• Teams
  • 80m
  • 1000m
  • 80mH
  • 4x80m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 Almere `81 JD Team 1 Almere `81 - JJD
    Begeleider: Sander van Tuijl
    Jurylid: Angelique Petersen
    8 5306
    2 Phanos JD Team 1 Phanos - JJD
    Begeleider: Wendy
    Jurylid: nntb
    9 5293
    3 Almere `81 JD Team 2 Almere `81 - JJD
    Begeleider: Sander van Tuijl
    Jurylid: Aldo Labrijn
    6 4153
    4 AV De Spartaan JD AV De Spartaan - JJD
    Begeleider: J.Valk
    Jurylid: Erwin van Rijn
    11 3756
    5 AV Startbaan JD Team 1 AV Startbaan - JJD
    Begeleider: Saskia van der Meer
    6 3480
    6 Almere `81 JD Team 3 Almere `81 - JJD
    Begeleider: Sander van Tuijl
    Jurylid: Carla Knol
    7 3422
    7 Phanos JD Team 3 Phanos - JJD
    Begeleider: Wendy
    Jurylid: nntb
    9 3391
    8 KAV Holland JD KAV Holland - JJD
    Begeleider: Mirthe Wiltink
    Jurylid: Mirthe Wiltink
    13 3245
    9 AV Haarlem JD AV Haarlem - JJD
    Begeleider: Dik de Groot
    8 3154
    11 Phanos JD Team 2 Phanos - JJD
    Begeleider: Wendy
    Jurylid: nntb
    6 3115
    10 AV Suomi JD Team 1 AV Suomi - JJD
    Begeleider: Roseanne Dekker
    Jurylid: Ilona Zeilmaker
    6 3047
    12 AV Suomi JD Team 2 AV Suomi - JJD
    Begeleider: Roseanne Dekker
    Jurylid: Arthur Wilbie
    4 2122
    13 Almere `81 JD Team 4 Almere `81 - JJD
    Begeleider: Sander van Tuijl
    6 1779
    14 AV Startbaan JD Team 2 AV Startbaan - JJD
    Begeleider: Saskia van der Meer
    5 1469

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Justin Labrijn Almere `81 JD Team 1 11,28 -3.5 m/s10,72
    2 Russell Plet Almere `81 JD Team 1 11,76 -3.5 m/s11,95
    3 Yohannes Hiensch Phanos JD Team 1 11,86 -3.5 m/s11,69
    4 Franklyn Nwanaforo Phanos JD Team 1 12,07 -3.5 m/s11,73
    5 Gijs Jansen AV De Spartaan JD 12,11 -3.5 m/s11,55
    6 Noah Larsson Phanos JD Team 2 12,17 -3.5 m/s11,70
    7 Daniël Erbe Gomez Phanos JD Team 1 12,24 -3.5 m/s11,70
    8 Perry Severijnse Almere `81 JD Team 1 12,64 -3.5 m/s12,01
    9 Jeroen Out AV Haarlem JD 12,68 -3.7 m/s---
    10 Sami Filal AV Startba...JD Team 1 12,71 -3.7 m/s---
    11 Marnix Hettema AV De Spartaan JD 12,72 -2.6 m/s12,30
    12 Olek Smits Phanos JD Team 3 12,74 -2.6 m/s---
    13 Daniel Sleiman KAV Holland JD 12,79 -3.7 m/s---
    14 Finn Damhoff AV Haarlem JD 12,84 -3.7 m/s---
    15 Luc Nelstein Phanos JD Team 3 12,88 -2.6 m/s---
    16 Rens Bant AV Suomi JD Team 2 12,99 -3.7 m/s---
    17 Niek Starreveld Almere `81 JD Team 3 13,05 -3.2 m/s---
    18 Junior Roh...c Raalte AV Suomi JD Team 2 13,19 -3.7 m/s---
    19 Joel Brandsma Almere `81 JD Team 2 13,20 -3.2 m/s---
    20 Pepijn Klinkert AV Startba...JD Team 1 13,29 -3.7 m/s---
    21 Wessel Ekelmans Almere `81 JD Team 4 13,30 -3.2 m/s---
    22 Bas van Groenestein Almere `81 JD Team 2 13,35 -3.2 m/s---
    23 Martijn Mulder Almere `81 JD Team 3 13,36 -3.2 m/s---
    24 Max Guichard AV Startba...JD Team 2 13,95 -2.6 m/s---
    24 Justin de Groot AV De Spartaan JD 13,95 -2.6 m/s13,20
    26 Freek Tax AV Suomi JD Team 1 14,03 -3.7 m/s---
    27 Jasper Zaagsma AV Suomi JD Team 2 14,43 -2.6 m/s13,37
