Leiden Leiden Atl...MC Team 4 2:46,60 2:55,00 415
12 Anne-Sophia Harms AAV `36 AAV `36 MC Team 2 2:47,85 2:58,00 405
13 Dieke van de Pest SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 2:48,02 2:55,00 404
14 Esther Lievers Leiden Leiden Atl...MC Team 3 2:48,06 2:50,00 404
15 Anouk van Uxem HLLM AV Haarlemmermeer MC 2:49,12 --- 396
16 Iris Bolhuis HLLM AV Haarlemmermeer MC 2:50,82 --- 383
17 Julia van Remoortere AAV `36 AAV `36 MC Team 2 2:51,19 2:54,80 380
18 Bente van Amsterdam AAV `36 AAV `36 MC Team 2 2:53,49 2:52,00 0
19 Kim Lavrijsen AV Gouda AV Gouda MC 2:54,04 2:40,00 360
20 Marieke Vlek ARV Ilion ARV Ilion MC 3:06,11 2:50,00 0
21 Rowena Spelt Avantri Avantri MC 3:06,87 --- 274
22 Melissa Clark Leiden Leiden Atl...MC Team 2 3:07,83 3:10,00 268
23 Yu Bo Lin ...der Nagel Leiden Leiden Atl...MC Team 4 3:08,91 2:55,00 262
24 Lieke Vervoorn Leiden Leiden Atl...MC Team 3 3:13,88 3:10,00 232
25 Julia Boeijen HLLM AV Haarlemmermeer MC 3:17,84 --- 0
Ilse Vester AV `47 AV `47 MC DNS 2:36,00 0
Precilla Wensveen AV Gouda AV Gouda MC DNS 3:06,73 0

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion MC 11,67 +0.5 m/s12,02 746
2 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 MC Team 1 11,94 +0.5 m/s12,20 711
3 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 MC Team 1 12,38 +0.5 m/s12,20 657
4 Maartje Blanken Avantri Avantri MC 12,59 +0.5 m/s12,16 633
5 Lara Weghorst Leiden Leiden Atl...MC Team 1 13,24 +0.5 m/s13,80 562
6 Charlotte Hagen Clytoneus AV Clytoneus MC 13,47 +0.2 m/s--- 539
7 Anne de Jong Leiden Leiden Atl...MC Team 1 13,57 +0.5 m/s13,50 529
8 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda MC 13,70 +0.3 m/s14,53 516
9 Isa van der Meer Leiden Leiden Atl...MC Team 1 14,06 +0.5 m/s13,80 0
10 Maaike Heida Clytoneus AV Clytoneus MC 14,14 +0.2 m/s--- 475
11 Estela Kazatzidis Leiden Leiden Atl...MC Team 2 14,17 +0.3 m/s14,60 472
12 Tirza Meijer AAV `36 AAV `36 MC Team 1 14,32 +0.5 m/s14,40 0
13 Kim Lavrijsen AV Gouda AV Gouda MC 14,61 +0.3 m/s15,39 434
14 Anahera Tahapary Clytoneus AV Clytoneus MC 15,33 +0.2 m/s--- 0
15 Liya Charlaganova Leiden Leiden Atl...MC Team 2 15,41 +0.3 m/s15,70 370
16 Inge Verleun SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 15,43 +0.3 m/s15,19 368
17 Fee Steehouwer Avantri Avantri MC 15,49 +1.3 m/s--- 363
18 Lina Hoitink Leiden Leiden Atl...MC Team 3 15,64 +1.3 m/s17,00 352
19 Aylina van Rooij AAV `36 AAV `36 MC Team 2 15,88 +1.3 m/s16,89 335
20 Anna Schipper HLLM AV Haarlemmermeer MC 15,89 +0.2 m/s--- 334
20 Josephine Bockstael HLLM AV Haarlemmermeer MC 15,89 +0.2 m/s--- 334
22 Robin Droog SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 15,91 +1.3 m/s16,78 333
23 Rosalie van Gool Leiden Leiden Atl...MC Team 4 16,06 +1.3 m/s--- 322
24 Arja Pouwels ARV Ilion ARV Ilion MC 16,11 +0.3 m/s15,50 319
25 Julia van Remoortere AAV `36 AAV `36 MC Team 2 16,28 +1.3 m/s16,20 307
26 Sarah Kuperus ARV Ilion ARV Ilion MC 16,44 +0.3 m/s15,50 0
27 Dieke Heijting Leiden Leiden Atl...MC Team 4 16,92 +1.3 m/s--- 265
28 Maud Hoogeveen Leiden Leiden Atl...MC Team 3 17,03 +0.2 m/s--- 258
29 Faja Lalleman HLLM AV Haarlemmermeer MC 18,70 +0.2 m/s--- 0

