Uitslagen Junioren C/D Poule 53 Wedstrijd 2 [2016]

Jongens Junior C - 150 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 JC 18,57 -2.2 m/s18,50 759
2 Bas Meeuwenoord AV De Spartaan JC 18,78 -2.2 m/s18,97 737
3 Benjamin van Altena Phanos JC Team 1 19,33 -1.1 m/s--- 682
4 Marijn Sluis AV Suomi JC 19,45 +0.1 m/s--- 670
5 Luuk Meesters KAV Hollan...JC Team 1 19,53 -1.8 m/s--- 662
6 Julian van Meggelen AV De Spartaan JC 19,69 -2.2 m/s19,34 647
7 Stef Kloos AV Suomi JC 19,98 -1.8 m/s--- 620
8 Kaj Casias Phanos JC Team 1 20,17 -1.1 m/s--- 603
9 Ben Combee Phanos JC Team 1 20,27 -1.1 m/s--- 0
10 Harm Steehouwer KAV Hollan...JC Team 1 20,49 -1.8 m/s--- 575
11 Lucien van Erck Phanos JC Team 3 21,04 +0.1 m/s--- 529
12 Sven Hazenoot AV De Spartaan JC 21,21 -2.2 m/s20,30 0
13 Renger Borsboom KAV Hollan...JC Team 2 21,28 -2.2 m/s--- 509
14 Daan Schuirink Phanos JC Team 3 22,32 +0.1 m/s--- 429
15 Luco van Bergen AV Startbaan JC 22,49 -1.8 m/s--- 417
16 Zeger Hapels AV Aalsmeer JC 22,71 -1.1 m/s--- 401
17 Kiran Biesheuvel AV Aalsmeer JC 23,24 -1.1 m/s--- 365
18 Peer van der Wees Phanos JC Team 2 23,54 +0.1 m/s--- 345
19 Joris Gij...Hodenpijl Almere `81 JC 24,01 -2.2 m/s21,50 315
20 Rik Apeldoorn KAV Hollan...JC Team 2 26,73 -1.8 m/s--- 161
Cedric van Esveld Phanos JC Team 2 DNS --- 0
Jeroen van Maasacker AV Startbaan JC DNF --- 0
Hamza Hammoudi AV Haarlem JC DNF --- 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Bas Meeuwenoord AV De Spartaan JC 2:18,68 2:13,40 677
2 Jochem van Stijn AV De Spartaan JC 2:21,28 2:18,97 648
3 Renger Borsboom KAV Hollan...JC Team 2 2:22,72 --- 633
4 Luco van Bergen AV Startbaan JC 2:23,67 --- 623
5 Stef Kloos AV Suomi JC 2:27,07 --- 588
6 Hamza Hammoudi AV Haarlem JC 2:27,76 --- 581
7 Jelani James Phanos JC Team 1 2:28,14 2:31,00 577
8 Sjoerd van der Sel KAV Hollan...JC Team 1 2:28,97 --- 569
9 Pascal Sprenger Almere `81 JC 2:29,80 2:36,83 561
10 Piter Miedema AV Suomi JC 2:30,70 --- 552
11 Wester Zaal Phanos JC Team 1 2:31,88 --- 541
12 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer JC 2:32,04 2:30,97 540
13 Christophe...an Altena Phanos JC Team 1 2:36,54 --- 0
14 Guus Tulen AV De Spartaan JC 2:40,62 2:34,45 0
15 Thom Uittenbosch Almere `81 JC 2:42,43 2:46,18 449
16 Gregory t Hoen AV Aalsmeer JC 2:43,69 2:45,47 438
17 Jelle Miedema Phanos JC Team 2 2:44,74 --- 430
18 Lucien van Erck Phanos JC Team 3 2:45,41 --- 425
19 Bas van der Laan AV Aalsmeer JC 2:47,91 --- 0
20 Raphael Winkel KAV Hollan...JC Team 1 2:54,24 --- 358
21 Joris Gij...Hodenpijl Almere `81 JC 2:58,12 2:57,52 0
Tristan de Vré Phanos JC Team 2 DNS --- 0
Ruben Prenen Phanos JC Team 3 DNS --- 0



Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Willem Olsthoorn AV De Spartaan JC 15,95 -1.3 m/s15,53 639
2 Bas Meeuwenoord AV De Spartaan JC 16,04 -1.3 m/s15,83 632
3 Keitharo ...sterwolde Almere `81 JC 16,61 -1.3 m/s16,00 585
4 Julian van Meggelen AV De Spartaan JC 17,24 -1.3 m/s15,97 0
5 Harm Steehouwer KAV Hollan...JC Team 1 18,37 -1.3 m/s--- 459
6 Raphael Winkel KAV Hollan...JC Team 1 18,69 -4.4 m/s--- 439
7 Wester Zaal Phanos JC Team 1 19,60 -2.6 m/s--- 385
8 Christophe...an Altena Phanos JC Team 1 20,22 -2.6 m/s--- 351
9 Graeme t Hoen AV Aalsmeer JC 20,60 -1.3 m/s19,96 331
10 Peer van der Wees Phanos JC Team 2 21,64 -2.6 m/s--- 280
11 Piter Miedema AV Suomi JC 21,69 -4.4 m/s--- 278
12 Michel Laanbroek KAV Hollan...JC Team 2 22,14 -1.3 m/s--- 257
13 Jelle Miedema Phanos JC Team 2 22,41 -2.6 m/s--- 245
14 Jordy Blesgraaf AV Suomi JC 23,89 -4.4 m/s--- 185
15 Kiran Biesheuvel AV Aalsmeer JC 23,93 -2.6 m/s--- 183
16 Ruben Prenen Phanos JC Team 3 24,28 -4.4 m/s--- 170
17 Benjamin v... den Berg AV Startbaan JC 24,90 -4.4 m/s--- 148
Matteo Zandee Phanos JC Team 1 DNF --- 0
Hamza Hammoudi AV Haarlem JC DNF --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV De Spartaan JC (4x100m) AV De Spartaan - JJC 4 49,77 722
2 KAV Holland JC Team 1 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 50,57 692
3 Phanos JC Team 1 (4x100m) Phanos - JJC 4 51,00 676
4 Phanos JC Team 3 (4x100m) Phanos - JJC 4 55,61 521
5 Almere `81 JC (4x100m) Almere `81 - JJC 4 55,71 518
6 AV Aalsmeer JC (4x100m) AV Aalsmeer - JJC 4 57,39 468
7 Phanos JC Team 2 (4x100m) Phanos - JJC 4 57,41 467
7 AV Suomi JC (4x100m) AV Suomi - JJC 4 57,42 467
9 AV Startbaan JC (4x100m) AV Startbaan - JJC 4 59,64 405
10 AV Haarlem JC (4x100m) AV Haarlem - JJC 0 DNS 0
