Uitslagen Junioren C/D Poule 65 Wedstrijd 1 [2016]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Julian Jansen AV NOP JC 11,90 -0.1 m/s12,26 842
2 Bas Westerbroek AV `34 Ap...JC Team 1 12,64 -0.1 m/s12,27 722
3 Steven Hanekamp AV De Gemzen JC 13,22 -0.1 m/s13,00 637
4 Glles Aarts AV PEC 191...JC Team 1 13,38 -0.8 m/s--- 615
5 Jord van der Vinne AV Athlos JC 13,41 -0.1 m/s12,90 611
6 Enrico Loof AV NOP JC 13,44 -3.1 m/s13,60 607
7 Kay Hatzmann AV De Gemzen JC 13,49 -3.1 m/s13,88 600
8 Yassine Bouaziz AV `34 Ap...JC Team 1 13,54 -0.1 m/s13,43 593
9 Sem Bruins AV PEC 191...JC Team 1 13,94 -0.1 m/s13,00 541
10 Gert Jan Feenstra Isala `96 JC 13,95 -0.8 m/s--- 540
11 Noud van de Mast AV `34 Ap...JC Team 1 14,18 -3.1 m/s13,85 0
12 Stan Jongstra AV Flevo Delta JC 14,20 -3.1 m/s13,50 509
13 Mischa Otten AV `34 Ap...JC Team 2 14,54 -0.8 m/s14,60 469
14 Gijs de Bruijne AV Flevo Delta JC 14,64 -3.1 m/s13,50 458
15 Lukas Koppejan AV `34 Ap...JC Team 2 14,71 -3.1 m/s14,42 450
16 Romke Wielstra AV NOP JC 15,10 -0.8 m/s--- 0
17 Ruben Koopman Isala `96 JC 15,63 -0.8 m/s--- 352
18 Floran Heirbaut AV De Gemzen JC 17,88 -0.8 m/s--- 0
19 Stephan Zweers Isala `96 JC 18,41 -0.8 m/s--- 0
Jip de Bruin AV Athlos JC DNS 13,50 0
Thijs Zoon AV Flevo Delta JC DNS 13,20 0
Michiel Schouten AV PEC 191...JC Team 1 DNS 14,00 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kjell de Groot AV Flevo Delta JC 2:15,45 2:25,00 714
2 Tom Roossink AV NOP JC 2:17,88 2:15,29 686
3 Jasper van Zaanen AV `34 Ap...JC Team 1 2:18,83 2:16,68 675
4 Pieter van Wissen Isala `96 JC 2:22,08 --- 640
5 Yassine Bouaziz AV `34 Ap...JC Team 1 2:22,82 2:17,00 632
6 David Koning AV Athlos JC 2:23,55 2:18,00 624
7 Karsten van Ommen Isala `96 JC 2:27,52 --- 583
8 Thijs Zoon AV Flevo Delta JC 2:28,86 2:25,00 570
9 Soufian Tamrouti Isala `96 JC 2:36,12 --- 0
10 Ruben Paape AV `34 Ap...JC Team 1 2:37,32 2:34,90 0
11 Jasper Voesten AV NOP JC 2:37,90 --- 487
12 Wouter Janssen AV Athlos JC 2:39,55 2:30,00 473
13 Auke-Marku...van Eunen AV NOP JC 2:39,66 --- 0
14 Michiel Schouten AV PEC 191...JC Team 1 2:41,07 2:35,00 460
15 Maarten Roest AV De Gemzen JC 2:42,28 --- 450
16 Rick Jansonius AV `34 Ap...JC Team 2 2:42,99 2:39,37 444
17 Lukas Koppejan AV `34 Ap...JC Team 2 2:46,62 2:50,80 415
18 Abert Pierik AV De Gemzen JC 2:51,64 --- 377
19 Sander Jansen AV De Gemzen JC 2:52,04 --- 0
20 Robin van der Stege AV Flevo Delta JC 2:56,20 2:45,00 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Julian Jansen AV NOP JC 14,26 +1.3 m/s15,05 801
2 Robin Boersma AV NOP JC 14,29 +1.3 m/s14,77 798
3 Kjell de Groot AV Flevo Delta JC 17,14 +1.3 m/s15,59 544
4 Glles Aarts AV PEC 191...JC Team 1 17,62 +1.3 m/s15,60 510
5 Steven Hanekamp AV De Gemzen JC 17,79 +2.7 m/s--- 498
6 Jasper van Zaanen AV `34 Ap...JC Team 1 18,22 +0.8 m/s--- 469
7 Toon Grooteboer AV Athlos JC 18,40 +2.7 m/s18,10 457
8 Bas Westerbroek AV `34 Ap...JC Team 1 18,51 +2.7 m/s18,67 450
9 Mischa Otten AV `34 Ap...JC Team 2 18,60 +0.8 m/s--- 445
10 Bas Schimmel AV Flevo Delta JC 18,92 +1.3 m/s15,80 425
11 Juul Ogink AV `34 Ap...JC Team 1 19,14 +2.7 m/s18,85 0
12 Auke-Marku...van Eunen AV NOP JC 19,20 +0.8 m/s--- 0
13 David Koning AV Athlos JC 19,84 +2.7 m/s18,50 371
14 Jasper Meijerink AV `34 Ap...JC Team 2 20,49 +0.8 m/s--- 336
15 Robin van der Stege AV Flevo Delta JC 20,57 +1.3 m/s16,00 0
16 Kay Hatzmann AV De Gemzen JC 20,61 +2.7 m/s--- 330
17 Julian ten Hove Isala `96 JC 21,00 +0.8 m/s--- 311
18 Thom Schuurman AV De Gemzen JC 21,31 +0.8 m/s--- 0
19 Job van den Esker AV PEC 191...JC Team 1 21,57 +1.3 m/s16,00 283
20 David Prins AV PEC 191...JC Team 1 21,75 +1.3 m/s15,90 0
21 Stephan Zweers Isala `96 JC 26,85 +2.7 m/s--- 84
Gert Jan Feenstra Isala `96 JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV NOP JC (4x100m) AV NOP - JJC 4 48,42 775
2 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 50,57 692
3 AV PEC 1910 JC Team 1 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 4 52,25 581
3 AV Athlos JC (4x100m) AV Athlos - JJC 4 52,27 630
5 Isala `96 JC (4x100m) Isala `96 - JJC 4 53,12 601
