• Teams
  • 60m
  • 1000m
  • 60mH
  • 4x60m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren D
    # Team Leden Punten
    1 AV NEA-Volharding MD Team 1 AV NEA-Volharding - MJD
    Begeleider: Bas Poot
    7 5900
    2 SAV MD Team 1 SAV - MJD 8 5537
    3 AAC MD AAC - MJD
    Begeleider: Ferry Marmoush
    Jurylid: Piet Boon
    10 4915
    4 AV Zaanland MD Team 1 AV Zaanland - MJD
    Begeleider: Jacky van Splunteren
    Jurylid: Gerrit Valentijn
    6 4864
    5 AV 1923 MD Team 1 AV 1923 - MJD
    Begeleider: Nick van der Heide
    Jurylid: NTB
    8 4827
    6 AV Feniks MD AV Feniks - MJD
    Begeleider: Kay-Arne Heskes
    Jurylid: Adinda Blonk
    8 4698
    7 AV NEA-Volharding MD Team 2 AV NEA-Volharding - MJD
    Begeleider: Richard de Wit
    7 3984
    8 AV Edam MD AV Edam - MJD
    Begeleider: Erwin Bokekamp
    6 3683
    9 AC Waterland MD AC Waterland - MJD
    Begeleider: Tim Roos
    Jurylid: John van Dijk
    7 3532
    10 AKU MD AKU - MJD
    Begeleider: Marcel de Jong
    Jurylid: Marcel de Jong
    6 3300
    11 AV Atos MD AV Atos - MJD 10 3161
    12 SAV MD Team 2 SAV - MJD 4 3045
    13 AV Zaanland MD Team 2 AV Zaanland - MJD
    Begeleider: Arjen Romkes
    Jurylid: Gerrit Valentijn
    5 2483
    14 AV 1923 MD Team 2 AV 1923 - MJD
    Begeleider: Tim van der Heide
    Jurylid: NTB
    2 1690
    15 AV NEA-Volharding MD Team 3 AV NEA-Volharding - MJD
    Begeleider: Rob Zomerdijk
    4 1516

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Rosaly Zomerdijk AV NEA-Vol...MD Team 1 8,35 +2.6 m/s8,51 682
    2 Sindy de Bruijn AKU MD 8,42 +2.6 m/s8,60 666
    3 Charlotte Emanuel AV Feniks MD 8,58 +2.6 m/s8,56 632
    4 Nunzia Bos AV 1923 MD Team 1 8,59 +2.6 m/s8,69 630
    5 Thyra Terweij AV NEA-Vol...MD Team 1 8,64 +2.6 m/s8,59 620
    6 Jessamy Roubos AV Zaanlan...MD Team 1 8,81 +1.3 m/s--- 586
    7 Jill ingrid Cooman AV Feniks MD 8,84 +2.3 m/s9,02 580
    8 Laura van Langen SAV MD Team 1 8,98 +2.3 m/s9,08 553
    9 Isairis C...llo Feliz AV Feniks MD 9,01 +1.8 m/s9,61 0
    10 Janlie Juckers SAV MD Team 2 9,05 +1.8 m/s9,75 539
    11 Lola Nat AV 1923 MD Team 1 9,09 +2.0 m/s9,30 532
    12 Anouk van der Kuur AAC MD 9,11 +2.3 m/s9,19 528
    13 Ella Mosselman SAV MD Team 1 9,13 +2.6 m/s8,84 524
    14 Tessa Beugelink AAC MD 9,16 +2.0 m/s9,26 519
    15 Esmée Rossenaar AV Edam MD 9,18 +0.6 m/s--- 515
    16 Eline Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 9,19 +2.3 m/s9,16 0
    17 Ella van der Velde SAV MD Team 1 9,23 +2.0 m/s9,41 0
    18 Tharissa Palma AAC MD 9,24 +2.3 m/s9,23 0