10 KAV Holland JC Team 2 (4x100m) KAV Holland - JJC 4 DNF 0



Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Willem Olsthoorn AV De Spartaan JC 39,25 --- 629
2 Joep Noordhoek KAV Hollan...JC Team 1 27,01 --- 448
3 Michael Bouma AV De Spartaan JC 25,68 --- 0
4 Marijn Sluis AV Suomi JC 24,06 --- 398
5 Joey Janse AV Startbaan JC 23,86 --- 394
6 Kaj Casias Phanos JC Team 1 23,30 --- 384
7 Joris Gij...Hodenpijl Almere `81 JC 20,50 --- 333
8 Graeme t Hoen AV Aalsmeer JC 20,48 21,02 333
9 Ids Hengstmangers KAV Hollan...JC Team 1 20,39 --- 0
10 Ian Beekman Almere `81 JC 14,08 --- 0
11 Bas van der Laan AV Aalsmeer JC 11,35 --- 0
Stijn Melchers AV Suomi JC DNS --- 0
Tobias van der Wardt Phanos JC Team 1 DNS 27,96 0
Tristan de Vré Phanos JC Team 2 DNS --- 0
Jesse Broekhoven AV Haarlem JC DNS --- 0
Chris Schermer KAV Hollan...JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Thijs de Bouter Almere `81 JC 11,07 --- 573
2 Sven Hazenoot AV De Spartaan JC 10,51 --- 547
3 Luuk Meesters KAV Hollan...JC Team 1 9,85 --- 515
4 Merlijn van der Lans AV De Spartaan JC 9,63 --- 0
5 Benjamin van Altena Phanos JC Team 1 9,53 8,82 500
6 Joep Noordhoek KAV Hollan...JC Team 1 7,67 --- 0
7 Joey Janse AV Startbaan JC 6,81 --- 355
8 Daan van der Wees Phanos JC Team 2 6,68 --- 347
9 Thom Uittenbosch Almere `81 JC 6,31 --- 0
10 Quincy Greer Phanos JC Team 3 5,66 --- 285
11 Rik Apeldoorn KAV Hollan...JC Team 2 5,52 --- 276
12 Jordy Blesgraaf AV Suomi JC 5,21 --- 255
13 Morris van Lienden AV Aalsmeer JC 4,76 --- 225
14 Bas van der Laan AV Aalsmeer JC 4,68 --- 0
Tobias van der Wardt Phanos JC Team 1 DNS 7,30 0
Tristan de Vré Phanos JC Team 2 DNS --- 0
Dex Radsma AV Startbaan JC DNS --- 0
Koen Herni AV Haarlem JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Willem Olsthoorn AV De Spartaan JC 1,60 --- 702
2 Merlijn van der Lans AV De Spartaan JC 1,50 --- 0
3 Jelani James Phanos JC Team 1 1,45 1,35 582
4 Tenko van der Kuip Phanos JC Team 1 1,45 --- 0
5 Joep Noordhoek KAV Hollan...JC Team 1 1,45 --- 582
5 Thijs de Bouter Almere `81 JC 1,45 --- 582
7 Raphael Winkel KAV Hollan...JC Team 1 1,35 --- 0
8 Daan Schuirink Phanos JC Team 3 1,25 --- 426
8 Gregory t Hoen AV Aalsmeer JC 1,25 --- 426
10 Graeme t Hoen AV Aalsmeer JC 1,25 --- 0
11 Jordy Blesgraaf AV Suomi JC 1,15 --- 352
Cedric van Esveld Phanos JC Team 2 DNS --- 0
Jeroen van Maasacker AV Startbaan JC DNS --- 0
Chris Schermer KAV Hollan...JC Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Guus Tulen AV De Spartaan JC 5,47 --- 712
2 Keitharo ...sterwolde Almere `81 JC 5,27 --- 674
3 Sjoerd van der Sel KAV Hollan...JC Team 1 5,12 --- 644
4 Julian van Meggelen AV De Spartaan JC 4,95 --- 0
5 Ids Hengstmangers KAV Hollan...JC Team 1 4,74 --- 0
6 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer JC 4,46 4,25 510
7 Michel Laanbroek KAV Hollan...JC Team 2 4,34 --- 486
8 Tenko van der Kuip Phanos JC Team 1 4,32 --- 482
9 Ben Combee Phanos JC Team 1 4,17 --- 0
10 Stijn Melchers AV Suomi JC 4,03 --- 424
11 Zeger Hapels AV Aalsmeer JC 3,96 --- 0
12 Quincy Greer Phanos JC Team 3 3,75 --- 368
13 Daan van der Wees Phanos JC Team 2 3,73 --- 364
14 Benjamin v... den Berg AV Startbaan JC 3,63 --- 344
15 Ian Beekman Almere `81 JC 3,34 --- 0
Dex Radsma AV Startbaan JC DNS --- 0
Simon Vriesema AV Haarlem JC DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Justin Labrijn Almere `81 JD Team 1 11,28 -3.5 m/s10,72 574
2 Russell Plet Almere `81 JD Team 1 11,76 -3.5 m/s11,95 501
3 Yohannes Hiensch Phanos JD Team 1 11,86 -3.5 m/s11,69 487
4 Franklyn Nwanaforo Phanos JD Team 1 12,07 -3.5 m/s11,73 458
5 Gijs Jansen AV De Spartaan JD 12,11 -3.5 m/s11,55 452
6 Noah Larsson Phanos JD Team 2 12,17 -3.5 m/s11,70 444
7 Daniël Erbe Gomez Phanos JD Team 1 12,24 -3.5 m/s11,70 0
8 Perry Severijnse Almere `81 JD Team 1 12,64 -3.5 m/s12,01 0
9 Jeroen Out AV Haarlem JD 12,68 -3.7 m/s--- 379
10 Sami Filal AV Startba...JD Team 1 12,71 -3.7 m/s--- 375
11 Marnix Hettema AV De Spartaan JD 12,72 -2.6 m/s12,30 374
12 Olek Smits Phanos JD Team 3 12,74 -2.6 m/s--- 371
13 Daniel Sleiman KAV Holland JD 12,79 -3.7 m/s--- 365
14 Finn Damhoff AV Haarlem JD 12,84 -3.7 m/s--- 359
15 Luc Nelstein Phanos JD Team 3 12,88 -2.6 m/s--- 354
16 Rens Bant AV Suomi JD Team 2 12,99 -3.7 m/s--- 341
17 Niek Starreveld Almere `81 JD Team 3 13,05 -3.2 m/s--- 334
18 Junior Roh...c Raalte AV Suomi JD Team 2 13,19 -3.7 m/s--- 318
