Uitslagen Junioren A Poule 32 Wedstrijd 2 [2016]

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Elvis Afrifa AV 1923 Jongens 10,80 -0.7 m/s10,72 854
2 Serencio Lionahr Phanos Jongens 11,00 -0.7 m/s11,10 804
3 Jelle van Sunder AV Suomi Jongens 11,32 -0.7 m/s11,12 728
4 Orlando Misaine Phanos Jongens 11,47 -0.7 m/s11,23 0
5 Milo Zech...allebroek Leiden Atl...ns Team 1 11,51 -0.7 m/s11,43 685
6 Teun Wilde Voorschote...7 Jongens 11,60 -1.6 m/s11,61 665
6 Jordy Kluft DEM Jongens 11,60 -0.7 m/s11,37 665
8 Ezra Amokwandoh AV 1923 Jongens 11,71 -1.6 m/s11,49 0
9 Michen Biesaart ARV Ilion Jongens 11,80 -1.6 m/s11,50 622
10 Jamaal Awad DEM Jongens 11,80 -1.6 m/s11,52 0
11 Pim Pauel AV Haarlem Jongens 12,01 -1.6 m/s11,71 578
11 Richard Assendelft AV De Spar...n Jongens 12,01 -1.6 m/s11,71 578
13 Jelle Heijne AV Clytoneus Jongens 12,12 -2.0 m/s11,79 556
14 Wessel Kruin AV Haarlem Jongens 12,17 -1.8 m/s12,81 0
15 Mats Tjepkema AV Lycurgus Jongens 12,19 -2.0 m/s11,85 542
16 Mischa Lips ARV Ilion Jongens 12,23 -2.0 m/s11,99 0
17 Joshua Wegman Leiden Atl...ns Team 2 12,24 -1.0 m/s12,25 532
18 Anthony Markus AV Lycurgus Jongens 12,32 -1.0 m/s12,19 0
19 Stijn Pauli Leiden Atl...ns Team 1 12,37 -2.0 m/s11,85 0
20 Delano de ...Marreiros KAV Holland Jongens 12,41 -1.0 m/s12,44 499
21 Igor Uiterwijk KAV Holland Jongens 12,53 -1.0 m/s12,44 0
22 Lukas Brand AV `47 Jongens 12,54 -2.0 m/s11,80 474
23 Alex van Noort AV De Spar...n Jongens 12,72 -1.0 m/s12,56 0
24 Laurenz Kilian AAC Jongens 12,75 -1.8 m/s12,76 436
25 Stijn Heuvelman AV `47 Jongens 13,10 -1.8 m/s12,90 0
26 Jay Legrand Tempo AV Jongens 13,34 -1.8 m/s12,60 333
Lukas Kotkamp Tempo AV Jongens DQ --- 0



Jongens Junior A - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jochem Dobber AV Suomi Jongens 48,48 47,86 875
2 Thieme Schmidt Leiden Atl...ns Team 1 49,57 50,51 825
3 Bram van der Jagt AV 1923 Jongens 50,38 51,22 788
4 Job Wiltink KAV Holland Jongens 50,87 50,99 767
5 Teun Wilde Voorschote...7 Jongens 51,69 53,00 732
6 Stijn van Weegberg Leiden Atl...ns Team 1 51,73 51,88 0
7 Davis Hagedoorn DEM Jongens 51,84 54,50 726
8 Thijmen Dofferhoff AV De Spar...n Jongens 52,85 53,19 684
9 Levi van Agthoven AV Clytoneus Jongens 52,99 52,51 679
10 Jaïr Wielzen Phanos Jongens 53,21 55,00 670
11 Biagio van... Straaten ARV Ilion Jongens 53,42 53,50 662
12 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus Jongens 53,53 52,98 658
13 Matthijs de Waal AV `47 Jongens 53,57 53,80 656
14 Richard Middelkoop ARV Ilion Jongens 53,94 53,50 0
15 Daan Alers Tempo AV Jongens 54,34 52,53 626
16 Roeland Heitkönig AV Haarlem Jongens 54,76 --- 611
17 Ruben van ...erdenburg AV De Spar...n Jongens 55,29 55,30 0
18 Rinner Zeinstra AV 1923 Jongens 55,42 55,60 0
19 Daan Molleman AV Suomi Jongens 55,79 56,15 0
20 Sebastiaan Ceuppens Tempo AV Jongens 55,95 57,93 0
21 Jesper Hout Leiden Atl...ns Team 2 56,30 58,00 555
22 Felix Burger Phanos Jongens 56,80 --- 0
23 Lucas Cohen AAC Jongens 57,95 1:03,00 498
24 Thijs van Noorloos AV Lycurgus Jongens 57,98 56,73 0
25 Daan Jansen AV Clytoneus Jongens 58,17 57,69 0
Tijn Pronk KAV Holland Jongens DNS 59,11 0
Kevin Jansen DEM Jongens DNS 52,30 0
Michaël Kooter AV `47 Jongens DNS 54,00 0



