Uitslagen Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 1 [2014]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Olav Donker Prins Hendrik JC 11,84 +4.3 m/s--- 853
2 Teun Peeters Prins Hendrik JC 12,61 +1.2 m/s--- 726
3 Jonah van de Laar AV Oss `78 JC 13,46 +4.3 m/s--- 604
4 Nagib Twahir Eindhoven ...letiek JC 13,50 +4.3 m/s--- 599
5 Max Dorna Prins Hendrik JC 13,65 +2.8 m/s--- 0
6 Thomas Saedt AV Oss `78 JC 13,88 +4.3 m/s--- 549
7 Thomas Witteveen AV Generaa...haelis JC 13,99 +1.2 m/s--- 535
8 Wessel Heesters AV Reusel `69 JC 14,16 +2.8 m/s--- 514
8 Juul Knoester GVAC JC Team 1 14,16 +1.2 m/s--- 514
10 Tonnie de Benis AV Generaa...haelis JC 14,52 +1.2 m/s--- 471
11 Bart van de Loo Eindhoven ...letiek JC 14,92 +4.3 m/s--- 426
12 Thijs Kouwenberg AV Marvel JC 14,95 +2.8 m/s--- 423
13 Aillas Harmsen AV Reusel `69 JC 14,96 +1.2 m/s--- 422
14 Jimte Jellema AV Oss `78 JC 15,57 +2.8 m/s--- 0
15 Bas Megens Eindhoven ...letiek JC 16,53 +4.3 m/s--- 0
Martijn S...nemaekers GVAC JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Thomas Spiekhout Eindhoven ...letiek JC 2:09,38 --- 789
2 Juul Knoester GVAC JC Team 1 2:18,03 --- 684
3 Brent Cuijpers AV Oss `78 JC 2:20,45 --- 657
4 Thijs Hulsen AV Generaa...haelis JC 2:24,98 --- 609
5 Tonnie de Benis AV Generaa...haelis JC 2:28,01 --- 578
6 Daan van der Velden GVAC JC Team 1 2:30,79 --- 551
7 Merijn Nolet Prins Hendrik JC 2:35,02 --- 512
8 Jeroen Klessens AV Reusel `69 JC 2:43,50 --- 440
9 Oscar Woudstra Eindhoven ...letiek JC 2:45,08 --- 427
10 Wouter Kuijpers AV Marvel JC 2:45,70 --- 422
11 Daan Verbeek Prins Hendrik JC 2:47,65 --- 407
12 Mees Bleumink AV Marvel JC 2:47,89 --- 405
13 Sjoerd Meeuwsen AV Oss `78 JC 2:50,04 --- 389
14 Bas Megens Eindhoven ...letiek JC 3:09,02 --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Olav Donker Prins Hendrik JC 15,75 +2.5 m/s--- 657
2 Hidde Leenders AV Oss `78 JC 16,40 +2.5 m/s--- 602
3 Daan Verbeek Prins Hendrik JC 17,64 +1.4 m/s--- 508
4 Niels Maréchal AV Valkenswaard JC 18,33 +3.6 m/s--- 462
5 Mees Bleumink AV Marvel JC 18,39 +3.6 m/s--- 458
6 Lars Kamsteeg Eindhoven ...letiek JC 19,59 +3.6 m/s--- 385
7 Max van der Donk AV Generaa...haelis JC 19,87 +1.4 m/s--- 370
8 Nagib Twahir Eindhoven ...letiek JC 20,00 +2.5 m/s--- 363
9 Jasper Dellaert GVAC JC Team 1 20,11 +3.6 m/s--- 357
10 Aillas Harmsen AV Reusel `69 JC 20,32 +3.6 m/s--- 345
11 Rayo Verweij Eindhoven ...letiek JC 21,34 +2.5 m/s--- 0
12 Thomas Saedt AV Oss `78 JC 22,83 +2.5 m/s--- 227
Boy Hijbregts AV Reusel `69 JC DQ --- 0
Lennart Mooijweer AV Generaa...haelis JC DNS --- 0
Rens Hoogendorp GVAC JC Team 1 DNS --- 0
Daniel van...er Velden GVAC JC Team 1 DNS --- 0
Reinout van Kampen Prins Hendrik JC DNS --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Prins Hendrik JC (4x100m) Prins Hendrik - JJC 0 51,64 653
AV Oss `78 JC (4x100m) AV Oss `78 - JJC 0 52,48 623
Eindhoven Atletiek JC (4x100m) Eindhoven Atletiek - JJC 0 54,91 543
GVAC JC Team 1 (4x100m) GVAC - JJC 0 55,62 521
AV Generaal Michaelis JC (4x100m) AV Generaal Michaelis - JJC 0 56,12 505
AV Marvel JC (4x100m) AV Marvel - JJC 0 56,83 484
AV Reusel `69 JC (4x100m) AV Reusel `69 - JJC 0 1:00,27 389
AV Valkenswaard JC (4x100m) AV Valkenswaard - JJC 0 --- 0
GVAC JC Team 2 (4x100m) GVAC - JJC 0 --- 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Merijn Nolet Prins Hendrik JC 30,06 --- 0
2 Wessel van den Elzen Prins Hendrik JC 30,02 --- 496
3 Wouter Kuijpers AV Marvel JC 24,37 --- 403
4 Daan van der Velden GVAC JC Team 1 22,64 --- 373