19 Joel Brandsma Almere `81 JD Team 2 13,20 -3.2 m/s--- 317
20 Pepijn Klinkert AV Startba...JD Team 1 13,29 -3.7 m/s--- 306
21 Wessel Ekelmans Almere `81 JD Team 4 13,30 -3.2 m/s--- 305
22 Bas van Groenestein Almere `81 JD Team 2 13,35 -3.2 m/s--- 300
23 Martijn Mulder Almere `81 JD Team 3 13,36 -3.2 m/s--- 298
24 Max Guichard AV Startba...JD Team 2 13,95 -2.6 m/s--- 235
25 Justin de Groot AV De Spartaan JD 13,95 -2.6 m/s13,20 0
26 Freek Tax AV Suomi JD Team 1 14,03 -3.7 m/s--- 227
27 Jasper Zaagsma AV Suomi JD Team 2 14,43 -2.6 m/s13,37 0
28 Boet Bruggink Phanos JD Team 2 14,54 -2.6 m/s--- 177
29 Jesper Heesters Almere `81 JD Team 3 14,96 -3.2 m/s--- 0
30 Youp Grundel Almere `81 JD Team 4 15,01 -3.7 m/s--- 134
31 Robin Staal KAV Holland JD 15,05 -3.7 m/s--- 131
32 Noah Hartog AV Haarlem JD 15,58 -3.7 m/s--- 0
33 Luca Prins Almere `81 JD Team 4 15,62 -3.2 m/s--- 0
James van ...ckevorsel Phanos JD Team 3 DNS --- 0
Milan ten Hacken AV Suomi JD Team 1 DNF --- 0
Sem Jongenburger Phanos JD Team 2 DNF --- 0
Alfredo Dirksen KAV Holland JD DNF --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Max van Liempdt Almere `81 JD Team 1 3:06,05 3:16,00 649
2 Maël Plasschaert Almere `81 JD Team 1 3:06,89 3:05,90 643
3 Yohannes Hiensch Phanos JD Team 1 3:09,53 3:11,00 622
4 Anthon Croockewit Phanos JD Team 1 3:17,28 3,15 565
5 Tim Weber Almere `81 JD Team 2 3:18,26 3:22,35 558
6 Djimon de Groot Almere `81 JD Team 1 3:18,55 3:20,00 0
7 Eyoël Hiensch Phanos JD Team 1 3:22,10 3:21,00 0
8 Fedor Musil Phanos JD Team 2 3:23,84 3:30,00 519
9 Roan Bijlmer Phanos JD Team 2 3:34,11 3:30,00 454
10 Rick van Heezik Almere `81 JD Team 2 3:35,49 --- 446
11 Jarique Hazel AV De Spartaan JD 3:35,75 3:40,36 444
12 Bas van Groenestein Almere `81 JD Team 2 3:39,28 --- 0
13 Tom Schutterop AV Startba...JD Team 2 3:41,13 --- 413
14 Sven Tesselaar AV Suomi JD Team 1 3:42,94 --- 403
15 Ezequiel Bolsman Phanos JD Team 3 3:43,80 --- 398
16 Lauran van Wunnik Phanos JD Team 3 3:47,13 --- 380
17 Benedict van Erp KAV Holland JD 3:48,12 --- 375
18 Dimitris Nieuwland Phanos JD Team 3 3:50,18 --- 0
19 Bryan Kaak AV De Spartaan JD 3:50,73 3:59,24 361
20 Yannick Vollaard KAV Holland JD 3:50,99 --- 360
21 Willem van Leeuwen KAV Holland JD 3:51,67 --- 0
22 Sem Brandes Almere `81 JD Team 3 3:55,36 --- 338
23 Justin de Groot AV De Spartaan JD 3:56,29 3:53,58 0
24 Jesse Elmers AV Startba...JD Team 1 3:59,23 --- 319
25 Tijn Challa AV Haarlem JD 4:20,51 --- 224
26 Hessel de Bock Almere `81 JD Team 3 4:22,76 --- 215
27 Tijmen Veldman AV Startba...JD Team 1 4:26,32 --- 201
28 Koen de Jong AV Suomi JD Team 2 4:27,50 4:20,25 196
29 Stijn Prent Almere `81 JD Team 4 4:32,68 --- 177
30 Luca Prins Almere `81 JD Team 4 4:34,73 --- 169
31 Noah Hartog AV Haarlem JD 4:43,29 --- 138
Lucas van Haren AV Suomi JD Team 1 DNS --- 0
Melcher Smit AV Startba...JD Team 2 DNS --- 0
Daniel de Vries AV Haarlem JD DNS --- 0
Daniel Dammers Almere `81 JD Team 4 DNS --- 0
Finn Hermens Almere `81 JD Team 3 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jamie Sesay Almere `81 JD Team 1 15,26 -4.1 m/s15,45 381
2 Milan ten Hacken AV Suomi JD Team 1 15,29 -2.5 m/s--- 379
3 Lucius Bout Phanos JD Team 1 15,37 -4.1 m/s14,81 373
4 Justin Labrijn Almere `81 JD Team 1 15,38 -4.1 m/s14,58 372
5 Jeen Hammink Phanos JD Team 1 15,44 -4.1 m/s15,18 367
6 Vincent Mook Almere `81 JD Team 3 16,06 -3.5 m/s--- 322
7 Eyoël Hiensch Phanos JD Team 1 16,43 -4.1 m/s15,42 0
8 Bradley Daniels Almere `81 JD Team 1 16,50 -3.5 m/s--- 0
9 Kim Alofsen AV Startba...JD Team 1 16,54 -2.5 m/s--- 289
10 Bas van Groenestein Almere `81 JD Team 2 16,76 -3.5 m/s--- 275
11 Fedor Musil Phanos JD Team 2 16,97 -4.1 m/s16,46 262
12 Matthijs Valten AV De Spartaan JD 17,06 -4.1 m/s17,52 256
13 Luciën Moritz Almere `81 JD Team 2 17,32 -3.5 m/s--- 240
14 Adriaan Fornerod KAV Holland JD 17,48 -2.5 m/s--- 230
15 Tijn Kauffman AV De Spartaan JD 17,53 -4.1 m/s17,05 228
16 Lauran van Wunnik Phanos JD Team 3 17,55 -4.7 m/s--- 226
17 Finn Damhoff AV Haarlem JD 17,56 -2.5 m/s--- 226
18 Junior Roh...c Raalte AV Suomi JD Team 2 17,72 -4.7 m/s--- 216
19 Olek Smits Phanos JD Team 3 17,90 -4.7 m/s--- 206
20 Bart Kneppers AV Suomi JD Team 1 18,26 -4.7 m/s--- 186
21 Ruben-Esli Bojcic AV Startba...JD Team 1 18,52 -2.5 m/s--- 172
22 Lucas Weber KAV Holland JD 18,56 -2.5 m/s--- 170
23 Jesper Heesters Almere `81 JD Team 3 19,06 -3.5 m/s--- 145
24 Sem Brandes Almere `81 JD Team 3 19,16 -3.5 m/s--- 0
