Competitiestand Vrouwen U20
# Team Leden Punten
1 Leiden Atletiek Meisjes Team 1 Leiden Atletiek - MJA
Begeleider: Marc de Haan
10 8415
2 AV 1923 Meisjes AV 1923 - MJA
Begeleider: Theo Danes
10 7723
3 Phanos Meisjes Phanos - MJA
Begeleider: Carolina den Heeten
Jurylid: Zie Phanos Jongens
12 7416
4 AAC Meisjes AAC - MJA
Begeleider: Rob Schuurman, Niels Kruller
Jurylid: Laurens Storm
8 7135
5 AV De Spartaan Meisjes AV De Spartaan - MJA
Begeleider: Anthony Ott
Jurylid: Vincent van Stijn
10 7131
6 ARV Ilion Meisjes ARV Ilion - MJA
Begeleider: Alessandro Lentze & Emiel Koolstra
Jurylid: ntb
10 7112
7 AV Lycurgus Meisjes AV Lycurgus - MJA
Begeleider: Frank Stam
Jurylid: Nog niet bekend
14 6742
8 AV `47 Meisjes AV `47 - MJA
Begeleider: Ton Groenendijk
Jurylid: Ton Groenendijk
8 6647
9 Leiden Atletiek Meisjes Team 2 Leiden Atletiek - MJA
Begeleider: Marc de Haan
8 5709
10 AV Atverni Meisjes AV Atverni - MJA
Begeleider: Geen
Jurylid: Theo van der Linden
8 4884
11 AV DOKEV Anna Paulowna / AV Wieringermeer Meisjes - MJA
Begeleider: Chris Eykelenboom
Jurylid: Alex Vaars
8 4863
12 KAV Holland Meisjes KAV Holland - MJA
Begeleider: Ivo van Haaren
6 4801
13 DEM Meisjes DEM - MJA
Begeleider: Martien Martens
5 3583
14 AV Suomi Meisjes AV Suomi - MJA
Begeleider: Maartje van Asselt
6 3241
15 AV Feniks Meisjes AV Feniks - MJA
Begeleider: Pieter Knotnerus
Jurylid: nnb
1 1895
16 AV NOVA Meisjes AV NOVA - MJA 0 0
16 BAV Meisjes BAV - MJA 0 0

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior A

# Naam Res OBP
1 Andrea Bouma AV De Spar...n Meisjes 12,15 -1.3 m/s12,12
2 Yasmin Liverpool Leiden Atl...es Team 1 12,31 -1.3 m/s12,41
3 Gabriëlla...der Wijck Phanos Meisjes 12,47 -1.3 m/s12,26
4 Janke Strijp AV 1923 Meisjes 12,48 -1.3 m/s12,44
5 Joanny Loeffen ARV Ilion Meisjes 12,52 -1.3 m/s12,40
6 Nikki Kraaijeveld AAC Meisjes 12,85 -0.3 m/s12,68
7 Renee van Rookhuizen DEM Meisjes 13,10 -0.3 m/s12,81
8 Liselot Thunissen KAV Holland Meisjes 13,13 -0.3 m/s13,13
9 Kyara Tjin-A-Lim Leiden Atl...es Team 1 13,33 -0.3 m/s13,00
9 Ivanka Heijstee AV Atverni Meisjes 13,33 -1.3 m/s13,29
11 Hanna Voorberg AV Lycurgus Meisjes 13,69 -0.3 m/s13,04
12 Zola Zwerver AAC Meisjes 13,70 -1.3 m/s13,45
13 Shanna Mol AV Lycurgus Meisjes 13,75 -0.3 m/s13,25
14 Anniek Uitenbroek AV `47 Meisjes 13,85 -1.3 m/s13,60
15 Rosita Abdollah AV 1923 Meisjes 13,99 -2.5 m/s14,05
16 Mieke Brinkman ARV Ilion Meisjes 14,14 -2.5 m/s14,00
16 Dorine Huisman AV Atverni Meisjes 14,14 -1.3 m/s13,69
18 Melanie Zoer AV DOKEV A...r Meisjes 14,29 -1.5 m/s14,53
19 Eline Sch...n Westrum DEM Meisjes 14,39 -2.5 m/s14,20
20 Arlette Schaefer AV Suomi Meisjes 14,43 -1.5 m/s---
21 Yanika Einholz KAV Holland Meisjes 14,56 -2.5 m/s14,23
22 Melanie Overmars Leiden Atl...es Team 2 14,64 -1.3 m/s14,00
23 Laurien va...Coevering AV De Spar...n Meisjes 14,77 -1.5 m/s14,71
24 Björk Johannes AV DOKEV A...r Meisjes 15,01 -2.5 m/s14,52
25 Veerle Eijsbroek AV Suomi Meisjes 15,05 -1.5 m/s---
Lorraine Gonizzi Leiden Atl...es Team 2 DQ 14,00
Sharon Spalburg Phanos Meisjes DNS 12,48
Anne de Jong AV `47 Meisjes DNS 15,00

