• Teams
  • 100m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x100m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 Haag Atletiek JC Team 1 Haag Atletiek - JJC
    Begeleider: Hans Coolen
    9 8117
    2 Rotterdam Atletiek JC Team 1 Rotterdam Atletiek - JJC 7 7664
    3 AV Sparta JC Team 1 AV Sparta - JJC
    Begeleider: Denny Tjin A-Lim
    7 6245
    4 AV Olympus `70 JC Team 1 AV Olympus `70 - JJC
    Begeleider: Patrick van Dop
    Jurylid: .
    8 5618
    5 AV `40 JC Team 2 AV `40 - JJC
    Begeleider: Sabine Wagner
    6 5082
    6 AV `40 JC Team 1 AV `40 - JJC
    Begeleider: Sabine Wagner
    Jurylid: Ingrid Stuijt
    7 4717
    7 Haag Atletiek JC Team 2 Haag Atletiek - JJC
    Begeleider: Hans Coolen
    4 2658
    8 AV Olympus `70 JC Team 2 AV Olympus `70 - JJC
    Begeleider: Patrick van Dop
    Jurylid: .
    3 2083
    9 AV Sparta JC Team 2 AV Sparta - JJC 0 0
    9 AV `40 JC Team 3 AV `40 - JJC 0 0
    9 Rotterdam Atletiek JC Team 2 Rotterdam Atletiek - JJC 0 0

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Dario Podda Haag Atlet...JC Team 1 11,75 -0.4 m/s11,72
    2 Sharif Omoyele Rotterdam ...JC Team 1 11,89 -0.4 m/s11,98
    3 Noah Chokri Rotterdam ...JC Team 1 11,90 -0.4 m/s11,94
    4 Henrique Verhulst AV Sparta JC Team 1 13,12 -0.4 m/s12,92
    5 Stan van der Salm AV `40 JC Team 1 13,26 -0.5 m/s13,20
    6 Elias Filali Haag Atlet...JC Team 1 13,38 -0.4 m/s13,00
    7 Enrico Jellema Haag Atlet...JC Team 1 13,39 -1.3 m/s---
    8 Radjin Jaggi AV Sparta JC Team 1 13,43 -0.5 m/s13,33
    9 Quinten Chambliss AV Sparta JC Team 1 13,44 -0.4 m/s13,14
    10 Daan de Jong AV Olympus...JC Team 1 13,88 -0.5 m/s13,52
    11 Jeroen Westering Haag Atlet...JC Team 2 14,00 -0.5 m/s13,50
    12 Roan van Wolferen AV `40 JC Team 2 14,13 -1.3 m/s14,50
    13 Ruben Rolvink AV Olympus...JC Team 1 14,17 -1.3 m/s14,00
    14 Jim Thuring Haag Atlet...JC Team 2 14,20 -0.5 m/s13,50
    15 Martijn Vahl AV Olympus...JC Team 2 14,60 -1.3 m/s14,58
    16 Jacco Aalbregt AV Olympus...JC Team 1 14,86 -1.3 m/s14,33
    17 Luc Schrama AV `40 JC Team 2 14,89 -1.3 m/s14,40
    18 Matthijs v... der Zwan Haag Atlet...JC Team 2 15,24 -1.3 m/s14,50
    Valéry va...der Vring AV `40 JC Team 1 DNS 13,20
    Roan Wulff AV `40 JC Team 1 DNS 14,10
    Rutger van Vliet AV `40 JC Team 2 DNS 14,00

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Tomas Van...jngaarden Rotterdam ...JC Team 1 2:14,68 2:23,40
    2 Friso Lyppens Haag Atlet...JC Team 1 2:16,17 2:18,00
    3 Elias Filali Haag Atlet...JC Team 1 2:17,02 2:18,00
    4 Roeland Vos Haag Atlet...JC Team 1 2:19,56 2:18,00
    5 Jeroen Westering Haag Atlet...JC Team 2 2:22,41 2:26,00
    6 Jelmer Stuijt AV `40 JC Team 1 2:24,27 2:20,00
    7 Luc Schrama AV `40 JC Team 2 2:25,64 2:40,00
    8 Marouane ... Allouchi AV Sparta JC Team 1 2:27,56 2:35,00
    9 Pol Bardet Rotterdam ...JC Team 1 2:28,20 2:29,54
    10 Philip Boot AV `40 JC Team 2 2:33,59 2:30,00
    11 Matthijs v... der Zwan Haag Atlet...JC Team 2 2:38,60 2:40,00
    12 Paddy Smit AV Olympus...JC Team 1 2:43,75 2:48,00
    13 Hysejin Reyhan AV Sparta JC Team 1 2:44,48 2:35,00
    14 Jonathan ...eugdenhil AV Olympus...JC Team 1 2:45,91 2:48,96
    15 Max Veraar AV Olympus...JC Team 1 2:46,48 2:47,06
    16 Mark van de Meene AV `40 JC Team 1 2:54,33 2:32,00
    17 Kamil Snellink AV Sparta JC Team 1 2:56,58 3:04,68
    Merlijn va...ensbergen AV `40 JC Team 1 DNS 2:18,10