5 Thijs Hulsen AV Generaa...haelis JC 22,05 --- 362
6 Harm van Son Eindhoven ...letiek JC 20,72 --- 338
7 Ruben van ...r Heijden AV Valkenswaard JC 18,41 --- 293
8 Gijs Knoester GVAC JC Team 1 18,23 --- 0
9 Olaf van Nuenen Eindhoven ...letiek JC 16,05 --- 0
10 Luuk de Bruijn AV Marvel JC 15,75 --- 0
11 Rob Schelle AV Reusel `69 JC 15,18 --- 226
12 Jimte Jellema AV Oss `78 JC 15,12 --- 225
13 Siem Raaijmakers AV Reusel `69 JC 13,52 --- 0
Thomas Witteveen AV Generaa...haelis JC DNS --- 0
Luc Eppink AV Oss `78 JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Daan Pauw Prins Hendrik JC 30,13 --- 477
2 Jorg Kroon Prins Hendrik JC 28,80 --- 0
3 Thijs Hulsen AV Generaa...haelis JC 20,96 --- 325
4 Thomas van...melsfoort Eindhoven ...letiek JC 20,13 --- 309
5 Jeroen Klessens AV Reusel `69 JC 19,21 --- 292
6 Jonah van de Laar AV Oss `78 JC 18,18 --- 272
7 Gijs Knoester GVAC JC Team 1 17,07 --- 250
8 Luuk de Bruijn AV Marvel JC 16,53 --- 239
9 Lars Klokgieters AV Valkenswaard JC 15,20 --- 211
10 Harm van Son Eindhoven ...letiek JC 14,99 --- 0
11 Jimte Jellema AV Oss `78 JC 11,93 --- 0
12 Boy Hijbregts AV Reusel `69 JC 8,93 --- 0
Daniel van...er Velden GVAC JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Daan Pauw Prins Hendrik JC 10,33 --- 538
2 Max van der Donk AV Generaa...haelis JC 9,78 --- 512
3 Jorg Kroon Prins Hendrik JC 9,40 --- 0
4 Thomas van...melsfoort Eindhoven ...letiek JC 7,95 --- 418
5 Joost Sanders Eindhoven ...letiek JC 7,40 --- 0
6 Gijs Knoester GVAC JC Team 1 7,04 --- 368
7 Jochem van Duren GVAC JC Team 1 6,75 --- 0
8 Ruben van ...r Heijden AV Valkenswaard JC 6,19 --- 318
9 Lars Klokgieters AV Valkenswaard JC 5,96 --- 0
10 Luc Eppink AV Oss `78 JC 5,66 --- 285
11 Sjoerd Meeuwsen AV Oss `78 JC 5,24 --- 0
12 Rob Schelle AV Reusel `69 JC 5,11 --- 249
13 Boy Hijbregts AV Reusel `69 JC 4,45 --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Wessel van Nierop AV Valkenswaard JC 1,50 --- 623
1 Daan van der Velden GVAC JC Team 1 1,50 --- 623
1 Reinout van Kampen Prins Hendrik JC 1,50 --- 623
4 Hidde Leenders AV Oss `78 JC 1,45 --- 582
5 Lars Kamsteeg Eindhoven ...letiek JC 1,35 --- 499
6 Thomas Petsch Prins Hendrik JC 1,35 --- 0
7 Pim Scheiberlich AV Generaa...haelis JC 1,30 --- 462
8 Brent Cuijpers AV Oss `78 JC 1,30 --- 0
8 Bart van de Loo Eindhoven ...letiek JC 1,30 --- 0
10 Rob Schelle AV Reusel `69 JC 1,20 --- 389
Lennart Mooijweer AV Generaa...haelis JC DNS --- 0
Daniel van...er Velden GVAC JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Olav Donker Prins Hendrik JC 5,61 -0.2 m/s--- 738
2 Teun Peeters Prins Hendrik JC 5,00 +0.0 m/s--- 0
3 Wessel van Nierop AV Valkenswaard JC 4,80 -1.2 m/s--- 580
4 Niels Maréchal AV Valkenswaard JC 4,33 +0.0 m/s--- 0
5 Wessel Heesters AV Reusel `69 JC 4,14 -0.4 m/s--- 446
6 Jasper Dellaert GVAC JC Team 1 4,12 +0.0 m/s--- 442
7 Olaf van Nuenen Eindhoven ...letiek JC 4,06 -0.3 m/s--- 430
8 Jochem van Duren GVAC JC Team 1 4,00 +0.0 m/s--- 0
9 Joost Sanders Eindhoven ...letiek JC 3,96 -0.2 m/s--- 0
10 Pim Scheiberlich AV Generaa...haelis JC 3,88 -0.2 m/s--- 394
11 Thijs Kouwenberg AV Marvel JC 3,64 +0.0 m/s--- 346
12 Luc Eppink AV Oss `78 JC 3,45 -0.2 m/s--- 308
13 Siem Raaijmakers AV Reusel `69 JC 3,43 -0.4 m/s--- 0
14 Sjoerd Meeuwsen AV Oss `78 JC 3,39 +0.0 m/s--- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sven Roosen GVAC JD Team 1 10,54 +2.7 m/s--- 698
2 Jan Schoonebeek Prins Hendrik JD 10,84 +2.7 m/s--- 645
3 Jens Peeters AV Valkenswaard JD 11,23 +1.9 m/s--- 581