6 AV Flevo Delta JC (4x100m) AV Flevo Delta - JJC 4 53,28 596
7 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 (4x100m) AV `34 Apeldoorn - JJC 4 54,53 555
8 AV De Gemzen JC (4x100m) AV De Gemzen - JJC 4 59,51 409
9 AV PEC 1910 JC Team 2 (4x100m) AV PEC 1910 - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tom Roossink AV NOP JC 39,52 --- 633
2 Daan Schade AV Flevo Delta JC 39,31 --- 630
3 Job de Jager AV PEC 191...JC Team 1 34,52 --- 563
4 Floris Brinkman AV `34 Ap...JC Team 1 34,38 --- 561
5 Jord van der Vinne AV Athlos JC 29,60 --- 489
6 Jasper Voesten AV NOP JC 28,40 --- 0
7 Karma van Riel AV `34 Ap...JC Team 1 28,22 --- 0
8 Daan van Trier AV De Gemzen JC 26,12 --- 433
9 Pieter van Wissen Isala `96 JC 25,29 --- 419
10 Julian ten Hove Isala `96 JC 25,21 --- 0
11 Rick Jansonius AV `34 Ap...JC Team 2 22,39 --- 368
12 Nick Bohnsack AV `34 Ap...JC Team 2 17,06 --- 0
13 Jelmer Ham AV Flevo Delta JC 17,03 --- 0
14 Merijn Renshoff AV De Gemzen JC 15,89 --- 0
Jip de Bruin AV Athlos JC DNS --- 0
Bjarne Oosterhaar AV PEC 191...JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Daan Schade AV Flevo Delta JC 45,05 --- 680
2 Enrico Loof AV NOP JC 36,49 --- 569
3 Floris Brinkman AV `34 Ap...JC Team 1 27,80 --- 440
4 Patrick de Jong AV Athlos JC 27,77 --- 440
5 Lars Bosman Isala `96 JC 23,06 --- 362
6 Romke Wielstra AV NOP JC 21,20 --- 0
7 Rick Jansonius AV `34 Ap...JC Team 2 20,82 --- 322
8 Jelmer Ham AV Flevo Delta JC 20,74 --- 0
9 Daan van Trier AV De Gemzen JC 20,51 --- 316
10 David Prins AV PEC 191...JC Team 1 20,25 --- 312
11 Karsten van Ommen Isala `96 JC 19,09 --- 0
12 Ruben Paape AV `34 Ap...JC Team 1 18,32 --- 0
13 Sem Bruins AV PEC 191...JC Team 1 15,64 --- 0
14 Merijn Renshoff AV De Gemzen JC 12,66 --- 0
15 Nick Bohnsack AV `34 Ap...JC Team 2 12,64 --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Daan Schade AV Flevo Delta JC 13,21 --- 666
2 Enrico Loof AV NOP JC 11,39 --- 587
3 Steven Hanekamp AV De Gemzen JC 10,86 --- 563
4 Lars Bosman Isala `96 JC 10,24 --- 534
5 Patrick de Jong AV Athlos JC 9,74 --- 510
6 Ruben Paape AV `34 Ap...JC Team 1 7,94 --- 418
7 Maarten Roest AV De Gemzen JC 7,80 --- 0
8 Jelmer Ham AV Flevo Delta JC 6,39 --- 0
9 Jonathan Otten AV `34 Ap...JC Team 2 6,32 --- 326
10 Willem Bos AV NOP JC 4,69 --- 0
11 Michiel Schouten AV PEC 191...JC Team 1 4,46 --- 203
12 Maarten Dotinga Isala `96 JC 3,13 --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Robin Boersma AV NOP JC 1,65 --- 741
2 Juul Ogink AV `34 Ap...JC Team 1 1,55 --- 663
2 Patrick de Jong AV Athlos JC 1,55 --- 663
4 Toon Grooteboer AV Athlos JC 1,50 --- 0
5 Gijs de Bruijne AV Flevo Delta JC 1,50 --- 623
5 Ruben Koopman Isala `96 JC 1,50 --- 623
7 Jonathan Otten AV `34 Ap...JC Team 2 1,45 --- 582
7 Glles Aarts AV PEC 191...JC Team 1 1,45 --- 582
9 Roel van Maanen AV NOP JC 1,45 --- 0
10 Maarten Roest AV De Gemzen JC 1,40 --- 541
11 Noud van de Mast AV `34 Ap...JC Team 1 1,40 --- 0
12 Thom Schuurman AV De Gemzen JC 1,25 --- 0
13 Job van den Esker AV PEC 191...JC Team 1 1,20 --- 0
Kjell de Groot AV Flevo Delta JC DNS --- 0
Sil Krediet Isala `96 JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Job de Jager AV PEC 191...JC Team 1 4,96 --- 613
2 Floris Brinkman AV `34 Ap...JC Team 1 4,67 --- 554
3 Stan Jongstra AV Flevo Delta JC 4,63 --- 546
4 Wouter Janssen AV Athlos JC 4,58 --- 535
5 Jasper van Zaanen AV `34 Ap...JC Team 1 4,44 --- 0
6 Bas Schimmel AV Flevo Delta JC 4,25 --- 0
7 Kay Hatzmann AV De Gemzen JC 3,98 --- 414
8 Roel van Maanen AV NOP JC 3,96 --- 410
9 Job van den Esker AV PEC 191...JC Team 1 3,93 --- 0
10 Jasper Meijerink AV `34 Ap...JC Team 2 3,91 --- 400
11 Willem Bos AV NOP JC 3,45 --- 0
12 Sil Krediet Isala `96 JC 3,45 --- 308
13 Floran Heirbaut AV De Gemzen JC 3,31 --- 0
13 Ruben Koopman Isala `96 JC 3,31 --- 0
Jip de Bruin AV Athlos JC DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Yidne Hulleman AV `34 Ap...JD Team 1 11,19 +1.5 m/s10,86 588
2 Bram Beekman AV PEC 191...JD Team 1 11,74 +6.9 m/s--- 504
