Uitslagen Junioren C/D Poule 57 Wedstrijd 3 [2016]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Dario Podda Haag Atlet...JC Team 1 11,75 -0.4 m/s11,72 868
2 Sharif Omoyele Rotterdam ...JC Team 1 11,89 -0.4 m/s11,98 844
3 Noah Chokri Rotterdam ...JC Team 1 11,90 -0.4 m/s11,94 842
4 Henrique Verhulst AV Sparta JC Team 1 13,12 -0.4 m/s12,92 651
5 Stan van der Salm AV `40 JC Team 1 13,26 -0.5 m/s13,20 631
6 Elias Filali Haag Atlet...JC Team 1 13,38 -0.4 m/s13,00 615
7 Enrico Jellema Haag Atlet...JC Team 1 13,39 -1.3 m/s--- 0
8 Radjin Jaggi AV Sparta JC Team 1 13,43 -0.5 m/s13,33 608
9 Quinten Chambliss AV Sparta JC Team 1 13,44 -0.4 m/s13,14 0
10 Daan de Jong AV Olympus...JC Team 1 13,88 -0.5 m/s13,52 549
11 Jeroen Westering Haag Atlet...JC Team 2 14,00 -0.5 m/s13,50 534
12 Roan van Wolferen AV `40 JC Team 2 14,13 -1.3 m/s14,50 518
13 Ruben Rolvink AV Olympus...JC Team 1 14,17 -1.3 m/s14,00 513
14 Jim Thuring Haag Atlet...JC Team 2 14,20 -0.5 m/s13,50 509
15 Martijn Vahl AV Olympus...JC Team 2 14,60 -1.3 m/s14,58 462
16 Jacco Aalbregt AV Olympus...JC Team 1 14,86 -1.3 m/s14,33 0
17 Luc Schrama AV `40 JC Team 2 14,89 -1.3 m/s14,40 430
18 Matthijs v... der Zwan Haag Atlet...JC Team 2 15,24 -1.3 m/s14,50 0
Valéry va...der Vring AV `40 JC Team 1 DNS 13,20 0
Roan Wulff AV `40 JC Team 1 DNS 14,10 0
Rutger van Vliet AV `40 JC Team 2 DNS 14,00 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tomas Van...jngaarden Rotterdam ...JC Team 1 2:14,68 2:23,40 723
2 Friso Lyppens Haag Atlet...JC Team 1 2:16,17 2:18,00 706
3 Elias Filali Haag Atlet...JC Team 1 2:17,02 2:18,00 696
4 Roeland Vos Haag Atlet...JC Team 1 2:19,56 2:18,00 0
5 Jeroen Westering Haag Atlet...JC Team 2 2:22,41 2:26,00 636
6 Jelmer Stuijt AV `40 JC Team 1 2:24,27 2:20,00 616
7 Luc Schrama AV `40 JC Team 2 2:25,64 2:40,00 602
8 Marouane ... Allouchi AV Sparta JC Team 1 2:27,56 2:35,00 583
9 Pol Bardet Rotterdam ...JC Team 1 2:28,20 2:29,54 577
10 Philip Boot AV `40 JC Team 2 2:33,59 2:30,00 525
11 Matthijs v... der Zwan Haag Atlet...JC Team 2 2:38,60 2:40,00 481
12 Paddy Smit AV Olympus...JC Team 1 2:43,75 2:48,00 438
13 Hysejin Reyhan AV Sparta JC Team 1 2:44,48 2:35,00 432
14 Jonathan ...eugdenhil AV Olympus...JC Team 1 2:45,91 2:48,96 421
15 Max Veraar AV Olympus...JC Team 1 2:46,48 2:47,06 0
16 Mark van de Meene AV `40 JC Team 1 2:54,33 2:32,00 357
17 Kamil Snellink AV Sparta JC Team 1 2:56,58 3:04,68 0
Merlijn va...ensbergen AV `40 JC Team 1 DNS 2:18,10 0



Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Benjamin Coolen Haag Atlet...JC Team 1 41,67 44,00 826
2 Noah Chokri Rotterdam ...JC Team 1 43,53 --- 753
3 Sharif Omoyele Rotterdam ...JC Team 1 44,81 --- 707
4 Sam de Paauw Haag Atlet...JC Team 1 45,23 47,00 692
5 Aion van der Lecq AV `40 JC Team 1 46,58 --- 647
6 Tarils Hochlaf AV Sparta JC Team 1 47,61 --- 614
7 Quinten Chambliss AV Sparta JC Team 1 51,29 --- 507
8 Roan van Wolferen AV `40 JC Team 2 52,14 --- 485
9 Dano van Calsteren AV Olympus...JC Team 1 52,38 54,00 479
10 Jelmer Stuijt AV `40 JC Team 1 52,75 --- 469
11 Hysejin Reyhan AV Sparta JC Team 1 54,96 --- 0
12 Vincent Kokshoorn AV `40 JC Team 2 56,98 --- 370
13 Jonathan ...eugdenhil AV Olympus...JC Team 1 58,03 56,00 347
Merlijn va...ensbergen AV `40 JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Haag Atletiek JC Team 1 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 4 47,73 804
2 AV Sparta JC Team 1 (4x100m) AV Sparta - JJC 4 50,72 686
3 Rotterdam Atletiek JC Team 1 (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 4 52,17 634
4 AV Olympus `70 JC Team 1 (4x100m) AV Olympus `70 - JJC 4 55,04 539
5 AV `40 JC Team 2 (4x100m) AV `40 - JJC 4 57,76 407
6 AV Olympus `70 JC Team 2 (4x100m) AV Olympus `70 - JJC 0 DNS 0
6 AV Sparta JC Team 2 (4x100m) AV Sparta - JJC 0 DNS 0
6 AV `40 JC Team 1 (4x100m) AV `40 - JJC 4 DNS 0
6 AV `40 JC Team 3 (4x100m) AV `40 - JJC 0 DNS 0
6 Haag Atletiek JC Team 2 (4x100m) Haag Atletiek - JJC 3 DNS 0
