Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 Haag Atletiek JD Team 1 Haag Atletiek - JJD
Begeleider: ayk van de stadt
8 7448
2 AV Sparta JD Team 1 AV Sparta - JJD
Begeleider: Marc Van Dooren
8 6984
3 Rotterdam Atletiek JD Team 1 Rotterdam Atletiek - JJD 10 6406
4 AV `40 JD Team 1 AV `40 - JJD
Begeleider: Tim Geers
8 5726
5 AV `40 JD Team 2 AV `40 - JJD
Begeleider: Tim Geers
6 4164
6 AV Olympus `70 JD AV Olympus `70 - JJD
Begeleider: Hans Kemper
7 3920
7 AV Sparta JD Team 2 AV Sparta - JJD
Begeleider: Marc Van Dooren
5 3705
8 Haag Atletiek JD Team 2 Haag Atletiek - JJD
Begeleider: ayk van de stadt
8 3577
9 AV Sparta JD Team 3 AV Sparta - JJD
Begeleider: Marc Van Dooren
1 741
10 Rotterdam Atletiek JD Team 2 Rotterdam Atletiek - JJD 0 0

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Mark van der Linden Haag Atlet...JD Team 1 9,78 +0.2 m/s9,84
2 Damian Felter Rotterdam ...JD Team 1 9,90 +0.2 m/s9,80
3 Nsikak Ekpo Haag Atlet...JD Team 1 9,96 +0.2 m/s9,83
4 Jonathan Pronk AV Sparta JD Team 1 10,57 +0.2 m/s10,49
5 Chakir El-Fassi AV Sparta JD Team 1 11,13 +0.2 m/s11,03
6 Leon van der Waal AV `40 JD Team 1 11,24 -1.2 m/s11,07
7 Tom van Buuren AV Olympus `70 JD 11,49 +0.2 m/s11,46
8 Favour Godwin Abu AV Sparta JD Team 2 11,54 -1.2 m/s---
9 Gijs de Haan AV `40 JD Team 1 11,55 +0.4 m/s11,51
9 Sieb van Drunen AV `40 JD Team 2 11,55 -1.2 m/s12,87
11 Oliver van der Velde Haag Atlet...JD Team 1 11,79 +0.2 m/s12,12
12 Stan Lute Rotterdam ...JD Team 1 12,10 -1.2 m/s---
13 Loek Boekestijn AV `40 JD Team 2 12,68 +0.4 m/s12,50
14 Thijs Grootendorst AV Sparta JD Team 2 12,69 +0.4 m/s12,41
15 Demian Horvat AV Sparta JD Team 2 12,82 +0.4 m/s12,68
16 Rick Lumenta AV Sparta JD Team 1 12,84 +0.4 m/s12,46
17 Leon van Krieken Haag Atlet...JD Team 2 12,99 +0.4 m/s12,90
18 Simon Deuten Haag Atlet...JD Team 2 13,54 +0.2 m/s---
19 Coen Vastrick AV `40 JD Team 2 14,03 -1.2 m/s13,75
20 Jasper Kremer AV `40 JD Team 1 15,34 -1.2 m/s15,10
Dennis van Veen AV Olympus `70 JD DNS 11,59
Joey Zwaartman AV Olympus `70 JD DNS 13,50
Milan Havermans Rotterdam ...JD Team 1 DNS 13,00

