• Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Haag Atletiek MD Team 1 Haag Atletiek - MJD
    Begeleider: Renee Dekkers
    8 5661
    2 AV `40 MD Team 1 AV `40 - MJD
    Begeleider: Tim Geers
    8 5154
    3 Rotterdam Atletiek MD Team 1 Rotterdam Atletiek - MJD 10 4794
    4 AV Sparta MD Team 1 AV Sparta - MJD
    Begeleider: Arnold Vonk
    Jurylid: dhr verkade
    7 4561
    5 AV Olympus `70 MD Team 2 AV Olympus `70 - MJD
    Begeleider: Hans Kemper
    8 4538
    6 AV `40 MD Team 2 AV `40 - MJD
    Begeleider: Tim Geers
    9 4336
    7 Haag Atletiek MD Team 2 Haag Atletiek - MJD
    Begeleider: Renee Dekkers
    7 4192
    8 AV Olympus `70 MD Team 1 AV Olympus `70 - MJD
    Begeleider: Hans Kemper
    7 4035
    9 AV `40 MD Team 3 AV `40 - MJD 8 3426
    10 AV Sparta MD Team 3 AV Sparta - MJD
    Begeleider: Arnold Vonk
    4 2879
    11 AV Sparta MD Team 2 AV Sparta - MJD
    Begeleider: Vincent van den Haak
    Jurylid: dhr de Jong
    5 2523
    12 AV Olympus `70 MD Team 3 AV Olympus `70 - MJD
    Begeleider: Hans Kemper
    6 2471
    13 Rotterdam Atletiek MD Team 2 Rotterdam Atletiek - MJD 0 0

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Amber de Roo AV `40 MD Team 1 8,63 -1.4 m/s8,55
    2 Sophie Balhuizen Haag Atlet...MD Team 1 8,81 -1.4 m/s8,78
    3 Eva van der Valk AV Olympus...MD Team 1 8,95 -1.4 m/s8,91
    3 Strea Ajise Haag Atlet...MD Team 2 8,95 -0.4 m/s8,99
    5 Felicia Vogeland AV Sparta MD Team 3 9,04 -1.4 m/s8,91
    6 Bibienne d...Brabander AV Olympus...MD Team 1 9,05 -1.4 m/s8,95
    7 Jade Pique AV `40 MD Team 1 9,08 -1.4 m/s8,80
    7 Anika Becker AV Sparta MD Team 1 9,08 -0.4 m/s9,14
    9 Hedda van Dort Haag Atlet...MD Team 1 9,24 -0.4 m/s9,00
    10 Eva van Wi...lngaarden Rotterdam ...MD Team 1 9,27 -0.4 m/s9,26
    11 June Zuijderwijk AV Olympus...MD Team 2 9,31 -0.4 m/s9,16
    12 Sundi Langstraat AV Olympus...MD Team 2 9,39 -1.7 m/s9,75
    13 Amy Janssen AV `40 MD Team 2 9,46 -0.4 m/s9,57
    13 Nikki Veldmeijer AV Sparta MD Team 1 9,46 -0.4 m/s9,33
    15 Daphne van der Loo AV `40 MD Team 2 9,58 -1.7 m/s9,40
    16 Daphne Pouwel AV `40 MD Team 2 9,63 -1.7 m/s9,52
    17 Rosa Ellens Haag Atlet...MD Team 1 9,76 -1.4 m/s8,92
    17 Rosalie Teepe Haag Atlet...MD Team 2 9,76 -1.1 m/s9,65
    19 Elke Bordes AV `40 MD Team 3 9,83 -1.7 m/s9,56
    20 Sanna de Koning AV Olympus...MD Team 2 9,94 -1.7 m/s9,95
    21 Eline Hoofs AV `40 MD Team 3 10,03 -1.1 m/s10,60
    22 Donna Polet AV Sparta MD Team 1 10,05 -1.8 m/s10,60
    22 Soetkin Lammers AV Sparta MD Team 3 10,05 -1.1 m/s---
    22 Sacha van Heijningen AV Olympus...MD Team 1 10,05 -1.8 m/s10,27
    25 Beau-Jane Adam Rotterdam ...MD Team 1 10,10 -1.1 m/s---
    26 Malin Tuyt Haag Atlet...MD Team 2 10,15 -1.8 m/s10,23
    27 Donna Kant AV Olympus...MD Team 3 10,61 -1.8 m/s10,26
    28 Safaa el Bouzidi AV Sparta MD Team 2 10,65 -1.8 m/s10,20
