Uitslagen Junioren C/D Poule 52 Wedstrijd 3 [2016]

Jongens Junior C - 100 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jasper Oskam AV 1923 JC Team 1 12,00 +2.0 m/s11,92 825
2 Raoul vd Laar AV NEA-Vol...JC Team 1 12,24 +2.0 m/s12,14 785
3 Thimo Henraat AV Feniks JC 12,35 +2.0 m/s12,36 767
4 Marnix Kolkman AV Edam JC 12,39 +2.0 m/s12,34 761
5 Sion Meijers AAC JC 12,41 +0.4 m/s12,98 758
6 Roel Wilde AV NEA-Vol...JC Team 1 12,94 +0.4 m/s--- 677
6 Diede Mieras AV 1923 JC Team 1 12,94 +0.4 m/s12,90 677
8 Karel Gimbergh AV 1923 JC Team 1 12,96 +2.0 m/s12,80 0
9 Thomas Duijm AV 1923 JC Team 2 13,21 +0.4 m/s12,99 638
10 Raúl van Harmelen AV Feniks JC 13,23 +2.0 m/s12,79 636
11 Jaleel Menso AV Atos JC 13,51 +0.4 m/s--- 597
12 Nathan Wolff AV Feniks JC 13,51 +2.0 m/s13,80 0
13 Mike de Dood AV NEA-Vol...JC Team 1 13,60 +0.4 m/s--- 0
14 Hein Pieters AAC JC 13,70 +0.4 m/s--- 572
15 Jelle Hooijberg AV Edam JC 13,77 +0.4 m/s13,79 563
16 Janko Wiebenga AV Atos JC 14,29 +0.4 m/s--- 498
17 Thijmen van Leeuwen SAV JC 14,36 +2.0 m/s14,42 490
18 Loek Timmer SAV JC 14,70 +2.0 m/s14,60 451
19 Yoeri Meftah AAC JC 15,58 +2.0 m/s15,56 0
Max Guit AV Edam JC DNS 13,79 0
Boriz Werkhoven AV 1923 JC Team 2 DNS 13,20 0



Jongens Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Angelo Visser AV NEA-Vol...JC Team 1 2:11,69 2:17,43 760
2 Quinten Maring AV 1923 JC Team 1 2:14,71 2:15,93 723
3 Daan Lunding AV 1923 JC Team 1 2:15,18 2:18,86 717
4 Daan Woldring AV 1923 JC Team 1 2:15,87 2:20,35 0
5 Mike de Dood AV NEA-Vol...JC Team 1 2:18,24 --- 682
6 David van Alten AV Atos JC 2:19,46 --- 668
7 Jelle Hooijberg AV Edam JC 2:20,41 2:24,00 658
8 Sjoerd Polder AKU JC 2:21,51 2:30,00 646
9 Thijmen van Leeuwen SAV JC 2:22,37 2:17,74 636
10 Thimo Henraat AV Feniks JC 2:24,48 2:19,11 614
11 Amin el Feddaly AAC JC 2:25,25 2:29,15 606
12 Jeroen van het Hof AV Edam JC 2:25,41 2:29,83 605
13 Janko Wiebenga AV Atos JC 2:31,06 --- 549
14 Loek Timmer SAV JC 2:32,02 2:34,63 540
15 Björn Rijkaard AV Feniks JC 2:35,30 2:37,41 510
16 Sirito Mathijssen AAC JC 2:40,35 2:37,44 466
17 Luuk Michels AV NEA-Vol...JC Team 1 2:42,40 --- 0
18 Ruben Boers AV 1923 JC Team 2 2:43,75 2:54,00 438
19 Martijn Lammerts AAC JC 2:46,89 2:53,53 0
20 Timothy Mulder AV NEA-Vol...JC Team 2 2:49,74 3:07,58 391
21 Rishandro Lacroes AV Feniks JC 2:50,39 2:49,90 0



Jongens Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Thimo Henraat AV Feniks JC 44,64 --- 713
2 Marnix Kolkman AV Edam JC 44,86 --- 705
3 Diede Mieras AV 1923 JC Team 1 45,65 46,80 678
4 Roel Wilde AV NEA-Vol...JC Team 1 45,67 --- 677
5 Job Geerds AV 1923 JC Team 1 46,67 46,50 644
6 Luciano Groenhart AV Feniks JC 48,97 --- 573
7 Angelo Visser AV NEA-Vol...JC Team 1 50,10 47,65 540
8 Jeroen van het Hof AV Edam JC 50,25 --- 536
9 Jaleel Menso AV Atos JC 52,91 --- 465
10 Amin el Feddaly AAC JC 54,12 --- 435
11 Rishandro Lacroes AV Feniks JC 54,87 --- 0
12 Will Mok SAV JC 55,31 --- 407
Daniel vd Merwe AV NEA-Vol...JC Team 1 DNS --- 0
Boriz Werkhoven AV 1923 JC Team 2 DNS --- 0
Luka Bakrac AV 1923 JC Team 1 DNS 48,00 0
Jouad Nait-Rrami AV Atos JC DNS --- 0
Sion Meijers AAC JC DNF --- 0



Jongens Junior C - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV 1923 JC Team 1 (4x100m) AV 1923 - JJC 4 50,32 701
2 AV Feniks JC (4x100m) AV Feniks - JJC 4 50,36 699
3 AV NEA-Volharding JC Team 1 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 4 50,93 678
4 AV Edam JC (4x100m) AV Edam - JJC 4 52,48 623
5 AV Atos JC (4x100m) AV Atos - JJC 4 52,89 609
6 SAV JC (4x100m) SAV - JJC 4 55,81 515
7 AAC JC (4x100m) AAC - JJC 4 58,06 449
8 AKU JC (4x100m) AKU - JJC 0 DNS 0
8 AV 1923 JC Team 2 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 DNS 0
8 AV 1923 JC Team 3 (4x100m) AV 1923 - JJC 0 DNS 0
8 AV NEA-Volharding JC Team 2 (4x100m) AV NEA-Volharding - JJC 0 DNS 0
8 AV Zaanland JC (4x100m) AV Zaanland - JJC 0 DNS 0



Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Diede Mieras AV 1923 JC Team 1 34,57 26,63 542
2 Felix Zwolle AV Feniks JC 32,31 --- 509
3 Sonny Meijers AAC JC 27,58 --- 437
4 Sam Reukers AV Edam JC 26,00 --- 411
5 Daan Schurink AV Edam JC 24,87 --- 0
6 Raoul vd Laar AV NEA-Vol...JC Team 1 24,00 --- 378
7 David van Alten AV Atos JC 23,78 --- 374
8 Daan Woldring AV 1923 JC Team 1 23,60 23,07 0
9 Raúl van Harmelen AV Feniks JC 23,51 --- 0
10 Niels de Boer SAV JC 23,00 --- 361
11 Thomas Wijkstra AV NEA-Vol...JC Team 2 18,74 --- 283
12 Will Mok SAV JC 17,80 --- 0
13 Timothy Mulder AV NEA-Vol...JC Team 2 17,77 --- 0
14 Dennis Patiwael AV Atos JC 16,20 --- 0
15 Sirito Mathijssen AAC JC 15,06 --- 0
16 Ruben Boers AV 1923 JC Team 2 15,02 15,48 207
Björn Bloemendaal AV NEA-Vol...JC Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Daniel Schepers AV 1923 JC Team 1 11,21 10,50 579
2 Sonny Meijers AAC JC 10,83 --- 562
3 Felix Zwolle AV Feniks JC 9,48 --- 497
4 Sam Reukers AV Edam JC 8,76 --- 461
5 Niels de Boer SAV JC 8,49 --- 447
6 Björn Rijkaard AV Feniks JC 8,48 --- 0
7 Hein Pieters AAC JC 8,39 --- 0
8 Daan Schurink AV Edam JC 8,38 --- 0
9 Daniel vd Merwe AV NEA-Vol...JC Team 1 7,88 --- 415
10 Thomas Wijkstra AV NEA-Vol...JC Team 2 7,09 --- 371
11 Björn Bloemendaal AV NEA-Vol...JC Team 1 6,66 --- 0
12 Jasper Scheerder AV Atos JC 6,43 --- 332
13 Will Mok SAV JC 6,31 --- 0
14 Timothy Mulder AV NEA-Vol...JC Team 2 6,20 --- 0
Karel Gimbergh AV 1923 JC Team 1 DNS 8,53 0



Jongens Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Jasper Oskam AV 1923 JC Team 1 1,65 1,70 741
2 Thomas Duijm AV 1923 JC Team 2 1,55 1,50 663
2 Max rivera...vera Rios AV Feniks JC 1,55 --- 663
4 Max Guit AV Edam JC 1,50 --- 623
5 Jules Kerstens SAV JC 1,40 --- 541
6 Martijn Lammerts AAC JC 1,35 --- 499
7 Björn Bloemendaal AV NEA-Vol...JC Team 1 1,30 --- 462
8 Dennis Patiwael AV Atos JC 1,25 --- 426
Daan Lunding AV 1923 JC Team 1 DNS 1,40 0
Jouad Nait-Rrami AV Atos JC DNS --- 0
Felix Zwolle AV Feniks JC DNS --- 0



Jongens Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Jasper Oskam AV 1923 JC Team 1 5,79 +1.5 m/s5,30 772
2 Marnix Kolkman AV Edam JC 5,53 +1.3 m/s5,52 723
3 Job Geerds AV 1923 JC Team 1 5,33 +2.0 m/s5,21 0
4 Luciano Groenhart AV Feniks JC 5,33 +1.2 m/s--- 685
5 Sion Meijers AAC JC 5,24 +1.5 m/s--- 668
6 Lars Meijer AV Feniks JC 5,03 +1.5 m/s--- 0
7 Sjoerd Polder AKU JC 4,93 +2.0 m/s--- 607
8 Roel Wilde AV NEA-Vol...JC Team 1 4,92 +1.5 m/s--- 605
9 Thomas Duijm AV 1923 JC Team 2 4,85 +1.2 m/s4,54 591
10 Jasper Scheerder AV Atos JC 4,43 +1.8 m/s--- 504
11 Milan Hovenier AV 1923 JC Team 2 4,41 +1.8 m/s4,41 0
12 Jules Kerstens SAV JC 4,18 +1.9 m/s--- 454
13 Daan Schurink AV Edam JC 4,17 +1.7 m/s--- 0
14 Luuk Michels AV NEA-Vol...JC Team 1 4,08 +1.3 m/s--- 0
15 Thomas Wijkstra AV NEA-Vol...JC Team 2 3,95 +1.0 m/s--- 408
16 Dennis Patiwael AV Atos JC 3,45 +1.8 m/s--- 0



