Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 AV `34 Apeldoorn MD Team 1 AV `34 Apeldoorn - MJD
Begeleider: Christiaan Wanders
8 5566
2 AV NOP MD AV NOP - MJD
Begeleider: Karin van Groningen
7 5313
3 AV De Gemzen MD AV De Gemzen - MJD
Begeleider: Annemarie van Houweling
Jurylid: Eric Reurink
8 4866
4 AV Flevo Delta MD AV Flevo Delta - MJD
Begeleider: Johan Meijer
Jurylid: dhr/mevr de Maaijer
7 4674
5 AV `34 Apeldoorn MD Team 2 AV `34 Apeldoorn - MJD
Begeleider: Christiaan Wanders
9 4284
6 AV PEC 1910 MD Team 1 AV PEC 1910 - MJD
Begeleider: Jan Kuis
8 4255
7 AV Athlos MD AV Athlos - MJD
Begeleider: Ruben Postma
4 3257
8 AV PEC 1910 MD Team 2 AV PEC 1910 - MJD
Begeleider: Jan Kuis
5 2421
9 Isala `96 MD Isala `96 - MJD 0 0

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Maureen Louws AV NOP MD 8,67 -0.3 m/s---
2 Ilse Leeraar AV `34 Ap...MD Team 1 9,00 -6.0 m/s8,90
3 Truus Lut... NDombaxi AV Flevo Delta MD 9,03 -6.0 m/s8,82
4 Evelien va...Houweling AV De Gemzen MD 9,17 -6.0 m/s9,02
5 Deveny Huver AV NOP MD 9,22 -0.3 m/s---
6 Sterre Kurpershoek AV Athlos MD 9,23 +0.7 m/s---
7 Estelle Bruins AV `34 Ap...MD Team 1 9,51 -6.0 m/s9,08
8 Lourdes Hamer AV PEC 191...MD Team 1 9,52 -0.3 m/s---
9 Silke Wijnstok AV De Gemzen MD 9,70 -6.0 m/s9,10
10 Jennifer v...den Brink AV `34 Ap...MD Team 2 9,73 -6.0 m/s9,50
11 Iris Louws AV Flevo Delta MD 9,89 -6.0 m/s9,30
12 Eva Aalders AV `34 Ap...MD Team 2 9,97 +0.7 m/s9,90
13 Tessa Harbrink AV PEC 191...MD Team 1 10,56 -0.3 m/s---
14 Romy Koerhuis AV PEC 191...MD Team 2 10,58 -0.3 m/s---
15 Elissa van der Meer AV `34 Ap...MD Team 1 10,60 +0.7 m/s10,61
16 Lotte Bruggeman AV `34 Ap...MD Team 2 10,90 +0.7 m/s10,60
17 Nienke Eikenaar AV PEC 191...MD Team 2 10,98 -0.3 m/s---
18 Ella van den Bosch AV De Gemzen MD 11,52 +0.7 m/s11,36
Lisa Zoon AV Flevo Delta MD DNS 10,15

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Tess van Randtwijk AV `34 Ap...MD Team 1 3:18,93 3:22,50
2 Silke Wijnstok AV De Gemzen MD 3:26,25 3:31,00
3 Elle van Kasteren AV `34 Ap...MD Team 1 3:26,60 3:37,30
4 Donna Dorgelo AV Flevo Delta MD 3:31,97 3:42,10
5 Yasmine Bouaziz AV `34 Ap...MD Team 2 3:37,27 3:33,00
6 Emma Beekman AV `34 Ap...MD Team 1 3:39,66 3:37,90
7 Maaike Nagtegaal AV NOP MD 3:40,16 ---
8 Rianne Breugem AV Athlos MD 3:41,13 ---
9 Iris Bredewolt AV De Gemzen MD 3:41,20 3:37,00
10 Tessa Harbrink AV PEC 191...MD Team 1 3:42,87 ---
11 Laura Slump AV NOP MD 3:44,05 ---
12 Nikki Bakker AV `34 Ap...MD Team 2 3:45,84 3:56,70
13 Femke Andriessen AV PEC 191...MD Team 1 3:45,86 ---
14 Valerie Vredenburg AV PEC 191...MD Team 1 3:47,51 ---
15 Indy Faassen AV Flevo Delta MD 3:52,15 4:00,14
16 Indy Sasso AV PEC 191...MD Team 2 3:58,44 ---
17 Julia Telgen AV `34 Ap...MD Team 2 4:00,16 4:08,05
18 Ella van den Bosch AV De Gemzen MD 4:16,23 4:13,00
Lisa Zoon AV Flevo Delta MD DNS 4:08,14
Nienke Eikenaar AV PEC 191...MD Team 2 DNS ---

Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Maureen Louws AV NOP MD 9,68 +2.4 m/s---
2 Evelien va...Houweling AV De Gemzen MD 11,10 +1.5 m/s11,26
3 Bente van der Stoel AV `34 Ap...MD Team 1 11,63 +1.5 m/s11,81
4 Ilse Leeraar AV `34 Ap...MD Team 1 11,77 +1.5 m/s11,74
5 Elisa Nap AV De Gemzen MD 11,93 +1.5 m/s12,50
6 Truus Lut... NDombaxi AV Flevo Delta MD 11,97 +1.6 m/s14,46
7 Maaike Nagtegaal AV NOP MD 12,09 +2.4 m/s---
8 Yasmine Bouaziz AV `34 Ap...MD Team 2 12,24 +1.5 m/s13,20
9 Sanne Rietman AV NOP MD 12,32 +2.4 m/s---
10 Tess ter Haar AV Athlos MD 12,52 +1.6 m/s---
11 Valerie Vredenburg AV PEC 191...MD Team 1 12,81 +1.6 m/s---
12 Elissa van der Meer AV `34 Ap...MD Team 1 13,17 +1.5 m/s13,25
13 Nienke Eikenaar AV PEC 191...MD Team 2 13,48 +2.4 m/s---
14 Indy Faassen AV Flevo Delta MD 13,75 +1.6 m/s17,20
15 Nikki Bakker AV `34 Ap...MD Team 2 13,87 +1.5 m/s13,84
16 Sylke Dijksma AV PEC 191...MD Team 2 13,98 +2.4 m/s---
17 Ella van den Bosch AV De Gemzen MD 14,12 +2.4 m/s---
18 Noeska van Zaanen AV `34 Ap...MD Team 2 14,35 +1.6 m/s17,40
Lisa Zoon AV Flevo Delta MD DNS 19,20
Nouschka Berkenveld AV PEC 191...MD Team 1 DNS ---

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Elle van Kasteren AV `34 Ap...MD Team 1 22,11 ---
2 Emma Beekman AV `34 Ap...MD Team 1 19,20 ---
3 Valerie Vredenburg AV PEC 191...MD Team 1 15,66 ---
4 Nikki Bakker AV `34 Ap...MD Team 2 15,27 ---
5 Nienke Houwer AV NOP MD 11,89 ---
6 Julia Telgen AV `34 Ap...MD Team 2 11,70 ---
7 Arenda Beniers AV PEC 191...MD Team 1 11,53 ---
8 Luca Timmer AV NOP MD 11,09 ---
9 Amanda Singerling AV Athlos MD 11,00 ---
10 Dorcas Wilbrink AV Flevo Delta MD 10,93 ---
11 Des Hatzmann AV De Gemzen MD 10,33 ---
12 Elisa Nap AV De Gemzen MD 9,92 ---
13 Indy Sasso AV PEC 191...MD Team 2 9,91 ---
14 Emma de Maaijer AV Flevo Delta MD 9,44 ---

Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Dorcas Wilbrink AV Flevo Delta MD 23,79 ---
2 Sofie Kruise AV PEC 191...MD Team 1 21,14 ---
3 Romy Koerhuis AV PEC 191...MD Team 2 18,34 ---
4 Sanne Rietman AV NOP MD 17,97 ---
5 Elle van Kasteren AV `34 Ap...MD Team 1 16,83 ---
6 Maeve van Mansom AV `34 Ap...MD Team 2 16,03 ---
7 Mirte Puttenstein AV De Gemzen MD 15,50 ---
8 Tess van Randtwijk AV `34 Ap...MD Team 1 15,07 ---
9 Evelien va...Houweling AV De Gemzen MD 15,00 ---
10 Iris Louws AV Flevo Delta MD 14,71 ---
11 Nienke Houwer AV NOP MD 12,78 ---
12 Amanda Singerling AV Athlos MD 12,48 ---
13 Moira Henninger AV `34 Ap...MD Team 2 11,22 ---
Nouschka Berkenveld AV PEC 191...MD Team 1 DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Sofie Kruise AV PEC 191...MD Team 1 9,66 ---
2 Dorcas Wilbrink AV Flevo Delta MD 9,32 ---
3 Emma Beekman AV `34 Ap...MD Team 1 8,82 ---
4 Des Hatzmann AV De Gemzen MD 8,44 ---
5 Nienke Houwer AV NOP MD 8,39 ---
6 Sterre Kurpershoek AV Athlos MD 7,38 ---
7 Arenda Beniers AV PEC 191...MD Team 1 7,26 ---
8 Estelle Bruins AV `34 Ap...MD Team 1 7,20 ---
9 Myangory Okken AV PEC 191...MD Team 2 7,04 ---
10 Luca Timmer AV NOP MD 6,42 ---
11 Moira Henninger AV `34 Ap...MD Team 2 6,38 ---
12 Nathalie v...igt Thans AV De Gemzen MD 6,21 ---
13 Julia Telgen AV `34 Ap...MD Team 2 5,57 ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

# Naam ResOBP
1 Maureen Louws AV NOP MD 1,40 ---
2 Iris Bredewolt AV De Gemzen MD 1,30 ---
2 Nathalie v...igt Thans AV De Gemzen MD 1,30 ---
2 Mikayla van den Berg AV `34 Ap...MD Team 1 1,30 ---
2 Elissa van der Meer AV `34 Ap...MD Team 1 1,30 ---
2 Rianne Breugem AV Athlos MD 1,30 ---
7 Maeve van Mansom AV `34 Ap...MD Team 2 1,25 ---
7 Truus Lut... NDombaxi AV Flevo Delta MD 1,25 ---
7 Emma de Maaijer AV Flevo Delta MD 1,25 ---
7 Femke Andriessen AV PEC 191...MD Team 1 1,25 ---
7 Adjoa Eiffirim AV PEC 191...MD Team 1 1,25 ---
12 Sylke Dijksma AV PEC 191...MD Team 2 0,95 ---
Noeska van Zaanen AV `34 Ap...MD Team 2 DNS ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

# Naam Res OBP
1 Mikayla van den Berg AV `34 Ap...MD Team 1 4,56 +0.9 m/s---
2 Bente van der Stoel AV `34 Ap...MD Team 1 4,34 -0.7 m/s---
3 Silke Wijnstok AV De Gemzen MD 4,08 +0.0 m/s---
4 Deveny Huver AV NOP MD 3,87 +0.0 m/s---
5 Laura Slump AV NOP MD 3,74 +0.0 m/s---
6 Donna Dorgelo AV Flevo Delta MD 3,73 -0.3 m/s---
7 Adjoa Eiffirim AV PEC 191...MD Team 1 3,65 +1.1 m/s---
8 Eva Aalders AV `34 Ap...MD Team 2 3,58 +0.0 m/s---
9 Tess ter Haar AV Athlos MD 3,56 -0.4 m/s---
10 Lourdes Hamer AV PEC 191...MD Team 1 3,48 +1.4 m/s---
11 Mirte Puttenstein AV De Gemzen MD 3,16 +0.3 m/s---
12 Lotte Bruggeman AV `34 Ap...MD Team 2 3,09 -0.8 m/s---
13 Myangory Okken AV PEC 191...MD Team 2 2,72 +0.0 m/s---