6 Rotterdam Atletiek JC Team 2 (4x100m) Rotterdam Atletiek - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jori Verroen Haag Atlet...JC Team 1 38,37 42,00 594
2 Ruben Rolvink AV Olympus...JC Team 1 36,00 33,76 562
3 Sam de Paauw Haag Atlet...JC Team 1 31,26 32,00 0
4 Philip Boot AV `40 JC Team 2 30,79 26,50 486
5 Nicolaas Mosterd Rotterdam ...JC Team 1 30,71 --- 485
6 Henrique Verhulst AV Sparta JC Team 1 28,70 --- 455
7 Yanick Geluk Rotterdam ...JC Team 1 26,34 --- 0
8 Aion van der Lecq AV `40 JC Team 1 24,14 26,50 380
9 Luc Schrama AV `40 JC Team 2 18,52 21,50 0
10 Ruben de Voogd AV Olympus...JC Team 2 17,07 16,28 250
11 Kamil Snellink AV Sparta JC Team 1 17,06 --- 0
Roan Wulff AV `40 JC Team 1 DNS 22,50 0
Bo Herrewijnen AV Olympus...JC Team 1 DNS 36,00 0
Ezio Garay Sigaran Haag Atlet...JC Team 2 DNS 30,00 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dario Podda Haag Atlet...JC Team 1 16,11 16,00 781
2 Jori Verroen Haag Atlet...JC Team 1 13,27 14,00 0
3 Ruben Rolvink AV Olympus...JC Team 1 10,72 12,13 556
4 Yanick Geluk Rotterdam ...JC Team 1 9,97 --- 521
5 Valéry va...der Vring AV `40 JC Team 1 9,83 11,02 514
6 Hysejin Reyhan AV Sparta JC Team 1 8,90 --- 468
7 Stan van der Salm AV `40 JC Team 1 8,65 9,50 0
8 Nicolaas Mosterd Rotterdam ...JC Team 1 8,03 --- 0
9 Martijn Vahl AV Olympus...JC Team 2 7,18 6,79 376
10 Kamil Snellink AV Sparta JC Team 1 7,14 --- 0
11 Joris Gudde AV `40 JC Team 2 5,62 5,50 282
Rutger van Vliet AV `40 JC Team 2 DNS 8,50 0
Bo Herrewijnen AV Olympus...JC Team 1 DNS 10,55 0
Ezio Garay Sigaran Haag Atlet...JC Team 2 DNS 10,50 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lucas de Leeuw Haag Atlet...JC Team 1 1,65 1,70 741
1 Sharif Omoyele Rotterdam ...JC Team 1 1,65 --- 741
3 Aion van der Lecq AV `40 JC Team 1 1,55 1,55 0
4 Mark van de Meene AV `40 JC Team 1 1,55 1,55 663
4 Tarils Hochlaf AV Sparta JC Team 1 1,55 --- 663
6 Marouane ... Allouchi AV Sparta JC Team 1 1,55 --- 0
7 Vincent Kokshoorn AV `40 JC Team 2 1,50 1,40 623
7 Dano van Calsteren AV Olympus...JC Team 1 1,50 1,50 623
9 Paddy Smit AV Olympus...JC Team 1 1,45 1,30 0
10 Mart Hillebrand AV Olympus...JC Team 2 1,40 1,43 541
Rutger van Vliet AV `40 JC Team 2 DNS 1,40 0
Elias Filali Haag Atlet...JC Team 1 DNS 1,30 0
Ezio Garay Sigaran Haag Atlet...JC Team 2 DNS 1,50 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Noah Chokri Rotterdam ...JC Team 1 6,15 --- 837
2 Benjamin Coolen Haag Atlet...JC Team 1 5,91 5,90 794
3 Jamil Samson Rotterdam ...JC Team 1 5,19 --- 0
4 Enrico Jellema Haag Atlet...JC Team 1 4,90 4,80 0
5 Daan de Jong AV Olympus...JC Team 1 4,85 4,69 591
6 Marouane ... Allouchi AV Sparta JC Team 1 4,79 --- 578
7 Radjin Jaggi AV Sparta JC Team 1 4,74 --- 0
8 Jim Thuring Haag Atlet...JC Team 2 4,40 4,30 498
9 Mart Hillebrand AV Olympus...JC Team 2 4,18 3,97 454
10 Ruben de Voogd AV Olympus...JC Team 2 4,14 4,09 0
11 Jelmer Stuijt AV `40 JC Team 1 4,11 4,20 440
12 Jacco Aalbregt AV Olympus...JC Team 1 4,11 4,02 0
13 Joris Gudde AV `40 JC Team 2 3,68 4,10 354
Merlijn va...ensbergen AV `40 JC Team 1 DNS 5,07 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Mark van der Linden Haag Atlet...JD Team 1 9,78 +0.2 m/s9,84 845
2 Damian Felter Rotterdam ...JD Team 1 9,90 +0.2 m/s9,80 820
3 Nsikak Ekpo Haag Atlet...JD Team 1 9,96 +0.2 m/s9,83 808
4 Jonathan Pronk AV Sparta JD Team 1 10,57 +0.2 m/s10,49 692
5 Chakir El-Fassi AV Sparta JD Team 1 11,13 +0.2 m/s11,03 597
6 Leon van der Waal AV `40 JD Team 1 11,24 -1.2 m/s11,07 580
7 Tom van Buuren AV Olympus `70 JD 11,49 +0.2 m/s11,46 541
8 Favour Godwin Abu AV Sparta JD Team 2 11,54 -1.2 m/s--- 534
9 Gijs de Haan AV `40 JD Team 1 11,55 +0.4 m/s11,51 532
9 Sieb van Drunen AV `40 JD Team 2 11,55 -1.2 m/s12,87 532
11 Oliver van der Velde Haag Atlet...JD Team 1 11,79 +0.2 m/s12,12 0
12 Stan Lute Rotterdam ...JD Team 1 12,10 -1.2 m/s--- 454
13 Loek Boekestijn AV `40 JD Team 2 12,68 +0.4 m/s12,50 379
14 Thijs Grootendorst AV Sparta JD Team 2 12,69 +0.4 m/s12,41 377
15 Demian Horvat AV Sparta JD Team 2 12,82 +0.4 m/s12,68 0
16 Rick Lumenta AV Sparta JD Team 1 12,84 +0.4 m/s12,46 0
