Uitslagen Masters Poule 23 Wedstrijd 2 [2016]

Masters Mannen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Elliott Oti M40 - PH Prins Hend...en Team 2 12,02 -0.5 m/s12,00 683
2 Erik van den Berg M40 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 12,34 -0.5 m/s12,15 618
3 Bart van Oppen M40 - THOR THOR Mannen 12,41 -0.5 m/s12,22 603
4 Kay Schaafsma M55 - AV Sprint AV Sprint Mannen 12,42 -0.1 m/s12,50 795
5 Lennert Elands M35 - ATOP AV Achille...op Mannen 12,50 -0.1 m/s12,45 513
6 Rodney O'Driscoll M35 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 12,56 -0.5 m/s12,23 0
7 Robert Florusse M35 - Parthenon AV Parthenon Mannen 12,71 -0.5 m/s12,30 0
8 Ramon Soesbergen M40 - AV Atverni AV Atverni Mannen 12,83 +0.0 m/s13,50 522
9 Rene Tijl M40 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 12,84 -0.1 m/s12,78 520
10 Adry van d...Wijngaard M55 - AV Sprint AV Sprint Mannen 12,92 +1.6 m/s13,15 0
11 Arno Martha M40 - PAC PAC Mannen 12,95 -0.1 m/s13,00 499
12 Jeroen Vis M35 - PAC PAC Mannen 13,02 -0.1 m/s12,50 0
13 René Verkerke M50 - AV Gouda AV Gouda Mannen 13,05 -0.1 m/s13,00 599
14 Roald van der Laan M40 - Spado Spado Mannen 13,11 +1.6 m/s13,00 471
15 Harold de Boer M50 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 13,12 +1.6 m/s13,21 584
16 Gerdjan Kipping M45 - Atledo Atledo Mannen 13,22 +0.0 m/s13,40 506
17 Bert van Lith M50 - PH Prins Hend...en Team 1 13,24 +0.0 m/s13,42 561
18 Ko Florusse M65 - Parthenon AV Parthenon Mannen 13,39 +1.6 m/s13,40 746
19 Jacques Zaman M55 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 13,50 +1.0 m/s--- 577
20 Jeroen Munsters M45 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 13,54 +0.0 m/s13,52 449
21 Wim Jongeneelen M55 - THOR THOR Mannen 14,04 +1.0 m/s13,94 0
22 Rijan Smits M60 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 14,51 +1.6 m/s13,25 0
23 Dirk Schouten M45 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 14,82 +1.0 m/s14,71 246
24 Bob de Mul M35 - GVAC GVAC Mannen 14,95 +1.0 m/s14,50 120
25 Bart Langenberg M50 - Spado Spado Mannen 14,97 +0.0 m/s13,50 0
26 Frits van der Velden M55 - Atledo Atledo Mannen 15,08 +1.0 m/s14,86 0
Leo van der Aa M40 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen DQ 12,16 0



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Elliott Oti M40 - PH Prins Hend...en Team 2 24,64 +0.7 m/s24,80 691
2 Jurgen van Berkum M45 - Parthenon AV Parthenon Mannen 25,08 +0.7 m/s24,81 705
3 Justin Francois M40 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 25,18 +0.7 m/s24,40 643
4 Lennert Elands M35 - ATOP AV Achille...op Mannen 25,20 +0.4 m/s25,80 575
5 Rodney O'Driscoll M35 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 25,25 +0.7 m/s24,84 570
6 Bart van Oppen M40 - THOR THOR Mannen 25,67 +0.7 m/s25,72 602
7 Ramon Soesbergen M40 - AV Atverni AV Atverni Mannen 25,92 +0.4 m/s26,50 581
8 Arno Martha M40 - PAC PAC Mannen 26,27 +0.4 m/s26,00 552
9 Florian Luiken M35 - THOR THOR Mannen 26,28 -0.1 m/s26,95 0
10 Wing Tong M35 - PAC PAC Mannen 26,29 +0.7 m/s25,50 0
11 Bert van Lith M50 - PH Prins Hend...en Team 1 26,43 -0.1 m/s26,83 644
12 Harold de Boer M50 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 26,78 -0.1 m/s26,81 615
13 Arno Hulshof M50 - AV Sprint AV Sprint Mannen 26,80 +0.4 m/s26,66 0
14 Falco Rademaker M50 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 27,13 -0.1 m/s27,01 587
15 Adry van d...Wijngaard M55 - AV Sprint AV Sprint Mannen 27,50 +0.4 m/s26,65 614
16 Owen Thomas M45 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 27,61 -0.4 m/s27,85 0
17 Jacques Zaman M55 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 27,63 +0.3 m/s--- 603
18 Willem-Jan Buter M45 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 27,75 +0.3 m/s--- 0
19 Roald van der Laan M40 - Spado Spado Mannen 27,96 -0.1 m/s27,20 425
20 Eric Pols M50 - AV Gouda AV Gouda Mannen 28,21 -0.4 m/s27,50 503
21 Renzo Mariani M50 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 29,98 +0.3 m/s--- 0
22 Victor de Nijs M60 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 30,60 +0.3 m/s32,00 444
23 Frits van der Velden M55 - Atledo Atledo Mannen 31,13 -0.4 m/s30,58 356
24 Bob de Mul M35 - GVAC GVAC Mannen 32,13 -0.4 m/s30,00 117
25 Lars Könemann M40 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 32,25 +0.3 m/s--- 0
Gerard van...roekhoven M60 - Atledo Atledo Mannen DNS 30,59 0



