Competitiestand Vrouwen 2e divisie
# Team Leden Punten
1 AV 1923 Vrouwen AV 1923 - Vsen
Begeleider: Anna Goede
Jurylid: Siem Goede
7 5665
2 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 1 Rotterdam Atletiek - Vsen
Begeleider: richard Kooijman
Jurylid: richard Kooijman
10 5498
3 AV De Spartaan Vrouwen AV De Spartaan - Vsen
Begeleider: Iris van der Meer
Jurylid: AV De Spartaan
13 5390
4 Altis Vrouwen Altis - Vsen
Begeleider: Steven van der Maas
Jurylid: Peter de Jonge
10 5217
5 GAC Hilversum Vrouwen GAC Hilversum - Vsen
Begeleider: Judith Rasch
Jurylid: Ingrid van Dijk
14 5208
6 AV Clytoneus Vrouwen AV Clytoneus - Vsen
Begeleider: Pel van de Kerkhoff
Jurylid: Sandra Kouwenberg
10 5097
7 U-Track Vrouwen U-Track - Vsen
Begeleider: Juul Acton
Jurylid: Lindsay
8 4561
8 KAV Holland Vrouwen KAV Holland - Vsen
Begeleider: Mirthe Wiltink
Jurylid: Thijmen Wiltink
9 4551
9 AV Hylas Vrouwen AV Hylas - Vsen
Begeleider: Amy Bruin-Burger
Jurylid: Fred Swinkels
9 4535
10 Rotterdam Atletiek Vrouwen Team 2 Rotterdam Atletiek - Vsen
Begeleider: richard
Jurylid: kooijman
10 4048
11 DEM Vrouwen DEM - Vsen
Begeleider: Henk Martens
11 3498
12 AV Atverni Vrouwen AV Atverni - Vsen 0 0

Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Andrea Bouma De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 12,41 -2.2 m/s12,03 789
2 Charlene Onyema Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 12,49 -2.2 m/s12,16 773
3 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 12,84 -2.2 m/s12,50 706
4 Tjeerdtje van Gastel Altis Altis Vrouwen 13,13 -2.2 m/s12,73 653
5 Liselot Thunissen KAV Holland KAV Holland Vrouwen 13,16 -2.2 m/s12,74 648
6 Renee van Rookhuizen DEM DEM Vrouwen 13,26 -2.2 m/s12,60 630
7 Tara Yoro AV 1923 AV 1923 Vrouwen 13,30 -4.0 m/s13,00 623
8 Juliette Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 13,46 -4.0 m/s12,99 0
9 Sterre Weber GACH GAC Hilver...m Vrouwen 13,50 -1.4 m/s13,53 589
9 Anke Schoen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 13,50 -4.0 m/s12,84 589
11 Stephany Suykerbuyk Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 13,57 -4.0 m/s13,10 577
12 Jip Zinsmeister GACH GAC Hilver...m Vrouwen 13,67 -1.4 m/s13,73 0
13 Justine Zwier AV 1923 AV 1923 Vrouwen 13,68 -4.0 m/s13,00 0
14 Putri van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 13,72 -4.0 m/s13,40 0
15 Mariska Bitter Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 13,73 -1.4 m/s13,78 0
16 Marlijn Wijkamp Altis Altis Vrouwen 13,94 -1.4 m/s13,76 0
17 Joyce van Kan KAV Holland KAV Holland Vrouwen 14,02 -1.4 m/s13,49 0
18 Lindsy Krop U-Track U-Track Vrouwen 14,13 --- 488
19 Eline Sch...n Westrum DEM DEM Vrouwen 14,27 -1.4 m/s13,60 0
Janine Verhaar U-Track U-Track Vrouwen DNS 12,50 0
Devrah Leerdam U-Track U-Track Vrouwen DNS --- 0
Judeska Sheppard Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 DNF 12,80 0

Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

# Naam Team Res OBPTeam punten
Femke van der Wolf KAV Holland KAV Holland Vrouwen --- 27,28
Liselot Thunissen KAV Holland KAV Holland Vrouwen --- 27,55
Rosa de Jong AV 1923 AV 1923 Vrouwen --- 26,75
Sterre Weber GACH GAC Hilver...m Vrouwen --- 27,20
Aafke Roelofs GACH GAC Hilver...m Vrouwen --- 29,16
Marlijn Wijkamp Altis Altis Vrouwen --- 27,82
Tjeerdtje van Gastel Altis Altis Vrouwen --- 26,86
Carlijn Helder Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen --- 27,04
Diewertje van Kampen AV Hylas AV Hylas Vrouwen --- 28,90
Michelle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen --- 30,38
Juliette Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen --- 26,75
Lotte van Stijn De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen --- 27,00
Renee van Rookhuizen DEM DEM Vrouwen --- 27,10
Lisanne Glorie DEM DEM Vrouwen --- 26,90
Emmanuela Poupaki U-Track U-Track Vrouwen --- ---
Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 --- 26,10
Emmy Fraenk Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 --- 25,87
Iris Pieters Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 --- 27,21
Putri van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 --- 27,10

Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Janke Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 58,31 57,50 831
2 Floortje van Kampen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 58,32 57,68 831
3 Indah van Marrewijk Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 59,41 58,90 795
4 Rebecca Hulshof De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1:00,25 59,14 769
5 Evelien Hooijman GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1:01,22 1:02,20 740
6 Tessel Huibregtsen KAV Holland KAV Holland Vrouwen 1:01,96 1:01,68 718
7 Nienke Heida Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 1:02,44 1:03,10 704
8 Simone van...ookhuizen DEM DEM Vrouwen 1:04,01 1:05,00 660
9 Lisa Wijmans U-Track U-Track Vrouwen 1:05,00 1:05,00 634
10 Jessy van Ee Altis Altis Vrouwen 1:05,03 58,73 633
11 Maaike Honig KAV Holland KAV Holland Vrouwen 1:05,63 1:06,00 0
12 Tessa Nieuwenhuizen Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 1:05,88 1:02,80 611
13 Julia van Delft GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1:06,24 1:03,37 0
14 Femke Kuiper Altis Altis Vrouwen 1:06,26 1:06,57 0
15 Maroussia Eduarda Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 1:06,29 1:03,20 0
16 Emmanuela Poupaki U-Track U-Track Vrouwen 1:07,38 1:08,00 0
17 Lisa Lensen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 1:11,24 1:07,00 0
18 Felica Los DEM DEM Vrouwen 1:15,27 1:15,50 0
Anneloes Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen DNS 1:05,00 0

Uitslagen 1500 meter Senioren vrouwen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Josien Scheepens KAV Holland KAV Holland Vrouwen 4:52,20 4:47,00 726
2 Jetske van Kampen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 4:52,30 4:58,00 725
3 Milou Smellink Altis Altis Vrouwen 4:54,47 4:53,55 711
4 Ilona van ...r Giessen Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 4:56,58 4:55,60 698
5 Danielle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen 5:00,99 5:02,76 0
6 Carmen Oosterkamp De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 5:02,33 5:05,11 662
7 Annemieke Bloem Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 5:02,47 5:04,00 661
8 Annick Taselaar Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 5:06,44 5:06,00 0
9 Birgit Krämer GACH GAC Hilver...m Vrouwen 5:19,19 5:10,00 564
10 Saskia Kroon Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 5:21,52 5:14,00 0
11 Ella Witjes Altis Altis Vrouwen 5:33,13 5:15,00 0
12 Kirsten Vendrig AV 1923 AV 1923 Vrouwen 5:33,96 5:54,48 487
13 Lianne Daan De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 5:35,79 5:15,53 0
14 Simone van...ookhuizen DEM DEM Vrouwen 5:39,16 5:10,00 462
15 Miranda van den Berg Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 5:52,91 5:25,00 398
16 Emma Goes U-Track U-Track Vrouwen 6:14,35 --- 307
17 Hester So...van Roode DEM DEM Vrouwen 6:16,69 --- 0

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Senioren vrouwen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Janke Strijp AV 1923 AV 1923 Vrouwen 14,97 -0.6 m/s14,28 752
2 Devrah Leerdam U-Track U-Track Vrouwen 15,32 -0.6 m/s15,67 714
3 Zyna van de Poel De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 16,19 -0.6 m/s16,28 628
4 Claudia Aernaudts Altis Altis Vrouwen 16,62 -3.6 m/s--- 588
5 Janneke Berkhof Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 16,71 -0.6 m/s16,10 580
6 Aline Bloom GACH GAC Hilver...m Vrouwen 17,34 -3.6 m/s--- 527
7 Sanne Vermeij De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 17,36 -3.6 m/s18,20 0
8 Maroussia Eduarda Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 18,34 -3.6 m/s18,90 0
9 Jasmijn Wierema Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 18,50 -0.6 m/s17,90 438
10 Simone van...ookhuizen DEM DEM Vrouwen 18,62 -3.6 m/s--- 429
11 Michelle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen 19,85 -3.6 m/s20,01 347
12 Aafke van Daalen Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 20,25 -0.6 m/s17,49 322
Felica Los DEM DEM Vrouwen DNS --- 0
Lotte Rothweiler KAV Holland KAV Holland Vrouwen DNF 18,00 0
Katja Slangewal Altis Altis Vrouwen DNF 16,05 0