    19 Sarah Koper AV Zaanlan...MD Team 1 9,25 +0.6 m/s--- 503
    20 Liv de Haas AV Zaanlan...MD Team 1 9,64 +1.4 m/s--- 0
    21 Djeedy Manhoef AV NEA-Vol...MD Team 2 9,66 +2.0 m/s9,41 432
    22 Anouk Tol AV Edam MD 9,82 +0.6 m/s--- 406
    22 Chiara Linschoten AC Waterland MD 9,82 +1.8 m/s10,27 406
    24 Gina den Haan AKU MD 9,90 +1.4 m/s--- 394
    25 Elisa Babucci AV NEA-Vol...MD Team 2 10,01 +1.8 m/s9,92 376
    26 Meinou Janssen AV Atos MD 10,15 +2.0 m/s--- 355
    27 Marit Gerretsen AV NEA-Vol...MD Team 2 10,17 +1.8 m/s10,10 0
    28 Evy Spanjer AKU MD 10,18 +1.4 m/s--- 0
    29 Iris Grit AV 1923 MD Team 2 10,21 +2.0 m/s--- 346
    30 Anne Bod AV Atos MD 10,24 +2.0 m/s--- 342
    31 Emma Fransen AC Waterland MD 10,33 +1.4 m/s10,60 329
    32 Evelijn va...er Maeden AV Zaanlan...MD Team 2 10,61 +2.0 m/s--- 290
    Caitlin Wals AV Edam MD DNS --- 0
    Lotte Faas AV NEA-Vol...MD Team 3 DNS 11,01 0
    Esther Wolff AV Zaanlan...MD Team 2 DNS 9,61 0
    Dina Ahdid AV Atos MD DNS --- 0
    Anne van Dijk AC Waterland MD DNS 9,22 0

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Eline Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 3:09,62 3:11,48 621
    2 Fee Mok SAV MD Team 1 3:10,78 3:07,77 612
    3 Ella Mosselman SAV MD Team 1 3:11,70 3:10,51 606
    4 Tessa Beugelink AAC MD 3:17,72 3:25,13 562
    5 Anouk Kempkes AAC MD 3:25,18 3:33,68 511
    6 Misha Pier AV 1923 MD Team 1 3:27,65 3:30,17 495
    7 Ella van der Velde SAV MD Team 1 3:33,31 3:30,66 0
    8 Esmée Rossenaar AV Edam MD 3:39,50 --- 423
    9 Amélie de Wit AV 1923 MD Team 1 3:39,72 3:44,95 421
    10 Julie Hartog AV Zaanlan...MD Team 1 3:40,44 --- 417
    11 Melissa Steenbakker AV Atos MD 3:40,62 --- 416
    12 Emma Fransen AC Waterland MD 3:42,28 3:37,75 407
    13 Miapra Shepherd AV Feniks MD 3:43,36 --- 401
    14 Michelle Jansen AV Feniks MD 3:44,56 3:51,30 394
    15 Tara Koomen SAV MD Team 2 3:47,70 3:49,63 377
    16 Marit Bout AV NEA-Vol...MD Team 1 3:47,76 3:49,95 377
    17 Arwen de Wit AV NEA-Vol...MD Team 2 3:47,87 3:48,41 376
    18 Milou Jongeneel AV NEA-Vol...MD Team 1 3:52,24 3:46,88 0
    19 Jona Kuijt AV 1923 MD Team 1 3:55,33 3:45,00 0
    20 Elisa Babucci AV NEA-Vol...MD Team 2 3:57,43 4:05,89 327
    21 Liv de Haas AV Zaanlan...MD Team 1 3:58,34 --- 323
    21 Fee Eising AC Waterland MD 3:58,34 3:38,73 323
    23 Nena Risa AV NEA-Vol...MD Team 3 3:58,47 4:05,35 322
    24 Gina den Haan AKU MD 4:01,12 --- 309
    25 Aya Mohammadi AAC MD 4:01,18 4:03,53 0
    26 Isairis C...llo Feliz AV Feniks MD 4:01,24 4:09,80 0
    27 Marit Gerretsen AV NEA-Vol...MD Team 2 4:10,65 4:09,06 0