Masters Mannen - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Eltjo van Mechelen M35 - THOR THOR Mannen 2:05,56 2:10,00 672
2 Evert van Nigtevecht M35 - AV Sprint AV Sprint Mannen 2:05,92 2:06,00 0
3 Ronald Weevers M45 - PH Prins Hend...en Team 1 2:06,77 2:06,23 789
4 Sjaak van der Linde M45 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 2:10,26 2:05,55 732
5 Corné Haast M55 - Spado Spado Mannen 2:10,68 2:09,91 862
6 Arend de Jager M50 - Parthenon AV Parthenon Mannen 2:11,70 2:13,20 773
7 Joan School M40 - GVAC GVAC Mannen 2:12,50 2:10,00 638
8 Arno Hulshof M50 - AV Sprint AV Sprint Mannen 2:12,71 2:13,00 757
9 Harry van den Band M40 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 2:12,97 2:15,00 631
10 Bart van Aalst M35 - PH Prins Hend...en Team 2 2:13,77 2:17,00 0
11 Rene Tijl M40 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 2:14,83 2:15,31 0
12 Frank van der Made M45 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 2:15,31 2:21,00 654
13 Ad Peeters M50 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 2:15,95 2:16,00 707
14 Dolf van de Voort M40 - PAC PAC Mannen 2:17,55 2:10,00 566
15 Erwin van Diemen M40 - Parthenon AV Parthenon Mannen 2:17,75 2:16,00 0
16 Willem-Jan Buter M45 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 2:20,43 --- 581
17 Mario Wesdorp M40 - PAC PAC Mannen 2:22,93 2:15,00 0
18 Kees van Haeringen M50 - PH Prins Hend...en Team 2 2:25,11 2:12,00 576
19 Renzo Mariani M50 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 2:27,76 2:20,10 0
20 Ard-Jan Moerdijk M45 - Atledo Atledo Mannen 2:32,00 2:35,00 435
21 Jaap van Mannekes M60 - AV Gouda AV Gouda Mannen 2:33,07 2:45,00 601
22 Camiel Soesbergen M35 - AV Atverni AV Atverni Mannen 2:34,40 --- 299
23 Ron van Dalen M60 - THOR THOR Mannen 2:34,72 2:38,04 0
24 Ron Dekker M45 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 2:35,03 2:30,00 400
Raoul Kanters M35 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen DNS 2:35,00 0



