Competitiestand Mannen U20
# Team Leden Punten
1 Phanos Jongens Phanos - JJA
Begeleider: Carla Burggraaf
Jurylid: Ferenc Fodi (ver)
15 8317
2 AV 1923 Jongens AV 1923 - JJA
Begeleider: Theo Danes
12 8232
3 AV Lycurgus Jongens AV Lycurgus - JJA
Begeleider: Frank Stam
Jurylid: Nog niet bekend
13 7871
4 Leiden Atletiek Jongens Team 1 Leiden Atletiek - JJA
Begeleider: Marc de Haan
12 7788
5 DEM Jongens DEM - JJA
Begeleider: Carolien Adrichem
10 7413
6 AV De Spartaan Jongens AV De Spartaan - JJA
Begeleider: Anthony Ott
Jurylid: Vincent van Stijn
12 7283
7 KAV Holland Jongens KAV Holland - JJA
Begeleider: Ivo van Haaren
Jurylid: Hidde Koot (geen pols!)
10 6949
8 ARV Ilion Jongens ARV Ilion - JJA
Begeleider: Alessandro Lentze & Emiel Koolstra
Jurylid: ntb
10 6788
9 Tempo AV Jongens Tempo AV - JJA
Begeleider: Peter de Bruin
Jurylid: Wouter Cuppen
10 5878
10 AV Suomi Jongens AV Suomi - JJA
Begeleider: Bart Groeneveld
8 5834
11 AV `47 Jongens AV `47 - JJA
Begeleider: Ton Groenendijk
8 5821
12 AV Haarlem Jongens AV Haarlem - JJA
Begeleider: Niels Ran
Jurylid: Daan Oppenhuis
9 5794
13 AAC Jongens AAC - JJA
Begeleider: Rob Schuurman, Niels Kruller
Jurylid: Laurens Storm
6 5120
14 Leiden Atletiek Jongens Team 2 Leiden Atletiek - JJA
Begeleider: Marc de Haan
7 4864
15 AV Clytoneus Jongens AV Clytoneus - JJA
Begeleider: Thijs Ros
7 4064
16 Voorschoten `97 Jongens Voorschoten `97 - JJA
Begeleider: Ivo Grootscholte
Jurylid: Manon van Beelen
4 3081
17 U-Track Jongens U-Track - JJA 0 0

Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Elvis Afrifa AV 1923 Jongens 10,80 -0.7 m/s10,72
2 Serencio Lionahr Phanos Jongens 11,00 -0.7 m/s11,10
3 Jelle van Sunder AV Suomi Jongens 11,32 -0.7 m/s11,12
4 Orlando Misaine Phanos Jongens 11,47 -0.7 m/s11,23
5 Milo Zech...allebroek Leiden Atl...ns Team 1 11,51 -0.7 m/s11,43
6 Teun Wilde Voorschote...7 Jongens 11,60 -1.6 m/s11,61
6 Jordy Kluft DEM Jongens 11,60 -0.7 m/s11,37
8 Ezra Amokwandoh AV 1923 Jongens 11,71 -1.6 m/s11,49
9 Michen Biesaart ARV Ilion Jongens 11,80 -1.6 m/s11,50
9 Jamaal Awad DEM Jongens 11,80 -1.6 m/s11,52
11 Pim Pauel AV Haarlem Jongens 12,01 -1.6 m/s11,71
11 Richard Assendelft AV De Spar...n Jongens 12,01 -1.6 m/s11,71
13 Jelle Heijne AV Clytoneus Jongens 12,12 -2.0 m/s11,79
14 Wessel Kruin AV Haarlem Jongens 12,17 -1.8 m/s12,81
15 Mats Tjepkema AV Lycurgus Jongens 12,19 -2.0 m/s11,85
16 Mischa Lips ARV Ilion Jongens 12,23 -2.0 m/s11,99
17 Joshua Wegman Leiden Atl...ns Team 2 12,24 -1.0 m/s12,25
18 Anthony Markus AV Lycurgus Jongens 12,32 -1.0 m/s12,19
19 Stijn Pauli Leiden Atl...ns Team 1 12,37 -2.0 m/s11,85
20 Delano de ...Marreiros KAV Holland Jongens 12,41 -1.0 m/s12,44
21 Igor Uiterwijk KAV Holland Jongens 12,53 -1.0 m/s12,44
22 Lukas Brand AV `47 Jongens 12,54 -2.0 m/s11,80
23 Alex van Noort AV De Spar...n Jongens 12,72 -1.0 m/s12,56
24 Laurenz Kilian AAC Jongens 12,75 -1.8 m/s12,76
25 Stijn Heuvelman AV `47 Jongens 13,10 -1.8 m/s12,90
26 Jay Legrand Tempo AV Jongens 13,34 -1.8 m/s12,60
