Competitiestand Jongens Junioren A
# Team Leden Punten
1 PAC Jongens Team 1 PAC - JJA
Begeleider: Ron van der Steenhoven
Jurylid: Ron van der Steenhoven (hoog)
11 7657
2 Vereniging Zeeland Atletiek Jongens Vereniging Zeeland Atletiek - JJA
Begeleider: Norma van der Sijs
Jurylid: Arno Dirkzwager - voorkeur hoog
11 7348
3 Spado Jongens Spado - JJA
Begeleider: Gerry Nijkamp
Jurylid: Hannie de Hair
11 6779
4 AV Attila Jongens AV Attila - JJA
Begeleider: Domingos
Jurylid: Francisco Muanza
10 6589
5 AV Sprint Jongens AV Sprint - JJA
Begeleider: Johan de Koning
Jurylid: Marian de Rond
8 6138
6 AV Spirit Oud Beijerland Jongens AV Spirit Oud Beijerland - JJA
Begeleider: Niels van Deurzen
Jurylid: Andre de Kwaasteniet (niet klokken)
8 6112
7 Haag Atletiek Jongens Haag Atletiek - JJA
Begeleider: M.Dekkers
Jurylid: Hans Maschaupt
9 5976
8 DAK Jongens DAK - JJA
Begeleider: Th. van houten
Jurylid: eigen wedstrijd
9 5923
9 AV Olympus `70 Jongens AV Olympus `70 - JJA
Begeleider: Patrick van Dop
Jurylid: M. Tetteroo
7 5831
10 Rotterdam Atletiek Jongens Rotterdam Atletiek - JJA
Begeleider: Richard Kooyman
Jurylid: Nils Bebelaar
8 5253
11 AV Oss `78 Jongens AV Oss `78 - JJA
Begeleider: Yvonne van Erp
Jurylid: Yvonne van Erp
6 5058
12 PAC Jongens Team 2 PAC - JJA
Begeleider: Ron van der Steenhoven
Jurylid: Ron van der Steenhoven (hoog)
10 4765
13 AV Fortuna Jongens AV Fortuna - JJA
Begeleider: Kosta Zervos
Jurylid: Nel van der Meijs, wil geen estafette
4 4135
14 AV Generaal Michaelis Jongens AV Generaal Michaelis - JJA
Begeleider: Huub van den Elzen
10 3228
15 ARV Achilles / THOR Jongens - JJA
Begeleider: edward heijnemans
Jurylid: edward heijnemans
4 3157
16 AV `40 Jongens AV `40 - JJA
Begeleider: Luc Hagen
3 2798

Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Jim van Gorkum Spado Spado Jongens 11,04 +1.9 m/s11,09 795
2 David Staat AV Attila AV Attila Jongens 11,33 +1.9 m/s11,38 726
3 Evan de Schrijver Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 11,38 +1.9 m/s11,44 715
4 Daan Walder AV Sprint AV Sprint Jongens 11,43 +1.9 m/s11,43 703
5 Wislet de Hair Spado Spado Jongens 11,49 +1.9 m/s11,33 0
6 Sergio van der Meide PAC PAC Jongens Team 1 11,52 +2.5 m/s11,76 683
7 Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 11,59 +2.5 m/s11,71 668
8 Boris van Groeningen Haag Haag Atletiek Jongens 11,70 +2.2 m/s12,10 644
9 Milan le Bruin PAC PAC Jongens Team 1 11,74 +2.5 m/s11,80 0
10 Domingos Muanza AV Attila AV Attila Jongens 11,87 +1.9 m/s11,43 0
11 Jaimy Schraauwen THOR ARV Achilles / THOR Jongens 11,97 +2.2 m/s12,10 587
12 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Jongens 12,02 +2.5 m/s12,05 576
13 Jean Mattijsen SPOB AV Spirit Oud Beijerland Jongens 12,03 +2.5 m/s12,09 574
14 Antoine va...er Sanden DAK DAK Jongens 12,11 +2.5 m/s12,00 558
15 Jowie Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 12,15 +2.2 m/s12,44 0
16 Tino Claessens Haag Haag Atletiek Jongens 12,31 +2.2 m/s12,25 0
17 Brandon Stolk AV `40 AV `40 Jongens 12,39 +1.4 m/s--- 503
18 Lars Tinneveld Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 12,39 +2.6 m/s12,61 0
19 Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 12,40 +1.4 m/s--- 0
20 Djavan Verheij Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 12,52 +2.2 m/s12,20 478
21 Tijn Mallens AV Sprint AV Sprint Jongens 12,56 +2.6 m/s12,67 0
22 Jelle van de Wal SPOB AV Spirit Oud Beijerland Jongens 12,67 +2.6 m/s13,00 0
23 Bruno Oele PAC PAC Jongens Team 2 12,70 +2.6 m/s12,87 445
24 Raymildo van Callias PAC PAC Jongens Team 2 12,75 +2.2 m/s12,55 0
25 Yurien Weiland AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 12,88 +1.4 m/s--- 412
26 Stan Biemans DAK DAK Jongens 12,89 +2.6 m/s12,80 0
27 Thomas Saedt AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 13,07 +1.4 m/s--- 379
28 Jurriaan Berger Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 13,19 +1.4 m/s13,62 0

Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

# Naam Team 200m OBPTeam punten
1 Jim van Gorkum Spado Spado Jongens 22,46 +1.6 m/s22,93 795
2 Ramsey Angela PAC PAC Jongens Team 1 22,53 +1.6 m/s22,84 788
3 Evan de Schrijver Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 22,69 +2.1 m/s23,63 771
4 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Jongens 22,77 +1.6 m/s22,51 763
5 Wislet de Hair Spado Spado Jongens 23,31 +1.6 m/s23,25 0
6 Daan Walder AV Sprint AV Sprint Jongens 23,39 +2.1 m/s23,50 702
7 David Staat AV Attila AV Attila Jongens 23,44 +1.6 m/s23,47 697
8 Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 23,58 +2.1 m/s24,35 684
9 Mitchell Emmers AV Attila AV Attila Jongens 23,63 +2.1 m/s23,63 0
10 Boris van Groeningen Haag Haag Atletiek Jongens 23,86 +1.6 m/s17,70 657
11 Sergio van der Meide PAC PAC Jongens Team 1 23,94 +2.1 m/s24,03 0
12 Jean Mattijsen SPOB AV Spirit Oud Beijerland Jongens 24,11 +1.7 m/s25,10 635
13 Shaeriano Murray Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 24,51 +1.7 m/s24,50 599
14 Jaimy Schraauwen THOR ARV Achilles / THOR Jongens 24,52 +1.7 m/s24,80 598
15 Stijn van Nierop DAK DAK Jongens 24,65 +0.7 m/s25,32 587
16 Geert Elferink DAK DAK Jongens 24,70 +1.7 m/s24,75 0
17 Tino Claessens Haag Haag Atletiek Jongens 24,79 +0.7 m/s25,50 0
18 Jowie Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 24,89 +0.7 m/s25,52 0
19 Lars Tinneveld Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 24,99 +0.7 m/s25,62 0
20 Sancho van Roy AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 25,04 +2.7 m/s--- 553
21 Brandon Stolk AV `40 AV `40 Jongens 25,15 +2.7 m/s--- 544
22 Hugo van Es AV `40 AV `40 Jongens 25,36 +2.7 m/s--- 0
23 Raymildo van Callias PAC PAC Jongens Team 2 25,68 +1.7 m/s25,11 501
24 Tijn Mallens AV Sprint AV Sprint Jongens 25,73 +0.7 m/s25,88 0
25 Jelle van de Wal SPOB AV Spirit Oud Beijerland Jongens 26,37 +0.7 m/s27,00 0
26 Cédric Chambrillon PAC PAC Jongens Team 2 27,35 +1.7 m/s24,50 0
27 Stef Hankel AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 28,33 +2.7 m/s--- 309
Ruben de Vries Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens DNS 23,80 0

Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

# Naam Team 800mOBPTeam punten
1 Achraf Boutkabout PAC PAC Jongens Team 1 2:03,34 2:01,89 691
2 Rick Lambregts ACHL ARV Achilles / THOR Jongens 2:03,61 2:00,01 687
3 Koen van Duijnhoven THOR ARV Achilles / THOR Jongens 2:03,79 2:02,00 0
4 Jordi Bot Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 2:04,81 2:02,53 668
5 Tristan Valkenburg Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 2:05,38 2:01,34 659
6 Toon IJzerman Spado Spado Jongens 2:05,85 2:10,00 651
7 Niels van Deurzen SPOB AV Spirit Oud Beijerland Jongens 2:05,86 2:00,68 651
8 Victor van der Wel PAC PAC Jongens Team 1 2:06,05 2:01,56 0
9 Ahmed Abubakar DAK DAK Jongens 2:07,40 2:03,37 627
10 Marijn Wolf Haag Haag Atletiek Jongens 2:10,03 2:08,00 588
11 Marien van der Niet PAC PAC Jongens Team 2 2:10,57 2:09,86 580
12 Harry van Ham DAK DAK Jongens 2:11,09 2:05,18 0
13 Daan van Hoof AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 2:12,66 --- 550
14 Martijn Tiersma Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 2:13,16 2:09,17 0
15 Marnix Vos Haag Haag Atletiek Jongens 2:13,98 2:10,00 0
16 Tim Vogel PAC PAC Jongens Team 2 2:15,14 2:17,84 0
17 Raphael van de Linde Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 2:16,68 2:24,00 495
18 Jur Klijs AV Sprint AV Sprint Jongens 2:17,46 2:12,68 484
19 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila Jongens 2:20,84 2:30,00 441
20 Youri Peters AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 2:21,66 --- 431
21 Erik Schuit Spado Spado Jongens 2:27,01 2:19,00 0

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior A

# Naam Team 1500mOBPTeam punten
1 Tom de Gelder Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 4:07,91 4:00,66 751
2 Thaem Mous PAC PAC Jongens Team 1 4:10,62 4:08,33 730
3 Max Polak PAC PAC Jongens Team 2 4:13,22 4:12,23 710
4 Tijke Wentink AV Attila AV Attila Jongens 4:20,44 4:05,00 656
5 Troy de Juncker AV Attila AV Attila Jongens 4:22,90 4:20,00 0
6 Stan Jansen Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 4:23,19 4:25,00 636
7 Franklin van Anrooij Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 4:23,30 4:37,71 636
8 Daan Valstar Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 4:32,94 4:40,89 0
9 Alexander Brons PAC PAC Jongens Team 1 4:33,78 4:38,56 0
10 Tobias van Roon DAK DAK Jongens 4:35,70 4:39,00 552
11 Bart Balkenende Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 4:38,88 4:37,71 0
12 Abel Hijstek Haag Haag Atletiek Jongens 4:43,30 4:35,00 504
13 Tonnie de Benis AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 4:55,55 4:48,00 433
14 Patrick Loos SPOB AV Spirit Oud Beijerland Jongens 5:05,12 4:50,00 381
15 Merlijn Scholte AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 5:10,23 --- 354
16 Freek van Blerck AV Sprint AV Sprint Jongens 5:16,46 4:56,32 323
17 Rick Govers Spado Spado Jongens 5:28,15 4:50,00 268
18 Stef Hankel AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 5:44,34 --- 0
Koen van Duijnhoven THOR ARV Achilles / THOR Jongens DNS 5:01,00 0