    28 Boet Bruggink Phanos JD Team 2 14,54 -2.6 m/s---
    29 Jesper Heesters Almere `81 JD Team 3 14,96 -3.2 m/s---
    30 Youp Grundel Almere `81 JD Team 4 15,01 -3.7 m/s---
    31 Robin Staal KAV Holland JD 15,05 -3.7 m/s---
    32 Noah Hartog AV Haarlem JD 15,58 -3.7 m/s---
    33 Luca Prins Almere `81 JD Team 4 15,62 -3.2 m/s---
    James van ...ckevorsel Phanos JD Team 3 DNS ---
    Milan ten Hacken AV Suomi JD Team 1 DNF ---
    Sem Jongenburger Phanos JD Team 2 DNF ---
    Alfredo Dirksen KAV Holland JD DNF ---

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Max van Liempdt Almere `81 JD Team 1 3:06,05 3:16,00
    2 Maël Plasschaert Almere `81 JD Team 1 3:06,89 3:05,90
    3 Yohannes Hiensch Phanos JD Team 1 3:09,53 3:11,00
    4 Anthon Croockewit Phanos JD Team 1 3:17,28 3,15
    5 Tim Weber Almere `81 JD Team 2 3:18,26 3:22,35
    6 Djimon de Groot Almere `81 JD Team 1 3:18,55 3:20,00
    7 Eyoël Hiensch Phanos JD Team 1 3:22,10 3:21,00
    8 Fedor Musil Phanos JD Team 2 3:23,84 3:30,00
    9 Roan Bijlmer Phanos JD Team 2 3:34,11 3:30,00
    10 Rick van Heezik Almere `81 JD Team 2 3:35,49 ---
    11 Jarique Hazel AV De Spartaan JD 3:35,75 3:40,36
    12 Bas van Groenestein Almere `81 JD Team 2 3:39,28 ---
    13 Tom Schutterop AV Startba...JD Team 2 3:41,13 ---
    14 Sven Tesselaar AV Suomi JD Team 1 3:42,94 ---
    15 Ezequiel Bolsman Phanos JD Team 3 3:43,80 ---
    16 Lauran van Wunnik Phanos JD Team 3 3:47,13 ---
    17 Benedict van Erp KAV Holland JD 3:48,12 ---
    18 Dimitris Nieuwland Phanos JD Team 3 3:50,18 ---
    19 Bryan Kaak AV De Spartaan JD 3:50,73 3:59,24
    20 Yannick Vollaard KAV Holland JD 3:50,99 ---
    21 Willem van Leeuwen KAV Holland JD 3:51,67 ---
    22 Sem Brandes Almere `81 JD Team 3 3:55,36 ---
    23 Justin de Groot AV De Spartaan JD 3:56,29 3:53,58
    24 Jesse Elmers AV Startba...JD Team 1 3:59,23 ---
    25 Tijn Challa AV Haarlem JD 4:20,51 ---
    26 Hessel de Bock Almere `81 JD Team 3 4:22,76 ---
    27 Tijmen Veldman AV Startba...JD Team 1 4:26,32 ---
    28 Koen de Jong AV Suomi JD Team 2 4:27,50 4:20,25
    29 Stijn Prent Almere `81 JD Team 4 4:32,68 ---
    30 Luca Prins Almere `81 JD Team 4 4:34,73 ---
    31 Noah Hartog AV Haarlem JD 4:43,29 ---
    Lucas van Haren AV Suomi JD Team 1 DNS ---
    Melcher Smit AV Startba...JD Team 2 DNS ---
    Daniel de Vries AV Haarlem JD DNS ---
    Daniel Dammers Almere `81 JD Team 4 DNS ---
    Finn Hermens Almere `81 JD Team 3 DNS ---

    Uitslagen 80 meter horden (76cm) Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Jamie Sesay Almere `81 JD Team 1 15,26 -4.1 m/s15,45
    2 Milan ten Hacken AV Suomi JD Team 1 15,29 -2.5 m/s---
    3 Lucius Bout Phanos JD Team 1 15,37 -4.1 m/s14,81
    4 Justin Labrijn Almere `81 JD Team 1 15,38 -4.1 m/s14,58
    5 Jeen Hammink Phanos JD Team 1 15,44 -4.1 m/s15,18
    6 Vincent Mook Almere `81 JD Team 3 16,06 -3.5 m/s---
    7 Eyoël Hiensch Phanos JD Team 1 16,43 -4.1 m/s15,42
    8 Bradley Daniels Almere `81 JD Team 1 16,50 -3.5 m/s---
    9 Kim Alofsen AV Startba...JD Team 1 16,54 -2.5 m/s---
    10 Bas van Groenestein Almere `81 JD Team 2 16,76 -3.5 m/s---
