Competitiestand Meisjes Junioren C
# Team Leden Punten
1 AV De Spartaan MC Team 1 AV De Spartaan - MJC
Begeleider: John van der Zwet
Jurylid: Nathalie Bravenboer
9 6781
2 KAV Holland MC Team 1 KAV Holland - MJC
Begeleider: Bart Taag
8 6380
3 Almere `81 MC Team 1 Almere `81 - MJC
Begeleider: Bart Steehouwer
9 5681
4 AV De Spartaan MC Team 2 AV De Spartaan - MJC
Begeleider: John van der Zwet
Jurylid: Nathalie Bravenboer
8 4925
5 AV Startbaan MC AV Startbaan - MJC
Begeleider: Saskia van der Meer
9 4755
6 Phanos MC Team 1 Phanos - MJC
Begeleider: Ivo
Jurylid: nntb
7 4639
7 AV Aalsmeer MC AV Aalsmeer - MJC
Begeleider: Richard Zethof
8 4237
8 KAV Holland MC Team 2 KAV Holland - MJC
Begeleider: Bart Taag
6 2668
9 Almere `81 MC Team 2 Almere `81 - MJC
Begeleider: Bart Steehouwer
5 2481
10 AV Suomi MC AV Suomi - MJC
Begeleider: Roseanne Dekker
Jurylid: Arthur Wilbie
3 2387
11 Phanos MC Team 2 Phanos - MJC
Begeleider: Ivo
Jurylid: nntb
7 2305
12 AV Haarlem MC AV Haarlem - MJC
Begeleider: Dik de Groot
2 1084
13 Phanos MC Team 3 Phanos - MJC 0 0

Uitslagen 150 meter Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Lara Owobowale AV De Spar...MC Team 1 19,92 -3.0 m/s19,44
2 Anne-Wil v...Werkhoven AV De Spar...MC Team 1 20,40 -3.0 m/s20,08
3 Megan de Ruiter AV Startbaan MC 20,55 -3.2 m/s---
4 Isa Bijlsma Almere `81 MC Team 1 21,01 -3.0 m/s20,99
5 Sarah van Ekeris KAV Hollan...MC Team 1 21,44 -3.0 m/s20,90
6 Rachel van der Veek AV De Spar...MC Team 1 21,48 -0.3 m/s21,64
7 Julia Arlotti KAV Hollan...MC Team 1 21,84 -3.0 m/s21,09
8 Kim Gaus AV De Spar...MC Team 2 22,04 -0.3 m/s21,85
9 Jerrely Bartelink Almere `81 MC Team 1 22,27 -3.0 m/s21,00
10 Sofia Bouwmeester KAV Hollan...MC Team 1 22,29 -0.3 m/s21,80
11 Anisha Kanhai AV Startbaan MC 22,36 -4.3 m/s---
12 Marthe Welkzijn Phanos MC Team 1 22,47 -3.2 m/s---
13 Lotte van der Strate AV De Spar...MC Team 2 22,48 -4.3 m/s22,73
14 Milou Overbeek Almere `81 MC Team 1 22,55 -0.3 m/s21,20
15 Anick Willems Phanos MC Team 1 22,57 -3.2 m/s---
16 Micky Bek AV Aalsmeer MC 23,02 -4.6 m/s---
17 Mette Drenth AV Suomi MC 23,28 -4.6 m/s---
18 Charlotte van Acker KAV Hollan...MC Team 2 23,46 -4.3 m/s---
19 Mette Lacroix Almere `81 MC Team 2 23,53 -0.3 m/s22,00
20 Sophie Koot AV De Spar...MC Team 2 24,11 -4.3 m/s22,06
21 Sietske de Bruin AV Aalsmeer MC 24,33 -4.6 m/s---
22 Renee Zwijnenburg AV Startbaan MC 24,71 -4.3 m/s---
23 Charlotte Veen KAV Hollan...MC Team 2 25,32 -4.3 m/s22,50
24 Julia Hoekstra AV Aalsmeer MC 27,55 -4.6 m/s---
Roos Schotanus KAV Hollan...MC Team 2 DNS 21,90
Hannah van Leeuwen Phanos MC Team 2 DNF ---
Miroe Ondaan Phanos MC Team 2 DNF ---
Wafae Hammoudi AV Haarlem MC DNF ---

