Uitslagen Junioren A Poule 33 Wedstrijd 1 [2016]

Jongens Junior A - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jim van Gorkum Spado Spado Jongens 11,04 +1.9 m/s11,09 795
2 David Staat AV Attila AV Attila Jongens 11,33 +1.9 m/s11,38 726
3 Evan de Schrijver Zeeland Vereniging...k Jongens 11,38 +1.9 m/s11,44 715
4 Daan Walder AV Sprint AV Sprint Jongens 11,43 +1.9 m/s11,43 703
5 Wislet de Hair Spado Spado Jongens 11,49 +1.9 m/s11,33 0
6 Sergio van der Meide PAC PAC Jongens Team 1 11,52 +2.5 m/s11,76 683
7 Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 11,59 +2.5 m/s11,71 668
8 Boris van Groeningen Haag Haag Atlet...k Jongens 11,70 +2.2 m/s12,10 644
9 Milan le Bruin PAC PAC Jongens Team 1 11,74 +2.5 m/s11,80 0
10 Domingos Muanza AV Attila AV Attila Jongens 11,87 +1.9 m/s11,43 0
11 Jaimy Schraauwen THOR ARV Achill...R Jongens 11,97 +2.2 m/s12,10 587
12 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Jongens 12,02 +2.5 m/s12,05 576
13 Jean Mattijsen SPOB AV Spirit ...d Jongens 12,03 +2.5 m/s12,09 574
14 Antoine va...er Sanden DAK DAK Jongens 12,11 +2.5 m/s12,00 558
15 Jowie Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 12,15 +2.2 m/s12,44 0
16 Tino Claessens Haag Haag Atlet...k Jongens 12,31 +2.2 m/s12,25 0
17 Brandon Stolk AV `40 AV `40 Jongens 12,39 +1.4 m/s--- 503
18 Lars Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 12,39 +2.6 m/s12,61 0
19 Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 12,40 +1.4 m/s--- 0
20 Djavan Verheij Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 12,52 +2.2 m/s12,20 478
21 Tijn Mallens AV Sprint AV Sprint Jongens 12,56 +2.6 m/s12,67 0
22 Jelle van de Wal SPOB AV Spirit ...d Jongens 12,67 +2.6 m/s13,00 0
23 Bruno Oele PAC PAC Jongens Team 2 12,70 +2.6 m/s12,87 445
24 Raymildo van Callias PAC PAC Jongens Team 2 12,75 +2.2 m/s12,55 0
25 Yurien Weiland AVGM AV Generaa...s Jongens 12,88 +1.4 m/s--- 412
26 Stan Biemans DAK DAK Jongens 12,89 +2.6 m/s12,80 0
27 Thomas Saedt AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 13,07 +1.4 m/s--- 379
28 Jurriaan Berger Zeeland Vereniging...k Jongens 13,19 +1.4 m/s13,62 0



Jongens Junior A - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jim van Gorkum Spado Spado Jongens 22,46 +1.6 m/s22,93 795
2 Ramsey Angela PAC PAC Jongens Team 1 22,53 +1.6 m/s22,84 788
3 Evan de Schrijver Zeeland Vereniging...k Jongens 22,69 +2.1 m/s23,63 771
4 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Jongens 22,77 +1.6 m/s22,51 763
5 Wislet de Hair Spado Spado Jongens 23,31 +1.6 m/s23,25 0
6 Daan Walder AV Sprint AV Sprint Jongens 23,39 +2.1 m/s23,50 702
7 David Staat AV Attila AV Attila Jongens 23,44 +1.6 m/s23,47 697
8 Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 23,58 +2.1 m/s24,35 684
9 Mitchell Emmers AV Attila AV Attila Jongens 23,63 +2.1 m/s23,63 0
10 Boris van Groeningen Haag Haag Atlet...k Jongens 23,86 +1.6 m/s17,70 657
11 Sergio van der Meide PAC PAC Jongens Team 1 23,94 +2.1 m/s24,03 0
12 Jean Mattijsen SPOB AV Spirit ...d Jongens 24,11 +1.7 m/s25,10 635
13 Shaeriano Murray Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 24,51 +1.7 m/s24,50 599
14 Jaimy Schraauwen THOR ARV Achill...R Jongens 24,52 +1.7 m/s24,80 598
15 Stijn van Nierop DAK DAK Jongens 24,65 +0.7 m/s25,32 587
16 Geert Elferink DAK DAK Jongens 24,70 +1.7 m/s24,75 0
17 Tino Claessens Haag Haag Atlet...k Jongens 24,79 +0.7 m/s25,50 0
18 Jowie Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 24,89 +0.7 m/s25,52 0
19 Lars Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 24,99 +0.7 m/s25,62 0
20 Sancho van Roy AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 25,04 +2.7 m/s--- 553
21 Brandon Stolk AV `40 AV `40 Jongens 25,15 +2.7 m/s--- 544
22 Hugo van Es AV `40 AV `40 Jongens 25,36 +2.7 m/s--- 0
23 Raymildo van Callias PAC PAC Jongens Team 2 25,68 +1.7 m/s25,11 501
24 Tijn Mallens AV Sprint AV Sprint Jongens 25,73 +0.7 m/s25,88 0
25 Jelle van de Wal SPOB AV Spirit ...d Jongens 26,37 +0.7 m/s27,00 0
26 Cédric Chambrillon PAC PAC Jongens Team 2 27,35 +1.7 m/s24,50 0
27 Stef Hankel AVGM AV Generaa...s Jongens 28,33 +2.7 m/s--- 309
Ruben de Vries Rotterdam Rotterdam ...k Jongens DNS 23,80 0