Uitslagen Speerwerpen 800 gram Jongens Junior A

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Elmar Koster PAC PAC Jongens Team 1 50,12 --- 635
2 Finn de Leng Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 46,99 --- 592
3 Sven Markesteijn SPOB AV Spirit Oud Beijerland Jongens 42,58 38,00 529
4 Mark de Rond AV Sprint AV Sprint Jongens 41,93 --- 520
5 Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 40,11 --- 493
6 Hent van Schoten AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 39,95 --- 490
7 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Jongens 38,57 39,95 469
8 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 36,43 --- 436
9 Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 35,33 --- 0
10 Tino Claessens Haag Haag Atletiek Jongens 34,99 29,00 413
11 Domingos Muanza AV Attila AV Attila Jongens 34,76 38,00 410
12 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 33,89 --- 395
13 Marnick Los Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 33,66 --- 0
14 Justin Hoefmans AV Sprint AV Sprint Jongens 31,49 --- 0
15 Lars Tinneveld Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 30,65 32,38 341
16 Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 30,39 --- 0
17 Tim Verhoeven AV Attila AV Attila Jongens 30,33 24,80 0
18 Cédric Chambrillon PAC PAC Jongens Team 2 28,86 --- 310
19 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 28,06 28,67 0
20 Geert de Gouw DAK DAK Jongens 25,46 --- 248
21 Stijn van Nierop DAK DAK Jongens 24,16 --- 0
22 Jan Dekker PAC PAC Jongens Team 2 24,13 --- 0
23 Thomas Witteveen AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 21,38 --- 168
Glenn Kunst Haag Haag Atletiek Jongens DNS --- 0
Roy van Kraaij AVGM AV Generaal Michaelis Jongens DNS --- 0
Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit Oud Beijerland Jongens DNS --- 0

Uitslagen Discuswerpen 1,75 kilogram Jongens Junior A

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Mattijs Mols AV Attila AV Attila Jongens 39,91 38,00 684
2 Nout van den Bos Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 37,33 --- 632
3 Mark de Rond AV Sprint AV Sprint Jongens 36,60 --- 617
4 Kay Geerlings SPOB AV Spirit Oud Beijerland Jongens 36,31 30,00 611
5 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 34,76 --- 579
6 Marnick Los Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 32,44 --- 0
7 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 31,28 --- 503
8 Justin Hoefmans AV Sprint AV Sprint Jongens 29,11 --- 0
9 Rick van de Ven DAK DAK Jongens 28,94 --- 450
10 Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 28,80 --- 0
11 Glenn Kunst Haag Haag Atletiek Jongens 28,06 --- 429
12 Sander van...n Branden Spado Spado Jongens 27,93 --- 0
13 Quinten van der Veer PAC PAC Jongens Team 1 27,86 --- 425
14 Matthijs Slegt AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 26,76 --- 398
15 Elmar Koster PAC PAC Jongens Team 1 26,45 --- 0
16 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 25,52 25,00 368
17 Patrick Loos SPOB AV Spirit Oud Beijerland Jongens 25,15 23,50 0
18 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 22,87 --- 301
19 Youri Peters AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 22,73 --- 297
20 Tijan Samba Haag Haag Atletiek Jongens 21,95 --- 0
21 Aaron van Kooij PAC PAC Jongens Team 2 19,15 --- 199
22 Antoine va...er Sanden DAK DAK Jongens 17,59 --- 0
23 Dylan Frijters ACHL ARV Achilles / THOR Jongens 16,43 --- 119
Max van der Donk AVGM AV Generaal Michaelis Jongens DNS --- 0

Uitslagen Kogelstoten 6 kilogram Jongens Junior A

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Nout van den Bos Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 14,67 --- 769
2 Mattijs Mols AV Attila AV Attila Jongens 14,60 13,80 765
3 Jeremy Pronk Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 12,35 --- 623
4 Daan van Liere Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 12,03 --- 0
5 Quinten van der Veer PAC PAC Jongens Team 1 11,49 --- 565
6 Kay Geerlings SPOB AV Spirit Oud Beijerland Jongens 11,48 11,00 565
7 Stephan H...n 't Veld Spado Spado Jongens 10,85 --- 521
8 Justin Hoefmans AV Sprint AV Sprint Jongens 10,66 --- 508
9 Bjarne Aelbers Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 10,44 --- 0
10 Jowie Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 10,20 10,69 475
11 Tijan Samba Haag Haag Atletiek Jongens 9,79 --- 445
12 Sven Markesteijn SPOB AV Spirit Oud Beijerland Jongens 9,78 --- 0
13 Rick van de Ven DAK DAK Jongens 9,77 --- 443
14 Aaron van Kooij PAC PAC Jongens Team 2 9,36 --- 413
15 Matthijs Slegt AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 9,19 --- 400
16 Nick van der Worp AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 9,18 --- 0
17 Sander van...n Branden Spado Spado Jongens 8,94 --- 0
18 Devi Robbemond AV Fortuna AV Fortuna Jongens 8,93 10,56 0
19 Antoine va...er Sanden DAK DAK Jongens 7,77 --- 0
20 Brandon Stolk AV `40 AV `40 Jongens 7,06 --- 227
21 Thomas Saedt AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 6,58 --- 184
22 Tristan Valkenburg Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 6,13 8,00 143
Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 DNS --- 0

