Competitiestand Meisjes Junioren A
# Team Leden Punten
1 PAC Meisjes Team 1 PAC - MJA
Begeleider: Ron van der Steenhoven
Jurylid: Ron van der Steenhoven (hoog)
14 8967
2 AV Sprint Meisjes AV Sprint - MJA
Begeleider: Johan de Koning
Jurylid: Marian de Rond
12 8179
3 AV Olympus `70 Meisjes Team 1 AV Olympus `70 - MJA
Begeleider: Patrick van Dop
9 7499
4 Haag Atletiek Meisjes Haag Atletiek - MJA
Begeleider: M.Dekkers
Jurylid: Hans Maschaupt
10 6571
5 PAC Meisjes Team 2 PAC - MJA
Begeleider: Ron van der Steenhoven
Jurylid: Ron van der Steenhoven (hoog)
8 5976
6 AV `40 Meisjes AV `40 - MJA
Begeleider: Luc Hagen
Jurylid: Dorenda Zwaard
5 5803
7 ACW `66 Meisjes ACW `66 - MJA
Begeleider: Eddy Stadwijk
Jurylid: Titia Fluks, hoog
9 5492
8 CAV Energie Meisjes CAV Energie - MJA
Begeleider: Aad Vink
Jurylid: Aad Noordermeer
6 4714
9 AV De Keien Meisjes AV De Keien - MJA
Begeleider: Arianne van Hoorn
Jurylid: Moniek Reijs
6 4681
10 Rotterdam Atletiek Meisjes Rotterdam Atletiek - MJA
Begeleider: Richard Kooyman
Jurylid: Nils Bebelaar
6 3902
11 AV Generaal Michaelis Meisjes AV Generaal Michaelis - MJA
Begeleider: Huub van den Elzen
Jurylid: Wichard de Benis
6 3773
12 AV Fortuna Meisjes AV Fortuna - MJA
Begeleider: Kosta Zervos
Jurylid: Nel van der Meijs, wil geen estafette
3 3616
13 DAK Meisjes DAK - MJA
Begeleider: Th. van Houten
Jurylid: eigen wedstrijd
3 3199
14 AV Spirit Oud Beijerland Meisjes AV Spirit Oud Beijerland - MJA
Begeleider: Loes Dekker
Jurylid: Andre de Kwaasteniet (niet klokken)
4 1898
15 AV Olympus `70 Meisjes Team 2 AV Olympus `70 - MJA
Begeleider: Patrick van Dop
3 1355

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior A

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Lucie Tiemeier PAC PAC Meisjes Team 1 12,63 +2.0 m/s12,66 746
2 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 12,65 +2.0 m/s12,70 742
3 Nicole Etman PAC PAC Meisjes Team 1 13,01 +2.0 m/s13,00 0
4 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint Meisjes 13,11 +2.0 m/s12,78 657
5 Jaleesa Seedorf Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 13,17 +2.0 m/s12,70 0
6 Anouk Dekkers Haag Haag Atlet...k Meisjes 13,32 +1.2 m/s13,20 620
7 Danielle Tinkhof PAC PAC Meisjes Team 2 13,34 +1.2 m/s13,60 616
8 Larissa Smit AV `40 AV `40 Meisjes 13,35 +0.1 m/s--- 615
9 Aline Philipsen Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 13,39 +2.7 m/s14,00 608
10 Edikan Ekpo Haag Haag Atlet...k Meisjes 13,49 +1.2 m/s13,20 0
11 Kim van Loon ACW `66 ACW `66 Meisjes 13,63 +0.1 m/s--- 567
12 Esther van...en Eijnde AV De Keien AV De Keien Meisjes 13,70 +1.2 m/s13,20 556
13 Fem Bongers AV De Keien AV De Keien Meisjes 13,76 +2.7 m/s13,70 0
14 Shaya van Houdt PAC PAC Meisjes Team 2 13,83 +2.7 m/s13,90 0
15 Sanne Haanen AV Sprint AV Sprint Meisjes 13,97 +1.2 m/s13,31 0
16 Bregje van Beurden DAK DAK Meisjes 14,12 +1.7 m/s14,70 489
17 Maaike Holtgrefe CAV Energie CAV Energie Meisjes 14,13 +0.1 m/s--- 488
18 Suzanne va...den Berge Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 14,16 +2.7 m/s14,39 0
19 Chelsea Blijlevens SPOB AV Spirit ...d Meisjes 14,46 +1.7 m/s15,00 438
20 Josephine van Luik SPOB AV Spirit ...d Meisjes 14,76 +1.7 m/s14,99 0
21 Anne-Fleur Blok Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 14,77 +2.7 m/s14,34 394
22 Suzanne va...Marrewijk Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 14,78 +1.7 m/s14,77 0
23 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 15,10 +1.7 m/s14,92 348
24 Manon Enting AVGM AV Generaa...s Meisjes 15,22 +0.1 m/s--- 332
Lotte Maas AVGM AV Generaa...s Meisjes DQ 20,71 0