3 Leon Heijboer AV NOP JD 11,90 -0.4 m/s--- 482
4 Bas van de Horst AV Athlos JD 11,98 +6.9 m/s--- 470
5 Stijn Harryvan AV `34 Ap...JD Team 1 12,10 +1.5 m/s11,80 454
6 Jean-Fanel...en Heuvel AV PEC 191...JD Team 1 12,25 +6.9 m/s--- 434
7 Finn Muilwijk AV `34 Ap...JD Team 2 12,53 +1.5 m/s12,11 397
8 Renger Zeeman AV Athlos JD 12,76 +6.9 m/s--- 369
9 Kendrick v... Kruisweg AV `34 Ap...JD Team 2 12,98 +1.5 m/s12,72 342
10 Kimani Sankon AV PEC 191...JD Team 1 12,99 +6.9 m/s--- 0
11 Maarten Sijbrandy AV Flevo Delta JD 13,03 +1.5 m/s12,81 336
12 Johannes Berghuis Cialfo JD 13,14 +6.9 m/s--- 323
13 Han Jona Verbaan AV NOP JD 13,20 -0.4 m/s--- 317
14 Jelle Sprenger AV Athlos JD 13,42 -0.4 m/s--- 0
15 Sam van Emmerik Cialfo JD 13,47 -0.4 m/s--- 286
16 Daan Bergmans AV Flevo Delta JD 13,79 +1.5 m/s12,78 252
17 Boris Vegter AV `34 Ap...JD Team 1 13,90 +1.5 m/s12,68 0
18 Johan Bouma AV Flevo Delta JD 14,06 -0.4 m/s13,13 0
19 Koen Radstaake AV `34 Ap...JD Team 3 15,45 -0.4 m/s--- 97
20 Joris Giezeman AV `34 Ap...JD Team 3 20,40 -0.4 m/s16,10 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Yidne Hulleman AV `34 Ap...JD Team 1 3:13,37 3:13,80 593
2 Sam Overeem AV `34 Ap...JD Team 1 3:21,91 3:22,60 532
3 Sam van Emmerik Cialfo JD 3:26,14 3:19,00 504
4 Daan Bergmans AV Flevo Delta JD 3:28,00 3:40,40 492
5 Niek ter Haar AV NOP JD 3:30,07 --- 479
6 Daan Hulshof AV `34 Ap...JD Team 3 3:31,40 3:30,71 471
7 Thijmen Middelkamp AV Athlos JD 3:34,78 --- 450
8 Roel Wielstra AV NOP JD 3:36,73 --- 439
9 Ike Edelman AV Athlos JD 3:38,20 --- 430
10 Glenn de Boer AV `34 Ap...JD Team 3 3:40,46 3:43,60 417
11 Thijmen de Lange AV PEC 191...JD Team 1 3:40,88 --- 415
12 Levi Bruins AV PEC 191...JD Team 1 3:45,16 --- 391
13 David ten Have AV Athlos JD 3:46,34 --- 0
14 Sem Dekker AV `34 Ap...JD Team 2 3:48,44 3:51,60 373
15 Niek van Schijndel AV `34 Ap...JD Team 2 3:52,41 3:54,09 352
16 Tom ter Haar AV NOP JD 3:54,51 --- 0
17 Geert van der Hulst Cialfo JD 3:56,09 --- 334
18 Finn Bute AV `34 Ap...JD Team 2 3:56,21 4:00,30 0
19 Johan Bouma AV Flevo Delta JD 4:05,09 4:04,10 291
20 Tom Bloemberg AV Flevo Delta JD 4:06,72 3:44,80 0
Thomas Reining AV PEC 191...JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Brend Baak AV Flevo Delta JD 14,01 +2.4 m/s14,31 487
2 Roel Wielstra AV NOP JD 15,42 +4.0 m/s--- 369
3 Stijn Harryvan AV `34 Ap...JD Team 1 15,71 +2.4 m/s16,32 347
4 Laszlo Doelwijt AV `34 Ap...JD Team 1 15,95 +2.4 m/s15,90 330
5 Boris Vegter AV `34 Ap...JD Team 1 16,07 +2.4 m/s15,60 0
6 Jesper Dijksma AV PEC 191...JD Team 1 16,80 +0.7 m/s--- 272
7 Kendrick v... Kruisweg AV `34 Ap...JD Team 2 17,06 +2.4 m/s16,50 256
8 Han Jona Verbaan AV NOP JD 17,24 +4.0 m/s--- 245
9 Daan Hulshof AV `34 Ap...JD Team 3 17,28 +4.0 m/s17,80 242
10 Tom ter Haar AV NOP JD 17,31 +4.0 m/s--- 0
11 Jean-Fanel...en Heuvel AV PEC 191...JD Team 1 17,40 +0.7 m/s--- 235
12 Ryan Honders AV Flevo Delta JD 17,56 +4.0 m/s17,80 226
13 Renger Zeeman AV Athlos JD 17,58 +0.7 m/s--- 225
14 Sam van Emmerik Cialfo JD 17,66 +0.7 m/s--- 220
15 Boris Bergman AV `34 Ap...JD Team 2 17,75 +2.4 m/s17,10 215
16 Mike Bossers AV Flevo Delta JD 18,33 +2.4 m/s17,40 0
17 Geert van der Hulst Cialfo JD 18,56 +0.7 m/s--- 170
18 Jordy Hui...n 't Veld AV `34 Ap...JD Team 3 18,64 +4.0 m/s19,80 166
19 Jelle Sprenger AV Athlos JD 18,98 +0.7 m/s--- 149
20 Niek van Schijndel AV `34 Ap...JD Team 2 20,71 +4.0 m/s20,50 0
Thomas Reining AV PEC 191...JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 44,99 550
2 AV Athlos JD (4x80m) AV Athlos - JJD 4 46,19 456
3 AV NOP JD (4x80m) AV NOP - JJD 4 47,97 443
4 AV PEC 1910 JD Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 4 48,90 413
5 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 49,86 332
5 AV Flevo Delta JD (4x80m) AV Flevo Delta - JJD 4 50,73 356
7 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - JJD 4 50,76 355
8 Cialfo JD (4x80m) Cialfo - JJD 4 50,89 351
9 AV PEC 1910 JD Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - JJD 0 DNS 0
9 Isala `96 JD (4x80m) Isala `96 - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Boris Bergman AV `34 Ap...JD Team 2 27,80 --- 460