    29 Marjolein Dekker AV Olympus...MD Team 3 10,70 -1.1 m/s10,62
    30 Lieke Kalma AV Sparta MD Team 3 10,93 -1.8 m/s10,53
    31 Anika Hus AV `40 MD Team 1 10,94 -1.1 m/s10,60
    Sanna Goeman AV `40 MD Team 3 DNS 10,14
    Siri Liefrink AV Sparta MD Team 2 DNS 10,08
    Shannah Geleijnse AV Olympus...MD Team 3 DNS 10,68
    Imane Bouikhrif Rotterdam ...MD Team 1 DNS ---

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Denise de Does Haag Atlet...MD Team 1 3:10,29 3:11,58
    2 Eva van Wi...lngaarden Rotterdam ...MD Team 1 3:26,69 3:26,60
    3 Morgann de Jong AV Sparta MD Team 1 3:27,93 3:35,15
    4 Phileine Kipping AV `40 MD Team 1 3:28,55 3,33
    5 Anna Lusthof AV Olympus...MD Team 1 3:29,19 3:28,56
    6 Jildou Guest Haag Atlet...MD Team 1 3:32,30 3:27,93
    7 Donna Polet AV Sparta MD Team 1 3:32,85 3:36,51
    8 Jade Pique AV `40 MD Team 1 3:38,73 3:33,00
    9 Sanna de Koning AV Olympus...MD Team 2 3:41,73 3:42,95
    10 Ronja Lange Haag Atlet...MD Team 2 3:43,03 3:36,80
    11 Esmee Versluis AV `40 MD Team 2 3:43,09 3:44,00
    12 Hélène Ooink AV `40 MD Team 2 3:44,26 3:49,00
    13 Lucija Verzaal AV Sparta MD Team 1 3:46,80 3:49,12
    14 Claire Meurisse AV `40 MD Team 1 3:47,04 3:47,00
    15 Sanne van der Pijl AV Olympus...MD Team 2 3:47,41 3:52,03
    16 Femke van ...Nouweland AV `40 MD Team 3 3:48,17 3:52,00
    17 Manouk Zwinkels AV `40 MD Team 2 3:49,39 3:52,00
    18 Saga Liefrink AV Sparta MD Team 2 3:55,23 3:47,00
    19 Motana Sik Rotterdam ...MD Team 1 3:57,29 ---
    20 Babet Boer AV Olympus...MD Team 2 4:01,93 3:59,09
    21 Pien van Leeuwen Haag Atlet...MD Team 2 4:03,42 3:55,74
    22 Jasmijn van den Bos AV Olympus...MD Team 1 4:16,86 3:56,25
    23 Joy van Holsteijn AV Olympus...MD Team 3 4:17,11 4:04,72
    24 Stephanie Auer AV Sparta MD Team 2 4:22,95 4:17,00
    25 Lieke Kalma AV Sparta MD Team 3 4:35,51 ---
    26 Nathalie Kropmans AV `40 MD Team 3 4:53,30 4:44,00
    Frederiek Dekker AV Olympus...MD Team 1 DNS 3:36,22
    Mariena Boer Rotterdam ...MD Team 1 DNS ---
    Rosa Ellens Haag Atlet...MD Team 1 DNF 3:29,05

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Ruth Vogels Rotterdam ...MD Team 1 9,70 -0.4 m/s9,62
    2 Denise de Does Haag Atlet...MD Team 1 10,47 -0.4 m/s10,41
    3 Lizelotte Bouvy Haag Atlet...MD Team 1 11,73 -1.0 m/s11,56
    4 Chimene van Velden AV `40 MD Team 1 11,81 -0.4 m/s11,89
    5 Jildou Guest Haag Atlet...MD Team 1 12,11 -0.4 m/s11,56
    6 Morgann de Jong AV Sparta MD Team 1 12,22 -0.4 m/s11,89
    7 Isis Tinneveld AV Olympus...MD Team 2 12,38 -0.9 m/s12,44
    8 Nikki Veldmeijer AV Sparta MD Team 1 12,74 -0.9 m/s12,36
    9 Elke Bordes AV `40 MD Team 3 12,75 -0.7 m/s12,76
    10 Daphne van der Loo AV `40 MD Team 2 12,79 -1.5 m/s13,78
    11 Claire Meurisse AV `40 MD Team 1 12,80 -0.9 m/s12,33
    12 Amy Janssen AV `40 MD Team 2 12,84 -1.5 m/s13,42
    13 Motana Sik Rotterdam ...MD Team 1 12,91 -1.5 m/s---