Jongens Junior D - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Dave Boamah AV Feniks JD Team 1 10,88 +2.8 m/s10,78 639
2 Thomas Jellema AV NEA-Vol...JD Team 1 10,90 +2.8 m/s11,41 635
3 Milo de Langen AV Feniks JD Team 1 10,98 +2.8 m/s11,54 622
4 Stef de Jong SAV JD 11,03 +2.8 m/s11,43 614
5 Daan van der Vliet AV 1923 JD Team 1 11,15 +2.8 m/s11,20 594
6 Amar Wong AV Feniks JD Team 1 11,32 +2.8 m/s11,47 0
7 Daan Post AV 1923 JD Team 3 11,54 +2.1 m/s--- 534
8 Niels Rewijk AKU JD 11,63 +2.1 m/s--- 520
9 Revalino Adang AAC JD 11,67 +1.9 m/s11,62 515
10 Sander Buikman AV Edam JD 11,81 +2.1 m/s--- 494
11 Joël Mondria AV Atos JD Team 1 11,82 +1.5 m/s--- 493
12 Vincent Roberts AV Feniks JD Team 2 11,86 +1.9 m/s12,23 487
13 Robin Almekinders AAC JD 11,91 +1.7 m/s--- 480
14 Tobias van Belle AV 1923 JD Team 1 11,97 +1.7 m/s--- 472
15 Nino Feller AV NEA-Vol...JD Team 1 12,09 +1.9 m/s12,26 455
15 Primo Burgstra AV 1923 JD Team 2 12,09 +0.3 m/s--- 455
17 Emiel Joosten AV Edam JD 12,21 +2.1 m/s--- 439
18 Isar Overes AKU JD 12,22 +1.5 m/s--- 438
19 Hidde Oppers AV 1923 JD Team 1 12,30 +0.3 m/s--- 0
20 Jona Wong Chung AV 1923 JD Team 2 12,45 +0.3 m/s--- 408
20 Alessio Rimedia AV Atos JD Team 1 12,45 +1.7 m/s--- 408
22 Tristan Valkenburg AV Feniks JD Team 2 12,50 +1.7 m/s--- 401
23 Kay Ruiter SAV JD 12,57 +1.9 m/s12,49 392
24 Jesse Bon AV Feniks JD Team 2 12,62 +1.9 m/s12,30 0
25 Gilles van Arkel AV 1923 JD Team 3 12,73 +0.3 m/s--- 372
26 Leandro Ouwehand AV Edam JD 12,76 +2.1 m/s--- 0
27 Tom Oosterhuis AV 1923 JD Team 3 12,95 +0.3 m/s--- 0
28 Hedde-Jan Damen AAC JD 13,00 +1.5 m/s12,98 0
29 Luca van der Nooy AV NEA-Vol...JD Team 2 13,07 +1.5 m/s13,04 332
30 Ties Arensman AV NEA-Vol...JD Team 1 13,46 +1.9 m/s12,97 0
Ivan Chan AV NEA-Vol...JD Team 2 DNS 13,86 0
Romano Guellai AV Atos JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Dave Boamah AV Feniks JD Team 1 3:15,34 3:14,16 579
2 Tobias van Belle AV 1923 JD Team 1 3:16,76 3:13,00 568
3 Samuel Wilhelm AV 1923 JD Team 1 3:18,81 3:23,00 554
4 Hidde Oppers AV 1923 JD Team 1 3:20,09 3:14,00 0
5 Boris Aerts AV 1923 JD Team 2 3:21,13 3:25,00 538
6 Kay Ruiter SAV JD 3:21,54 3:18,46 535
7 Aike van der Lei AV Edam JD 3:21,73 --- 534
8 Thomas Fructus AV 1923 JD Team 2 3:25,95 3:26,00 506
9 Primo Burgstra AV 1923 JD Team 2 3:26,71 3:28,00 0
10 Niels Rewijk AKU JD 3:28,59 --- 489
11 Milo de Langen AV Feniks JD Team 1 3:28,86 3:36,37 487
12 Gino Rivera Rios AV Feniks JD Team 1 3:30,02 3:36,96 0
13 Ties Arensman AV NEA-Vol...JD Team 1 3:32,37 3:28,35 465
14 Jasper Kooter AAC JD 3:36,10 3:40,63 442
15 Benjamin Stijns AV NEA-Vol...JD Team 1 3:39,29 3:46,56 424
16 Alessio Rimedia AV Atos JD Team 1 3:40,07 --- 419
17 Nino Feller AV NEA-Vol...JD Team 1 3:45,30 3:46,97 0
18 Hedde-Jan Damen AAC JD 3:48,95 3:53,34 370
19 Tristan Valkenburg AV Feniks JD Team 2 3:51,87 --- 355
20 Jesse Bon AV Feniks JD Team 2 3:53,39 3:52,46 347
21 Wouter Voorn AKU JD 3:56,55 --- 332
22 Martijn de Witte AV NEA-Vol...JD Team 2 3:57,24 3:54,53 328
23 Ties van der Waal AV Atos JD Team 1 3:57,90 --- 325
24 Tom Oosterhuis AV 1923 JD Team 3 3:59,49 --- 317
25 Tristan van Vlodrop AAC JD 3:59,90 3:55,98 0
26 Thijs Minnee AV Feniks JD Team 2 4:01,76 --- 0
27 Mika van der Lei AV Edam JD 4:02,00 --- 305
28 Sjoerd Zuijderduin AKU JD 4:09,89 --- 0
Ivan Chan AV NEA-Vol...JD Team 2 DNS 4:05,99 0
Hidde Koning AV Atos JD Team 2 DNS --- 0
Mink de Jager AV Atos JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Carildo Linger AV Feniks JD Team 1 13,22 +1.8 m/s13,73 564
2 Jur Bakker AV Edam JD 14,12 +2.5 m/s--- 477
3 Berend Zwolle AV Feniks JD Team 1 14,71 +1.8 m/s15,28 425
4 Sander Buikman AV Edam JD 14,72 +2.5 m/s--- 425
5 Daan van der Vliet AV 1923 JD Team 1 14,93 +1.6 m/s15,86 407
6 Thomas Fructus AV 1923 JD Team 2 15,18 +1.8 m/s15,11 387
7 Boris Aerts AV 1923 JD Team 2 15,33 +1.8 m/s15,21 376
8 Benjamin Stijns AV NEA-Vol...JD Team 1 15,43 +1.6 m/s16,74 368
9 Thomas Jellema AV NEA-Vol...JD Team 1 16,06 +1.6 m/s16,39 322
10 Anders Haringma AV 1923 JD Team 2 16,08 +1.6 m/s15,71 0
11 Vincent Roberts AV Feniks JD Team 2 16,24 +1.0 m/s17,64 310
12 Emiel Joosten AV Edam JD 16,53 +2.5 m/s--- 0
13 Nathan Asmare AV Atos JD Team 2 16,64 +0.9 m/s--- 283
14 Ties van der Waal AV Atos JD Team 1 16,65 +0.9 m/s--- 282
15 Joshua de Groot AV Feniks JD Team 2 16,67 +1.0 m/s16,85 281
16 Jasper Kooter AAC JD 16,78 +1.6 m/s16,71 274
17 Dennis Alberts AV Atos JD Team 1 16,98 +0.9 m/s--- 261
18 Wouter Voorn AKU JD 17,12 +2.5 m/s--- 252
19 Ties Arensman AV NEA-Vol...JD Team 1 17,25 +1.0 m/s17,31 0
20 Hedde-Jan Damen AAC JD 17,28 +1.0 m/s17,28 242
21 Luca van der Nooy AV NEA-Vol...JD Team 2 18,16 +1.0 m/s17,69 192
Ivan Chan AV NEA-Vol...JD Team 2 DNS 19,47 0
Abbe Engers AV 1923 JD Team 1 DNS --- 0
Fabian Smits AV Feniks JD Team 2 DNS --- 0
Yaïr van Harmelen AV Feniks JD Team 1 DNS 13,59 0



Jongens Junior D - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Feniks JD Team 1 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 41,84 680
1 AV Zaanland JD (4x80m) AV Zaanland - JJD 0 41,84 680
3 AV 1923 JD Team 1 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 44,28 578
4 AV 1923 JD Team 2 (4x80m) AV 1923 - JJD 4 45,13 495
4 AV NEA-Volharding JD Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 4 45,70 524
6 AV Atos JD Team 1 (4x80m) AV Atos - JJD 4 46,20 505
7 SAV JD (4x80m) SAV - JJD 0 48,90 413
8 AV Feniks JD Team 2 (4x80m) AV Feniks - JJD 4 49,57 391
9 AAC JD (4x80m) AAC - JJD 4 49,77 335
10 AV Edam JD (4x80m) AV Edam - JJD 4 51,47 334
11 AC Waterland JD (4x80m) AC Waterland - JJD 0 DNS 0
11 AKU JD (4x80m) AKU - JJD 0 DNS 0
11 AV 1923 JD Team 3 (4x80m) AV 1923 - JJD 0 DNS 0
11 AV Atos JD Team 2 (4x80m) AV Atos - JJD 4 DNS 0
11 AV NEA-Volharding JD Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - JJD 0 DNS 0



Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Yannick Jong SAV JD 33,83 31,23 553
2 Kay van Breemen AV Atos JD Team 1 33,61 --- 550
3 Isar Overes AKU JD 31,96 --- 525
4 Ike Schepers AV 1923 JD Team 2 26,96 --- 447
5 Sidate Seck AV Feniks JD Team 1 26,41 --- 438
6 Sam Bosman AV NEA-Vol...JD Team 1 26,27 25,16 435
7 Yaïr van Harmelen AV Feniks JD Team 1 25,24 --- 0
8 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JD Team 1 24,30 22,41 0
9 Sander Buikman AV Edam JD 22,01 --- 361
10 Siebe Pals AV Feniks JD Team 2 21,44 --- 351
11 Julian Jonkmans AV 1923 JD Team 1 20,29 --- 330
12 Dean Somer AV Atos JD Team 2 19,81 --- 320
13 Wolf van Strijen AV 1923 JD Team 3 18,13 --- 288
14 Leandro Ouwehand AV Edam JD 17,79 --- 0
15 Olivier Risseeuw AV 1923 JD Team 1 16,43 --- 0
16 Jan Westendorp AV 1923 JD Team 2 16,17 --- 0
17 Stijn Scucces AV NEA-Vol...JD Team 2 16,13 14,45 246
18 Robin Almekinders AAC JD 15,90 --- 241
19 Guno Pool AAC JD 15,50 --- 0
20 Daan Vlotman AV Feniks JD Team 2 12,75 --- 0
Martijn de Witte AV NEA-Vol...JD Team 2 DNS 14,00 0
Mink de Jager AV Atos JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Stef de Jong SAV JD 28,72 27,52 455
2 Kay van Breemen AV Atos JD Team 1 25,65 --- 406
3 Gino Rivera Rios AV Feniks JD Team 1 21,34 --- 331
4 Isar Overes AKU JD 20,67 --- 319
5 Julian Jonkmans AV 1923 JD Team 1 20,50 --- 316
6 Yannick Jong SAV JD 19,00 20,00 0
7 Ike Schepers AV 1923 JD Team 2 18,83 --- 285
8 Amar Wong AV Feniks JD Team 1 17,89 --- 0
9 Stijn Scucces AV NEA-Vol...JD Team 2 16,06 12,55 229
10 Siebe Pals AV Feniks JD Team 2 15,82 --- 224
11 Sam Bosman AV NEA-Vol...JD Team 1 15,76 13,58 223
12 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JD Team 1 15,38 15,00 0
13 Gilles van Arkel AV 1923 JD Team 3 14,46 --- 195
14 Zion Jozefzoon AV Feniks JD Team 2 14,00 --- 0
15 Jan Westendorp AV 1923 JD Team 2 13,40 --- 0
16 Sjoerd Zuijderduin AKU JD 13,09 --- 0
17 Olivier Risseeuw AV 1923 JD Team 1 13,04 --- 0
18 Wolf van Strijen AV 1923 JD Team 3 11,82 --- 0
19 Guno Pool AAC JD 11,78 --- 133
20 Okke Rave AAC JD 11,06 --- 0
21 Aike van der Lei AV Edam JD 10,99 --- 114
22 Mika van der Lei AV Edam JD 9,09 --- 0
Mohamed Bourhayel AV Atos JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Stef de Jong SAV JD 10,83 10,42 562
2 Gino Rivera Rios AV Feniks JD Team 1 9,01 --- 474
3 Milo de Langen AV Feniks JD Team 1 8,99 --- 0
4 Yannick Jong SAV JD 8,86 8,38 0
5 Mante Ignacio AV 1923 JD Team 2 7,49 --- 393
6 Ike Schepers AV 1923 JD Team 2 7,03 --- 0
7 Sam Bosman AV NEA-Vol...JD Team 1 6,93 7,03 362
8 Siebe Pals AV Feniks JD Team 2 6,64 --- 345
9 Zion Jozefzoon AV Feniks JD Team 2 6,16 --- 0
10 Dean Somer AV Atos JD Team 2 6,07 --- 310
11 Wolf van Strijen AV 1923 JD Team 3 5,65 --- 284
12 Mika van der Meijden AV NEA-Vol...JD Team 1 5,63 5,84 0
13 Olivier Risseeuw AV 1923 JD Team 1 5,60 --- 281
14 Sjoerd Zuijderduin AKU JD 5,49 --- 274
15 Guno Pool AAC JD 5,42 --- 269
16 Gilles van Arkel AV 1923 JD Team 3 5,39 --- 0
17 Okke Rave AAC JD 5,32 --- 0
18 Martijn de Witte AV NEA-Vol...JD Team 2 5,18 --- 253
19 Aike van der Lei AV Edam JD 4,67 --- 218
20 Dennis Alberts AV Atos JD Team 1 4,58 --- 212
Abbe Engers AV 1923 JD Team 1 DNS --- 0



Jongens Junior D - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Collin Geugjes AV NEA-Vol...JD Team 1 1,50 1,50 623
2 Julian Jonkmans AV 1923 JD Team 1 1,45 --- 582
3 Revalino Adang AAC JD 1,40 --- 541
4 Jur Bakker AV Edam JD 1,35 --- 499
4 Berend Zwolle AV Feniks JD Team 1 1,35 --- 499
6 Stijn Scucces AV NEA-Vol...JD Team 2 1,25 1,25 426
6 Nathan Asmare AV Atos JD Team 2 1,25 --- 426
8 Amar Wong AV Feniks JD Team 1 1,25 --- 0
9 Kay Ruiter SAV JD 1,20 --- 389
9 Joël Mondria AV Atos JD Team 1 1,20 --- 389
11 Zion Jozefzoon AV Feniks JD Team 2 1,15 --- 352
Jona Wong Chung AV 1923 JD Team 2 NM --- 0
Abbe Engers AV 1923 JD Team 1 DNS --- 0
Mohamed Bourhayel AV Atos JD Team 2 DNS --- 0
Fabian Smits AV Feniks JD Team 2 DNS --- 0



