Uitslagen Senioren 2e Divisie Poule 4 Wedstrijd 3 [2016]

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Ranki Oberoi Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 11,57 -3.0 m/s10,98 672
2 Tijmen de Hart AV Hylas AV Hylas Mannen 11,59 -3.0 m/s11,17 668
3 Jarno Beuving Climax Climax Mannen 11,72 -3.0 m/s11,30 639
4 Thomas Rijnders Altis Altis Mannen 11,76 -3.0 m/s11,27 631
5 Levi van Agthoven Clytoneus AV Clytoneus Mannen 11,93 -1.9 m/s11,73 595
6 Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 11,95 -1.9 m/s11,50 591
7 Job Wiltink KAV Holland KAV Holland Mannen 11,96 -3.0 m/s11,46 589
8 Jelle Meerman AV Fortuna AV Fortuna Mannen 11,98 -1.9 m/s11,65 585
9 Roeland Heitkönig AV Haarlem AV Haarlem Mannen 12,01 -3.3 m/s12,30 578
9 Hilbrand Wouters Triathlon AV Triathlon Mannen 12,01 -3.0 m/s11,41 578
11 Stefan Nieuwland Climax Climax Mannen 12,04 -3.0 m/s11,19 0
12 Niels Lambers KAV Holland KAV Holland Mannen 12,06 -1.9 m/s11,88 0
13 Dik de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 12,11 -1.9 m/s11,81 0
14 Ronaldinho Glasgow AV Hylas AV Hylas Mannen 12,13 -1.9 m/s11,87 0
15 Robert Jansen Altis Altis Mannen 12,27 -3.3 m/s--- 0
16 Roben Popkema AV Gouda AV Gouda Mannen 12,27 -1.9 m/s11,75 526
17 Wouter Loerts AV Fortuna AV Fortuna Mannen 12,42 -3.3 m/s12,02 0
18 Rick Veltman AV Gouda AV Gouda Mannen 12,48 -3.3 m/s11,93 0
19 Steven Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...an Mannen 12,50 -1.9 m/s11,86 482
20 Jelle van der Zon De Spartaan AV De Spar...an Mannen 12,54 -3.3 m/s11,98 0
21 Arthur van Essen Triathlon AV Triathlon Mannen 12,73 -3.3 m/s12,36 0
22 Quinten de Brabander Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 12,77 -3.3 m/s12,20 0
Paulus Mathijssen Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen DNF 11,03 0



Senioren mannen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
Jurgen Wielart AV Haarlem AV Haarlem Mannen --- 22,22
Roeland Heitkönig AV Haarlem AV Haarlem Mannen --- 23,50
Job Wiltink KAV Holland KAV Holland Mannen --- 22,61
Jos Hoogewerf KAV Holland KAV Holland Mannen --- ---
Hilbrand Wouters Triathlon AV Triathlon Mannen --- 23,22
Wim Vonk Triathlon AV Triathlon Mannen --- 24,03
Thomas Rijnders Altis Altis Mannen --- 23,06
Robert Jansen Altis Altis Mannen --- ---
Levi van Agthoven Clytoneus AV Clytoneus Mannen --- 23,19
Ivo Harms AV Fortuna AV Fortuna Mannen --- 23,96
Jelle Meerman AV Fortuna AV Fortuna Mannen --- 23,30
Tijmen de Hart AV Hylas AV Hylas Mannen --- 22,60
Ronaldinho Glasgow AV Hylas AV Hylas Mannen --- 24,00
Alberto Biswane Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen --- 23,50
Raymon Toussaint Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen --- 23,50
Steven Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...an Mannen --- 23,62
Thijmen Dofferhoff De Spartaan AV De Spar...an Mannen --- 24,15
Rick Veltman AV Gouda AV Gouda Mannen --- 24,50
Roben Popkema AV Gouda AV Gouda Mannen --- 23,50
Rayen Royer Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen --- 22,35
Rachmil van Lamoen Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen --- 22,20
Jarno Beuving Climax Climax Mannen --- 22,85
Brent van de Blaak Climax Climax Mannen --- 22,99