25 Sid van Houten KAV Holland JD 19,29 -2.5 m/s--- 0
26 Bryan Kaak AV De Spartaan JD 19,52 -4.7 m/s21,70 0
27 Fabian Vugts AV Startba...JD Team 2 19,56 -4.7 m/s--- 120
28 Tijn Challa AV Haarlem JD 19,92 -3.5 m/s--- 104
29 Tijs de Kroon AV Haarlem JD 26,01 -2.5 m/s--- 0
Sem Jongenburger Phanos JD Team 2 DNF --- 0
James van ...ckevorsel Phanos JD Team 3 DNF --- 0
Tycho van Velzen Almere `81 JD Team 4 DNF --- 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Phanos JD Team 1 (4x80m) Phanos - JJD 4 44,09 585
2 Almere `81 JD Team 1 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 44,72 511
2 Almere `81 JD Team 2 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 45,52 530
4 Phanos JD Team 2 (4x80m) Phanos - JJD 4 46,05 461
4 AV Startbaan JD Team 1 (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 47,28 467
6 Almere `81 JD Team 3 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 47,93 445
6 AV Suomi JD Team 1 (4x80m) AV Suomi - JJD 4 47,93 445
8 KAV Holland JD (4x80m) KAV Holland - JJD 4 50,37 367
9 Phanos JD Team 3 (4x80m) Phanos - JJD 4 51,05 346
10 AV Haarlem JD (4x80m) AV Haarlem - JJD 4 55,19 233
11 AV De Spartaan JD (4x80m) AV De Spartaan - JJD 4 1:03,88 42
12 Almere `81 JD Team 4 (4x80m) Almere `81 - JJD 4 DNS 0
12 AV Startbaan JD Team 2 (4x80m) AV Startbaan - JJD 4 DNS 0
12 AV Suomi JD Team 2 (4x80m) AV Suomi - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Vincent Mook Almere `81 JD Team 3 19,92 --- 305
2 Demy River Wit Phanos JD Team 1 19,67 16,59 301
3 Rens Bant AV Suomi JD Team 2 16,33 --- 235
4 Stijn Hooijman AV De Spartaan JD 15,61 --- 220
5 Lucas van Haren AV Suomi JD Team 1 15,40 --- 216
6 Daniël Erbe Gomez Phanos JD Team 1 15,13 12,96 0
7 Russell Plet Almere `81 JD Team 1 14,95 --- 206
8 Jasper Zaagsma AV Suomi JD Team 2 14,76 --- 0
9 Perry Severijnse Almere `81 JD Team 1 14,49 --- 0
10 Joel Brandsma Almere `81 JD Team 2 14,11 --- 188
11 Tijmen Veldman AV Startba...JD Team 1 13,99 --- 185
12 Louwrens Louwerse AV Startba...JD Team 2 13,68 --- 178
13 Wessel Ekelmans Almere `81 JD Team 4 13,67 --- 178
14 Martijn van de Laar KAV Holland JD 13,54 --- 175
15 Thijs van Rijn AV De Spartaan JD 13,04 --- 0
16 Ezequiel Bolsman Phanos JD Team 3 12,68 --- 155
17 Hessel de Bock Almere `81 JD Team 3 11,75 --- 0
18 Irmin Flach KAV Holland JD 10,78 --- 0
19 Storm Stulemeijer Phanos JD Team 3 10,33 --- 0
20 Boet Bruggink Phanos JD Team 2 9,10 --- 64
21 Tijn Challa AV Haarlem JD 8,90 --- 59
22 Roan Bijlmer Phanos JD Team 2 8,13 --- 0
23 Thijmen de Koning AV Haarlem JD 5,63 --- 0
Tom Schutterop AV Startba...JD Team 2 DNS --- 0
Tycho van Velzen Almere `81 JD Team 4 DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Erick Könst AV Haarlem JD 9,64 --- 505
2 Mick Baldew Phanos JD Team 1 9,38 9,49 492
3 Matthijs Valten AV De Spartaan JD 8,88 --- 467
4 Demy River Wit Phanos JD Team 1 8,83 8,79 0
5 Thijs van Rijn AV De Spartaan JD 8,14 --- 0
6 Perry Severijnse Almere `81 JD Team 1 8,13 --- 428
7 Rick van Heezik Almere `81 JD Team 2 7,33 --- 384
8 Jort Monteban Almere `81 JD Team 2 6,90 --- 0
9 Christiaan Zandstra KAV Holland JD 6,77 --- 352
10 Freek Tax AV Suomi JD Team 1 6,62 --- 343
11 Sami Filal AV Startba...JD Team 1 5,85 --- 297
12 Sven Tesselaar AV Suomi JD Team 1 5,83 --- 0
13 Bradley Daniels Almere `81 JD Team 1 5,61 --- 0
14 Bommel Wijnveldt Phanos JD Team 3 5,58 --- 279
15 Sylvain Kramer Phanos JD Team 2 5,40 --- 268
16 Thijmen de Koning AV Haarlem JD 5,22 --- 0
17 Boet Bruggink Phanos JD Team 2 5,11 --- 0
18 Casper van Kempen Phanos JD Team 3 5,06 --- 0
19 Sem Brandes Almere `81 JD Team 3 4,95 --- 238
20 Jasper Zaagsma AV Suomi JD Team 2 4,94 --- 237
21 Youp Grundel Almere `81 JD Team 4 4,85 --- 231
22 Martijn Mulder Almere `81 JD Team 3 4,71 --- 0
23 Fabian Vugts AV Startba...JD Team 2 4,65 --- 217
24 Mathijs Gebe KAV Holland JD 4,48 --- 0
25 Stijn Prent Almere `81 JD Team 4 3,44 --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lucius Bout Phanos JD Team 1 1,40 1,35 541
1 Jamie Sesay Almere `81 JD Team 1 1,40 --- 541
3 Jesse Elmers AV Startba...JD Team 1 1,35 --- 499
3 Erick Könst AV Haarlem JD 1,35 --- 499
3 Luciën Moritz Almere `81 JD Team 2 1,35 --- 499
6 Mick Baldew Phanos JD Team 1 1,30 1,35 0
7 Govanni Cozijn AV De Spartaan JD 1,30 --- 462
8 Christiaan Barens AV Suomi JD Team 1 1,25 --- 426
9 Djimon de Groot Almere `81 JD Team 1 1,25 1,20 0
