Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV NOP JC AV NOP - JJC
Begeleider: Hermien Hof/Jaap Vlaming
9 7936
2 AV Flevo Delta JC AV Flevo Delta - JJC
Begeleider: mark mulder
Jurylid: karin vollema
8 6961
3 AV `34 Apeldoorn JC Team 1 AV `34 Apeldoorn - JJC
Begeleider: Anita Polderdijk
Jurylid: Jeroen van Riel
8 6869
4 AV Athlos JC AV Athlos - JJC
Begeleider: Rob Stuber
Jurylid: athlos ouder
6 5803
5 AV De Gemzen JC AV De Gemzen - JJC
Begeleider: Annemarie van Houweling
Jurylid: Eric Reurink
9 5568
6 Isala `96 JC Isala `96 - JJC
Begeleider: Erjan Palland
Jurylid: Jan ten Hove
10 5357
7 AV PEC 1910 JC Team 1 AV PEC 1910 - JJC
Begeleider: Dennis de Jong
Jurylid: Ronald Huethorst
7 5263
8 AV `34 Apeldoorn JC Team 2 AV `34 Apeldoorn - JJC
Begeleider: Anita Polderdijk
6 5112
9 AV PEC 1910 JC Team 2 AV PEC 1910 - JJC 0 0

Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Julian Jansen AV NOP JC 11,90 -0.1 m/s12,26
2 Bas Westerbroek AV `34 Ap...JC Team 1 12,64 -0.1 m/s12,27
3 Steven Hanekamp AV De Gemzen JC 13,22 -0.1 m/s13,00
4 Glles Aarts AV PEC 191...JC Team 1 13,38 -0.8 m/s---
5 Jord van der Vinne AV Athlos JC 13,41 -0.1 m/s12,90
6 Enrico Loof AV NOP JC 13,44 -3.1 m/s13,60
7 Kay Hatzmann AV De Gemzen JC 13,49 -3.1 m/s13,88
8 Yassine Bouaziz AV `34 Ap...JC Team 1 13,54 -0.1 m/s13,43
9 Sem Bruins AV PEC 191...JC Team 1 13,94 -0.1 m/s13,00
10 Gert Jan Feenstra Isala `96 JC 13,95 -0.8 m/s---
11 Noud van de Mast AV `34 Ap...JC Team 1 14,18 -3.1 m/s13,85
12 Stan Jongstra AV Flevo Delta JC 14,20 -3.1 m/s13,50
13 Mischa Otten AV `34 Ap...JC Team 2 14,54 -0.8 m/s14,60
14 Gijs de Bruijne AV Flevo Delta JC 14,64 -3.1 m/s13,50
15 Lukas Koppejan AV `34 Ap...JC Team 2 14,71 -3.1 m/s14,42
16 Romke Wielstra AV NOP JC 15,10 -0.8 m/s---
17 Ruben Koopman Isala `96 JC 15,63 -0.8 m/s---
18 Floran Heirbaut AV De Gemzen JC 17,88 -0.8 m/s---
19 Stephan Zweers Isala `96 JC 18,41 -0.8 m/s---
Jip de Bruin AV Athlos JC DNS 13,50
Thijs Zoon AV Flevo Delta JC DNS 13,20
Michiel Schouten AV PEC 191...JC Team 1 DNS 14,00

