• Teams
  • 80m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x80m
  • Speer
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Meisjes Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV Edam MC AV Edam - MJC
    Begeleider: Erwin Bokekamp
    Jurylid: Lida Verdonck
    11 6278
    2 SAV MC Team 1 SAV - MJC 7 5543
    3 AV 1923 MC Team 1 AV 1923 - MJC
    Begeleider: Daphne Willems
    Jurylid: Onbekend
    8 5262
    4 AAC MC AAC - MJC
    Begeleider: Jip Slaman
    Jurylid: Piet Boon
    7 5091
    5 AV NEA-Volharding MC Team 1 AV NEA-Volharding - MJC
    Begeleider: Lisa
    9 4786
    6 SAV MC Team 2 SAV - MJC 6 3594
    7 AV Zaanland MC AV Zaanland - MJC
    Begeleider: Arjen Romkes
    Jurylid: Gerrit Valentijn
    4 3588
    8 AV Feniks MC AV Feniks - MJC
    Begeleider: Pieter Knotnerus
    Jurylid: Hans Eleveld
    5 3445
    9 AKU MC AKU - MJC
    Begeleider: Marcel de Jong
    Jurylid: Marcel de Jong
    4 3371
    10 AV NEA-Volharding MC Team 2 AV NEA-Volharding - MJC
    Begeleider: Lisa
    5 1787
    11 AV Atos MC AV Atos - MJC 4 1433
    12 AV 1923 MC Team 2 AV 1923 - MJC
    Begeleider: Daphne Willems
    Jurylid: Later bekend
    3 1405

    Uitslagen 80 meter Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Shaquata King AV Feniks MC 10,15 +0.9 m/s10,17 770
    2 Eva Dijkstra AV 1923 MC Team 1 10,60 +0.9 m/s10,90 687
    3 Sarah Itiola AV Feniks MC 10,64 +0.9 m/s10,98 680
    4 Cheferny Bobson AAC MC 10,76 +0.9 m/s10,90 659
    5 Evelyn Imafidon AV Feniks MC 11,23 +0.9 m/s11,35 0
    6 Shauna van Dongeren SAV MC Team 1 11,26 +0.9 m/s11,38 577
    7 Daphne Buikman AV Edam MC 11,27 +1.7 m/s--- 575
    8 Caya de Graaf AV Edam MC 11,41 +2.3 m/s--- 553
    9 Lisa de Boer AV NEA-Vol...MC Team 1 11,44 +2.3 m/s--- 549
    10 Lois de la Mar AV 1923 MC Team 1 11,52 +0.9 m/s11,80 537
    11 Linda van der Klei AV NEA-Vol...MC Team 1 11,69 +2.3 m/s--- 512
    12 Denise Overweel AV 1923 MC Team 1 11,74 +0.9 m/s11,70 0
    13 Aerin Gaston AV 1923 MC Team 2 11,92 +0.9 m/s12,00 479
    14 Megan Corzilius AV Zaanland MC 11,95 +2.3 m/s--- 475
    15 Melissa Jansen AKU MC 11,98 +1.7 m/s--- 470
    15 Luna Braas SAV MC Team 1 11,98 +0.9 m/s11,81 470
    17 Ilse Cornelisse AV Zaanland MC 12,05 +2.3 m/s--- 461
    18 Sharita Oor AV Edam MC 12,08 +1.7 m/s--- 0
    19 Ilse Boon AAC MC 12,27 +0.9 m/s12,30 431
    20 Annika Boogaard SAV MC Team 1 12,28 +1.7 m/s12,84 0
    21 Kiki van der Waag AV Atos MC 12,32 +2.3 m/s--- 424
    22 Birthe Poot AV NEA-Vol...MC Team 2 12,34 +2.3 m/s--- 422
    23 Ruth Visser SAV MC Team 2 12,52 +0.9 m/s12,20 399
    24 Amber Wiersma SAV MC Team 2 12,73 +1.7 m/s12,70 372
    25 Leonie Braakman SAV MC Team 2 12,86 +1.7 m/s12,98 0
    Mellani Goezinnen AV NEA-Vol...MC Team 1 DNS --- 0
    Kelly Luton AV NEA-Vol...MC Team 2 DNS --- 0
    Beyoncé Pina AV NEA-Vol...MC Team 2 DNS --- 0

    Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Manon Verdonck AV Edam MC 2:26,23 2:24,17 596
    2 Paulien Idema AKU MC 2:33,12 2:27,85 530
    3 Madeline el Aissati AAC MC 2:35,61 --- 507
    4 Lois de la Mar AV 1923 MC Team 1 2:36,20 2:34,67 502
    5 Daniëlle Steur AV Edam MC 2:36,52 2:34,05 499
    6 Laila Fooij AV 1923 MC Team 2 2:36,67 --- 498
    7 Lieke ten Wolde AV 1923 MC Team 1 2:37,81 2:43,28 488
    8 Mellani Goezinnen AV NEA-Vol...MC Team 1 2:39,03 --- 477
    9 Meike Hartog AV Zaanland MC 2:39,46 --- 473
    10 Annika Boogaard SAV MC Team 1 2:39,79 2:41,07 471
    11 Rosa Westra AAC MC 2:40,64 2:36,68 463
    12 Kara Zwagemaker SAV MC Team 1 2:40,93 2:40,20 461
    13 Noa Boots SAV MC Team 1 2:42,76 2:39,81 0
    14 Beyoncé Pina AV NEA-Vol...MC Team 2 2:45,30 --- 425
    15 Babs Braakman SAV MC Team 2 2:49,36 2:57,90 394
    16 Mila Kuller AV NEA-Vol...MC Team 1 2:50,08 --- 389
    17 Ruth Visser SAV MC Team 2 2:53,95 2:59,26 360
    18 Daphne Bosch AV Edam MC 2:54,17 2:42,60 0
    19 Vera Zonneveld AKU MC 3:15,28 --- 224
    Stella Huikeshoven AV Atos MC DNS --- 0
    Sheralda Botse AV NEA-Vol...MC Team 2 DNF --- 0
    Maxime Frenkel AV 1923 MC Team 1 DNF 2:40,77 0

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Cheferny Bobson AAC MC 50,92 --- 517
    2 Liset Kolkman AV Edam MC 51,62 --- 499
    3 Shauna van Dongeren SAV MC Team 1 52,81 --- 468
    4 Tess Bregman SAV MC Team 1 53,38 --- 453
    5 Willeke Stuijt AV Edam MC 53,52 --- 450
    6 Lieke ten Wolde AV 1923 MC Team 1 53,96 --- 439
    7 Rosa Westra AAC MC 55,82 --- 395
    8 Linda van der Klei AV NEA-Vol...MC Team 1 55,85 --- 395
    9 Daphne Buikman AV Edam MC 56,07 --- 0
    10 Melissa Jansen AKU MC 56,17 --- 387
    11 Mila Kuller AV NEA-Vol...MC Team 1 59,60 --- 315
    12 Amber van der Klei AV NEA-Vol...MC Team 1 1:01,21 --- 0
    13 Vera Zonneveld AKU MC 1:04,43 --- 226
    14 Mae Liefeld AV 1923 MC Team 1 1:04,85 --- 219
    15 Lieke Zwetsloot AV Zaanland MC 1:04,88 --- 218
    Ayla Balci AV Atos MC DNS --- 0

    Uitslagen Speerwerpen 500 gram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Willeke Stuijt AV Edam MC 36,70 --- 594
    2 Kara Zwagemaker SAV MC Team 1 29,39 29,87 486
    3 Lianne Runderkamp AV Edam MC 24,34 --- 0
    4 Luna Braas SAV MC Team 1 22,68 17,97 0
    5 Maxime Frenkel AV 1923 MC Team 1 21,83 20,00 358
    6 Alet Juckers SAV MC Team 2 21,25 19,51 347
    7 Jenna vd Meijden AV NEA-Vol...MC Team 1 20,19 --- 328
    8 Jet Saadat AKU MC 19,49 --- 314
    9 Marieke Eleveld AV Feniks MC 17,94 --- 284
    10 Megan Corzilius AV Zaanland MC 17,67 --- 278
    11 Zoë Riepen AV NEA-Vol...MC Team 1 16,08 --- 0
    12 Dana Dullemond AV 1923 MC Team 1 15,62 20,00 0
    13 Jamie Kramer AV Atos MC 14,35 --- 207
    14 Anouk Edw...an Muijen AAC MC 12,77 --- 171
    15 Birthe Poot AV NEA-Vol...MC Team 2 12,32 --- 160
    16 Leonie Braakman SAV MC Team 2 11,22 10,33 0
    17 Yaimy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 11,04 --- 0
    18 Kim Lassche AAC MC 11,00 --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Willeke Stuijt AV Edam MC 10,31 --- 537
    2 Kara Zwagemaker SAV MC Team 1 9,81 9,55 513
    3 Noa Boots SAV MC Team 1 8,99 9,25 0
    4 Marieke Eleveld AV Feniks MC 8,94 --- 470
    5 Sharita Oor AV Edam MC 8,71 --- 0
    6 Eva Dijkstra AV 1923 MC Team 1 8,69 8,76 457
    7 Mette de Vos SAV MC Team 2 7,89 7,62 415
    8 Denise Overweel AV 1923 MC Team 1 7,59 8,73 0
    9 Paulien Idema AKU MC 7,45 --- 391
    10 Zoë Riepen AV NEA-Vol...MC Team 1 7,33 --- 384
    11 Jaimy Jozefzoon AV Feniks MC 7,33 --- 0
    12 Alet Juckers SAV MC Team 2 7,30 7,26 0
    13 Ilse Boon AAC MC 6,95 --- 363
    14 Jamie Kramer AV Atos MC 6,56 --- 340
    15 Kim Lassche AAC MC 6,35 --- 0
    16 Jet Saadat AKU MC 5,64 --- 0
    17 Lieke Zwetsloot AV Zaanland MC 5,53 --- 276
    18 Yaimy Leenstra AV NEA-Vol...MC Team 2 5,52 --- 276
    Francis Rookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 1 DNS --- 0
    Fleur Hoogervorst AV 1923 MC Team 2 DNS 7,90 0