Masters Mannen - 5000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jean-Pierre Hoeboer M40 - AV Sprint AV Sprint Mannen 16:19,31 16:00,00 745
2 Robert Willemse M45 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 16:38,92 16:05,20 759
3 Joan School M40 - GVAC GVAC Mannen 16:51,32 16:45,00 685
4 Peter Mijsberg M50 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 17:05,03 18:30,00 766
5 Michiel Otten M45 - PH Prins Hend...en Team 1 17:18,71 16:30,00 686
6 Marco van Dongen M45 - AV Sprint AV Sprint Mannen 17:44,86 16:30,00 0
7 Jack Hopmans M45 - Spado Spado Mannen 17:50,36 17:15,00 631
8 Paul Diepen M45 - PH Prins Hend...en Team 2 17:51,66 17:15,00 629
9 Allard Moene M50 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 18:10,34 18:30,00 649
10 Ruud Woord M55 - THOR THOR Mannen 18:27,07 17:59,77 676
11 Frank van der Made M45 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 18:39,47 17:25,00 552
12 Henk van Zutphen M50 - AV Gouda AV Gouda Mannen 18:50,36 18:30,00 584
13 Jeroen Schreuder M45 - PAC PAC Mannen 19:02,93 19:30,00 0
14 Wim Derks M55 - Parthenon AV Parthenon Mannen 19:09,84 18:35,00 607
15 Henrik Barendregt M40 - Parthenon AV Parthenon Mannen 19:22,51 18:45,00 0
16 Ron Dekker M45 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 19:24,75 --- 486
17 Paul Streep M60 - PAC PAC Mannen 20:10,86 20:00,00 570
18 Johan Jacobs M55 - Atledo Atledo Mannen 20:54,71 20:34,00 456
19 Alwin de Zeeuw M45 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 21:09,93 --- 349
20 Camiel Soesbergen M35 - AV Atverni AV Atverni Mannen 21:32,69 --- 237
21 Hens Koreman M60 - Atledo Atledo Mannen 21:33,12 20:56,00 0
22 Jaap van der Veen M45 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 21:43,38 --- 0
23 Leon van Loon M55 - Spado Spado Mannen 22:22,20 20:20,00 0
24 Gillis Bosman M75 - THOR THOR Mannen 25:35,23 24:51,86 0
Harry van den Band M40 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen DNS 18:00,00 0
Edy da Silva M35 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen DNF 18:10,44 0



Masters Mannen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 THOR Mannen (Zweedse) THOR - M35 4 2:14,98 709
2 Voorne Atletiek Mannen (Zweedse) Voorne Atletiek - M35 4 2:16,56 688
3 PAC Mannen (Zweedse) PAC - M35 4 2:17,98 669
4 Prins Hendrik Mannen Team 1 (Zweedse) Prins Hendrik - M35 4 2:20,63 636
5 AV Sprint Mannen (Zweedse) AV Sprint - M35 4 2:21,22 628
6 Rotterdam Atletiek Mannen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - M35 4 2:25,73 574
7 AV Scheldesport Mannen (Zweedse) AV Scheldesport - M35 4 2:26,46 565
8 AV Parthenon Mannen (Zweedse) AV Parthenon - M35 4 2:26,76 562
8 Eindhoven Atletiek Mannen (Zweedse) Eindhoven Atletiek - M35 4 2:26,76 562
10 AV Gouda Mannen (Zweedse) AV Gouda - M35 4 2:34,07 482
11 AV Fortuna Mannen (Zweedse) AV Fortuna - M35 4 2:36,41 458
12 Atledo Mannen (Zweedse) Atledo - M35 4 2:37,92 443
13 Prins Hendrik Mannen Team 2 (Zweedse) Prins Hendrik - M35 4 2:46,01 366
14 Spado Mannen (Zweedse) Spado - M35 4 DQ 0
14 AV Achilles Top Mannen (Zweedse) AV Achilles Top - M35 0 DNS 0
14 AV Groene Ster Mannen (Zweedse) AV Groene Ster - M35 4 DNS 0
14 AV Parthenon / DK en AV Hercules Mannen (Zweedse) - M35 0 DNS 0
14 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - M35 0 DNS 0
14 GVAC Mannen (Zweedse) GVAC - M35 0 DNS 0
14 AV Atverni Mannen (Zweedse) AV Atverni - M35 4 DNF 0