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Myke van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes 24,81 +1.4 m/s25,04 863
2 Kim de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 25,99 +1.4 m/s26,42 763
3 Thelma Solleveld Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 26,40 +1.4 m/s27,50 730
4 Zoë Meyer AV Sprint AV Sprint Meisjes 26,58 +1.4 m/s25,84 0
5 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 26,81 +1.4 m/s26,59 699
6 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 26,86 +1.4 m/s27,62 695
7 Anouk Dekkers Haag Haag Atlet...k Meisjes 27,64 +1.1 m/s28,00 637
8 Gabrielle Opmeer PAC PAC Meisjes Team 2 27,72 +1.1 m/s27,74 632
9 Livia Tromp Haag Haag Atlet...k Meisjes 27,87 +1.1 m/s28,00 0
10 Dianne Kleuskens ACW `66 ACW `66 Meisjes 28,32 +1.6 m/s--- 590
11 Roos den Engelse PAC PAC Meisjes Team 1 28,39 +1.1 m/s28,13 0
12 Daphne van Zandvoort DAK DAK Meisjes 28,43 +1.1 m/s28,50 582
13 Stefanie v...en Eijnde AV De Keien AV De Keien Meisjes 28,49 +1.8 m/s29,60 578
14 Fem Bongers AV De Keien AV De Keien Meisjes 28,71 +1.8 m/s29,60 0
15 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 Meisjes 29,46 +1.6 m/s--- 0
16 Eveline va...Marrewijk Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 29,68 +1.8 m/s29,50 0
17 Lisa Meijndert AV `40 AV `40 Meisjes 30,01 +1.6 m/s--- 481
18 Amber Noordermeer CAV Energie CAV Energie Meisjes 30,43 +1.8 m/s--- 456
19 Anne-Fleur Blok Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 30,93 +1.8 m/s31,50 427
20 Loes Dekker SPOB AV Spirit ...d Meisjes 32,78 +1.8 m/s32,49 327
Ning Slaats AVGM AV Generaa...s Meisjes DQ --- 0
Evi van Loon AV `40 AV `40 Meisjes DNS --- 0
Lise van de Velde PAC PAC Meisjes Team 2 DNS 28,50 0

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior A

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Corinde van Es PAC PAC Meisjes Team 1 2:16,44 2:11,68 836
2 Marije Hijman PAC PAC Meisjes Team 2 2:18,44 2:16,09 810
3 Thelma Solleveld Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 2:22,01 2:17,99 765
4 Silke Brakkee PAC PAC Meisjes Team 1 2:22,93 2:19,51 0
5 Evi van Bladel ACW `66 ACW `66 Meisjes 2:26,17 2:22,00 715
6 Yosta de Stigter CAV Energie CAV Energie Meisjes 2:28,39 2:22,00 690
7 Kiki Verroen Haag Haag Atlet...k Meisjes 2:30,02 2:35,00 672
8 Esther van...en Eijnde AV De Keien AV De Keien Meisjes 2:31,30 2:32,00 658
9 Lois Stokkers CAV Energie CAV Energie Meisjes 2:31,66 2:19,00 0
10 Patou Vellekoop Haag Haag Atlet...k Meisjes 2:35,75 2:30,00 0
11 Michelle Bogers AV Sprint AV Sprint Meisjes 2:36,94 2:26,17 599
12 Daphne van Zandvoort DAK DAK Meisjes 2:38,48 2:50,00 584
13 Aniek Sips AV `40 AV `40 Meisjes 2:39,01 --- 579
14 Ellen van Gestel AV Sprint AV Sprint Meisjes 2:49,23 2:35,11 0
15 Marijke Heddes AVGM AV Generaa...s Meisjes 2:50,23 --- 476
16 Suzanne de Jong Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 2:54,07 2:44,99 0
17 Eva van der Marel Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 2:54,11 2:45,00 444
18 Laura Eldred ACW `66 ACW `66 Meisjes 2:57,27 --- 0
19 Sevilha van der Tak PAC PAC Meisjes Team 2 3:02,58 2:45,09 0
20 Loes Dekker SPOB AV Spirit ...d Meisjes 3:04,03 3:13,10 367