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Rowena Spelt Avantri Avantri MC 29,83 --- 493
2 Airissa Vermond Leiden Leiden Atl...MC Team 1 28,80 --- 476
3 Sietske Verkade AAV `36 AAV `36 MC Team 1 28,71 --- 475
4 Amina Maatoug Leiden Leiden Atl...MC Team 1 26,05 --- 0
5 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion MC 25,76 22,09 427
6 Jacomijn Prins Leiden Leiden Atl...MC Team 4 24,06 --- 398
7 Aylina van Rooij AAV `36 AAV `36 MC Team 2 21,98 --- 361
8 Anna Schipper HLLM AV Haarlemmermeer MC 21,93 --- 360
9 Anahera Tahapary Clytoneus AV Clytoneus MC 20,23 --- 328
10 Bianca van den Burgh Leiden Leiden Atl...MC Team 3 19,64 --- 317
11 Mila Wacht AAV `36 AAV `36 MC Team 1 19,42 --- 0
12 Maaike van der Hulst ARV Ilion ARV Ilion MC 19,32 18,54 0
13 Vicky van der Werf Leiden Leiden Atl...MC Team 3 18,41 --- 0
14 Kim Hoppenbrouwer AAV `36 AAV `36 MC Team 2 18,11 --- 0
15 Judith van Vugt AV Gouda AV Gouda MC 17,96 --- 284
16 Fabienne Buijs AV Gouda AV Gouda MC 16,97 --- 0
17 Tess Veefkind Leiden Leiden Atl...MC Team 2 14,37 --- 208
18 Julia Hollebrandse Avantri Avantri MC 13,38 --- 0
19 Angelle Davis Clytoneus AV Clytoneus MC 13,25 --- 0
20 Faja Lalleman HLLM AV Haarlemmermeer MC 10,43 --- 0
21 Sanne L Ecluse Leiden Leiden Atl...MC Team 4 9,79 --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion MC 25,37 25,67 401
2 Jokeh Engelhart AAV `36 AAV `36 MC Team 1 25,17 --- 398
3 Heleen Pr...van Reine Leiden Leiden Atl...MC Team 1 22,67 --- 355
4 Rowena Spelt Avantri Avantri MC 22,27 --- 348
5 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atl...MC Team 1 21,31 --- 0
6 Ilse van der Marel AAV `36 AAV `36 MC Team 1 20,57 --- 0
7 Kim Wiegand ARV Ilion ARV Ilion MC 20,37 21,10 0
8 Evelijn van Hilten Clytoneus AV Clytoneus MC 18,98 --- 288
9 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda MC 18,77 --- 284
10 Bianca van den Burgh Leiden Leiden Atl...MC Team 3 17,44 --- 258
11 Tess Veefkind Leiden Leiden Atl...MC Team 2 17,29 --- 255
12 Myrte Smit AAV `36 AAV `36 MC Team 2 17,08 --- 250
13 Julia Hollebrandse Avantri Avantri MC 16,27 --- 0
14 Josephine Bockstael HLLM AV Haarlemmermeer MC 15,54 --- 218
15 Vicky van der Werf Leiden Leiden Atl...MC Team 3 15,00 --- 0
16 Robin Droog SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 14,81 --- 203
17 Julia Boeijen HLLM AV Haarlemmermeer MC 14,38 --- 0
18 Sanne L Ecluse Leiden Leiden Atl...MC Team 4 13,51 --- 174
19 Isabelle Schoonen AAV `36 AAV `36 MC Team 2 11,72 --- 0
Ilse Vester AV `47 AV `47 MC DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Airissa Vermond Leiden Leiden Atl...MC Team 1 9,72 --- 509
2 Daniëlle Wooning Avantri Avantri MC 9,63 --- 505
3 Jokeh Engelhart AAV `36 AAV `36 MC Team 1 9,44 --- 495
4 Evelijn van Hilten Clytoneus AV Clytoneus MC 9,43 --- 495
5 Babet Roeling ARV Ilion ARV Ilion MC 8,61 8,24 453
6 Quincy Heemskerk AAV `36 AAV `36 MC Team 1 8,33 --- 0
7 Julia Rijnenberg ARV Ilion ARV Ilion MC 8,22 9,26 0
8 Isabelle Reijman Leiden Leiden Atl...MC Team 1 7,88 --- 0
9 Ellen Hettinga AAV `36 AAV `36 MC Team 2 7,63 --- 401
10 Tess Veefkind Leiden Leiden Atl...MC Team 2 7,29 --- 382
11 Julia Hollebrandse Avantri Avantri MC 7,13 --- 0
12 Floor Tetelepta AV Gouda AV Gouda MC 7,05 --- 368
