• Teams
  • 150m
  • 800m
  • 100mH
  • 4x100m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV De Spartaan JC AV De Spartaan - JJC
    Begeleider: John van der Zwet
    Jurylid: Nathalie Bravenboer
    8 7292
    2 KAV Holland JC Team 1 KAV Holland - JJC
    Begeleider: Bart Taag
    6 5943
    3 Phanos JC Team 1 Phanos - JJC
    Begeleider: Alexander van Altena
    9 5763
    4 Almere `81 JC Almere `81 - JJC
    Begeleider: Denis Lensen
    6 5349
    5 AV Suomi JC AV Suomi - JJC
    Begeleider: Roseanne Dekker
    Jurylid: Ilona Zeilmaker
    5 4789
    6 AV Aalsmeer JC AV Aalsmeer - JJC
    Begeleider: Erika t Hoen
    Jurylid: Jeff haspels
    7 4220
    7 Phanos JC Team 3 Phanos - JJC
    Begeleider: Alexander van Altena
    4 3153
    8 AV Startbaan JC AV Startbaan - JJC
    Begeleider: Saskia van der Meer
    5 2686
    9 Phanos JC Team 2 Phanos - JJC
    Begeleider: Alexander van Altena
    5 2478
    10 KAV Holland JC Team 2 KAV Holland - JJC
    Begeleider: Bart Taag
    4 2322
    11 AV Haarlem JC AV Haarlem - JJC
    Begeleider: Dik de Groot
    4 581

    Uitslagen 150 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Keitharo ...sterwolde Almere `81 JC 18,57 -2.2 m/s18,50
    2 Bas Meeuwenoord AV De Spartaan JC 18,78 -2.2 m/s18,97
    3 Benjamin van Altena Phanos JC Team 1 19,33 -1.1 m/s---
    4 Marijn Sluis AV Suomi JC 19,45 +0.1 m/s---
    5 Luuk Meesters KAV Hollan...JC Team 1 19,53 -1.8 m/s---
    6 Julian van Meggelen AV De Spartaan JC 19,69 -2.2 m/s19,34
    7 Stef Kloos AV Suomi JC 19,98 -1.8 m/s---
    8 Kaj Casias Phanos JC Team 1 20,17 -1.1 m/s---
    9 Ben Combee Phanos JC Team 1 20,27 -1.1 m/s---
    10 Harm Steehouwer KAV Hollan...JC Team 1 20,49 -1.8 m/s---
    11 Lucien van Erck Phanos JC Team 3 21,04 +0.1 m/s---
    12 Sven Hazenoot AV De Spartaan JC 21,21 -2.2 m/s20,30
    13 Renger Borsboom KAV Hollan...JC Team 2 21,28 -2.2 m/s---
    14 Daan Schuirink Phanos JC Team 3 22,32 +0.1 m/s---
    15 Luco van Bergen AV Startbaan JC 22,49 -1.8 m/s---
    16 Zeger Hapels AV Aalsmeer JC 22,71 -1.1 m/s---
    17 Kiran Biesheuvel AV Aalsmeer JC 23,24 -1.1 m/s---
    18 Peer van der Wees Phanos JC Team 2 23,54 +0.1 m/s---
    19 Joris Gij...Hodenpijl Almere `81 JC 24,01 -2.2 m/s21,50
    20 Rik Apeldoorn KAV Hollan...JC Team 2 26,73 -1.8 m/s---
    Cedric van Esveld Phanos JC Team 2 DNS ---
    Jeroen van Maasacker AV Startbaan JC DNF ---
    Hamza Hammoudi AV Haarlem JC DNF ---