Senioren mannen - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jurgen Wielart AV Haarlem AV Haarlem Mannen 47,54 45,83 921
2 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Mannen 48,96 49,58 853
3 Vester van...eijningen KAV Holland KAV Holland Mannen 49,88 48,48 811
4 Sem Verweij AV Hylas AV Hylas Mannen 50,25 49,80 794
5 Tim Bluekens Climax Climax Mannen 50,26 50,20 794
6 Niko Zuidema Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 51,29 50,30 749
7 Tijs Wijkamp Altis Altis Mannen 51,41 50,63 744
8 Gijs Straver Clytoneus AV Clytoneus Mannen 52,50 52,61 699
9 Aldrich Christopher Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 53,26 49,90 668
10 Reinder Prince Triathlon AV Triathlon Mannen 53,34 53,25 665
11 Karel Peterse De Spartaan AV De Spar...an Mannen 53,55 52,21 657
11 Cosmo van Berkel AV Gouda AV Gouda Mannen 53,55 51,50 657
13 Jelle Harpenau AV Hylas AV Hylas Mannen 53,58 52,65 0
14 Thijmen Dofferhoff De Spartaan AV De Spar...an Mannen 53,72 52,15 0
15 Jelle Hanswijk Climax Climax Mannen 53,76 53,30 0
16 Jose Pere...do Freire Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 54,22 52,10 0
17 Wouter Loerts AV Fortuna AV Fortuna Mannen 54,46 54,00 0
18 Martijn Tiersma Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 54,63 54,50 0
19 Thomas van...er Vooren Triathlon AV Triathlon Mannen 56,38 55,22 0
Hidde Koot KAV Holland KAV Holland Mannen DNS 53,99 0
Leen Sandifort AV Gouda AV Gouda Mannen DNF 54,00 0



Senioren mannen - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jeroen Bakker Triathlon AV Triathlon Mannen 1:57,20 1:55,62 797
2 Bob den Hartigh AV Fortuna AV Fortuna Mannen 1:57,45 1:57,78 792
3 Tom de Gelder Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 1:58,22 1:53,78 779
4 Fenno Polderman Clytoneus AV Clytoneus Mannen 1:58,63 1:55,00 771
5 Chris van Hensbergen KAV Holland KAV Holland Mannen 1:58,90 1:56,00 767
6 Koen van der Meijden Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 2:00,71 1:58,12 735
7 Bram Verhagen Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 2:01,27 1:58,30 0
8 Cosmo van Berkel AV Gouda AV Gouda Mannen 2:01,91 2:00,00 715
9 Davey Kaak De Spartaan AV De Spar...an Mannen 2:02,89 2:02,53 699
10 Gian Oerlemans Triathlon AV Triathlon Mannen 2:04,18 2:02,88 0
11 Remco Bruin AV Hylas AV Hylas Mannen 2:04,42 2:02,90 674
12 Mathias Meijer Climax Climax Mannen 2:06,28 1:57,50 644
13 Joost de Kleuver Climax Climax Mannen 2:07,57 2:07,00 0
14 Tristan Valkenburg Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 2:08,95 2:03,00 0
15 Colin Straathof AV Haarlem AV Haarlem Mannen 2:09,30 2:07,35 599
16 Sjoerd Veenma Altis Altis Mannen 2:09,57 2:06,93 595
17 Daniel Diest Altis Altis Mannen 2:13,40 2:13,76 0
18 Glen Seubert AV Haarlem AV Haarlem Mannen 2:16,54 2:10,00 0
Jeroen Swinkels AV Hylas AV Hylas Mannen DNF 1:55,85 0
Michel Hageman De Spartaan AV De Spar...an Mannen DNF 2:04,24 0



