• Teams
  • 100m
  • 800m
  • 300mH
  • 4x100m
  • Discus
  • Kogel
  • Hoog
  • Ver
  • Competitiestand Jongens Junioren C
    # Team Leden Punten
    1 AV 1923 JC Team 1 AV 1923 - JJC
    Begeleider: Daphne Willems
    Jurylid: Onbekend
    9 7599
    2 AV Feniks JC AV Feniks - JJC
    Begeleider: Pieter Knotnerus
    9 6866
    3 AV Edam JC AV Edam - JJC
    Begeleider: Erwin Bokekamp
    6 6669
    4 AV NEA-Volharding JC Team 1 AV NEA-Volharding - JJC
    Begeleider: Tijmen
    7 6659
    5 AAC JC AAC - JJC
    Begeleider: Jip Slaman
    Jurylid: Piet Boon
    7 5452
    6 AV Atos JC AV Atos - JJC 6 5022
    7 SAV JC SAV - JJC 5 4842
    8 AV 1923 JC Team 2 AV 1923 - JJC
    Begeleider: Daphne Willems
    Jurylid: Onbekend
    4 2537
    9 AV NEA-Volharding JC Team 2 AV NEA-Volharding - JJC
    Begeleider: Tijmen
    2 1453
    10 AKU JC AKU - JJC
    Begeleider: Marcel de Jong
    Jurylid: Marcel de Jong
    1 1253
    11 AV 1923 JC Team 3 AV 1923 - JJC 0 0
    11 AV Zaanland JC AV Zaanland - JJC 0 0

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jasper Oskam AV 1923 JC Team 1 12,00 +2.0 m/s11,92 825
    2 Raoul vd Laar AV NEA-Vol...JC Team 1 12,24 +2.0 m/s12,14 785
    3 Thimo Henraat AV Feniks JC 12,35 +2.0 m/s12,36 767
    4 Marnix Kolkman AV Edam JC 12,39 +2.0 m/s12,34 761
    5 Sion Meijers AAC JC 12,41 +0.4 m/s12,98 758
    6 Roel Wilde AV NEA-Vol...JC Team 1 12,94 +0.4 m/s--- 677
    6 Diede Mieras AV 1923 JC Team 1 12,94 +0.4 m/s12,90 677
    8 Karel Gimbergh AV 1923 JC Team 1 12,96 +2.0 m/s12,80 0
    9 Thomas Duijm AV 1923 JC Team 2 13,21 +0.4 m/s12,99 638
    10 Raúl van Harmelen AV Feniks JC 13,23 +2.0 m/s12,79 636
    11 Jaleel Menso AV Atos JC 13,51 +0.4 m/s--- 597
    12 Nathan Wolff AV Feniks JC 13,51 +2.0 m/s13,80 0
    13 Mike de Dood AV NEA-Vol...JC Team 1 13,60 +0.4 m/s--- 0
    14 Hein Pieters AAC JC 13,70 +0.4 m/s--- 572
    15 Jelle Hooijberg AV Edam JC 13,77 +0.4 m/s13,79 563
    16 Janko Wiebenga AV Atos JC 14,29 +0.4 m/s--- 498
    17 Thijmen van Leeuwen SAV JC 14,36 +2.0 m/s14,42 490
    18 Loek Timmer SAV JC 14,70 +2.0 m/s14,60 451
    19 Yoeri Meftah AAC JC 15,58 +2.0 m/s15,56 0
    Max Guit AV Edam JC DNS 13,79 0
    Boriz Werkhoven AV 1923 JC Team 2 DNS 13,20 0

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Angelo Visser AV NEA-Vol...JC Team 1 2:11,69 2:17,43 760
    2 Quinten Maring AV 1923 JC Team 1 2:14,71 2:15,93 723
    3 Daan Lunding AV 1923 JC Team 1 2:15,18 2:18,86 717
    4 Daan Woldring AV 1923 JC Team 1 2:15,87 2:20,35 0
    5 Mike de Dood AV NEA-Vol...JC Team 1 2:18,24 --- 682
    6 David van Alten AV Atos JC 2:19,46 --- 668
    7 Jelle Hooijberg AV Edam JC 2:20,41 2:24,00 658
    8 Sjoerd Polder AKU JC 2:21,51 2:30,00 646
    9 Thijmen van Leeuwen SAV JC 2:22,37 2:17,74 636
    10 Thimo Henraat AV Feniks JC 2:24,48 2:19,11 614
    11 Amin el Feddaly AAC JC 2:25,25 2:29,15 606
    12 Jeroen van het Hof AV Edam JC 2:25,41 2:29,83 605
    13 Janko Wiebenga AV Atos JC 2:31,06 --- 549
    14 Loek Timmer SAV JC 2:32,02 2:34,63 540
    15 Björn Rijkaard AV Feniks JC 2:35,30 2:37,41 510
    16 Sirito Mathijssen AAC JC 2:40,35 2:37,44 466
    17 Luuk Michels AV NEA-Vol...JC Team 1 2:42,40 --- 0
    18 Ruben Boers AV 1923 JC Team 2 2:43,75 2:54,00 438
    19 Martijn Lammerts AAC JC 2:46,89 2:53,53 0
    20 Timothy Mulder AV NEA-Vol...JC Team 2 2:49,74 3:07,58 391
    21 Rishandro Lacroes AV Feniks JC 2:50,39 2:49,90 0