17 Leon van Krieken Haag Atlet...JD Team 2 12,99 +0.4 m/s12,90 341
18 Simon Deuten Haag Atlet...JD Team 2 13,54 +0.2 m/s--- 279
19 Coen Vastrick AV `40 JD Team 2 14,03 -1.2 m/s13,75 0
20 Jasper Kremer AV `40 JD Team 1 15,34 -1.2 m/s15,10 0
Dennis van Veen AV Olympus `70 JD DNS 11,59 0
Joey Zwaartman AV Olympus `70 JD DNS 13,50 0
Milan Havermans Rotterdam ...JD Team 1 DNS 13,00 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Gijs de Haan AV `40 JD Team 1 3:02,04 2:55,00 682
2 Justin van Dooren AV Sparta JD Team 1 3:04,30 3:07,21 664
3 Nelson Johnson Haag Atlet...JD Team 1 3:05,13 3:09,46 657
4 Robin van ...Boogaardt Haag Atlet...JD Team 1 3:16,04 3:18,57 574
5 Bas Stam Rotterdam ...JD Team 1 3:22,42 3:11,85 529
6 Andrea Bianchi AV Sparta JD Team 1 3:24,43 3:33,17 516
7 Tijn Hoksbergen AV `40 JD Team 1 3:25,09 3:22,00 511
8 Mark Dullaart Haag Atlet...JD Team 2 3:26,13 3:36,40 504
9 Meine Keuning AV `40 JD Team 1 3:28,31 3:45,00 0
10 Tom van Buuren AV Olympus `70 JD 3:28,88 3:30,63 487
11 Lucas van de Logt AV Sparta JD Team 1 3:33,59 3:32,39 0
12 Quinten Wormer Haag Atlet...JD Team 1 3:33,72 3:34,39 0
13 Laurend Stekkinger Haag Atlet...JD Team 2 3:35,53 --- 446
14 Stan Lute Rotterdam ...JD Team 1 3:37,38 3:35,40 435
15 Loek Boekestijn AV `40 JD Team 2 3:41,24 3:45,00 413
16 Sjoerd te Nijenhuis AV Sparta JD Team 3 3:43,29 3:44,45 401
17 Ton Rozenburg AV Sparta JD Team 2 3:46,97 3:50,19 381
18 Xavier Sluis AV `40 JD Team 2 3:50,73 3:58,00 361
19 Adam Touzani AV Sparta JD Team 2 3:58,65 3:49,51 321
20 Thijs Grootendorst AV Sparta JD Team 2 4:04,65 4:00,17 0
21 Robert Jeene Rotterdam ...JD Team 1 4:16,42 4:08,36 0
Maarten Kools AV Olympus `70 JD DNS 3:56,13 0
Julian de Kort Haag Atlet...JD Team 2 DNS 3:27,71 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Mark van der Linden Haag Atlet...JD Team 1 11,88 -0.6 m/s11,53 719
2 Isaya Klein Ikink Rotterdam ...JD Team 1 13,13 -0.6 m/s12,67 574
3 Jonathan Pronk AV Sparta JD Team 1 13,77 -0.6 m/s13,41 509
4 Tijn Hoksbergen AV `40 JD Team 1 14,56 -0.6 m/s14,46 438
5 Justin van Dooren AV Sparta JD Team 1 15,01 -0.6 m/s14,07 401
6 Max Birdja Haag Atlet...JD Team 1 15,17 -0.6 m/s14,01 388
7 Robin van ...Boogaardt Haag Atlet...JD Team 1 15,20 -0.2 m/s15,49 0
8 Marien Sips AV `40 JD Team 1 15,55 -0.2 m/s15,67 359
9 Gwen Hanekamp Haag Atlet...JD Team 2 15,88 -0.2 m/s15,48 335
10 Tijmen Groen AV Olympus `70 JD 16,20 -1.0 m/s17,50 312
11 Bas Stam Rotterdam ...JD Team 1 16,55 -0.2 m/s15,98 289
12 Nino van Halderen AV `40 JD Team 2 16,75 -0.2 m/s17,40 276
13 Leon van Krieken Haag Atlet...JD Team 2 17,14 -1.0 m/s18,17 251
14 Ricardo de Jong AV `40 JD Team 2 17,52 -1.0 m/s17,93 228
15 Ivar van Ruijven AV Olympus `70 JD 17,62 -0.2 m/s17,10 222
16 Caylan Zwart AV Sparta JD Team 1 17,71 -1.0 m/s17,85 0
17 Joep van Keulen Haag Atlet...JD Team 2 17,73 -1.0 m/s18,58 0
18 Robert Jeene Rotterdam ...JD Team 1 18,87 -1.0 m/s18,56 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Haag Atletiek JD Team 1 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 4 44,56 567
2 Rotterdam Atletiek JD Team 1 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 4 44,69 562
3 AV Sparta JD Team 1 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 45,09 546
4 AV `40 JD Team 2 (4x80m) AV `40 - JJD 4 46,63 490
5 AV `40 JD Team 1 (4x80m) AV `40 - JJD 4 46,89 481
6 AV Sparta JD Team 2 (4x80m) AV Sparta - JJD 4 48,59 423
7 AV Olympus `70 JD (4x80m) AV Olympus `70 - JJD 4 50,54 361
8 AV Sparta JD Team 3 (4x80m) AV Sparta - JJD 0 DNS 0
8 Haag Atletiek JD Team 2 (4x80m) Haag Atletiek - JJD 3 DNS 0
8 Rotterdam Atletiek JD Team 2 (4x80m) Rotterdam Atletiek - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Gaby Emmanuel AV Sparta JD Team 1 41,07 43,11 654
2 Isaya Klein Ikink Rotterdam ...JD Team 1 30,61 --- 505
3 Quinten Wormer Haag Atlet...JD Team 1 28,77 --- 476
4 Jarn van der Salm AV `40 JD Team 1 25,54 --- 423
5 Gwen Hanekamp Haag Atlet...JD Team 2 24,69 --- 409
6 Tijmen Groen AV Olympus `70 JD 23,87 17,91 394
7 Mike Paauw Haag Atlet...JD Team 1 23,29 --- 0
