Uitslagen Masters Poule 23 Wedstrijd 1 [2016]

Masters Mannen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Justin Francois M40 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 11,88 -1.4 m/s--- 715
2 Dennis Molenkamp M35 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 12,43 --- 526
3 Bart van Oppen M40 - THOR THOR Mannen 12,44 -1.4 m/s--- 597
4 Gerard van Dijk M45 - Parthenon AV Parthen...es Mannen 12,48 --- 647
5 Kay Schaafsma M55 - AV Sprint AV Sprint Mannen 12,59 -1.4 m/s--- 760
6 Jacques Wang M40 - GVAC GVAC Mannen 12,66 -1.4 m/s--- 554
7 Lennert Elands M35 - ATOP AV Achille...op Mannen 12,68 -1.4 m/s--- 478
8 Rene Tijl M40 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 12,90 -1.2 m/s--- 0
9 Arno Martha M40 - PAC PAC Mannen 12,96 -1.2 m/s--- 497
10 Leo van der Aa M40 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 12,98 -1.4 m/s--- 493
11 Arthur Klijn M35 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 12,98 -1.2 m/s--- 425
12 René Verkerke M50 - AV Gouda AV Gouda Mannen 13,10 -1.2 m/s--- 588
13 Adry van d...Wijngaard M55 - AV Sprint AV Sprint Mannen 13,15 -1.1 m/s--- 0
14 Ko Florusse M65 - Parthenon AV Parthenon Mannen 13,19 -1.1 m/s--- 790
15 Bert van Lith M50 - PH Prins Hend...en Team 1 13,42 -1.1 m/s--- 528
16 Ronald Rasenberg M50 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 13,45 -1.3 m/s--- 524
17 Roald van der Laan M40 - Spado Spado Mannen 13,50 -1.1 m/s--- 402
18 Jeroen Munsters M45 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 13,52 -1.3 m/s--- 453
19 Etienne Schuit M40 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 13,63 --- 0
20 Wim Jongeneelen M55 - THOR THOR Mannen 14,12 -1.3 m/s--- 0
21 Raymond Wabeke M40 - Atledo Atledo Mannen 14,27 -1.1 m/s--- 0
22 Ed Shew-a-Tjon M50 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 14,35 --- 0
23 Gerard van...roekhoven M60 - Atledo Atledo Mannen 14,45 -1.3 m/s--- 476
24 Kitslaar M60 - PH Prins Hend...en Team 2 14,55 -1.2 m/s--- 458



Masters Mannen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Justin Francois M40 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 24,75 -4.3 m/s--- 681
2 Rodney O'Driscoll M35 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 25,43 -4.3 m/s--- 555
3 Bart van Oppen M40 - THOR THOR Mannen 25,72 -2.0 m/s--- 597
4 Lennert Elands M35 - ATOP AV Achille...op Mannen 25,89 -4.3 m/s--- 0
5 Jacques Wang M40 - GVAC GVAC Mannen 26,34 -4.3 m/s--- 547
6 Adry van d...Wijngaard M55 - AV Sprint AV Sprint Mannen 26,65 -0.5 m/s--- 685
7 Arno Hulshof M50 - AV Sprint AV Sprint Mannen 26,66 -0.5 m/s--- 0
8 Marcel Roosen M45 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 26,70 -4.3 m/s--- 568
9 Jeroen Vis M35 - PAC PAC Mannen 26,70 -4.3 m/s--- 455
10 Arthur Klijn M35 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 26,71 -2.0 m/s--- 0
11 Bert van Lith M50 - PH Prins Hend...en Team 1 26,83 -2.0 m/s--- 611
12 Florian Luiken M35 - THOR THOR Mannen 26,95 -0.5 m/s--- 0
13 Gerdjan Kipping M45 - Atledo Atledo Mannen 27,12 -2.0 m/s--- 535
14 Harold de Boer M50 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 27,27 -2.0 m/s--- 575
15 Rens van der Elst M45 - Parthenon AV Parthenon Mannen 27,55 -2.0 m/s--- 502
16 René Verkerke M50 - AV Gouda AV Gouda Mannen 27,57 -2.0 m/s--- 552
17 Ronald Rasenberg M50 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 27,66 -1.2 m/s--- 545
18 Dennis van Vliet M35 - PAC PAC Mannen 27,76 -2.0 m/s--- 0
19 Owen Thomas M45 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 27,96 -0.5 m/s--- 0
20 Bart van Aalst M35 - PH Prins Hend...en Team 2 28,01 -2.0 m/s--- 361
21 Roald van der Laan M40 - Spado Spado Mannen 28,31 -2.0 m/s--- 401
22 Ab van Overbeeke M45 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 28,33 -1.2 m/s--- 0
23 Glenn Gentle M60 - ATOP AV Achille...op Mannen 29,46 -2.0 m/s--- 523
24 Victor de Nijs M60 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 31,25 -1.2 m/s--- 401
25 Frits van der Velden M55 - Atledo Atledo Mannen 31,27 -1.2 m/s--- 0