Lukas Kotkamp Tempo AV Jongens DQ ---

Uitslagen 400 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Jochem Dobber AV Suomi Jongens 48,48 47,86
2 Thieme Schmidt Leiden Atl...ns Team 1 49,57 50,51
3 Bram van der Jagt AV 1923 Jongens 50,38 51,22
4 Job Wiltink KAV Holland Jongens 50,87 50,99
5 Teun Wilde Voorschote...7 Jongens 51,69 53,00
6 Stijn van Weegberg Leiden Atl...ns Team 1 51,73 51,88
7 Davis Hagedoorn DEM Jongens 51,84 54,50
8 Thijmen Dofferhoff AV De Spar...n Jongens 52,85 53,19
9 Levi van Agthoven AV Clytoneus Jongens 52,99 52,51
10 Jaïr Wielzen Phanos Jongens 53,21 55,00
11 Biagio van... Straaten ARV Ilion Jongens 53,42 53,50
12 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus Jongens 53,53 52,98
13 Matthijs de Waal AV `47 Jongens 53,57 53,80
14 Richard Middelkoop ARV Ilion Jongens 53,94 53,50
15 Daan Alers Tempo AV Jongens 54,34 52,53
16 Roeland Heitkönig AV Haarlem Jongens 54,76 ---
17 Ruben van ...erdenburg AV De Spar...n Jongens 55,29 55,30
18 Rinner Zeinstra AV 1923 Jongens 55,42 55,60
19 Daan Molleman AV Suomi Jongens 55,79 56,15
20 Sebastiaan Ceuppens Tempo AV Jongens 55,95 57,93
21 Jesper Hout Leiden Atl...ns Team 2 56,30 58,00
22 Felix Burger Phanos Jongens 56,80 ---
23 Lucas Cohen AAC Jongens 57,95 1:03,00
24 Thijs van Noorloos AV Lycurgus Jongens 57,98 56,73
25 Daan Jansen AV Clytoneus Jongens 58,17 57,69
Tijn Pronk KAV Holland Jongens DNS 59,11
Kevin Jansen DEM Jongens DNS 52,30
Michaël Kooter AV `47 Jongens DNS 54,00

Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Waimana Viezee AAC Jongens 1:55,85 1:54,17
2 Sven Schoonebeek AV Lycurgus Jongens 1:57,94 1:58,00
3 Jelte van Atten Leiden Atl...ns Team 1 2:00,42 1:57,14
4 Alessio va... Straaten ARV Ilion Jongens 2:00,43 1:57,00
5 Stein Glastra AV 1923 Jongens 2:00,50 2:00,95
6 Thijmen Dofferhoff AV De Spar...n Jongens 2:00,97 2:03,49
7 Biagio van... Straaten ARV Ilion Jongens 2:04,32 2:05,00
8 Riwan Silva Luiken Phanos Jongens 2:06,24 2:04,51
9 Hans den Boer DEM Jongens 2:06,84 2:08,00
10 Thomas van...er Heijde Tempo AV Jongens 2:08,17 2:03,84
11 Jelco Kohlenberg DEM Jongens 2:08,41 2:08,00
12 Casper van der Luijt Leiden Atl...ns Team 1 2:10,55 2:10,00
13 Tijn Pronk KAV Holland Jongens 2:11,48 2:12,01
14 Mick Groeneveld KAV Holland Jongens 2:12,93 2:12,01
15 Quint de C...Delwijnen AV Suomi Jongens 2:13,55 2:12,61
16 Laurenz Kilian AAC Jongens 2:14,88 2:14,79
17 Roeland Heitkönig AV Haarlem Jongens 2:16,47 2:14,10
18 Job van den End Tempo AV Jongens 2:17,33 2:14,34
19 Basile Wieser Phanos Jongens 2:20,96 2:15,00
20 Dennis Kleij AV Lycurgus Jongens 2:23,97 2:20,00
21 Rogier van den Burgh Leiden Atl...ns Team 2 2:24,56 2:25,00
22 Joost Dofferhoff AV De Spar...n Jongens 2:24,98 2:26,87
Giel Ritmeijer AV 1923 Jongens DNS 2:04,80
Michaël Kooter AV `47 Jongens DNS 2:11,00

Uitslagen 3000 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Alessio va... Straaten ARV Ilion Jongens 9:57,16 9:15,00
2 Zeb Beelen AV De Spar...n Jongens 10:01,57 10:03,33
3 Sareje Bulale Phanos Jongens 10:02,06 11:40,00