4 Thomas de Coster O.S.S. - VOLO JD 11,24 +2.7 m/s--- 580
5 Floris Nolet Prins Hendrik JD 11,39 +2.7 m/s--- 557
6 Riq de Wit Eindhoven ...JD Team 1 11,41 +0.7 m/s--- 553
7 Raphaël ...bbelstein Prins Hendrik JD 11,53 +2.7 m/s--- 0
8 Timo den Hollander GVAC JD Team 1 11,91 +2.7 m/s--- 480
9 Stijn van der Burg Eindhoven ...JD Team 1 11,96 +0.7 m/s--- 473
10 Tijmen Hoff AV De Keien JD 12,25 +1.9 m/s--- 434
11 Jack Abernethy Eindhoven ...JD Team 1 12,30 +0.7 m/s--- 0
12 Wicher Ketelaars AV De Keien JD 12,34 +1.7 m/s--- 422
13 Marijn Hendriksen AV Generaa...haelis JD 12,51 +0.7 m/s--- 400
14 Onno Hoogeveen AV Valkenswaard JD 12,70 +1.7 m/s--- 376
15 Niklas Dhondt AV Generaa...haelis JD 12,73 +1.7 m/s--- 372
16 Patrick Beekmans GAC Gemert JD 13,01 +1.9 m/s--- 339
17 Pier-Paolo...n Leeuwen GVAC JD Team 2 13,61 +1.7 m/s--- 271
18 Luuk Schot AV Generaa...haelis JD 13,72 +1.7 m/s--- 0
19 Jeroen Damen Eindhoven ...JD Team 2 13,85 +0.7 m/s--- 246
19 Toby Graafland O.S.S. - VOLO JD 13,85 +1.9 m/s--- 246
21 Huub de Louw GAC Gemert JD 14,01 +1.9 m/s--- 229
22 Thomas Kars GVAC JD Team 2 14,24 +1.9 m/s--- 206
Noah Ras AV De Keien JD DNS --- 0
Mees van Dartel GVAC JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jens Peeters AV Valkenswaard JD 3:09,79 --- 620
2 Jasper Weevers Prins Hendrik JD 3:20,57 --- 542
3 Riq de Wit Eindhoven ...JD Team 1 3:20,87 --- 540
4 Jack Abernethy Eindhoven ...JD Team 1 3:23,42 --- 522
5 Ward Goed...n de laar GAC Gemert JD 3:25,78 --- 507
6 Laurens te Booy Prins Hendrik JD 3:26,72 --- 501
7 Wicher Ketelaars AV De Keien JD 3:28,92 --- 486
8 Tom van Schijndel AV Generaa...haelis JD 3:29,72 --- 481
9 Tijn Mickers GAC Gemert JD 3:34,81 --- 450
10 Béla Záborsky Prins Hendrik JD 3:35,17 --- 0
11 Laic Weijnen O.S.S. - VOLO JD 3:40,12 --- 419
12 Tom van Engelshoven AV Generaa...haelis JD 3:43,27 --- 401
13 Daniel Jochems AV Generaa...haelis JD 3:48,68 --- 0
14 Teun Rombouts Eindhoven ...JD Team 2 3:54,55 --- 342
15 Max Stofkoper GVAC JD Team 1 3:54,84 --- 340
16 Pier-Paolo...n Leeuwen GVAC JD Team 2 3:58,66 --- 321
17 Thomas Kars GVAC JD Team 2 4:12,15 --- 259
18 Bert de Liefde Eindhoven ...JD Team 2 4:25,72 --- 203
Stan Dellaert GVAC JD Team 1 DQ --- 0
Mees van Dartel GVAC JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sven Roosen GVAC JD Team 1 12,60 +1.6 m/s--- 632
2 Stijn van der Burg Eindhoven ...JD Team 1 14,41 +1.6 m/s--- 451
3 Pim van Bakel Prins Hendrik JD 15,25 +1.8 m/s--- 382
4 Tijmen van Hal Prins Hendrik JD 15,36 +1.6 m/s--- 373
5 Ward Goed...n de laar GAC Gemert JD 15,61 +1.6 m/s--- 355
6 Rens Rutten GAC Gemert JD 16,26 +1.6 m/s--- 308
7 Laurens te Booy Prins Hendrik JD 16,43 +1.6 m/s--- 0
8 Tom Michielsen AV Generaa...haelis JD 16,62 +1.6 m/s--- 284
9 David van der Lugt GVAC JD Team 1 16,63 +1.6 m/s--- 283
10 Stan Dellaert GVAC JD Team 1 16,89 +1.8 m/s--- 0
11 Tom van Schijndel AV Generaa...haelis JD 16,98 +1.6 m/s--- 261
12 Toby Graafland O.S.S. - VOLO JD 17,14 +1.8 m/s--- 251
13 Tom van Engelshoven AV Generaa...haelis JD 17,60 +1.8 m/s--- 0
14 Teun Rombouts Eindhoven ...JD Team 2 18,05 +1.6 m/s--- 198
15 Ronan Das GVAC JD Team 2 18,06 +1.8 m/s--- 197
16 Zenn Doreleijers AV Valkenswaard JD 21,04 +1.6 m/s--- 55
17 Laic Weijnen O.S.S. - VOLO JD 22,13 +1.6 m/s--- 13
18 Lucas Jenniskens O.S.S. - VOLO JD 25,80 +1.8 m/s--- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Prins Hendrik JD (4x80m) Prins Hendrik - JJD 0 44,06 586
Eindhoven Atletiek JD Team 1 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 0 45,45 533
GVAC JD Team 1 (4x80m) GVAC - JJD 0 46,73 486