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Waimana Viezee AAC Jongens 1:55,85 1:54,17 822
2 Sven Schoonebeek AV Lycurgus Jongens 1:57,94 1:58,00 784
3 Jelte van Atten Leiden Atl...ns Team 1 2:00,42 1:57,14 740
4 Alessio va... Straaten ARV Ilion Jongens 2:00,43 1:57,00 740
5 Stein Glastra AV 1923 Jongens 2:00,50 2:00,95 739
6 Thijmen Dofferhoff AV De Spar...n Jongens 2:00,97 2:03,49 731
7 Biagio van... Straaten ARV Ilion Jongens 2:04,32 2:05,00 0
8 Riwan Silva Luiken Phanos Jongens 2:06,24 2:04,51 645
9 Hans den Boer DEM Jongens 2:06,84 2:08,00 636
10 Thomas van...er Heijde Tempo AV Jongens 2:08,17 2:03,84 615
11 Jelco Kohlenberg DEM Jongens 2:08,41 2:08,00 0
12 Casper van der Luijt Leiden Atl...ns Team 1 2:10,55 2:10,00 0
13 Tijn Pronk KAV Holland Jongens 2:11,48 2:12,01 567
14 Mick Groeneveld KAV Holland Jongens 2:12,93 2:12,01 0
15 Quint de C...Delwijnen AV Suomi Jongens 2:13,55 2:12,61 537
16 Laurenz Kilian AAC Jongens 2:14,88 2:14,79 0
17 Roeland Heitkönig AV Haarlem Jongens 2:16,47 2:14,10 498
18 Job van den End Tempo AV Jongens 2:17,33 2:14,34 0
19 Basile Wieser Phanos Jongens 2:20,96 2:15,00 0
20 Dennis Kleij AV Lycurgus Jongens 2:23,97 2:20,00 0
21 Rogier van den Burgh Leiden Atl...ns Team 2 2:24,56 2:25,00 396
22 Joost Dofferhoff AV De Spar...n Jongens 2:24,98 2:26,87 0
Giel Ritmeijer AV 1923 Jongens DNS 2:04,80 0
Michaël Kooter AV `47 Jongens DNS 2:11,00 0



Jongens Junior A - 3000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Alessio va... Straaten ARV Ilion Jongens 9:57,16 9:15,00 569
2 Zeb Beelen AV De Spar...n Jongens 10:01,57 10:03,33 555
3 Sareje Bulale Phanos Jongens 10:02,06 11:40,00 554
4 Tijmen van 't Land AV Lycurgus Jongens 10:03,63 9:30,00 549
5 Rafael Gridelli Phanos Jongens 10:05,28 11:42,00 0
6 Thijs Houbiers Leiden Atl...ns Team 1 10:05,28 10:00,00 544
7 David Vos Tempo AV Jongens 10:11,04 10:20,03 528
8 Giel Ritmeijer AV 1923 Jongens 10:23,50 --- 492
9 Casper Kroon AV Haarlem Jongens 10:24,36 --- 490
10 Thom Vessies DEM Jongens 10:37,15 10:31,95 455
11 Achraf Mohammadi AAC Jongens 11:39,30 11:30,00 305
12 Mike van Dijk AV Haarlem Jongens 11:43,95 --- 0
13 Koen van Asselt AV Suomi Jongens 11:55,01 11:29,24 271
14 Jelle Steenbeek Leiden Atl...ns Team 1 12:44,35 11:00,00 0
Levi Engels AV 1923 Jongens DNS 9:01,66 0
Tsega Kifle AV 1923 Jongens DNS 9:30,00 0
Matthijs Mugge Voorschote...7 Jongens DNS --- 0
Joost Dofferhoff AV De Spar...n Jongens DNS --- 0
Lars Heijboer AV `47 Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - 110 meter horden (99cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Liam van der Schaaf Phanos Jongens 14,42 -0.5 m/s14,19 913
2 Bram van der Jagt AV 1923 Jongens 15,45 -0.5 m/s15,09 802
3 Martijn Hoogewerf KAV Holland Jongens 15,56 -0.5 m/s15,34 791
4 Tiago Smithuis ARV Ilion Jongens 15,78 -1.0 m/s15,60 770
5 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus Jongens 15,86 -1.0 m/s15,99 762
6 Julian Record AV 1923 Jongens 16,23 -1.0 m/s16,20 0
7 Jurgen van der Zwet AV De Spar...n Jongens 16,25 -1.0 m/s15,74 726
8 Davis Hagedoorn DEM Jongens 16,54 -1.0 m/s16,22 700
9 Jesse Verdoes AV De Spar...n Jongens 16,83 -1.8 m/s16,32 0
10 Richard Middelkoop ARV Ilion Jongens 16,99 -0.5 m/s15,60 0
11 Matthijs de Waal AV `47 Jongens 17,03 -1.8 m/s18,00 658
12 Daan Jansen AV Clytoneus Jongens 17,53 -1.8 m/s17,11 618
13 David Rosdorff AV Suomi Jongens 17,85 -0.9 m/s18,32 594
14 Jasper de Hon AAC Jongens 17,91 -0.9 m/s--- 589
15 Stein Wisse Leiden Atl...ns Team 1 18,00 -1.8 m/s17,50 582
16 Jochem Sluijter Tempo AV Jongens 18,77 -0.9 m/s18,85 528
17 Vyron Saridin DEM Jongens 19,62 -0.9 m/s18,07 0
Mike van Dijk AV Haarlem Jongens DNS --- 0
Paul Zuiderduin AV Haarlem Jongens DNS 17,49 0
Jeroen Reijman Leiden Atl...ns Team 1 DNS 15,57 0