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ruben van Ameijden M35 - Parthenon AV Parthenon Mannen 13,54 --- 731
2 Albert van der Mee M55 - AV Sprint AV Sprint Mannen 12,34 --- 775
3 Koen Konings M35 - THOR THOR Mannen 12,18 12,49 641
4 Justin Francois M40 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 11,77 13,16 672
5 Edwin Shew-A-Tjon M50 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 11,70 --- 674
6 Alex Verver M50 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 11,57 --- 0
7 Erwin Suvaal M50 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 11,05 12,10 626
8 Jan van Empel M70 - GVAC GVAC Mannen 10,90 --- 0
9 Emile Fabry M45 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 10,68 --- 637
10 Henk Heijligers M55 - GVAC GVAC Mannen 10,54 --- 636
11 Rik Berkelmans M45 - PH Prins Hend...en Team 2 10,37 --- 612
12 Kay Schaafsma M55 - AV Sprint AV Sprint Mannen 10,33 --- 0
13 Peter Blommestijn M70 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 10,31 --- 0
14 Rene Peeters M45 - Atledo Atledo Mannen 10,27 11,69 604
15 Wim Fokker M75 - AV Atverni AV Atverni Mannen 10,24 --- 0
16 Cor Nijhoff M65 - AV Atverni AV Atverni Mannen 10,21 --- 631
17 Ron Verheul M40 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 9,96 --- 538
18 Armand Kertzman M50 - Spado Spado Mannen 9,93 --- 539
19 Rob Slagter M60 - PAC PAC Mannen 9,15 9,50 489
20 Ruud Postma M65 - PH Prins Hend...en Team 1 8,60 --- 490
21 Hans Braker M50 - AV Gouda AV Gouda Mannen 8,45 --- 417
22 Mickel van Eekeren M35 - Spado Spado Mannen 7,55 --- 0
23 Hans de Wit M45 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 6,29 --- 0
Norman van Mook M40 - THOR THOR Mannen NM --- 0
Albert Lammers M60 - Parthenon AV Parthenon Mannen NM --- 0



Masters Mannen - Kogelslingeren

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Erwin Suvaal M50 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 46,83 48,20 842
2 Albert van der Mee M55 - AV Sprint AV Sprint Mannen 41,51 --- 811
3 Jeroen Vis M35 - PAC PAC Mannen 40,89 40,00 688
4 Rene Peeters M45 - Atledo Atledo Mannen 38,42 337,11 751
5 Albert Lammers M60 - Parthenon AV Parthenon Mannen 36,67 --- 702
6 Ruud Postma M65 - PH Prins Hend...en Team 1 31,71 --- 663
7 Richard va...Biggelaar M35 - THOR THOR Mannen 30,37 --- 511
8 Mickel van Eekeren M35 - Spado Spado Mannen 30,28 --- 509
9 Dennis Francois M40 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 27,57 30,30 507
10 Ronald Rasenberg M50 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 27,12 --- 491
11 Alex Verver M50 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 26,35 --- 475
12 Henk Heijligers M55 - GVAC GVAC Mannen 23,90 --- 459
13 Wim Fokker M75 - AV Atverni AV Atverni Mannen 23,69 --- 515
14 Ron Verheul M40 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 22,78 --- 407
15 Rik Berkelmans M45 - PH Prins Hend...en Team 2 20,46 --- 383
16 Hans Braker M50 - AV Gouda AV Gouda Mannen 20,20 --- 337



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Sven Noordermeer M40 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 1,75 1,75 707
2 Jurgen van Berkum M45 - Parthenon AV Parthenon Mannen 1,70 --- 725
3 Remco Mallens M45 - AV Sprint AV Sprint Mannen 1,65 --- 671
4 Dennis Francois M40 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 1,65 1,70 615
5 Jeroen Bronwasser M55 - PH Prins Hend...en Team 1 1,55 1,55 715
6 Fred Bruijniks M50 - PAC PAC Mannen 1,50 1,55 589
6 Marc Suvaal M50 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 1,50 1,65 589
8 Leo van der Aa M40 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 1,50 --- 463
9 Bart van Aalst M35 - PH Prins Hend...en Team 2 1,50 --- 424
10 Robert van Herwerden M45 - AV Sprint AV Sprint Mannen 1,45 --- 0
11 Armand Kertzman M50 - Spado Spado Mannen 1,35 --- 418
12 Hayo den Boeft M45 - AV Gouda AV Gouda Mannen 1,35 --- 356
12 Jaap van der Veen M45 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 1,35 --- 356
12 Martin Hoogendorp M45 - GVAC GVAC Mannen 1,35 --- 356
15 Hens Koreman M60 - Atledo Atledo Mannen 1,30 1,27 506
16 Frans van Boven M70 - THOR THOR Mannen 1,25 1,25 617
17 Wim Vendrig M50 - AV Atverni AV Atverni Mannen 1,15 --- 184
Christian Huijsman M40 - PAC PAC Mannen NM 1,55 0
Harry van den Band M40 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen NM 1,40 0