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Gijs de Haan AV `40 JD Team 1 3:02,04 2:55,00
2 Justin van Dooren AV Sparta JD Team 1 3:04,30 3:07,21
3 Nelson Johnson Haag Atlet...JD Team 1 3:05,13 3:09,46
4 Robin van ...Boogaardt Haag Atlet...JD Team 1 3:16,04 3:18,57
5 Bas Stam Rotterdam ...JD Team 1 3:22,42 3:11,85
6 Andrea Bianchi AV Sparta JD Team 1 3:24,43 3:33,17
7 Tijn Hoksbergen AV `40 JD Team 1 3:25,09 3:22,00
8 Mark Dullaart Haag Atlet...JD Team 2 3:26,13 3:36,40
9 Meine Keuning AV `40 JD Team 1 3:28,31 3:45,00
10 Tom van Buuren AV Olympus `70 JD 3:28,88 3:30,63
11 Lucas van de Logt AV Sparta JD Team 1 3:33,59 3:32,39
12 Quinten Wormer Haag Atlet...JD Team 1 3:33,72 3:34,39
13 Laurend Stekkinger Haag Atlet...JD Team 2 3:35,53 ---
14 Stan Lute Rotterdam ...JD Team 1 3:37,38 3:35,40
15 Loek Boekestijn AV `40 JD Team 2 3:41,24 3:45,00
16 Sjoerd te Nijenhuis AV Sparta JD Team 3 3:43,29 3:44,45
17 Ton Rozenburg AV Sparta JD Team 2 3:46,97 3:50,19
18 Xavier Sluis AV `40 JD Team 2 3:50,73 3:58,00
19 Adam Touzani AV Sparta JD Team 2 3:58,65 3:49,51
20 Thijs Grootendorst AV Sparta JD Team 2 4:04,65 4:00,17
21 Robert Jeene Rotterdam ...JD Team 1 4:16,42 4:08,36
Maarten Kools AV Olympus `70 JD DNS 3:56,13
Julian de Kort Haag Atlet...JD Team 2 DNS 3:27,71

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Mark van der Linden Haag Atlet...JD Team 1 11,88 -0.6 m/s11,53
2 Isaya Klein Ikink Rotterdam ...JD Team 1 13,13 -0.6 m/s12,67
3 Jonathan Pronk AV Sparta JD Team 1 13,77 -0.6 m/s13,41
4 Tijn Hoksbergen AV `40 JD Team 1 14,56 -0.6 m/s14,46
5 Justin van Dooren AV Sparta JD Team 1 15,01 -0.6 m/s14,07
6 Max Birdja Haag Atlet...JD Team 1 15,17 -0.6 m/s14,01
7 Robin van ...Boogaardt Haag Atlet...JD Team 1 15,20 -0.2 m/s15,49
8 Marien Sips AV `40 JD Team 1 15,55 -0.2 m/s15,67
9 Gwen Hanekamp Haag Atlet...JD Team 2 15,88 -0.2 m/s15,48
10 Tijmen Groen AV Olympus `70 JD 16,20 -1.0 m/s17,50
11 Bas Stam Rotterdam ...JD Team 1 16,55 -0.2 m/s15,98
12 Nino van Halderen AV `40 JD Team 2 16,75 -0.2 m/s17,40
13 Leon van Krieken Haag Atlet...JD Team 2 17,14 -1.0 m/s18,17
14 Ricardo de Jong AV `40 JD Team 2 17,52 -1.0 m/s17,93
15 Ivar van Ruijven AV Olympus `70 JD 17,62 -0.2 m/s17,10
16 Caylan Zwart AV Sparta JD Team 1 17,71 -1.0 m/s17,85
17 Joep van Keulen Haag Atlet...JD Team 2 17,73 -1.0 m/s18,58
18 Robert Jeene Rotterdam ...JD Team 1 18,87 -1.0 m/s18,56

Uitslagen Speerwerpen 400 gram Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Gaby Emmanuel AV Sparta JD Team 1 41,07 43,11
2 Isaya Klein Ikink Rotterdam ...JD Team 1 30,61 ---
3 Quinten Wormer Haag Atlet...JD Team 1 28,77 ---
4 Jarn van der Salm AV `40 JD Team 1 25,54 ---
5 Gwen Hanekamp Haag Atlet...JD Team 2 24,69 ---
6 Tijmen Groen AV Olympus `70 JD 23,87 17,91
7 Mike Paauw Haag Atlet...JD Team 1 23,29 ---
8 Favour Godwin Abu AV Sparta JD Team 2 22,79 ---
9 Mark Dullaart Haag Atlet...JD Team 2 22,75 ---
10 Kars Bebelaar Rotterdam ...JD Team 1 21,97 ---
11 Marek Schanzleh AV Olympus `70 JD 20,08 ---
12 Caylan Zwart AV Sparta JD Team 1 19,73 ---
13 Leon van der Waal AV `40 JD Team 1 19,66 ---
14 Loek Boekestijn AV `40 JD Team 2 16,29 ---
15 Sjoerd te Nijenhuis AV Sparta JD Team 3 13,76 ---
16 Xavier Sluis AV `40 JD Team 2 12,76 ---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Gaby Emmanuel AV Sparta JD Team 1 30,20 28,64
2 Nsikak Ekpo Haag Atlet...JD Team 1 25,56 ---
3 Safouan Allach Rotterdam ...JD Team 1 21,45 ---
4 Kars Bebelaar Rotterdam ...JD Team 1 18,17 ---
5 Marien Sips AV `40 JD Team 1 17,36 ---
6 Rick Lumenta AV Sparta JD Team 1 17,22 15,06
7 Joep van Keulen Haag Atlet...JD Team 2 16,75 ---
8 Mark Dullaart Haag Atlet...JD Team 2 16,48 ---
9 Marek Schanzleh AV Olympus `70 JD 14,95 ---
10 Ivar van Ruijven AV Olympus `70 JD 12,86 11,97
11 Enrique van Velzen AV `40 JD Team 1 12,38 ---
12 Sjoerd te Nijenhuis AV Sparta JD Team 3 12,32 ---
13 Oliver van der Velde Haag Atlet...JD Team 1 11,61 ---
14 Coen Vastrick AV `40 JD Team 2 7,96 ---