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Yasmin Liverpool Leiden Atl...es Team 1 56,22 57,39
2 Janke Strijp AV 1923 Meisjes 57,74 58,70
3 Owi Boon AV Lycurgus Meisjes 58,56 59,51
4 Nikki Kraaijeveld AAC Meisjes 1:00,43 1:00,50
5 Lotte van Stijn AV De Spar...n Meisjes 1:01,78 59,59
6 Lotte Pröpper Phanos Meisjes 1:01,83 ---
7 Sophie Baartman AV Atverni Meisjes 1:01,89 1:02,64
8 Carmen Oosterkamp AV De Spar...n Meisjes 1:02,72 1:04,63
9 Marlène Straathof AV `47 Meisjes 1:03,04 1:06,00
10 Merit Schuurman AAC Meisjes 1:03,51 1:08,00
11 Rinka Kranenburg AV `47 Meisjes 1:03,76 1:04,00
12 Anne-Lokke... der Zalm Leiden Atl...es Team 2 1:03,84 1:05,00
13 Justine Zwier AV 1923 Meisjes 1:04,66 1:04,50
14 Romy de Smit ARV Ilion Meisjes 1:06,31 1:03,00
15 Doortje Coffeng Leiden Atl...es Team 1 1:08,67 1:10,00
16 Lauren Legemaate ARV Ilion Meisjes 1:09,63 1:10,00
17 Marit Dommanschet AV Lycurgus Meisjes 1:13,08 1:12,00
18 Irene Cauwels AV Suomi Meisjes 1:13,17 ---
19 Marit Uitterdijk AV DOKEV A...r Meisjes 1:15,53 1:15,43
Laura Karamowa Phanos Meisjes DNS ---
Laura Leyen AV DOKEV A...r Meisjes DNS 1:11,89

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Roos van Elk Leiden Atl...es Team 1 2:18,17 2:16,42
2 Tara Yoro AV 1923 Meisjes 2:21,03 2:21,42
3 Rebecca Hulshof AV De Spar...n Meisjes 2:23,04 2:20,58
4 Evita Hoogeveen AV `47 Meisjes 2:23,97 2:28,00
5 Nora Winter AV Lycurgus Meisjes 2:26,89 2:22,10
6 Aylan Menick AV Atverni Meisjes 2:27,40 2:22,66
7 Marlène Straathof AV `47 Meisjes 2:28,49 2:29,00
8 Arlyn Haveman AAC Meisjes 2:30,06 2:28,00
9 Amina Schellekens Phanos Meisjes 2:34,08 ---
10 Lianne Daan AV De Spar...n Meisjes 2:35,87 2:40,31
11 Amal Maatoug Leiden Atl...es Team 2 2:37,12 2:25,00
12 Maartje van Asselt AV Suomi Meisjes 2:39,78 ---
13 Lisanne Wendling ARV Ilion Meisjes 2:45,18 2:40,00
14 Eline Roskam Leiden Atl...es Team 1 2:46,40 2:45,00
15 Loeka Klok AV 1923 Meisjes 2:50,12 2:54,51
Marije Haverkort AV Lycurgus Meisjes DNS 2:44,39
Dianne Conijn AV DOKEV A...r Meisjes DNF 2:38,50