Masters Mannen - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Jurgen van Berkum M45 - Parthenon AV Parthenon Mannen 54,18 --- 830
2 Rodney O'Driscoll M35 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 56,04 --- 635
3 Joris van Vlerken M35 - GVAC GVAC Mannen 56,35 --- 624
4 Wing Tong M35 - PAC PAC Mannen 57,42 --- 585
5 Floris Terhell M35 - THOR THOR Mannen 57,55 --- 581
6 Ronald Weevers M45 - PH Prins Hend...en Team 1 57,65 --- 693
7 Arno Hulshof M50 - AV Sprint AV Sprint Mannen 58,00 --- 735
8 Harold de Boer M50 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 59,49 --- 680
9 Marcel Roosen M45 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 59,50 --- 626
10 Jacques Zaman M55 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 1:00,01 --- 719
11 Rens van der Elst M45 - Parthenon AV Parthenon Mannen 1:00,04 --- 0
12 Leo van der Aa M40 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 1:00,90 --- 531
13 Frank van der Made M45 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 1:01,22 --- 568
14 Stefan van Neerven M35 - ATOP AV Achille...op Mannen 1:01,45 --- 0
15 Kitslaar M60 - PH Prins Hend...en Team 2 1:02,55 --- 689
16 Owen Thomas M45 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 1:02,63 --- 0
17 Eric Pols M50 - AV Gouda AV Gouda Mannen 1:03,81 --- 0
18 Robert van Herwerden M45 - AV Sprint AV Sprint Mannen 1:04,54 --- 0
19 Jaap van Mannekes M60 - AV Gouda AV Gouda Mannen 1:05,49 --- 590
20 Ron Dekker M45 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 1:06,02 --- 0
21 Ard-Jan Moerdijk M45 - Atledo Atledo Mannen 1:06,16 --- 417
22 Hans Smeets M65 - ATOP AV Achille...op Mannen 1:06,22 --- 634
23 Ab van Overbeeke M45 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 1:07,24 --- 0
24 Raoul Kanters M35 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 1:09,04 --- 0
25 Jacques de Groot M50 - Spado Spado Mannen 1:09,52 --- 370
26 Ron van Dalen M60 - THOR THOR Mannen 1:09,65 --- 0
27 Henk Visser M50 - Parthenon AV Parthen...es Mannen 1:10,79 --- 337
28 Bob de Mul M35 - GVAC GVAC Mannen 1:12,03 --- 0
29 Hens Koreman M60 - Atledo Atledo Mannen 1:14,98 --- 0



Masters Mannen - 1500 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Eltjo van Mechelen M35 - THOR THOR Mannen 4:19,72 --- 678
2 Evert van Nigtevecht M35 - AV Sprint AV Sprint Mannen 4:22,25 --- 0
3 Jean-Pierre Hoeboer M40 - AV Sprint AV Sprint Mannen 4:23,78 --- 726
4 Ronald Weevers M45 - PH Prins Hend...en Team 1 4:24,30 --- 788
5 Joan School M40 - GVAC GVAC Mannen 4:32,22 --- 666
6 Corné Haast M55 - Spado Spado Mannen 4:32,55 --- 877
7 Robert Willemse M45 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 4:33,88 --- 717
8 Jan Schneider M35 - ATOP AV Achille...op Mannen 4:33,96 --- 0
9 Michiel Otten M45 - PH Prins Hend...en Team 1 4:35,50 --- 0
10 Ad Peeters M50 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 4:36,67 --- 767
11 Frank van der Made M45 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 4:41,55 --- 664
12 Dolf van de Voort M40 - PAC PAC Mannen 4:41,83 --- 601
13 Erwin van Diemen M40 - Parthenon AV Parthenon Mannen 4:42,09 --- 599
14 Rene Tijl M40 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 4:49,23 --- 0
15 Allard Moene M50 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 4:49,51 --- 677
16 Henk van Zutphen M50 - AV Gouda AV Gouda Mannen 4:58,24 --- 620
17 Albert Platteeuw M50 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 4:59,44 --- 613
18 Hans Smeets M65 - ATOP AV Achille...op Mannen 4:59,99 --- 854
19 Eric van Heijningen M50 - PH Prins Hend...en Team 2 5:00,76 --- 605
20 Peter Loopik M35 - Parthenon AV Parthenon Mannen 5:02,29 --- 0
21 Ruud Woord M55 - THOR THOR Mannen 5:03,07 --- 0
22 Jeroen Schreuder M45 - PAC PAC Mannen 5:07,00 --- 0
23 Ron Dekker M45 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 5:07,86 --- 501
24 Kees van Haeringen M50 - PH Prins Hend...en Team 2 5:10,53 --- 0
25 Jos Bergervoet M55 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 5:17,89 --- 0
26 Jaap van der Veen M45 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 5:20,58 --- 0
27 Henk Visser M50 - Parthenon AV Parthen...es Mannen 5:41,31 --- 383
28 Hens Koreman M60 - Atledo Atledo Mannen 5:46,28 --- 485
29 Raymond Wabeke M40 - Atledo Atledo Mannen 5:47,54 --- 0
30 Erik Groot M45 - Parthenon AV Parthen...es Mannen 5:56,97 --- 0