Senioren mannen - 5000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jurjen Polderman Clytoneus AV Clytoneus Mannen 15:01,05 14:25,00 838
2 Simon Grannetia De Spartaan AV De Spar...an Mannen 15:13,87 14:38,00 810
3 Jim Rothweiler KAV Holland KAV Holland Mannen 15:17,63 15,00 802
4 David Hemstede Climax Climax Mannen 15:41,05 15:20,00 753
5 Marco van Etten Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 16:17,31 16:42,00 683
6 Habtom Okbamichael Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 16:17,43 16:08,00 0
7 Bob den Hartigh AV Fortuna AV Fortuna Mannen 16:31,67 17:30,00 656
8 Daan Oppenhuis AV Haarlem AV Haarlem Mannen 16:33,68 17:55,00 653
9 Ferdy van der Heide AV Hylas AV Hylas Mannen 16:35,89 16:00,00 649
10 Sjoerd van Marrewijk Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 16:40,12 15:44,00 641
11 Koen van Dijk Triathlon AV Triathlon Mannen 16:43,13 16:00,00 636
12 Rik Wolswinkel Altis Altis Mannen 16:44,33 16:32,00 634
13 Maarten Bakker Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 17:45,60 16:10,00 0
14 Bram el Hadji De Spartaan AV De Spar...an Mannen 18:02,71 16:50,00 0
15 Marc Wissing AV Gouda AV Gouda Mannen 18:24,20 18:30,00 473
16 Vincent Sloterwijk Altis Altis Mannen 19:12,18 17:35,00 0
Tom Wiggers AV Haarlem AV Haarlem Mannen DNF 14:51,47 0
Christiaan...Bosselaar KAV Holland KAV Holland Mannen DNF 15:00,00 0



Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Stefan Nieuwland Climax Climax Mannen 14,90 -2.5 m/s14,19 859
2 Niko Zuidema Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 15,70 -2.5 m/s15,30 777
3 Paul vd Gragt AV Hylas AV Hylas Mannen 15,91 -2.5 m/s16,10 757
4 Floris de Boer AV Gouda AV Gouda Mannen 16,19 -2.5 m/s16,00 731
5 Martijn Hoogewerf KAV Holland KAV Holland Mannen 16,54 -2.5 m/s15,88 700
6 Daan Jansen Clytoneus AV Clytoneus Mannen 16,68 -2.2 m/s17,19 688
7 Lennart Teunissen Altis Altis Mannen 16,76 -2.5 m/s16,21 681
8 Jesse Verdoes De Spartaan AV De Spar...an Mannen 17,07 -2.2 m/s16,90 655
9 Thierry Belt Triathlon AV Triathlon Mannen 17,17 -2.5 m/s16,64 647
10 Niels Ran AV Haarlem AV Haarlem Mannen 17,91 -2.2 m/s18,93 589
11 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Mannen 18,14 -2.2 m/s18,10 572
12 Gydo van d...Pieterman AV Haarlem AV Haarlem Mannen 18,23 -2.2 m/s16,76 0
Marco de Keijzer Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen DNS 18,50 0



Senioren mannen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis Mannen (4x400m) Altis - Msen 4 --- 0
1 AV Clytoneus Mannen (4x400m) AV Clytoneus - Msen 4 --- 0
1 AV De Spartaan Mannen (4x400m) AV De Spartaan - Msen 4 --- 0
1 AV Fortuna Mannen (4x400m) AV Fortuna - Msen 4 --- 0
1 AV Gouda Mannen (4x400m) AV Gouda - Msen 4 --- 0
1 AV Haarlem Mannen (4x400m) AV Haarlem - Msen 4 --- 0
1 AV Hylas Mannen (4x400m) AV Hylas - Msen 4 --- 0
1 AV Olympus `70 Mannen (4x400m) AV Olympus `70 - Msen 4 --- 0
1 AV Triathlon Mannen (4x400m) AV Triathlon - Msen 4 --- 0
1 Climax Mannen (4x400m) Climax - Msen 4 --- 0
1 KAV Holland Mannen (4x400m) KAV Holland - Msen 4 --- 0
1 Rotterdam Atletiek Mannen (4x400m) Rotterdam Atletiek - Msen 4 --- 0



Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Leo van der Blom Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 39,94 --- 685
2 Bram Westland AV Hylas AV Hylas Mannen 38,64 --- 659
3 Peter Markwat AV Haarlem AV Haarlem Mannen 36,05 --- 606
4 Ronald Meijer Altis Altis Mannen 35,71 --- 599
5 Michael Ketting AV Fortuna AV Fortuna Mannen 34,50 34,40 573
6 Thijs Ros Clytoneus AV Clytoneus Mannen 33,93 --- 561
7 Davey Beuving Climax Climax Mannen 33,60 --- 554
8 Marco Bronswijk Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 32,63 33,97 533
9 Niels Lambers KAV Holland KAV Holland Mannen 29,59 --- 465
10 Daan van Gasteren AV Gouda AV Gouda Mannen 28,89 30,00 449
11 Edward van Egdom Triathlon AV Triathlon Mannen 28,38 26,37 437
Wolf Nederpel De Spartaan AV De Spar...an Mannen DNS --- 0
Jeroen Adelaar AV Haarlem AV Haarlem Mannen --- ---
Ivo van Haaren KAV Holland KAV Holland Mannen --- ---
Patrick Zweekhorst Triathlon AV Triathlon Mannen --- 40,47
Harald Gijtenbeek Altis Altis Mannen --- ---
Laurens Corbière Clytoneus AV Clytoneus Mannen --- ---
Jeroen Visser AV Fortuna AV Fortuna Mannen --- ---
Kars van der Gragt AV Hylas AV Hylas Mannen --- ---
Tom Hoekema De Spartaan AV De Spar...an Mannen --- ---
Frank van Leeuwen AV Gouda AV Gouda Mannen --- 31,50
Remco Schuijt Climax Climax Mannen --- ---



Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Tom Hoekema De Spartaan AV De Spar...an Mannen 11,91 --- 594
2 Leo van der Blom Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 11,89 --- 592
3 Davey Beuving Climax Climax Mannen 11,39 --- 559
4 Ivo van Haaren KAV Holland KAV Holland Mannen 11,25 --- 549
5 Patrick Zweekhorst Triathlon AV Triathlon Mannen 11,20 11,86 546
6 Peter Markwat AV Haarlem AV Haarlem Mannen 10,98 --- 530
7 Reinier Bliek AV Gouda AV Gouda Mannen 10,88 10,50 523
8 Laurens Corbière Clytoneus AV Clytoneus Mannen 10,86 --- 522
9 Jeroen Visser AV Fortuna AV Fortuna Mannen 9,98 10,00 459
10 Marco Bronswijk Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 9,96 10,97 457
11 Harald Gijtenbeek Altis Altis Mannen 9,77 --- 443
Dik de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen --- 10,41
Niels Lambers KAV Holland KAV Holland Mannen --- ---
Edward van Egdom Triathlon AV Triathlon Mannen --- 9,96
Ronald Meijer Altis Altis Mannen --- ---
Freek Tie...enesteege Clytoneus AV Clytoneus Mannen --- ---
Michael Ketting AV Fortuna AV Fortuna Mannen --- 9,80
Bram Westland AV Hylas AV Hylas Mannen --- ---
Karel Peterse De Spartaan AV De Spar...an Mannen --- ---
Daan van Gasteren AV Gouda AV Gouda Mannen --- 10,00



Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marius Wouters Triathlon AV Triathlon Mannen 2,05 2,04 900
2 Liam Shew-A-Tjon AV Fortuna AV Fortuna Mannen 1,95 2,00 813
3 Geoffrey van Dipten Climax Climax Mannen 1,90 --- 769
4 Levi van der Geest De Spartaan AV De Spar...an Mannen 1,85 --- 725
5 Martijn Hoogewerf KAV Holland KAV Holland Mannen 1,80 --- 680
5 Lars van G... Brouwers Clytoneus AV Clytoneus Mannen 1,80 --- 680
5 Sem Verweij AV Hylas AV Hylas Mannen 1,80 1,85 680
8 Niels Ran AV Haarlem AV Haarlem Mannen 1,75 1,80 0
9 Dik de Groot AV Haarlem AV Haarlem Mannen 1,75 1,70 634
10 Hans van der Gragt AV Hylas AV Hylas Mannen 1,75 1,80 0
11 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 1,75 1,80 634
11 Joost van Zutphen AV Gouda AV Gouda Mannen 1,75 1,70 634
13 Martijn Goddijn Climax Climax Mannen 1,75 --- 0
14 Jesse Verdoes De Spartaan AV De Spar...an Mannen 1,70 --- 0
15 Teun Kolner Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 1,70 --- 587
16 Tijs Wijkamp Altis Altis Mannen 1,65 --- 540
17 Rick Veltman AV Gouda AV Gouda Mannen 1,50 1,65 0
Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Mannen DNS 1,67 0



Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jelle van der Zon De Spartaan AV De Spar...an Mannen 13,50 --- 728
2 Sam Beard Clytoneus AV Clytoneus Mannen 12,41 --- 613
3 Kars van der Gragt AV Hylas AV Hylas Mannen 12,24 --- 594
4 Niels Ran AV Haarlem AV Haarlem Mannen 12,19 12,42 589
5 Guido Persoon Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 12,13 12,18 582
6 Igor Uiterwijk KAV Holland KAV Holland Mannen 12,10 --- 579
7 Paul Bolks Climax Climax Mannen 11,85 --- 551
8 Davian Kerkhof AV Fortuna AV Fortuna Mannen 11,58 11,60 521
Joost van Zutphen AV Gouda AV Gouda Mannen DNS 11,50 0
Thierry Belt Triathlon AV Triathlon Mannen --- 12,50
Lennart Teunissen Altis Altis Mannen --- ---
Lars van G... Brouwers Clytoneus AV Clytoneus Mannen --- ---
Levi van der Geest De Spartaan AV De Spar...an Mannen --- ---
Floris de Boer AV Gouda AV Gouda Mannen --- 12,00
Ranki Oberoi Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen --- ---
Geoffrey van Dipten Climax Climax Mannen --- ---



Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Tim van Vugt AV Haarlem AV Haarlem Mannen 4,10 --- 833
2 Marco de Keijzer Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 4,00 --- 807
2 Geoffrey van Dipten Climax Climax Mannen 4,00 --- 807
4 Lennart Teunissen Altis Altis Mannen 3,80 --- 754
5 Jos Hoogewerf KAV Holland KAV Holland Mannen 3,70 --- 727
5 Ivo Harms AV Fortuna AV Fortuna Mannen 3,70 3,81 727
7 Bram Wielaard AV Gouda AV Gouda Mannen 3,50 3,60 673
8 Tom Hoekema De Spartaan AV De Spar...an Mannen 3,30 --- 616
9 Noobar Vartan Clytoneus AV Clytoneus Mannen 3,20 --- 587
10 Quinten de Brabander Olympus `70 AV Olympus...70 Mannen 3,10 3,57 558
11 Bram Westland AV Hylas AV Hylas Mannen 2,60 --- 404
Wim Vonk Triathlon AV Triathlon Mannen NM 3,06 0



Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Andrea Bouma De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 12,41 -2.2 m/s12,03 789
2 Charlene Onyema Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 12,49 -2.2 m/s12,16 773
3 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 12,84 -2.2 m/s12,50 706
4 Tjeerdtje van Gastel Altis Altis Vrouwen 13,13 -2.2 m/s12,73 653
5 Liselot Thunissen KAV Holland KAV Holland Vrouwen 13,16 -2.2 m/s12,74 648
6 Renee van Rookhuizen DEM DEM Vrouwen 13,26 -2.2 m/s12,60 630
7 Tara Yoro AV 1923 AV 1923 Vrouwen 13,30 -4.0 m/s13,00 623
8 Juliette Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 13,46 -4.0 m/s12,99 0
9 Sterre Weber GACH GAC Hilver...m Vrouwen 13,50 -1.4 m/s13,53 589
9 Anke Schoen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 13,50 -4.0 m/s12,84 589
11 Stephany Suykerbuyk Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 13,57 -4.0 m/s13,10 577
12 Jip Zinsmeister GACH GAC Hilver...m Vrouwen 13,67 -1.4 m/s13,73 0
13 Justine Zwier AV 1923 AV 1923 Vrouwen 13,68 -4.0 m/s13,00 0
14 Putri van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 13,72 -4.0 m/s13,40 0
15 Mariska Bitter Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 13,73 -1.4 m/s13,78 0
16 Marlijn Wijkamp Altis Altis Vrouwen 13,94 -1.4 m/s13,76 0
17 Joyce van Kan KAV Holland KAV Holland Vrouwen 14,02 -1.4 m/s13,49 0
18 Lindsy Krop U-Track U-Track Vrouwen 14,13 --- 488
19 Eline Sch...n Westrum DEM DEM Vrouwen 14,27 -1.4 m/s13,60 0
Janine Verhaar U-Track U-Track Vrouwen DNS 12,50 0
Devrah Leerdam U-Track U-Track Vrouwen DNS --- 0
Judeska Sheppard Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 DNF 12,80 0



Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
Femke van der Wolf KAV Holland KAV Holland Vrouwen --- 27,28
Liselot Thunissen KAV Holland KAV Holland Vrouwen --- 27,55
Rosa de Jong AV 1923 AV 1923 Vrouwen --- 26,75
Sterre Weber GACH GAC Hilver...m Vrouwen --- 27,20
Aafke Roelofs GACH GAC Hilver...m Vrouwen --- 29,16
Marlijn Wijkamp Altis Altis Vrouwen --- 27,82
Tjeerdtje van Gastel Altis Altis Vrouwen --- 26,86
Carlijn Helder Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen --- 27,04
Diewertje van Kampen AV Hylas AV Hylas Vrouwen --- 28,90
Michelle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen --- 30,38
Juliette Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen --- 26,75
Lotte van Stijn De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen --- 27,00
Renee van Rookhuizen DEM DEM Vrouwen --- 27,10
Lisanne Glorie DEM DEM Vrouwen --- 26,90
Emmanuela Poupaki U-Track U-Track Vrouwen --- ---
Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 --- 26,10
Emmy Fraenk Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 --- 25,87
Iris Pieters Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 --- 27,21
Putri van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 --- 27,10



Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Janke Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 58,31 57,50 831
2 Floortje van Kampen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 58,32 57,68 831
3 Indah van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 59,41 58,90 795
4 Rebecca Hulshof De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1:00,25 59,14 769
5 Evelien Hooijman GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1:01,22 1:02,20 740
6 Tessel Huibregtsen KAV Holland KAV Holland Vrouwen 1:01,96 1:01,68 718
7 Nienke Heida Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 1:02,44 1:03,10 704
8 Simone van...ookhuizen DEM DEM Vrouwen 1:04,01 1:05,00 660
9 Lisa Wijmans U-Track U-Track Vrouwen 1:05,00 1:05,00 634
10 Jessy van Ee Altis Altis Vrouwen 1:05,03 58,73 633
11 Maaike Honig KAV Holland KAV Holland Vrouwen 1:05,63 1:06,00 0
12 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 1:05,88 1:02,80 611
13 Julia van Delft GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1:06,24 1:03,37 0
14 Femke Kuiper Altis Altis Vrouwen 1:06,26 1:06,57 0
15 Maroussia Eduarda Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 1:06,29 1:03,20 0
16 Emmanuela Poupaki U-Track U-Track Vrouwen 1:07,38 1:08,00 0
17 Lisa Lensen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 1:11,24 1:07,00 0
18 Felica Los DEM DEM Vrouwen 1:15,27 1:15,50 0
Anneloes Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen DNS 1:05,00 0