GAC Gemert JD (4x80m) GAC Gemert - JJD 0 48,20 436
AV Generaal Michaelis JD (4x80m) AV Generaal Michaelis - JJD 0 49,21 403
GVAC JD Team 2 (4x80m) GVAC - JJD 0 52,72 298
Eindhoven Atletiek JD Team 2 (4x80m) Eindhoven Atletiek - JJD 0 53,15 286
AV De Keien JD (4x80m) AV De Keien - JJD 0 --- 0
AV Valkenswaard JD (4x80m) AV Valkenswaard - JJD 0 --- 0
O.S.S. - VOLO JD (4x80m) O.S.S. - VOLO - JJD 0 --- 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Béla Záborsky Prins Hendrik JD 24,93 --- 413
2 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven ...JD Team 1 24,72 --- 409
3 Jens Peeters AV Valkenswaard JD 24,48 --- 405
4 Max van Velzen Prins Hendrik JD 23,51 --- 0
5 Maiko de Weerd Eindhoven ...JD Team 1 19,80 --- 0
6 Zenn Doreleijers AV Valkenswaard JD 18,53 --- 0
7 Tijmen Hoff AV De Keien JD 16,75 --- 259
8 Nick van Oorschot GAC Gemert JD 15,05 --- 223
9 Laic Weijnen O.S.S. - VOLO JD 14,73 --- 216
10 Thijs Otto Eindhoven ...JD Team 2 14,42 --- 209
11 Sven Teunissen AV Generaa...haelis JD 13,53 --- 189
12 Luuk Schot AV Generaa...haelis JD 11,41 --- 0
13 Sam Adriaans GAC Gemert JD 8,22 --- 0
14 Lucas Jenniskens O.S.S. - VOLO JD 5,54 --- 0
Mees van Dartel GVAC JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rick Verhoeven Prins Hendrik JD 21,03 --- 326
2 Max van Velzen Prins Hendrik JD 19,71 --- 0
3 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven ...JD Team 1 16,45 --- 237
4 Tijmen Hoff AV De Keien JD 14,69 --- 200
5 Sven Teunissen AV Generaa...haelis JD 13,52 --- 174
6 Sam Adriaans GAC Gemert JD 12,93 --- 161
7 Thijs Otto Eindhoven ...JD Team 2 12,71 --- 156
8 Jeroen Damen Eindhoven ...JD Team 2 12,07 --- 0
9 Luuk Schot AV Generaa...haelis JD 10,70 --- 0
10 Sander Herckenrath AV De Keien JD 9,23 --- 0
11 Huub de Louw GAC Gemert JD 8,83 --- 0
12 Rachid van Lierop O.S.S. - VOLO JD 6,87 --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Rick Verhoeven Prins Hendrik JD 9,35 --- 491
2 Tom van Schijndel AV Generaa...haelis JD 7,90 --- 416
3 Timo den Hollander GVAC JD Team 1 7,84 --- 412
4 Thomas de Coster O.S.S. - VOLO JD 7,40 --- 388
5 Jesper van Bergen GAC Gemert JD 7,17 --- 375
6 Patrick Beekmans GAC Gemert JD 7,01 --- 0
7 Jack Abernethy Eindhoven ...JD Team 1 6,92 --- 361
8 Max van Velzen Prins Hendrik JD 6,83 --- 0
9 Maiko de Weerd Eindhoven ...JD Team 1 6,53 --- 0
10 Sam Kersten Eindhoven ...JD Team 2 6,09 --- 312
11 Sven Teunissen AV Generaa...haelis JD 5,57 --- 0
12 Jarno de Vries GVAC JD Team 2 5,29 --- 261
13 Thijs Otto Eindhoven ...JD Team 2 4,75 --- 0
14 Sander Herckenrath AV De Keien JD 4,68 --- 219
15 Lucas Jenniskens O.S.S. - VOLO JD 4,36 --- 0
Tjibbe Omvlee GVAC JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Thomas de Coster O.S.S. - VOLO JD 1,40 --- 541
1 Tijmen van Hal Prins Hendrik JD 1,40 --- 541
3 Daniel Jochems AV Generaa...haelis JD 1,35 --- 499
3 Ronan Das GVAC JD Team 2 1,35 --- 499
3 David van der Lugt GVAC JD Team 1 1,35 --- 499
6 Rick Verhoeven Prins Hendrik JD 1,35 --- 0
7 Onno Hoogeveen AV Valkenswaard JD 1,30 --- 462
8 Stijn van der Burg Eindhoven ...JD Team 1 1,30 --- 0
9 Juno Schuwer Eindhoven ...JD Team 1 1,30 --- 462
10 Toby Graafland O.S.S. - VOLO JD 1,25 --- 0
11 Jesper van Bergen GAC Gemert JD 1,25 --- 426
12 Tom Michielsen AV Generaa...haelis JD 1,20 --- 0
13 Jarno de Vries GVAC JD Team 2 1,15 --- 0
13 Rens Rutten GAC Gemert JD 1,15 --- 0
15 Sam Kersten Eindhoven ...JD Team 2 1,10 --- 316
16 Max Stofkoper GVAC JD Team 1 1,10 --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Sven Roosen GVAC JD Team 1 4,93 -0.1 m/s--- 607