2 Kyano Visser AV Flevo Delta JD 24,84 --- 411
3 Niek ter Haar AV NOP JD 21,81 --- 358
4 Jim van Emmerik Cialfo JD 18,41 --- 293
5 Han Jona Verbaan AV NOP JD 17,81 --- 0
6 Boris Vegter AV `34 Ap...JD Team 1 17,43 --- 273
7 Sam Bouw AV PEC 191...JD Team 1 17,42 --- 273
8 David ten Have AV Athlos JD 17,34 --- 272
9 Robin Schafthuizen AV Athlos JD 17,27 --- 0
10 Sam Overeem AV `34 Ap...JD Team 1 15,62 --- 0
11 Lude Loman Cialfo JD 14,69 --- 0
12 Bram Beekman AV PEC 191...JD Team 1 14,14 --- 0
13 Jordy Hui...n 't Veld AV `34 Ap...JD Team 3 13,15 --- 180
14 Koen Radstaake AV `34 Ap...JD Team 3 8,72 --- 0
15 Pim Harleman AV Flevo Delta JD 7,27 --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Melchior Treffers AV `34 Ap...JD Team 1 8,84 --- 465
2 Finn Muilwijk AV `34 Ap...JD Team 2 8,32 --- 438
3 Kyano Visser AV Flevo Delta JD 7,45 --- 391
4 Bas van de Horst AV Athlos JD 7,39 --- 388
5 Robin Hegeman AV NOP JD 6,44 --- 333
6 Dax van Meurs Cialfo JD 6,42 --- 332
7 Renger Zeeman AV Athlos JD 6,16 --- 0
8 Jesse Kruise AV PEC 191...JD Team 1 5,98 --- 305
9 Thijmen de Lange AV PEC 191...JD Team 1 5,94 --- 0
10 Cas Hoekstra AV `34 Ap...JD Team 1 5,82 --- 0
11 Tristan Overtoom AV NOP JD 5,22 --- 0
12 Pim Harleman AV Flevo Delta JD 4,74 --- 0
13 Sem Dekker AV `34 Ap...JD Team 2 4,51 --- 0
14 Joris Giezeman AV `34 Ap...JD Team 3 4,04 --- 172



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Melchior Treffers AV `34 Ap...JD Team 1 1,45 --- 582
1 Brend Baak AV Flevo Delta JD 1,45 --- 582
3 Niek ter Haar AV NOP JD 1,40 --- 541
3 Ike Edelman AV Athlos JD 1,40 --- 541
5 Glenn de Boer AV `34 Ap...JD Team 3 1,35 --- 499
6 Robin Hegeman AV NOP JD 1,30 --- 0
6 Laszlo Doelwijt AV `34 Ap...JD Team 1 1,30 --- 0
8 Jesse Kruise AV PEC 191...JD Team 1 1,30 --- 462
9 Jim van Emmerik Cialfo JD 1,25 1,25 426
10 Boris Bergman AV `34 Ap...JD Team 2 1,25 --- 426
11 Robin Schafthuizen AV Athlos JD 1,25 --- 0
11 Mike Bossers AV Flevo Delta JD 1,25 --- 0
11 Jean-Fanel...en Heuvel AV PEC 191...JD Team 1 1,25 --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Melchior Treffers AV `34 Ap...JD Team 1 4,55 +0.2 m/s--- 529
2 Brend Baak AV Flevo Delta JD 4,40 +0.5 m/s--- 498
3 Stijn Harryvan AV `34 Ap...JD Team 1 3,87 +0.2 m/s--- 0
4 Jesper Dijksma AV PEC 191...JD Team 1 3,69 +1.2 m/s--- 356
5 Thijmen Middelkamp AV Athlos JD 3,61 +0.0 m/s--- 0
6 Robin Schafthuizen AV Athlos JD 3,61 -2.0 m/s--- 340
7 Tristan Overtoom AV NOP JD 3,57 +0.6 m/s--- 332
8 Kimani Sankon AV PEC 191...JD Team 1 3,47 +0.1 m/s--- 0
9 Jasper Hiemstra AV NOP JD 3,38 +0.1 m/s--- 0
10 Johannes Berghuis Cialfo JD 3,28 +0.0 m/s--- 274
11 Finn Bute AV `34 Ap...JD Team 2 2,97 -0.3 m/s--- 212
12 Lude Loman Cialfo JD 2,97 +0.0 m/s--- 0
13 Mitsjel Feenstra AV Flevo Delta JD 2,94 +0.0 m/s--- 0
14 Sem Dekker AV `34 Ap...JD Team 2 2,79 +0.0 m/s--- 0
15 Joris Giezeman AV `34 Ap...JD Team 3 2,22 -0.9 m/s--- 62



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nikki Boon AV Flevo D...MC Team 1 10,72 +2.2 m/s11,20 666
2 Emma Hoving AV NOP MC 10,78 +2.2 m/s11,20 656
3 Iris Reurink AV De Gemzen MC 11,09 +2.2 m/s11,11 604
4 Linde Augustinus AV De Gemzen MC 11,10 +4.0 m/s11,50 602
5 Suzan Plat AV PEC 191...MC Team 1 11,11 +4.0 m/s11,70 601
6 Inge Salzmann AV `34 Ap...MC Team 1 11,22 +2.2 m/s10,85 583
7 Iris Nass AV PEC 191...MC Team 1 11,47 +2.2 m/s11,30 544
8 Kaylee de Boer AV `34 Ap...MC Team 1 11,73 +0.4 m/s--- 506
9 Shari Vollema AV Athlos MC Team 1 11,74 +2.2 m/s11,20 504
10 Qwen Fennema AV Flevo D...MC Team 1 11,76 +4.0 m/s11,60 501
11 Aranka de Weerdt AV Athlos MC Team 1 11,78 +4.0 m/s11,50 499
12 Nienke de Boer AV PEC 191...MC Team 2 11,86 -0.6 m/s12,10 487
13 Lisa Waning AV Athlos MC Team 1 11,95 +4.0 m/s11,50 0
14 Sterre van Enk AV PEC 191...MC Team 1 11,98 +4.0 m/s12,00 0
15 Daphne Louws AV Flevo D...MC Team 2 12,03 +4.0 m/s11,70 463
16 Kiara Derksen AV `34 Ap...MC Team 2 12,42 -0.6 m/s12,10 411
17 Michelle Rekers AV PEC 191...MC Team 2 12,50 -0.6 m/s12,20 401