10 Niek Starreveld Almere `81 JD Team 3 1,25 --- 426
11 Lucas van Haren AV Suomi JD Team 1 1,20 --- 0
11 Jesper Heesters Almere `81 JD Team 3 1,20 --- 0
13 Wessel Ekelmans Almere `81 JD Team 4 1,20 --- 389
14 Lauran van Wunnik Phanos JD Team 3 1,15 --- 0
15 Luc Nelstein Phanos JD Team 3 1,15 --- 352
16 Jort Monteban Almere `81 JD Team 2 1,15 --- 0
17 Daniel de Vries AV Haarlem JD 1,10 --- 0
18 Sid van Houten KAV Holland JD 1,10 --- 316
19 Rens Bant AV Suomi JD Team 2 1,05 --- 279
20 Robin Staal KAV Holland JD 1,00 --- 0
Sylvain Kramer Phanos JD Team 2 DNS --- 0
Melcher Smit AV Startba...JD Team 2 DNS --- 0
Bas Fransen AV De Spartaan JD DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jeen Hammink Phanos JD Team 1 4,42 4,33 502
2 Max van Liempdt Almere `81 JD Team 1 4,41 --- 500
3 Franklyn Nwanaforo Phanos JD Team 1 4,37 4,49 0
4 Noah Larsson Phanos JD Team 2 4,24 --- 466
5 Gijs Jansen AV De Spartaan JD 4,16 --- 450
6 Jeroen Out AV Haarlem JD 4,05 --- 428
7 Christiaan Barens AV Suomi JD Team 1 4,02 --- 422
8 Joel Brandsma Almere `81 JD Team 2 3,99 --- 416
9 Bart Kneppers AV Suomi JD Team 1 3,98 --- 0
10 Christiaan Zandstra KAV Holland JD 3,93 --- 404
11 Roan Bijlmer Phanos JD Team 2 3,90 --- 0
12 Erick Könst AV Haarlem JD 3,85 --- 0
13 Tijn Kauffman AV De Spartaan JD 3,80 --- 0
14 Kim Alofsen AV Startba...JD Team 1 3,76 --- 370
15 Adriaan Fornerod KAV Holland JD 3,75 --- 0
16 Tim Weber Almere `81 JD Team 2 3,71 --- 0
17 Martijn Mulder Almere `81 JD Team 3 3,69 --- 356
18 Pepijn Klinkert AV Startba...JD Team 1 3,55 --- 0
19 Dimitris Nieuwland Phanos JD Team 3 3,53 --- 324
20 Tom Schutterop AV Startba...JD Team 2 3,44 --- 306
21 Koen de Jong AV Suomi JD Team 2 3,41 --- 300
22 Bommel Wijnveldt Phanos JD Team 3 3,29 --- 0
23 Jamie Sesay Almere `81 JD Team 1 3,27 --- 0
24 Finn Hermens Almere `81 JD Team 3 3,03 --- 0
25 Daniel Dammers Almere `81 JD Team 4 2,89 --- 196
26 Luca Prins Almere `81 JD Team 4 2,82 --- 0
27 Louwrens Louwerse AV Startba...JD Team 2 2,66 --- 0



Meisjes Junior C - 150 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lara Owobowale AV De Spar...MC Team 1 19,92 -3.0 m/s19,44 626
2 Anne-Wil v...Werkhoven AV De Spar...MC Team 1 20,40 -3.0 m/s20,08 583
3 Megan de Ruiter AV Startbaan MC 20,55 -3.2 m/s--- 570
4 Isa Bijlsma Almere `81 MC Team 1 21,01 -3.0 m/s20,99 531
5 Sarah van Ekeris KAV Hollan...MC Team 1 21,44 -3.0 m/s20,90 496
6 Rachel van der Veek AV De Spar...MC Team 1 21,48 -0.3 m/s21,64 0
7 Julia Arlotti KAV Hollan...MC Team 1 21,84 -3.0 m/s21,09 465
8 Kim Gaus AV De Spar...MC Team 2 22,04 -0.3 m/s21,85 450
9 Jerrely Bartelink Almere `81 MC Team 1 22,27 -3.0 m/s21,00 433
10 Sofia Bouwmeester KAV Hollan...MC Team 1 22,29 -0.3 m/s21,80 0
11 Anisha Kanhai AV Startbaan MC 22,36 -4.3 m/s--- 427
12 Marthe Welkzijn Phanos MC Team 1 22,47 -3.2 m/s--- 419
13 Lotte van der Strate AV De Spar...MC Team 2 22,48 -4.3 m/s22,73 418
14 Milou Overbeek Almere `81 MC Team 1 22,55 -0.3 m/s21,20 0
15 Anick Willems Phanos MC Team 1 22,57 -3.2 m/s--- 411
16 Micky Bek AV Aalsmeer MC 23,02 -4.6 m/s--- 380
17 Mette Drenth AV Suomi MC 23,28 -4.6 m/s--- 362
18 Charlotte van Acker KAV Hollan...MC Team 2 23,46 -4.3 m/s--- 350
19 Mette Lacroix Almere `81 MC Team 2 23,53 -0.3 m/s22,00 346
20 Sophie Koot AV De Spar...MC Team 2 24,11 -4.3 m/s22,06 0
21 Sietske de Bruin AV Aalsmeer MC 24,33 -4.6 m/s--- 295
22 Renee Zwijnenburg AV Startbaan MC 24,71 -4.3 m/s--- 0
23 Charlotte Veen KAV Hollan...MC Team 2 25,32 -4.3 m/s22,50 236
24 Julia Hoekstra AV Aalsmeer MC 27,55 -4.6 m/s--- 0
Roos Schotanus KAV Hollan...MC Team 2 DNS 21,90 0
Hannah van Leeuwen Phanos MC Team 2 DNF --- 0
Miroe Ondaan Phanos MC Team 2 DNF --- 0
Wafae Hammoudi AV Haarlem MC DNF --- 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Robin Dreyling Almere `81 MC Team 1 2:28,50 2:27,82 574
2 Rosalie Breems KAV Hollan...MC Team 1 2:31,39 2:32,80 546
3 Eveline de Jong AV De Spar...MC Team 1 2:32,98 2:31,64 531
4 Hannah Olsthoorn AV De Spar...MC Team 1 2:35,08 2:36,03 512
5 Anna Consten AV De Spar...MC Team 1 2:39,06 2:42,40 0
6 Doortje Roodenburg AV De Spar...MC Team 2 2:40,30 2:44,13 466
7 Lotte Zethof AV Aalsmeer MC 2:41,65 --- 455
8 Nikki Taag KAV Hollan...MC Team 1 2:41,76 2:41,55 454
9 Annemijn Warmerdam AV De Spar...MC Team 2 2:43,99 2:41,93 436
10 Inez Bernard KAV Hollan...MC Team 1 2:46,16 --- 0
11 Lotte Jansen AV Aalsmeer MC 2:46,60 --- 415
12 Isa van Heezik Almere `81 MC Team 1 2:46,69 2:39,16 414