Jongens Junior A - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV 1923 Jongens (4x100m) AV 1923 - JJA 4 43,76 819
2 Phanos Jongens (4x100m) Phanos - JJA 4 43,83 815
3 KAV Holland Jongens (4x100m) KAV Holland - JJA 4 44,12 797
4 DEM Jongens (4x100m) DEM - JJA 5 44,59 769
5 Leiden Atletiek Jongens Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 44,95 748
6 ARV Ilion Jongens (4x100m) ARV Ilion - JJA 4 44,99 746
7 AV Lycurgus Jongens (4x100m) AV Lycurgus - JJA 4 45,31 727
8 AV De Spartaan Jongens (4x100m) AV De Spartaan - JJA 4 45,33 726
9 AV `47 Jongens (4x100m) AV `47 - JJA 4 45,49 717
10 AV Haarlem Jongens (4x100m) AV Haarlem - JJA 4 45,71 704
11 AV Suomi Jongens (4x100m) AV Suomi - JJA 4 45,86 696
12 Tempo AV Jongens (4x100m) Tempo AV - JJA 4 47,20 623
13 Leiden Atletiek Jongens Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - JJA 4 47,70 596
14 AAC Jongens (4x100m) AAC - JJA 4 50,81 445
15 AV Clytoneus Jongens (4x100m) AV Clytoneus - JJA 3 DNS 0
15 U-Track Jongens (4x100m) U-Track - JJA 0 DNS 0
15 Voorschoten `97 Jongens (4x100m) Voorschoten `97 - JJA 0 DNS 0



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sven Poelmann Phanos Jongens 50,07 53,61 634
2 Martijn Hoogewerf KAV Holland Jongens 50,02 48,30 633
3 Ruben Harmsen Tempo AV Jongens 47,51 47,53 599
4 Mats Tjepkema AV Lycurgus Jongens 47,12 47,16 594
5 Floris Aarts AV 1923 Jongens 45,84 --- 576
6 Lucas van Klaveren ARV Ilion Jongens 44,56 --- 558
7 Thieme Schmidt Leiden Atl...ns Team 1 43,00 --- 535
8 Mischa de Haan Leiden Atl...ns Team 2 41,82 --- 518
9 Niels Poelwijk AV 1923 Jongens 41,29 --- 0
10 Daan Schuurman AV `47 Jongens 40,59 --- 500
11 Felix Burger Phanos Jongens 39,59 35,23 0
12 Jesper Hout Leiden Atl...ns Team 2 39,20 --- 0
13 Koen van Asselt AV Suomi Jongens 38,76 --- 472
14 Dennis Hu...en De Wit Voorschote...7 Jongens 37,41 --- 452
15 Jesse Verdoes AV De Spar...n Jongens 37,26 44,82 449
16 Niek Tel AV Lycurgus Jongens 36,87 36,23 0
17 Lucas Cohen AAC Jongens 36,78 --- 442
18 Wolf Nederpel AV De Spar...n Jongens 36,69 36,31 0
19 Thijs van Duijn ARV Ilion Jongens 34,78 --- 0
20 Tim Groeneveld AV Suomi Jongens 34,19 --- 0
21 Marco Schutter AV Haarlem Jongens 33,51 36,19 389
22 Siem Prins AV Haarlem Jongens 33,10 31,30 0
23 Freek Tie...enesteege AV Clytoneus Jongens 32,83 --- 378
24 Jamaal Awad DEM Jongens 32,72 --- 376
25 Oscar Heijdra Tempo AV Jongens 28,80 32,50 0
Matthijs Mugge Voorschote...7 Jongens DNS --- 0
Stijn Pauli Leiden Atl...ns Team 1 DNS --- 0
Laurens Corbière AV Clytoneus Jongens DNS --- 0
Vyron Saridin DEM Jongens DNS --- 0
Lars Heijboer AV `47 Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sven Poelmann Phanos Jongens 16,05 14,50 851
2 Jelle de Jong AV Lycurgus Jongens 13,25 13,37 681
3 Freek Tie...enesteege AV Clytoneus Jongens 12,38 --- 625
4 Gerben Dofferhoff Leiden Atl...ns Team 1 12,32 --- 621
5 Johnny van...hooneveld AV 1923 Jongens 11,85 --- 590
6 Wolf Nederpel AV De Spar...n Jongens 11,32 10,76 554
7 Koen Stapel ARV Ilion Jongens 11,23 12,00 548
8 Floris Aarts AV 1923 Jongens 11,17 --- 0
9 Bart Groeneveld AV Suomi Jongens 10,92 --- 526
10 Niels Lambers KAV Holland Jongens 10,82 11,01 519
11 Mart Kroon AV De Spar...n Jongens 10,59 10,65 0
12 Alexander Soethout DEM Jongens 10,49 --- 496
13 Tijmen Ottenheim Leiden Atl...ns Team 1 10,45 --- 0
14 Mischa de Haan Leiden Atl...ns Team 2 10,37 --- 487
15 Rob Lassche AAC Jongens 10,14 --- 470
16 Martijn Beekhuis KAV Holland Jongens 9,95 10,60 0
17 Niek Tel AV Lycurgus Jongens 9,87 10,58 0
18 Wessel Wiersema Leiden Atl...ns Team 2 9,77 --- 0
19 Tim Groeneveld AV Suomi Jongens 9,71 --- 0
20 Remon van Duijnen AV `47 Jongens 9,59 --- 430
21 Oscar Heijdra Tempo AV Jongens 9,51 10,05 424
22 Marco Schutter AV Haarlem Jongens 8,86 9,14 374
23 Siem Prins AV Haarlem Jongens 8,56 8,17 0
24 Dennis Hu...en De Wit Voorschote...7 Jongens 8,44 --- 341
25 Thijs van Duijn ARV Ilion Jongens 8,13 --- 0
26 Stijn Heuvelman AV `47 Jongens 6,89 --- 0
Henrik Pröpper Phanos Jongens DNS 11,91 0
Laurens Corbière AV Clytoneus Jongens DNS --- 0
Kevin Jansen DEM Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - Kogelslingeren 6 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Thieme Schmidt Leiden Atl...ns Team 1 45,81 --- 743
2 Remon van Duijnen AV `47 Jongens 36,34 --- 597
3 Niels Poelwijk AV 1923 Jongens 32,79 --- 537
4 Niels Lambers KAV Holland Jongens 28,17 22,66 455
5 Rob Lassche AAC Jongens 26,23 --- 418
6 Marten Voorberg AV Lycurgus Jongens 23,94 --- 373
7 Siem Prins AV Haarlem Jongens 20,40 --- 299
8 Michael Middelkoop ARV Ilion Jongens 20,02 --- 290
9 Mart Kroon AV De Spar...n Jongens 19,73 --- 284
10 Jordy Kluft DEM Jongens 19,16 --- 271
11 Bart Groeneveld AV Suomi Jongens 18,91 --- 266
12 Oscar Heijdra Tempo AV Jongens 18,86 --- 265
13 Felix Burger Phanos Jongens 17,58 --- 235
14 Wessel Wiersema Leiden Atl...ns Team 2 15,44 --- 183
Laurens Corbière AV Clytoneus Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ruben van ...erdenburg AV De Spar...n Jongens 1,95 1,95 813
2 Liam van der Schaaf Phanos Jongens 1,90 1,85 769
3 Jelmer van Diepen AV Lycurgus Jongens 1,85 1,85 725
3 Davis Hagedoorn DEM Jongens 1,85 --- 725
5 Bram van der Jagt AV 1923 Jongens 1,80 --- 680
5 Richard Middelkoop ARV Ilion Jongens 1,80 --- 680
5 Lars van G... Brouwers AV Clytoneus Jongens 1,80 --- 680
8 Hans Harting AV `47 Jongens 1,75 --- 634
9 David Rosdorff AV Suomi Jongens 1,70 --- 587
10 Luwe Groot Phanos Jongens 1,70 1,70 0
11 Sil Negenman KAV Holland Jongens 1,70 1,70 587
11 Robbert Solleveld Voorschote...7 Jongens 1,70 --- 587
11 Tijmen Ottenheim Leiden Atl...ns Team 1 1,70 --- 587
14 Tiago Smithuis ARV Ilion Jongens 1,70 --- 0
15 Floris Aarts AV 1923 Jongens 1,65 --- 0
15 Steven Oosterkamp AV De Spar...n Jongens 1,65 1,70 0
17 Paul Zuiderduin AV Haarlem Jongens 1,60 1,80 492
18 Jesse Pupping AV Lycurgus Jongens 1,60 1,65 0
19 Wessel van Leur Leiden Atl...ns Team 2 1,60 --- 492
19 Lukas Kotkamp Tempo AV Jongens 1,60 --- 492
21 Synnargio Ignatia DEM Jongens 1,50 --- 0
Jasper de Hon AAC Jongens DNS --- 0
Mike van der Hoek AV Clytoneus Jongens DNS --- 0
Stijn Heuvelman AV `47 Jongens DNS --- 0
Mike van Dijk AV Haarlem Jongens --- ---



Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus Jongens 4,00 4,20 807
2 Tim van Vugt AV Haarlem Jongens 3,90 4,00 781
3 Philip van de Beek Phanos Jongens 3,80 --- 754
3 Jos Hoogewerf KAV Holland Jongens 3,80 3,52 754
3 Alexander Soethout DEM Jongens 3,80 --- 754
6 Julian Record AV 1923 Jongens 3,50 3,50 673
7 Stein Wisse Leiden Atl...ns Team 1 3,30 --- 616
7 Hans Harting AV `47 Jongens 3,30 --- 616
9 Jasper de Hon AAC Jongens 3,10 --- 558
9 Jurgen van der Zwet AV De Spar...n Jongens 3,10 3,00 558
11 Jelle Heijne AV Clytoneus Jongens 3,00 --- 528
12 Axel Dasbach Leiden Atl...ns Team 2 2,90 --- 498
13 Jochem Sluijter Tempo AV Jongens 2,50 --- 371
Koen Stapel ARV Ilion Jongens NM --- 0



Jongens Junior A - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Alexander Soethout DEM Jongens 7,10 +0.6 m/s--- 840
2 Johnny van...hooneveld AV 1923 Jongens 6,35 +2.0 m/s--- 682
3 Quincy Stjeward Phanos Jongens 6,31 +0.5 m/s6,42 673
4 Jelle de Jong AV Lycurgus Jongens 6,29 +1.0 m/s6,07 669
5 Julian Record AV 1923 Jongens 6,25 +0.0 m/s--- 0
6 Jarik Beukers AV De Spar...n Jongens 6,09 +0.9 m/s5,88 625
7 Joshua Wegman Leiden Atl...ns Team 2 6,01 +0.0 m/s--- 607
8 Lucas van Klaveren ARV Ilion Jongens 5,99 +1.4 m/s--- 603
9 Delano de ...Marreiros KAV Holland Jongens 5,89 +0.2 m/s5,75 580
10 Tim van Vugt AV Haarlem Jongens 5,88 +0.0 m/s5,99 578
11 Stein Wisse Leiden Atl...ns Team 1 5,81 +0.2 m/s--- 562
12 Anthony Markus AV Lycurgus Jongens 5,75 +0.8 m/s--- 0
13 Daan Schuurman AV `47 Jongens 5,71 +0.0 m/s--- 539
14 Mischa Lips ARV Ilion Jongens 5,67 +0.9 m/s--- 0
15 Igor Uiterwijk KAV Holland Jongens 5,49 +3.8 m/s5,75 0
16 Daan Alers Tempo AV Jongens 5,43 +0.1 m/s--- 474
17 Wessel Kruin AV Haarlem Jongens 5,36 +1.4 m/s4,86 0
18 Synnargio Ignatia DEM Jongens 5,22 +0.2 m/s--- 0
19 Alex van Noort AV De Spar...n Jongens 5,20 +0.7 m/s4,93 0
20 Axel Dasbach Leiden Atl...ns Team 2 5,14 +0.0 m/s--- 0
21 Robbert Solleveld Voorschote...7 Jongens 4,73 +0.9 m/s--- 304
22 Quint de C...Delwijnen AV Suomi Jongens 4,64 +0.9 m/s--- 282
23 Jay Legrand Tempo AV Jongens 4,59 +0.0 m/s--- 0
24 Achraf Mohammadi AAC Jongens 4,09 +3.0 m/s--- 137
Imre Fodi Phanos Jongens DNS 5,60 0
Jeroen Reijman Leiden Atl...ns Team 1 DNS --- 0
Lars van G... Brouwers AV Clytoneus Jongens DNS --- 0
Lukas Brand AV `47 Jongens DNS --- 0



