• Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Almere `81 MD Team 1 Almere `81 - MJD
    Begeleider: Sander van Tuijl
    Jurylid: Marijke Severijnse
    8 5598
    2 AV De Spartaan MD Team 1 AV De Spartaan - MJD
    Begeleider: J.Valk
    Jurylid: Fred Duinkerken
    7 5408
    3 Phanos MD Team 1 Phanos - MJD
    Begeleider: Elsbeth
    Jurylid: nntb
    9 5170
    4 Almere `81 MD Team 2 Almere `81 - MJD
    Begeleider: Sander van Tuijl
    Jurylid: Petra Elferink
    7 4408
    5 KAV Holland MD KAV Holland - MJD
    Begeleider: Mirthe Wiltink
    Jurylid: Mirthe Wiltink
    10 4185
    6 AV De Spartaan MD Team 2 AV De Spartaan - MJD
    Begeleider: J.Valk
    Jurylid: Brenda Kauffman
    6 4168
    7 Almere `81 MD Team 3 Almere `81 - MJD
    Begeleider: Sander van Tuijl
    Jurylid: Esther Prent
    7 3816
    8 Phanos MD Team 2 Phanos - MJD
    Begeleider: Elsbeth
    Jurylid: nntb
    6 3724
    9 AV Suomi MD AV Suomi - MJD
    Begeleider: Roseanne Dekker
    Jurylid: Ilona Zeilmaker
    5 3303
    10 AV Startbaan MD Team 1 AV Startbaan - MJD
    Begeleider: Saskia van der Meer
    6 3017
    11 Phanos MD Team 3 Phanos - MJD
    Begeleider: Elsbeth
    Jurylid: nntb
    6 2697
    12 Almere `81 MD Team 4 Almere `81 - MJD
    Begeleider: Sander van Tuijl
    Jurylid: Ingrid Leerkes
    6 2307
    13 Almere `81 MD Team 6 Almere `81 - MJD
    Begeleider: Sander van Tuijl
    5 2020
    14 AV Haarlem MD AV Haarlem - MJD
    Begeleider: Dik de Groot
    2 1954
    15 Almere `81 MD Team 5 Almere `81 - MJD
    Begeleider: Sander van Tuijl
    4 1886
    16 AV Startbaan MD Team 2 AV Startbaan - MJD
    Begeleider: Saskia van der Meer
    5 1363

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Nimah Lommerse AV De Spar...MD Team 1 8,88 -5.6 m/s8,52
    2 Jade Vrij Phanos MD Team 1 8,93 -5.6 m/s8,75
    3 Roxy Ramars AV De Spar...MD Team 1 9,04 -5.6 m/s8,74
    4 Miro Vlasman Phanos MD Team 1 9,06 -5.6 m/s8,72
    5 Romee van Dam AV Startba...MD Team 1 9,12 -3.4 m/s---
    6 Jelena Storm Almere `81 MD Team 1 9,20 -5.6 m/s8,71
    7 Erie de Co...Delwijnen AV Suomi MD 9,21 -5.6 m/s9,08
    8 Michelle Elferink Almere `81 MD Team 1 9,26 -5.6 m/s8,81
    9 Celista Ruchtie Almere `81 MD Team 3 9,38 -5.2 m/s---
    9 Dilay Yandi Almere `81 MD Team 2 9,38 -5.2 m/s---
    11 Shera Bleeker Almere `81 MD Team 1 9,43 -3.9 m/s---
    12 Lourdes Vos KAV Holland MD 9,47 -3.4 m/s---
    13 Jamelia Mijnals Almere `81 MD Team 2 9,49 -5.2 m/s---
    14 Cristina ...ttifoglia Phanos MD Team 2 9,57 -3.9 m/s9,30
    14 Babs Koeman AV Haarlem MD 9,57 -3.9 m/s---
    16 Suzanne van Oers AV De Spar...MD Team 2 9,66 -3.9 m/s9,68