8 Favour Godwin Abu AV Sparta JD Team 2 22,79 --- 375
9 Mark Dullaart Haag Atlet...JD Team 2 22,75 --- 0
10 Kars Bebelaar Rotterdam ...JD Team 1 21,97 --- 0
11 Marek Schanzleh AV Olympus `70 JD 20,08 --- 0
12 Caylan Zwart AV Sparta JD Team 1 19,73 --- 0
13 Leon van der Waal AV `40 JD Team 1 19,66 --- 0
14 Loek Boekestijn AV `40 JD Team 2 16,29 --- 250
15 Sjoerd te Nijenhuis AV Sparta JD Team 3 13,76 --- 194
16 Xavier Sluis AV `40 JD Team 2 12,76 --- 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Gaby Emmanuel AV Sparta JD Team 1 30,20 28,64 478
2 Nsikak Ekpo Haag Atlet...JD Team 1 25,56 --- 404
3 Safouan Allach Rotterdam ...JD Team 1 21,45 --- 333
4 Kars Bebelaar Rotterdam ...JD Team 1 18,17 --- 0
5 Marien Sips AV `40 JD Team 1 17,36 --- 256
6 Rick Lumenta AV Sparta JD Team 1 17,22 15,06 0
7 Joep van Keulen Haag Atlet...JD Team 2 16,75 --- 244
8 Mark Dullaart Haag Atlet...JD Team 2 16,48 --- 0
9 Marek Schanzleh AV Olympus `70 JD 14,95 --- 206
10 Ivar van Ruijven AV Olympus `70 JD 12,86 11,97 0
11 Enrique van Velzen AV `40 JD Team 1 12,38 --- 0
12 Sjoerd te Nijenhuis AV Sparta JD Team 3 12,32 --- 146
13 Oliver van der Velde Haag Atlet...JD Team 1 11,61 --- 0
14 Coen Vastrick AV `40 JD Team 2 7,96 --- 32



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mark van der Linden Haag Atlet...JD Team 1 13,84 --- 692
2 Gaby Emmanuel AV Sparta JD Team 1 12,45 11,49 634
3 Safouan Allach Rotterdam ...JD Team 1 10,11 --- 528
4 Nelson Johnson Haag Atlet...JD Team 1 8,67 --- 0
5 Marek Schanzleh AV Olympus `70 JD 8,28 8,11 436
6 Enrique van Velzen AV `40 JD Team 1 7,96 --- 419
7 Sieb van Drunen AV `40 JD Team 2 7,13 --- 373
8 Adam Touzani AV Sparta JD Team 2 6,88 6,72 359
9 Caylan Zwart AV Sparta JD Team 1 6,45 6,40 0
10 Joep van Keulen Haag Atlet...JD Team 2 6,00 --- 306
11 Simon Deuten Haag Atlet...JD Team 2 5,44 --- 0
12 Jasper Kremer AV `40 JD Team 1 5,36 --- 0
13 Joey Zwaartman AV Olympus `70 JD 3,90 4,43 0
Leroy Gompel Rotterdam ...JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Isaya Klein Ikink Rotterdam ...JD Team 1 1,60 --- 702
2 Justin van Dooren AV Sparta JD Team 1 1,50 1,45 623
2 Nelson Johnson Haag Atlet...JD Team 1 1,50 --- 623
4 Max Birdja Haag Atlet...JD Team 1 1,45 --- 0
5 Tijmen Groen AV Olympus `70 JD 1,40 1,40 541
6 Ton Rozenburg AV Sparta JD Team 2 1,35 1,30 499
7 Lucas van de Logt AV Sparta JD Team 1 1,30 1,35 0
8 Gwen Hanekamp Haag Atlet...JD Team 2 1,30 --- 462
9 Enrique van Velzen AV `40 JD Team 1 1,25 --- 426
9 Nino van Halderen AV `40 JD Team 2 1,25 --- 426
11 Imraan Allach Rotterdam ...JD Team 1 1,15 --- 0
12 Meine Keuning AV `40 JD Team 1 1,10 --- 0
12 Maarten Kools AV Olympus `70 JD 1,10 1,20 0
Julian de Kort Haag Atlet...JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nsikak Ekpo Haag Atlet...JD Team 1 5,38 --- 695
2 Damian Felter Rotterdam ...JD Team 1 5,28 --- 675
3 Jonathan Pronk AV Sparta JD Team 1 5,25 5,10 670
4 Leon van der Waal AV `40 JD Team 1 4,99 --- 619
5 Favour Godwin Abu AV Sparta JD Team 2 4,09 --- 436
6 Mike Paauw Haag Atlet...JD Team 1 4,06 --- 0
7 Dennis van Veen AV Olympus `70 JD 4,01 4,16 420
8 Ricardo de Jong AV `40 JD Team 2 3,93 --- 404
9 Andrea Bianchi AV Sparta JD Team 1 3,93 --- 0
10 Demian Horvat AV Sparta JD Team 2 3,50 3,68 0
11 Xavier Sluis AV `40 JD Team 2 2,93 --- 0
12 Joey Zwaartman AV Olympus `70 JD 2,78 2,44 0
13 Jasper Kremer AV `40 JD Team 1 2,57 --- 0
Simon Deuten Haag Atlet...JD Team 2 DNS --- 0
Leroy Gompel Rotterdam ...JD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Grace-Ann Pronk AV Sparta MC Team 1 10,69 -1.2 m/s10,70 671
2 Fee Rijnders AV `40 MC Team 1 11,15 -1.2 m/s10,80 594
2 Claudia el...o-Delgado AV Sparta MC Team 1 11,15 -1.4 m/s11,25 594
4 Kim van Leest AV `40 MC Team 1 11,28 -1.2 m/s11,10 574
5 Anne de Wit AV `40 MC Team 2 11,50 -2.3 m/s11,15 540
6 Esther van der Pijl Haag Atletiek MC 11,52 -1.4 m/s11,22 537
7 Annika Wagner Haag Atletiek MC 11,64 -1.2 m/s11,50 519
8 Keïta Wielzen AV Olympus `70 MC 11,67 -1.2 m/s11,44 515
9 Zoe Pottier Haag Atletiek MC 11,80 -1.4 m/s11,60 0