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Ynte Biemans AV Atverni Meisjes 4:52,71 4:51,09
2 Ijke Mourits KAV Holland Meisjes 4:59,91 4:59,99
3 Evita Hoogeveen AV `47 Meisjes 5:11,62 5:08,00
4 Carmen Oosterkamp AV De Spar...n Meisjes 5:22,48 5:09,08
5 Laura Karamowa Phanos Meisjes 5:22,76 ---
6 Naomi van Daalen Leiden Atl...es Team 1 5:27,47 5:15,00
7 Margot Hemminga Leiden Atl...es Team 2 5:29,15 5:20,00
8 Pamela Al...e Ramirez ARV Ilion Meisjes 5:35,61 5:00,00
9 Esmee Bakker AV Lycurgus Meisjes 5:39,11 5:00,00
10 Rochan Comello AV 1923 Meisjes 5:51,34 ---
11 Melanie Meyer AV DOKEV A...r Meisjes 6:13,40 ---
12 Zola Zwerver AAC Meisjes 6:36,54 6:00,00
Lois van Weringh Phanos Meisjes DNS ---
Bess van Noord AV Lycurgus Meisjes DNS 5:21,00
Dianne Conijn AV DOKEV A...r Meisjes DNS 5:15,00

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Meisjes Junior A

# Naam Res OBP
1 Janke Strijp AV 1923 Meisjes 14,82 -1.2 m/s14,75
2 Janneke Lemmerzaal Leiden Atl...es Team 1 15,26 -1.5 m/s15,57
3 Nikki Kraaijeveld AAC Meisjes 15,38 -1.2 m/s15,24
4 Jacqueline Muts Phanos Meisjes 15,42 -1.2 m/s14,79
5 Joanny Loeffen ARV Ilion Meisjes 15,55 -1.2 m/s15,00
6 Iris de Ruiter AV 1923 Meisjes 15,76 -1.2 m/s15,45
7 Shanna Mol AV Lycurgus Meisjes 16,48 -1.5 m/s16,00
8 Joyce Kraaijenbrink AV `47 Meisjes 16,61 -1.5 m/s17,80
9 Kyara Tjin-A-Lim Leiden Atl...es Team 1 17,00 -1.5 m/s17,00
10 Rebecca Hulshof AV De Spar...n Meisjes 17,01 -1.5 m/s16,05
11 Sophie Jebose AAC Meisjes 17,39 -1.5 m/s16,08
12 Hanna Knotnerus AV Feniks Meisjes 17,55 -0.8 m/s---
13 Lysette Wanders ARV Ilion Meisjes 18,11 -1.4 m/s18,00
14 Anneloes Pluimert AV De Spar...n Meisjes 18,51 -1.4 m/s18,41
15 Lorraine Gonizzi Leiden Atl...es Team 2 18,78 -1.4 m/s18,00
16 Suzanne Miltenburg AV Atverni Meisjes 19,41 -0.8 m/s---
17 Froukje van der Veen Leiden Atl...es Team 2 19,59 -1.4 m/s18,00
18 Desirée van Beest AV Atverni Meisjes 19,68 -0.8 m/s19,96
19 Björk Johannes AV DOKEV A...r Meisjes 19,83 -1.4 m/s17,82
20 Melanie Meyer AV DOKEV A...r Meisjes 26,89 -0.8 m/s---
Anne de Jong AV `47 Meisjes DNS 20,00
Lotje van Erp Phanos Meisjes DNF 14,80