18 Maureen de Witte AV NOP MC 12,55 -0.6 m/s12,30 395
19 Linde van Ingen AV `34 Ap...MC Team 1 12,59 +0.4 m/s--- 0
20 Marieke Maasland Cialfo MC 12,64 +0.4 m/s--- 383
21 Mathilde Adema AV `34 Ap...MC Team 2 12,82 -0.6 m/s12,44 361
22 Denise Lassche AV NOP MC 12,83 -0.6 m/s12,80 0
23 Eva de Vries Isala `96 MC 13,15 +0.4 m/s--- 322
24 Femke Zweekhorst Cialfo MC 13,24 +0.4 m/s--- 312
25 Annemijn Witteveen Cialfo MC 13,75 +0.4 m/s--- 0
26 Laura Zweers Isala `96 MC 15,14 -0.6 m/s--- 123
Sanne Tessemaker AV De Gemzen MC DNS --- 0
Lana Jongstra AV Flevo D...MC Team 1 DNS 11,20 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sophia Mulder AV `34 Ap...MC Team 1 2:25,68 2:24,27 602
2 Desi van Emmerik Cialfo MC 2:27,09 2:24,00 588
3 Minke Nijhuis AV PEC 191...MC Team 1 2:32,78 2:25,00 533
4 Rianne Kok AV Athlos MC Team 1 2:36,04 2:30,00 503
5 Aranka de Weerdt AV Athlos MC Team 1 2:38,60 2,50 481
6 Iris Hagemeijer AV `34 Ap...MC Team 2 2:45,85 2:49,38 421
7 Nora Lip AV NOP MC 2:48,56 --- 400
8 Kaylee de Boer AV `34 Ap...MC Team 1 2:50,04 2:40,14 389
9 Nienke Voesten AV NOP MC 2:50,66 --- 384
10 Hanneke Deurloo AV Flevo D...MC Team 1 2:50,88 2:40,00 383
11 Lieke Markink AV PEC 191...MC Team 1 2:51,66 2:30,00 377
12 Chenne van den Berg AV Athlos MC Team 1 2:52,58 2:50,00 0
13 Linde van Ingen AV `34 Ap...MC Team 1 2:55,00 2:43,18 0
14 Manon Los Isala `96 MC 2:55,40 --- 350
15 Denise Lassche AV NOP MC 3:00,82 --- 0
16 Myrthe Renshoff AV De Gemzen MC 3:02,48 --- 302
17 Femke Zweekhorst Cialfo MC 3:03,18 --- 297
18 Amélie Dekker AV `34 Ap...MC Team 2 3:04,32 --- 290
19 Jette Deurloo AV Flevo D...MC Team 2 3:07,74 3:00,00 269
20 Ruth Oostveen AV Flevo D...MC Team 1 3:09,52 2:50,00 258
21 Rosan Timmerman AV PEC 191...MC Team 2 3:15,18 2:50,00 225
22 Laura Zweers Isala `96 MC 3:16,30 --- 218
23 Tatyana Hallaert Isala `96 MC 3:18,25 --- 0
24 Marith Lassche AV De Gemzen MC 3:19,29 --- 202
25 Lot Haverkamp AV De Gemzen MC 3:28,69 --- 0
26 Juliëtte van Galen AV PEC 191...MC Team 2 3:31,05 2:40,00 141
Emma van Emmerik Cialfo MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nikki Boon AV Flevo D...MC Team 1 12,26 +3.1 m/s12,30 671
2 Janice Zomerman AV Flevo D...MC Team 1 12,84 +3.1 m/s13,50 605
3 Sophia Mulder AV `34 Ap...MC Team 1 13,11 +2.1 m/s14,13 576
4 Sophie van den Berg AV NOP MC 13,24 +2.1 m/s14,00 562
5 Anouk Schoop AV NOP MC 13,29 +3.1 m/s13,50 557
6 Suzan Plat AV PEC 191...MC Team 1 13,46 +3.1 m/s12,70 540
7 Floor van den Brink AV Athlos MC Team 1 13,52 +3.1 m/s13,30 534
8 Desi van Emmerik Cialfo MC 13,65 +2.3 m/s--- 521
9 Nora Lip AV NOP MC 14,59 -2.1 m/s15,00 0
10 Danielle Holstege AV Flevo D...MC Team 1 15,12 +3.1 m/s13,50 0
11 Emma van Emmerik Cialfo MC 15,26 +2.3 m/s--- 381
12 Sterre van...er Linden AV Athlos MC Team 1 15,55 +2.1 m/s14,10 359
13 Devon de Lange AV `34 Ap...MC Team 1 15,66 +2.3 m/s--- 351
14 Camilla Pieper AV `34 Ap...MC Team 1 15,72 -2.1 m/s14,64 0
15 Kiara Derksen AV `34 Ap...MC Team 2 15,89 -2.1 m/s15,47 334
16 Rianne Kok AV Athlos MC Team 1 16,16 +2.1 m/s14,10 0
17 Marije Salverda Isala `96 MC 16,21 +2.3 m/s--- 312
18 Iris Reurink AV De Gemzen MC 16,39 -2.1 m/s16,78 299
19 Iris Hagemeijer AV `34 Ap...MC Team 2 17,18 -2.1 m/s17,60 249
20 Christel v...der Ploeg AV PEC 191...MC Team 2 17,26 +2.1 m/s14,10 244
21 Rizlan Tamrouti Isala `96 MC 17,40 +2.3 m/s--- 235
22 Sanne Pot AV PEC 191...MC Team 1 18,11 +3.1 m/s13,50 194
23 Myrthe Renshoff AV De Gemzen MC 18,51 -2.1 m/s--- 173
24 Jette Deurloo AV Flevo D...MC Team 2 18,85 +2.1 m/s14,00 155
25 Maureen Wind Isala `96 MC 25,16 +2.3 m/s--- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Flevo Delta MC Team 1 (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 43,43 612
2 AV NOP MC (4x80m) AV NOP - MJC 4 43,82 596
3 AV Athlos MC Team 1 (4x80m) AV Athlos - MJC 4 43,84 595
4 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 4 43,94 591
5 AV PEC 1910 MC Team 1 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 44,59 566
6 AV Flevo Delta MC Team 2 (4x80m) AV Flevo Delta - MJC 4 46,80 484
