• Teams
  • 80m
  • 800m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV Flevo Delta MC Team 1 AV Flevo Delta - MJC
    Begeleider: mark mulder
    Jurylid: karin vollema
    7 5848
    2 AV NOP MC AV NOP - MJC
    Begeleider: Hermien Hof/Jaap Vlaming
    10 5603
    3 AV `34 Apeldoorn MC Team 1 AV `34 Apeldoorn - MJC
    Begeleider: Anita Polderdijk
    7 5395
    4 AV Athlos MC Team 1 AV Athlos - MJC
    Begeleider: Rob Stuber
    Jurylid: athlos ouder
    9 5250
    5 AV PEC 1910 MC Team 1 AV PEC 1910 - MJC
    Begeleider: Dennis de Jong
    Jurylid: Ronald Huethorst
    7 5188
    6 Cialfo MC Cialfo - MJC
    Begeleider: Ruben Zwarts
    Jurylid: Susan Bredewolt
    8 4591
    7 AV De Gemzen MC AV De Gemzen - MJC
    Begeleider: Annemarie van Houweling
    Jurylid: Eric Reurink
    7 4000
    8 AV `34 Apeldoorn MC Team 2 AV `34 Apeldoorn - MJC
    Begeleider: Anita Polderdijk
    6 3960
    9 AV PEC 1910 MC Team 2 AV PEC 1910 - MJC
    Begeleider: Dennis de Jong
    Jurylid: Ronald Huethorst
    5 3266
    10 Isala `96 MC Isala `96 - MJC
    Begeleider: Erjan Palland
    Jurylid: Jan ten Hove
    8 3210
    11 AV Flevo Delta MC Team 2 AV Flevo Delta - MJC
    Begeleider: mark mulder
    Jurylid: karin vollema
    4 2595
    12 AV Athlos MC Team 2 AV Athlos - MJC 0 0

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Nikki Boon AV Flevo D...MC Team 1 10,72 +2.2 m/s11,20
    2 Emma Hoving AV NOP MC 10,78 +2.2 m/s11,20
    3 Iris Reurink AV De Gemzen MC 11,09 +2.2 m/s11,11
    4 Linde Augustinus AV De Gemzen MC 11,10 +4.0 m/s11,50
    5 Suzan Plat AV PEC 191...MC Team 1 11,11 +4.0 m/s11,70
    6 Inge Salzmann AV `34 Ap...MC Team 1 11,22 +2.2 m/s10,85
    7 Iris Nass AV PEC 191...MC Team 1 11,47 +2.2 m/s11,30
    8 Kaylee de Boer AV `34 Ap...MC Team 1 11,73 +0.4 m/s---
    9 Shari Vollema AV Athlos MC Team 1 11,74 +2.2 m/s11,20
    10 Qwen Fennema AV Flevo D...MC Team 1 11,76 +4.0 m/s11,60
    11 Aranka de Weerdt AV Athlos MC Team 1 11,78 +4.0 m/s11,50
    12 Nienke de Boer AV PEC 191...MC Team 2 11,86 -0.6 m/s12,10
    13 Lisa Waning AV Athlos MC Team 1 11,95 +4.0 m/s11,50
    14 Sterre van Enk AV PEC 191...MC Team 1 11,98 +4.0 m/s12,00
    15 Daphne Louws AV Flevo D...MC Team 2 12,03 +4.0 m/s11,70
    16 Kiara Derksen AV `34 Ap...MC Team 2 12,42 -0.6 m/s12,10
    17 Michelle Rekers AV PEC 191...MC Team 2 12,50 -0.6 m/s12,20
    18 Maureen de Witte AV NOP MC 12,55 -0.6 m/s12,30
    19 Linde van Ingen AV `34 Ap...MC Team 1 12,59 +0.4 m/s---
    20 Marieke Maasland Cialfo MC 12,64 +0.4 m/s---