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Andrea Bouma AV De Spar...n Meisjes 12,15 -1.3 m/s12,12 841
2 Yasmin Liverpool Leiden Atl...es Team 1 12,31 -1.3 m/s12,41 809
3 Gabriëlla...der Wijck Phanos Meisjes 12,47 -1.3 m/s12,26 777
4 Janke Strijp AV 1923 Meisjes 12,48 -1.3 m/s12,44 775
5 Joanny Loeffen ARV Ilion Meisjes 12,52 -1.3 m/s12,40 767
6 Nikki Kraaijeveld AAC Meisjes 12,85 -0.3 m/s12,68 704
7 Renee van Rookhuizen DEM Meisjes 13,10 -0.3 m/s12,81 658
8 Liselot Thunissen KAV Holland Meisjes 13,13 -0.3 m/s13,13 653
9 Kyara Tjin-A-Lim Leiden Atl...es Team 1 13,33 -0.3 m/s13,00 0
10 Ivanka Heijstee AV Atverni Meisjes 13,33 -1.3 m/s13,29 618
11 Hanna Voorberg AV Lycurgus Meisjes 13,69 -0.3 m/s13,04 557
12 Zola Zwerver AAC Meisjes 13,70 -1.3 m/s13,45 0
13 Shanna Mol AV Lycurgus Meisjes 13,75 -0.3 m/s13,25 0
14 Anniek Uitenbroek AV `47 Meisjes 13,85 -1.3 m/s13,60 532
15 Rosita Abdollah AV 1923 Meisjes 13,99 -2.5 m/s14,05 0
16 Mieke Brinkman ARV Ilion Meisjes 14,14 -2.5 m/s14,00 0
16 Dorine Huisman AV Atverni Meisjes 14,14 -1.3 m/s13,69 0
18 Melanie Zoer AV DOKEV A...r Meisjes 14,29 -1.5 m/s14,53 463
19 Eline Sch...n Westrum DEM Meisjes 14,39 -2.5 m/s14,20 0
20 Arlette Schaefer AV Suomi Meisjes 14,43 -1.5 m/s--- 443
21 Yanika Einholz KAV Holland Meisjes 14,56 -2.5 m/s14,23 0
22 Melanie Overmars Leiden Atl...es Team 2 14,64 -1.3 m/s14,00 412
23 Laurien va...Coevering AV De Spar...n Meisjes 14,77 -1.5 m/s14,71 0
24 Björk Johannes AV DOKEV A...r Meisjes 15,01 -2.5 m/s14,52 0
25 Veerle Eijsbroek AV Suomi Meisjes 15,05 -1.5 m/s--- 0
Lorraine Gonizzi Leiden Atl...es Team 2 DQ 14,00 0
Sharon Spalburg Phanos Meisjes DNS 12,48 0
Anne de Jong AV `47 Meisjes DNS 15,00 0



Meisjes Junior A - 400 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Yasmin Liverpool Leiden Atl...es Team 1 56,22 57,39 902
2 Janke Strijp AV 1923 Meisjes 57,74 58,70 850
3 Owi Boon AV Lycurgus Meisjes 58,56 59,51 823
4 Nikki Kraaijeveld AAC Meisjes 1:00,43 1:00,50 764
5 Lotte van Stijn AV De Spar...n Meisjes 1:01,78 59,59 723
6 Lotte Pröpper Phanos Meisjes 1:01,83 --- 722
7 Sophie Baartman AV Atverni Meisjes 1:01,89 1:02,64 720
8 Carmen Oosterkamp AV De Spar...n Meisjes 1:02,72 1:04,63 0
9 Marlène Straathof AV `47 Meisjes 1:03,04 1:06,00 687
10 Merit Schuurman AAC Meisjes 1:03,51 1:08,00 0
11 Rinka Kranenburg AV `47 Meisjes 1:03,76 1:04,00 0
12 Anne-Lokke... der Zalm Leiden Atl...es Team 2 1:03,84 1:05,00 665
13 Justine Zwier AV 1923 Meisjes 1:04,66 1:04,50 0
14 Romy de Smit ARV Ilion Meisjes 1:06,31 1:03,00 600
15 Doortje Coffeng Leiden Atl...es Team 1 1:08,67 1:10,00 0
16 Lauren Legemaate ARV Ilion Meisjes 1:09,63 1:10,00 0
17 Marit Dommanschet AV Lycurgus Meisjes 1:13,08 1:12,00 0
18 Irene Cauwels AV Suomi Meisjes 1:13,17 --- 442
19 Marit Uitterdijk AV DOKEV A...r Meisjes 1:15,53 1:15,43 394
Laura Karamowa Phanos Meisjes DNS --- 0
Laura Leyen AV DOKEV A...r Meisjes DNS 1:11,89 0