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Liset Kolkman AV Edam MC 1,60 --- 702
    2 Anouk Schot AV Edam MC 1,50 --- 0
    3 Meike Hartog AV Zaanland MC 1,40 --- 541
    4 Rosa Westra AAC MC 1,35 --- 499
    5 Denise Overweel AV 1923 MC Team 1 1,30 1,40 462
    5 Rika Bakker SAV MC Team 1 1,30 1,30 462
    7 Tess Bregman SAV MC Team 1 1,30 1,25 0
    8 Kiki van der Waag AV Atos MC 1,30 --- 462
    9 Jenna vd Meijden AV NEA-Vol...MC Team 1 1,25 --- 426
    9 Amber Wiersma SAV MC Team 2 1,25 1,20 426
    11 Babs Braakman SAV MC Team 2 1,25 1,30 0
    12 Paulien Idema AKU MC 1,20 --- 389
    13 Kris Sturkenboom AAC MC 1,20 --- 0
    Francis Rookhuizen AV NEA-Vol...MC Team 1 DNS --- 0
    Kelly Luton AV NEA-Vol...MC Team 2 DNS --- 0
    Fleur Hoogervorst AV 1923 MC Team 2 DNS 1,15 0
    Ayla Balci AV Atos MC DNS --- 0

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Liset Kolkman AV Edam MC 5,08 +1.5 m/s--- 636
    2 Caya de Graaf AV Edam MC 4,78 +1.7 m/s--- 0
    3 Rika Bakker SAV MC Team 1 4,78 +2.5 m/s4,74 576
    3 Shaquata King AV Feniks MC 4,78 +2.0 m/s--- 576
    5 Madeline el Aissati AAC MC 4,48 +2.0 m/s--- 515
    6 Sarah Itiola AV Feniks MC 4,48 +1.7 m/s--- 0
    7 Sheralda Botse AV NEA-Vol...MC Team 2 4,43 +1.7 m/s--- 504
    8 Luna Braas SAV MC Team 1 4,28 +1.5 m/s4,22 0
    9 Lieke ten Wolde AV 1923 MC Team 1 4,26 +1.8 m/s4,05 470
    10 Elja Mantel AV 1923 MC Team 1 4,20 +1.5 m/s--- 0
    11 Vera Zonneveld AKU MC 4,11 +2.0 m/s--- 440
    12 Aerin Gaston AV 1923 MC Team 2 4,05 +1.2 m/s3,64 428
    13 Lisa de Boer AV NEA-Vol...MC Team 1 3,95 +1.5 m/s--- 408
    13 Mette de Vos SAV MC Team 2 3,95 +1.8 m/s3,63 408
    15 Leonie Braakman SAV MC Team 2 3,86 +1.7 m/s3,39 0
    16 Fleur Neven AV NEA-Vol...MC Team 1 3,78 +1.7 m/s--- 0
    17 Anouk Edw...an Muijen AAC MC 3,50 +1.5 m/s--- 0
    18 Ilse Cornelisse AV Zaanland MC 3,45 +1.4 m/s--- 308
    Stella Huikeshoven AV Atos MC DNS --- 0