2 Floris Nolet Prins Hendrik JD 4,47 -0.2 m/s--- 512
3 Nick van Oorschot GAC Gemert JD 4,34 -2.5 m/s--- 486
4 Tijn Mickers GAC Gemert JD 4,07 -2.3 m/s--- 0
5 Jan Schoonebeek Prins Hendrik JD 3,93 +0.0 m/s--- 0
6 Juno Schuwer Eindhoven ...JD Team 1 3,80 -3.6 m/s--- 378
7 Niklas Dhondt AV Generaa...haelis JD 3,65 -0.3 m/s--- 348
8 Onno Hoogeveen AV Valkenswaard JD 3,60 -0.3 m/s--- 338
9 Bert de Liefde Eindhoven ...JD Team 2 3,29 +0.0 m/s--- 276
10 Marijn Hendriksen AV Generaa...haelis JD 3,05 -0.3 m/s--- 0
11 Zenn Doreleijers AV Valkenswaard JD 2,99 +0.0 m/s--- 0
12 Sander Herckenrath AV De Keien JD 2,67 +0.0 m/s--- 152
13 Rachid van Lierop O.S.S. - VOLO JD 2,65 +0.0 m/s--- 148
Noah Ras AV De Keien JD DNS --- 0
Tjibbe Omvlee GVAC JD Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Anna Postema Prins Hendrik MC 10,95 +2.4 m/s--- 627
2 Eefje van Moorsel Eindhoven ...letiek MC 10,97 +2.4 m/s--- 624
3 Silke Peeters AV Valkenswaard MC 11,23 +2.3 m/s--- 581
4 Sanne Kastelijn AV Generaa...haelis MC 11,29 +2.3 m/s--- 572
5 Sophie van Leeuwen Prins Hendrik MC 11,31 +2.4 m/s--- 569
6 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel MC 11,71 +2.3 m/s--- 509
7 Fem Bongers AV De Keien MC 12,01 +2.4 m/s--- 466
8 Myrthe Kouwenberg AV Marvel MC 12,17 +2.4 m/s--- 444
9 Louise Beuk GVAC MC 12,56 +2.3 m/s--- 394
10 Isabelle van Dijk GVAC MC 12,68 +2.3 m/s--- 379
11 Anke Jeucken Eindhoven ...letiek MC 12,78 +2.4 m/s--- 366
12 Vera de Kort AV Marvel MC 12,90 +2.3 m/s--- 0
13 Anouk van den Hoogen Prins Hendrik MC 12,91 +2.3 m/s--- 0
14 Julia Zoutendijk AV De Keien MC 12,92 +2.4 m/s--- 349



Meisjes Junior C - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Silke Peeters AV Valkenswaard MC 3:26,49 --- 502
2 Sophie van Leeuwen Prins Hendrik MC 3:26,62 --- 501
3 Myrthe Kouwenberg AV Marvel MC 3:37,44 --- 435
4 Renske van...en Eijnde Prins Hendrik MC 3:40,67 --- 416
5 Louise Beuk GVAC MC 3:51,14 --- 359
6 Marleen Kamerbeek Eindhoven ...letiek MC 3:52,94 --- 350
7 Lotte Gommers Eindhoven ...letiek MC 3:54,46 --- 342
8 Isa de Bruijn AV Marvel MC 3:56,91 --- 330
9 Kim van Bokhoven Prins Hendrik MC 4:00,30 --- 0
10 Fem Bongers AV De Keien MC 4:03,29 --- 299
11 Joelle Adams AV Generaa...haelis MC 4:12,90 --- 256
Lotte Maas AV Generaa...haelis MC DNF --- 0
Lara Frijters GVAC MC DNF --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Anna Postema Prins Hendrik MC 12,58 +3.1 m/s--- 634
2 Silke Peeters AV Valkenswaard MC 13,26 +1.2 m/s--- 560
3 Eefje van Moorsel Eindhoven ...letiek MC 13,38 +3.1 m/s--- 548
4 Annamaria ...stenbosch AV Marvel MC 14,16 +1.2 m/s--- 473
5 Anna Martha Viguurs Prins Hendrik MC 14,19 +3.1 m/s--- 471
6 Fay Kitzen Eindhoven ...letiek MC 15,02 +3.1 m/s--- 400
7 Anne Roosen GVAC MC 15,05 +3.1 m/s--- 398
8 Ning Slaats AV Generaa...haelis MC 15,31 +1.2 m/s--- 377
9 Lara Frijters GVAC MC 16,16 +1.2 m/s--- 315
10 Birgit Couwenberg AV De Keien MC 17,51 +3.1 m/s--- 229
11 Maartje Cremers Prins Hendrik MC 17,82 +1.2 m/s--- 0
12 Lisan Scholten AV De Keien MC 17,94 +3.1 m/s--- 204
13 Vera de Kort AV Marvel MC 19,90 +1.2 m/s--- 105



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
Eindhoven Atletiek MC (4x80m) Eindhoven Atletiek - MJC 0 44,05 587
AV Generaal Michaelis MC (4x80m) AV Generaal Michaelis - MJC 0 44,18 582
Prins Hendrik MC (4x80m) Prins Hendrik - MJC 0 45,31 538
AV Marvel MC (4x80m) AV Marvel - MJC 0 46,03 511
GVAC MC (4x80m) GVAC - MJC 0 47,81 449
AV De Keien MC (4x80m) AV De Keien - MJC 0 49,05 408