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Roos van Elk Leiden Atl...es Team 1 2:18,17 2:16,42 813
2 Tara Yoro AV 1923 Meisjes 2:21,03 2:21,42 777
3 Rebecca Hulshof AV De Spar...n Meisjes 2:23,04 2:20,58 752
4 Evita Hoogeveen AV `47 Meisjes 2:23,97 2:28,00 741
5 Nora Winter AV Lycurgus Meisjes 2:26,89 2:22,10 707
6 Aylan Menick AV Atverni Meisjes 2:27,40 2:22,66 701
7 Marlène Straathof AV `47 Meisjes 2:28,49 2:29,00 0
8 Arlyn Haveman AAC Meisjes 2:30,06 2:28,00 671
9 Amina Schellekens Phanos Meisjes 2:34,08 --- 628
10 Lianne Daan AV De Spar...n Meisjes 2:35,87 2:40,31 0
11 Amal Maatoug Leiden Atl...es Team 2 2:37,12 2:25,00 597
12 Maartje van Asselt AV Suomi Meisjes 2:39,78 --- 571
13 Lisanne Wendling ARV Ilion Meisjes 2:45,18 2:40,00 521
14 Eline Roskam Leiden Atl...es Team 1 2:46,40 2:45,00 0
15 Loeka Klok AV 1923 Meisjes 2:50,12 2:54,51 0
Marije Haverkort AV Lycurgus Meisjes DNS 2:44,39 0
Dianne Conijn AV DOKEV A...r Meisjes DNF 2:38,50 0



Meisjes Junior A - 1500 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ynte Biemans AV Atverni Meisjes 4:52,71 4:51,09 722
2 Ijke Mourits KAV Holland Meisjes 4:59,91 4:59,99 677
3 Evita Hoogeveen AV `47 Meisjes 5:11,62 5:08,00 607
4 Carmen Oosterkamp AV De Spar...n Meisjes 5:22,48 5:09,08 547
5 Laura Karamowa Phanos Meisjes 5:22,76 --- 545
6 Naomi van Daalen Leiden Atl...es Team 1 5:27,47 5:15,00 520
7 Margot Hemminga Leiden Atl...es Team 2 5:29,15 5:20,00 512
8 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion Meisjes 5:35,61 5:00,00 479
9 Esmee Bakker AV Lycurgus Meisjes 5:39,11 5:00,00 462
10 Rochan Comello AV 1923 Meisjes 5:51,34 --- 405
11 Melanie Meyer AV DOKEV A...r Meisjes 6:13,40 --- 311
12 Zola Zwerver AAC Meisjes 6:36,54 6:00,00 224
Lois van Weringh Phanos Meisjes DNS --- 0
Bess van Noord AV Lycurgus Meisjes DNS 5:21,00 0
Dianne Conijn AV DOKEV A...r Meisjes DNS 5:15,00 0



Meisjes Junior A - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Janke Strijp AV 1923 Meisjes 14,82 -1.2 m/s14,75 769
2 Janneke Lemmerzaal Leiden Atl...es Team 1 15,26 -1.5 m/s15,57 721
3 Nikki Kraaijeveld AAC Meisjes 15,38 -1.2 m/s15,24 708
4 Jacqueline Muts Phanos Meisjes 15,42 -1.2 m/s14,79 704
5 Joanny Loeffen ARV Ilion Meisjes 15,55 -1.2 m/s15,00 691
6 Iris de Ruiter AV 1923 Meisjes 15,76 -1.2 m/s15,45 0
7 Shanna Mol AV Lycurgus Meisjes 16,48 -1.5 m/s16,00 601
8 Joyce Kraaijenbrink AV `47 Meisjes 16,61 -1.5 m/s17,80 589
9 Kyara Tjin-A-Lim Leiden Atl...es Team 1 17,00 -1.5 m/s17,00 0
10 Rebecca Hulshof AV De Spar...n Meisjes 17,01 -1.5 m/s16,05 554
11 Sophie Jebose AAC Meisjes 17,39 -1.5 m/s16,08 0
12 Hanna Knotnerus AV Feniks Meisjes 17,55 -0.8 m/s--- 510
13 Lysette Wanders ARV Ilion Meisjes 18,11 -1.4 m/s18,00 0
14 Anneloes Pluimert AV De Spar...n Meisjes 18,51 -1.4 m/s18,41 0
15 Lorraine Gonizzi Leiden Atl...es Team 2 18,78 -1.4 m/s18,00 418
16 Suzanne Miltenburg AV Atverni Meisjes 19,41 -0.8 m/s--- 375
17 Froukje van der Veen Leiden Atl...es Team 2 19,59 -1.4 m/s18,00 0
18 Desirée van Beest AV Atverni Meisjes 19,68 -0.8 m/s19,96 0
19 Björk Johannes AV DOKEV A...r Meisjes 19,83 -1.4 m/s17,82 348
20 Melanie Meyer AV DOKEV A...r Meisjes 26,89 -0.8 m/s--- 0
Anne de Jong AV `47 Meisjes DNS 20,00 0
Lotje van Erp Phanos Meisjes DNF 14,80 0



