Uitslagen Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 1 [2016]

Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV NOP JC AV NOP - JJC
Begeleider: Hermien Hof/Jaap Vlaming
9 7936
2 AV Flevo Delta JC AV Flevo Delta - JJC
Begeleider: mark mulder
Jurylid: karin vollema
8 6961
3 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 AV `34 Apeldoorn - JJC
Begeleider: Anita Polderdijk
Jurylid: Jeroen van Riel
8 6869
4 AV Athlos JC AV Athlos - JJC
Begeleider: Rob Stuber
Jurylid: athlos ouder
6 5803
5 AV De Gemzen JC AV De Gemzen - JJC
Begeleider: Annemarie van Houweling
Jurylid: Eric Reurink
9 5568
6 Isala `96 JC Isala `96 - JJC
Begeleider: Erjan Palland
Jurylid: Jan ten Hove
10 5357
7 AV PEC 1910 JC Team 1 AV PEC 1910 - JJC
Begeleider: Dennis de Jong
Jurylid: Ronald Huethorst
7 5263
8 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 AV `34 Apeldoorn - JJC
Begeleider: Anita Polderdijk
6 5112
9 AV PEC 1910 JC Team 2 AV PEC 1910 - JJC 0 0
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 AV `34 Apeldoorn - JJD
Begeleider: Christiaan Wanders
7 5243
2 AV NOP JD AV NOP - JJD
Begeleider: Karin van Groningen
8 4338
3 AV Flevo Delta JD AV Flevo Delta - JJD
Begeleider: Johan Meijer
Jurylid: dhr/mevr de Maaijer
10 4322
4 AV Athlos JD AV Athlos - JJD
Begeleider: Ruben Postma
7 4090
5 AV PEC 1910 JD Team 1 AV PEC 1910 - JJD
Begeleider: Jan Kuis
9 4060
6 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 AV `34 Apeldoorn - JJD
Begeleider: Christiaan Wanders
6 3803
7 Cialfo JD Cialfo - JJD
Begeleider: Ruben Zwarts
Jurylid: Margrete Loman
6 3513
8 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 AV `34 Apeldoorn - JJD
Begeleider: Christiaan Wanders
5 2661
9 AV PEC 1910 JD Team 2 AV PEC 1910 - JJD
Begeleider: Jan Kuis
0 0
9 Isala `96 JD Isala `96 - JJD 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV Flevo Delta MC Team 1 AV Flevo Delta - MJC
Begeleider: mark mulder
Jurylid: karin vollema
7 5848
2 AV NOP MC AV NOP - MJC
Begeleider: Hermien Hof/Jaap Vlaming
10 5603
3 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 AV `34 Apeldoorn - MJC
Begeleider: Anita Polderdijk
7 5395
4 AV Athlos MC Team 1 AV Athlos - MJC
Begeleider: Rob Stuber
Jurylid: athlos ouder
9 5250
5 AV PEC 1910 MC Team 1 AV PEC 1910 - MJC
Begeleider: Dennis de Jong
Jurylid: Ronald Huethorst
7 5188
6 Cialfo MC Cialfo - MJC
Begeleider: Ruben Zwarts
Jurylid: Susan Bredewolt
8 4591
7 AV De Gemzen MC AV De Gemzen - MJC
Begeleider: Annemarie van Houweling
Jurylid: Eric Reurink
7 4000
8 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 AV `34 Apeldoorn - MJC
Begeleider: Anita Polderdijk
6 3960
9 AV PEC 1910 MC Team 2 AV PEC 1910 - MJC
Begeleider: Dennis de Jong
Jurylid: Ronald Huethorst
5 3266
10 Isala `96 MC Isala `96 - MJC
Begeleider: Erjan Palland
Jurylid: Jan ten Hove
8 3210
11 AV Flevo Delta MC Team 2 AV Flevo Delta - MJC
Begeleider: mark mulder
Jurylid: karin vollema
4 2595
12 AV Athlos MC Team 2 AV Athlos - MJC 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 AV `34 Apeldoorn - MJD
Begeleider: Christiaan Wanders
8 5566
2 AV NOP MD AV NOP - MJD
Begeleider: Karin van Groningen
7 5313
3 AV De Gemzen MD AV De Gemzen - MJD
Begeleider: Annemarie van Houweling
Jurylid: Eric Reurink
8 4866
4 AV Flevo Delta MD AV Flevo Delta - MJD
Begeleider: Johan Meijer
Jurylid: dhr/mevr de Maaijer
7 4674
5 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 AV `34 Apeldoorn - MJD
Begeleider: Christiaan Wanders
9 4284
6 AV PEC 1910 MD Team 1 AV PEC 1910 - MJD
Begeleider: Jan Kuis
8 4255
7 AV Athlos MD AV Athlos - MJD
Begeleider: Ruben Postma
4 3257
8 AV PEC 1910 MD Team 2 AV PEC 1910 - MJD
Begeleider: Jan Kuis
5 2421
9 Isala `96 MD Isala `96 - MJD 0 0