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Meisjes Junior A

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Myke van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes 37,58 --- 728
2 Anne van de Wiel AV Sprint AV Sprint Meisjes 36,89 --- 0
3 Tosca Smit Haag Haag Atlet...k Meisjes 35,61 45,00 696
4 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 34,90 --- 684
5 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 34,65 38,48 680
6 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 33,08 38,45 653
7 Kim de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 32,59 --- 0
8 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes 27,11 --- 545
9 Puck van Wiltenburg PAC PAC Meisjes Team 2 26,58 --- 535
10 Suzanne Giezeman Haag Haag Atlet...k Meisjes 26,53 --- 0
11 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 25,93 25,44 0
12 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 24,83 --- 501
13 Danique de Brabander Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 23,66 22,00 0
14 Maureen de Bresser AVGM AV Generaa...s Meisjes 23,16 --- 467
15 Noortje van der Mast ACW `66 ACW `66 Meisjes 22,10 --- 445
16 Annet Slik ACW `66 ACW `66 Meisjes 21,69 --- 0
17 Lisa Meijndert AV `40 AV `40 Meisjes 21,48 --- 0
18 Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 20,98 --- 0
19 Yosta de Stigter CAV Energie CAV Energie Meisjes 13,65 --- 247
20 Marijke Heddes AVGM AV Generaa...s Meisjes 12,46 --- 0
21 Daphne van Zandvoort DAK DAK Meisjes 11,98 --- 201
22 Maud Blokzijl CAV Energie CAV Energie Meisjes 11,73 --- 0
23 Chelsea Blijlevens SPOB AV Spirit ...d Meisjes 10,28 --- 150
Sanne Kooij SPOB AV Spirit ...d Meisjes DNS --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior A

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Enid Duut PAC PAC Meisjes Team 1 43,39 --- 794
2 Jenna Vervoorn PAC PAC Meisjes Team 1 38,22 --- 0
3 Suzanne Giezeman Haag Haag Atlet...k Meisjes 32,83 --- 601
4 Maud van Hoorn AV De Keien AV De Keien Meisjes 32,01 --- 585
5 Paulien Lockhorn AV Sprint AV Sprint Meisjes 31,39 --- 572
6 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 31,16 31,40 568
7 Tosca Smit Haag Haag Atlet...k Meisjes 30,46 --- 0
8 Danique de Brabander Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 28,76 27,97 519
9 Lois Stokkers CAV Energie CAV Energie Meisjes 26,89 --- 479
10 Marit de Jongh AV Sprint AV Sprint Meisjes 26,10 --- 0
11 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes 24,97 --- 436
12 Maureen de Bresser AVGM AV Generaa...s Meisjes 22,82 --- 387
13 Lise van de Velde PAC PAC Meisjes Team 2 22,27 --- 374
14 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Meisjes 18,72 --- 286
15 Josephine van Luik SPOB AV Spirit ...d Meisjes 18,06 --- 268
16 Mare van Bladel DAK DAK Meisjes 14,81 --- 178
17 Djaane Abdulrahman ACW `66 ACW `66 Meisjes 14,21 --- 0
18 Chelsea Blijlevens SPOB AV Spirit ...d Meisjes 12,79 --- 0
Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Meisjes Junior A