10 Bronwyn Poot AV `40 MC Team 2 11,86 -1.4 m/s12,15 487
11 Gysa Vliegenthart AV Olympus `70 MC 12,10 -1.4 m/s12,00 454
12 Zoë Vianen AV Sparta MC Team 1 12,14 -2.3 m/s12,05 0
13 Trijntje Tillema Rotterdam ...letiek MC 12,23 -2.3 m/s--- 436
14 Rosalita Philip Rotterdam ...letiek MC 12,27 -1.2 m/s--- 431
15 Kyra Boek AV `40 MC Team 2 12,45 -2.3 m/s12,20 0
16 Kim Roeling AV Olympus `70 MC 12,82 -2.3 m/s12,50 0
Joyce de Vreede AV `40 MC Team 1 DNS 11,10 0
Ijsha Roosberg Rotterdam ...letiek MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Martha Chapple AV `40 MC Team 1 2:36,51 2:32,00 499
2 Ella Pijn...r Hordijk Haag Atletiek MC 2:38,39 2:38,00 483
3 Vena Kruidhof Rotterdam ...letiek MC 2:38,44 2:37,85 482
4 Marianne Jol AV `40 MC Team 1 2:45,73 2:44,00 422
5 Janna van der Kevie AV `40 MC Team 1 2:48,63 2:45,00 0
6 Yara Baan AV Sparta MC Team 1 2:50,46 2:45,00 386
7 Dewi Scholten AV Sparta MC Team 1 2:54,94 2:50,00 353
8 Robin Beijer AV `40 MC Team 2 2:55,44 2:48,00 350
9 Nine van der Stadt Haag Atletiek MC 2:55,59 2:55,00 349
10 Mere Gringhuis Rotterdam ...letiek MC 2:56,56 --- 342
11 Zena van Westrenen AV `40 MC Team 2 2:59,70 2:55,00 320
12 Sophie 't Hoen AV Olympus `70 MC 3:09,67 3:05,40 257
Milou Joosse AV `40 MC Team 2 DNF 2:52,00 0



Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kim van Leest AV `40 MC Team 1 49,80 --- 549
2 Luca van Loon AV `40 MC Team 1 50,32 --- 534
3 Grace-Ann Pronk AV Sparta MC Team 1 51,50 45,00 502
4 Amber Kroon AV `40 MC Team 2 52,71 --- 470
5 Noor Kuiper Haag Atletiek MC 53,80 52,00 443
6 Bente Valk Haag Atletiek MC 53,91 52,00 440
7 Fee Rijnders AV `40 MC Team 1 54,28 --- 0
8 Zoë Vianen AV Sparta MC Team 1 55,60 50,00 400
9 Angela de Vries AV Olympus `70 MC 56,07 54,00 390
10 Gysa Vliegenthart AV Olympus `70 MC 56,25 54,00 386
11 Kyra Boek AV `40 MC Team 2 59,66 --- 314
12 Robin Beijer AV `40 MC Team 2 1:03,42 --- 0
Trijntje Tillema Rotterdam ...letiek MC DNF --- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV `40 MC Team 1 (4x80m) AV `40 - MJC 4 41,25 706
2 Haag Atletiek MC (4x80m) Haag Atletiek - MJC 4 43,53 608
3 AV `40 MC Team 2 (4x80m) AV `40 - MJC 4 44,05 587
4 Rotterdam Atletiek MC (4x80m) Rotterdam Atletiek - MJC 4 45,95 464
4 AV Sparta MC Team 1 (4x80m) AV Sparta - MJC 4 46,12 508
6 AV Olympus `70 MC (4x80m) AV Olympus `70 - MJC 4 46,55 493
7 AV Sparta MC Team 2 (4x80m) AV Sparta - MJC 0 DNS 0
7 AV `40 MC Team 3 (4x80m) AV `40 - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Bow Schijf Haag Atletiek MC 26,34 24,00 436
2 Janna van der Kevie AV `40 MC Team 1 25,32 25,00 419
3 Saana Taal AV `40 MC Team 2 22,92 22,00 378
4 Nine van der Stadt Haag Atletiek MC 21,35 24,00 0
5 Femke Folkers AV Sparta MC Team 2 19,05 --- 306
6 Vita Primatesta AV `40 MC Team 1 17,64 22,00 0
7 Fenna van Ruijven AV Olympus `70 MC 17,36 19,24 272
8 Blom Polderman AV Sparta MC Team 1 17,30 --- 271
9 Quirine Bus AV Sparta MC Team 1 16,22 --- 0
10 Vena Kruidhof Rotterdam ...letiek MC 15,14 --- 225
11 Britt van Dien AV Olympus `70 MC 14,15 16,04 0
12 Carolien Blommaart AV `40 MC Team 2 12,75 12,00 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ella Pijn...r Hordijk Haag Atletiek MC 9,55 10,00 501
2 Martha Chapple AV `40 MC Team 1 9,18 8,20 482
3 Rosalita Philip Rotterdam ...letiek MC 8,76 --- 461
4 Renske Mussies Haag Atletiek MC 8,50 9,00 0
5 Fenna van Ruijven AV Olympus `70 MC 7,94 8,25 418
6 Blom Polderman AV Sparta MC Team 1 7,89 --- 415
7 Quirine Bus AV Sparta MC Team 1 7,18 --- 0
8 Britt van Dien AV Olympus `70 MC 7,12 7,64 0
9 Vita Primatesta AV `40 MC Team 1 7,06 7,50 0
10 Carolien Blommaart AV `40 MC Team 2 6,51 6,00 337
11 Zena van Westrenen AV `40 MC Team 2 6,18 6,10 0
Femke Folkers AV Sparta MC Team 2 DNS --- 0
Ijsha Roosberg Rotterdam ...letiek MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Kahlan Geluk Rotterdam ...letiek MC 1,50 --- 623
2 Milou Joosse AV `40 MC Team 2 1,45 1,40 582
2 Noor Kuiper Haag Atletiek MC 1,45 1,45 582
4 Marianne Jol AV `40 MC Team 1 1,40 1,35 541