    28 Luna Huiberts AV Zaanlan...MD Team 1 4:17,26 --- 0
    29 Anouk Sier AV Edam MD 4:20,43 --- 224
    30 Evelijn va...er Maeden AV Zaanlan...MD Team 2 4:26,07 4:18,49 202
    31 Charlotte ... de Voort AV Atos MD 4:28,98 --- 190
    32 Manisha Khemai AV Atos MD 4:43,15 --- 0
    33 Esther Wolff AV Zaanlan...MD Team 2 5:00,37 4:06,94 83
    34 Samira Rookhuizen AV NEA-Vol...MD Team 3 5:04,96 5:07,31 69
    Eline Couwenberg AC Waterland MD DNS 3:57,43 0

    Uitslagen 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Laura Wilde AV NEA-Vol...MD Team 1 10,70 +2.0 m/s10,63 517
    2 Fleur Luttikhuizen AV Zaanlan...MD Team 1 10,91 +1.2 m/s--- 492
    3 Ciara van Dongeren SAV MD Team 1 11,58 +2.0 m/s11,54 417
    4 Eline Mast AV NEA-Vol...MD Team 1 11,59 +2.0 m/s11,74 416
    5 Esmée Rossenaar AV Edam MD 11,92 +1.2 m/s--- 383
    6 Renee de Hon AAC MD 11,97 +2.0 m/s11,78 378
    7 Marit Bout AV NEA-Vol...MD Team 1 12,01 +2.0 m/s11,98 0
    8 Denise Essemiah AV Feniks MD 12,13 +2.3 m/s--- 362
    9 Lola Nat AV 1923 MD Team 1 12,22 +1.1 m/s13,12 354
    10 Demelsia Venetiaan AV Feniks MD 12,54 +1.1 m/s12,78 324
    11 Sarah Koper AV Zaanlan...MD Team 1 12,64 +1.2 m/s--- 316
    12 Luca Klumpenhouwer SAV MD Team 1 12,69 +2.0 m/s12,25 311
    13 Djeedy Manhoef AV NEA-Vol...MD Team 2 12,81 +1.1 m/s12,78 301
    14 Femke Guit AV Edam MD 12,89 +1.2 m/s--- 294
    15 Melissa Steenbakker AV Atos MD 12,91 +2.3 m/s--- 292
    16 Jill ingrid Cooman AV Feniks MD 12,97 +1.1 m/s13,08 0
    17 Anne Vilain SAV MD Team 2 13,13 +1.5 m/s13,32 274
    18 Chiara Linschoten AC Waterland MD 13,14 +1.5 m/s13,48 273
    19 Tosca Bink AAC MD 13,18 +1.5 m/s13,12 270
    20 Tara Koomen SAV MD Team 2 13,23 +1.5 m/s13,54 266
    21 Amélie de Wit AV 1923 MD Team 1 13,29 +1.1 m/s12,89 261
    22 Djurelva Williams AV Atos MD 13,30 +2.3 m/s--- 260
    23 Sharissa de Leng SAV MD Team 2 13,33 +1.5 m/s13,57 0
    24 Nena Risa AV NEA-Vol...MD Team 3 13,37 +1.5 m/s14,05 255
    25 Laura van de Merwe AV NEA-Vol...MD Team 2 13,56 +1.5 m/s13,84 240
    26 Siena Maij AV Zaanlan...MD Team 2 13,67 +1.5 m/s14,13 232
    27 Arwen de Wit AV NEA-Vol...MD Team 2 13,76 +1.5 m/s13,96 0
    28 Misha Pier AV 1923 MD Team 1 13,86 +1.1 m/s13,12 0
    29 Mirre Overtoom AV Atos MD 13,93 +2.3 m/s--- 0
    30 Marit Woldring AV 1923 MD Team 2 14,13 +2.3 m/s--- 198
    31 Sien Saadat AKU MD 14,33 +1.5 m/s--- 184
    Yasmine Lahri AAC MD DNS 13,50 0
    Fee Eising AC Waterland MD DNS --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 0,75 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MD Team 1 25,48 27,25 403