    14 Ronja Lange Haag Atlet...MD Team 2 13,01 -0.7 m/s12,89
    15 Lucija Verzaal AV Sparta MD Team 1 13,16 -0.9 m/s12,57
    16 Manouk Zwinkels AV `40 MD Team 2 13,22 -1.0 m/s13,96
    17 Ellemijn Blok AV Olympus...MD Team 2 13,23 -0.7 m/s12,56
    18 Jasmijn van den Bos AV Olympus...MD Team 1 13,33 -0.9 m/s12,58
    19 Anna Lusthof AV Olympus...MD Team 1 13,34 -0.9 m/s12,44
    20 Joy van Holsteijn AV Olympus...MD Team 3 13,41 -0.7 m/s12,93
    21 Laura Sijben Haag Atlet...MD Team 2 13,52 -0.7 m/s12,80
    22 Soetkin Lammers AV Sparta MD Team 3 13,54 -1.0 m/s---
    23 Femke van ...Nouweland AV `40 MD Team 3 13,67 -1.5 m/s13,41
    24 Pien van Leeuwen Haag Atlet...MD Team 2 13,77 -0.7 m/s13,31
    25 Cailin Wols AV Sparta MD Team 3 14,38 -1.0 m/s---
    26 Hania Snellink AV Sparta MD Team 2 14,40 -1.5 m/s14,07
    27 Donna Kant AV Olympus...MD Team 3 14,55 -1.0 m/s13,71
    28 Sanne van der Pijl AV Olympus...MD Team 2 14,60 -1.5 m/s13,52
    Frederiek Dekker AV Olympus...MD Team 1 DNS 11,83
    Mariena Boer Rotterdam ...MD Team 1 DNS ---

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Ruth Vogels Rotterdam ...MD Team 1 25,35 ---
    2 Sandy de Does Haag Atlet...MD Team 1 24,21 26,14
    3 Feline Timmerman AV `40 MD Team 2 20,81 ---
    4 Laura Sijben Haag Atlet...MD Team 2 19,94 19,13
    5 Lizelotte Bouvy Haag Atlet...MD Team 1 18,89 17,88
    6 Tessa Molenaar AV Olympus...MD Team 2 17,77 18,63
    7 Anika Hus AV `40 MD Team 1 17,48 ---
    8 Fenne Gringhuis Rotterdam ...MD Team 1 17,21 ---
    9 Eline van der Kwaak AV `40 MD Team 1 16,95 ---
    10 Nadya Hoedemakers AV `40 MD Team 2 16,20 ---
    11 June Zuijderwijk AV Olympus...MD Team 2 16,16 14,57
    12 Sacha van Heijningen AV Olympus...MD Team 1 16,13 17,48
    13 Iris Dunnebier AV `40 MD Team 3 15,94 ---
    14 May Li Pronk Haag Atlet...MD Team 2 14,55 ---
    15 Nora van der Winden AV Sparta MD Team 1 14,12 15,48
    16 Cailin Wols AV Sparta MD Team 3 13,97 ---
    17 Laura Rodenburg AV Olympus...MD Team 3 13,73 15,75
    18 Hania Snellink AV Sparta MD Team 2 13,16 12,82
    19 Helen Verkade AV Sparta MD Team 1 10,48 11,98
    Sanna Goeman AV `40 MD Team 3 DNS ---
    Frederiek Dekker AV Olympus...MD Team 1 DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Lizelotte Bouvy Haag Atlet...MD Team 1 10,18 9,99
    2 Ava Meijerink Haag Atlet...MD Team 1 9,61 10,11
    3 Sacha van Heijningen AV Olympus...MD Team 1 9,49 9,03
    4 Tessa Molenaar AV Olympus...MD Team 2 9,06 8,65
    5 Anika Hus AV `40 MD Team 1 8,74 ---
    6 Nora van der Winden AV Sparta MD Team 1 8,26 7,36
    7 Eva van der Valk AV Olympus...MD Team 1 8,22 7,66
    8 Feline Timmerman AV `40 MD Team 2 8,14 ---
    9 Felicia Vogeland AV Sparta MD Team 3 8,12 8,47
    10 Strea Ajise Haag Atlet...MD Team 2 7,79 8,30
    11 Eline van der Kwaak AV `40 MD Team 1 7,73 ---
    12 Laura Rodenburg AV Olympus...MD Team 3 7,36 7,67
