• Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV `34 Apeldoorn JD Team 1 AV `34 Apeldoorn - JJD
    Begeleider: Christiaan Wanders
    7 5243
    2 AV NOP JD AV NOP - JJD
    Begeleider: Karin van Groningen
    8 4338
    3 AV Flevo Delta JD AV Flevo Delta - JJD
    Begeleider: Johan Meijer
    Jurylid: dhr/mevr de Maaijer
    10 4322
    4 AV Athlos JD AV Athlos - JJD
    Begeleider: Ruben Postma
    7 4090
    5 AV PEC 1910 JD Team 1 AV PEC 1910 - JJD
    Begeleider: Jan Kuis
    9 4060
    6 AV `34 Apeldoorn JD Team 2 AV `34 Apeldoorn - JJD
    Begeleider: Christiaan Wanders
    6 3803
    7 Cialfo JD Cialfo - JJD
    Begeleider: Ruben Zwarts
    Jurylid: Margrete Loman
    6 3513
    8 AV `34 Apeldoorn JD Team 3 AV `34 Apeldoorn - JJD
    Begeleider: Christiaan Wanders
    5 2661
    9 AV PEC 1910 JD Team 2 AV PEC 1910 - JJD
    Begeleider: Jan Kuis
    0 0
    9 Isala `96 JD Isala `96 - JJD 0 0

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Yidne Hulleman AV `34 Ap...JD Team 1 11,19 +1.5 m/s10,86
    2 Bram Beekman AV PEC 191...JD Team 1 11,74 +6.9 m/s---
    3 Leon Heijboer AV NOP JD 11,90 -0.4 m/s---
    4 Bas van de Horst AV Athlos JD 11,98 +6.9 m/s---
    5 Stijn Harryvan AV `34 Ap...JD Team 1 12,10 +1.5 m/s11,80
    6 Jean-Fanel...en Heuvel AV PEC 191...JD Team 1 12,25 +6.9 m/s---
    7 Finn Muilwijk AV `34 Ap...JD Team 2 12,53 +1.5 m/s12,11
    8 Renger Zeeman AV Athlos JD 12,76 +6.9 m/s---
    9 Kendrick v... Kruisweg AV `34 Ap...JD Team 2 12,98 +1.5 m/s12,72
    10 Kimani Sankon AV PEC 191...JD Team 1 12,99 +6.9 m/s---
    11 Maarten Sijbrandy AV Flevo Delta JD 13,03 +1.5 m/s12,81
    12 Johannes Berghuis Cialfo JD 13,14 +6.9 m/s---
    13 Han Jona Verbaan AV NOP JD 13,20 -0.4 m/s---
    14 Jelle Sprenger AV Athlos JD 13,42 -0.4 m/s---
    15 Sam van Emmerik Cialfo JD 13,47 -0.4 m/s---
    16 Daan Bergmans AV Flevo Delta JD 13,79 +1.5 m/s12,78
    17 Boris Vegter AV `34 Ap...JD Team 1 13,90 +1.5 m/s12,68
    18 Johan Bouma AV Flevo Delta JD 14,06 -0.4 m/s13,13
    19 Koen Radstaake AV `34 Ap...JD Team 3 15,45 -0.4 m/s---
    20 Joris Giezeman AV `34 Ap...JD Team 3 20,40 -0.4 m/s16,10

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Yidne Hulleman AV `34 Ap...JD Team 1 3:13,37 3:13,80
    2 Sam Overeem AV `34 Ap...JD Team 1 3:21,91 3:22,60
    3 Sam van Emmerik Cialfo JD 3:26,14 3:19,00
    4 Daan Bergmans AV Flevo Delta JD 3:28,00 3:40,40
    5 Niek ter Haar AV NOP JD 3:30,07 ---
    6 Daan Hulshof AV `34 Ap...JD Team 3 3:31,40 3:30,71