5 Sterre Bal Haag Atletiek MC 1,35 1,40 0
6 Zoë Vianen AV Sparta MC Team 1 1,30 --- 462
7 Anne de Wit AV `40 MC Team 2 1,25 1,30 0
8 Kim Roeling AV Olympus `70 MC 1,25 1,25 426
9 Yara Baan AV Sparta MC Team 1 1,20 --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Grace-Ann Pronk AV Sparta MC Team 1 5,23 --- 666
2 Kahlan Geluk Rotterdam ...letiek MC 5,00 --- 621
3 Luca van Loon AV `40 MC Team 1 4,70 4,45 560
4 Angela de Vries AV Olympus `70 MC 4,59 4,65 537
5 Claudia el...o-Delgado AV Sparta MC Team 1 4,51 --- 0
6 Bente Valk Haag Atletiek MC 4,37 4,50 492
7 Zoe Pottier Haag Atletiek MC 4,24 4,30 0
8 Saana Taal AV `40 MC Team 2 4,17 4,11 452
9 Keïta Wielzen AV Olympus `70 MC 4,08 4,13 0
10 Bronwyn Poot AV `40 MC Team 2 3,85 3,75 0
Joyce de Vreede AV `40 MC Team 1 DNS 4,10 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Amber de Roo AV `40 MD Team 1 8,63 -1.4 m/s8,55 622
2 Sophie Balhuizen Haag Atlet...MD Team 1 8,81 -1.4 m/s8,78 586
3 Eva van der Valk AV Olympus...MD Team 1 8,95 -1.4 m/s8,91 558
3 Strea Ajise Haag Atlet...MD Team 2 8,95 -0.4 m/s8,99 558
5 Felicia Vogeland AV Sparta MD Team 3 9,04 -1.4 m/s8,91 541
6 Bibienne d...Brabander AV Olympus...MD Team 1 9,05 -1.4 m/s8,95 539
7 Jade Pique AV `40 MD Team 1 9,08 -1.4 m/s8,80 534
7 Anika Becker AV Sparta MD Team 1 9,08 -0.4 m/s9,14 534
9 Hedda van Dort Haag Atlet...MD Team 1 9,24 -0.4 m/s9,00 504
10 Eva van Wi...lngaarden Rotterdam ...MD Team 1 9,27 -0.4 m/s9,26 499
11 June Zuijderwijk AV Olympus...MD Team 2 9,31 -0.4 m/s9,16 492
12 Sundi Langstraat AV Olympus...MD Team 2 9,39 -1.7 m/s9,75 478
13 Amy Janssen AV `40 MD Team 2 9,46 -0.4 m/s9,57 466
13 Nikki Veldmeijer AV Sparta MD Team 1 9,46 -0.4 m/s9,33 466
15 Daphne van der Loo AV `40 MD Team 2 9,58 -1.7 m/s9,40 445
16 Daphne Pouwel AV `40 MD Team 2 9,63 -1.7 m/s9,52 0
17 Rosa Ellens Haag Atlet...MD Team 1 9,76 -1.4 m/s8,92 0
18 Rosalie Teepe Haag Atlet...MD Team 2 9,76 -1.1 m/s9,65 416
19 Elke Bordes AV `40 MD Team 3 9,83 -1.7 m/s9,56 405
20 Sanna de Koning AV Olympus...MD Team 2 9,94 -1.7 m/s9,95 0
21 Eline Hoofs AV `40 MD Team 3 10,03 -1.1 m/s10,60 373
22 Donna Polet AV Sparta MD Team 1 10,05 -1.8 m/s10,60 0
23 Soetkin Lammers AV Sparta MD Team 3 10,05 -1.1 m/s--- 370
24 Sacha van Heijningen AV Olympus...MD Team 1 10,05 -1.8 m/s10,27 0
25 Beau-Jane Adam Rotterdam ...MD Team 1 10,10 -1.1 m/s--- 363
26 Malin Tuyt Haag Atlet...MD Team 2 10,15 -1.8 m/s10,23 0
27 Donna Kant AV Olympus...MD Team 3 10,61 -1.8 m/s10,26 290
28 Safaa el Bouzidi AV Sparta MD Team 2 10,65 -1.8 m/s10,20 284
29 Marjolein Dekker AV Olympus...MD Team 3 10,70 -1.1 m/s10,62 277
30 Lieke Kalma AV Sparta MD Team 3 10,93 -1.8 m/s10,53 0
31 Anika Hus AV `40 MD Team 1 10,94 -1.1 m/s10,60 0
Sanna Goeman AV `40 MD Team 3 DNS 10,14 0
Siri Liefrink AV Sparta MD Team 2 DNS 10,08 0
Shannah Geleijnse AV Olympus...MD Team 3 DNS 10,68 0
Imane Bouikhrif Rotterdam ...MD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Denise de Does Haag Atlet...MD Team 1 3:10,29 3:11,58 616
2 Eva van Wi...lngaarden Rotterdam ...MD Team 1 3:26,69 3:26,60 501
3 Morgann de Jong AV Sparta MD Team 1 3:27,93 3:35,15 493
4 Phileine Kipping AV `40 MD Team 1 3:28,55 3,33 489
5 Anna Lusthof AV Olympus...MD Team 1 3:29,19 3:28,56 485
6 Jildou Guest Haag Atlet...MD Team 1 3:32,30 3:27,93 465
7 Donna Polet AV Sparta MD Team 1 3:32,85 3:36,51 462
8 Jade Pique AV `40 MD Team 1 3:38,73 3:33,00 427
9 Sanna de Koning AV Olympus...MD Team 2 3:41,73 3:42,95 410
10 Ronja Lange Haag Atlet...MD Team 2 3:43,03 3:36,80 403
11 Esmee Versluis AV `40 MD Team 2 3:43,09 3:44,00 402
12 Hélène Ooink AV `40 MD Team 2 3:44,26 3:49,00 396
13 Lucija Verzaal AV Sparta MD Team 1 3:46,80 3:49,12 0
14 Claire Meurisse AV `40 MD Team 1 3:47,04 3:47,00 0
15 Sanne van der Pijl AV Olympus...MD Team 2 3:47,41 3:52,03 379
16 Femke van ...Nouweland AV `40 MD Team 3 3:48,17 3:52,00 375
17 Manouk Zwinkels AV `40 MD Team 2 3:49,39 3:52,00 0
18 Saga Liefrink AV Sparta MD Team 2 3:55,23 3:47,00 338
19 Motana Sik Rotterdam ...MD Team 1 3:57,29 --- 328