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Iris de Ruiter AV 1923 Meisjes 40,33 ---
2 Lieke Schmidt Leiden Atl...es Team 1 38,93 ---
3 Lotte Pröpper Phanos Meisjes 36,84 ---
4 Charlotte Hopman AV Lycurgus Meisjes 35,46 45,64
5 Lucinde Wiersema Leiden Atl...es Team 1 34,22 ---
6 Tamara Eleonora ARV Ilion Meisjes 34,14 ---
7 Keeley Heijdeman AAC Meisjes 33,35 ---
8 Arlyn Haveman AAC Meisjes 31,21 ---
9 Lianne Daan AV De Spar...n Meisjes 30,07 30,00
10 Inge de Willigen AV De Spar...n Meisjes 28,34 30,53
11 Lotte Paardekooper DEM Meisjes 28,19 30,52
12 Anouschka de Waal AV `47 Meisjes 27,81 ---
13 Amal Maatoug Leiden Atl...es Team 2 27,32 ---
14 Laura Leyen AV DOKEV A...r Meisjes 25,87 27,55
15 Marieke Mul KAV Holland Meisjes 25,70 29,01
16 Amber van Mensch Leiden Atl...es Team 2 25,35 ---
17 Hanna Voorberg AV Lycurgus Meisjes 25,31 28,77
18 Dion Kies DEM Meisjes 24,87 25,70
19 Justine Zwier AV 1923 Meisjes 22,55 ---
20 Yanika Einholz KAV Holland Meisjes 21,49 21,50
21 Josephine Kandeh Phanos Meisjes 21,04 27,10
22 Romy de Smit ARV Ilion Meisjes 20,74 ---
23 Marit Uitterdijk AV DOKEV A...r Meisjes 15,05 17,51
24 Maartje van Asselt AV Suomi Meisjes 14,95 ---
25 Anouk van der Linden AV Atverni Meisjes 14,83 ---
26 Indy Post AV Suomi Meisjes 13,91 ---
Anne de Jong AV `47 Meisjes DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Keeley Heijdeman AAC Meisjes 12,05 ---
2 Jacqueline Muts Phanos Meisjes 11,92 ---
3 Iris de Ruiter AV 1923 Meisjes 11,63 ---
4 Racquelle Biezen AV 1923 Meisjes 11,04 ---
5 Joanny Loeffen ARV Ilion Meisjes 10,77 ---
6 Lucinde Wiersema Leiden Atl...es Team 1 10,09 ---
7 Marieke Mul KAV Holland Meisjes 9,34 9,01
8 Laura Leyen AV DOKEV A...r Meisjes 9,26 9,31
9 Inge de Willigen AV De Spar...n Meisjes 9,22 10,37
10 Anouschka de Waal AV `47 Meisjes 9,18 ---
11 Marije Efdee Leiden Atl...es Team 1 9,17 ---
11 Tamara Eleonora ARV Ilion Meisjes 9,17 ---
13 Renee van Deudekom AV Lycurgus Meisjes 8,82 10,00
14 Julia Wolbink AAC Meisjes 8,45 ---
15 Emma de Koning AV Lycurgus Meisjes 8,31 10,00
16 Anneloes Pluimert AV De Spar...n Meisjes 8,11 ---
17 Amber van Mensch Leiden Atl...es Team 2 7,76 ---
18 Robin Post AV DOKEV A...r Meisjes 7,71 8,45
19 Nynke Jongejan Leiden Atl...es Team 2 7,53 ---
20 Lisa Goossens Phanos Meisjes 7,16 9,00
21 Anouk van der Linden AV Atverni Meisjes 7,11 ---
22 Irene Cauwels AV Suomi Meisjes 6,96 ---
23 Dion Kies DEM Meisjes 6,63 5,90
Lotte Paardekooper DEM Meisjes DNS 7,89
Emma Zaad AV `47 Meisjes DNS ---