    7 Thijmen Middelkamp AV Athlos JD 3:34,78 ---
    8 Roel Wielstra AV NOP JD 3:36,73 ---
    9 Ike Edelman AV Athlos JD 3:38,20 ---
    10 Glenn de Boer AV `34 Ap...JD Team 3 3:40,46 3:43,60
    11 Thijmen de Lange AV PEC 191...JD Team 1 3:40,88 ---
    12 Levi Bruins AV PEC 191...JD Team 1 3:45,16 ---
    13 David ten Have AV Athlos JD 3:46,34 ---
    14 Sem Dekker AV `34 Ap...JD Team 2 3:48,44 3:51,60
    15 Niek van Schijndel AV `34 Ap...JD Team 2 3:52,41 3:54,09
    16 Tom ter Haar AV NOP JD 3:54,51 ---
    17 Geert van der Hulst Cialfo JD 3:56,09 ---
    18 Finn Bute AV `34 Ap...JD Team 2 3:56,21 4:00,30
    19 Johan Bouma AV Flevo Delta JD 4:05,09 4:04,10
    20 Tom Bloemberg AV Flevo Delta JD 4:06,72 3:44,80
    Thomas Reining AV PEC 191...JD Team 1 DNS ---

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Brend Baak AV Flevo Delta JD 14,01 +2.4 m/s14,31
    2 Roel Wielstra AV NOP JD 15,42 +4.0 m/s---
    3 Stijn Harryvan AV `34 Ap...JD Team 1 15,71 +2.4 m/s16,32
    4 Laszlo Doelwijt AV `34 Ap...JD Team 1 15,95 +2.4 m/s15,90
    5 Boris Vegter AV `34 Ap...JD Team 1 16,07 +2.4 m/s15,60
    6 Jesper Dijksma AV PEC 191...JD Team 1 16,80 +0.7 m/s---
    7 Kendrick v... Kruisweg AV `34 Ap...JD Team 2 17,06 +2.4 m/s16,50
    8 Han Jona Verbaan AV NOP JD 17,24 +4.0 m/s---
    9 Daan Hulshof AV `34 Ap...JD Team 3 17,28 +4.0 m/s17,80
    10 Tom ter Haar AV NOP JD 17,31 +4.0 m/s---
    11 Jean-Fanel...en Heuvel AV PEC 191...JD Team 1 17,40 +0.7 m/s---
    12 Ryan Honders AV Flevo Delta JD 17,56 +4.0 m/s17,80
    13 Renger Zeeman AV Athlos JD 17,58 +0.7 m/s---
    14 Sam van Emmerik Cialfo JD 17,66 +0.7 m/s---
    15 Boris Bergman AV `34 Ap...JD Team 2 17,75 +2.4 m/s17,10
    16 Mike Bossers AV Flevo Delta JD 18,33 +2.4 m/s17,40
    17 Geert van der Hulst Cialfo JD 18,56 +0.7 m/s---
    18 Jordy Hui...n 't Veld AV `34 Ap...JD Team 3 18,64 +4.0 m/s19,80
    19 Jelle Sprenger AV Athlos JD 18,98 +0.7 m/s---
    20 Niek van Schijndel AV `34 Ap...JD Team 2 20,71 +4.0 m/s20,50
    Thomas Reining AV PEC 191...JD Team 1 DNS ---

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Boris Bergman AV `34 Ap...JD Team 2 27,80 ---
    2 Kyano Visser AV Flevo Delta JD 24,84 ---
    3 Niek ter Haar AV NOP JD 21,81 ---
    4 Jim van Emmerik Cialfo JD 18,41 ---
    5 Han Jona Verbaan AV NOP JD 17,81 ---
    6 Boris Vegter AV `34 Ap...JD Team 1 17,43 ---
    7 Sam Bouw AV PEC 191...JD Team 1 17,42 ---
    8 David ten Have AV Athlos JD 17,34 ---
    9 Robin Schafthuizen AV Athlos JD 17,27 ---