7 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 (4x80m) AV `34 Apeldoorn - MJC 4 47,66 454
8 AV PEC 1910 MC Team 2 (4x80m) AV PEC 1910 - MJC 4 48,86 414
9 Cialfo MC (4x80m) Cialfo - MJC 4 48,90 413
10 Isala `96 MC (4x80m) Isala `96 - MJC 4 49,04 358
11 AV De Gemzen MC (4x80m) AV De Gemzen - MJC 4 52,65 300
12 AV Athlos MC Team 2 (4x80m) AV Athlos - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Aniek Hegeman AV NOP MC 23,12 --- 363
2 Kirsten Wierda AV NOP MC 21,44 --- 0
3 Iris Reurink AV De Gemzen MC 21,02 --- 326
4 Janice Zomerman AV Flevo D...MC Team 1 20,98 --- 325
5 Lisa Waning AV Athlos MC Team 1 20,03 --- 307
6 Camilla Pieper AV `34 Ap...MC Team 1 19,77 --- 303
7 Vera Hakvoort AV Athlos MC Team 1 18,23 --- 0
8 Ruth Oostveen AV Flevo D...MC Team 1 17,98 --- 0
9 Sanne Pot AV PEC 191...MC Team 1 17,33 --- 255
10 Rachel de Boer AV PEC 191...MC Team 1 16,01 --- 0
11 Ella Bartelds Cialfo MC 15,27 --- 213
12 Kirsten Schreurs AV `34 Ap...MC Team 2 15,22 --- 212
13 Marije Salverda Isala `96 MC 13,64 --- 177
14 Linde van Ingen AV `34 Ap...MC Team 1 13,54 --- 0
15 Anna Scholte AV Flevo D...MC Team 2 13,39 --- 171
16 Amélie Dekker AV `34 Ap...MC Team 2 13,09 --- 0
17 Vera Bredewolt Cialfo MC 12,24 --- 0
18 Jasmijn Lassche AV De Gemzen MC 11,84 --- 0
19 Juliëtte van Galen AV PEC 191...MC Team 2 10,96 --- 113
20 Anna ten Hove Isala `96 MC 9,62 --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Nikki Boon AV Flevo D...MC Team 1 11,71 --- 601
2 Linde Augustinus AV De Gemzen MC 9,12 --- 479
3 Ella Bartelds Cialfo MC 8,96 --- 471
4 Allison Stolk AV Athlos MC Team 1 8,83 --- 465
5 Iris Nass AV PEC 191...MC Team 1 8,74 --- 460
6 Kirsten Wierda AV NOP MC 8,57 --- 451
7 Camilla Pieper AV `34 Ap...MC Team 1 8,47 --- 446
8 Nienke de Boer AV PEC 191...MC Team 2 8,34 --- 439
9 Rachel de Boer AV PEC 191...MC Team 1 7,71 --- 0
10 Devon de Lange AV `34 Ap...MC Team 1 7,18 --- 0
11 Ruth Oostveen AV Flevo D...MC Team 1 7,15 --- 0
12 Kirsten Schreurs AV `34 Ap...MC Team 2 7,12 --- 372
13 Nienke Voesten AV NOP MC 6,99 --- 0
14 Carmen Harleman AV Flevo D...MC Team 2 6,84 --- 356
15 Vera Hakvoort AV Athlos MC Team 1 6,72 --- 0
16 Marieke Maasland Cialfo MC 6,55 --- 0
17 Mathilde Adema AV `34 Ap...MC Team 2 6,00 --- 0
18 Laura Zweers Isala `96 MC 5,49 --- 274
19 Jasmijn Lassche AV De Gemzen MC 5,39 --- 0
19 Tatyana Hallaert Isala `96 MC 5,39 --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anouk Schoop AV NOP MC 1,60 --- 702
2 Qwen Fennema AV Flevo D...MC Team 1 1,50 --- 623
3 Esmee van de Guchte AV NOP MC 1,45 --- 0
4 Sophia Mulder AV `34 Ap...MC Team 1 1,45 --- 582
4 Desi van Emmerik Cialfo MC 1,45 1,50 582
6 Linde Augustinus AV De Gemzen MC 1,40 --- 541
7 Hanna Ogink AV `34 Ap...MC Team 1 1,40 --- 0
8 Floor van den Brink AV Athlos MC Team 1 1,35 --- 0
9 Allison Stolk AV Athlos MC Team 1 1,35 --- 499
9 Marije Salverda Isala `96 MC 1,35 --- 499
11 Iris Hagemeijer AV `34 Ap...MC Team 2 1,30 --- 462
12 Hanneke Deurloo AV Flevo D...MC Team 1 1,30 --- 0
13 Lieke Markink AV PEC 191...MC Team 1 1,30 --- 462
14 Christel v...der Ploeg AV PEC 191...MC Team 2 1,25 --- 426
15 Sofie Riezebos AV `34 Ap...MC Team 2 1,20 --- 0
16 Daphne Louws AV Flevo D...MC Team 2 1,20 --- 389
17 Sterre van Enk AV PEC 191...MC Team 1 1,20 --- 0
17 Maaike Beumer Cialfo MC 1,20 --- 0
17 Rizlan Tamrouti Isala `96 MC 1,20 --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Suzan Plat AV PEC 191...MC Team 1 5,18 +0.0 m/s--- 656
2 Lana Jongstra AV Flevo D...MC Team 1 4,91 +0.0 m/s--- 603
3 Emma Hoving AV NOP MC 4,59 +0.1 m/s--- 537
4 Sophie van den Berg AV NOP MC 4,43 +1.0 m/s--- 0
5 Chenne van den Berg AV Athlos MC Team 1 4,43 -2.4 m/s--- 504
6 Inge Salzmann AV `34 Ap...MC Team 1 4,24 +0.0 m/s--- 466
7 Danielle Holstege AV Flevo D...MC Team 1 4,15 -0.7 m/s--- 0
8 Emma van Emmerik Cialfo MC 4,06 +0.0 m/s--- 430
9 Sterre van...er Linden AV Athlos MC Team 1 3,99 +0.4 m/s--- 0
10 Hanna Ogink AV `34 Ap...MC Team 1 3,95 -0.1 m/s--- 0
11 Sofie Riezebos AV `34 Ap...MC Team 2 3,88 +0.0 m/s--- 394
12 Michelle Rekers AV PEC 191...MC Team 2 3,79 +1.5 m/s--- 376