AV Valkenswaard MC (4x80m) AV Valkenswaard - MJC 0 --- 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Maxime Beverwijk Prins Hendrik MC 30,53 --- 503
2 Babette Oerlemans Prins Hendrik MC 19,26 --- 0
3 Femke van Moorsel Eindhoven ...letiek MC 19,20 --- 309
4 Julia Zoutendijk AV De Keien MC 17,69 --- 279
5 Faye Bijmolt AV De Keien MC 16,88 --- 0
6 Ankie van ...r Meijden AV Marvel MC 16,53 --- 255
7 Jenna Sanders GVAC MC 15,13 --- 225
8 Marleen Kamerbeek Eindhoven ...letiek MC 14,38 --- 0
9 Cleo Crooijmans AV Generaa...haelis MC 11,86 --- 149
Lotte Maas AV Generaa...haelis MC NM --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Maxime Beverwijk Prins Hendrik MC 26,06 --- 412
2 Annamaria ...stenbosch AV Marvel MC 21,34 --- 331
3 Minke Huijbregts Eindhoven ...letiek MC 17,07 --- 250
4 Claire Rombouts Eindhoven ...letiek MC 16,63 --- 0
5 Faye Bijmolt AV De Keien MC 16,45 --- 237
6 Maud van Hoorn AV De Keien MC 15,74 --- 0
7 Isabelle van Dijk GVAC MC 15,30 --- 213
8 Cleo Crooijmans AV Generaa...haelis MC 13,74 --- 179
9 Anouk van den Hoogen Prins Hendrik MC 11,69 --- 0
10 Saskia Smink AV Generaa...haelis MC 10,89 --- 0
Romy Stokkinggreef GVAC MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Maxime Beverwijk Prins Hendrik MC 10,51 --- 547
2 Faye Bijmolt AV De Keien MC 8,36 --- 440
3 Minke Huijbregts Eindhoven ...letiek MC 7,93 --- 417
4 Maud van Hoorn AV De Keien MC 7,47 --- 0
5 Saskia Smink AV Generaa...haelis MC 6,83 --- 356
6 Vera de Kort AV Marvel MC 6,15 --- 315
7 Isa de Bruijn AV Marvel MC 6,02 --- 0
8 Anke Jeucken Eindhoven ...letiek MC 5,96 --- 0
9 Meggie van...e Heijden Prins Hendrik MC 5,68 --- 0
Lotte Maas AV Generaa...haelis MC DNS --- 0
Romy Stokkinggreef GVAC MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Ning Slaats AV Generaa...haelis MC 1,50 --- 623
2 Sanne Kastelijn AV Generaa...haelis MC 1,40 --- 0
3 Annamaria ...stenbosch AV Marvel MC 1,40 --- 541
4 Kim van Bokhoven Prins Hendrik MC 1,35 --- 499
5 Lotte Gommers Eindhoven ...letiek MC 1,30 --- 462
5 Anne Roosen GVAC MC 1,30 --- 462
7 Birgit Couwenberg AV De Keien MC 1,25 --- 0
8 Lisan Scholten AV De Keien MC 1,25 --- 426
9 Maartje Cremers Prins Hendrik MC 1,20 --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Femke van Moorsel Eindhoven ...letiek MC 4,41 -0.2 m/s--- 500
2 Fay Kitzen Eindhoven ...letiek MC 4,21 +0.0 m/s--- 0
3 Joelle Adams AV Generaa...haelis MC 4,20 -0.2 m/s--- 458
4 Renske van...en Eijnde Prins Hendrik MC 4,08 -0.1 m/s--- 434
5 Amber Kadmaeroeboen AV Marvel MC 3,95 -0.7 m/s--- 408
6 Ankie van ...r Meijden AV Marvel MC 3,91 +0.0 m/s--- 0
7 Anna Martha Viguurs Prins Hendrik MC 3,60 -0.3 m/s--- 0
8 Jenna Sanders GVAC MC 3,55 +0.0 m/s--- 328
9 Fem Bongers AV De Keien MC 3,37 -0.2 m/s--- 292
10 Isabelle van Dijk GVAC MC 3,12 -0.1 m/s--- 0
11 Cleo Crooijmans AV Generaa...haelis MC 2,84 -0.4 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nina Franke AV Oss `78 MD 8,63 +2.9 m/s--- 622
2 Isabel Bertrand Prins Hendrik MD 8,66 +2.9 m/s--- 616
3 Simone Heezius AV Valkenswaard MD 8,90 +1.4 m/s--- 568
4 Judith Witteveen AV Generaa...haelis MD 9,14 +2.9 m/s--- 523
4 Djim van den Berg Prins Hendrik MD 9,14 +2.9 m/s--- 523
6 Sharon Pielaat AV De Keien MD 9,20 +1.4 m/s--- 512
7 Benthe Holwerda Prins Hendrik MD 9,29 +2.9 m/s--- 0
8 Marieke Mesman AV Valkenswaard MD 9,41 +1.4 m/s--- 474
9 Nienke Pouwels AV Oss `78 MD 9,50 +2.9 m/s--- 459
10 Sarah van der Stam AV Generaa...haelis MD 9,66 +1.4 m/s--- 432
11 Lieke van den Broek GVAC MD 9,72 +2.4 m/s--- 422