    17 Käthe Korfmann Phanos MD Team 2 9,72 -3.9 m/s9,46
    18 Liyanne Molenaar AV Suomi MD 9,80 -5.6 m/s9,17
    19 Annika ten Wolde KAV Holland MD 9,83 -3.9 m/s---
    20 Felicia Gilliad AV Startba...MD Team 1 9,88 -3.4 m/s---
    21 Fleur Smeets AV De Spar...MD Team 2 9,92 -3.9 m/s9,50
    22 Roos Leerkes Almere `81 MD Team 3 9,97 -3.9 m/s---
    23 Eva van der Stokker AV Startba...MD Team 2 10,07 -3.4 m/s---
    24 Sherisce Aloewel Almere `81 MD Team 2 10,20 -3.9 m/s---
    25 Tessa de Wit AV De Spar...MD Team 1 10,27 -3.9 m/s9,60
    26 Iris Hulsbosch AV De Spar...MD Team 2 10,29 -3.4 m/s10,46
    27 Marloes Buijs Phanos MD Team 3 10,43 -3.9 m/s10,09
    28 Vera Hijlkema AV Haarlem MD 10,46 -3.9 m/s---
    29 Jessie Reijnen KAV Holland MD 10,50 -3.4 m/s---
    30 Lisa Frijters Almere `81 MD Team 3 10,55 -5.2 m/s---
    30 Madelief van der Tak Almere `81 MD Team 4 10,55 -5.2 m/s---
    32 Ella Cajfinger Phanos MD Team 2 10,87 -3.4 m/s---
    33 Isa de Boer Phanos MD Team 3 10,88 -3.9 m/s---
    34 Lisette Steenman Almere `81 MD Team 4 11,07 -5.2 m/s---
    35 Noa Wever Almere `81 MD Team 6 11,13 -5.2 m/s---
    Josephine Jense Phanos MD Team 1 DNF 9,37

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Tamar Veltman Almere `81 MD Team 1 3:09,39 3:03,85
    2 Mandy Duinkerken AV De Spar...MD Team 1 3:29,18 3:21,45
    3 Sarah van Tuijl Almere `81 MD Team 1 3:31,36 3:26,35
    4 Phebe Goedhart AV De Spar...MD Team 1 3:35,60 3:35,56
    5 Jasmijn Bloemheuvel AV De Spar...MD Team 1 3:35,82 3:39,46
    6 Eva Hoogewerf KAV Holland MD 3:37,39 ---
    7 Veerle Verbeek Phanos MD Team 1 3:38,18 3:39,00
    8 Izzy Erdmann Phanos MD Team 1 3:41,20 3:45,00
    9 Maria Kuipers Phanos MD Team 1 3:42,73 3:40,00
    10 Jasmijn Welling AV Startba...MD Team 1 3:43,06 ---
    11 Alyssa Riksen AV De Spar...MD Team 2 3:48,88 3:54,40
    12 Elle Meijer Almere `81 MD Team 3 3:49,84 3:46,04
    13 Cilia van Kessel AV Suomi MD 3:52,79 3:57,77
    14 Esmée Roelants Phanos MD Team 2 3:53,24 3:52,00
    15 Manar el Hajjioui Almere `81 MD Team 2 3:55,10 ---
    16 Madelief van der Tak Almere `81 MD Team 4 3:56,93 3:49,49
    17 Madelon Bouwman AV Suomi MD 4:01,24 3:59,28
    18 Iris Hulsbosch AV De Spar...MD Team 2 4:01,42 4:25,30
    19 Natalie van Mil KAV Holland MD 4:06,36 ---
    20 Lois Donkers Almere `81 MD Team 3 4:08,89 ---
    21 Gali Overduijn Almere `81 MD Team 2 4:09,40 ---
    22 Lisette Steenman Almere `81 MD Team 4 4:10,14 ---
    23 Vera Tegelaar Almere `81 MD Team 4 4:12,48 ---
    24 Bodil Wergius Phanos MD Team 2 4:12,71 3:59,00
    25 Marloes Buijs Phanos MD Team 3 4:14,57 3:56,00