    Uitslagen 300 meter horden (76cm) Jongens Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Thimo Henraat AV Feniks JC 44,64 --- 713
    2 Marnix Kolkman AV Edam JC 44,86 --- 705
    3 Diede Mieras AV 1923 JC Team 1 45,65 46,80 678
    4 Roel Wilde AV NEA-Vol...JC Team 1 45,67 --- 677
    5 Job Geerds AV 1923 JC Team 1 46,67 46,50 644
    6 Luciano Groenhart AV Feniks JC 48,97 --- 573
    7 Angelo Visser AV NEA-Vol...JC Team 1 50,10 47,65 540
    8 Jeroen van het Hof AV Edam JC 50,25 --- 536
    9 Jaleel Menso AV Atos JC 52,91 --- 465
    10 Amin el Feddaly AAC JC 54,12 --- 435
    11 Rishandro Lacroes AV Feniks JC 54,87 --- 0
    12 Will Mok SAV JC 55,31 --- 407
    Daniel vd Merwe AV NEA-Vol...JC Team 1 DNS --- 0
    Boriz Werkhoven AV 1923 JC Team 2 DNS --- 0
    Luka Bakrac AV 1923 JC Team 1 DNS 48,00 0
    Jouad Nait-Rrami AV Atos JC DNS --- 0
    Sion Meijers AAC JC DNF --- 0

    Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Jongens Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Diede Mieras AV 1923 JC Team 1 34,57 26,63 542
    2 Felix Zwolle AV Feniks JC 32,31 --- 509
    3 Sonny Meijers AAC JC 27,58 --- 437
    4 Sam Reukers AV Edam JC 26,00 --- 411
    5 Daan Schurink AV Edam JC 24,87 --- 0
    6 Raoul vd Laar AV NEA-Vol...JC Team 1 24,00 --- 378
    7 David van Alten AV Atos JC 23,78 --- 374
    8 Daan Woldring AV 1923 JC Team 1 23,60 23,07 0
    9 Raúl van Harmelen AV Feniks JC 23,51 --- 0
    10 Niels de Boer SAV JC 23,00 --- 361
    11 Thomas Wijkstra AV NEA-Vol...JC Team 2 18,74 --- 283
    12 Will Mok SAV JC 17,80 --- 0
    13 Timothy Mulder AV NEA-Vol...JC Team 2 17,77 --- 0
    14 Dennis Patiwael AV Atos JC 16,20 --- 0
    15 Sirito Mathijssen AAC JC 15,06 --- 0
    16 Ruben Boers AV 1923 JC Team 2 15,02 15,48 207
    Björn Bloemendaal AV NEA-Vol...JC Team 1 DNS --- 0

    Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C

    # Naam ResOBPTeam punten
    1 Daniel Schepers AV 1923 JC Team 1 11,21 10,50 579
    2 Sonny Meijers AAC JC 10,83 --- 562
    3 Felix Zwolle AV Feniks JC 9,48 --- 497
    4 Sam Reukers AV Edam JC 8,76 --- 461
    5 Niels de Boer SAV JC 8,49 --- 447
    6 Björn Rijkaard AV Feniks JC 8,48 --- 0
    7 Hein Pieters AAC JC 8,39 --- 0
    8 Daan Schurink AV Edam JC 8,38 --- 0
    9 Daniel vd Merwe AV NEA-Vol...JC Team 1 7,88 --- 415
    10 Thomas Wijkstra AV NEA-Vol...JC Team 2 7,09 --- 371
    11 Björn Bloemendaal AV NEA-Vol...JC Team 1 6,66 --- 0
    12 Jasper Scheerder AV Atos JC 6,43 --- 332
    13 Will Mok SAV JC 6,31 --- 0
    14 Timothy Mulder AV NEA-Vol...JC Team 2 6,20 --- 0
    Karel Gimbergh AV 1923 JC Team 1 DNS 8,53 0

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

    # Naam Res OBPTeam punten
    1 Jasper Oskam AV 1923 JC Team 1 5,79 +1.5 m/s5,30 772
    2 Marnix Kolkman AV Edam JC 5,53 +1.3 m/s5,52 723
    3 Job Geerds AV 1923 JC Team 1 5,33 +2.0 m/s5,21 0
    4 Luciano Groenhart AV Feniks JC 5,33 +1.2 m/s--- 685
    5 Sion Meijers AAC JC 5,24 +1.5 m/s--- 668
    6 Lars Meijer AV Feniks JC 5,03 +1.5 m/s--- 0
    7 Sjoerd Polder AKU JC 4,93 +2.0 m/s--- 607
    8 Roel Wilde AV NEA-Vol...JC Team 1 4,92 +1.5 m/s--- 605
    9 Thomas Duijm AV 1923 JC Team 2 4,85 +1.2 m/s4,54 591
    10 Jasper Scheerder AV Atos JC 4,43 +1.8 m/s--- 504
    11 Milan Hovenier AV 1923 JC Team 2 4,41 +1.8 m/s4,41 0
    12 Jules Kerstens SAV JC 4,18 +1.9 m/s--- 454
    13 Daan Schurink AV Edam JC 4,17 +1.7 m/s--- 0
    14 Luuk Michels AV NEA-Vol...JC Team 1 4,08 +1.3 m/s--- 0
    15 Thomas Wijkstra AV NEA-Vol...JC Team 2 3,95 +1.0 m/s--- 408
    16 Dennis Patiwael AV Atos JC 3,45 +1.8 m/s--- 0