12 Bibi Egberts O.S.S. - VOLO MD 9,78 +2.9 m/s--- 413
13 Maare de Visser AV De Keien MD 9,83 +1.4 m/s--- 405
14 Sara Megens O.S.S. - VOLO MD 10,04 +1.4 m/s--- 372
15 Lieke Janssen GAC Gemert MD 10,11 +1.4 m/s--- 361
16 Marieke Derksen AV De Keien MD 10,12 +2.4 m/s--- 0
17 Cinder Vis O.S.S. - VOLO MD 10,17 +2.4 m/s--- 0
18 Daisy Manders GAC Gemert MD 10,21 +2.4 m/s--- 346
19 Simone Weijers AV Generaa...haelis MD 10,54 +2.4 m/s--- 0
19 Fleur van de Camp AV Oss `78 MD 10,54 +2.9 m/s--- 0
21 Taira de Jong Eindhoven ...letiek MD 10,67 +2.4 m/s--- 282
22 Manon Molier GVAC MD 10,82 +2.4 m/s--- 262
23 Lieke Smits GVAC MD 11,54 +2.4 m/s--- 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Anne Knijnenburg AV Oss `78 MD 3:25,83 --- 506
2 Karlijn Bongenaar Prins Hendrik MD 3:26,76 --- 500
3 Sanne Diepen Prins Hendrik MD 3:31,23 --- 472
4 Cinder Vis O.S.S. - VOLO MD 3:34,72 --- 451
5 Kyara Gijsbers AV Oss `78 MD 3:35,83 --- 444
6 Jiska Beuk GVAC MD 3:46,65 --- 383
7 Imke Vliegen Eindhoven ...letiek MD 3:50,45 --- 363
8 Hanna van der Zalm Prins Hendrik MD 3:52,15 --- 0
9 Marieke Mesman AV Valkenswaard MD 3:53,45 --- 347
10 Fleur Koeling GVAC MD 3:55,95 --- 335
11 Marieke Derksen AV De Keien MD 3:56,45 --- 332
12 Bibi Egberts O.S.S. - VOLO MD 3:56,61 --- 331
13 Nienke Baltussen GAC Gemert MD 4:08,10 --- 277
14 Jelle Latijnhouwers AV Generaa...haelis MD 4:18,01 --- 234
15 Fleur van de Camp AV Oss `78 MD 4:20,92 --- 0
16 Linda Dortmans AV De Keien MD 4:23,85 --- 211
17 Jeske van de Ligt GAC Gemert MD 4:38,49 --- 155
18 Femke Mesman AV Valkenswaard MD 5:06,50 --- 64
19 Lies Verbruggen AV De Keien MD 5:31,23 --- 0
20 Lisa Kweens AV Generaa...haelis MD 5:39,60 --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nina Franke AV Oss `78 MD 11,04 +2.3 m/s--- 477
2 Mabinty Bangura AV De Keien MD 11,40 +2.6 m/s--- 436
3 Milou Dirks Prins Hendrik MD 12,17 +2.3 m/s--- 358
4 Roos Vernooij Prins Hendrik MD 12,37 +2.6 m/s--- 340
5 Simone Heezius AV Valkenswaard MD 12,60 +1.0 m/s--- 319
6 Nienke Baltussen GAC Gemert MD 13,06 +1.0 m/s--- 280
7 Sara Megens O.S.S. - VOLO MD 13,39 +2.6 m/s--- 253
8 Jiska Beuk GVAC MD 13,47 +1.0 m/s--- 247
9 Lieke van den Broek GVAC MD 13,49 +1.0 m/s--- 246
10 Sophie Bogdanski Eindhoven ...letiek MD 13,54 +2.3 m/s--- 242
11 Floor van Veen AV Generaa...haelis MD 13,59 +2.3 m/s--- 238
12 Femke Smink AV Generaa...haelis MD 13,68 +2.6 m/s--- 231
13 Charlotte Huth O.S.S. - VOLO MD 14,17 +2.6 m/s--- 196
14 Isabel Bertrand Prins Hendrik MD 14,49 +2.3 m/s--- 0
15 Femke Mesman AV Valkenswaard MD 14,50 +2.6 m/s--- 173
16 Femke van der Ploeg O.S.S. - VOLO MD 15,12 +1.0 m/s--- 0
17 Kyara Gijsbers AV Oss `78 MD 15,92 +2.3 m/s--- 87
Simone Weijers AV Generaa...haelis MD DNS --- 0
Emma van Schijndel AV Oss `78 MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
AV Oss `78 MD (4x60m) AV Oss `78 - MJD 0 34,28 597
Prins Hendrik MD (4x60m) Prins Hendrik - MJD 0 35,25 550
AV Generaal Michaelis MD (4x60m) AV Generaal Michaelis - MJD 0 35,90 519
AV Valkenswaard MD (4x60m) AV Valkenswaard - MJD 0 36,03 463
Eindhoven Atletiek MD (4x60m) Eindhoven Atletiek - MJD 0 36,98 471
GVAC MD (4x60m) GVAC - MJD 0 38,72 399
O.S.S. - VOLO MD (4x60m) O.S.S. - VOLO - MJD 0 39,06 386
GAC Gemert MD (4x60m) GAC Gemert - MJD 0 39,38 373
AV De Keien MD (4x60m) AV De Keien - MJD 0 40,90 318



Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Sanne Diepen Prins Hendrik MD 17,28 --- 270
2 Kyra Korbee AV Oss `78 MD 16,52 --- 255
3 Assala Bzami O.S.S. - VOLO MD 15,75 --- 238