13 Lotte van der Strate AV De Spar...MC Team 2 2:49,05 2:51,43 0
14 Anick Willems Phanos MC Team 1 2:49,76 --- 391
15 Machteld Hammink Phanos MC Team 1 2:49,91 --- 390
16 Lisan ten Hove Almere `81 MC Team 1 2:50,80 2:50,75 0
17 Julia Cra...n Bogaart AV Startbaan MC 2:55,88 --- 347
18 Jenna Zaagsma AV Suomi MC 2:58,12 3:06,58 331
19 Maud de Wit KAV Hollan...MC Team 2 3:05,91 2:40,00 280
20 Nikki van Herwaarden Phanos MC Team 2 3:06,82 --- 274
21 Ella Cram...n Bogaart AV Startbaan MC 3:15,89 --- 221
22 Melle Jonker AV Aalsmeer MC 3:24,03 --- 0
23 Gabrielle Huizenga Almere `81 MC Team 2 3:41,98 3:30,28 91
Madeleine ...ijmaijers Phanos MC Team 2 DNS --- 0
Marit Visser KAV Hollan...MC Team 2 DNS 2:50,00 0
Noëly Baan Phanos MC Team 1 DNF --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Lara Owobowale AV De Spar...MC Team 1 12,44 -3.4 m/s11,88 650
2 Robina Negenman KAV Hollan...MC Team 1 13,14 -3.4 m/s12,50 572
3 Rosalie Breems KAV Hollan...MC Team 1 13,26 -3.4 m/s12,40 560
4 Ellis Huistra Phanos MC Team 1 13,80 -1.9 m/s--- 507
5 Hieke Böhm AV De Spar...MC Team 1 13,91 -3.4 m/s12,66 496
6 Rachel van der Veek AV De Spar...MC Team 1 14,13 -3.4 m/s13,63 0
7 Marie Visser AV Startbaan MC 14,44 -1.9 m/s--- 448
8 Sarah van Ekeris KAV Hollan...MC Team 1 14,70 -3.4 m/s13,61 0
9 Tess Steehouwer Almere `81 MC Team 1 15,18 -3.4 m/s14,70 387
10 Mette Elgersma AV Haarlem MC 15,52 -6.4 m/s--- 361
11 Jente van den Bergh Phanos MC Team 2 15,65 -1.9 m/s--- 352
12 Sietske de Bruin AV Aalsmeer MC 16,02 -6.4 m/s--- 325
13 Machteld Hammink Phanos MC Team 1 16,26 -6.4 m/s--- 308
14 Lotte Zethof AV Aalsmeer MC 16,45 -6.4 m/s--- 295
15 Marise Ravelli Almere `81 MC Team 1 16,47 -2.9 m/s17,50 294
16 Kiki Chris... Banning AV De Spar...MC Team 2 16,64 -3.4 m/s15,43 283
17 Lara Cram...n Bogaart AV Startbaan MC 16,68 -1.9 m/s--- 280
18 Doortje Roodenburg AV De Spar...MC Team 2 16,75 -2.9 m/s16,44 276
19 Lisan ten Hove Almere `81 MC Team 1 17,32 -2.9 m/s16,50 0
20 Charlotte van Acker KAV Hollan...MC Team 2 17,66 -2.9 m/s--- 220
21 Marthe Welkzijn Phanos MC Team 1 18,08 -6.4 m/s--- 0
22 Anne Zuiderduin AV Suomi MC 18,18 -6.4 m/s--- 191
23 Jenna Zaagsma AV Suomi MC 18,32 -2.9 m/s16,85 183
24 Julia Wit KAV Hollan...MC Team 2 18,65 -2.9 m/s16,00 166
25 Lotte van der Strate AV De Spar...MC Team 2 19,35 -2.9 m/s18,97 0
26 Melle Jonker AV Aalsmeer MC 19,50 -6.4 m/s--- 0
Nikki van Herwaarden Phanos MC Team 2 DNF --- 0
Giulia Battifoglia Phanos MC Team 2 DNF --- 0
Sofie Ott de Vries AV Startbaan MC DNF --- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 KAV Holland MC Team 1 (4x80m) KAV Holland - MJC 4 41,93 676
2 AV De Spartaan MC Team 1 (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 42,09 669
3 AV Startbaan MC (4x80m) AV Startbaan - MJC 4 42,43 654
4 Almere `81 MC Team 1 (4x80m) Almere `81 - MJC 4 43,39 564
5 Almere `81 MC Team 2 (4x80m) Almere `81 - MJC 4 45,28 539
6 Phanos MC Team 2 (4x80m) Phanos - MJC 4 45,69 524
7 AV De Spartaan MC Team 2 (4x80m) AV De Spartaan - MJC 4 46,75 486
8 AV Aalsmeer MC (4x80m) AV Aalsmeer - MJC 4 47,25 468
9 Phanos MC Team 1 (4x80m) Phanos - MJC 4 DQ 0
9 AV Haarlem MC (4x80m) AV Haarlem - MJC 0 DNS 0
9 AV Suomi MC (4x80m) AV Suomi - MJC 0 DNS 0
9 Phanos MC Team 3 (4x80m) Phanos - MJC 0 DNS 0
9 KAV Holland MC Team 2 (4x80m) KAV Holland - MJC 4 DNF 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Lara Owobowale AV De Spar...MC Team 1 33,15 --- 543
2 Robina Negenman KAV Hollan...MC Team 1 29,37 --- 485
3 Hieke Böhm AV De Spar...MC Team 1 26,09 --- 0
4 Annemijn Warmerdam AV De Spar...MC Team 2 23,35 --- 385
5 Lisan ten Hove Almere `81 MC Team 1 22,33 --- 367
6 Emmelie Klooster Phanos MC Team 1 22,10 --- 363
7 Julia Cra...n Bogaart AV Startbaan MC 20,38 --- 331
8 Joël Langelaan AV De Spar...MC Team 2 19,21 --- 0
9 Shanella Bleecke Almere `81 MC Team 1 18,54 --- 0
10 Micky Bek AV Aalsmeer MC 18,47 --- 294
11 Noëly Baan Phanos MC Team 1 17,35 --- 0
12 Mette Elgersma AV Haarlem MC 16,84 --- 261
13 Anne Zuiderduin AV Suomi MC 16,04 --- 244
14 Laura te Brake AV Startbaan MC 15,20 --- 0
15 Charlotte van Acker KAV Hollan...MC Team 2 13,66 --- 192
16 Misha Oberski Phanos MC Team 2 13,59 --- 190
17 Sofia Bouwmeester KAV Hollan...MC Team 1 12,64 --- 0
18 Lisa Kraan AV Aalsmeer MC 10,28 --- 0



Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Shanella Bleecke Almere `81 MC Team 1 28,69 --- 454