Meisjes Junior A - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 48,55 841
2 AV De Spartaan Meisjes (4x100m) AV De Spartaan - MJA 4 49,86 775
3 AAC Meisjes (4x100m) AAC - MJA 5 50,65 737
4 AV 1923 Meisjes (4x100m) AV 1923 - MJA 4 51,04 718
5 Phanos Meisjes (4x100m) Phanos - MJA 5 51,27 708
6 KAV Holland Meisjes (4x100m) KAV Holland - MJA 4 51,70 688
7 AV `47 Meisjes (4x100m) AV `47 - MJA 4 51,84 681
8 AV Lycurgus Meisjes (4x100m) AV Lycurgus - MJA 4 52,34 659
9 ARV Ilion Meisjes (4x100m) ARV Ilion - MJA 4 55,76 516
10 AV Suomi Meisjes (4x100m) AV Suomi - MJA 4 55,94 509
11 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 (4x100m) Leiden Atletiek - MJA 4 56,61 483
12 AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Meisjes (4x100m) - MJA 4 57,20 460
13 AV Atverni Meisjes (4x100m) AV Atverni - MJA 4 DQ 0
13 AV Feniks Meisjes (4x100m) AV Feniks - MJA 0 DNS 0
13 AV NOVA Meisjes (4x100m) AV NOVA - MJA 0 DNS 0
13 BAV Meisjes (4x100m) BAV - MJA 0 DNS 0
13 DEM Meisjes (4x100m) DEM - MJA 0 DNS 0



Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Iris de Ruiter AV 1923 Meisjes 40,33 --- 771
2 Lieke Schmidt Leiden Atl...es Team 1 38,93 --- 749
3 Lotte Pröpper Phanos Meisjes 36,84 --- 716
4 Charlotte Hopman AV Lycurgus Meisjes 35,46 45,64 693
5 Lucinde Wiersema Leiden Atl...es Team 1 34,22 --- 0
6 Tamara Eleonora ARV Ilion Meisjes 34,14 --- 671
7 Keeley Heijdeman AAC Meisjes 33,35 --- 658
8 Arlyn Haveman AAC Meisjes 31,21 --- 0
9 Lianne Daan AV De Spar...n Meisjes 30,07 30,00 600
10 Inge de Willigen AV De Spar...n Meisjes 28,34 30,53 0
11 Lotte Paardekooper DEM Meisjes 28,19 30,52 566
12 Anouschka de Waal AV `47 Meisjes 27,81 --- 559
13 Amal Maatoug Leiden Atl...es Team 2 27,32 --- 549
14 Laura Leyen AV DOKEV A...r Meisjes 25,87 27,55 522
15 Marieke Mul KAV Holland Meisjes 25,70 29,01 518
16 Amber van Mensch Leiden Atl...es Team 2 25,35 --- 0
17 Hanna Voorberg AV Lycurgus Meisjes 25,31 28,77 0
18 Dion Kies DEM Meisjes 24,87 25,70 0
19 Justine Zwier AV 1923 Meisjes 22,55 --- 0
20 Yanika Einholz KAV Holland Meisjes 21,49 21,50 0
21 Josephine Kandeh Phanos Meisjes 21,04 27,10 0
22 Romy de Smit ARV Ilion Meisjes 20,74 --- 0
23 Marit Uitterdijk AV DOKEV A...r Meisjes 15,05 17,51 0
24 Maartje van Asselt AV Suomi Meisjes 14,95 --- 281
25 Anouk van der Linden AV Atverni Meisjes 14,83 --- 278
26 Indy Post AV Suomi Meisjes 13,91 --- 0
Anne de Jong AV `47 Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Keeley Heijdeman AAC Meisjes 12,05 --- 722
2 Jacqueline Muts Phanos Meisjes 11,92 --- 714
3 Iris de Ruiter AV 1923 Meisjes 11,63 --- 696
4 Racquelle Biezen AV 1923 Meisjes 11,04 --- 0
5 Joanny Loeffen ARV Ilion Meisjes 10,77 --- 641
6 Lucinde Wiersema Leiden Atl...es Team 1 10,09 --- 595
7 Marieke Mul KAV Holland Meisjes 9,34 9,01 544
8 Laura Leyen AV DOKEV A...r Meisjes 9,26 9,31 538
9 Inge de Willigen AV De Spar...n Meisjes 9,22 10,37 535
10 Anouschka de Waal AV `47 Meisjes 9,18 --- 533
11 Marije Efdee Leiden Atl...es Team 1 9,17 --- 0
11 Tamara Eleonora ARV Ilion Meisjes 9,17 --- 0
13 Renee van Deudekom AV Lycurgus Meisjes 8,82 10,00 507
14 Julia Wolbink AAC Meisjes 8,45 --- 0
15 Emma de Koning AV Lycurgus Meisjes 8,31 10,00 0
16 Anneloes Pluimert AV De Spar...n Meisjes 8,11 --- 0
17 Amber van Mensch Leiden Atl...es Team 2 7,76 --- 428
18 Robin Post AV DOKEV A...r Meisjes 7,71 8,45 0
19 Nynke Jongejan Leiden Atl...es Team 2 7,53 --- 0
20 Lisa Goossens Phanos Meisjes 7,16 9,00 0
21 Anouk van der Linden AV Atverni Meisjes 7,11 --- 376
22 Irene Cauwels AV Suomi Meisjes 6,96 --- 364
23 Dion Kies DEM Meisjes 6,63 5,90 337
Lotte Paardekooper DEM Meisjes DNS 7,89 0
Emma Zaad AV `47 Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Marije Efdee Leiden Atl...es Team 1 48,21 --- 858
2 Amy Vermeer DEM Meisjes 32,74 34,00 634
3 Dorien Oosterhuis ARV Ilion Meisjes 27,36 --- 544
4 Robin Post AV DOKEV A...r Meisjes 25,04 32,69 502
5 Julia Wolbink AAC Meisjes 24,62 --- 494
6 Rianne Klooster Phanos Meisjes 21,99 --- 444
7 Anouschka de Waal AV `47 Meisjes 21,95 --- 444
8 Amber van Mensch Leiden Atl...es Team 2 21,29 --- 430
9 Racquelle Biezen AV 1923 Meisjes 19,80 --- 400
10 Marieke Mul KAV Holland Meisjes 19,01 22,01 384
11 Inge de Willigen AV De Spar...n Meisjes 18,83 --- 380
12 Emma de Koning AV Lycurgus Meisjes 18,77 --- 379
13 Suzanne Miltenburg AV Atverni Meisjes 13,33 --- 254