Jongens Junior A - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Achraf Boutkabout PAC PAC Jongens Team 1 2:03,34 2:01,89 691
2 Rick Lambregts ACHL ARV Achill...R Jongens 2:03,61 2:00,01 687
3 Koen van Duijnhoven THOR ARV Achill...R Jongens 2:03,79 2:02,00 0
4 Jordi Bot Zeeland Vereniging...k Jongens 2:04,81 2:02,53 668
5 Tristan Valkenburg Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 2:05,38 2:01,34 659
6 Toon IJzerman Spado Spado Jongens 2:05,85 2:10,00 651
7 Niels van Deurzen SPOB AV Spirit ...d Jongens 2:05,86 2:00,68 651
8 Victor van der Wel PAC PAC Jongens Team 1 2:06,05 2:01,56 0
9 Ahmed Abubakar DAK DAK Jongens 2:07,40 2:03,37 627
10 Marijn Wolf Haag Haag Atlet...k Jongens 2:10,03 2:08,00 588
11 Marien van der Niet PAC PAC Jongens Team 2 2:10,57 2:09,86 580
12 Harry van Ham DAK DAK Jongens 2:11,09 2:05,18 0
13 Daan van Hoof AVGM AV Generaa...s Jongens 2:12,66 --- 550
14 Martijn Tiersma Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 2:13,16 2:09,17 0
15 Marnix Vos Haag Haag Atlet...k Jongens 2:13,98 2:10,00 0
16 Tim Vogel PAC PAC Jongens Team 2 2:15,14 2:17,84 0
17 Raphael van de Linde Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 2:16,68 2:24,00 495
18 Jur Klijs AV Sprint AV Sprint Jongens 2:17,46 2:12,68 484
19 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila Jongens 2:20,84 2:30,00 441
20 Youri Peters AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 2:21,66 --- 431
21 Erik Schuit Spado Spado Jongens 2:27,01 2:19,00 0



Jongens Junior A - 1500 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Tom de Gelder Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 4:07,91 4:00,66 751
2 Thaem Mous PAC PAC Jongens Team 1 4:10,62 4:08,33 730
3 Max Polak PAC PAC Jongens Team 2 4:13,22 4:12,23 710
4 Tijke Wentink AV Attila AV Attila Jongens 4:20,44 4:05,00 656
5 Troy de Juncker AV Attila AV Attila Jongens 4:22,90 4:20,00 0
6 Stan Jansen Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 4:23,19 4:25,00 636
7 Franklin van Anrooij Zeeland Vereniging...k Jongens 4:23,30 4:37,71 636
8 Daan Valstar Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 4:32,94 4:40,89 0
9 Alexander Brons PAC PAC Jongens Team 1 4:33,78 4:38,56 0
10 Tobias van Roon DAK DAK Jongens 4:35,70 4:39,00 552
11 Bart Balkenende Zeeland Vereniging...k Jongens 4:38,88 4:37,71 0
12 Abel Hijstek Haag Haag Atlet...k Jongens 4:43,30 4:35,00 504
13 Tonnie de Benis AVGM AV Generaa...s Jongens 4:55,55 4:48,00 433
14 Patrick Loos SPOB AV Spirit ...d Jongens 5:05,12 4:50,00 381
15 Merlijn Scholte AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 5:10,23 --- 354
16 Freek van Blerck AV Sprint AV Sprint Jongens 5:16,46 4:56,32 323
17 Rick Govers Spado Spado Jongens 5:28,15 4:50,00 268
18 Stef Hankel AVGM AV Generaa...s Jongens 5:44,34 --- 0
Koen van Duijnhoven THOR ARV Achill...R Jongens DNS 5:01,00 0



Jongens Junior A - 400 meter horden (91cm)