13 Manon Los Isala `96 MC 3,62 +0.0 m/s--- 342
14 Carmen Harleman AV Flevo D...MC Team 2 3,45 +0.6 m/s--- 308
15 Maaike Beumer Cialfo MC 3,41 +0.0 m/s--- 0
16 Anna Scholte AV Flevo D...MC Team 2 3,07 +0.0 m/s--- 0
16 Anna ten Hove Isala `96 MC 3,07 -0.4 m/s--- 0
18 Sanne Tessemaker AV De Gemzen MC 2,77 +0.0 m/s--- 172
19 Rosan Timmerman AV PEC 191...MC Team 2 2,67 +0.0 m/s--- 0
20 Lot Haverkamp AV De Gemzen MC 2,39 -1.1 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Maureen Louws AV NOP MD 8,67 -0.3 m/s--- 614
2 Ilse Leeraar AV `34 Ap...MD Team 1 9,00 -6.0 m/s8,90 549
3 Truus Lut... NDombaxi AV Flevo Delta MD 9,03 -6.0 m/s8,82 543
4 Evelien va...Houweling AV De Gemzen MD 9,17 -6.0 m/s9,02 517
5 Deveny Huver AV NOP MD 9,22 -0.3 m/s--- 508
6 Sterre Kurpershoek AV Athlos MD 9,23 +0.7 m/s--- 506
7 Estelle Bruins AV `34 Ap...MD Team 1 9,51 -6.0 m/s9,08 457
8 Lourdes Hamer AV PEC 191...MD Team 1 9,52 -0.3 m/s--- 455
9 Silke Wijnstok AV De Gemzen MD 9,70 -6.0 m/s9,10 426
10 Jennifer v...den Brink AV `34 Ap...MD Team 2 9,73 -6.0 m/s9,50 421
11 Iris Louws AV Flevo Delta MD 9,89 -6.0 m/s9,30 395
12 Eva Aalders AV `34 Ap...MD Team 2 9,97 +0.7 m/s9,90 383
13 Tessa Harbrink AV PEC 191...MD Team 1 10,56 -0.3 m/s--- 297
14 Romy Koerhuis AV PEC 191...MD Team 2 10,58 -0.3 m/s--- 294
15 Elissa van der Meer AV `34 Ap...MD Team 1 10,60 +0.7 m/s10,61 0
16 Lotte Bruggeman AV `34 Ap...MD Team 2 10,90 +0.7 m/s10,60 0
17 Nienke Eikenaar AV PEC 191...MD Team 2 10,98 -0.3 m/s--- 241
18 Ella van den Bosch AV De Gemzen MD 11,52 +0.7 m/s11,36 0
Lisa Zoon AV Flevo Delta MD DNS 10,15 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tess van Randtwijk AV `34 Ap...MD Team 1 3:18,93 3:22,50 553
2 Silke Wijnstok AV De Gemzen MD 3:26,25 3:31,00 504
3 Elle van Kasteren AV `34 Ap...MD Team 1 3:26,60 3:37,30 501
4 Donna Dorgelo AV Flevo Delta MD 3:31,97 3:42,10 467
5 Yasmine Bouaziz AV `34 Ap...MD Team 2 3:37,27 3:33,00 436
6 Emma Beekman AV `34 Ap...MD Team 1 3:39,66 3:37,90 0
7 Maaike Nagtegaal AV NOP MD 3:40,16 --- 419
8 Rianne Breugem AV Athlos MD 3:41,13 --- 413
9 Iris Bredewolt AV De Gemzen MD 3:41,20 3:37,00 413
10 Tessa Harbrink AV PEC 191...MD Team 1 3:42,87 --- 403
11 Laura Slump AV NOP MD 3:44,05 --- 397
12 Nikki Bakker AV `34 Ap...MD Team 2 3:45,84 3:56,70 387
13 Femke Andriessen AV PEC 191...MD Team 1 3:45,86 --- 387
14 Valerie Vredenburg AV PEC 191...MD Team 1 3:47,51 --- 0
15 Indy Faassen AV Flevo Delta MD 3:52,15 4:00,14 354
16 Indy Sasso AV PEC 191...MD Team 2 3:58,44 --- 322
17 Julia Telgen AV `34 Ap...MD Team 2 4:00,16 4:08,05 0
18 Ella van den Bosch AV De Gemzen MD 4:16,23 4:13,00 0
Lisa Zoon AV Flevo Delta MD DNS 4:08,14 0
Nienke Eikenaar AV PEC 191...MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Maureen Louws AV NOP MD 9,68 +2.4 m/s--- 655
2 Evelien va...Houweling AV De Gemzen MD 11,10 +1.5 m/s11,26 470
3 Bente van der Stoel AV `34 Ap...MD Team 1 11,63 +1.5 m/s11,81 412
4 Ilse Leeraar AV `34 Ap...MD Team 1 11,77 +1.5 m/s11,74 398
5 Elisa Nap AV De Gemzen MD 11,93 +1.5 m/s12,50 382
6 Truus Lut... NDombaxi AV Flevo Delta MD 11,97 +1.6 m/s14,46 378
7 Maaike Nagtegaal AV NOP MD 12,09 +2.4 m/s--- 366
8 Yasmine Bouaziz AV `34 Ap...MD Team 2 12,24 +1.5 m/s13,20 352
9 Sanne Rietman AV NOP MD 12,32 +2.4 m/s--- 0
10 Tess ter Haar AV Athlos MD 12,52 +1.6 m/s--- 326
11 Valerie Vredenburg AV PEC 191...MD Team 1 12,81 +1.6 m/s--- 301
12 Elissa van der Meer AV `34 Ap...MD Team 1 13,17 +1.5 m/s13,25 0
13 Nienke Eikenaar AV PEC 191...MD Team 2 13,48 +2.4 m/s--- 246
14 Indy Faassen AV Flevo Delta MD 13,75 +1.6 m/s17,20 226
15 Nikki Bakker AV `34 Ap...MD Team 2 13,87 +1.5 m/s13,84 217
16 Sylke Dijksma AV PEC 191...MD Team 2 13,98 +2.4 m/s--- 209
17 Ella van den Bosch AV De Gemzen MD 14,12 +2.4 m/s--- 0
18 Noeska van Zaanen AV `34 Ap...MD Team 2 14,35 +1.6 m/s17,40 0
Lisa Zoon AV Flevo Delta MD DNS 19,20 0
Nouschka Berkenveld AV PEC 191...MD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 4 33,63 631
2 AV PEC 1910 MD Team 1 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 34,86 568