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Benjamin Coolen Haag Atlet...JC Team 1 41,67 44,00
    2 Noah Chokri Rotterdam ...JC Team 1 43,53 ---
    3 Sharif Omoyele Rotterdam ...JC Team 1 44,81 ---
    4 Sam de Paauw Haag Atlet...JC Team 1 45,23 47,00
    5 Aion van der Lecq AV `40 JC Team 1 46,58 ---
    6 Tarils Hochlaf AV Sparta JC Team 1 47,61 ---
    7 Quinten Chambliss AV Sparta JC Team 1 51,29 ---
    8 Roan van Wolferen AV `40 JC Team 2 52,14 ---
    9 Dano van Calsteren AV Olympus...JC Team 1 52,38 54,00
    10 Jelmer Stuijt AV `40 JC Team 1 52,75 ---
    11 Hysejin Reyhan AV Sparta JC Team 1 54,96 ---
    12 Vincent Kokshoorn AV `40 JC Team 2 56,98 ---
    13 Jonathan ...eugdenhil AV Olympus...JC Team 1 58,03 56,00
    Merlijn va...ensbergen AV `40 JC Team 1 DNS ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Jori Verroen Haag Atlet...JC Team 1 38,37 42,00
    2 Ruben Rolvink AV Olympus...JC Team 1 36,00 33,76
    3 Sam de Paauw Haag Atlet...JC Team 1 31,26 32,00
    4 Philip Boot AV `40 JC Team 2 30,79 26,50
    5 Nicolaas Mosterd Rotterdam ...JC Team 1 30,71 ---
    6 Henrique Verhulst AV Sparta JC Team 1 28,70 ---
    7 Yanick Geluk Rotterdam ...JC Team 1 26,34 ---
    8 Aion van der Lecq AV `40 JC Team 1 24,14 26,50
    9 Luc Schrama AV `40 JC Team 2 18,52 21,50
    10 Ruben de Voogd AV Olympus...JC Team 2 17,07 16,28
    11 Kamil Snellink AV Sparta JC Team 1 17,06 ---
    Roan Wulff AV `40 JC Team 1 DNS 22,50
    Bo Herrewijnen AV Olympus...JC Team 1 DNS 36,00
    Ezio Garay Sigaran Haag Atlet...JC Team 2 DNS 30,00

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Dario Podda Haag Atlet...JC Team 1 16,11 16,00
    2 Jori Verroen Haag Atlet...JC Team 1 13,27 14,00
    3 Ruben Rolvink AV Olympus...JC Team 1 10,72 12,13
    4 Yanick Geluk Rotterdam ...JC Team 1 9,97 ---
    5 Valéry va...der Vring AV `40 JC Team 1 9,83 11,02
    6 Hysejin Reyhan AV Sparta JC Team 1 8,90 ---
    7 Stan van der Salm AV `40 JC Team 1 8,65 9,50
    8 Nicolaas Mosterd Rotterdam ...JC Team 1 8,03 ---
    9 Martijn Vahl AV Olympus...JC Team 2 7,18 6,79
    10 Kamil Snellink AV Sparta JC Team 1 7,14 ---
    11 Joris Gudde AV `40 JC Team 2 5,62 5,50
    Rutger van Vliet AV `40 JC Team 2 DNS 8,50
    Bo Herrewijnen AV Olympus...JC Team 1 DNS 10,55
    Ezio Garay Sigaran Haag Atlet...JC Team 2 DNS 10,50

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Lucas de Leeuw Haag Atlet...JC Team 1 1,65 1,70
    1 Sharif Omoyele Rotterdam ...JC Team 1 1,65 ---
    3 Aion van der Lecq AV `40 JC Team 1 1,55 1,55
    3 Mark van de Meene AV `40 JC Team 1 1,55 1,55
    3 Tarils Hochlaf AV Sparta JC Team 1 1,55 ---
    3 Marouane ... Allouchi AV Sparta JC Team 1 1,55 ---
    7 Vincent Kokshoorn AV `40 JC Team 2 1,50 1,40
    7 Dano van Calsteren AV Olympus...JC Team 1 1,50 1,50
    9 Paddy Smit AV Olympus...JC Team 1 1,45 1,30
    10 Mart Hillebrand AV Olympus...JC Team 2 1,40 1,43
    Rutger van Vliet AV `40 JC Team 2 DNS 1,40
    Elias Filali Haag Atlet...JC Team 1 DNS 1,30
    Ezio Garay Sigaran Haag Atlet...JC Team 2 DNS 1,50

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Noah Chokri Rotterdam ...JC Team 1 6,15 ---
    2 Benjamin Coolen Haag Atlet...JC Team 1 5,91 5,90
    3 Jamil Samson Rotterdam ...JC Team 1 5,19 ---
    4 Enrico Jellema Haag Atlet...JC Team 1 4,90 4,80
    5 Daan de Jong AV Olympus...JC Team 1 4,85 4,69
    6 Marouane ... Allouchi AV Sparta JC Team 1 4,79 ---
    7 Radjin Jaggi AV Sparta JC Team 1 4,74 ---
    8 Jim Thuring Haag Atlet...JC Team 2 4,40 4,30
    9 Mart Hillebrand AV Olympus...JC Team 2 4,18 3,97
    10 Ruben de Voogd AV Olympus...JC Team 2 4,14 4,09
    11 Jelmer Stuijt AV `40 JC Team 1 4,11 4,20
    11 Jacco Aalbregt AV Olympus...JC Team 1 4,11 4,02
    13 Joris Gudde AV `40 JC Team 2 3,68 4,10
    Merlijn va...ensbergen AV `40 JC Team 1 DNS 5,07