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Kjell de Groot AV Flevo Delta JC 2:15,45 2:25,00
2 Tom Roossink AV NOP JC 2:17,88 2:15,29
3 Jasper van Zaanen AV `34 Ap...JC Team 1 2:18,83 2:16,68
4 Pieter van Wissen Isala `96 JC 2:22,08 ---
5 Yassine Bouaziz AV `34 Ap...JC Team 1 2:22,82 2:17,00
6 David Koning AV Athlos JC 2:23,55 2:18,00
7 Karsten van Ommen Isala `96 JC 2:27,52 ---
8 Thijs Zoon AV Flevo Delta JC 2:28,86 2:25,00
9 Soufian Tamrouti Isala `96 JC 2:36,12 ---
10 Ruben Paape AV `34 Ap...JC Team 1 2:37,32 2:34,90
11 Jasper Voesten AV NOP JC 2:37,90 ---
12 Wouter Janssen AV Athlos JC 2:39,55 2:30,00
13 Auke-Marku...van Eunen AV NOP JC 2:39,66 ---
14 Michiel Schouten AV PEC 191...JC Team 1 2:41,07 2:35,00
15 Maarten Roest AV De Gemzen JC 2:42,28 ---
16 Rick Jansonius AV `34 Ap...JC Team 2 2:42,99 2:39,37
17 Lukas Koppejan AV `34 Ap...JC Team 2 2:46,62 2:50,80
18 Abert Pierik AV De Gemzen JC 2:51,64 ---
19 Sander Jansen AV De Gemzen JC 2:52,04 ---
20 Robin van der Stege AV Flevo Delta JC 2:56,20 2:45,00

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Julian Jansen AV NOP JC 14,26 +1.3 m/s15,05
2 Robin Boersma AV NOP JC 14,29 +1.3 m/s14,77
3 Kjell de Groot AV Flevo Delta JC 17,14 +1.3 m/s15,59
4 Glles Aarts AV PEC 191...JC Team 1 17,62 +1.3 m/s15,60
5 Steven Hanekamp AV De Gemzen JC 17,79 +2.7 m/s---
6 Jasper van Zaanen AV `34 Ap...JC Team 1 18,22 +0.8 m/s---
7 Toon Grooteboer AV Athlos JC 18,40 +2.7 m/s18,10
8 Bas Westerbroek AV `34 Ap...JC Team 1 18,51 +2.7 m/s18,67
9 Mischa Otten AV `34 Ap...JC Team 2 18,60 +0.8 m/s---
10 Bas Schimmel AV Flevo Delta JC 18,92 +1.3 m/s15,80
11 Juul Ogink AV `34 Ap...JC Team 1 19,14 +2.7 m/s18,85
12 Auke-Marku...van Eunen AV NOP JC 19,20 +0.8 m/s---
13 David Koning AV Athlos JC 19,84 +2.7 m/s18,50
14 Jasper Meijerink AV `34 Ap...JC Team 2 20,49 +0.8 m/s---
15 Robin van der Stege AV Flevo Delta JC 20,57 +1.3 m/s16,00
16 Kay Hatzmann AV De Gemzen JC 20,61 +2.7 m/s---
17 Julian ten Hove Isala `96 JC 21,00 +0.8 m/s---
18 Thom Schuurman AV De Gemzen JC 21,31 +0.8 m/s---
19 Job van den Esker AV PEC 191...JC Team 1 21,57 +1.3 m/s16,00
20 David Prins AV PEC 191...JC Team 1 21,75 +1.3 m/s15,90
21 Stephan Zweers Isala `96 JC 26,85 +2.7 m/s---
Gert Jan Feenstra Isala `96 JC DNS ---

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Tom Roossink AV NOP JC 39,52 ---
2 Daan Schade AV Flevo Delta JC 39,31 ---
3 Job de Jager AV PEC 191...JC Team 1 34,52 ---
4 Floris Brinkman AV `34 Ap...JC Team 1 34,38 ---
5 Jord van der Vinne AV Athlos JC 29,60 ---
6 Jasper Voesten AV NOP JC 28,40 ---
7 Karma van Riel AV `34 Ap...JC Team 1 28,22 ---
8 Daan van Trier AV De Gemzen JC 26,12 ---
9 Pieter van Wissen Isala `96 JC 25,29 ---
10 Julian ten Hove Isala `96 JC 25,21 ---
11 Rick Jansonius AV `34 Ap...JC Team 2 22,39 ---
12 Nick Bohnsack AV `34 Ap...JC Team 2 17,06 ---
13 Jelmer Ham AV Flevo Delta JC 17,03 ---
14 Merijn Renshoff AV De Gemzen JC 15,89 ---
Jip de Bruin AV Athlos JC DNS ---
Bjarne Oosterhaar AV PEC 191...JC Team 1 DNS ---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Daan Schade AV Flevo Delta JC 45,05 ---
2 Enrico Loof AV NOP JC 36,49 ---
3 Floris Brinkman AV `34 Ap...JC Team 1 27,80 ---
4 Patrick de Jong AV Athlos JC 27,77 ---
5 Lars Bosman Isala `96 JC 23,06 ---
6 Romke Wielstra AV NOP JC 21,20 ---
7 Rick Jansonius AV `34 Ap...JC Team 2 20,82 ---
8 Jelmer Ham AV Flevo Delta JC 20,74 ---
9 Daan van Trier AV De Gemzen JC 20,51 ---
10 David Prins AV PEC 191...JC Team 1 20,25 ---
11 Karsten van Ommen Isala `96 JC 19,09 ---
12 Ruben Paape AV `34 Ap...JC Team 1 18,32 ---
13 Sem Bruins AV PEC 191...JC Team 1 15,64 ---
14 Merijn Renshoff AV De Gemzen JC 12,66 ---
15 Nick Bohnsack AV `34 Ap...JC Team 2 12,64 ---