Masters Mannen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV Atverni Mannen (4x100m) AV Atverni - M35 0 --- 0
1 AV Parthenon / DK en AV Hercules Mannen (4x100m) - M35 0 --- 0
1 AV Spirit Oud Beijerland Mannen (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - M35 0 --- 0
1 Eindhoven Atletiek Mannen (4x100m) Eindhoven Atletiek - M35 0 --- 0
1 THOR Mannen (4x100m) THOR - M35 0 48,71 545
6 AV Sprint Mannen (4x100m) AV Sprint - M35 0 48,92 535
7 Voorne Atletiek Mannen (4x100m) Voorne Atletiek - M35 0 49,31 515
8 PAC Mannen (4x100m) PAC - M35 0 49,63 500
9 Rotterdam Atletiek Mannen (4x100m) Rotterdam Atletiek - M35 0 52,10 387
10 AV Parthenon Mannen (4x100m) AV Parthenon - M35 0 52,44 372
11 GVAC Mannen (4x100m) GVAC - M35 0 52,57 367
12 Prins Hendrik Mannen Team 1 (4x100m) Prins Hendrik - M35 0 52,95 351
13 AV Achilles Top Mannen (4x100m) AV Achilles Top - M35 0 53,58 324
14 AV Scheldesport Mannen (4x100m) AV Scheldesport - M35 0 53,67 321
15 Prins Hendrik Mannen Team 2 (4x100m) Prins Hendrik - M35 0 55,19 260
16 AV Groene Ster Mannen (4x100m) AV Groene Ster - M35 0 55,22 259
17 Atledo Mannen (4x100m) Atledo - M35 0 56,03 228
18 AV Gouda Mannen (4x100m) AV Gouda - M35 0 56,05 227
19 AV Fortuna Mannen (4x100m) AV Fortuna - M35 0 56,31 218
20 Spado Mannen (4x100m) Spado - M35 0 56,45 212



Masters Mannen - Discuswerpen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Van der Blom M35 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 43,59 --- 767
2 Albert van der Mee M55 - AV Sprint AV Sprint Mannen 41,63 --- 750
3 Eric Beaart M50 - PH Prins Hend...en Team 1 39,83 --- 663
4 Ruben van Ameijden M35 - Parthenon AV Parthenon Mannen 39,49 --- 687
5 Cees den Hoedt M60 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 37,57 --- 612
6 Rijan Smits M60 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 37,42 --- 609
7 Henk Heijligers M55 - GVAC GVAC Mannen 36,37 --- 639
8 Alex Verver M50 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 34,55 --- 0
9 Norman van Mook M40 - THOR THOR Mannen 34,40 --- 643
10 Peter Blommestijn M70 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 32,91 --- 0
11 Arno Hissink M65 - PAC PAC Mannen 31,34 --- 525
12 Edward van Herpen M45 - PH Prins Hend...en Team 2 31,21 --- 620
13 Ron Verheul M40 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 29,52 --- 530
14 Nico van Leeuwen M35 - AV Gouda AV Gouda Mannen 29,49 --- 472
15 Mark Uilhoorn M50 - Parthenon AV Parthen...es Mannen 28,96 --- 429
16 Gerard van...roekhoven M60 - Atledo Atledo Mannen 28,70 --- 0
17 Jan van Empel M70 - GVAC GVAC Mannen 28,62 --- 0
18 Rik Berkelmans M45 - PH Prins Hend...en Team 2 28,39 --- 0
19 Bernard Oerlemans M55 - Atledo Atledo Mannen 27,60 --- 435
20 Ruud van de Ven M65 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 27,21 --- 422
21 Corné Haast M55 - Spado Spado Mannen 25,92 --- 392
22 Emile Fabry M45 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 23,99 --- 431
23 Wim Smit M55 - ATOP AV Achille...op Mannen 23,86 --- 338
24 Jeroen Vis M35 - PAC PAC Mannen 23,68 --- 0
25 Jos de Kreek M50 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 23,53 --- 0
26 Erik Groot M45 - Parthenon AV Parthen...es Mannen 20,13 --- 0
27 Jeroen Munsters M45 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 19,73 --- 0
28 Hans de Wit M45 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 12,88 --- 0
Freddy Balemans M35 - THOR THOR Mannen NM --- 0