13 Madelief de Jong SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 6,35 --- 327
14 Isabelle Schoonen AAV `36 AAV `36 MC Team 2 6,11 --- 0
15 Mila Brandehof HLLM AV Haarlemmermeer MC 6,10 --- 312
15 Maud Hoogeveen Leiden Leiden Atl...MC Team 3 6,10 --- 312
17 Sanne L Ecluse Leiden Leiden Atl...MC Team 4 5,63 --- 283
18 Julia Boeijen HLLM AV Haarlemmermeer MC 5,39 --- 0
Joyce Hogerbrugge AV `47 AV `47 MC DNS --- 0
Precilla Wensveen AV Gouda AV Gouda MC DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Zoë Sedney ARV Ilion ARV Ilion MC 1,65 1,60 741
2 Kadidja Sangare AAV `36 AAV `36 MC Team 1 1,60 --- 702
3 Nadine de Vries Clytoneus AV Clytoneus MC 1,50 --- 623
3 Chantal Kruit AV Gouda AV Gouda MC 1,50 --- 623
5 Quincy Heemskerk AAV `36 AAV `36 MC Team 1 1,45 --- 0
6 Daniëlle Wooning Avantri Avantri MC 1,45 --- 582
6 Isa van der Meer Leiden Leiden Atl...MC Team 1 1,45 --- 582
6 Esther Lievers Leiden Leiden Atl...MC Team 3 1,45 --- 582
6 Inge Verleun SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 1,45 --- 582
10 Ellen Hettinga AAV `36 AAV `36 MC Team 2 1,40 --- 541
11 Amina Maatoug Leiden Leiden Atl...MC Team 1 1,40 --- 0
12 Liya Charlaganova Leiden Leiden Atl...MC Team 2 1,40 --- 541
13 Lina Hoitink Leiden Leiden Atl...MC Team 3 1,40 --- 0
13 Madelief de Jong SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 1,40 --- 0
15 Anne-Sophia Harms AAV `36 AAV `36 MC Team 2 1,30 --- 0
15 Estela Kazatzidis Leiden Leiden Atl...MC Team 2 1,30 --- 0
17 Dieke Heijting Leiden Leiden Atl...MC Team 4 1,30 --- 462
18 Quinty Verdoodt Leiden Leiden Atl...MC Team 4 1,25 --- 0
19 Anna Schipper HLLM AV Haarlemmermeer MC 1,20 --- 0
20 Daphne van Os HLLM AV Haarlemmermeer MC 1,20 --- 389
21 Marieke Vlek ARV Ilion ARV Ilion MC 1,20 1,25 0
Joyce Hogerbrugge AV `47 AV `47 MC DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Nanah Fung-Loy ARV Ilion ARV Ilion MC 5,11 -0.6 m/s5,14 642
2 Charlotte Hagen Clytoneus AV Clytoneus MC 4,81 +1.2 m/s--- 583
3 Anne de Jong Leiden Leiden Atl...MC Team 1 4,77 +2.1 m/s--- 574
4 Jonne van ...r Giessen AAV `36 AAV `36 MC Team 1 4,72 +0.0 m/s--- 564
5 Mette Pols AV Gouda AV Gouda MC 4,49 +1.2 m/s--- 517
6 Jutte Vijverberg Leiden Leiden Atl...MC Team 1 4,35 +2.2 m/s--- 0
7 Mara Topman Leiden Leiden Atl...MC Team 2 4,09 +1.4 m/s--- 436
8 Dieke van de Pest SC Reeuwijk SC Reeuwijk MC 4,08 -1.4 m/s--- 434
9 Mila Wacht AAV `36 AAV `36 MC Team 1 4,06 +2.3 m/s--- 0
10 Maudi Gaillard Leiden Leiden Atl...MC Team 4 3,83 +2.3 m/s--- 384
11 Fee Steehouwer Avantri Avantri MC 3,75 +1.8 m/s--- 368
12 Lily Schoonhoven ARV Ilion ARV Ilion MC 3,66 +3.2 m/s3,92 0
13 Bente van Amsterdam AAV `36 AAV `36 MC Team 2 3,64 -1.9 m/s--- 346
14 Rosalie van Gool Leiden Leiden Atl...MC Team 4 3,62 +0.9 m/s--- 0
15 Angelle Davis Clytoneus AV Clytoneus MC 3,47 +1.9 m/s--- 0
16 Arwen Hamel Avantri Avantri MC 3,26 +3.0 m/s--- 0
17 Aylina van Rooij AAV `36 AAV `36 MC Team 2 3,23 +0.0 m/s--- 0
18 Lieke Vervoorn Leiden Leiden Atl...MC Team 3 3,15 -1.2 m/s--- 248
19 Faja Lalleman HLLM AV Haarlemmermeer MC 3,02 +1.3 m/s--- 222
20 Iris Bolhuis HLLM AV Haarlemmermeer MC 2,98 -0.8 m/s--- 0
Joyce Hogerbrugge AV `47 AV `47 MC DNS --- 0
Precilla Wensveen AV Gouda AV Gouda MC DNS --- 0