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ramsey Angela PAC PAC Jongens Team 1 54,11 55,03 876
2 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Jongens 54,21 53,43 873
3 Maurik de Groot Haag Haag Atlet...k Jongens 56,70 55,00 794
4 Martin Oonincx Spado Spado Jongens 58,30 57,07 748
5 Pelle Gelderblom Zeeland Vereniging...k Jongens 59,27 56,02 720
6 Geert de Gouw DAK DAK Jongens 1:02,69 1:04,90 631
7 Hidde Leenders AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 1:02,97 --- 624
8 August van de Weijer AV Sprint AV Sprint Jongens 1:03,37 1:01,88 615
9 Tim Verhoeven AV Attila AV Attila Jongens 1:04,23 1:10,00 594
10 Rick Lambregts ACHL ARV Achill...R Jongens 1:07,00 --- 532
11 Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit ...d Jongens 1:09,33 1:09,99 483
12 Daan Valstar Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 1:09,57 1:06,00 479
13 Ghee Francisca Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 1:18,42 1:05,50 321
14 Max van der Donk AVGM AV Generaa...s Jongens 1:25,87 --- 214



Jongens Junior A - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 PAC Jongens Team 1 (4x400m) PAC - JJA 4 3:32,29 675
2 Spado Jongens (4x400m) Spado - JJA 4 3:37,16 628
3 Haag Atletiek Jongens (4x400m) Haag Atletiek - JJA 4 3:38,04 620
4 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens (4x400m) Vereniging Zeeland Atletiek - JJA 4 3:42,39 580
5 Rotterdam Atletiek Jongens (4x400m) Rotterdam Atletiek - JJA 4 3:44,66 559
6 AV Olympus `70 Jongens (4x400m) AV Olympus `70 - JJA 4 3:45,06 556
7 DAK Jongens (4x400m) DAK - JJA 4 3:45,87 549
8 AV Attila Jongens (4x400m) AV Attila - JJA 4 3:46,50 543
9 AV Spirit Oud Beijerland Jongens (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - JJA 4 3:48,63 525
10 AV Oss `78 Jongens (4x400m) AV Oss `78 - JJA 5 3:54,92 473
11 AV Sprint Jongens (4x400m) AV Sprint - JJA 4 3:57,49 452
12 PAC Jongens Team 2 (4x400m) PAC - JJA 4 4:00,72 427
13 ARV Achilles / THOR Jongens (4x400m) - JJA 3 DNS 0
13 AV Fortuna Jongens (4x400m) AV Fortuna - JJA 0 DNS 0
13 AV Generaal Michaelis Jongens (4x400m) AV Generaal Michaelis - JJA 4 DNS 0
13 AV `40 Jongens (4x400m) AV `40 - JJA 0 DNS 0



Jongens Junior A - Speerwerpen 800 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Elmar Koster PAC PAC Jongens Team 1 50,12 --- 635
2 Finn de Leng Zeeland Vereniging...k Jongens 46,99 --- 592
3 Sven Markesteijn SPOB AV Spirit ...d Jongens 42,58 38,00 529
4 Mark de Rond AV Sprint AV Sprint Jongens 41,93 --- 520
5 Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 40,11 --- 493
6 Hent van Schoten AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 39,95 --- 490
7 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Jongens 38,57 39,95 469
8 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 36,43 --- 436
9 Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 35,33 --- 0
10 Tino Claessens Haag Haag Atlet...k Jongens 34,99 29,00 413
11 Domingos Muanza AV Attila AV Attila Jongens 34,76 38,00 410
12 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 33,89 --- 395
13 Marnick Los Zeeland Vereniging...k Jongens 33,66 --- 0
14 Justin Hoefmans AV Sprint AV Sprint Jongens 31,49 --- 0
15 Lars Tinneveld Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 30,65 32,38 341
16 Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 30,39 --- 0
17 Tim Verhoeven AV Attila AV Attila Jongens 30,33 24,80 0
18 Cédric Chambrillon PAC PAC Jongens Team 2 28,86 --- 310
19 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 28,06 28,67 0
20 Geert de Gouw DAK DAK Jongens 25,46 --- 248
21 Stijn van Nierop DAK DAK Jongens 24,16 --- 0
22 Jan Dekker PAC PAC Jongens Team 2 24,13 --- 0
23 Thomas Witteveen AVGM AV Generaa...s Jongens 21,38 --- 168
Glenn Kunst Haag Haag Atlet...k Jongens DNS --- 0
Roy van Kraaij AVGM AV Generaa...s Jongens DNS --- 0
Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit ...d Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - Discuswerpen 1,75 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Mattijs Mols AV Attila AV Attila Jongens 39,91 38,00 684
2 Nout van den Bos Zeeland Vereniging...k Jongens 37,33 --- 632
3 Mark de Rond AV Sprint AV Sprint Jongens 36,60 --- 617
4 Kay Geerlings SPOB AV Spirit ...d Jongens 36,31 30,00 611
5 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 34,76 --- 579
6 Marnick Los Zeeland Vereniging...k Jongens 32,44 --- 0
7 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 31,28 --- 503
8 Justin Hoefmans AV Sprint AV Sprint Jongens 29,11 --- 0
9 Rick van de Ven DAK DAK Jongens 28,94 --- 450
10 Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 28,80 --- 0
11 Glenn Kunst Haag Haag Atlet...k Jongens 28,06 --- 429
12 Sander van...n Branden Spado Spado Jongens 27,93 --- 0
13 Quinten van der Veer PAC PAC Jongens Team 1 27,86 --- 425
14 Matthijs Slegt AVGM AV Generaa...s Jongens 26,76 --- 398
15 Elmar Koster PAC PAC Jongens Team 1 26,45 --- 0
16 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 25,52 25,00 368
17 Patrick Loos SPOB AV Spirit ...d Jongens 25,15 23,50 0
18 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 22,87 --- 301
19 Youri Peters AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 22,73 --- 297
20 Tijan Samba Haag Haag Atlet...k Jongens 21,95 --- 0
21 Aaron van Kooij PAC PAC Jongens Team 2 19,15 --- 199
22 Antoine va...er Sanden DAK DAK Jongens 17,59 --- 0
23 Dylan Frijters ACHL ARV Achill...R Jongens 16,43 --- 119
Max van der Donk AVGM AV Generaa...s Jongens DNS --- 0