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Dennis Prinsen M40 - AV Sprint AV Sprint Mannen 6,47 -1.7 m/s--- 830
2 Jurgen van Berkum M45 - Parthenon AV Parthenon Mannen 5,91 -2.3 m/s--- 764
3 Sven Noordermeer M40 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 5,40 -1.4 m/s6,04 578
4 Jeroen Bronwasser M55 - PH Prins Hend...en Team 1 5,26 -1.8 m/s4,99 745
5 Christian Huijsman M40 - PAC PAC Mannen 5,18 -2.0 m/s5,15 523
6 Marc Suvaal M50 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 5,11 -1.7 m/s5,21 629
7 Elliott Oti M40 - PH Prins Hend...en Team 2 4,91 -2.0 m/s5,50 456
8 Robert van Herwerden M45 - AV Sprint AV Sprint Mannen 4,56 -1.2 m/s--- 0
9 Martin Hoogendorp M45 - GVAC GVAC Mannen 4,45 -0.7 m/s--- 387
10 René Verkerke M50 - AV Gouda AV Gouda Mannen 4,44 -1.9 m/s--- 443
11 Rijan Smits M60 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 4,37 -0.6 m/s4,32 566
12 Jeroen Munsters M45 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 4,32 -1.1 m/s--- 351
13 Ronald Rasenberg M50 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 4,20 -1.7 m/s--- 374
14 Riny Freij M45 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 4,06 -1.0 m/s4,05 0
15 Rob Slagter M60 - PAC PAC Mannen 3,92 -2.3 m/s4,40 0
16 Frits van der Velden M55 - Atledo Atledo Mannen 3,87 -1.0 m/s3,92 334
17 Hayo den Boeft M45 - AV Gouda AV Gouda Mannen 3,70 -1.0 m/s--- 0
18 Bart Langenberg M50 - Spado Spado Mannen 3,62 +0.8 m/s--- 194
19 Victor de Nijs M60 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 3,56 -2.3 m/s--- 302
20 Wim Vendrig M50 - AV Atverni AV Atverni Mannen 3,56 -1.1 m/s--- 176
21 Frans van Boven M70 - THOR THOR Mannen 3,40 -0.9 m/s3,39 406
22 Cor Nijhoff M65 - AV Atverni AV Atverni Mannen 2,77 +0.0 m/s--- 0
Florian Luiken M35 - THOR THOR Mannen NM --- 0
Gerard van...roekhoven M60 - Atledo Atledo Mannen NM 4,08 0



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Anjolie E...els-Wisse V35 - Zeeland Vereniging...k Vrouwen 13,28 +0.3 m/s13,83 649
2 Aafke van Daalen V45 - Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 13,32 +0.3 m/s13,33 803
3 Valerie Klostermann V50 - PAC PAC Vrouwen 13,41 +0.3 m/s13,28 867
4 Nina Hulshof V40 - PH Prins Hend...k Vrouwen 14,24 +0.3 m/s14,20 572
5 Gabi Reischmann V35 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 14,92 +0.1 m/s15,50 392
6 Michelle Moene V45 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 15,16 +0.3 m/s14,00 498
7 Joke Torb...der Koogh V55 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 15,18 +0.3 m/s15,06 641
8 Dinah Heinsbroek V60 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 16,86 +0.1 m/s16,50 479
9 Mariska Planken V45 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 17,40 +0.1 m/s17,50 0
10 Laura Blo...ijn-Euser V70 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 17,71 +0.1 m/s17,31 550
11 Yvonne Roeland V60 - Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 18,50 +0.1 m/s18,72 0
12 Ineke Slagter V60 - PAC PAC Vrouwen 19,01 +0.1 m/s19,80 0



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Valerie Klostermann V50 - PAC PAC Vrouwen 27,87 -0.1 m/s27,06 899
2 Annemieke Punter V40 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 28,60 -0.1 m/s29,16 705
3 Aafke van Daalen V45 - Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 28,65 -0.1 m/s27,97 765
4 Linda de Vos V40 - PAC PAC Vrouwen 29,22 -0.1 m/s28,10 0
5 Nina Hulshof V40 - PH Prins Hend...k Vrouwen 30,01 -0.1 m/s29,00 609
6 Carolien v...Abrahamse V40 - Zeeland Vereniging...k Vrouwen 31,28 -0.1 m/s--- 530
7 Nancy Ver...an Maanen V45 - PH Prins Hend...k Vrouwen 31,52 -0.1 m/s32,00 0
8 Joke Torb...der Koogh V55 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 32,01 -0.1 m/s31,21 672
9 Vanessa Hartman V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 32,01 -0.1 m/s30,00 487
10 Marianne de Kok V40 - Zeeland Vereniging...k Vrouwen 32,02 -0.1 m/s--- 0
11 Gabi Reischmann V35 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 32,37 -0.1 m/s32,00 400
12 Mariska Planken V45 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 35,87 -0.1 m/s36,50 338