2 Annika Klooster Phanos MC Team 1 26,40 --- 418
3 Robina Negenman KAV Hollan...MC Team 1 25,69 --- 406
4 Anna Consten AV De Spar...MC Team 1 22,96 --- 360
5 Shana van Vuuren AV De Spar...MC Team 1 20,70 --- 0
6 Julia Arlotti KAV Hollan...MC Team 1 19,50 --- 0
7 Joël Langelaan AV De Spar...MC Team 2 17,71 --- 263
8 Nadiya Moumouni Almere `81 MC Team 2 17,20 --- 253
9 Isa van Heezik Almere `81 MC Team 1 17,10 --- 0
10 Misha Oberski Phanos MC Team 2 16,50 --- 239
11 Sophie Koot AV De Spar...MC Team 2 15,35 --- 0
12 Anne Zuiderduin AV Suomi MC 13,85 --- 182
13 Laura te Brake AV Startbaan MC 12,51 --- 151
14 Julia Wit KAV Hollan...MC Team 2 11,62 --- 130
15 Julia Hoekstra AV Aalsmeer MC 11,56 --- 128
16 Ella Cram...n Bogaart AV Startbaan MC 11,51 --- 0
17 Nikki van Herwaarden Phanos MC Team 2 11,10 --- 0
18 Lisa Kraan AV Aalsmeer MC 9,90 --- 0
Wafae Hammoudi AV Haarlem MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Shanella Bleecke Almere `81 MC Team 1 10,70 --- 556
2 Shana van Vuuren AV De Spar...MC Team 1 9,42 --- 494
3 Julia Arlotti KAV Hollan...MC Team 1 8,90 --- 468
4 Joël Langelaan AV De Spar...MC Team 2 8,88 --- 467
5 Micky Bek AV Aalsmeer MC 7,95 --- 418
6 Aisha Osman-Dualeh AV De Spar...MC Team 1 7,65 --- 0
7 Nadiya Moumouni Almere `81 MC Team 2 7,63 --- 401
8 Mette Lacroix Almere `81 MC Team 2 7,62 --- 0
9 Annika Klooster Phanos MC Team 1 7,38 --- 387
10 Isa Bijlsma Almere `81 MC Team 1 7,08 --- 0
11 Inez Bernard KAV Hollan...MC Team 1 7,00 --- 0
12 Yrsa Rademaker AV Aalsmeer MC 6,72 --- 0
13 Misha Oberski Phanos MC Team 2 6,49 --- 336
14 Femke Daan AV De Spar...MC Team 2 6,39 --- 0
15 Laura te Brake AV Startbaan MC 6,05 --- 309
16 Charlotte Veen KAV Hollan...MC Team 2 5,68 --- 286
Emmelie Klooster Phanos MC Team 1 DNS --- 0
Giulia Battifoglia Phanos MC Team 2 DNS --- 0
Wafae Hammoudi AV Haarlem MC DNS --- 0
Sofie Ott de Vries AV Startbaan MC DQ --- 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Eveline de Jong AV De Spar...MC Team 1 1,55 --- 663
2 Anne-Wil v...Werkhoven AV De Spar...MC Team 1 1,55 --- 0
3 Sofia Bouwmeester KAV Hollan...MC Team 1 1,50 --- 623
4 Fay Witte KAV Hollan...MC Team 1 1,45 --- 0
5 Tess Steehouwer Almere `81 MC Team 1 1,45 --- 582
6 Renee Zwijnenburg AV Startbaan MC 1,40 --- 0
7 Marie Visser AV Startbaan MC 1,40 --- 541
8 Annika Klooster Phanos MC Team 1 1,35 --- 499
9 Marise Ravelli Almere `81 MC Team 1 1,35 --- 0
10 Britt Schraven Almere `81 MC Team 2 1,35 --- 499
10 Kiki Chris... Banning AV De Spar...MC Team 2 1,35 --- 499
12 Femke Daan AV De Spar...MC Team 2 1,35 --- 0
13 Mette Drenth AV Suomi MC 1,30 --- 462
13 Mette Elgersma AV Haarlem MC 1,30 --- 462
13 Lotte Jansen AV Aalsmeer MC 1,30 --- 462
16 Julia Wit KAV Hollan...MC Team 2 1,25 --- 426
17 Yrsa Rademaker AV Aalsmeer MC 1,20 --- 0
18 Jenna Zaagsma AV Suomi MC 1,15 --- 0
Emmelie Klooster Phanos MC Team 1 DNS --- 0
Miroe Ondaan Phanos MC Team 2 DNS --- 0
Giulia Battifoglia Phanos MC Team 2 DNS --- 0
Marit Visser KAV Hollan...MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Anne-Wil v...Werkhoven AV De Spar...MC Team 1 5,17 --- 654
2 Fay Witte KAV Hollan...MC Team 1 5,04 --- 629
3 Nikki Taag KAV Hollan...MC Team 1 4,77 --- 0
4 Ellis Huistra Phanos MC Team 1 4,63 --- 546
5 Tess Steehouwer Almere `81 MC Team 1 4,53 --- 525
6 Aisha Osman-Dualeh AV De Spar...MC Team 1 4,51 --- 0
7 Kim Gaus AV De Spar...MC Team 2 4,39 --- 496
8 Megan de Ruiter AV Startbaan MC 4,29 --- 476
9 Jerrely Bartelink Almere `81 MC Team 1 4,09 --- 0
10 Mette Drenth AV Suomi MC 4,07 --- 432
11 Jente van den Bergh Phanos MC Team 2 3,86 --- 390
12 Sophie Koot AV De Spar...MC Team 2 3,85 --- 0
13 Maud de Wit KAV Hollan...MC Team 2 3,82 --- 382
14 Hannah van Leeuwen Phanos MC Team 2 3,80 --- 0
14 Anisha Kanhai AV Startbaan MC 3,80 --- 0
16 Britt Schraven Almere `81 MC Team 2 3,67 --- 352
17 Noëly Baan Phanos MC Team 1 3,65 --- 0
18 Merel Woudstra Almere `81 MC Team 2 3,54 --- 0
19 Melle Jonker AV Aalsmeer MC 3,42 --- 302
20 Lisa Kraan AV Aalsmeer MC 3,17 --- 0
Roos Schotanus KAV Hollan...MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nimah Lommerse AV De Spar...MD Team 1 8,88 -5.6 m/s8,52 572
2 Jade Vrij Phanos MD Team 1 8,93 -5.6 m/s8,75 562
3 Roxy Ramars AV De Spar...MD Team 1 9,04 -5.6 m/s8,74 541
4 Miro Vlasman Phanos MD Team 1 9,06 -5.6 m/s8,72 537
5 Romee van Dam AV Startba...MD Team 1 9,12 -3.4 m/s--- 526