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Robin Dreyling Almere `81 MC Team 1 2:28,50 2:27,82
2 Rosalie Breems KAV Hollan...MC Team 1 2:31,39 2:32,80
3 Eveline de Jong AV De Spar...MC Team 1 2:32,98 2:31,64
4 Hannah Olsthoorn AV De Spar...MC Team 1 2:35,08 2:36,03
5 Anna Consten AV De Spar...MC Team 1 2:39,06 2:42,40
6 Doortje Roodenburg AV De Spar...MC Team 2 2:40,30 2:44,13
7 Lotte Zethof AV Aalsmeer MC 2:41,65 ---
8 Nikki Taag KAV Hollan...MC Team 1 2:41,76 2:41,55
9 Annemijn Warmerdam AV De Spar...MC Team 2 2:43,99 2:41,93
10 Inez Bernard KAV Hollan...MC Team 1 2:46,16 ---
11 Lotte Jansen AV Aalsmeer MC 2:46,60 ---
12 Isa van Heezik Almere `81 MC Team 1 2:46,69 2:39,16
13 Lotte van der Strate AV De Spar...MC Team 2 2:49,05 2:51,43
14 Anick Willems Phanos MC Team 1 2:49,76 ---
15 Machteld Hammink Phanos MC Team 1 2:49,91 ---
16 Lisan ten Hove Almere `81 MC Team 1 2:50,80 2:50,75
17 Julia Cra...n Bogaart AV Startbaan MC 2:55,88 ---
18 Jenna Zaagsma AV Suomi MC 2:58,12 3:06,58
19 Maud de Wit KAV Hollan...MC Team 2 3:05,91 2:40,00
20 Nikki van Herwaarden Phanos MC Team 2 3:06,82 ---
21 Ella Cram...n Bogaart AV Startbaan MC 3:15,89 ---
22 Melle Jonker AV Aalsmeer MC 3:24,03 ---
23 Gabrielle Huizenga Almere `81 MC Team 2 3:41,98 3:30,28
Madeleine ...ijmaijers Phanos MC Team 2 DNS ---
Marit Visser KAV Hollan...MC Team 2 DNS 2:50,00
Noëly Baan Phanos MC Team 1 DNF ---

Uitslagen 80 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Lara Owobowale AV De Spar...MC Team 1 12,44 -3.4 m/s11,88
2 Robina Negenman KAV Hollan...MC Team 1 13,14 -3.4 m/s12,50
3 Rosalie Breems KAV Hollan...MC Team 1 13,26 -3.4 m/s12,40
4 Ellis Huistra Phanos MC Team 1 13,80 -1.9 m/s---
5 Hieke Böhm AV De Spar...MC Team 1 13,91 -3.4 m/s12,66
6 Rachel van der Veek AV De Spar...MC Team 1 14,13 -3.4 m/s13,63
7 Marie Visser AV Startbaan MC 14,44 -1.9 m/s---
8 Sarah van Ekeris KAV Hollan...MC Team 1 14,70 -3.4 m/s13,61
9 Tess Steehouwer Almere `81 MC Team 1 15,18 -3.4 m/s14,70
10 Mette Elgersma AV Haarlem MC 15,52 -6.4 m/s---
11 Jente van den Bergh Phanos MC Team 2 15,65 -1.9 m/s---
12 Sietske de Bruin AV Aalsmeer MC 16,02 -6.4 m/s---
13 Machteld Hammink Phanos MC Team 1 16,26 -6.4 m/s---
14 Lotte Zethof AV Aalsmeer MC 16,45 -6.4 m/s---
15 Marise Ravelli Almere `81 MC Team 1 16,47 -2.9 m/s17,50
16 Kiki Chris... Banning AV De Spar...MC Team 2 16,64 -3.4 m/s15,43
17 Lara Cram...n Bogaart AV Startbaan MC 16,68 -1.9 m/s---
18 Doortje Roodenburg AV De Spar...MC Team 2 16,75 -2.9 m/s16,44
19 Lisan ten Hove Almere `81 MC Team 1 17,32 -2.9 m/s16,50
20 Charlotte van Acker KAV Hollan...MC Team 2 17,66 -2.9 m/s---
21 Marthe Welkzijn Phanos MC Team 1 18,08 -6.4 m/s---
22 Anne Zuiderduin AV Suomi MC 18,18 -6.4 m/s---
23 Jenna Zaagsma AV Suomi MC 18,32 -2.9 m/s16,85
24 Julia Wit KAV Hollan...MC Team 2 18,65 -2.9 m/s16,00
25 Lotte van der Strate AV De Spar...MC Team 2 19,35 -2.9 m/s18,97
26 Melle Jonker AV Aalsmeer MC 19,50 -6.4 m/s---
Nikki van Herwaarden Phanos MC Team 2 DNF ---
Giulia Battifoglia Phanos MC Team 2 DNF ---
Sofie Ott de Vries AV Startbaan MC DNF ---

Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Lara Owobowale AV De Spar...MC Team 1 33,15 ---
2 Robina Negenman KAV Hollan...MC Team 1 29,37 ---
3 Hieke Böhm AV De Spar...MC Team 1 26,09 ---
4 Annemijn Warmerdam AV De Spar...MC Team 2 23,35 ---
5 Lisan ten Hove Almere `81 MC Team 1 22,33 ---
6 Emmelie Klooster Phanos MC Team 1 22,10 ---
7 Julia Cra...n Bogaart AV Startbaan MC 20,38 ---
8 Joël Langelaan AV De Spar...MC Team 2 19,21 ---
9 Shanella Bleecke Almere `81 MC Team 1 18,54 ---
10 Micky Bek AV Aalsmeer MC 18,47 ---
11 Noëly Baan Phanos MC Team 1 17,35 ---
12 Mette Elgersma AV Haarlem MC 16,84 ---
13 Anne Zuiderduin AV Suomi MC 16,04 ---
14 Laura te Brake AV Startbaan MC 15,20 ---
15 Charlotte van Acker KAV Hollan...MC Team 2 13,66 ---
16 Misha Oberski Phanos MC Team 2 13,59 ---
17 Sofia Bouwmeester KAV Hollan...MC Team 1 12,64 ---
18 Lisa Kraan AV Aalsmeer MC 10,28 ---

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Shanella Bleecke Almere `81 MC Team 1 28,69 ---
2 Annika Klooster Phanos MC Team 1 26,40 ---
3 Robina Negenman KAV Hollan...MC Team 1 25,69 ---
4 Anna Consten AV De Spar...MC Team 1 22,96 ---
5 Shana van Vuuren AV De Spar...MC Team 1 20,70 ---
6 Julia Arlotti KAV Hollan...MC Team 1 19,50 ---
7 Joël Langelaan AV De Spar...MC Team 2 17,71 ---
8 Nadiya Moumouni Almere `81 MC Team 2 17,20 ---
9 Isa van Heezik Almere `81 MC Team 1 17,10 ---
10 Misha Oberski Phanos MC Team 2 16,50 ---
11 Sophie Koot AV De Spar...MC Team 2 15,35 ---
12 Anne Zuiderduin AV Suomi MC 13,85 ---
13 Laura te Brake AV Startbaan MC 12,51 ---
14 Julia Wit KAV Hollan...MC Team 2 11,62 ---
15 Julia Hoekstra AV Aalsmeer MC 11,56 ---
16 Ella Cram...n Bogaart AV Startbaan MC 11,51 ---
17 Nikki van Herwaarden Phanos MC Team 2 11,10 ---
18 Lisa Kraan AV Aalsmeer MC 9,90 ---
Wafae Hammoudi AV Haarlem MC DNS ---