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Bas Meeuwenoord AV De Spartaan JC 2:18,68 2:13,40
    2 Jochem van Stijn AV De Spartaan JC 2:21,28 2:18,97
    3 Renger Borsboom KAV Hollan...JC Team 2 2:22,72 ---
    4 Luco van Bergen AV Startbaan JC 2:23,67 ---
    5 Stef Kloos AV Suomi JC 2:27,07 ---
    6 Hamza Hammoudi AV Haarlem JC 2:27,76 ---
    7 Jelani James Phanos JC Team 1 2:28,14 2:31,00
    8 Sjoerd van der Sel KAV Hollan...JC Team 1 2:28,97 ---
    9 Pascal Sprenger Almere `81 JC 2:29,80 2:36,83
    10 Piter Miedema AV Suomi JC 2:30,70 ---
    11 Wester Zaal Phanos JC Team 1 2:31,88 ---
    12 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer JC 2:32,04 2:30,97
    13 Christophe...an Altena Phanos JC Team 1 2:36,54 ---
    14 Guus Tulen AV De Spartaan JC 2:40,62 2:34,45
    15 Thom Uittenbosch Almere `81 JC 2:42,43 2:46,18
    16 Gregory t Hoen AV Aalsmeer JC 2:43,69 2:45,47
    17 Jelle Miedema Phanos JC Team 2 2:44,74 ---
    18 Lucien van Erck Phanos JC Team 3 2:45,41 ---
    19 Bas van der Laan AV Aalsmeer JC 2:47,91 ---
    20 Raphael Winkel KAV Hollan...JC Team 1 2:54,24 ---
    21 Joris Gij...Hodenpijl Almere `81 JC 2:58,12 2:57,52
    Tristan de Vré Phanos JC Team 2 DNS ---
    Ruben Prenen Phanos JC Team 3 DNS ---

    Uitslagen 100 meter horden (84cm) Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Willem Olsthoorn AV De Spartaan JC 15,95 -1.3 m/s15,53
    2 Bas Meeuwenoord AV De Spartaan JC 16,04 -1.3 m/s15,83
    3 Keitharo ...sterwolde Almere `81 JC 16,61 -1.3 m/s16,00
    4 Julian van Meggelen AV De Spartaan JC 17,24 -1.3 m/s15,97
    5 Harm Steehouwer KAV Hollan...JC Team 1 18,37 -1.3 m/s---
    6 Raphael Winkel KAV Hollan...JC Team 1 18,69 -4.4 m/s---
    7 Wester Zaal Phanos JC Team 1 19,60 -2.6 m/s---
    8 Christophe...an Altena Phanos JC Team 1 20,22 -2.6 m/s---
    9 Graeme t Hoen AV Aalsmeer JC 20,60 -1.3 m/s19,96
    10 Peer van der Wees Phanos JC Team 2 21,64 -2.6 m/s---
    11 Piter Miedema AV Suomi JC 21,69 -4.4 m/s---
    12 Michel Laanbroek KAV Hollan...JC Team 2 22,14 -1.3 m/s---
    13 Jelle Miedema Phanos JC Team 2 22,41 -2.6 m/s---
    14 Jordy Blesgraaf AV Suomi JC 23,89 -4.4 m/s---
    15 Kiran Biesheuvel AV Aalsmeer JC 23,93 -2.6 m/s---
    16 Ruben Prenen Phanos JC Team 3 24,28 -4.4 m/s---
    17 Benjamin v... den Berg AV Startbaan JC 24,90 -4.4 m/s---
    Matteo Zandee Phanos JC Team 1 DNF ---
    Hamza Hammoudi AV Haarlem JC DNF ---

