• Teams
  • 80m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV `40 MC Team 1 AV `40 - MJC
    Begeleider: Sabine Wagner
    8 5880
    2 Haag Atletiek MC Haag Atletiek - MJC
    Begeleider: Hans Coolen
    10 5390
    3 AV Sparta MC Team 1 AV Sparta - MJC
    Begeleider: Jurjen Pronk
    7 5228
    4 AV `40 MC Team 2 AV `40 - MJC
    Begeleider: Sabine Wagner
    9 4817
    5 AV Olympus `70 MC AV Olympus `70 - MJC
    Begeleider: Patrick van Dop
    Jurylid: .
    7 4148
    6 Rotterdam Atletiek MC Rotterdam Atletiek - MJC 6 4085
    7 AV Sparta MC Team 2 AV Sparta - MJC
    Begeleider: Jurjen Pronk
    1 306
    8 AV `40 MC Team 3 AV `40 - MJC 0 0

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Grace-Ann Pronk AV Sparta MC Team 1 10,69 -1.2 m/s10,70
    2 Fee Rijnders AV `40 MC Team 1 11,15 -1.2 m/s10,80
    2 Claudia el...o-Delgado AV Sparta MC Team 1 11,15 -1.4 m/s11,25
    4 Kim van Leest AV `40 MC Team 1 11,28 -1.2 m/s11,10
    5 Anne de Wit AV `40 MC Team 2 11,50 -2.3 m/s11,15
    6 Esther van der Pijl Haag Atletiek MC 11,52 -1.4 m/s11,22
    7 Annika Wagner Haag Atletiek MC 11,64 -1.2 m/s11,50
    8 Keïta Wielzen AV Olympus `70 MC 11,67 -1.2 m/s11,44
    9 Zoe Pottier Haag Atletiek MC 11,80 -1.4 m/s11,60
    10 Bronwyn Poot AV `40 MC Team 2 11,86 -1.4 m/s12,15
    11 Gysa Vliegenthart AV Olympus `70 MC 12,10 -1.4 m/s12,00
    12 Zoë Vianen AV Sparta MC Team 1 12,14 -2.3 m/s12,05
    13 Trijntje Tillema Rotterdam ...letiek MC 12,23 -2.3 m/s---
    14 Rosalita Philip Rotterdam ...letiek MC 12,27 -1.2 m/s---
    15 Kyra Boek AV `40 MC Team 2 12,45 -2.3 m/s12,20
    16 Kim Roeling AV Olympus `70 MC 12,82 -2.3 m/s12,50
    Joyce de Vreede AV `40 MC Team 1 DNS 11,10
    Ijsha Roosberg Rotterdam ...letiek MC DNS ---

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Martha Chapple AV `40 MC Team 1 2:36,51 2:32,00
    2 Ella Pijn...r Hordijk Haag Atletiek MC 2:38,39 2:38,00
    3 Vena Kruidhof Rotterdam ...letiek MC 2:38,44 2:37,85
    4 Marianne Jol AV `40 MC Team 1 2:45,73 2:44,00
    5 Janna van der Kevie AV `40 MC Team 1 2:48,63 2:45,00
    6 Yara Baan AV Sparta MC Team 1 2:50,46 2:45,00
    7 Dewi Scholten AV Sparta MC Team 1 2:54,94 2:50,00
    8 Robin Beijer AV `40 MC Team 2 2:55,44 2:48,00
    9 Nine van der Stadt Haag Atletiek MC 2:55,59 2:55,00
    10 Mere Gringhuis Rotterdam ...letiek MC 2:56,56 ---
    11 Zena van Westrenen AV `40 MC Team 2 2:59,70 2:55,00
    12 Sophie 't Hoen AV Olympus `70 MC 3:09,67 3:05,40
    Milou Joosse AV `40 MC Team 2 DNF 2:52,00

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Kim van Leest AV `40 MC Team 1 49,80 ---
    2 Luca van Loon AV `40 MC Team 1 50,32 ---
    3 Grace-Ann Pronk AV Sparta MC Team 1 51,50 45,00
    4 Amber Kroon AV `40 MC Team 2 52,71 ---
    5 Noor Kuiper Haag Atletiek MC 53,80 52,00
    6 Bente Valk Haag Atletiek MC 53,91 52,00
    7 Fee Rijnders AV `40 MC Team 1 54,28 ---
    8 Zoë Vianen AV Sparta MC Team 1 55,60 50,00
    9 Angela de Vries AV Olympus `70 MC 56,07 54,00
    10 Gysa Vliegenthart AV Olympus `70 MC 56,25 54,00
    11 Kyra Boek AV `40 MC Team 2 59,66 ---
    12 Robin Beijer AV `40 MC Team 2 1:03,42 ---
    Trijntje Tillema Rotterdam ...letiek MC DNF ---

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Bow Schijf Haag Atletiek MC 26,34 24,00
    2 Janna van der Kevie AV `40 MC Team 1 25,32 25,00
    3 Saana Taal AV `40 MC Team 2 22,92 22,00
    4 Nine van der Stadt Haag Atletiek MC 21,35 24,00
    5 Femke Folkers AV Sparta MC Team 2 19,05 ---
    6 Vita Primatesta AV `40 MC Team 1 17,64 22,00
    7 Fenna van Ruijven AV Olympus `70 MC 17,36 19,24
    8 Blom Polderman AV Sparta MC Team 1 17,30 ---
    9 Quirine Bus AV Sparta MC Team 1 16,22 ---
    10 Vena Kruidhof Rotterdam ...letiek MC 15,14 ---
    11 Britt van Dien AV Olympus `70 MC 14,15 16,04
    12 Carolien Blommaart AV `40 MC Team 2 12,75 12,00

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Ella Pijn...r Hordijk Haag Atletiek MC 9,55 10,00
    2 Martha Chapple AV `40 MC Team 1 9,18 8,20
    3 Rosalita Philip Rotterdam ...letiek MC 8,76 ---
    4 Renske Mussies Haag Atletiek MC 8,50 9,00
    5 Fenna van Ruijven AV Olympus `70 MC 7,94 8,25
    6 Blom Polderman AV Sparta MC Team 1 7,89 ---
    7 Quirine Bus AV Sparta MC Team 1 7,18 ---
    8 Britt van Dien AV Olympus `70 MC 7,12 7,64
    9 Vita Primatesta AV `40 MC Team 1 7,06 7,50
    10 Carolien Blommaart AV `40 MC Team 2 6,51 6,00
    11 Zena van Westrenen AV `40 MC Team 2 6,18 6,10
    Femke Folkers AV Sparta MC Team 2 DNS ---
    Ijsha Roosberg Rotterdam ...letiek MC DNS ---