Senioren vrouwen - 1500 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Josien Scheepens KAV Holland KAV Holland Vrouwen 4:52,20 4:47,00 726
2 Jetske van Kampen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 4:52,30 4:58,00 725
3 Milou Smellink Altis Altis Vrouwen 4:54,47 4:53,55 711
4 Ilona van ...r Giessen Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 4:56,58 4:55,60 698
5 Danielle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen 5:00,99 5:02,76 0
6 Carmen Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 5:02,33 5:05,11 662
7 Annemieke Bloem Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 5:02,47 5:04,00 661
8 Annick Taselaar Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 5:06,44 5:06,00 0
9 Birgit Krämer GACH GAC Hilver...m Vrouwen 5:19,19 5:10,00 564
10 Saskia Kroon Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 5:21,52 5:14,00 0
11 Ella Witjes Altis Altis Vrouwen 5:33,13 5:15,00 0
12 Kirsten Vendrig AV 1923 AV 1923 Vrouwen 5:33,96 5:54,48 487
13 Lianne Daan De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 5:35,79 5:15,53 0
14 Simone van...ookhuizen DEM DEM Vrouwen 5:39,16 5:10,00 462
15 Miranda van den Berg Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 5:52,91 5:25,00 398
16 Emma Goes U-Track U-Track Vrouwen 6:14,35 --- 307
17 Hester So...van Roode DEM DEM Vrouwen 6:16,69 --- 0



Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Janke Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 14,97 -0.6 m/s14,28 752
2 Devrah Leerdam U-Track U-Track Vrouwen 15,32 -0.6 m/s15,67 714
3 Zyna van de Poel De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 16,19 -0.6 m/s16,28 628
4 Claudia Aernaudts Altis Altis Vrouwen 16,62 -3.6 m/s--- 588
5 Janneke Berkhof Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 16,71 -0.6 m/s16,10 580
6 Aline Bloom GACH GAC Hilver...m Vrouwen 17,34 -3.6 m/s--- 527
7 Sanne Vermeij De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 17,36 -3.6 m/s18,20 0
8 Maroussia Eduarda Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 18,34 -3.6 m/s18,90 0
9 Jasmijn Wierema Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 18,50 -0.6 m/s17,90 438
10 Simone van...ookhuizen DEM DEM Vrouwen 18,62 -3.6 m/s--- 429
11 Michelle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen 19,85 -3.6 m/s20,01 347
12 Aafke van Daalen Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 20,25 -0.6 m/s17,49 322
Felica Los DEM DEM Vrouwen DNS --- 0
Lotte Rothweiler KAV Holland KAV Holland Vrouwen DNF 18,00 0
Katja Slangewal Altis Altis Vrouwen DNF 16,05 0



Senioren vrouwen - 3000 meter steeple (76cm)

# Naam Team ResOBPTeam punten
Justine Fleming GACH GAC Hilver...m Vrouwen --- ---
Eefke Vroemen Altis Altis Vrouwen --- 13:58,26
Bianca van Diepen AV Hylas AV Hylas Vrouwen --- ---
Iris van der Meer De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen --- 13:09,75
Felica Los DEM DEM Vrouwen --- ---
Hester Lingsma Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 --- ---
Esther Vermue Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 --- ---



Senioren vrouwen - 4 x 400m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Altis Vrouwen (4x400m) Altis - Vsen 4 --- 0
1 AV 1923 Vrouwen (4x400m) AV 1923 - Vsen 4 --- 0
1 AV Atverni Vrouwen (4x400m) AV Atverni - Vsen 0 --- 0
1 AV Clytoneus Vrouwen (4x400m) AV Clytoneus - Vsen 4 --- 0
1 AV De Spartaan Vrouwen (4x400m) AV De Spartaan - Vsen 4 --- 0
1 AV Hylas Vrouwen (4x400m) AV Hylas - Vsen 4 --- 0
1 DEM Vrouwen (4x400m) DEM - Vsen 4 --- 0
1 GAC Hilversum Vrouwen (4x400m) GAC Hilversum - Vsen 4 --- 0
1 KAV Holland Vrouwen (4x400m) KAV Holland - Vsen 4 --- 0
1 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 (4x400m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 --- 0
1 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 (4x400m) Rotterdam Atletiek - Vsen 4 --- 0
1 U-Track Vrouwen (4x400m) U-Track - Vsen 4 --- 0



Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 12,44 --- 746
2 Lianne Bruins GACH GAC Hilver...m Vrouwen 11,90 12,80 713
3 Femke Corbière Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 11,71 --- 701
4 Mariska Hoogkamer De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 10,85 --- 646
5 Mirthe Wiltink KAV Holland KAV Holland Vrouwen 10,11 --- 597
5 Carolijn Damen Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 10,11 --- 597
7 Wassiliki ...xandridis U-Track U-Track Vrouwen 10,09 --- 595
8 Anna Goede AV 1923 AV 1923 Vrouwen 9,71 --- 0
9 Ilona Verboom Altis Altis Vrouwen 9,66 --- 566
10 Kirsten de Haan Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 9,63 --- 0
11 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 9,11 --- 0
12 Marieke Mul KAV Holland KAV Holland Vrouwen 9,00 --- 0
13 Anneloes Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 8,86 --- 0
14 Kortyna Kozlovskaja Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 8,51 --- 484
15 Fiona Lindaya AV Hylas AV Hylas Vrouwen 8,42 --- 477
16 Lisa Lensen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 6,75 --- 0
Amy Vermeer DEM DEM Vrouwen DNS --- 0



Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Carolijn Damen Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 41,37 --- 764
2 Femke Corbière Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 40,18 --- 747
3 Wendy Vet GACH GAC Hilver...m Vrouwen 35,86 35,00 683
4 Lianne Bruins GACH GAC Hilver...m Vrouwen 35,82 37,00 0
5 Mirjam van...en Bremen Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 34,28 --- 0
6 Stephany Suykerbuyk Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 30,57 --- 598
7 Anna Goede AV 1923 AV 1923 Vrouwen 30,37 --- 595
8 Wassiliki ...xandridis U-Track U-Track Vrouwen 25,85 --- 517
9 Marieke Mul KAV Holland KAV Holland Vrouwen 25,06 --- 502
10 Ilona Verboom Altis Altis Vrouwen 24,88 --- 499
11 Zyna van de Poel De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 20,73 --- 419
12 Fiona Lindaya AV Hylas AV Hylas Vrouwen 17,45 --- 350
Inge de Willigen De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen DNS --- 0
Amy Vermeer DEM DEM Vrouwen DNS 32,74 0



Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1,65 --- 883
1 Claudia Aernaudts Altis Altis Vrouwen 1,65 --- 883
3 Lotte Rothweiler KAV Holland KAV Holland Vrouwen 1,55 --- 779
3 Aline Bloom GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1,55 --- 779
3 Zyna van de Poel De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1,55 --- 779
6 Mauve Bos GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1,50 --- 0
7 Nienke Heida Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 1,45 --- 672
7 Eline Sch...n Westrum DEM DEM Vrouwen 1,45 1,50 672
7 Janneke Berkhof Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 1,45 --- 672
10 Anke Schoen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 1,40 --- 615
10 Devrah Leerdam U-Track U-Track Vrouwen 1,40 1,40 615
12 Mariska Hoogkamer De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1,30 --- 0
Katja Slangewal Altis Altis Vrouwen NM --- 0
Kortyna Kozlovskaja Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 DNS --- 0



Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Britta de Haan Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 5,44 --- 780
2 Tara Yoro AV 1923 AV 1923 Vrouwen 5,30 --- 748
3 Sanne Vermeij De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 5,09 --- 698
4 Lindsy Krop U-Track U-Track Vrouwen 5,06 --- 691
5 Judeska Sheppard Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 5,04 --- 686
6 Claudia Aernaudts Altis Altis Vrouwen 5,03 --- 684
7 Kortyna Kozlovskaja Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 5,01 --- 679
8 Renee van Rookhuizen DEM DEM Vrouwen 4,87 5,40 645
9 Stephany Suykerbuyk Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 4,86 --- 0
10 Annemarie ten Kate De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 4,84 --- 0
11 Justine Zwier AV 1923 AV 1923 Vrouwen 4,74 --- 0
12 Sterre Weber GACH GAC Hilver...m Vrouwen 4,74 --- 613
13 Michelle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen 4,69 --- 601
14 Mirthe Wiltink KAV Holland KAV Holland Vrouwen 4,61 --- 581
15 Femke Kuiper Altis Altis Vrouwen 4,56 --- 0
16 Eva van der Marel Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 4,51 --- 0
17 Carlijn Helder Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 4,49 --- 0
18 Mauve Bos GACH GAC Hilver...m Vrouwen 4,45 --- 0