Jongens Junior A - Kogelstoten 6 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Nout van den Bos Zeeland Vereniging...k Jongens 14,67 --- 769
2 Mattijs Mols AV Attila AV Attila Jongens 14,60 13,80 765
3 Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 12,35 --- 623
4 Daan van Liere Zeeland Vereniging...k Jongens 12,03 --- 0
5 Quinten van der Veer PAC PAC Jongens Team 1 11,49 --- 565
6 Kay Geerlings SPOB AV Spirit ...d Jongens 11,48 11,00 565
7 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 10,85 --- 521
8 Justin Hoefmans AV Sprint AV Sprint Jongens 10,66 --- 508
9 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 10,44 --- 0
10 Jowie Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 10,20 10,69 475
11 Tijan Samba Haag Haag Atlet...k Jongens 9,79 --- 445
12 Sven Markesteijn SPOB AV Spirit ...d Jongens 9,78 --- 0
13 Rick van de Ven DAK DAK Jongens 9,77 --- 443
14 Aaron van Kooij PAC PAC Jongens Team 2 9,36 --- 413
15 Matthijs Slegt AVGM AV Generaa...s Jongens 9,19 --- 400
16 Nick van der Worp AVGM AV Generaa...s Jongens 9,18 --- 0
17 Sander van...n Branden Spado Spado Jongens 8,94 --- 0
18 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 8,93 10,56 0
19 Antoine va...er Sanden DAK DAK Jongens 7,77 --- 0
20 Brandon Stolk AV `40 AV `40 Jongens 7,06 --- 227
21 Thomas Saedt AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 6,58 --- 184
22 Tristan Valkenburg Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 6,13 8,00 143
Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior A - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Rafael Raap PAC PAC Jongens Team 1 2,05 --- 900
1 Sven van Merode Spado Spado Jongens 2,05 --- 900
3 Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 1,85 --- 0
4 Lars Dirkzwager Zeeland Vereniging...k Jongens 1,85 --- 725
5 Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 1,75 --- 634
5 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 1,75 1,72 634
5 Jordi van der Wal PAC PAC Jongens Team 2 1,75 --- 634
5 Dylan Frijters ACHL ARV Achill...R Jongens 1,75 1,80 634
5 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint Jongens 1,75 --- 634
10 Tim de Wit Spado Spado Jongens 1,75 --- 0
11 Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit ...d Jongens 1,75 1,75 634
12 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila Jongens 1,70 1,65 587
12 Hidde Leenders AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 1,70 --- 587
12 Geert Elferink DAK DAK Jongens 1,70 --- 587
15 Sjoerd Visser SPOB AV Spirit ...d Jongens 1,70 1,80 0
16 Jan Dekker PAC PAC Jongens Team 2 1,60 --- 0
17 Stan Biemans DAK DAK Jongens 1,55 --- 0
17 Jurriaan Berger Zeeland Vereniging...k Jongens 1,55 --- 0
19 Thomas Witteveen AVGM AV Generaa...s Jongens 1,45 --- 344
20 Marijn Wolf Haag Haag Atlet...k Jongens 1,40 1,40 293
21 August van de Weijer AV Sprint AV Sprint Jongens 1,30 --- 0
22 Ghee Francisca Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 1,30 1,35 188
Bob Abotar Haag Haag Atlet...k Jongens DNS 1,50 0
Vincent Staat AV Attila AV Attila Jongens DNS 1,80 0