    26 Romaysa Bouzamour Almere `81 MD Team 6 4:20,38 ---
    27 Morgane den Uyl AV Startba...MD Team 2 4:21,62 ---
    28 Elodie Jansen Almere `81 MD Team 6 4:21,78 ---
    29 Sherisce Aloewel Almere `81 MD Team 2 4:22,63 ---
    30 Amira de Mees Almere `81 MD Team 5 4:25,63 ---
    31 Celista Ruchtie Almere `81 MD Team 3 4:28,66 ---
    32 Shera Bleeker Almere `81 MD Team 1 4:29,53 ---
    33 Isa de Boer Phanos MD Team 3 4:32,52 ---
    Mare Bödecker Phanos MD Team 3 DNF ---
    Philine Kruijver AV Startba...MD Team 2 DNF ---

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Nimah Lommerse AV De Spar...MD Team 1 10,50 -3.7 m/s10,50
    2 Roxy Ramars AV De Spar...MD Team 1 11,11 -3.7 m/s10,53
    3 Miro Vlasman Phanos MD Team 1 11,15 -3.7 m/s10,61
    4 Alyssa Ekelmans AV Startba...MD Team 1 11,74 -2.4 m/s---
    5 Kim Lutgendorp Almere `81 MD Team 1 11,86 -3.7 m/s11,41
    6 Jelka Böhm AV De Spar...MD Team 1 11,89 -3.3 m/s12,27
    7 Nadieh Meerman Almere `81 MD Team 1 12,00 -3.7 m/s11,42
    8 Josephine Jense Phanos MD Team 1 12,15 -3.7 m/s12,18
    9 Femke Leguit Almere `81 MD Team 2 12,20 -3.7 m/s12,15
    10 Dilay Yandi Almere `81 MD Team 2 12,26 -3.3 m/s12,24
    11 Jelena Storm Almere `81 MD Team 1 12,29 -3.7 m/s11,76
    12 Veerle Verbeek Phanos MD Team 1 12,44 -3.3 m/s12,47
    13 Käthe Korfmann Phanos MD Team 2 13,16 -3.3 m/s13,34
    14 Mette Borsboom KAV Holland MD 13,23 -2.4 m/s---
    15 Cristina ...ttifoglia Phanos MD Team 2 13,25 -3.3 m/s12,80
    16 Roos Leerkes Almere `81 MD Team 3 13,40 -4.0 m/s---
    17 Bodil Wergius Phanos MD Team 2 13,47 -3.3 m/s13,09
    18 Annika ten Wolde KAV Holland MD 13,59 -2.4 m/s---
    19 Sasha Spaans AV De Spar...MD Team 2 13,71 -2.4 m/s14,84
    20 Alyssa Riksen AV De Spar...MD Team 2 13,85 -2.4 m/s14,81
    21 Lisa Frijters Almere `81 MD Team 3 14,28 -4.0 m/s---
    22 Jean Nelstein Phanos MD Team 3 14,63 -2.4 m/s---
    23 Jaya de Jong Phanos MD Team 3 14,73 -3.3 m/s14,67
    24 Zena de Coninck Almere `81 MD Team 3 14,78 -4.0 m/s---
    25 Madelief van der Tak Almere `81 MD Team 4 14,85 -4.0 m/s---
    26 Jamelia Mijnals Almere `81 MD Team 2 14,88 -4.0 m/s---
    27 Sanne Munford KAV Holland MD 15,02 -2.4 m/s---
    28 Fenne Telkamp Almere `81 MD Team 4 15,12 -4.0 m/s---
    29 Melanie van Leeuwen Almere `81 MD Team 5 15,81 -4.0 m/s---
    Esther Willenborg Phanos MD Team 3 DNF 13,30
    Philine Kruijver AV Startba...MD Team 2 DNF ---
    Kyara Waterval Almere `81 MD Team 4 DNF ---

    Uitslagen Speerwerpen 400 gram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Fleur Smeets AV De Spar...MD Team 2 26,85 ---
    2 Nadieh Meerman Almere `81 MD Team 1 25,53 ---