    10 Sam Overeem AV `34 Ap...JD Team 1 15,62 ---
    11 Lude Loman Cialfo JD 14,69 ---
    12 Bram Beekman AV PEC 191...JD Team 1 14,14 ---
    13 Jordy Hui...n 't Veld AV `34 Ap...JD Team 3 13,15 ---
    14 Koen Radstaake AV `34 Ap...JD Team 3 8,72 ---
    15 Pim Harleman AV Flevo Delta JD 7,27 ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Melchior Treffers AV `34 Ap...JD Team 1 8,84 ---
    2 Finn Muilwijk AV `34 Ap...JD Team 2 8,32 ---
    3 Kyano Visser AV Flevo Delta JD 7,45 ---
    4 Bas van de Horst AV Athlos JD 7,39 ---
    5 Robin Hegeman AV NOP JD 6,44 ---
    6 Dax van Meurs Cialfo JD 6,42 ---
    7 Renger Zeeman AV Athlos JD 6,16 ---
    8 Jesse Kruise AV PEC 191...JD Team 1 5,98 ---
    9 Thijmen de Lange AV PEC 191...JD Team 1 5,94 ---
    10 Cas Hoekstra AV `34 Ap...JD Team 1 5,82 ---
    11 Tristan Overtoom AV NOP JD 5,22 ---
    12 Pim Harleman AV Flevo Delta JD 4,74 ---
    13 Sem Dekker AV `34 Ap...JD Team 2 4,51 ---
    14 Joris Giezeman AV `34 Ap...JD Team 3 4,04 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Melchior Treffers AV `34 Ap...JD Team 1 1,45 ---
    1 Brend Baak AV Flevo Delta JD 1,45 ---
    3 Niek ter Haar AV NOP JD 1,40 ---
    3 Ike Edelman AV Athlos JD 1,40 ---
    5 Glenn de Boer AV `34 Ap...JD Team 3 1,35 ---
    6 Robin Hegeman AV NOP JD 1,30 ---
    6 Laszlo Doelwijt AV `34 Ap...JD Team 1 1,30 ---
    6 Jesse Kruise AV PEC 191...JD Team 1 1,30 ---
    9 Jim van Emmerik Cialfo JD 1,25 1,25
    10 Boris Bergman AV `34 Ap...JD Team 2 1,25 ---
    10 Robin Schafthuizen AV Athlos JD 1,25 ---
    10 Mike Bossers AV Flevo Delta JD 1,25 ---
    10 Jean-Fanel...en Heuvel AV PEC 191...JD Team 1 1,25 ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Melchior Treffers AV `34 Ap...JD Team 1 4,55 +0.2 m/s---
    2 Brend Baak AV Flevo Delta JD 4,40 +0.5 m/s---
    3 Stijn Harryvan AV `34 Ap...JD Team 1 3,87 +0.2 m/s---
    4 Jesper Dijksma AV PEC 191...JD Team 1 3,69 +1.2 m/s---
    5 Thijmen Middelkamp AV Athlos JD 3,61 +0.0 m/s---
    5 Robin Schafthuizen AV Athlos JD 3,61 -2.0 m/s---
    7 Tristan Overtoom AV NOP JD 3,57 +0.6 m/s---
    8 Kimani Sankon AV PEC 191...JD Team 1 3,47 +0.1 m/s---
    9 Jasper Hiemstra AV NOP JD 3,38 +0.1 m/s---
    10 Johannes Berghuis Cialfo JD 3,28 +0.0 m/s---
    11 Finn Bute AV `34 Ap...JD Team 2 2,97 -0.3 m/s---
    11 Lude Loman Cialfo JD 2,97 +0.0 m/s---
    13 Mitsjel Feenstra AV Flevo Delta JD 2,94 +0.0 m/s---
    14 Sem Dekker AV `34 Ap...JD Team 2 2,79 +0.0 m/s---
    15 Joris Giezeman AV `34 Ap...JD Team 3 2,22 -0.9 m/s---