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Laura Bastiaanse AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 12,37 12,42 742
2 Enid Duut PAC PAC Meisjes Team 1 11,73 --- 702
3 Kim de Vos PAC PAC Meisjes Team 1 11,34 --- 0
4 Paulien Lockhorn AV Sprint AV Sprint Meisjes 10,81 --- 643
5 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 10,59 11,10 629
6 Rebecca Gílsíng AV De Keien AV De Keien Meisjes 9,61 --- 563
7 Robin Hassing AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 9,54 11,76 0
8 Maud van Hoorn AV De Keien AV De Keien Meisjes 9,41 --- 0
9 Danique de Brabander Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 9,21 9,00 0
10 Amber van Malsen AV Sprint AV Sprint Meisjes 8,51 --- 0
11 Lies van der Sluijs Haag Haag Atlet...k Meisjes 8,48 --- 482
12 Céline Smit AV `40 AV `40 Meisjes 8,06 --- 451
13 Talitha G...ro Obando PAC PAC Meisjes Team 2 7,52 --- 409
14 Maureen de Bresser AVGM AV Generaa...s Meisjes 6,76 --- 348
15 Hester Kleuskens ACW `66 ACW `66 Meisjes 6,21 --- 302
16 Maaike Holtgrefe CAV Energie CAV Energie Meisjes 5,93 --- 277
17 Bregje van Beurden DAK DAK Meisjes 5,62 --- 249
18 Djaane Abdulrahman ACW `66 ACW `66 Meisjes 5,40 --- 0
19 Amber Noordermeer CAV Energie CAV Energie Meisjes 4,44 --- 0
Anne-Fleur Blok Olympus `70 AV Olympus...es Team 2 DNS 7,00 0
Sanne Kooij SPOB AV Spirit ...d Meisjes DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Nicole Etman PAC PAC Meisjes Team 1 1,70 --- 934
1 Nele van den Broek AV Sprint AV Sprint Meisjes 1,70 --- 934
3 Eva Tetteroo Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 1,65 1,70 883
4 Stevy-Jane...Nederveen PAC PAC Meisjes Team 1 1,65 --- 0
5 Fleurine van Beek Haag Haag Atlet...k Meisjes 1,60 1,70 832
5 Danielle Tinkhof PAC PAC Meisjes Team 2 1,60 --- 832
7 Kristin Baas Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 1,55 --- 779
8 Evi van Loon AV `40 AV `40 Meisjes 1,50 --- 726
8 Ning Slaats AVGM AV Generaa...s Meisjes 1,50 1,50 726
10 Maud Blokzijl CAV Energie CAV Energie Meisjes 1,40 --- 615
11 Rebecca Gílsíng AV De Keien AV De Keien Meisjes 1,40 --- 0
12 Lisan Scholten AV De Keien AV De Keien Meisjes 1,40 --- 615
13 Dianne Kleuskens ACW `66 ACW `66 Meisjes 1,30 --- 484
14 Bregje van Beurden DAK DAK Meisjes 1,20 --- 348
14 Loes Dekker SPOB AV Spirit ...d Meisjes 1,20 1,20 348
Manon Enting AVGM AV Generaa...s Meisjes NM --- 0
Eva van der Marel Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes DNS 1,30 0
Sanne Kooij SPOB AV Spirit ...d Meisjes DNS 1,35 0

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior A

# Naam Team P1P2P3Res OBPTeam punten
1 Judeska Sheppard Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 10,82 - - 10,82 +2.4 m/s--- 737
2 Kim van Loon ACW `66 ACW `66 Meisjes 10,66 - - 10,66 +1.1 m/s--- 719
3 Shaya van Houdt PAC PAC Meisjes Team 2 10,39 10,39 +2.2 m/s--- 687
4 Margot Keijzer PAC PAC Meisjes Team 1 10,35 - - 10,35 +2.3 m/s--- 683
5 Nele van den Broek AV Sprint AV Sprint Meisjes 10,29 10,29 +1.6 m/s--- 676
6 Aline Philipsen Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 10,20 10,20 +2.5 m/s10,40 665
7 Aniek Sips AV `40 AV `40 Meisjes 10,05 10,05 --- 647
8 Eva van der Marel Rotterdam Rotterdam ...k Meisjes 9,76 9,76 --- 0
9 Stefanie v...en Eijnde AV De Keien AV De Keien Meisjes 9,64 9,64 --- 598
10 Kim van Meurs AV Fortuna AV Fortuna Meisjes 9,51 - - 9,51 +1.6 m/s9,89 583
11 Suzanne va...den Berge Olympus `70 AV Olympus...es Team 1 9,43 - - 9,43 +2.9 m/s9,00 0
12 Mare van Bladel DAK DAK Meisjes 9,39 - - 9,39 +2.9 m/s8,67 568
13 Sanne Haanen AV Sprint AV Sprint Meisjes 9,31 - - 9,31 +1.4 m/s--- 0
14 Lisan Scholten AV De Keien AV De Keien Meisjes 8,78 - - 8,78 +1.7 m/s--- 0
15 Sandra Luijten AVGM AV Generaa...s Meisjes 8,26 - - 8,26 +3.6 m/s--- 425
Edikan Ekpo Haag Haag Atlet...k Meisjes - - - DNS 10,75 0