    3 Babs Koeman AV Haarlem MD 22,87 ---
    4 Esther Klok Phanos MD Team 1 20,82 ---
    5 Elysa Wijntuin Almere `81 MD Team 1 20,57 21,46
    6 Tessa de Wit AV De Spar...MD Team 1 19,12 ---
    7 Mandy Duinkerken AV De Spar...MD Team 1 18,87 ---
    8 Carlijn Breure Phanos MD Team 1 18,66 ---
    9 Eva Hoogewerf KAV Holland MD 18,14 ---
    10 Julia Voerman Phanos MD Team 2 17,70 ---
    11 Lois Donkers Almere `81 MD Team 3 17,31 ---
    12 Sherisce Aloewel Almere `81 MD Team 2 16,49 ---
    13 Jamelia Mijnals Almere `81 MD Team 2 16,30 ---
    14 Kyara Waterval Almere `81 MD Team 4 15,36 ---
    15 Natalie van Mil KAV Holland MD 13,96 ---
    16 Romaysa Bouzamour Almere `81 MD Team 6 13,73 ---
    17 Roos Leerkes Almere `81 MD Team 3 12,19 ---
    18 Vera Tegelaar Almere `81 MD Team 4 12,01 ---
    19 Floortje Steinmetz Almere `81 MD Team 5 11,39 ---
    20 Eva van Roode AV Suomi MD 11,38 ---
    21 Madelon van Eck AV Startba...MD Team 2 9,93 ---
    22 Noa Wever Almere `81 MD Team 6 9,22 ---
    23 Esther Willenborg Phanos MD Team 3 8,52 ---
    Mare Bödecker Phanos MD Team 3 DNS ---
    Judith Wiegmink AV Startba...MD Team 1 DNS ---
    Elena Feenstra AV Startba...MD Team 2 DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Nimah Lommerse AV De Spar...MD Team 1 10,43 ---
    2 Simone Schouws Phanos MD Team 1 9,75 ---
    3 Nadieh Meerman Almere `81 MD Team 1 9,41 ---
    4 Tessa de Wit AV De Spar...MD Team 1 8,73 ---
    5 Esther Klok Phanos MD Team 1 8,46 ---
    6 Shera Bleeker Almere `81 MD Team 1 8,41 ---
    7 Milen Galavazi Almere `81 MD Team 2 8,40 ---
    8 Gali Overduijn Almere `81 MD Team 2 8,27 ---
    9 Lisanne van de Grift Almere `81 MD Team 5 8,11 ---
    10 Vera Hijlkema AV Haarlem MD 7,86 ---
    11 Suzanne van Oers AV De Spar...MD Team 2 7,79 ---
    12 Mette Borsboom KAV Holland MD 7,64 ---
    13 Aimee de Smidt Almere `81 MD Team 3 6,78 ---
    14 Esmée Roelants Phanos MD Team 2 6,70 ---
    15 Jean Nelstein Phanos MD Team 3 6,57 ---
    16 Zena de Coninck Almere `81 MD Team 3 5,93 ---
    17 Elodie Jansen Almere `81 MD Team 6 5,89 ---
    18 Eva Fels KAV Holland MD 5,80 ---
    19 Cilia van Kessel AV Suomi MD 5,39 ---
    20 Eva van Roode AV Suomi MD 5,36 ---
    21 Noel Hode...gijsberti Almere `81 MD Team 6 4,33 ---
    Elena Feenstra AV Startba...MD Team 2 DNS ---
    Iris van Santbrink Almere `81 MD Team 4 DNS ---
    Judith Wiegmink AV Startba...MD Team 1 DQ ---

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Kim Lutgendorp Almere `81 MD Team 1 1,50 1,51
    2 Simone Schouws Phanos MD Team 1 1,40 ---
    3 Käthe Korfmann Phanos MD Team 2 1,35 ---