4 Tijmen van 't Land AV Lycurgus Jongens 10:03,63 9:30,00
5 Rafael Gridelli Phanos Jongens 10:05,28 11:42,00
5 Thijs Houbiers Leiden Atl...ns Team 1 10:05,28 10:00,00
7 David Vos Tempo AV Jongens 10:11,04 10:20,03
8 Giel Ritmeijer AV 1923 Jongens 10:23,50 ---
9 Casper Kroon AV Haarlem Jongens 10:24,36 ---
10 Thom Vessies DEM Jongens 10:37,15 10:31,95
11 Achraf Mohammadi AAC Jongens 11:39,30 11:30,00
12 Mike van Dijk AV Haarlem Jongens 11:43,95 ---
13 Koen van Asselt AV Suomi Jongens 11:55,01 11:29,24
14 Jelle Steenbeek Leiden Atl...ns Team 1 12:44,35 11:00,00
Levi Engels AV 1923 Jongens DNS 9:01,66
Tsega Kifle AV 1923 Jongens DNS 9:30,00
Matthijs Mugge Voorschote...7 Jongens DNS ---
Joost Dofferhoff AV De Spar...n Jongens DNS ---
Lars Heijboer AV `47 Jongens DNS ---

Uitslagen 110 meter horden (99cm) Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Liam van der Schaaf Phanos Jongens 14,42 -0.5 m/s14,19
2 Bram van der Jagt AV 1923 Jongens 15,45 -0.5 m/s15,09
3 Martijn Hoogewerf KAV Holland Jongens 15,56 -0.5 m/s15,34
4 Tiago Smithuis ARV Ilion Jongens 15,78 -1.0 m/s15,60
5 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus Jongens 15,86 -1.0 m/s15,99
6 Julian Record AV 1923 Jongens 16,23 -1.0 m/s16,20
7 Jurgen van der Zwet AV De Spar...n Jongens 16,25 -1.0 m/s15,74
8 Davis Hagedoorn DEM Jongens 16,54 -1.0 m/s16,22
9 Jesse Verdoes AV De Spar...n Jongens 16,83 -1.8 m/s16,32
10 Richard Middelkoop ARV Ilion Jongens 16,99 -0.5 m/s15,60
11 Matthijs de Waal AV `47 Jongens 17,03 -1.8 m/s18,00
12 Daan Jansen AV Clytoneus Jongens 17,53 -1.8 m/s17,11
13 David Rosdorff AV Suomi Jongens 17,85 -0.9 m/s18,32
14 Jasper de Hon AAC Jongens 17,91 -0.9 m/s---
15 Stein Wisse Leiden Atl...ns Team 1 18,00 -1.8 m/s17,50
16 Jochem Sluijter Tempo AV Jongens 18,77 -0.9 m/s18,85
17 Vyron Saridin DEM Jongens 19,62 -0.9 m/s18,07
Mike van Dijk AV Haarlem Jongens DNS ---
Paul Zuiderduin AV Haarlem Jongens DNS 17,49
Jeroen Reijman Leiden Atl...ns Team 1 DNS 15,57

Uitslagen Speerwerpen 800 gram Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Sven Poelmann Phanos Jongens 50,07 53,61
2 Martijn Hoogewerf KAV Holland Jongens 50,02 48,30
3 Ruben Harmsen Tempo AV Jongens 47,51 47,53
4 Mats Tjepkema AV Lycurgus Jongens 47,12 47,16
5 Floris Aarts AV 1923 Jongens 45,84 ---
6 Lucas van Klaveren ARV Ilion Jongens 44,56 ---
7 Thieme Schmidt Leiden Atl...ns Team 1 43,00 ---
8 Mischa de Haan Leiden Atl...ns Team 2 41,82 ---
9 Niels Poelwijk AV 1923 Jongens 41,29 ---
10 Daan Schuurman AV `47 Jongens 40,59 ---
11 Felix Burger Phanos Jongens 39,59 35,23
12 Jesper Hout Leiden Atl...ns Team 2 39,20 ---
13 Koen van Asselt AV Suomi Jongens 38,76 ---
14 Dennis Hu...en De Wit Voorschote...7 Jongens 37,41 ---
15 Jesse Verdoes AV De Spar...n Jongens 37,26 44,82
16 Niek Tel AV Lycurgus Jongens 36,87 36,23
17 Lucas Cohen AAC Jongens 36,78 ---
18 Wolf Nederpel AV De Spar...n Jongens 36,69 36,31
19 Thijs van Duijn ARV Ilion Jongens 34,78 ---
20 Tim Groeneveld AV Suomi Jongens 34,19 ---