20 Babet Boer AV Olympus...MD Team 2 4:01,93 3:59,09 0
21 Pien van Leeuwen Haag Atlet...MD Team 2 4:03,42 3:55,74 299
22 Jasmijn van den Bos AV Olympus...MD Team 1 4:16,86 3:56,25 239
23 Joy van Holsteijn AV Olympus...MD Team 3 4:17,11 4:04,72 238
24 Stephanie Auer AV Sparta MD Team 2 4:22,95 4:17,00 214
25 Lieke Kalma AV Sparta MD Team 3 4:35,51 --- 166
26 Nathalie Kropmans AV `40 MD Team 3 4:53,30 4:44,00 105
Frederiek Dekker AV Olympus...MD Team 1 DNS 3:36,22 0
Mariena Boer Rotterdam ...MD Team 1 DNS --- 0
Rosa Ellens Haag Atlet...MD Team 1 DNF 3:29,05 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Ruth Vogels Rotterdam ...MD Team 1 9,70 -0.4 m/s9,62 652
2 Denise de Does Haag Atlet...MD Team 1 10,47 -0.4 m/s10,41 546
3 Lizelotte Bouvy Haag Atlet...MD Team 1 11,73 -1.0 m/s11,56 402
4 Chimene van Velden AV `40 MD Team 1 11,81 -0.4 m/s11,89 394
5 Jildou Guest Haag Atlet...MD Team 1 12,11 -0.4 m/s11,56 0
6 Morgann de Jong AV Sparta MD Team 1 12,22 -0.4 m/s11,89 354
7 Isis Tinneveld AV Olympus...MD Team 2 12,38 -0.9 m/s12,44 339
8 Nikki Veldmeijer AV Sparta MD Team 1 12,74 -0.9 m/s12,36 307
9 Elke Bordes AV `40 MD Team 3 12,75 -0.7 m/s12,76 306
10 Daphne van der Loo AV `40 MD Team 2 12,79 -1.5 m/s13,78 303
11 Claire Meurisse AV `40 MD Team 1 12,80 -0.9 m/s12,33 302
12 Amy Janssen AV `40 MD Team 2 12,84 -1.5 m/s13,42 298
13 Motana Sik Rotterdam ...MD Team 1 12,91 -1.5 m/s--- 292
14 Ronja Lange Haag Atlet...MD Team 2 13,01 -0.7 m/s12,89 284
15 Lucija Verzaal AV Sparta MD Team 1 13,16 -0.9 m/s12,57 0
16 Manouk Zwinkels AV `40 MD Team 2 13,22 -1.0 m/s13,96 0
17 Ellemijn Blok AV Olympus...MD Team 2 13,23 -0.7 m/s12,56 266
18 Jasmijn van den Bos AV Olympus...MD Team 1 13,33 -0.9 m/s12,58 258
19 Anna Lusthof AV Olympus...MD Team 1 13,34 -0.9 m/s12,44 257
20 Joy van Holsteijn AV Olympus...MD Team 3 13,41 -0.7 m/s12,93 252
21 Laura Sijben Haag Atlet...MD Team 2 13,52 -0.7 m/s12,80 243
22 Soetkin Lammers AV Sparta MD Team 3 13,54 -1.0 m/s--- 242
23 Femke van ...Nouweland AV `40 MD Team 3 13,67 -1.5 m/s13,41 232
24 Pien van Leeuwen Haag Atlet...MD Team 2 13,77 -0.7 m/s13,31 0
25 Cailin Wols AV Sparta MD Team 3 14,38 -1.0 m/s--- 181
26 Hania Snellink AV Sparta MD Team 2 14,40 -1.5 m/s14,07 180
27 Donna Kant AV Olympus...MD Team 3 14,55 -1.0 m/s13,71 170
28 Sanne van der Pijl AV Olympus...MD Team 2 14,60 -1.5 m/s13,52 0
Frederiek Dekker AV Olympus...MD Team 1 DNS 11,83 0
Mariena Boer Rotterdam ...MD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV `40 MD Team 1 (4x60m) AV `40 - MJD 4 33,13 657
2 Haag Atletiek MD Team 1 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 34,08 557
2 AV Sparta MD Team 1 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 34,55 584
4 AV Olympus `70 MD Team 2 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 4 34,78 572
5 AV Olympus `70 MD Team 1 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 4 35,37 544
6 Haag Atletiek MD Team 2 (4x60m) Haag Atletiek - MJD 4 35,91 519
7 Rotterdam Atletiek MD Team 1 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 4 36,27 502
8 AV `40 MD Team 2 (4x60m) AV `40 - MJD 4 36,35 499
9 AV `40 MD Team 3 (4x60m) AV `40 - MJD 4 37,18 462
10 AV Sparta MD Team 2 (4x60m) AV Sparta - MJD 4 37,83 435
11 AV Olympus `70 MD Team 3 (4x60m) AV Olympus `70 - MJD 4 DNS 0
11 AV Sparta MD Team 3 (4x60m) AV Sparta - MJD 0 DNS 0
11 Rotterdam Atletiek MD Team 2 (4x60m) Rotterdam Atletiek - MJD 0 DNS 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ruth Vogels Rotterdam ...MD Team 1 25,35 --- 401
2 Sandy de Does Haag Atlet...MD Team 1 24,21 26,14 382
3 Feline Timmerman AV `40 MD Team 2 20,81 --- 322
4 Laura Sijben Haag Atlet...MD Team 2 19,94 19,13 306
5 Lizelotte Bouvy Haag Atlet...MD Team 1 18,89 17,88 0
6 Tessa Molenaar AV Olympus...MD Team 2 17,77 18,63 264
7 Anika Hus AV `40 MD Team 1 17,48 --- 258
8 Fenne Gringhuis Rotterdam ...MD Team 1 17,21 --- 0
9 Eline van der Kwaak AV `40 MD Team 1 16,95 --- 0
10 Nadya Hoedemakers AV `40 MD Team 2 16,20 --- 0
11 June Zuijderwijk AV Olympus...MD Team 2 16,16 14,57 0