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

# Naam Team HoogOBPTeam punten
1 Rafael Raap PAC PAC Jongens Team 1 2,05 --- 900
1 Sven van Merode Spado Spado Jongens 2,05 --- 900
3 Leander den Boer PAC PAC Jongens Team 1 1,85 --- 0
4 Lars Dirkzwager Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 1,85 --- 725
5 Bas van Vliet AV `40 AV `40 Jongens 1,75 --- 634
5 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 1,75 1,72 634
5 Jordi van der Wal PAC PAC Jongens Team 2 1,75 --- 634
5 Dylan Frijters ACHL ARV Achilles / THOR Jongens 1,75 1,80 634
5 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint Jongens 1,75 --- 634
10 Tim de Wit Spado Spado Jongens 1,75 --- 0
11 Michiel de...aasteniet SPOB AV Spirit Oud Beijerland Jongens 1,75 1,75 634
12 Jaro IJpelaar AV Attila AV Attila Jongens 1,70 1,65 587
12 Hidde Leenders AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 1,70 --- 587
12 Geert Elferink DAK DAK Jongens 1,70 --- 587
15 Sjoerd Visser SPOB AV Spirit Oud Beijerland Jongens 1,70 1,80 0
16 Jan Dekker PAC PAC Jongens Team 2 1,60 --- 0
17 Stan Biemans DAK DAK Jongens 1,55 --- 0
17 Jurriaan Berger Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 1,55 --- 0
19 Thomas Witteveen AVGM AV Generaal Michaelis Jongens 1,45 --- 344
20 Marijn Wolf Haag Haag Atletiek Jongens 1,40 1,40 293
21 August van de Weijer AV Sprint AV Sprint Jongens 1,30 --- 0
22 Ghee Francisca Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 1,30 1,35 188
Bob Abotar Haag Haag Atletiek Jongens DNS 1,50 0
Vincent Staat AV Attila AV Attila Jongens DNS 1,80 0

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior A

# Naam Team HSS OBPTeam punten
1 Geert Elferink DAK DAK Jongens 13,15 +2.8 m/s--- 691
2 Sergio van der Meide PAC PAC Jongens Team 1 13,13 +1.4 m/s--- 689
3 Hent van Schoten AV Oss `78 AV Oss `78 Jongens 13,10 +2.8 m/s--- 686
4 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Jongens 13,02 +1.5 m/s14,19 678
5 Bob Abotar Haag Haag Atletiek Jongens 12,19 +1.9 m/s12,00 589
6 Daan Hoogers AV Sprint AV Sprint Jongens 12,11 m/s--- 580
7 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus `70 Jongens 11,82 +1.5 m/s12,02 548
8 Jordi van der Wal PAC PAC Jongens Team 2 11,80 m/s--- 546
9 Finn de Leng Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 11,75 m/s--- 540
10 Daan van Liere Zeeland Vereniging Zeeland Atletiek Jongens 11,70 m/s--- 0
11 Niels van Deurzen SPOB AV Spirit Oud Beijerland Jongens 11,61 m/s--- 524
12 Sjoerd Visser SPOB AV Spirit Oud Beijerland Jongens 11,55 m/s--- 0
13 Tim de Wit Spado Spado Jongens 11,38 m/s--- 499
14 Tim Vogel PAC PAC Jongens Team 2 11,36 m/s--- 0
15 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Jongens 11,35 m/s11,23 0
16 Vincent Staat AV Attila AV Attila Jongens 11,27 m/s12,07 486
17 Stan Biemans DAK DAK Jongens 10,67 m/s--- 0
18 Ghee Francisca Rotterdam Rotterdam Atletiek Jongens 10,65 m/s--- 415
19 Hugo van Es AV `40 AV `40 Jongens 10,50 m/s--- 397
Boris van Groeningen Haag Haag Atletiek Jongens DNS 10,50 0
Nick van der Worp AVGM AV Generaal Michaelis Jongens DNS --- 0