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Mark van der Linden Haag Atlet...JD Team 1 13,84 ---
2 Gaby Emmanuel AV Sparta JD Team 1 12,45 11,49
3 Safouan Allach Rotterdam ...JD Team 1 10,11 ---
4 Nelson Johnson Haag Atlet...JD Team 1 8,67 ---
5 Marek Schanzleh AV Olympus `70 JD 8,28 8,11
6 Enrique van Velzen AV `40 JD Team 1 7,96 ---
7 Sieb van Drunen AV `40 JD Team 2 7,13 ---
8 Adam Touzani AV Sparta JD Team 2 6,88 6,72
9 Caylan Zwart AV Sparta JD Team 1 6,45 6,40
10 Joep van Keulen Haag Atlet...JD Team 2 6,00 ---
11 Simon Deuten Haag Atlet...JD Team 2 5,44 ---
12 Jasper Kremer AV `40 JD Team 1 5,36 ---
13 Joey Zwaartman AV Olympus `70 JD 3,90 4,43
Leroy Gompel Rotterdam ...JD Team 1 DNS ---

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

# Naam ResOBP
1 Isaya Klein Ikink Rotterdam ...JD Team 1 1,60 ---
2 Justin van Dooren AV Sparta JD Team 1 1,50 1,45
2 Nelson Johnson Haag Atlet...JD Team 1 1,50 ---
4 Max Birdja Haag Atlet...JD Team 1 1,45 ---
5 Tijmen Groen AV Olympus `70 JD 1,40 1,40
6 Ton Rozenburg AV Sparta JD Team 2 1,35 1,30
7 Lucas van de Logt AV Sparta JD Team 1 1,30 1,35
7 Gwen Hanekamp Haag Atlet...JD Team 2 1,30 ---
9 Enrique van Velzen AV `40 JD Team 1 1,25 ---
9 Nino van Halderen AV `40 JD Team 2 1,25 ---
11 Imraan Allach Rotterdam ...JD Team 1 1,15 ---
12 Meine Keuning AV `40 JD Team 1 1,10 ---
12 Maarten Kools AV Olympus `70 JD 1,10 1,20
Julian de Kort Haag Atlet...JD Team 2 DNS ---

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

# Naam Res OBP
1 Nsikak Ekpo Haag Atlet...JD Team 1 5,38 ---
2 Damian Felter Rotterdam ...JD Team 1 5,28 ---
3 Jonathan Pronk AV Sparta JD Team 1 5,25 5,10
4 Leon van der Waal AV `40 JD Team 1 4,99 ---
5 Favour Godwin Abu AV Sparta JD Team 2 4,09 ---
6 Mike Paauw Haag Atlet...JD Team 1 4,06 ---
7 Dennis van Veen AV Olympus `70 JD 4,01 4,16
8 Ricardo de Jong AV `40 JD Team 2 3,93 ---
8 Andrea Bianchi AV Sparta JD Team 1 3,93 ---
10 Demian Horvat AV Sparta JD Team 2 3,50 3,68
11 Xavier Sluis AV `40 JD Team 2 2,93 ---
12 Joey Zwaartman AV Olympus `70 JD 2,78 2,44
13 Jasper Kremer AV `40 JD Team 1 2,57 ---
Simon Deuten Haag Atlet...JD Team 2 DNS ---
Leroy Gompel Rotterdam ...JD Team 1 DNS ---