Jongens Junior D - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Carildo Linger AV Feniks JD Team 1 4,76 --- 572
2 Collin Geugjes AV NEA-Vol...JD Team 1 4,71 4,72 562
3 Jur Bakker AV Edam JD 4,60 --- 540
4 Revalino Adang AAC JD 4,45 --- 508
5 Niels Rewijk AKU JD 4,18 --- 454
6 Samuel Wilhelm AV 1923 JD Team 1 4,16 --- 450
7 Anders Haringma AV 1923 JD Team 2 4,10 --- 438
8 Jona Wong Chung AV 1923 JD Team 2 3,82 --- 0
9 Thijs Minnee AV Feniks JD Team 2 3,56 --- 330
10 Tom Oosterhuis AV 1923 JD Team 3 3,52 --- 322
11 Joshua de Groot AV Feniks JD Team 2 3,52 --- 0
12 Tristan van Vlodrop AAC JD 3,48 --- 0
13 Luca van der Nooy AV NEA-Vol...JD Team 2 3,31 3,29 280
14 Wouter Voorn AKU JD 3,29 --- 0
15 Dennis Alberts AV Atos JD Team 1 3,29 --- 276
16 Jelle Buikman AV Edam JD 2,78 --- 0
Hidde Koning AV Atos JD Team 2 DNS --- 0
Sidate Seck AV Feniks JD Team 1 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 80 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Shaquata King AV Feniks MC 10,15 +0.9 m/s10,17 770
2 Eva Dijkstra AV 1923 MC Team 1 10,60 +0.9 m/s10,90 687
3 Sarah Itiola AV Feniks MC 10,64 +0.9 m/s10,98 680
4 Cheferny Bobson AAC MC 10,76 +0.9 m/s10,90 659
5 Evelyn Imafidon AV Feniks MC 11,23 +0.9 m/s11,35 0
6 Shauna van Dongeren SAV MC Team 1 11,26 +0.9 m/s11,38 577
7 Daphne Buikman AV Edam MC 11,27 +1.7 m/s--- 575
8 Caya de Graaf AV Edam MC 11,41 +2.3 m/s--- 553
9 Lisa de Boer AV NEA-Vol...MC Team 1 11,44 +2.3 m/s--- 549
10 Lois de la Mar AV 1923 MC Team 1 11,52 +0.9 m/s11,80 537
11 Linda van der Klei AV NEA-Vol...MC Team 1 11,69 +2.3 m/s--- 512
12 Denise Overweel AV 1923 MC Team 1 11,74 +0.9 m/s11,70 0
13 Aerin Gaston AV 1923 MC Team 2 11,92 +0.9 m/s12,00 479
14 Megan Corzilius AV Zaanland MC 11,95 +2.3 m/s--- 475
15 Melissa Jansen AKU MC 11,98 +1.7 m/s--- 470
15 Luna Braas SAV MC Team 1 11,98 +0.9 m/s11,81 470
17 Ilse Cornelisse AV Zaanland MC 12,05 +2.3 m/s--- 461
18 Sharita Oor AV Edam MC 12,08 +1.7 m/s--- 0
19 Ilse Boon AAC MC 12,27 +0.9 m/s12,30 431
20 Annika Boogaard SAV MC Team 1 12,28 +1.7 m/s12,84 0
21 Kiki van der Waag AV Atos MC 12,32 +2.3 m/s--- 424
22 Birthe Poot AV NEA-Vol...MC Team 2 12,34 +2.3 m/s--- 422
23 Ruth Visser SAV MC Team 2 12,52 +0.9 m/s12,20 399
24 Amber Wiersma SAV MC Team 2 12,73 +1.7 m/s12,70 372
25 Leonie Braakman SAV MC Team 2 12,86 +1.7 m/s12,98 0
Mellani Goezinnen AV NEA-Vol...MC Team 1 DNS --- 0
Kelly Luton AV NEA-Vol...MC Team 2 DNS --- 0
Beyoncé Pina AV NEA-Vol...MC Team 2 DNS --- 0



Meisjes Junior C - 800 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Manon Verdonck AV Edam MC 2:26,23 2:24,17 596
2 Paulien Idema AKU MC 2:33,12 2:27,85 530
3 Madeline el Aissati AAC MC 2:35,61 --- 507
4 Lois de la Mar AV 1923 MC Team 1 2:36,20 2:34,67 502
5 Daniëlle Steur AV Edam MC 2:36,52 2:34,05 499
6 Laila Fooij AV 1923 MC Team 2 2:36,67 --- 498
7 Lieke ten Wolde AV 1923 MC Team 1 2:37,81 2:43,28 488
8 Mellani Goezinnen AV NEA-Vol...MC Team 1 2:39,03 --- 477
9 Meike Hartog AV Zaanland MC 2:39,46 --- 473
10 Annika Boogaard SAV MC Team 1 2:39,79 2:41,07 471
11 Rosa Westra AAC MC 2:40,64 2:36,68 463
12 Kara Zwagemaker SAV MC Team 1 2:40,93 2:40,20 461
13 Noa Boots SAV MC Team 1 2:42,76 2:39,81 0
14 Beyoncé Pina AV NEA-Vol...MC Team 2 2:45,30 --- 425
15 Babs Braakman SAV MC Team 2 2:49,36 2:57,90 394
16 Mila Kuller AV NEA-Vol...MC Team 1 2:50,08 --- 389
17 Ruth Visser SAV MC Team 2 2:53,95 2:59,26 360
18 Daphne Bosch AV Edam MC 2:54,17 2:42,60 0
19 Vera Zonneveld AKU MC 3:15,28 --- 224
Stella Huikeshoven AV Atos MC DNS --- 0
Sheralda Botse AV NEA-Vol...MC Team 2 DNF --- 0
Maxime Frenkel AV 1923 MC Team 1 DNF 2:40,77 0



Meisjes Junior C - 300 meter horden (76cm)

# Naam ResOBPTeam punten
1 Cheferny Bobson AAC MC 50,92 --- 517
2 Liset Kolkman AV Edam MC 51,62 --- 499
3 Shauna van Dongeren SAV MC Team 1 52,81 --- 468
4 Tess Bregman SAV MC Team 1 53,38 --- 453
5 Willeke Stuijt AV Edam MC 53,52 --- 450
6 Lieke ten Wolde AV 1923 MC Team 1 53,96 --- 439
7 Rosa Westra AAC MC 55,82 --- 395
8 Linda van der Klei AV NEA-Vol...MC Team 1 55,85 --- 395
9 Daphne Buikman AV Edam MC 56,07 --- 0
10 Melissa Jansen AKU MC 56,17 --- 387
11 Mila Kuller AV NEA-Vol...MC Team 1 59,60 --- 315
12 Amber van der Klei AV NEA-Vol...MC Team 1 1:01,21 --- 0
13 Vera Zonneveld AKU MC 1:04,43 --- 226
14 Mae Liefeld AV 1923 MC Team 1 1:04,85 --- 219
15 Lieke Zwetsloot AV Zaanland MC 1:04,88 --- 218
Ayla Balci AV Atos MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - 4 x 80m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Feniks MC (4x80m) AV Feniks - MJC 4 42,17 665
2 AV 1923 MC Team 1 (4x80m) AV 1923 - MJC 4 42,68 643
3 AV Edam MC (4x80m) AV Edam - MJC 4 42,83 637
4 SAV MC Team 1 (4x80m) SAV - MJC 4 43,57 606
5 AV NEA-Volharding MC Team 1 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 4 43,66 603
6 AAC MC (4x80m) AAC - MJC 4 44,46 571
7 AV Zaanland MC (4x80m) AV Zaanland - MJC 4 44,80 558
8 SAV MC Team 2 (4x80m) SAV - MJC 4 47,12 473
9 AKU MC (4x80m) AKU - MJC 0 DNS 0
9 AV 1923 MC Team 2 (4x80m) AV 1923 - MJC 0 DNS 0
9 AV Atos MC (4x80m) AV Atos - MJC 4 DNS 0
9 AV NEA-Volharding MC Team 2 (4x80m) AV NEA-Volharding - MJC 0 DNS 0



Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Willeke Stuijt AV Edam MC 36,70 --- 594
2 Kara Zwagemaker SAV MC Team 1 29,39 29,87 486
3 Lianne Runderkamp AV Edam MC 24,34 --- 0
4 Luna Braas SAV MC Team 1 22,68 17,97 0
5 Maxime Frenkel AV 1923 MC Team 1 21,83 20,00 358
6 Alet Juckers SAV MC Team 2 21,25 19,51 347
7 Jenna vd Meijden AV NEA-Vol...MC Team 1 20,19 --- 328
8 Jet Saadat AKU MC 19,49 --- 314
9 Marieke Eleveld AV Feniks MC 17,94 --- 284
10 Megan Corzilius AV Zaanland MC 17,67 --- 278
11 Zoë Riepen AV NEA-Vol...MC Team 1 16,08 --- 0
12 Dana Dullemond AV 1923 MC Team 1 15,62 20,00 0
13 Jamie Kramer AV Atos MC 14,35 --- 207
14 Anouk Edw...an Muijen AAC MC 12,77 --- 171
15 Birthe Poot AV NEA-Vol...MC Team 2 12,32 --- 160
16 Leonie Braakman SAV MC Team 2 11,22 10,33 0
17 Yaimy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 11,04 --- 0
18 Kim Lassche AAC MC 11,00 --- 0



Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Willeke Stuijt AV Edam MC 10,31 --- 537
2 Kara Zwagemaker SAV MC Team 1 9,81 9,55 513
3 Noa Boots SAV MC Team 1 8,99 9,25 0
4 Marieke Eleveld AV Feniks MC 8,94 --- 470
5 Sharita Oor AV Edam MC 8,71 --- 0
6 Eva Dijkstra AV 1923 MC Team 1 8,69 8,76 457
7 Mette de Vos SAV MC Team 2 7,89 7,62 415
8 Denise Overweel AV 1923 MC Team 1 7,59 8,73 0
9 Paulien Idema AKU MC 7,45 --- 391
10 Zoë Riepen AV NEA-Vol...MC Team 1 7,33 --- 384
11 Jaimy Jozefzoon AV Feniks MC 7,33 --- 0
12 Alet Juckers SAV MC Team 2 7,30 7,26 0
13 Ilse Boon AAC MC 6,95 --- 363
14 Jamie Kramer AV Atos MC 6,56 --- 340
15 Kim Lassche AAC MC 6,35 --- 0
16 Jet Saadat AKU MC 5,64 --- 0
17 Lieke Zwetsloot AV Zaanland MC 5,53 --- 276
18 Yaimy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 5,52 --- 276
Francis Rookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 1 DNS --- 0
Fleur Hoogervorst AV 1923 MC Team 2 DNS 7,90 0



Meisjes Junior C - Hoogspringen

# Naam ResOBPTeam punten
1 Liset Kolkman AV Edam MC 1,60 --- 702
2 Anouk Schot AV Edam MC 1,50 --- 0
3 Meike Hartog AV Zaanland MC 1,40 --- 541
4 Rosa Westra AAC MC 1,35 --- 499
5 Denise Overweel AV 1923 MC Team 1 1,30 1,40 462
5 Rika Bakker SAV MC Team 1 1,30 1,30 462
7 Tess Bregman SAV MC Team 1 1,30 1,25 0
8 Kiki van der Waag AV Atos MC 1,30 --- 462
9 Jenna vd Meijden AV NEA-Vol...MC Team 1 1,25 --- 426
9 Amber Wiersma SAV MC Team 2 1,25 1,20 426
11 Babs Braakman SAV MC Team 2 1,25 1,30 0
12 Paulien Idema AKU MC 1,20 --- 389
13 Kris Sturkenboom AAC MC 1,20 --- 0
Francis Rookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 1 DNS --- 0
Kelly Luton AV NEA-Vol...MC Team 2 DNS --- 0
Fleur Hoogervorst AV 1923 MC Team 2 DNS 1,15 0
Ayla Balci AV Atos MC DNS --- 0



Meisjes Junior C - Verspringen

# Naam Res OBPTeam punten
1 Liset Kolkman AV Edam MC 5,08 +1.5 m/s--- 636
2 Caya de Graaf AV Edam MC 4,78 +1.7 m/s--- 0
3 Rika Bakker SAV MC Team 1 4,78 +2.5 m/s4,74 576
3 Shaquata King AV Feniks MC 4,78 +2.0 m/s--- 576
5 Madeline el Aissati AAC MC 4,48 +2.0 m/s--- 515
6 Sarah Itiola AV Feniks MC 4,48 +1.7 m/s--- 0
7 Sheralda Botse AV NEA-Vol...MC Team 2 4,43 +1.7 m/s--- 504
8 Luna Braas SAV MC Team 1 4,28 +1.5 m/s4,22 0
9 Lieke ten Wolde AV 1923 MC Team 1 4,26 +1.8 m/s4,05 470
10 Elja Mantel AV 1923 MC Team 1 4,20 +1.5 m/s--- 0
11 Vera Zonneveld AKU MC 4,11 +2.0 m/s--- 440
12 Aerin Gaston AV 1923 MC Team 2 4,05 +1.2 m/s3,64 428
13 Lisa de Boer AV NEA-Vol...MC Team 1 3,95 +1.5 m/s--- 408
13 Mette de Vos SAV MC Team 2 3,95 +1.8 m/s3,63 408
15 Leonie Braakman SAV MC Team 2 3,86 +1.7 m/s3,39 0
16 Fleur Neven AV NEA-Vol...MC Team 1 3,78 +1.7 m/s--- 0
17 Anouk Edw...an Muijen AAC MC 3,50 +1.5 m/s--- 0
18 Ilse Cornelisse AV Zaanland MC 3,45 +1.4 m/s--- 308
Stella Huikeshoven AV Atos MC DNS --- 0