6 Jelena Storm Almere `81 MD Team 1 9,20 -5.6 m/s8,71 512
7 Erie de Co...Delwijnen AV Suomi MD 9,21 -5.6 m/s9,08 510
8 Michelle Elferink Almere `81 MD Team 1 9,26 -5.6 m/s8,81 501
9 Celista Ruchtie Almere `81 MD Team 3 9,38 -5.2 m/s--- 480
9 Dilay Yandi Almere `81 MD Team 2 9,38 -5.2 m/s--- 480
11 Shera Bleeker Almere `81 MD Team 1 9,43 -3.9 m/s--- 0
12 Lourdes Vos KAV Holland MD 9,47 -3.4 m/s--- 464
13 Jamelia Mijnals Almere `81 MD Team 2 9,49 -5.2 m/s--- 461
14 Cristina ...ttifoglia Phanos MD Team 2 9,57 -3.9 m/s9,30 447
14 Babs Koeman AV Haarlem MD 9,57 -3.9 m/s--- 447
16 Suzanne van Oers AV De Spar...MD Team 2 9,66 -3.9 m/s9,68 432
17 Käthe Korfmann Phanos MD Team 2 9,72 -3.9 m/s9,46 422
18 Liyanne Molenaar AV Suomi MD 9,80 -5.6 m/s9,17 409
19 Annika ten Wolde KAV Holland MD 9,83 -3.9 m/s--- 405
20 Felicia Gilliad AV Startba...MD Team 1 9,88 -3.4 m/s--- 397
21 Fleur Smeets AV De Spar...MD Team 2 9,92 -3.9 m/s9,50 390
22 Roos Leerkes Almere `81 MD Team 3 9,97 -3.9 m/s--- 383
23 Eva van der Stokker AV Startba...MD Team 2 10,07 -3.4 m/s--- 367
24 Sherisce Aloewel Almere `81 MD Team 2 10,20 -3.9 m/s--- 0
25 Tessa de Wit AV De Spar...MD Team 1 10,27 -3.9 m/s9,60 0
26 Iris Hulsbosch AV De Spar...MD Team 2 10,29 -3.4 m/s10,46 0
27 Marloes Buijs Phanos MD Team 3 10,43 -3.9 m/s10,09 315
28 Vera Hijlkema AV Haarlem MD 10,46 -3.9 m/s--- 310
29 Jessie Reijnen KAV Holland MD 10,50 -3.4 m/s--- 0
30 Lisa Frijters Almere `81 MD Team 3 10,55 -5.2 m/s--- 0
31 Madelief van der Tak Almere `81 MD Team 4 10,55 -5.2 m/s--- 298
32 Ella Cajfinger Phanos MD Team 2 10,87 -3.4 m/s--- 0
33 Isa de Boer Phanos MD Team 3 10,88 -3.9 m/s--- 254
34 Lisette Steenman Almere `81 MD Team 4 11,07 -5.2 m/s--- 229
35 Noa Wever Almere `81 MD Team 6 11,13 -5.2 m/s--- 222
Josephine Jense Phanos MD Team 1 DNF 9,37 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Tamar Veltman Almere `81 MD Team 1 3:09,39 3:03,85 623
2 Mandy Duinkerken AV De Spar...MD Team 1 3:29,18 3:21,45 485
3 Sarah van Tuijl Almere `81 MD Team 1 3:31,36 3:26,35 471
4 Phebe Goedhart AV De Spar...MD Team 1 3:35,60 3:35,56 445
5 Jasmijn Bloemheuvel AV De Spar...MD Team 1 3:35,82 3:39,46 0
6 Eva Hoogewerf KAV Holland MD 3:37,39 --- 435
7 Veerle Verbeek Phanos MD Team 1 3:38,18 3:39,00 430
8 Izzy Erdmann Phanos MD Team 1 3:41,20 3:45,00 413
9 Maria Kuipers Phanos MD Team 1 3:42,73 3:40,00 0
10 Jasmijn Welling AV Startba...MD Team 1 3:43,06 --- 402
11 Alyssa Riksen AV De Spar...MD Team 2 3:48,88 3:54,40 371
12 Elle Meijer Almere `81 MD Team 3 3:49,84 3:46,04 366
13 Cilia van Kessel AV Suomi MD 3:52,79 3:57,77 351
14 Esmée Roelants Phanos MD Team 2 3:53,24 3:52,00 348
15 Manar el Hajjioui Almere `81 MD Team 2 3:55,10 --- 339
16 Madelief van der Tak Almere `81 MD Team 4 3:56,93 3:49,49 330
17 Madelon Bouwman AV Suomi MD 4:01,24 3:59,28 309
18 Iris Hulsbosch AV De Spar...MD Team 2 4:01,42 4:25,30 308
19 Natalie van Mil KAV Holland MD 4:06,36 --- 285
20 Lois Donkers Almere `81 MD Team 3 4:08,89 --- 274
21 Gali Overduijn Almere `81 MD Team 2 4:09,40 --- 271
22 Lisette Steenman Almere `81 MD Team 4 4:10,14 --- 268
23 Vera Tegelaar Almere `81 MD Team 4 4:12,48 --- 0
24 Bodil Wergius Phanos MD Team 2 4:12,71 3:59,00 257
25 Marloes Buijs Phanos MD Team 3 4:14,57 3:56,00 249
26 Romaysa Bouzamour Almere `81 MD Team 6 4:20,38 --- 224
27 Morgane den Uyl AV Startba...MD Team 2 4:21,62 --- 219
28 Elodie Jansen Almere `81 MD Team 6 4:21,78 --- 219
29 Sherisce Aloewel Almere `81 MD Team 2 4:22,63 --- 0
30 Amira de Mees Almere `81 MD Team 5 4:25,63 --- 203
31 Celista Ruchtie Almere `81 MD Team 3 4:28,66 --- 0
32 Shera Bleeker Almere `81 MD Team 1 4:29,53 --- 0
33 Isa de Boer Phanos MD Team 3 4:32,52 --- 177
Mare Bödecker Phanos MD Team 3 DNF --- 0
Philine Kruijver AV Startba...MD Team 2 DNF --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Nimah Lommerse AV De Spar...MD Team 1 10,50 -3.7 m/s10,50 542
2 Roxy Ramars AV De Spar...MD Team 1 11,11 -3.7 m/s10,53 469
3 Miro Vlasman Phanos MD Team 1 11,15 -3.7 m/s10,61 464
4 Alyssa Ekelmans AV Startba...MD Team 1 11,74 -2.4 m/s--- 401
5 Kim Lutgendorp Almere `81 MD Team 1 11,86 -3.7 m/s11,41 389
6 Jelka Böhm AV De Spar...MD Team 1 11,89 -3.3 m/s12,27 0
7 Nadieh Meerman Almere `81 MD Team 1 12,00 -3.7 m/s11,42 375
8 Josephine Jense Phanos MD Team 1 12,15 -3.7 m/s12,18 360
9 Femke Leguit Almere `81 MD Team 2 12,20 -3.7 m/s12,15 356
10 Dilay Yandi Almere `81 MD Team 2 12,26 -3.3 m/s12,24 350