    11 Fedor Musil Phanos JD Team 2 16,97 -4.1 m/s16,46
    12 Matthijs Valten AV De Spartaan JD 17,06 -4.1 m/s17,52
    13 Luciën Moritz Almere `81 JD Team 2 17,32 -3.5 m/s---
    14 Adriaan Fornerod KAV Holland JD 17,48 -2.5 m/s---
    15 Tijn Kauffman AV De Spartaan JD 17,53 -4.1 m/s17,05
    16 Lauran van Wunnik Phanos JD Team 3 17,55 -4.7 m/s---
    17 Finn Damhoff AV Haarlem JD 17,56 -2.5 m/s---
    18 Junior Roh...c Raalte AV Suomi JD Team 2 17,72 -4.7 m/s---
    19 Olek Smits Phanos JD Team 3 17,90 -4.7 m/s---
    20 Bart Kneppers AV Suomi JD Team 1 18,26 -4.7 m/s---
    21 Ruben-Esli Bojcic AV Startba...JD Team 1 18,52 -2.5 m/s---
    22 Lucas Weber KAV Holland JD 18,56 -2.5 m/s---
    23 Jesper Heesters Almere `81 JD Team 3 19,06 -3.5 m/s---
    24 Sem Brandes Almere `81 JD Team 3 19,16 -3.5 m/s---
    25 Sid van Houten KAV Holland JD 19,29 -2.5 m/s---
    26 Bryan Kaak AV De Spartaan JD 19,52 -4.7 m/s21,70
    27 Fabian Vugts AV Startba...JD Team 2 19,56 -4.7 m/s---
    28 Tijn Challa AV Haarlem JD 19,92 -3.5 m/s---
    29 Tijs de Kroon AV Haarlem JD 26,01 -2.5 m/s---
    Sem Jongenburger Phanos JD Team 2 DNF ---
    James van ...ckevorsel Phanos JD Team 3 DNF ---
    Tycho van Velzen Almere `81 JD Team 4 DNF ---

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Vincent Mook Almere `81 JD Team 3 19,92 ---
    2 Demy River Wit Phanos JD Team 1 19,67 16,59
    3 Rens Bant AV Suomi JD Team 2 16,33 ---
    4 Stijn Hooijman AV De Spartaan JD 15,61 ---
    5 Lucas van Haren AV Suomi JD Team 1 15,40 ---
    6 Daniël Erbe Gomez Phanos JD Team 1 15,13 12,96
    7 Russell Plet Almere `81 JD Team 1 14,95 ---
    8 Jasper Zaagsma AV Suomi JD Team 2 14,76 ---
    9 Perry Severijnse Almere `81 JD Team 1 14,49 ---
    10 Joel Brandsma Almere `81 JD Team 2 14,11 ---
    11 Tijmen Veldman AV Startba...JD Team 1 13,99 ---
    12 Louwrens Louwerse AV Startba...JD Team 2 13,68 ---
    13 Wessel Ekelmans Almere `81 JD Team 4 13,67 ---
    14 Martijn van de Laar KAV Holland JD 13,54 ---
    15 Thijs van Rijn AV De Spartaan JD 13,04 ---
    16 Ezequiel Bolsman Phanos JD Team 3 12,68 ---
    17 Hessel de Bock Almere `81 JD Team 3 11,75 ---
    18 Irmin Flach KAV Holland JD 10,78 ---
    19 Storm Stulemeijer Phanos JD Team 3 10,33 ---
    20 Boet Bruggink Phanos JD Team 2 9,10 ---
    21 Tijn Challa AV Haarlem JD 8,90 ---
    22 Roan Bijlmer Phanos JD Team 2 8,13 ---
    23 Thijmen de Koning AV Haarlem JD 5,63 ---
    Tom Schutterop AV Startba...JD Team 2 DNS ---
    Tycho van Velzen Almere `81 JD Team 4 DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Erick Könst AV Haarlem JD 9,64 ---
    2 Mick Baldew Phanos JD Team 1 9,38 9,49
    3 Matthijs Valten AV De Spartaan JD 8,88 ---
    4 Demy River Wit Phanos JD Team 1 8,83 8,79
    5 Thijs van Rijn AV De Spartaan JD 8,14 ---
    6 Perry Severijnse Almere `81 JD Team 1 8,13 ---
    7 Rick van Heezik Almere `81 JD Team 2 7,33 ---
    8 Jort Monteban Almere `81 JD Team 2 6,90 ---
    9 Christiaan Zandstra KAV Holland JD 6,77 ---
    10 Freek Tax AV Suomi JD Team 1 6,62 ---
    11 Sami Filal AV Startba...JD Team 1 5,85 ---
    12 Sven Tesselaar AV Suomi JD Team 1 5,83 ---