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 12,44 --- 746
2 Lianne Bruins GACH GAC Hilver...m Vrouwen 11,90 12,80 713
3 Femke Corbière Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 11,71 --- 701
4 Mariska Hoogkamer De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 10,85 --- 646
5 Mirthe Wiltink KAV Holland KAV Holland Vrouwen 10,11 --- 597
5 Carolijn Damen Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 10,11 --- 597
7 Wassiliki ...xandridis U-Track U-Track Vrouwen 10,09 --- 595
8 Anna Goede AV 1923 AV 1923 Vrouwen 9,71 --- 0
9 Ilona Verboom Altis Altis Vrouwen 9,66 --- 566
10 Kirsten de Haan Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 9,63 --- 0
11 Elaine den Exter Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 9,11 --- 0
12 Marieke Mul KAV Holland KAV Holland Vrouwen 9,00 --- 0
13 Anneloes Pluimert De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 8,86 --- 0
14 Kortyna Kozlovskaja Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 8,51 --- 484
15 Fiona Lindaya AV Hylas AV Hylas Vrouwen 8,42 --- 477
16 Lisa Lensen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 6,75 --- 0
Amy Vermeer DEM DEM Vrouwen DNS --- 0

Uitslagen Kogelslingeren 4 kilogram Senioren vrouwen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Carolijn Damen Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 41,37 --- 764
2 Femke Corbière Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 40,18 --- 747
3 Wendy Vet GACH GAC Hilver...m Vrouwen 35,86 35,00 683
4 Lianne Bruins GACH GAC Hilver...m Vrouwen 35,82 37,00 0
5 Mirjam van...en Bremen Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 34,28 --- 0
6 Stephany Suykerbuyk Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 30,57 --- 598
7 Anna Goede AV 1923 AV 1923 Vrouwen 30,37 --- 595
8 Wassiliki ...xandridis U-Track U-Track Vrouwen 25,85 --- 517
9 Marieke Mul KAV Holland KAV Holland Vrouwen 25,06 --- 502
10 Ilona Verboom Altis Altis Vrouwen 24,88 --- 499
11 Zyna van de Poel De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 20,73 --- 419
12 Fiona Lindaya AV Hylas AV Hylas Vrouwen 17,45 --- 350
Inge de Willigen De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen DNS --- 0
Amy Vermeer DEM DEM Vrouwen DNS 32,74 0

Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Iris de Ruiter AV 1923 AV 1923 Vrouwen 1,65 --- 883
1 Claudia Aernaudts Altis Altis Vrouwen 1,65 --- 883
3 Lotte Rothweiler KAV Holland KAV Holland Vrouwen 1,55 --- 779
3 Aline Bloom GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1,55 --- 779
3 Zyna van de Poel De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1,55 --- 779
6 Mauve Bos GACH GAC Hilver...m Vrouwen 1,50 --- 0
7 Nienke Heida Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 1,45 --- 672
7 Eline Sch...n Westrum DEM DEM Vrouwen 1,45 1,50 672
7 Janneke Berkhof Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 1,45 --- 672
10 Anke Schoen AV Hylas AV Hylas Vrouwen 1,40 --- 615
10 Devrah Leerdam U-Track U-Track Vrouwen 1,40 1,40 615
12 Mariska Hoogkamer De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 1,30 --- 0
Katja Slangewal Altis Altis Vrouwen NM --- 0
Kortyna Kozlovskaja Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 DNS --- 0

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Britta de Haan Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 5,44 --- 780
2 Tara Yoro AV 1923 AV 1923 Vrouwen 5,30 --- 748
3 Sanne Vermeij De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 5,09 --- 698
4 Lindsy Krop U-Track U-Track Vrouwen 5,06 --- 691
5 Judeska Sheppard Rotterdam Rotterdam ...en Team 1 5,04 --- 686
6 Claudia Aernaudts Altis Altis Vrouwen 5,03 --- 684
7 Kortyna Kozlovskaja Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 5,01 --- 679
8 Renee van Rookhuizen DEM DEM Vrouwen 4,87 5,40 645
9 Stephany Suykerbuyk Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 4,86 --- 0
10 Annemarie ten Kate De Spartaan AV De Spar...n Vrouwen 4,84 --- 0
11 Justine Zwier AV 1923 AV 1923 Vrouwen 4,74 --- 0
12 Sterre Weber GACH GAC Hilver...m Vrouwen 4,74 --- 613
13 Michelle van Dorth AV Hylas AV Hylas Vrouwen 4,69 --- 601
14 Mirthe Wiltink KAV Holland KAV Holland Vrouwen 4,61 --- 581
15 Femke Kuiper Altis Altis Vrouwen 4,56 --- 0
16 Eva van der Marel Rotterdam Rotterdam ...en Team 2 4,51 --- 0
17 Carlijn Helder Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 4,49 --- 0
18 Mauve Bos GACH GAC Hilver...m Vrouwen 4,45 --- 0