Uitslagen Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2016]

Teams

Competitiestand Jongens Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV De Spartaan JC AV De Spartaan - JJC
Begeleider: John van der Zwet
Jurylid: Nathalie Bravenboer
8 7292
2 KAV Holland JC Team 1 KAV Holland - JJC
Begeleider: Bart Taag
6 5943
3 Phanos JC Team 1 Phanos - JJC
Begeleider: Alexander van Altena
9 5763
4 Almere `81 JC Almere `81 - JJC
Begeleider: Denis Lensen
6 5349
5 AV Suomi JC AV Suomi - JJC
Begeleider: Roseanne Dekker
Jurylid: Ilona Zeilmaker
5 4789
6 AV Aalsmeer JC AV Aalsmeer - JJC
Begeleider: Erika t Hoen
Jurylid: Jeff haspels
7 4220
7 Phanos JC Team 3 Phanos - JJC
Begeleider: Alexander van Altena
4 3153
8 AV Startbaan JC AV Startbaan - JJC
Begeleider: Saskia van der Meer
5 2686
9 Phanos JC Team 2 Phanos - JJC
Begeleider: Alexander van Altena
5 2478
10 KAV Holland JC Team 2 KAV Holland - JJC
Begeleider: Bart Taag
4 2322
11 AV Haarlem JC AV Haarlem - JJC
Begeleider: Dik de Groot
4 581
Competitiestand Jongens Junioren D
# Team Leden Punten
1 Almere `81 JD Team 1 Almere `81 - JJD
Begeleider: Sander van Tuijl
Jurylid: Angelique Petersen
8 5306
2 Phanos JD Team 1 Phanos - JJD
Begeleider: Wendy
Jurylid: nntb
9 5293
3 Almere `81 JD Team 2 Almere `81 - JJD
Begeleider: Sander van Tuijl
Jurylid: Aldo Labrijn
6 4153
4 AV De Spartaan JD AV De Spartaan - JJD
Begeleider: J.Valk
Jurylid: Erwin van Rijn
11 3756
5 AV Startbaan JD Team 1 AV Startbaan - JJD
Begeleider: Saskia van der Meer
6 3480
6 Almere `81 JD Team 3 Almere `81 - JJD
Begeleider: Sander van Tuijl
Jurylid: Carla Knol
7 3422
7 Phanos JD Team 3 Phanos - JJD
Begeleider: Wendy
Jurylid: nntb
9 3391
8 KAV Holland JD KAV Holland - JJD
Begeleider: Mirthe Wiltink
Jurylid: Mirthe Wiltink
13 3245
9 AV Haarlem JD AV Haarlem - JJD
Begeleider: Dik de Groot
8 3154
11 Phanos JD Team 2 Phanos - JJD
Begeleider: Wendy
Jurylid: nntb
6 3115
10 AV Suomi JD Team 1 AV Suomi - JJD
Begeleider: Roseanne Dekker
Jurylid: Ilona Zeilmaker
6 3047
12 AV Suomi JD Team 2 AV Suomi - JJD
Begeleider: Roseanne Dekker
Jurylid: Arthur Wilbie
4 2122
13 Almere `81 JD Team 4 Almere `81 - JJD
Begeleider: Sander van Tuijl
6 1779
14 AV Startbaan JD Team 2 AV Startbaan - JJD
Begeleider: Saskia van der Meer
5 1469
Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV De Spartaan MC Team 1 AV De Spartaan - MJC
Begeleider: John van der Zwet
Jurylid: Nathalie Bravenboer
9 6781
2 KAV Holland MC Team 1 KAV Holland - MJC
Begeleider: Bart Taag
8 6380
3 Almere `81 MC Team 1 Almere `81 - MJC
Begeleider: Bart Steehouwer
9 5681
4 AV De Spartaan MC Team 2 AV De Spartaan - MJC
Begeleider: John van der Zwet
Jurylid: Nathalie Bravenboer
8 4925
5 AV Startbaan MC AV Startbaan - MJC
Begeleider: Saskia van der Meer
9 4755
6 Phanos MC Team 1 Phanos - MJC
Begeleider: Ivo
Jurylid: nntb
7 4639
7 AV Aalsmeer MC AV Aalsmeer - MJC
Begeleider: Richard Zethof
8 4237
8 KAV Holland MC Team 2 KAV Holland - MJC
Begeleider: Bart Taag
6 2668
9 Almere `81 MC Team 2 Almere `81 - MJC
Begeleider: Bart Steehouwer
5 2481
10 AV Suomi MC AV Suomi - MJC
Begeleider: Roseanne Dekker
Jurylid: Arthur Wilbie
3 2387
11 Phanos MC Team 2 Phanos - MJC
Begeleider: Ivo
Jurylid: nntb
7 2305
12 AV Haarlem MC AV Haarlem - MJC
Begeleider: Dik de Groot
2 1084
13 Phanos MC Team 3 Phanos - MJC 0 0
Competitiestand Meisjes Junioren D
# Team Leden Punten
1 Almere `81 MD Team 1 Almere `81 - MJD
Begeleider: Sander van Tuijl
Jurylid: Marijke Severijnse
8 5598
2 AV De Spartaan MD Team 1 AV De Spartaan - MJD
Begeleider: J.Valk
Jurylid: Fred Duinkerken
7 5408
3 Phanos MD Team 1 Phanos - MJD
Begeleider: Elsbeth
Jurylid: nntb
9 5170
4 Almere `81 MD Team 2 Almere `81 - MJD
Begeleider: Sander van Tuijl
Jurylid: Petra Elferink
7 4408
5 KAV Holland MD KAV Holland - MJD
Begeleider: Mirthe Wiltink
Jurylid: Mirthe Wiltink
10 4185
6 AV De Spartaan MD Team 2 AV De Spartaan - MJD
Begeleider: J.Valk
Jurylid: Brenda Kauffman
6 4168
7 Almere `81 MD Team 3 Almere `81 - MJD
Begeleider: Sander van Tuijl
Jurylid: Esther Prent
7 3816
8 Phanos MD Team 2 Phanos - MJD
Begeleider: Elsbeth
Jurylid: nntb
6 3724
9 AV Suomi MD AV Suomi - MJD
Begeleider: Roseanne Dekker
Jurylid: Ilona Zeilmaker
5 3303
10 AV Startbaan MD Team 1 AV Startbaan - MJD
Begeleider: Saskia van der Meer
6 3017
11 Phanos MD Team 3 Phanos - MJD
Begeleider: Elsbeth
Jurylid: nntb
6 2697
12 Almere `81 MD Team 4 Almere `81 - MJD
Begeleider: Sander van Tuijl
Jurylid: Ingrid Leerkes
6 2307
13 Almere `81 MD Team 6 Almere `81 - MJD
Begeleider: Sander van Tuijl
5 2020
14 AV Haarlem MD AV Haarlem - MJD
Begeleider: Dik de Groot
2 1954
15 Almere `81 MD Team 5 Almere `81 - MJD
Begeleider: Sander van Tuijl
4 1886
16 AV Startbaan MD Team 2 AV Startbaan - MJD
Begeleider: Saskia van der Meer
5 1363