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sterre de Booy ARV Ilion Meisjes 1,70 --- 934
2 Lucinde Wiersema Leiden Atl...es Team 1 1,65 --- 883
3 Racquelle Biezen AV 1923 Meisjes 1,55 --- 779
3 Hanna Knotnerus AV Feniks Meisjes 1,55 --- 779
3 Juliette Bruin AV DOKEV A...r Meisjes 1,55 1,55 779
3 Andrea Bouma AV De Spar...n Meisjes 1,55 --- 779
7 Lisa Goossens Phanos Meisjes 1,50 1,70 726
7 Noelle Kreijsig AV Lycurgus Meisjes 1,50 1,55 726
7 Judith Endstra KAV Holland Meisjes 1,50 1,60 726
7 Arlyn Haveman AAC Meisjes 1,50 --- 726
7 Nynke Jongejan Leiden Atl...es Team 2 1,50 --- 726
7 Eline Sch...n Westrum DEM Meisjes 1,50 1,40 726
13 Nora Winter AV Lycurgus Meisjes 1,45 --- 0
13 Angelique Oyewole AV 1923 Meisjes 1,45 --- 0
13 Romy de Smit ARV Ilion Meisjes 1,45 --- 0
13 Melanie Meyer AV DOKEV A...r Meisjes 1,45 --- 0
17 Rianne Klooster Phanos Meisjes 1,40 --- 0
17 Lieke Schmidt Leiden Atl...es Team 1 1,40 --- 0
17 Renee van Rookhuizen DEM Meisjes 1,40 1,45 0
20 Rinka Kranenburg AV `47 Meisjes 1,35 --- 550
21 Juliette Pluimert AV De Spar...n Meisjes 1,30 1,35 0
22 Anouk van der Linden AV Atverni Meisjes 1,20 --- 348
Emma Zaad AV `47 Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Tara Yoro AV 1923 Meisjes 5,45 +3.1 m/s--- 783
2 Sterre de Booy ARV Ilion Meisjes 5,30 +1.9 m/s--- 748
3 Jacqueline Muts Phanos Meisjes 5,23 +1.1 m/s5,30 732
4 Sophie Jebose AAC Meisjes 5,21 +1.9 m/s--- 727
5 Janneke Lemmerzaal Leiden Atl...es Team 1 5,20 +0.0 m/s--- 724
5 Anniek Uitenbroek AV `47 Meisjes 5,20 +0.0 m/s--- 724
7 Merit Schuurman AAC Meisjes 5,04 +2.0 m/s--- 0
8 Renee van Rookhuizen DEM Meisjes 4,94 +1.7 m/s5,47 662
9 Naseya Weinchard AV 1923 Meisjes 4,87 +1.6 m/s--- 0
10 Annemarie ten Kate AV De Spar...n Meisjes 4,87 +1.8 m/s5,08 645
11 Lotte van Stijn AV De Spar...n Meisjes 4,85 +3.2 m/s5,03 0
12 Celeste Menso AV Suomi Meisjes 4,81 +2.8 m/s--- 631
13 Minke Bosma AV Lycurgus Meisjes 4,80 +0.6 m/s5,15 628
14 Judith Endstra KAV Holland Meisjes 4,73 +1.4 m/s5,01 611
15 Hanna Knotnerus AV Feniks Meisjes 4,71 +0.6 m/s--- 606
16 Joyce Kraaijenbrink AV `47 Meisjes 4,65 +0.0 m/s--- 0
17 Melanie Zoer AV DOKEV A...r Meisjes 4,47 +2.0 m/s4,01 546
18 Naomi van Daalen Leiden Atl...es Team 1 4,45 +0.7 m/s--- 0
19 Lysette Wanders ARV Ilion Meisjes 4,28 +1.7 m/s--- 0
20 Desirée van Beest AV Atverni Meisjes 4,26 +1.1 m/s--- 492
21 Anne-Lokke... der Zalm Leiden Atl...es Team 2 4,25 +2.4 m/s--- 489
22 Dorine Huisman AV Atverni Meisjes 4,24 +1.9 m/s--- 0
23 Noortje Kwakernaak Phanos Meisjes 4,13 +0.0 m/s4,90 0
23 Froukje van der Veen Leiden Atl...es Team 2 4,13 +1.1 m/s--- 0
25 Björk Johannes AV DOKEV A...r Meisjes 4,11 +1.9 m/s4,24 0
26 Indy Post AV Suomi Meisjes 3,80 +1.7 m/s--- 0