    13 Bradley Daniels Almere `81 JD Team 1 5,61 ---
    14 Bommel Wijnveldt Phanos JD Team 3 5,58 ---
    15 Sylvain Kramer Phanos JD Team 2 5,40 ---
    16 Thijmen de Koning AV Haarlem JD 5,22 ---
    17 Boet Bruggink Phanos JD Team 2 5,11 ---
    18 Casper van Kempen Phanos JD Team 3 5,06 ---
    19 Sem Brandes Almere `81 JD Team 3 4,95 ---
    20 Jasper Zaagsma AV Suomi JD Team 2 4,94 ---
    21 Youp Grundel Almere `81 JD Team 4 4,85 ---
    22 Martijn Mulder Almere `81 JD Team 3 4,71 ---
    23 Fabian Vugts AV Startba...JD Team 2 4,65 ---
    24 Mathijs Gebe KAV Holland JD 4,48 ---
    25 Stijn Prent Almere `81 JD Team 4 3,44 ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Lucius Bout Phanos JD Team 1 1,40 1,35
    1 Jamie Sesay Almere `81 JD Team 1 1,40 ---
    3 Jesse Elmers AV Startba...JD Team 1 1,35 ---
    3 Erick Könst AV Haarlem JD 1,35 ---
    3 Luciën Moritz Almere `81 JD Team 2 1,35 ---
    6 Mick Baldew Phanos JD Team 1 1,30 1,35
    6 Govanni Cozijn AV De Spartaan JD 1,30 ---
    8 Christiaan Barens AV Suomi JD Team 1 1,25 ---
    8 Djimon de Groot Almere `81 JD Team 1 1,25 1,20
    8 Niek Starreveld Almere `81 JD Team 3 1,25 ---
    11 Lucas van Haren AV Suomi JD Team 1 1,20 ---
    11 Jesper Heesters Almere `81 JD Team 3 1,20 ---
    11 Wessel Ekelmans Almere `81 JD Team 4 1,20 ---
    14 Lauran van Wunnik Phanos JD Team 3 1,15 ---
    14 Luc Nelstein Phanos JD Team 3 1,15 ---
    14 Jort Monteban Almere `81 JD Team 2 1,15 ---
    17 Daniel de Vries AV Haarlem JD 1,10 ---
    17 Sid van Houten KAV Holland JD 1,10 ---
    19 Rens Bant AV Suomi JD Team 2 1,05 ---
    20 Robin Staal KAV Holland JD 1,00 ---
    Sylvain Kramer Phanos JD Team 2 DNS ---
    Melcher Smit AV Startba...JD Team 2 DNS ---
    Bas Fransen AV De Spartaan JD DNS ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Jeen Hammink Phanos JD Team 1 4,42 4,33
    2 Max van Liempdt Almere `81 JD Team 1 4,41 ---
    3 Franklyn Nwanaforo Phanos JD Team 1 4,37 4,49
    4 Noah Larsson Phanos JD Team 2 4,24 ---
    5 Gijs Jansen AV De Spartaan JD 4,16 ---
    6 Jeroen Out AV Haarlem JD 4,05 ---
    7 Christiaan Barens AV Suomi JD Team 1 4,02 ---
    8 Joel Brandsma Almere `81 JD Team 2 3,99 ---
    9 Bart Kneppers AV Suomi JD Team 1 3,98 ---
    10 Christiaan Zandstra KAV Holland JD 3,93 ---
    11 Roan Bijlmer Phanos JD Team 2 3,90 ---
    12 Erick Könst AV Haarlem JD 3,85 ---
    13 Tijn Kauffman AV De Spartaan JD 3,80 ---
    14 Kim Alofsen AV Startba...JD Team 1 3,76 ---
    15 Adriaan Fornerod KAV Holland JD 3,75 ---
    16 Tim Weber Almere `81 JD Team 2 3,71 ---
    17 Martijn Mulder Almere `81 JD Team 3 3,69 ---
    18 Pepijn Klinkert AV Startba...JD Team 1 3,55 ---
    19 Dimitris Nieuwland Phanos JD Team 3 3,53 ---
    20 Tom Schutterop AV Startba...JD Team 2 3,44 ---
    21 Koen de Jong AV Suomi JD Team 2 3,41 ---
    22 Bommel Wijnveldt Phanos JD Team 3 3,29 ---
    23 Jamie Sesay Almere `81 JD Team 1 3,27 ---
    24 Finn Hermens Almere `81 JD Team 3 3,03 ---
    25 Daniel Dammers Almere `81 JD Team 4 2,89 ---
    26 Luca Prins Almere `81 JD Team 4 2,82 ---
    27 Louwrens Louwerse AV Startba...JD Team 2 2,66 ---