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Shanella Bleecke Almere `81 MC Team 1 10,70 ---
2 Shana van Vuuren AV De Spar...MC Team 1 9,42 ---
3 Julia Arlotti KAV Hollan...MC Team 1 8,90 ---
4 Joël Langelaan AV De Spar...MC Team 2 8,88 ---
5 Micky Bek AV Aalsmeer MC 7,95 ---
6 Aisha Osman-Dualeh AV De Spar...MC Team 1 7,65 ---
7 Nadiya Moumouni Almere `81 MC Team 2 7,63 ---
8 Mette Lacroix Almere `81 MC Team 2 7,62 ---
9 Annika Klooster Phanos MC Team 1 7,38 ---
10 Isa Bijlsma Almere `81 MC Team 1 7,08 ---
11 Inez Bernard KAV Hollan...MC Team 1 7,00 ---
12 Yrsa Rademaker AV Aalsmeer MC 6,72 ---
13 Misha Oberski Phanos MC Team 2 6,49 ---
14 Femke Daan AV De Spar...MC Team 2 6,39 ---
15 Laura te Brake AV Startbaan MC 6,05 ---
16 Charlotte Veen KAV Hollan...MC Team 2 5,68 ---
Emmelie Klooster Phanos MC Team 1 DNS ---
Giulia Battifoglia Phanos MC Team 2 DNS ---
Wafae Hammoudi AV Haarlem MC DNS ---
Sofie Ott de Vries AV Startbaan MC DQ ---

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

# Naam ResOBP
1 Eveline de Jong AV De Spar...MC Team 1 1,55 ---
1 Anne-Wil v...Werkhoven AV De Spar...MC Team 1 1,55 ---
3 Sofia Bouwmeester KAV Hollan...MC Team 1 1,50 ---
4 Fay Witte KAV Hollan...MC Team 1 1,45 ---
4 Tess Steehouwer Almere `81 MC Team 1 1,45 ---
6 Renee Zwijnenburg AV Startbaan MC 1,40 ---
6 Marie Visser AV Startbaan MC 1,40 ---
8 Annika Klooster Phanos MC Team 1 1,35 ---
8 Marise Ravelli Almere `81 MC Team 1 1,35 ---
8 Britt Schraven Almere `81 MC Team 2 1,35 ---
8 Kiki Chris... Banning AV De Spar...MC Team 2 1,35 ---
8 Femke Daan AV De Spar...MC Team 2 1,35 ---
13 Mette Drenth AV Suomi MC 1,30 ---
13 Mette Elgersma AV Haarlem MC 1,30 ---
13 Lotte Jansen AV Aalsmeer MC 1,30 ---
16 Julia Wit KAV Hollan...MC Team 2 1,25 ---
17 Yrsa Rademaker AV Aalsmeer MC 1,20 ---
18 Jenna Zaagsma AV Suomi MC 1,15 ---
Emmelie Klooster Phanos MC Team 1 DNS ---
Miroe Ondaan Phanos MC Team 2 DNS ---
Giulia Battifoglia Phanos MC Team 2 DNS ---
Marit Visser KAV Hollan...MC Team 2 DNS ---

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

# Naam Res OBP
1 Anne-Wil v...Werkhoven AV De Spar...MC Team 1 5,17 ---
2 Fay Witte KAV Hollan...MC Team 1 5,04 ---
3 Nikki Taag KAV Hollan...MC Team 1 4,77 ---
4 Ellis Huistra Phanos MC Team 1 4,63 ---
5 Tess Steehouwer Almere `81 MC Team 1 4,53 ---
6 Aisha Osman-Dualeh AV De Spar...MC Team 1 4,51 ---
7 Kim Gaus AV De Spar...MC Team 2 4,39 ---
8 Megan de Ruiter AV Startbaan MC 4,29 ---
9 Jerrely Bartelink Almere `81 MC Team 1 4,09 ---
10 Mette Drenth AV Suomi MC 4,07 ---
11 Jente van den Bergh Phanos MC Team 2 3,86 ---
12 Sophie Koot AV De Spar...MC Team 2 3,85 ---
13 Maud de Wit KAV Hollan...MC Team 2 3,82 ---
14 Hannah van Leeuwen Phanos MC Team 2 3,80 ---
14 Anisha Kanhai AV Startbaan MC 3,80 ---
16 Britt Schraven Almere `81 MC Team 2 3,67 ---
17 Noëly Baan Phanos MC Team 1 3,65 ---
18 Merel Woudstra Almere `81 MC Team 2 3,54 ---
19 Melle Jonker AV Aalsmeer MC 3,42 ---
20 Lisa Kraan AV Aalsmeer MC 3,17 ---
Roos Schotanus KAV Hollan...MC Team 2 DNS ---