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Daan Schade AV Flevo Delta JC 13,21 ---
2 Enrico Loof AV NOP JC 11,39 ---
3 Steven Hanekamp AV De Gemzen JC 10,86 ---
4 Lars Bosman Isala `96 JC 10,24 ---
5 Patrick de Jong AV Athlos JC 9,74 ---
6 Ruben Paape AV `34 Ap...JC Team 1 7,94 ---
7 Maarten Roest AV De Gemzen JC 7,80 ---
8 Jelmer Ham AV Flevo Delta JC 6,39 ---
9 Jonathan Otten AV `34 Ap...JC Team 2 6,32 ---
10 Willem Bos AV NOP JC 4,69 ---
11 Michiel Schouten AV PEC 191...JC Team 1 4,46 ---
12 Maarten Dotinga Isala `96 JC 3,13 ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Robin Boersma AV NOP JC 1,65 ---
2 Juul Ogink AV `34 Ap...JC Team 1 1,55 ---
2 Patrick de Jong AV Athlos JC 1,55 ---
4 Toon Grooteboer AV Athlos JC 1,50 ---
4 Gijs de Bruijne AV Flevo Delta JC 1,50 ---
4 Ruben Koopman Isala `96 JC 1,50 ---
7 Jonathan Otten AV `34 Ap...JC Team 2 1,45 ---
7 Glles Aarts AV PEC 191...JC Team 1 1,45 ---
9 Roel van Maanen AV NOP JC 1,45 ---
10 Maarten Roest AV De Gemzen JC 1,40 ---
10 Noud van de Mast AV `34 Ap...JC Team 1 1,40 ---
12 Thom Schuurman AV De Gemzen JC 1,25 ---
13 Job van den Esker AV PEC 191...JC Team 1 1,20 ---
Kjell de Groot AV Flevo Delta JC DNS ---
Sil Krediet Isala `96 JC DNS ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Job de Jager AV PEC 191...JC Team 1 4,96 ---
2 Floris Brinkman AV `34 Ap...JC Team 1 4,67 ---
3 Stan Jongstra AV Flevo Delta JC 4,63 ---
4 Wouter Janssen AV Athlos JC 4,58 ---
5 Jasper van Zaanen AV `34 Ap...JC Team 1 4,44 ---
6 Bas Schimmel AV Flevo Delta JC 4,25 ---
7 Kay Hatzmann AV De Gemzen JC 3,98 ---
8 Roel van Maanen AV NOP JC 3,96 ---
9 Job van den Esker AV PEC 191...JC Team 1 3,93 ---
10 Jasper Meijerink AV `34 Ap...JC Team 2 3,91 ---
11 Willem Bos AV NOP JC 3,45 ---
11 Sil Krediet Isala `96 JC 3,45 ---
13 Floran Heirbaut AV De Gemzen JC 3,31 ---
13 Ruben Koopman Isala `96 JC 3,31 ---
Jip de Bruin AV Athlos JC DNS ---