Masters Vrouwen - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Anjolie E...els-Wisse V35 - Zeeland Vereniging...k Vrouwen 2:17,82 --- 826
2 Chantal va...udheusden V40 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 2:30,01 2:40,00 752
3 Vanessa Hartman V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 2:30,63 2:25,00 745
4 Annemieke Punter V40 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 2:30,89 2:28,07 742
5 Sigrid Martin V40 - PAC PAC Vrouwen 2:31,99 2:43,00 729
6 Hester van der Werk V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 2:50,81 2:40,00 0
7 Carine Banga V45 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 2:55,45 2:45,89 550
8 Frederika ...le Donker V55 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 3:01,92 3:05,00 608
9 Maria Dooyenburg V55 - PH Prins Hend...k Vrouwen 3:10,00 2:59,90 538
10 Yvonne Schoonebeek V50 - PH Prins Hend...k Vrouwen 3:11,80 3:15,00 0



Masters Vrouwen - 3000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Maria de ...a Almeida V40 - PAC PAC Vrouwen 10:36,74 10:48,65 788
2 Marianne de Kok V40 - Zeeland Vereniging...k Vrouwen 10:52,06 11:10,05 742
3 Carolien v...Abrahamse V40 - Zeeland Vereniging...k Vrouwen 11:02,03 11:10,00 0
4 Vanessa Hartman V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 11:05,99 --- 702
5 Frouke Duijzer V35 - PH Prins Hend...k Vrouwen 11:32,51 11:45,00 0
6 Monique Leentvaar V45 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 11:34,26 11:30,00 692
7 Irene van ...ink-Plank V50 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 12:42,61 12:41,41 589
8 Hester van der Werk V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 12:50,99 --- 0
9 Danielle Gorgels V55 - PH Prins Hend...k Vrouwen 12:52,83 12:15,00 642
10 Maria Smedts V55 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 14:35,90 15:00,00 421
Lonneke de Kraker V35 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen DNS 15:00,00 0



Masters Vrouwen - Zweedse Estafette

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Parthenon Vrouwen (Zweedse) AV Parthenon - V35 4 2:53,72 643
2 PAC Vrouwen (Zweedse) PAC - V35 4 2:54,55 635
3 Prins Hendrik Vrouwen (Zweedse) Prins Hendrik - V35 4 2:55,56 627
4 Voorne Atletiek Vrouwen (Zweedse) Voorne Atletiek - V35 4 2:58,15 605
5 Rotterdam Atletiek Vrouwen (Zweedse) Rotterdam Atletiek - V35 4 3:04,32 556
6 AV Fortuna Vrouwen (Zweedse) AV Fortuna - V35 4 3:05,34 548
7 Atledo Vrouwen (Zweedse) Atledo - V35 0 DNS 0
7 AV Clytoneus Vrouwen (Zweedse) AV Clytoneus - V35 0 DNS 0
7 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (Zweedse) AV Spirit Oud Beijerland - V35 0 DNS 0
7 THOR Vrouwen (Zweedse) THOR - V35 0 DNS 0
7 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (Zweedse) Vereniging Zeeland Atletiek - V35 0 DNS 0
7 AV Sprint Vrouwen (Zweedse) AV Sprint - V35 4 DNF 0



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Mirjam van...en Bremen V50 - Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 10,99 --- 794
2 Michelle ...ommestijn V50 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 10,16 10,30 732
3 Evelien va...wanenburg V45 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 9,93 --- 692
4 Sandy van der Heydt V45 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 9,55 --- 0
5 Daphne Ze...-Jasperse V40 - Zeeland Vereniging...k Vrouwen 8,91 --- 582
6 Astrid Be...-Kortbeek V35 - PH Prins Hend...k Vrouwen 8,88 9,00 534
7 Gizelinde ...n der Zee V45 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 7,93 --- 535
8 Bianca Ja...-van Loon V40 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 7,38 --- 460
9 Carola Diederik V45 - PAC PAC Vrouwen 7,32 --- 483
10 Maria Bareman V35 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 7,26 --- 0
11 Dinah Heinsbroek V60 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 7,05 --- 556
12 Loes Luijendijk V50 - PAC PAC Vrouwen 6,97 --- 0
13 Sandra Kouwenberg V50 - Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 6,74 --- 0
14 Joyce de Wit V50 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 6,64 --- 0
15 Lonneke de Kraker V35 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 5,74 --- 0
16 Frederika ...le Donker V55 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 5,35 --- 0