    21 Mathilde Adema AV `34 Ap...MC Team 2 12,82 -0.6 m/s12,44
    22 Denise Lassche AV NOP MC 12,83 -0.6 m/s12,80
    23 Eva de Vries Isala `96 MC 13,15 +0.4 m/s---
    24 Femke Zweekhorst Cialfo MC 13,24 +0.4 m/s---
    25 Annemijn Witteveen Cialfo MC 13,75 +0.4 m/s---
    26 Laura Zweers Isala `96 MC 15,14 -0.6 m/s---
    Sanne Tessemaker AV De Gemzen MC DNS ---
    Lana Jongstra AV Flevo D...MC Team 1 DNS 11,20

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Sophia Mulder AV `34 Ap...MC Team 1 2:25,68 2:24,27
    2 Desi van Emmerik Cialfo MC 2:27,09 2:24,00
    3 Minke Nijhuis AV PEC 191...MC Team 1 2:32,78 2:25,00
    4 Rianne Kok AV Athlos MC Team 1 2:36,04 2:30,00
    5 Aranka de Weerdt AV Athlos MC Team 1 2:38,60 2,50
    6 Iris Hagemeijer AV `34 Ap...MC Team 2 2:45,85 2:49,38
    7 Nora Lip AV NOP MC 2:48,56 ---
    8 Kaylee de Boer AV `34 Ap...MC Team 1 2:50,04 2:40,14
    9 Nienke Voesten AV NOP MC 2:50,66 ---
    10 Hanneke Deurloo AV Flevo D...MC Team 1 2:50,88 2:40,00
    11 Lieke Markink AV PEC 191...MC Team 1 2:51,66 2:30,00
    12 Chenne van den Berg AV Athlos MC Team 1 2:52,58 2:50,00
    13 Linde van Ingen AV `34 Ap...MC Team 1 2:55,00 2:43,18
    14 Manon Los Isala `96 MC 2:55,40 ---
    15 Denise Lassche AV NOP MC 3:00,82 ---
    16 Myrthe Renshoff AV De Gemzen MC 3:02,48 ---
    17 Femke Zweekhorst Cialfo MC 3:03,18 ---
    18 Amélie Dekker AV `34 Ap...MC Team 2 3:04,32 ---
    19 Jette Deurloo AV Flevo D...MC Team 2 3:07,74 3:00,00
    20 Ruth Oostveen AV Flevo D...MC Team 1 3:09,52 2:50,00
    21 Rosan Timmerman AV PEC 191...MC Team 2 3:15,18 2:50,00
    22 Laura Zweers Isala `96 MC 3:16,30 ---
    23 Tatyana Hallaert Isala `96 MC 3:18,25 ---
    24 Marith Lassche AV De Gemzen MC 3:19,29 ---
    25 Lot Haverkamp AV De Gemzen MC 3:28,69 ---
    26 Juliëtte van Galen AV PEC 191...MC Team 2 3:31,05 2:40,00
    Emma van Emmerik Cialfo MC DNS ---

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Nikki Boon AV Flevo D...MC Team 1 12,26 +3.1 m/s12,30
    2 Janice Zomerman AV Flevo D...MC Team 1 12,84 +3.1 m/s13,50
    3 Sophia Mulder AV `34 Ap...MC Team 1 13,11 +2.1 m/s14,13
    4 Sophie van den Berg AV NOP MC 13,24 +2.1 m/s14,00
    5 Anouk Schoop AV NOP MC 13,29 +3.1 m/s13,50
    6 Suzan Plat AV PEC 191...MC Team 1 13,46 +3.1 m/s12,70
    7 Floor van den Brink AV Athlos MC Team 1 13,52 +3.1 m/s13,30
    8 Desi van Emmerik Cialfo MC 13,65 +2.3 m/s---
    9 Nora Lip AV NOP MC 14,59 -2.1 m/s15,00
    10 Danielle Holstege AV Flevo D...MC Team 1 15,12 +3.1 m/s13,50