    2 Jessamy Roubos AV Zaanlan...MD Team 1 21,33 --- 331
    3 Sindy de Bruijn AKU MD 20,77 --- 321
    4 Ciara van Dongeren SAV MD Team 1 19,46 20,25 297
    5 Milou Jongeneel AV NEA-Vol...MD Team 1 19,40 13,30 0
    6 Robin Kuller AV NEA-Vol...MD Team 2 19,26 16,23 293
    7 Sabine Dodeman SAV MD Team 1 16,99 17,50 0
    8 Rosy Veerman AV Edam MD 15,69 --- 222
    8 Anna Jebose AAC MD 15,69 --- 222
    10 Elisa Babucci AV NEA-Vol...MD Team 2 15,31 14,96 0
    11 Isabel D'Mattos AC Waterland MD 15,05 --- 208
    12 Bezawit Kifle AV 1923 MD Team 1 14,77 --- 202
    13 Iris Grit AV 1923 MD Team 2 14,50 --- 196
    14 Lisa van den Brink AC Waterland MD 14,44 --- 0
    15 Miapra Shepherd AV Feniks MD 13,06 --- 164
    16 Marije Vletter AV NEA-Vol...MD Team 3 12,64 10,97 154
    17 Julia Verberne AAC MD 12,04 --- 0
    18 Virlyn Walker AV Feniks MD 11,43 --- 0
    19 Jeute Meester AV Zaanlan...MD Team 2 10,99 9,10 114
    20 Samira Rookhuizen AV NEA-Vol...MD Team 3 9,44 12,96 0
    Anouk Sier AV Edam MD DNS --- 0
    Bente van ...n Lindert AV 1923 MD Team 1 DNS --- 0
    Dina Ahdid AV Atos MD DNS --- 0
    Rakis Derra AV Atos MD DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Laura van Langen SAV MD Team 1 10,82 11,01 561
    2 Jessamy Roubos AV Zaanlan...MD Team 1 10,49 --- 546
    3 Charlotte Emanuel AV Feniks MD 10,34 --- 539
    4 Isabel D'Mattos AC Waterland MD 9,60 --- 503
    5 Anna Jebose AAC MD 9,36 --- 491
    6 Thyra Terweij AV NEA-Vol...MD Team 1 9,26 10,20 486
    7 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MD Team 1 9,18 9,27 0
    8 Femke Guit AV Edam MD 9,03 --- 475
    9 Mees Deubel AV Zaanlan...MD Team 2 8,75 8,03 460
    10 Tosca Bink AAC MD 8,74 --- 0
    11 Dagmar Poot AV NEA-Vol...MD Team 2 8,61 8,28 453
    12 Bezawit Kifle AV 1923 MD Team 1 8,18 --- 431
    13 Denise Essemiah AV Feniks MD 8,16 --- 0
    14 Caitlin Wals AV Edam MD 7,88 --- 0
    15 Janlie Juckers SAV MD Team 2 7,76 8,04 408
    16 Robin Kuller AV NEA-Vol...MD Team 2 7,57 8,00 0
    17 Lisa van den Brink AC Waterland MD 7,29 --- 0
    18 Zwaan Schouten AV Atos MD 7,25 --- 380
    19 Sabine Dodeman SAV MD Team 1 6,70 7,62 0
    20 Marije Vletter AV NEA-Vol...MD Team 3 6,34 6,03 327
    21 Iris Grit AV 1923 MD Team 2 6,16 --- 316
    22 Jeute Meester AV Zaanlan...MD Team 2 5,95 --- 0
    23 Samira Rookhuizen AV NEA-Vol...MD Team 3 5,92 6,33 0
    24 Manisha Khemai AV Atos MD 5,84 --- 0
    25 Lotte van de Zwaag AKU MD 5,52 --- 276
    26 Lonneke Rekelhof AKU MD 4,50 --- 0