Uitslagen Kogelslingeren 4 kilogram Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Marije Efdee Leiden Atl...es Team 1 48,21 ---
2 Amy Vermeer DEM Meisjes 32,74 34,00
3 Dorien Oosterhuis ARV Ilion Meisjes 27,36 ---
4 Robin Post AV DOKEV A...r Meisjes 25,04 32,69
5 Julia Wolbink AAC Meisjes 24,62 ---
6 Rianne Klooster Phanos Meisjes 21,99 ---
7 Anouschka de Waal AV `47 Meisjes 21,95 ---
8 Amber van Mensch Leiden Atl...es Team 2 21,29 ---
9 Racquelle Biezen AV 1923 Meisjes 19,80 ---
10 Marieke Mul KAV Holland Meisjes 19,01 22,01
11 Inge de Willigen AV De Spar...n Meisjes 18,83 ---
12 Emma de Koning AV Lycurgus Meisjes 18,77 ---
13 Suzanne Miltenburg AV Atverni Meisjes 13,33 ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Sterre de Booy ARV Ilion Meisjes 1,70 ---
2 Lucinde Wiersema Leiden Atl...es Team 1 1,65 ---
3 Racquelle Biezen AV 1923 Meisjes 1,55 ---
3 Hanna Knotnerus AV Feniks Meisjes 1,55 ---
3 Juliette Bruin AV DOKEV A...r Meisjes 1,55 1,55
3 Andrea Bouma AV De Spar...n Meisjes 1,55 ---
7 Lisa Goossens Phanos Meisjes 1,50 1,70
7 Noelle Kreijsig AV Lycurgus Meisjes 1,50 1,55
7 Judith Endstra KAV Holland Meisjes 1,50 1,60
7 Arlyn Haveman AAC Meisjes 1,50 ---
7 Nynke Jongejan Leiden Atl...es Team 2 1,50 ---
7 Eline Sch...n Westrum DEM Meisjes 1,50 1,40
13 Nora Winter AV Lycurgus Meisjes 1,45 ---
13 Angelique Oyewole AV 1923 Meisjes 1,45 ---
13 Romy de Smit ARV Ilion Meisjes 1,45 ---
13 Melanie Meyer AV DOKEV A...r Meisjes 1,45 ---
17 Rianne Klooster Phanos Meisjes 1,40 ---
17 Lieke Schmidt Leiden Atl...es Team 1 1,40 ---
17 Renee van Rookhuizen DEM Meisjes 1,40 1,45
20 Rinka Kranenburg AV `47 Meisjes 1,35 ---
21 Juliette Pluimert AV De Spar...n Meisjes 1,30 1,35
22 Anouk van der Linden AV Atverni Meisjes 1,20 ---
Emma Zaad AV `47 Meisjes DNS ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

# Naam Res OBP
1 Tara Yoro AV 1923 Meisjes 5,45 +3.1 m/s---
2 Sterre de Booy ARV Ilion Meisjes 5,30 +1.9 m/s---
3 Jacqueline Muts Phanos Meisjes 5,23 +1.1 m/s5,30
4 Sophie Jebose AAC Meisjes 5,21 +1.9 m/s---
5 Janneke Lemmerzaal Leiden Atl...es Team 1 5,20 +0.0 m/s---
5 Anniek Uitenbroek AV `47 Meisjes 5,20 +0.0 m/s---
7 Merit Schuurman AAC Meisjes 5,04 +2.0 m/s---
8 Renee van Rookhuizen DEM Meisjes 4,94 +1.7 m/s5,47
9 Naseya Weinchard AV 1923 Meisjes 4,87 +1.6 m/s---
9 Annemarie ten Kate AV De Spar...n Meisjes 4,87 +1.8 m/s5,08
11 Lotte van Stijn AV De Spar...n Meisjes 4,85 +3.2 m/s5,03
12 Celeste Menso AV Suomi Meisjes 4,81 +2.8 m/s---
13 Minke Bosma AV Lycurgus Meisjes 4,80 +0.6 m/s5,15
14 Judith Endstra KAV Holland Meisjes 4,73 +1.4 m/s5,01
15 Hanna Knotnerus AV Feniks Meisjes 4,71 +0.6 m/s---
16 Joyce Kraaijenbrink AV `47 Meisjes 4,65 +0.0 m/s---
17 Melanie Zoer AV DOKEV A...r Meisjes 4,47 +2.0 m/s4,01
18 Naomi van Daalen Leiden Atl...es Team 1 4,45 +0.7 m/s---
19 Lysette Wanders ARV Ilion Meisjes 4,28 +1.7 m/s---
20 Desirée van Beest AV Atverni Meisjes 4,26 +1.1 m/s---
21 Anne-Lokke... der Zalm Leiden Atl...es Team 2 4,25 +2.4 m/s---
22 Dorine Huisman AV Atverni Meisjes 4,24 +1.9 m/s---
23 Noortje Kwakernaak Phanos Meisjes 4,13 +0.0 m/s4,90
23 Froukje van der Veen Leiden Atl...es Team 2 4,13 +1.1 m/s---
25 Björk Johannes AV DOKEV A...r Meisjes 4,11 +1.9 m/s4,24
26 Indy Post AV Suomi Meisjes 3,80 +1.7 m/s---