    11 Emma van Emmerik Cialfo MC 15,26 +2.3 m/s---
    12 Sterre van...er Linden AV Athlos MC Team 1 15,55 +2.1 m/s14,10
    13 Devon de Lange AV `34 Ap...MC Team 1 15,66 +2.3 m/s---
    14 Camilla Pieper AV `34 Ap...MC Team 1 15,72 -2.1 m/s14,64
    15 Kiara Derksen AV `34 Ap...MC Team 2 15,89 -2.1 m/s15,47
    16 Rianne Kok AV Athlos MC Team 1 16,16 +2.1 m/s14,10
    17 Marije Salverda Isala `96 MC 16,21 +2.3 m/s---
    18 Iris Reurink AV De Gemzen MC 16,39 -2.1 m/s16,78
    19 Iris Hagemeijer AV `34 Ap...MC Team 2 17,18 -2.1 m/s17,60
    20 Christel v...der Ploeg AV PEC 191...MC Team 2 17,26 +2.1 m/s14,10
    21 Rizlan Tamrouti Isala `96 MC 17,40 +2.3 m/s---
    22 Sanne Pot AV PEC 191...MC Team 1 18,11 +3.1 m/s13,50
    23 Myrthe Renshoff AV De Gemzen MC 18,51 -2.1 m/s---
    24 Jette Deurloo AV Flevo D...MC Team 2 18,85 +2.1 m/s14,00
    25 Maureen Wind Isala `96 MC 25,16 +2.3 m/s---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Aniek Hegeman AV NOP MC 23,12 ---
    2 Kirsten Wierda AV NOP MC 21,44 ---
    3 Iris Reurink AV De Gemzen MC 21,02 ---
    4 Janice Zomerman AV Flevo D...MC Team 1 20,98 ---
    5 Lisa Waning AV Athlos MC Team 1 20,03 ---
    6 Camilla Pieper AV `34 Ap...MC Team 1 19,77 ---
    7 Vera Hakvoort AV Athlos MC Team 1 18,23 ---
    8 Ruth Oostveen AV Flevo D...MC Team 1 17,98 ---
    9 Sanne Pot AV PEC 191...MC Team 1 17,33 ---
    10 Rachel de Boer AV PEC 191...MC Team 1 16,01 ---
    11 Ella Bartelds Cialfo MC 15,27 ---
    12 Kirsten Schreurs AV `34 Ap...MC Team 2 15,22 ---
    13 Marije Salverda Isala `96 MC 13,64 ---
    14 Linde van Ingen AV `34 Ap...MC Team 1 13,54 ---
    15 Anna Scholte AV Flevo D...MC Team 2 13,39 ---
    16 Amélie Dekker AV `34 Ap...MC Team 2 13,09 ---
    17 Vera Bredewolt Cialfo MC 12,24 ---
    18 Jasmijn Lassche AV De Gemzen MC 11,84 ---
    19 Juliëtte van Galen AV PEC 191...MC Team 2 10,96 ---
    20 Anna ten Hove Isala `96 MC 9,62 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Nikki Boon AV Flevo D...MC Team 1 11,71 ---
    2 Linde Augustinus AV De Gemzen MC 9,12 ---
    3 Ella Bartelds Cialfo MC 8,96 ---
    4 Allison Stolk AV Athlos MC Team 1 8,83 ---
    5 Iris Nass AV PEC 191...MC Team 1 8,74 ---
    6 Kirsten Wierda AV NOP MC 8,57 ---
    7 Camilla Pieper AV `34 Ap...MC Team 1 8,47 ---
    8 Nienke de Boer AV PEC 191...MC Team 2 8,34 ---
    9 Rachel de Boer AV PEC 191...MC Team 1 7,71 ---
    10 Devon de Lange AV `34 Ap...MC Team 1 7,18 ---
    11 Ruth Oostveen AV Flevo D...MC Team 1 7,15 ---
    12 Kirsten Schreurs AV `34 Ap...MC Team 2 7,12 ---