Jongens Junior A - Hink-stap-springen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Geert Elferink DAK DAK Jongens 13,15 +2.8 m/s--- 691
2 Sergio van der Meide PAC PAC Jongens Team 1 13,13 +1.4 m/s--- 689
3 Hent van Schoten AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 13,10 +2.8 m/s--- 686
4 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Jongens 13,02 +1.5 m/s14,19 678
5 Bob Abotar Haag Haag Atlet...k Jongens 12,19 +1.9 m/s12,00 589
6 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint Jongens 12,11 --- 580
7 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus...0 Jongens 11,82 +1.5 m/s12,02 548
8 Jordi van der Wal PAC PAC Jongens Team 2 11,80 --- 546
9 Finn de Leng Zeeland Vereniging...k Jongens 11,75 --- 540
10 Daan van Liere Zeeland Vereniging...k Jongens 11,70 --- 0
11 Niels van Deurzen SPOB AV Spirit ...d Jongens 11,61 --- 524
12 Sjoerd Visser SPOB AV Spirit ...d Jongens 11,55 --- 0
13 Tim de Wit Spado Spado Jongens 11,38 --- 499
14 Tim Vogel PAC PAC Jongens Team 2 11,36 --- 0
15 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Jongens 11,35 11,23 0
16 Vincent Staat AV Attila AV Attila Jongens 11,27 12,07 486
17 Stan Biemans DAK DAK Jongens 10,67 --- 0
18 Ghee Francisca Rotterdam Rotterdam ...k Jongens 10,65 --- 415
19 Hugo van Es AV `40 AV `40 Jongens 10,50 --- 397
Boris van Groeningen Haag Haag Atlet...k Jongens DNS 10,50 0
Nick van der Worp AVGM AV Generaa...s Jongens DNS --- 0



Meisjes Junior A - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Lucie Tiemeier PAC PAC Meisjes Team 1 12,63 +2.0 m/s12,66 746
2 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 12,65 +2.0 m/s12,70 742
3 Nicole Etman PAC PAC Meisjes Team 1 13,01 +2.0 m/s13,00 0
4 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint Meisjes 13,11 +2.0 m/s12,78 657
5 Jaleesa Seedorf Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 13,17 +2.0 m/s12,70 0
6 Anouk Dekkers Haag Haag Atlet...k Meisjes 13,32 +1.2 m/s13,20 620
7 Danielle Tinkhof PAC PAC Meisjes Team 2 13,34 +1.2 m/s13,60 616
8 Larissa Smit AV `40 AV `40 Meisjes 13,35 +0.1 m/s--- 615
9 Aline Philipsen Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 13,39 +2.7 m/s14,00 608
10 Edikan Ekpo Haag Haag Atlet...k Meisjes 13,49 +1.2 m/s13,20 0
11 Kim van Loon ACW `66 ACW `66 Meisjes 13,63 +0.1 m/s--- 567
12 Esther van...en Eijnde AV De Keien AV De Keien Meisjes 13,70 +1.2 m/s13,20 556
13 Fem Bongers AV De Keien AV De Keien Meisjes 13,76 +2.7 m/s13,70 0
14 Shaya van Houdt PAC PAC Meisjes Team 2 13,83 +2.7 m/s13,90 0
15 Sanne Haanen AV Sprint AV Sprint Meisjes 13,97 +1.2 m/s13,31 0
16 Bregje van Beurden DAK DAK Meisjes 14,12 +1.7 m/s14,70 489
17 Maaike Holtgrefe CAV Energie CAV Energie Meisjes 14,13 +0.1 m/s--- 488
18 Suzanne va...den Berge Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 14,16 +2.7 m/s14,39 0
19 Chelsea Blijlevens SPOB AV Spirit ...d Meisjes 14,46 +1.7 m/s15,00 438
20 Josephine van Luik SPOB AV Spirit ...d Meisjes 14,76 +1.7 m/s14,99 0
21 Anne-Fleur Blok Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 14,77 +2.7 m/s14,34 394
22 Suzanne va...Marrewijk Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 14,78 +1.7 m/s14,77 0
23 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 15,10 +1.7 m/s14,92 348
24 Manon Enting AVGM AV Generaa...s Meisjes 15,22 +0.1 m/s--- 332
Lotte Maas AVGM AV Generaa...s Meisjes DQ 20,71 0