    Uitslagen Speerwerpen 600 gram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Willem Olsthoorn AV De Spartaan JC 39,25 ---
    2 Joep Noordhoek KAV Hollan...JC Team 1 27,01 ---
    3 Michael Bouma AV De Spartaan JC 25,68 ---
    4 Marijn Sluis AV Suomi JC 24,06 ---
    5 Joey Janse AV Startbaan JC 23,86 ---
    6 Kaj Casias Phanos JC Team 1 23,30 ---
    7 Joris Gij...Hodenpijl Almere `81 JC 20,50 ---
    8 Graeme t Hoen AV Aalsmeer JC 20,48 21,02
    9 Ids Hengstmangers KAV Hollan...JC Team 1 20,39 ---
    10 Ian Beekman Almere `81 JC 14,08 ---
    11 Bas van der Laan AV Aalsmeer JC 11,35 ---
    Stijn Melchers AV Suomi JC DNS ---
    Tobias van der Wardt Phanos JC Team 1 DNS 27,96
    Tristan de Vré Phanos JC Team 2 DNS ---
    Jesse Broekhoven AV Haarlem JC DNS ---
    Chris Schermer KAV Hollan...JC Team 2 DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Thijs de Bouter Almere `81 JC 11,07 ---
    2 Sven Hazenoot AV De Spartaan JC 10,51 ---
    3 Luuk Meesters KAV Hollan...JC Team 1 9,85 ---
    4 Merlijn van der Lans AV De Spartaan JC 9,63 ---
    5 Benjamin van Altena Phanos JC Team 1 9,53 8,82
    6 Joep Noordhoek KAV Hollan...JC Team 1 7,67 ---
    7 Joey Janse AV Startbaan JC 6,81 ---
    8 Daan van der Wees Phanos JC Team 2 6,68 ---
    9 Thom Uittenbosch Almere `81 JC 6,31 ---
    10 Quincy Greer Phanos JC Team 3 5,66 ---
    11 Rik Apeldoorn KAV Hollan...JC Team 2 5,52 ---
    12 Jordy Blesgraaf AV Suomi JC 5,21 ---
    13 Morris van Lienden AV Aalsmeer JC 4,76 ---
    14 Bas van der Laan AV Aalsmeer JC 4,68 ---
    Tobias van der Wardt Phanos JC Team 1 DNS 7,30
    Tristan de Vré Phanos JC Team 2 DNS ---
    Dex Radsma AV Startbaan JC DNS ---
    Koen Herni AV Haarlem JC DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

    # Naam ResOBP
    1 Willem Olsthoorn AV De Spartaan JC 1,60 ---
    2 Merlijn van der Lans AV De Spartaan JC 1,50 ---
    3 Jelani James Phanos JC Team 1 1,45 1,35
    3 Tenko van der Kuip Phanos JC Team 1 1,45 ---
    3 Joep Noordhoek KAV Hollan...JC Team 1 1,45 ---
    3 Thijs de Bouter Almere `81 JC 1,45 ---
    7 Raphael Winkel KAV Hollan...JC Team 1 1,35 ---
    8 Daan Schuirink Phanos JC Team 3 1,25 ---
    8 Gregory t Hoen AV Aalsmeer JC 1,25 ---
    8 Graeme t Hoen AV Aalsmeer JC 1,25 ---
    11 Jordy Blesgraaf AV Suomi JC 1,15 ---
    Cedric van Esveld Phanos JC Team 2 DNS ---
    Jeroen van Maasacker AV Startbaan JC DNS ---
    Chris Schermer KAV Hollan...JC Team 2 DNS ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Res OBP
    1 Guus Tulen AV De Spartaan JC 5,47 ---
    2 Keitharo ...sterwolde Almere `81 JC 5,27 ---
    3 Sjoerd van der Sel KAV Hollan...JC Team 1 5,12 ---
    4 Julian van Meggelen AV De Spartaan JC 4,95 ---
    5 Ids Hengstmangers KAV Hollan...JC Team 1 4,74 ---
    6 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer JC 4,46 4,25
    7 Michel Laanbroek KAV Hollan...JC Team 2 4,34 ---
    8 Tenko van der Kuip Phanos JC Team 1 4,32 ---
    9 Ben Combee Phanos JC Team 1 4,17 ---
    10 Stijn Melchers AV Suomi JC 4,03 ---
    11 Zeger Hapels AV Aalsmeer JC 3,96 ---
    12 Quincy Greer Phanos JC Team 3 3,75 ---
    13 Daan van der Wees Phanos JC Team 2 3,73 ---
    14 Benjamin v... den Berg AV Startbaan JC 3,63 ---
    15 Ian Beekman Almere `81 JC 3,34 ---
    Dex Radsma AV Startbaan JC DNS ---
    Simon Vriesema AV Haarlem JC DNS ---