    13 Nienke Voesten AV NOP MC 6,99 ---
    14 Carmen Harleman AV Flevo D...MC Team 2 6,84 ---
    15 Vera Hakvoort AV Athlos MC Team 1 6,72 ---
    16 Marieke Maasland Cialfo MC 6,55 ---
    17 Mathilde Adema AV `34 Ap...MC Team 2 6,00 ---
    18 Laura Zweers Isala `96 MC 5,49 ---
    19 Jasmijn Lassche AV De Gemzen MC 5,39 ---
    19 Tatyana Hallaert Isala `96 MC 5,39 ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Anouk Schoop AV NOP MC 1,60 ---
    2 Qwen Fennema AV Flevo D...MC Team 1 1,50 ---
    3 Esmee van de Guchte AV NOP MC 1,45 ---
    3 Sophia Mulder AV `34 Ap...MC Team 1 1,45 ---
    3 Desi van Emmerik Cialfo MC 1,45 1,50
    6 Linde Augustinus AV De Gemzen MC 1,40 ---
    6 Hanna Ogink AV `34 Ap...MC Team 1 1,40 ---
    8 Floor van den Brink AV Athlos MC Team 1 1,35 ---
    8 Allison Stolk AV Athlos MC Team 1 1,35 ---
    8 Marije Salverda Isala `96 MC 1,35 ---
    11 Iris Hagemeijer AV `34 Ap...MC Team 2 1,30 ---
    11 Hanneke Deurloo AV Flevo D...MC Team 1 1,30 ---
    11 Lieke Markink AV PEC 191...MC Team 1 1,30 ---
    14 Christel v...der Ploeg AV PEC 191...MC Team 2 1,25 ---
    15 Sofie Riezebos AV `34 Ap...MC Team 2 1,20 ---
    15 Daphne Louws AV Flevo D...MC Team 2 1,20 ---
    15 Sterre van Enk AV PEC 191...MC Team 1 1,20 ---
    15 Maaike Beumer Cialfo MC 1,20 ---
    15 Rizlan Tamrouti Isala `96 MC 1,20 ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Suzan Plat AV PEC 191...MC Team 1 5,18 +0.0 m/s---
    2 Lana Jongstra AV Flevo D...MC Team 1 4,91 +0.0 m/s---
    3 Emma Hoving AV NOP MC 4,59 +0.1 m/s---
    4 Sophie van den Berg AV NOP MC 4,43 +1.0 m/s---
    4 Chenne van den Berg AV Athlos MC Team 1 4,43 -2.4 m/s---
    6 Inge Salzmann AV `34 Ap...MC Team 1 4,24 +0.0 m/s---
    7 Danielle Holstege AV Flevo D...MC Team 1 4,15 -0.7 m/s---
    8 Emma van Emmerik Cialfo MC 4,06 +0.0 m/s---
    9 Sterre van...er Linden AV Athlos MC Team 1 3,99 +0.4 m/s---
    10 Hanna Ogink AV `34 Ap...MC Team 1 3,95 -0.1 m/s---
    11 Sofie Riezebos AV `34 Ap...MC Team 2 3,88 +0.0 m/s---
    12 Michelle Rekers AV PEC 191...MC Team 2 3,79 +1.5 m/s---
    13 Manon Los Isala `96 MC 3,62 +0.0 m/s---
    14 Carmen Harleman AV Flevo D...MC Team 2 3,45 +0.6 m/s---
    15 Maaike Beumer Cialfo MC 3,41 +0.0 m/s---
    16 Anna Scholte AV Flevo D...MC Team 2 3,07 +0.0 m/s---
    16 Anna ten Hove Isala `96 MC 3,07 -0.4 m/s---
    18 Sanne Tessemaker AV De Gemzen MC 2,77 +0.0 m/s---
    19 Rosan Timmerman AV PEC 191...MC Team 2 2,67 +0.0 m/s---
    20 Lot Haverkamp AV De Gemzen MC 2,39 -1.1 m/s---