12 Sacha van Heijningen AV Olympus...MD Team 1 16,13 17,48 231
13 Iris Dunnebier AV `40 MD Team 3 15,94 --- 227
14 May Li Pronk Haag Atlet...MD Team 2 14,55 --- 0
15 Nora van der Winden AV Sparta MD Team 1 14,12 15,48 188
16 Cailin Wols AV Sparta MD Team 3 13,97 --- 184
17 Laura Rodenburg AV Olympus...MD Team 3 13,73 15,75 179
18 Hania Snellink AV Sparta MD Team 2 13,16 12,82 166
19 Helen Verkade AV Sparta MD Team 1 10,48 11,98 0
Sanna Goeman AV `40 MD Team 3 DNS --- 0
Frederiek Dekker AV Olympus...MD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lizelotte Bouvy Haag Atlet...MD Team 1 10,18 9,99 531
2 Ava Meijerink Haag Atlet...MD Team 1 9,61 10,11 0
3 Sacha van Heijningen AV Olympus...MD Team 1 9,49 9,03 498
4 Tessa Molenaar AV Olympus...MD Team 2 9,06 8,65 476
5 Anika Hus AV `40 MD Team 1 8,74 --- 460
6 Nora van der Winden AV Sparta MD Team 1 8,26 7,36 435
7 Eva van der Valk AV Olympus...MD Team 1 8,22 7,66 0
8 Feline Timmerman AV `40 MD Team 2 8,14 --- 429
9 Felicia Vogeland AV Sparta MD Team 3 8,12 8,47 427
10 Strea Ajise Haag Atlet...MD Team 2 7,79 8,30 410
11 Eline van der Kwaak AV `40 MD Team 1 7,73 --- 0
12 Laura Rodenburg AV Olympus...MD Team 3 7,36 7,67 386
13 Giulia Lampe AV `40 MD Team 2 7,22 --- 0
14 May Li Pronk Haag Atlet...MD Team 2 7,04 --- 0
15 Helen Verkade AV Sparta MD Team 1 6,61 6,67 0
16 Renee Langenhuizen AV `40 MD Team 3 6,51 --- 337
17 Nathalie Kropmans AV `40 MD Team 3 6,35 --- 0
18 Beau-Jane Adam Rotterdam ...MD Team 1 5,85 --- 297
19 Safaa el Bouzidi AV Sparta MD Team 2 5,79 5,67 293
20 Sundi Langstraat AV Olympus...MD Team 2 5,55 6,09 0
21 Marjolein Dekker AV Olympus...MD Team 3 5,29 4,53 0
Saga Liefrink AV Sparta MD Team 2 DNS 6,48 0
Imane Bouikhrif Rotterdam ...MD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Denise de Does Haag Atlet...MD Team 1 1,45 1,45 582
2 Ava Meijerink Haag Atlet...MD Team 1 1,40 1,45 0
3 Roos Loman AV `40 MD Team 1 1,35 --- 499
4 Chimene van Velden AV `40 MD Team 1 1,30 --- 0
5 Giulia Lampe AV `40 MD Team 2 1,25 --- 426
6 Nadya Hoedemakers AV `40 MD Team 2 1,25 --- 0
7 Bobbie Bennis AV `40 MD Team 3 1,25 --- 426
7 Helen Verkade AV Sparta MD Team 1 1,25 1,35 426
7 Ellemijn Blok AV Olympus...MD Team 2 1,25 1,25 426
7 Tunde Brouns Rotterdam ...MD Team 1 1,25 --- 426
11 Lucija Verzaal AV Sparta MD Team 1 1,20 1,15 0
12 Angela Rietdijk AV Olympus...MD Team 3 1,20 1,25 389
13 Kika de Kroon Rotterdam ...MD Team 1 1,20 --- 0
14 Cailin Wols AV Sparta MD Team 3 1,15 --- 352
15 Rosalie Teepe Haag Atlet...MD Team 2 1,10 1,15 316
16 Lieke Kalma AV Sparta MD Team 3 1,05 1,10 0
17 Stephanie Auer AV Sparta MD Team 2 1,05 1,15 279
Sanna Goeman AV `40 MD Team 3 DNS --- 0
Ilse van der Drift AV Olympus...MD Team 1 DNS 1,40 0
Babet Boer AV Olympus...MD Team 2 DNS 1,35 0



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Ruth Vogels Rotterdam ...MD Team 1 4,57 --- 533
2 Amber de Roo AV `40 MD Team 1 4,47 --- 512
3 Ava Meijerink Haag Atlet...MD Team 1 4,36 4,40 490
4 Roos Loman AV `40 MD Team 1 4,27 --- 0
5 May Li Pronk Haag Atlet...MD Team 2 4,10 --- 438
6 Isis Tinneveld AV Olympus...MD Team 2 4,09 3,97 436
7 Anna Lusthof AV Olympus...MD Team 1 4,04 4,01 426
8 Felicia Vogeland AV Sparta MD Team 3 3,99 4,02 416
9 Bibienne d...Brabander AV Olympus...MD Team 1 3,97 4,07 0
10 Sandy de Does Haag Atlet...MD Team 1 3,80 --- 0
11 Daphne Pouwel AV `40 MD Team 2 3,66 --- 350
12 Saga Liefrink AV Sparta MD Team 2 3,58 3,76 334
13 Sundi Langstraat AV Olympus...MD Team 2 3,58 3,84 0
14 Pien van Leeuwen Haag Atlet...MD Team 2 3,52 3,64 0
15 Anika Becker AV Sparta MD Team 1 3,47 3,67 312
16 Angela Rietdijk AV Olympus...MD Team 3 3,36 --- 290
17 Soetkin Lammers AV Sparta MD Team 3 3,21 --- 0
18 Donna Kant AV Olympus...MD Team 3 3,20 3,20 0
19 Denne Labinjo Rotterdam ...MD Team 1 3,16 --- 0
20 Donna Polet AV Sparta MD Team 1 3,09 2,95 0
21 Hélène Ooink AV `40 MD Team 2 3,03 --- 0
22 Eline Hoofs AV `40 MD Team 3 2,80 --- 0
23 Nathalie Kropmans AV `40 MD Team 3 2,80 --- 178
Siri Liefrink AV Sparta MD Team 2 DNS 3,47 0