3 AV NOP MD (4x60m) AV NOP - MJD 4 35,02 561
4 AV Athlos MD (4x60m) AV Athlos - MJD 4 35,12 556
5 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 (4x60m) AV `34 Apeldoorn - MJD 4 35,42 542
6 AV Flevo Delta MD (4x60m) AV Flevo Delta - MJD 4 35,63 532
7 AV De Gemzen MD (4x60m) AV De Gemzen - MJD 4 36,63 486
8 AV PEC 1910 MD Team 2 (4x60m) AV PEC 1910 - MJD 4 DNS 0
8 Isala `96 MD (4x60m) Isala `96 - MJD 0 DNS 0



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Elle van Kasteren AV `34 Ap...MD Team 1 22,11 --- 363
2 Emma Beekman AV `34 Ap...MD Team 1 19,20 --- 0
3 Valerie Vredenburg AV PEC 191...MD Team 1 15,66 --- 236
4 Nikki Bakker AV `34 Ap...MD Team 2 15,27 --- 228
5 Nienke Houwer AV NOP MD 11,89 --- 150
6 Julia Telgen AV `34 Ap...MD Team 2 11,70 --- 0
7 Arenda Beniers AV PEC 191...MD Team 1 11,53 --- 0
8 Luca Timmer AV NOP MD 11,09 --- 0
9 Amanda Singerling AV Athlos MD 11,00 --- 127
10 Dorcas Wilbrink AV Flevo Delta MD 10,93 --- 125
11 Des Hatzmann AV De Gemzen MD 10,33 --- 110
12 Elisa Nap AV De Gemzen MD 9,92 --- 0
13 Indy Sasso AV PEC 191...MD Team 2 9,91 --- 98
14 Emma de Maaijer AV Flevo Delta MD 9,44 --- 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dorcas Wilbrink AV Flevo Delta MD 23,79 --- 375
2 Sofie Kruise AV PEC 191...MD Team 1 21,14 --- 328
3 Romy Koerhuis AV PEC 191...MD Team 2 18,34 --- 275
4 Sanne Rietman AV NOP MD 17,97 --- 268
5 Elle van Kasteren AV `34 Ap...MD Team 1 16,83 --- 245
6 Maeve van Mansom AV `34 Ap...MD Team 2 16,03 --- 229
7 Mirte Puttenstein AV De Gemzen MD 15,50 --- 218
8 Tess van Randtwijk AV `34 Ap...MD Team 1 15,07 --- 0
9 Evelien va...Houweling AV De Gemzen MD 15,00 --- 0
10 Iris Louws AV Flevo Delta MD 14,71 --- 0
11 Nienke Houwer AV NOP MD 12,78 --- 0
12 Amanda Singerling AV Athlos MD 12,48 --- 150
13 Moira Henninger AV `34 Ap...MD Team 2 11,22 --- 0
Nouschka Berkenveld AV PEC 191...MD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sofie Kruise AV PEC 191...MD Team 1 9,66 --- 506
2 Dorcas Wilbrink AV Flevo Delta MD 9,32 --- 489
3 Emma Beekman AV `34 Ap...MD Team 1 8,82 --- 464
4 Des Hatzmann AV De Gemzen MD 8,44 --- 444
5 Nienke Houwer AV NOP MD 8,39 --- 442
6 Sterre Kurpershoek AV Athlos MD 7,38 --- 387
7 Arenda Beniers AV PEC 191...MD Team 1 7,26 --- 0
8 Estelle Bruins AV `34 Ap...MD Team 1 7,20 --- 0
9 Myangory Okken AV PEC 191...MD Team 2 7,04 --- 368
10 Luca Timmer AV NOP MD 6,42 --- 0
11 Moira Henninger AV `34 Ap...MD Team 2 6,38 --- 329
12 Nathalie v...igt Thans AV De Gemzen MD 6,21 --- 0
13 Julia Telgen AV `34 Ap...MD Team 2 5,57 --- 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Maureen Louws AV NOP MD 1,40 --- 541
2 Iris Bredewolt AV De Gemzen MD 1,30 --- 462
3 Nathalie v...igt Thans AV De Gemzen MD 1,30 --- 0
3 Mikayla van den Berg AV `34 Ap...MD Team 1 1,30 --- 0
5 Elissa van der Meer AV `34 Ap...MD Team 1 1,30 --- 462
5 Rianne Breugem AV Athlos MD 1,30 --- 462
7 Maeve van Mansom AV `34 Ap...MD Team 2 1,25 --- 426
8 Truus Lut... NDombaxi AV Flevo Delta MD 1,25 --- 0
9 Emma de Maaijer AV Flevo Delta MD 1,25 --- 426
10 Femke Andriessen AV PEC 191...MD Team 1 1,25 --- 0
11 Adjoa Eiffirim AV PEC 191...MD Team 1 1,25 --- 426
12 Sylke Dijksma AV PEC 191...MD Team 2 0,95 --- 206
Noeska van Zaanen AV `34 Ap...MD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Mikayla van den Berg AV `34 Ap...MD Team 1 4,56 +0.9 m/s--- 531
2 Bente van der Stoel AV `34 Ap...MD Team 1 4,34 -0.7 m/s--- 0
3 Silke Wijnstok AV De Gemzen MD 4,08 +0.0 m/s--- 434
4 Deveny Huver AV NOP MD 3,87 +0.0 m/s--- 392
5 Laura Slump AV NOP MD 3,74 +0.0 m/s--- 0
6 Donna Dorgelo AV Flevo Delta MD 3,73 -0.3 m/s--- 364
7 Adjoa Eiffirim AV PEC 191...MD Team 1 3,65 +1.1 m/s--- 348
8 Eva Aalders AV `34 Ap...MD Team 2 3,58 +0.0 m/s--- 334
9 Tess ter Haar AV Athlos MD 3,56 -0.4 m/s--- 330
10 Lourdes Hamer AV PEC 191...MD Team 1 3,48 +1.4 m/s--- 0
11 Mirte Puttenstein AV De Gemzen MD 3,16 +0.3 m/s--- 0
12 Lotte Bruggeman AV `34 Ap...MD Team 2 3,09 -0.8 m/s--- 0
13 Myangory Okken AV PEC 191...MD Team 2 2,72 +0.0 m/s--- 162