4 Silke Oldenkamp AV De Keien MD 12,90 --- 174
5 Floor van Veen AV Generaa...haelis MD 12,87 --- 173
6 Manon Hanssen AV De Keien MD 12,50 --- 0
7 Femke van der Ploeg O.S.S. - VOLO MD 12,25 --- 0
8 Fleur van de Camp AV Oss `78 MD 11,98 --- 0
9 Benthe Holwerda Prins Hendrik MD 11,70 --- 0
10 Jilly School GAC Gemert MD 10,55 --- 115
11 Taira de Jong Eindhoven ...letiek MD 10,48 --- 114
12 Fleur Koeling GVAC MD 8,61 --- 62
13 Vera Jansen GVAC MD 7,00 --- 0
14 Lisa Kweens AV Generaa...haelis MD 4,80 --- 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Mabinty Bangura AV De Keien MD 21,45 --- 333
2 Kyra Korbee AV Oss `78 MD 21,21 --- 329
3 Karlijn Bongenaar Prins Hendrik MD 17,26 --- 254
4 Iris Ulijn AV Oss `78 MD 14,87 --- 0
5 Myta Pieters Prins Hendrik MD 13,88 --- 0
6 Noa Wiltschek AV Generaa...haelis MD 13,81 --- 181
7 Jilly School GAC Gemert MD 12,40 --- 148
8 Femke Alessie GVAC MD 12,28 --- 145
9 Elin ter Wal O.S.S. - VOLO MD 11,66 --- 131
10 Lisa Kweens AV Generaa...haelis MD 10,57 --- 0
11 Sascha ten Berge Eindhoven ...letiek MD 9,92 --- 86
12 Gita Smits AV De Keien MD 9,32 --- 0
13 Lieke Smits GVAC MD 8,06 --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Maare de Visser AV De Keien MD 9,47 --- 497
2 Kyra Korbee AV Oss `78 MD 9,03 --- 475
3 Mabinty Bangura AV De Keien MD 8,95 --- 0
4 Roos Ketting AV Valkenswaard MD 8,64 --- 455
5 Judith Witteveen AV Generaa...haelis MD 8,40 --- 442
6 Assala Bzami O.S.S. - VOLO MD 8,08 --- 425
7 Jilly School GAC Gemert MD 6,93 --- 362
8 Lotte Houtman Prins Hendrik MD 6,92 --- 361
9 Ellemijn v...der Steen O.S.S. - VOLO MD 6,84 --- 0
10 Femke Alessie GVAC MD 6,49 --- 336
11 Iris Ulijn AV Oss `78 MD 6,31 --- 0
12 Myta Pieters Prins Hendrik MD 6,28 --- 0
13 Sophie Bogdanski Eindhoven ...letiek MD 6,17 --- 316
14 Noa Wiltschek AV Generaa...haelis MD 5,45 --- 0
15 Vera Jansen GVAC MD 4,35 --- 0



Meisjes Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lotte Houtman Prins Hendrik MD 1,35 --- 499
2 Anne Knijnenburg AV Oss `78 MD 1,30 --- 462
2 Imke Vliegen Eindhoven ...letiek MD 1,30 --- 462
2 Cinder Vis O.S.S. - VOLO MD 1,30 --- 462
5 Senna van ...r Heijden AV De Keien MD 1,25 --- 426
6 Sarah van der Stam AV Generaa...haelis MD 1,25 --- 0
7 Jelle Latijnhouwers AV Generaa...haelis MD 1,25 --- 426
8 Hanna van der Zalm Prins Hendrik MD 1,25 --- 0
9 Daisy Manders GAC Gemert MD 1,25 --- 426
10 Silke Oldenkamp AV De Keien MD 1,20 --- 0
11 Lieke van den Broek GVAC MD 1,20 --- 389
12 Ellemijn v...der Steen O.S.S. - VOLO MD 1,20 --- 0
13 Lieke Janssen GAC Gemert MD 1,15 --- 0
14 Kyara Gijsbers AV Oss `78 MD 1,10 --- 0
14 Manon Molier GVAC MD 1,10 --- 0



Meisjes Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Roos Ketting AV Valkenswaard MD 4,22 +0.0 m/s--- 462
2 Isabel Bertrand Prins Hendrik MD 4,10 +0.0 m/s--- 438
3 Djim van den Berg Prins Hendrik MD 3,79 -0.1 m/s--- 0
4 Sharon Pielaat AV De Keien MD 3,75 -0.3 m/s--- 368
5 Nienke Pouwels AV Oss `78 MD 3,47 +0.2 m/s--- 312
6 Emma van Schijndel AV Oss `78 MD 3,40 +0.0 m/s--- 0
7 Femke Smink AV Generaa...haelis MD 3,20 -0.1 m/s--- 258
8 Ellemijn v...der Steen O.S.S. - VOLO MD 3,14 +0.0 m/s--- 246
9 Manon Molier GVAC MD 3,11 -0.2 m/s--- 240
10 Sara Megens O.S.S. - VOLO MD 3,11 -0.6 m/s--- 0
11 Sascha ten Berge Eindhoven ...letiek MD 3,05 -0.8 m/s--- 228
12 Jeske van de Ligt GAC Gemert MD 2,84 +0.0 m/s--- 186
13 Lieke Smits GVAC MD 2,81 +0.0 m/s--- 0
14 Simone Weijers AV Generaa...haelis MD 2,75 -0.3 m/s--- 0
15 Gita Smits AV De Keien MD 2,68 +0.0 m/s--- 0