    3 Roxy Ramars AV De Spar...MD Team 1 1,35 ---
    5 Sophie van Ekeris KAV Holland MD 1,30 ---
    5 Carmen de Jong AV De Spar...MD Team 2 1,30 ---
    7 Liyanne Molenaar AV Suomi MD 1,25 ---
    7 Morgane den Uyl AV Startba...MD Team 2 1,25 ---
    7 Aimee de Smidt Almere `81 MD Team 3 1,25 ---
    7 Femke Leguit Almere `81 MD Team 2 1,25 ---
    7 Milen Galavazi Almere `81 MD Team 2 1,25 ---
    7 Sasha Spaans AV De Spar...MD Team 2 1,25 ---
    13 Maria Kuipers Phanos MD Team 1 1,20 ---
    13 Elysa Wijntuin Almere `81 MD Team 1 1,20 1,30
    13 Melanie van Leeuwen Almere `81 MD Team 5 1,20 ---
    13 Jasmijn Bloemheuvel AV De Spar...MD Team 1 1,20 ---
    17 Esmée Roelants Phanos MD Team 2 1,15 ---
    17 Felicia Gilliad AV Startba...MD Team 1 1,15 ---
    17 Eva Fels KAV Holland MD 1,15 ---
    17 Elle Meijer Almere `81 MD Team 3 1,15 ---
    21 Demi Engel Almere `81 MD Team 6 1,10 ---
    21 Floortje Steinmetz Almere `81 MD Team 5 1,10 ---
    23 Marloes Buijs Phanos MD Team 3 1,05 ---
    23 Madelon van Eck AV Startba...MD Team 2 1,05 ---
    Vera Oostweegel AV Startba...MD Team 1 DNS ---
    Iris van Santbrink Almere `81 MD Team 4 DNS ---
    Noa Wever Almere `81 MD Team 6 DQ ---

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Sarah van Tuijl Almere `81 MD Team 1 4,65 ---
    2 Erie de Co...Delwijnen AV Suomi MD 4,38 ---
    3 Dilay Yandi Almere `81 MD Team 2 4,23 ---
    4 Carlijn Breure Phanos MD Team 1 4,09 ---
    5 Phebe Goedhart AV De Spar...MD Team 1 4,05 ---
    6 Carmen de Jong AV De Spar...MD Team 2 4,02 ---
    7 Michelle Elferink Almere `81 MD Team 1 4,00 ---
    8 Jade Vrij Phanos MD Team 1 3,98 ---
    8 Jelka Böhm AV De Spar...MD Team 1 3,98 ---
    10 Rochelle Negenman KAV Holland MD 3,96 ---
    11 Vera Hijlkema AV Haarlem MD 3,94 ---
    12 Babs Koeman AV Haarlem MD 3,88 ---
    13 Romee van Dam AV Startba...MD Team 1 3,84 ---
    14 Celista Ruchtie Almere `81 MD Team 3 3,75 ---
    15 Iris Hulsbosch AV De Spar...MD Team 2 3,56 ---
    16 Lisa Frijters Almere `81 MD Team 3 3,53 ---
    17 Lisanne van de Grift Almere `81 MD Team 5 3,43 ---
    18 Amira de Mees Almere `81 MD Team 5 3,39 ---
    18 Manar el Hajjioui Almere `81 MD Team 2 3,39 ---
    20 Jaya de Jong Phanos MD Team 3 3,38 ---
    21 Eva van der Stokker AV Startba...MD Team 2 3,17 ---
    22 Lisette Steenman Almere `81 MD Team 4 3,09 ---
    23 Fenne Telkamp Almere `81 MD Team 4 3,08 ---
    24 Jessie Reijnen KAV Holland MD 3,01 ---
    24 Demi Engel Almere `81 MD Team 6 3,01 ---
    26 Ella Cajfinger Phanos MD Team 2 2,58 ---
    27 Noel Hode...gijsberti Almere `81 MD Team 6 2,57 ---
    Vera Oostweegel AV Startba...MD Team 1 DNS ---