Meisjes Junior D - 60 meter

# Naam Res OBPTeam punten
1 Rosaly Zomerdijk AV NEA-Vol...MD Team 1 8,35 +2.6 m/s8,51 682
2 Sindy de Bruijn AKU MD 8,42 +2.6 m/s8,60 666
3 Charlotte Emanuel AV Feniks MD 8,58 +2.6 m/s8,56 632
4 Nunzia Bos AV 1923 MD Team 1 8,59 +2.6 m/s8,69 630
5 Thyra Terweij AV NEA-Vol...MD Team 1 8,64 +2.6 m/s8,59 620
6 Jessamy Roubos AV Zaanlan...MD Team 1 8,81 +1.3 m/s--- 586
7 Jill ingrid Cooman AV Feniks MD 8,84 +2.3 m/s9,02 580
8 Laura van Langen SAV MD Team 1 8,98 +2.3 m/s9,08 553
9 Isairis C...llo Feliz AV Feniks MD 9,01 +1.8 m/s9,61 0
10 Janlie Juckers SAV MD Team 2 9,05 +1.8 m/s9,75 539
11 Lola Nat AV 1923 MD Team 1 9,09 +2.0 m/s9,30 532
12 Anouk van der Kuur AAC MD 9,11 +2.3 m/s9,19 528
13 Ella Mosselman SAV MD Team 1 9,13 +2.6 m/s8,84 524
14 Tessa Beugelink AAC MD 9,16 +2.0 m/s9,26 519
15 Esmée Rossenaar AV Edam MD 9,18 +0.6 m/s--- 515
16 Eline Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 9,19 +2.3 m/s9,16 0
17 Ella van der Velde SAV MD Team 1 9,23 +2.0 m/s9,41 0
18 Tharissa Palma AAC MD 9,24 +2.3 m/s9,23 0
19 Sarah Koper AV Zaanlan...MD Team 1 9,25 +0.6 m/s--- 503
20 Liv de Haas AV Zaanlan...MD Team 1 9,64 +1.4 m/s--- 0
21 Djeedy Manhoef AV NEA-Vol...MD Team 2 9,66 +2.0 m/s9,41 432
22 Anouk Tol AV Edam MD 9,82 +0.6 m/s--- 406
22 Chiara Linschoten AC Waterland MD 9,82 +1.8 m/s10,27 406
24 Gina den Haan AKU MD 9,90 +1.4 m/s--- 394
25 Elisa Babucci AV NEA-Vol...MD Team 2 10,01 +1.8 m/s9,92 376
26 Meinou Janssen AV Atos MD 10,15 +2.0 m/s--- 355
27 Marit Gerretsen AV NEA-Vol...MD Team 2 10,17 +1.8 m/s10,10 0
28 Evy Spanjer AKU MD 10,18 +1.4 m/s--- 0
29 Iris Grit AV 1923 MD Team 2 10,21 +2.0 m/s--- 346
30 Anne Bod AV Atos MD 10,24 +2.0 m/s--- 342
31 Emma Fransen AC Waterland MD 10,33 +1.4 m/s10,60 329
32 Evelijn va...er Maeden AV Zaanlan...MD Team 2 10,61 +2.0 m/s--- 290
Caitlin Wals AV Edam MD DNS --- 0
Lotte Faas AV NEA-Vol...MD Team 3 DNS 11,01 0
Esther Wolff AV Zaanlan...MD Team 2 DNS 9,61 0
Dina Ahdid AV Atos MD DNS --- 0
Anne van Dijk AC Waterland MD DNS 9,22 0



Meisjes Junior D - 1000 meter

# Naam ResOBPTeam punten
1 Eline Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 3:09,62 3:11,48 621
2 Fee Mok SAV MD Team 1 3:10,78 3:07,77 612
3 Ella Mosselman SAV MD Team 1 3:11,70 3:10,51 606
4 Tessa Beugelink AAC MD 3:17,72 3:25,13 562
5 Anouk Kempkes AAC MD 3:25,18 3:33,68 511
6 Misha Pier AV 1923 MD Team 1 3:27,65 3:30,17 495
7 Ella van der Velde SAV MD Team 1 3:33,31 3:30,66 0
8 Esmée Rossenaar AV Edam MD 3:39,50 --- 423
9 Amélie de Wit AV 1923 MD Team 1 3:39,72 3:44,95 421
10 Julie Hartog AV Zaanlan...MD Team 1 3:40,44 --- 417
11 Melissa Steenbakker AV Atos MD 3:40,62 --- 416
12 Emma Fransen AC Waterland MD 3:42,28 3:37,75 407
13 Miapra Shepherd AV Feniks MD 3:43,36 --- 401
14 Michelle Jansen AV Feniks MD 3:44,56 3:51,30 394
15 Tara Koomen SAV MD Team 2 3:47,70 3:49,63 377
16 Marit Bout AV NEA-Vol...MD Team 1 3:47,76 3:49,95 377
17 Arwen de Wit AV NEA-Vol...MD Team 2 3:47,87 3:48,41 376
18 Milou Jongeneel AV NEA-Vol...MD Team 1 3:52,24 3:46,88 0
19 Jona Kuijt AV 1923 MD Team 1 3:55,33 3:45,00 0
20 Elisa Babucci AV NEA-Vol...MD Team 2 3:57,43 4:05,89 327
21 Liv de Haas AV Zaanlan...MD Team 1 3:58,34 --- 323
21 Fee Eising AC Waterland MD 3:58,34 3:38,73 323
23 Nena Risa AV NEA-Vol...MD Team 3 3:58,47 4:05,35 322
24 Gina den Haan AKU MD 4:01,12 --- 309
25 Aya Mohammadi AAC MD 4:01,18 4:03,53 0
26 Isairis C...llo Feliz AV Feniks MD 4:01,24 4:09,80 0
27 Marit Gerretsen AV NEA-Vol...MD Team 2 4:10,65 4:09,06 0
28 Luna Huiberts AV Zaanlan...MD Team 1 4:17,26 --- 0
29 Anouk Sier AV Edam MD 4:20,43 --- 224
30 Evelijn va...er Maeden AV Zaanlan...MD Team 2 4:26,07 4:18,49 202
31 Charlotte ... de Voort AV Atos MD 4:28,98 --- 190
32 Manisha Khemai AV Atos MD 4:43,15 --- 0
33 Esther Wolff AV Zaanlan...MD Team 2 5:00,37 4:06,94 83
34 Samira Rookhuizen AV NEA-Vol...MD Team 3 5:04,96 5:07,31 69
Eline Couwenberg AC Waterland MD DNS 3:57,43 0



Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

# Naam Res OBPTeam punten
1 Laura Wilde AV NEA-Vol...MD Team 1 10,70 +2.0 m/s10,63 517
2 Fleur Luttikhuizen AV Zaanlan...MD Team 1 10,91 +1.2 m/s--- 492
3 Ciara van Dongeren SAV MD Team 1 11,58 +2.0 m/s11,54 417
4 Eline Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 11,59 +2.0 m/s11,74 416
5 Esmée Rossenaar AV Edam MD 11,92 +1.2 m/s--- 383
6 Renee de Hon AAC MD 11,97 +2.0 m/s11,78 378
7 Marit Bout AV NEA-Vol...MD Team 1 12,01 +2.0 m/s11,98 0
8 Denise Essemiah AV Feniks MD 12,13 +2.3 m/s--- 362
9 Lola Nat AV 1923 MD Team 1 12,22 +1.1 m/s13,12 354
10 Demelsia Venetiaan AV Feniks MD 12,54 +1.1 m/s12,78 324
11 Sarah Koper AV Zaanlan...MD Team 1 12,64 +1.2 m/s--- 316
12 Luca Klumpenhouwer SAV MD Team 1 12,69 +2.0 m/s12,25 311
13 Djeedy Manhoef AV NEA-Vol...MD Team 2 12,81 +1.1 m/s12,78 301
14 Femke Guit AV Edam MD 12,89 +1.2 m/s--- 294
15 Melissa Steenbakker AV Atos MD 12,91 +2.3 m/s--- 292
16 Jill ingrid Cooman AV Feniks MD 12,97 +1.1 m/s13,08 0
17 Anne Vilain SAV MD Team 2 13,13 +1.5 m/s13,32 274
18 Chiara Linschoten AC Waterland MD 13,14 +1.5 m/s13,48 273
19 Tosca Bink AAC MD 13,18 +1.5 m/s13,12 270
20 Tara Koomen SAV MD Team 2 13,23 +1.5 m/s13,54 266
21 Amélie de Wit AV 1923 MD Team 1 13,29 +1.1 m/s12,89 261
22 Djurelva Williams AV Atos MD 13,30 +2.3 m/s--- 260
23 Sharissa de Leng SAV MD Team 2 13,33 +1.5 m/s13,57 0
24 Nena Risa AV NEA-Vol...MD Team 3 13,37 +1.5 m/s14,05 255
25 Laura van de Merwe AV NEA-Vol...MD Team 2 13,56 +1.5 m/s13,84 240
26 Siena Maij AV Zaanlan...MD Team 2 13,67 +1.5 m/s14,13 232
27 Arwen de Wit AV NEA-Vol...MD Team 2 13,76 +1.5 m/s13,96 0
28 Misha Pier AV 1923 MD Team 1 13,86 +1.1 m/s13,12 0
29 Mirre Overtoom AV Atos MD 13,93 +2.3 m/s--- 0
30 Marit Woldring AV 1923 MD Team 2 14,13 +2.3 m/s--- 198
31 Sien Saadat AKU MD 14,33 +1.5 m/s--- 184
Yasmine Lahri AAC MD DNS 13,50 0
Fee Eising AC Waterland MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - 4 x 60m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV NEA-Volharding MD Team 1 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 32,55 689
2 SAV MD Team 1 (4x60m) SAV - MJD 4 33,55 635
3 AV Feniks MD (4x60m) AV Feniks - MJD 4 34,04 609
4 AV 1923 MD Team 1 (4x60m) AV 1923 - MJD 4 34,15 554
5 AAC MD (4x60m) AAC - MJD 4 35,49 488
5 AV NEA-Volharding MD Team 2 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 4 35,53 536
7 AV Zaanland MD Team 1 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 35,73 527
8 AKU MD (4x60m) AKU - MJD 4 36,12 509
9 SAV MD Team 2 (4x60m) SAV - MJD 4 37,05 468
10 AV Atos MD (4x60m) AV Atos - MJD 4 37,15 464
11 AC Waterland MD (4x60m) AC Waterland - MJD 4 38,66 401
12 AV Edam MD (4x60m) AV Edam - MJD 4 39,02 387
13 AV Zaanland MD Team 2 (4x60m) AV Zaanland - MJD 4 39,42 372
14 AV 1923 MD Team 2 (4x60m) AV 1923 - MJD 0 DNS 0
14 AV NEA-Volharding MD Team 3 (4x60m) AV NEA-Volharding - MJD 0 DNS 0



Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MD Team 1 25,48 27,25 403
2 Jessamy Roubos AV Zaanlan...MD Team 1 21,33 --- 331
3 Sindy de Bruijn AKU MD 20,77 --- 321
4 Ciara van Dongeren SAV MD Team 1 19,46 20,25 297
5 Milou Jongeneel AV NEA-Vol...MD Team 1 19,40 13,30 0
6 Robin Kuller AV NEA-Vol...MD Team 2 19,26 16,23 293
7 Sabine Dodeman SAV MD Team 1 16,99 17,50 0
8 Rosy Veerman AV Edam MD 15,69 --- 222
8 Anna Jebose AAC MD 15,69 --- 222
10 Elisa Babucci AV NEA-Vol...MD Team 2 15,31 14,96 0
11 Isabel D'Mattos AC Waterland MD 15,05 --- 208
12 Bezawit Kifle AV 1923 MD Team 1 14,77 --- 202
13 Iris Grit AV 1923 MD Team 2 14,50 --- 196
14 Lisa van den Brink AC Waterland MD 14,44 --- 0
15 Miapra Shepherd AV Feniks MD 13,06 --- 164
16 Marije Vletter AV NEA-Vol...MD Team 3 12,64 10,97 154
17 Julia Verberne AAC MD 12,04 --- 0
18 Virlyn Walker AV Feniks MD 11,43 --- 0
19 Jeute Meester AV Zaanlan...MD Team 2 10,99 9,10 114
20 Samira Rookhuizen AV NEA-Vol...MD Team 3 9,44 12,96 0
Anouk Sier AV Edam MD DNS --- 0
Bente van ...n Lindert AV 1923 MD Team 1 DNS --- 0
Dina Ahdid AV Atos MD DNS --- 0
Rakis Derra AV Atos MD DNS --- 0



Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

# Naam ResOBPTeam punten
1 Laura van Langen SAV MD Team 1 10,82 11,01 561
2 Jessamy Roubos AV Zaanlan...MD Team 1 10,49 --- 546
3 Charlotte Emanuel AV Feniks MD 10,34 --- 539
4 Isabel D'Mattos AC Waterland MD 9,60 --- 503
5 Anna Jebose AAC MD 9,36 --- 491
6 Thyra Terweij AV NEA-Vol...MD Team 1 9,26 10,20 486
7 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MD Team 1 9,18 9,27 0
8 Femke Guit AV Edam MD 9,03 --- 475
9 Mees Deubel AV Zaanlan...MD Team 2 8,75 8,03 460
10 Tosca Bink AAC MD 8,74 --- 0
11 Dagmar Poot AV NEA-Vol...MD Team 2 8,61 8,28 453
12 Bezawit Kifle AV 1923 MD Team 1 8,18 --- 431
13 Denise Essemiah AV Feniks MD 8,16 --- 0
14 Caitlin Wals AV Edam MD 7,88 --- 0
15 Janlie Juckers SAV MD Team 2 7,76 8,04 408
16 Robin Kuller AV NEA-Vol...MD Team 2 7,57 8,00 0
17 Lisa van den Brink AC Waterland MD 7,29 --- 0
18 Zwaan Schouten AV Atos MD 7,25 --- 380
19 Sabine Dodeman SAV MD Team 1 6,70 7,62 0
20 Marije Vletter AV NEA-Vol...MD Team 3 6,34 6,03 327
21