21 Marco Schutter AV Haarlem Jongens 33,51 36,19
22 Siem Prins AV Haarlem Jongens 33,10 31,30
23 Freek Tie...enesteege AV Clytoneus Jongens 32,83 ---
24 Jamaal Awad DEM Jongens 32,72 ---
25 Oscar Heijdra Tempo AV Jongens 28,80 32,50
Matthijs Mugge Voorschote...7 Jongens DNS ---
Stijn Pauli Leiden Atl...ns Team 1 DNS ---
Laurens Corbière AV Clytoneus Jongens DNS ---
Vyron Saridin DEM Jongens DNS ---
Lars Heijboer AV `47 Jongens DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 6 kilogram Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Sven Poelmann Phanos Jongens 16,05 14,50
2 Jelle de Jong AV Lycurgus Jongens 13,25 13,37
3 Freek Tie...enesteege AV Clytoneus Jongens 12,38 ---
4 Gerben Dofferhoff Leiden Atl...ns Team 1 12,32 ---
5 Johnny van...hooneveld AV 1923 Jongens 11,85 ---
6 Wolf Nederpel AV De Spar...n Jongens 11,32 10,76
7 Koen Stapel ARV Ilion Jongens 11,23 12,00
8 Floris Aarts AV 1923 Jongens 11,17 ---
9 Bart Groeneveld AV Suomi Jongens 10,92 ---
10 Niels Lambers KAV Holland Jongens 10,82 11,01
11 Mart Kroon AV De Spar...n Jongens 10,59 10,65
12 Alexander Soethout DEM Jongens 10,49 ---
13 Tijmen Ottenheim Leiden Atl...ns Team 1 10,45 ---
14 Mischa de Haan Leiden Atl...ns Team 2 10,37 ---
15 Rob Lassche AAC Jongens 10,14 ---
16 Martijn Beekhuis KAV Holland Jongens 9,95 10,60
17 Niek Tel AV Lycurgus Jongens 9,87 10,58
18 Wessel Wiersema Leiden Atl...ns Team 2 9,77 ---
19 Tim Groeneveld AV Suomi Jongens 9,71 ---
20 Remon van Duijnen AV `47 Jongens 9,59 ---
21 Oscar Heijdra Tempo AV Jongens 9,51 10,05
22 Marco Schutter AV Haarlem Jongens 8,86 9,14
23 Siem Prins AV Haarlem Jongens 8,56 8,17
24 Dennis Hu...en De Wit Voorschote...7 Jongens 8,44 ---
25 Thijs van Duijn ARV Ilion Jongens 8,13 ---
26 Stijn Heuvelman AV `47 Jongens 6,89 ---
Henrik Pröpper Phanos Jongens DNS 11,91
Laurens Corbière AV Clytoneus Jongens DNS ---
Kevin Jansen DEM Jongens DNS ---

Uitslagen Kogelslingeren 6 kilogram Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Thieme Schmidt Leiden Atl...ns Team 1 45,81 ---
2 Remon van Duijnen AV `47 Jongens 36,34 ---
3 Niels Poelwijk AV 1923 Jongens 32,79 ---
4 Niels Lambers KAV Holland Jongens 28,17 22,66
5 Rob Lassche AAC Jongens 26,23 ---
6 Marten Voorberg AV Lycurgus Jongens 23,94 ---
7 Siem Prins AV Haarlem Jongens 20,40 ---
8 Michael Middelkoop ARV Ilion Jongens 20,02 ---
9 Mart Kroon AV De Spar...n Jongens 19,73 ---
10 Jordy Kluft DEM Jongens 19,16 ---
11 Bart Groeneveld AV Suomi Jongens 18,91 ---
12 Oscar Heijdra Tempo AV Jongens 18,86 ---
13 Felix Burger Phanos Jongens 17,58 ---
14 Wessel Wiersema Leiden Atl...ns Team 2 15,44 ---
Laurens Corbière AV Clytoneus Jongens DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Ruben van ...erdenburg AV De Spar...n Jongens 1,95 1,95
2 Liam van der Schaaf Phanos Jongens 1,90 1,85
3 Jelmer van Diepen AV Lycurgus Jongens 1,85 1,85
3 Davis Hagedoorn DEM Jongens 1,85 ---
5 Bram van der Jagt AV 1923 Jongens 1,80 ---
5 Richard Middelkoop ARV Ilion Jongens 1,80 ---
5 Lars van G... Brouwers AV Clytoneus Jongens 1,80 ---