Meisjes Junior A - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Myke van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes 24,81 +1.4 m/s25,04 863
2 Kim de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 25,99 +1.4 m/s26,42 763
3 Thelma Solleveld Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 26,40 +1.4 m/s27,50 730
4 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint Meisjes 26,58 +1.4 m/s25,84 0
5 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 26,81 +1.4 m/s26,59 699
6 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 26,86 +1.4 m/s27,62 695
7 Anouk Dekkers Haag Haag Atlet...k Meisjes 27,64 +1.1 m/s28,00 637
8 Gabrielle Opmeer PAC PAC Meisjes Team 2 27,72 +1.1 m/s27,74 632
9 Livia Tromp Haag Haag Atlet...k Meisjes 27,87 +1.1 m/s28,00 0
10 Dianne Kleuskens ACW `66 ACW `66 Meisjes 28,32 +1.6 m/s--- 590
11 Roos den Engelse PAC PAC Meisjes Team 1 28,39 +1.1 m/s28,13 0
12 Daphne van Zandvoort DAK DAK Meisjes 28,43 +1.1 m/s28,50 582
13 Stefanie v...en Eijnde AV De Keien AV De Keien Meisjes 28,49 +1.8 m/s29,60 578
14 Fem Bongers AV De Keien AV De Keien Meisjes 28,71 +1.8 m/s29,60 0
15 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 Meisjes 29,46 +1.6 m/s--- 0
16 Eveline va...Marrewijk Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 29,68 +1.8 m/s29,50 0
17 Lisa Meijndert AV `40 AV `40 Meisjes 30,01 +1.6 m/s--- 481
18 Amber Noordermeer CAV Energie CAV Energie Meisjes 30,43 +1.8 m/s--- 456
19 Anne-Fleur Blok Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 30,93 +1.8 m/s31,50 427
20 Loes Dekker SPOB AV Spirit ...d Meisjes 32,78 +1.8 m/s32,49 327
Ning Slaats AVGM AV Generaa...s Meisjes DQ --- 0
Evi van Loon AV `40 AV `40 Meisjes DNS --- 0
Lise van de Velde PAC PAC Meisjes Team 2 DNS 28,50 0



Meisjes Junior A - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Corinde van Es PAC PAC Meisjes Team 1 2:16,44 2:11,68 836
2 Marije Hijman PAC PAC Meisjes Team 2 2:18,44 2:16,09 810
3 Thelma Solleveld Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 2:22,01 2:17,99 765
4 Silke Brakkee PAC PAC Meisjes Team 1 2:22,93 2:19,51 0
5 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 Meisjes 2:26,17 2:22,00 715
6 Yosta de Stigter CAV Energie CAV Energie Meisjes 2:28,39 2:22,00 690
7 Kiki Verroen Haag Haag Atlet...k Meisjes 2:30,02 2:35,00 672
8 Esther van...en Eijnde AV De Keien AV De Keien Meisjes 2:31,30 2:32,00 658
9 Lois Stokkers CAV Energie CAV Energie Meisjes 2:31,66 2:19,00 0
10 Patou Vellekoop Haag Haag Atlet...k Meisjes 2:35,75 2:30,00 0
11 Michelle Bogers AV Sprint AV Sprint Meisjes 2:36,94 2:26,17 599
12 Daphne van Zandvoort DAK DAK Meisjes 2:38,48 2:50,00 584
13 Aniek Sips AV `40 AV `40 Meisjes 2:39,01 --- 579
14 Ellen van Gestel AV Sprint AV Sprint Meisjes 2:49,23 2:35,11 0
15 Marijke Heddes AVGM AV Generaa...s Meisjes 2:50,23 --- 476
16 Suzanne de Jong Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 2:54,07 2:44,99 0
17 Eva van der Marel Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 2:54,11 2:45,00 444
18 Laura Eldred ACW `66 ACW `66 Meisjes 2:57,27 --- 0
19 Sevilha van der Tak PAC PAC Meisjes Team 2 3:02,58 2:45,09 0
20 Loes Dekker SPOB AV Spirit ...d Meisjes 3:04,03 3:13,10 367



Meisjes Junior A - 3000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Diane van Es PAC PAC Meisjes Team 1 10:28,09 9:26,31 730
2 Lisan Duijvestijn Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 10:30,81 10:50,81 722
3 Hanna Kloek AV Sprint AV Sprint Meisjes 12:11,95 --- 459
4 Meike Lokker CAV Energie CAV Energie Meisjes 12:17,63 --- 447
5 Iza de Kort Haag Haag Atlet...k Meisjes 12:19,54 12:30,00 443
6 Ziggy Birker ACW `66 ACW `66 Meisjes 13:13,38 --- 333
7 Sandra Luijten AVGM AV Generaa...s Meisjes 13:20,10 --- 320
8 Lynn van Toledo Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 13:30,48 13:37,49 301
Josephine van Luik SPOB AV Spirit ...d Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - 400 meter horden (76cm)

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Anne van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes 1:04,09 1:05,13 833
2 Larissa Smit AV `40 AV `40 Meisjes 1:08,43 --- 721
3 Emma Dekker Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1:11,49 1:04,53 651
3 Sanne Mooldijk PAC PAC Meisjes Team 1 1:11,49 1:12,10 651
5 Livia Tromp Haag Haag Atlet...k Meisjes 1:16,52 --- 547
6 Ziggy Birker ACW `66 ACW `66 Meisjes 1:20,00 --- 483
7 Meike Lokker CAV Energie CAV Energie Meisjes 1:20,07 --- 482