    13 Giulia Lampe AV `40 MD Team 2 7,22 ---
    14 May Li Pronk Haag Atlet...MD Team 2 7,04 ---
    15 Helen Verkade AV Sparta MD Team 1 6,61 6,67
    16 Renee Langenhuizen AV `40 MD Team 3 6,51 ---
    17 Nathalie Kropmans AV `40 MD Team 3 6,35 ---
    18 Beau-Jane Adam Rotterdam ...MD Team 1 5,85 ---
    19 Safaa el Bouzidi AV Sparta MD Team 2 5,79 5,67
    20 Sundi Langstraat AV Olympus...MD Team 2 5,55 6,09
    21 Marjolein Dekker AV Olympus...MD Team 3 5,29 4,53
    Saga Liefrink AV Sparta MD Team 2 DNS 6,48
    Imane Bouikhrif Rotterdam ...MD Team 1 DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Denise de Does Haag Atlet...MD Team 1 1,45 1,45
    2 Ava Meijerink Haag Atlet...MD Team 1 1,40 1,45
    3 Roos Loman AV `40 MD Team 1 1,35 ---
    4 Chimene van Velden AV `40 MD Team 1 1,30 ---
    5 Giulia Lampe AV `40 MD Team 2 1,25 ---
    5 Nadya Hoedemakers AV `40 MD Team 2 1,25 ---
    5 Bobbie Bennis AV `40 MD Team 3 1,25 ---
    5 Helen Verkade AV Sparta MD Team 1 1,25 1,35
    5 Ellemijn Blok AV Olympus...MD Team 2 1,25 1,25
    5 Tunde Brouns Rotterdam ...MD Team 1 1,25 ---
    11 Lucija Verzaal AV Sparta MD Team 1 1,20 1,15
    11 Angela Rietdijk AV Olympus...MD Team 3 1,20 1,25
    11 Kika de Kroon Rotterdam ...MD Team 1 1,20 ---
    14 Cailin Wols AV Sparta MD Team 3 1,15 ---
    15 Rosalie Teepe Haag Atlet...MD Team 2 1,10 1,15
    16 Lieke Kalma AV Sparta MD Team 3 1,05 1,10
    16 Stephanie Auer AV Sparta MD Team 2 1,05 1,15
    Sanna Goeman AV `40 MD Team 3 DNS ---
    Ilse van der Drift AV Olympus...MD Team 1 DNS 1,40
    Babet Boer AV Olympus...MD Team 2 DNS 1,35

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Ruth Vogels Rotterdam ...MD Team 1 4,57 ---
    2 Amber de Roo AV `40 MD Team 1 4,47 ---
    3 Ava Meijerink Haag Atlet...MD Team 1 4,36 4,40
    4 Roos Loman AV `40 MD Team 1 4,27 ---
    5 May Li Pronk Haag Atlet...MD Team 2 4,10 ---
    6 Isis Tinneveld AV Olympus...MD Team 2 4,09 3,97
    7 Anna Lusthof AV Olympus...MD Team 1 4,04 4,01
    8 Felicia Vogeland AV Sparta MD Team 3 3,99 4,02
    9 Bibienne d...Brabander AV Olympus...MD Team 1 3,97 4,07
    10 Sandy de Does Haag Atlet...MD Team 1 3,80 ---
    11 Daphne Pouwel AV `40 MD Team 2 3,66 ---
    12 Saga Liefrink AV Sparta MD Team 2 3,58 3,76
    12 Sundi Langstraat AV Olympus...MD Team 2 3,58 3,84
    14 Pien van Leeuwen Haag Atlet...MD Team 2 3,52 3,64
    15 Anika Becker AV Sparta MD Team 1 3,47 3,67
    16 Angela Rietdijk AV Olympus...MD Team 3 3,36 ---
    17 Soetkin Lammers AV Sparta MD Team 3 3,21 ---
    18 Donna Kant AV Olympus...MD Team 3 3,20 3,20
    19 Denne Labinjo Rotterdam ...MD Team 1 3,16 ---
    20 Donna Polet AV Sparta MD Team 1 3,09 2,95
    21 Hélène Ooink AV `40 MD Team 2 3,03 ---
    22 Eline Hoofs AV `40 MD Team 3 2,80 ---
    22 Nathalie Kropmans AV `40 MD Team 3 2,80 ---
    Siri Liefrink AV Sparta MD Team 2 DNS 3,47