8 Hans Harting AV `47 Jongens 1,75 ---
9 David Rosdorff AV Suomi Jongens 1,70 ---
9 Luwe Groot Phanos Jongens 1,70 1,70
9 Sil Negenman KAV Holland Jongens 1,70 1,70
9 Robbert Solleveld Voorschote...7 Jongens 1,70 ---
9 Tijmen Ottenheim Leiden Atl...ns Team 1 1,70 ---
9 Tiago Smithuis ARV Ilion Jongens 1,70 ---
15 Floris Aarts AV 1923 Jongens 1,65 ---
15 Steven Oosterkamp AV De Spar...n Jongens 1,65 1,70
17 Paul Zuiderduin AV Haarlem Jongens 1,60 1,80
17 Jesse Pupping AV Lycurgus Jongens 1,60 1,65
17 Wessel van Leur Leiden Atl...ns Team 2 1,60 ---
17 Lukas Kotkamp Tempo AV Jongens 1,60 ---
21 Synnargio Ignatia DEM Jongens 1,50 ---
Jasper de Hon AAC Jongens DNS ---
Mike van der Hoek AV Clytoneus Jongens DNS ---
Stijn Heuvelman AV `47 Jongens DNS ---
Mike van Dijk AV Haarlem Jongens --- ---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus Jongens 4,00 4,20
2 Tim van Vugt AV Haarlem Jongens 3,90 4,00
3 Philip van de Beek Phanos Jongens 3,80 ---
3 Jos Hoogewerf KAV Holland Jongens 3,80 3,52
3 Alexander Soethout DEM Jongens 3,80 ---
6 Julian Record AV 1923 Jongens 3,50 3,50
7 Stein Wisse Leiden Atl...ns Team 1 3,30 ---
7 Hans Harting AV `47 Jongens 3,30 ---
9 Jasper de Hon AAC Jongens 3,10 ---
9 Jurgen van der Zwet AV De Spar...n Jongens 3,10 3,00
11 Jelle Heijne AV Clytoneus Jongens 3,00 ---
12 Axel Dasbach Leiden Atl...ns Team 2 2,90 ---
13 Jochem Sluijter Tempo AV Jongens 2,50 ---
Koen Stapel ARV Ilion Jongens NM ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior A

# Naam Res OBP
1 Alexander Soethout DEM Jongens 7,10 +0.6 m/s---
2 Johnny van...hooneveld AV 1923 Jongens 6,35 +2.0 m/s---
3 Quincy Stjeward Phanos Jongens 6,31 +0.5 m/s6,42
4 Jelle de Jong AV Lycurgus Jongens 6,29 +1.0 m/s6,07
5 Julian Record AV 1923 Jongens 6,25 +0.0 m/s---
6 Jarik Beukers AV De Spar...n Jongens 6,09 +0.9 m/s5,88
7 Joshua Wegman Leiden Atl...ns Team 2 6,01 +0.0 m/s---
8 Lucas van Klaveren ARV Ilion Jongens 5,99 +1.4 m/s---
9 Delano de ...Marreiros KAV Holland Jongens 5,89 +0.2 m/s5,75
10 Tim van Vugt AV Haarlem Jongens 5,88 +0.0 m/s5,99
11 Stein Wisse Leiden Atl...ns Team 1 5,81 +0.2 m/s---
12 Anthony Markus AV Lycurgus Jongens 5,75 +0.8 m/s---
13 Daan Schuurman AV `47 Jongens 5,71 +0.0 m/s---
14 Mischa Lips ARV Ilion Jongens 5,67 +0.9 m/s---
15 Igor Uiterwijk KAV Holland Jongens 5,49 +3.8 m/s5,75
16 Daan Alers Tempo AV Jongens 5,43 +0.1 m/s---
17 Wessel Kruin AV Haarlem Jongens 5,36 +1.4 m/s4,86
18 Synnargio Ignatia DEM Jongens 5,22 +0.2 m/s---
19 Alex van Noort AV De Spar...n Jongens 5,20 +0.7 m/s4,93
20 Axel Dasbach Leiden Atl...ns Team 2 5,14 +0.0 m/s---
21 Robbert Solleveld Voorschote...7 Jongens 4,73 +0.9 m/s---
22 Quint de C...Delwijnen AV Suomi Jongens 4,64 +0.9 m/s---
23 Jay Legrand Tempo AV Jongens 4,59 +0.0 m/s---
24 Achraf Mohammadi AAC Jongens 4,09 +3.0 m/s---
Imre Fodi Phanos Jongens DNS 5,60
Jeroen Reijman Leiden Atl...ns Team 1 DNS ---
Lars van G... Brouwers AV Clytoneus Jongens DNS ---
Lukas Brand AV `47 Jongens DNS ---