Meisjes Junior A - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Sprint Meisjes (4x400m) AV Sprint - MJA 4 4:04,94 739
2 PAC Meisjes Team 1 (4x400m) PAC - MJA 4 4:07,87 718
3 AV `40 Meisjes (4x400m) AV `40 - MJA 4 4:24,83 602
4 ACW `66 Meisjes (4x400m) ACW `66 - MJA 4 4:30,33 568
5 CAV Energie Meisjes (4x400m) CAV Energie - MJA 4 4:36,17 533
6 PAC Meisjes Team 2 (4x400m) PAC - MJA 4 4:36,59 531
7 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 4 4:36,71 530
8 Haag Atletiek Meisjes (4x400m) Haag Atletiek - MJA 4 4:36,96 528
8 AV De Keien Meisjes (4x400m) AV De Keien - MJA 4 4:37,00 528
10 AV Generaal Michaelis Meisjes (4x400m) AV Generaal Michaelis - MJA 4 5:24,51 292
11 AV Fortuna Meisjes (4x400m) AV Fortuna - MJA 0 DNS 0
11 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 (4x400m) AV Olympus `70 - MJA 0 DNS 0
11 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes (4x400m) AV Spirit Oud Beijerland - MJA 0 DNS 0
11 DAK Meisjes (4x400m) DAK - MJA 0 DNS 0
11 Rotterdam Atletiek Meisjes (4x400m) Rotterdam Atletiek - MJA 3 DNS 0



Meisjes Junior A - Speerwerpen 600 gram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Myke van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes 37,58 --- 728
2 Anne van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes 36,89 --- 0
3 Tosca Smit Haag Haag Atlet...k Meisjes 35,61 45,00 696
4 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 34,90 --- 684
5 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 34,65 38,48 680
6 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 33,08 38,45 653
7 Kim de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 32,59 --- 0
8 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes 27,11 --- 545
9 Puck van Wiltenburg PAC PAC Meisjes Team 2 26,58 --- 535
10 Suzanne Giezeman Haag Haag Atlet...k Meisjes 26,53 --- 0
11 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 25,93 25,44 0
12 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 24,83 --- 501
13 Danique de Brabander Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 23,66 22,00 0
14 Maureen de Bresser AVGM AV Generaa...s Meisjes 23,16 --- 467
15 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 Meisjes 22,10 --- 445
16 Annet Slik ACW `66 ACW `66 Meisjes 21,69 --- 0
17 Lisa Meijndert AV `40 AV `40 Meisjes 21,48 --- 0
18 Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 20,98 --- 0
19 Yosta de Stigter CAV Energie CAV Energie Meisjes 13,65 --- 247
20 Marijke Heddes AVGM AV Generaa...s Meisjes 12,46 --- 0
21 Daphne van Zandvoort DAK DAK Meisjes 11,98 --- 201
22 Maud Blokzijl CAV Energie CAV Energie Meisjes 11,73 --- 0
23 Chelsea Blijlevens SPOB AV Spirit ...d Meisjes 10,28 --- 150
Sanne Kooij SPOB AV Spirit ...d Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Enid Duut PAC PAC Meisjes Team 1 43,39 --- 794
2 Jenna Vervoorn PAC PAC Meisjes Team 1 38,22 --- 0
3 Suzanne Giezeman Haag Haag Atlet...k Meisjes 32,83 --- 601
4 Maud van Hoorn AV De Keien AV De Keien Meisjes 32,01 --- 585
5 Paulien Lockhorn AV Sprint AV Sprint Meisjes 31,39 --- 572
6 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 31,16 31,40 568
7 Tosca Smit Haag Haag Atlet...k Meisjes 30,46 --- 0
8 Danique de Brabander Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 28,76 27,97 519
9 Lois Stokkers CAV Energie CAV Energie Meisjes 26,89 --- 479
10 Marit de Jongh AV Sprint AV Sprint Meisjes 26,10 --- 0
11 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes 24,97 --- 436
12 Maureen de Bresser AVGM AV Generaa...s Meisjes 22,82 --- 387
13 Lise van de Velde PAC PAC Meisjes Team 2 22,27 --- 374
14 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Meisjes 18,72 --- 286
15 Josephine van Luik SPOB AV Spirit ...d Meisjes 18,06 --- 268
16 Mare van Bladel DAK DAK Meisjes 14,81 --- 178
17 Djaane Abdulrahman ACW `66 ACW `66 Meisjes 14,21 --- 0
18 Chelsea Blijlevens SPOB AV Spirit ...d Meisjes 12,79 --- 0
Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior A - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 12,37 12,42 742
2 Enid Duut PAC PAC Meisjes Team 1 11,73 --- 702
3 Kim de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 11,34 --- 0
4 Paulien Lockhorn AV Sprint AV Sprint Meisjes 10,81 --- 643
5 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 10,59 11,10 629
6 Rebecca Gílsíng AV De Keien AV De Keien Meisjes 9,61 --- 563
7 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 9,54 11,76 0
8 Maud van Hoorn AV De Keien AV De Keien Meisjes 9,41 --- 0
9 Danique de Brabander Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 9,21 9,00 0
10 Amber van Malsen AV Sprint AV Sprint Meisjes 8,51 --- 0
11 Lies van der Sluijs Haag Haag Atlet...k Meisjes 8,48 --- 482
12 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes 8,06 --- 451
13 Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 7,52 --- 409
14 Maureen de Bresser AVGM AV Generaa...s Meisjes 6,76 --- 348
15 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Meisjes 6,21 --- 302
16 Maaike Holtgrefe CAV Energie CAV Energie Meisjes 5,93 --- 277
17 Bregje van Beurden DAK DAK Meisjes 5,62 --- 249
18 Djaane Abdulrahman ACW `66 ACW `66 Meisjes 5,40 --- 0
19 Amber Noordermeer CAV Energie CAV Energie Meisjes 4,44 --- 0
Anne-Fleur Blok Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 DNS 7,00 0
Sanne Kooij SPOB AV Spirit ...d Meisjes DNS --- 0