Masters Vrouwen - Kogelslingeren

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Mirjam van...en Bremen V50 - Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 39,08 --- 848
2 Carla Her...Spitteler V50 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 31,27 --- 710
3 Marlies van Woerden V45 - PH Prins Hend...k Vrouwen 29,95 30,00 698
4 Mariska Franken V45 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 23,42 --- 567
5 Loes Luijendijk V50 - PAC PAC Vrouwen 22,65 --- 537
6 Evelien va...wanenburg V45 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 19,45 --- 478
7 Nanette va...een-Koers V45 - Zeeland Vereniging...k Vrouwen 17,98 --- 443
8 Rianne Govaerts V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 17,67 --- 420
9 Monique Leentvaar V45 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 10,80 --- 246



Masters Vrouwen - Speerwerpen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Daphne Ze...-Jasperse V40 - Zeeland Vereniging...k Vrouwen 30,32 --- 682
2 Rianne Govaerts V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 26,63 --- 609
3 Bianca Ja...-van Loon V40 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 24,79 --- 570
4 Nanette va...een-Koers V45 - Zeeland Vereniging...k Vrouwen 21,66 --- 0
5 Astrid Be...-Kortbeek V35 - PH Prins Hend...k Vrouwen 20,83 28,50 446
6 Evelien va...wanenburg V45 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 20,57 --- 499
7 Susan Römgens V40 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 18,88 --- 0
8 Gizelinde ...n der Zee V45 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 18,73 --- 0
9 Carla Her...Spitteler V50 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 18,70 --- 460
10 Sandra Kouwenberg V50 - Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 17,97 --- 441
11 Carola Diederik V45 - PAC PAC Vrouwen 17,83 --- 431
12 Sandy van der Heydt V45 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 17,41 --- 0
13 Mirjam van...en Bremen V50 - Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 17,21 --- 0
14 Marieta Reijerkerk V50 - PAC PAC Vrouwen 17,07 --- 0
15 Dinah Heinsbroek V60 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 16,40 --- 460
16 Joyce de Wit V50 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 12,16 --- 0



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Michelle ...ommestijn V50 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 1,35 1,35 847
2 Valerie Klostermann V50 - PAC PAC Vrouwen 1,30 --- 785
3 Elles de Graaff V40 - PH Prins Hend...k Vrouwen 1,30 1,45 650
4 Sandy van der Heydt V45 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 1,25 --- 654
4 Michelle Moene V45 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1,25 1,20 654
6 Nel van der Meijs V55 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 1,15 --- 661
7 Diana Noo...Scheppink V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1,15 1,25 0
8 Susan Römgens V40 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 1,10 --- 362
9 Lonneke de Kraker V35 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 1,10 --- 0
10 Ineke Slagter V60 - PAC PAC Vrouwen 1,05 --- 0



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Chantal va...udheusden V40 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 4,43 -0.6 m/s--- 655
2 Linda de Vos V40 - PAC PAC Vrouwen 4,23 -0.9 m/s--- 601
3 Sigrid Florusse V35 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 4,02 -0.3 m/s--- 0
4 Nel van der Meijs V55 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 4,01 -0.1 m/s--- 710
5 Joke Torb...der Koogh V55 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 3,88 -0.4 m/s--- 670
6 Elles de Graaff V40 - PH Prins Hend...k Vrouwen 3,73 -0.5 m/s4,50 460
7 Nancy Ver...an Maanen V45 - PH Prins Hend...k Vrouwen 3,48 -0.3 m/s4,10 0
8 Diana Noo...Scheppink V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 3,47 -0.8 m/s--- 382
9 Laura Blo...ijn-Euser V70 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 2,64 -1.3 m/s3,25 438
10 Joyce de Wit V50 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 1,65 +0.1 m/s--- 0
Mariska Franken V45 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen NM --- 0