    Bente van ...n Lindert AV 1923 MD Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Julia Jongejeugd AV NEA-Vol...MD Team 1 1,50 1,45 623
    2 Merel Dekker SAV MD Team 1 1,40 1,40 541
    3 Misha Pier AV 1923 MD Team 1 1,35 --- 499
    3 Fleur Luttikhuizen AV Zaanlan...MD Team 1 1,35 --- 499
    5 Anouk van der Kuur AAC MD 1,30 --- 462
    6 Luca Klumpenhouwer SAV MD Team 1 1,30 1,25 0
    7 Mirre Overtoom AV Atos MD 1,30 --- 462
    8 Lotte van de Zwaag AKU MD 1,20 --- 389
    8 Nena Risa AV NEA-Vol...MD Team 3 1,20 1,10 389
    10 Mali Onyeike AV 1923 MD Team 1 1,20 --- 0
    11 Sharissa de Leng SAV MD Team 2 1,20 1,20 389
    11 Denise Essemiah AV Feniks MD 1,20 --- 389
    13 Laura van de Merwe AV NEA-Vol...MD Team 2 1,15 1,10 352
    13 Marit Woldring AV 1923 MD Team 2 1,15 --- 352
    13 Mees Deubel AV Zaanlan...MD Team 2 1,15 1,20 352
    13 Lisa van den Brink AC Waterland MD 1,15 --- 352
    17 Milou Jongeneel AV NEA-Vol...MD Team 1 1,10 1,15 0
    17 Robin Kuller AV NEA-Vol...MD Team 2 1,10 1,15 0
    17 Michelle Jansen AV Feniks MD 1,10 --- 0
    20 Charlotte ... de Voort AV Atos MD 1,05 --- 0
    Renee de Hon AAC MD DNS --- 0
    Lotte Faas AV NEA-Vol...MD Team 3 DNS 1,15 0
    Anne van Dijk AC Waterland MD DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Anouk van der Kuur AAC MD 4,33 --- 484
    2 Merel Dekker SAV MD Team 1 4,31 3,98 480
    3 Fee Mok SAV MD Team 1 4,25 4,40 0
    4 Rosaly Zomerdijk AV NEA-Vol...MD Team 1 4,24 4,03 466
    5 Nunzia Bos AV 1923 MD Team 1 4,15 --- 448
    6 Laura Wilde AV NEA-Vol...MD Team 1 4,03 4,14 0
    7 Siena Maij AV Zaanlan...MD Team 2 3,80 3,59 378
    8 Anouk Tol AV Edam MD 3,68 --- 354
    9 Chiara Linschoten AC Waterland MD 3,56 --- 330
    10 Julie Hartog AV Zaanlan...MD Team 1 3,53 --- 324
    10 Anne Vilain SAV MD Team 2 3,53 3,27 324
    12 Mali Onyeike AV 1923 MD Team 1 3,45 --- 0
    13 Virlyn Walker AV Feniks MD 3,43 --- 304
    14 Dagmar Poot AV NEA-Vol...MD Team 2 3,40 3,68 298
    15 Marit Woldring AV 1923 MD Team 2 3,32 --- 282
    16 Emma Fransen AC Waterland MD 3,22 --- 0
    17 Rosy Veerman AV Edam MD 3,17 --- 0
    18 Evy Spanjer AKU MD 3,17 --- 252
    19 Evelijn va...er Maeden AV Zaanlan...MD Team 2 3,14 +2.1 m/s2,94 0
    20 Marit Gerretsen AV NEA-Vol...MD Team 2 3,11 3,10 0
    21 Michelle Jansen AV Feniks MD 3,08 --- 0
    22 Lonneke Rekelhof AKU MD 2,38 --- 0
    23 Luna Huiberts AV Zaanlan...MD Team 1 2,26 --- 0
    Renee de Hon AAC MD DNS --- 0
    Lotte Faas AV NEA-Vol...MD Team 3 DNS 2,77 0
    Marije Vletter AV NEA-Vol...MD Team 3 DNS 2,58 0
    Rakis Derra AV Atos MD DNS --- 0
    Zwaan Schouten AV Atos MD DNS --- 0