Meisjes Junior A - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Nicole Etman PAC PAC Meisjes Team 1 1,70 --- 934
1 Nele van den Broek AV Sprint AV Sprint Meisjes 1,70 --- 934
3 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1,65 1,70 883
4 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 1,65 --- 0
5 Fleurine van Beek Haag Haag Atlet...k Meisjes 1,60 1,70 832
5 Danielle Tinkhof PAC PAC Meisjes Team 2 1,60 --- 832
7 Kristin Baas Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 1,55 --- 779
8 Evi van Loon AV `40 AV `40 Meisjes 1,50 --- 726
8 Ning Slaats AVGM AV Generaa...s Meisjes 1,50 1,50 726
10 Maud Blokzijl CAV Energie CAV Energie Meisjes 1,40 --- 615
11 Rebecca Gílsíng AV De Keien AV De Keien Meisjes 1,40 --- 0
12 Lisan Scholten AV De Keien AV De Keien Meisjes 1,40 --- 615
13 Dianne Kleuskens ACW `66 ACW `66 Meisjes 1,30 --- 484
14 Bregje van Beurden DAK DAK Meisjes 1,20 --- 348
14 Loes Dekker SPOB AV Spirit ...d Meisjes 1,20 1,20 348
Manon Enting AVGM AV Generaa...s Meisjes NM --- 0
Eva van der Marel Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes DNS 1,30 0
Sanne Kooij SPOB AV Spirit ...d Meisjes DNS 1,35 0



Meisjes Junior A - Hink-stap-springen

# Naam Team P1P2P3Res OBPTeam punten
1 Judeska Sheppard Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 10,82 - - 10,82 +2.4 m/s--- 737
2 Kim van Loon ACW `66 ACW `66 Meisjes 10,66 - - 10,66 +1.1 m/s--- 719
3 Shaya van Houdt PAC PAC Meisjes Team 2 10,39 10,39 +2.2 m/s--- 687
4 Margot Keijzer PAC PAC Meisjes Team 1 10,35 - - 10,35 +2.3 m/s--- 683
5 Nele van den Broek AV Sprint AV Sprint Meisjes 10,29 10,29 +1.6 m/s--- 676
6 Aline Philipsen Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 10,20 10,20 +2.5 m/s10,40 665
7 Aniek Sips AV `40 AV `40 Meisjes 10,05 10,05 --- 647
8 Eva van der Marel Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 9,76 9,76 --- 0
9 Stefanie v...en Eijnde AV De Keien AV De Keien Meisjes 9,64 9,64 --- 598
10 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 9,51 - - 9,51 +1.6 m/s9,89 583
11 Suzanne va...den Berge Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 9,43 - - 9,43 +2.9 m/s9,00 0
12 Mare van Bladel DAK DAK Meisjes 9,39 - - 9,39 +2.9 m/s8,67 568
13 Sanne Haanen AV Sprint AV Sprint Meisjes 9,31 - - 9,31 +1.4 m/s--- 0
14 Lisan Scholten AV De Keien AV De Keien Meisjes 8,78 - - 8,78 +1.7 m/s--- 0
15 Sandra Luijten AVGM AV Generaa...s Meisjes 8,26 - - 8,26 +3.6 m/s--- 425
Edikan Ekpo Haag Haag Atlet...k Meisjes - - - DNS 10,75 0



Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Killiana Heijmans PAC PAC Meisjes Team 1 3,30 --- 726
2 Shaya van Houdt PAC PAC Meisjes Team 2 2,80 --- 550
3 Fleurine van Beek Haag Haag Atlet...k Meisjes 2,70 3,00 513
4 Charlotte Demoulin AV Sprint AV Sprint Meisjes 2,60 --- 476
5 Suzanne va...Marrewijk Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 2,00 2,30 233
6 Aline Philipsen Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1,80 1,95 144