Masters Mannen - Kogelstoten

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Ruben van Ameijden M35 - Parthenon AV Parthenon Mannen 12,79 --- 682
2 Koen Konings M35 - THOR THOR Mannen 12,49 --- 0
3 Justin Francois M40 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 12,43 --- 718
4 Cees den Hoedt M60 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 12,06 --- 720
5 Van der Blom M35 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 12,05 --- 632
6 Alex Verver M50 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 11,98 --- 0
7 Norman van Mook M40 - THOR THOR Mannen 11,79 --- 674
8 Albert van der Mee M55 - AV Sprint AV Sprint Mannen 11,40 --- 704
9 Glenn Gentle M60 - ATOP AV Achille...op Mannen 11,22 --- 656
10 Jan van Empel M70 - GVAC GVAC Mannen 10,88 --- 616
11 Edward van Herpen M45 - PH Prins Hend...en Team 2 10,45 --- 619
12 Eric Beaart M50 - PH Prins Hend...en Team 1 10,40 --- 576
13 Arno Hissink M65 - PAC PAC Mannen 10,27 --- 636
13 Ruud van de Ven M65 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 10,27 --- 636
15 Kay Schaafsma M55 - AV Sprint AV Sprint Mannen 10,18 --- 0
16 Rik Berkelmans M45 - PH Prins Hend...en Team 2 10,08 --- 0
17 Henk Heijligers M55 - GVAC GVAC Mannen 10,06 --- 0
18 Emile Fabry M45 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 9,89 --- 574
19 Peter Blommestijn M70 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 9,84 --- 0
20 Ron Verheul M40 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 9,65 --- 513
21 Bernard Oerlemans M55 - Atledo Atledo Mannen 9,45 --- 546
22 Mark Uilhoorn M50 - Parthenon AV Parthen...es Mannen 9,40 --- 496
23 Frank Pols M50 - Atledo Atledo Mannen 9,31 --- 0
24 Rob Slagter M60 - PAC PAC Mannen 8,45 --- 0
25 Pieter Jacobs M45 - Parthenon AV Parthen...es Mannen 8,35 --- 0
26 Nico van Leeuwen M35 - AV Gouda AV Gouda Mannen 8,31 --- 355
27 Riny Freij M45 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 7,91 --- 0
28 Jeroen Munsters M45 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 7,55 --- 0



Masters Mannen - Speerwerpen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Keith Beard M50 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 57,07 --- 844
2 Freddy Balemans M35 - THOR THOR Mannen 53,18 --- 684
3 Eric Beaart M50 - PH Prins Hend...en Team 1 47,84 --- 710
4 Glenn Gentle M60 - ATOP AV Achille...op Mannen 38,51 --- 620
5 Henk Heijligers M55 - GVAC GVAC Mannen 37,14 --- 575
6 Yiannis Tsipouras M55 - THOR THOR Mannen 35,85 --- 0
7 Edward van Herpen M45 - PH Prins Hend...en Team 2 35,50 --- 497
8 Emile Fabry M45 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 35,37 --- 494
9 Albert van der Mee M55 - AV Sprint AV Sprint Mannen 34,71 --- 530
10 Sven Noordermeer M40 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 34,49 --- 452
11 Martin Hoogendorp M45 - GVAC GVAC Mannen 33,52 --- 0
12 Alex Verver M50 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 32,41 --- 452
13 Dennis Francois M40 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 32,33 --- 415
14 Ko Florusse M65 - Parthenon AV Parthenon Mannen 31,52 --- 533
15 Bernard Oerlemans M55 - Atledo Atledo Mannen 30,97 --- 458
16 Arno Hissink M65 - PAC PAC Mannen 30,29 --- 506
17 Jos de Kreek M50 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 30,18 --- 0
18 Armand Kertzman M50 - Spado Spado Mannen 29,95 --- 406
19 Henk van Zutphen M50 - AV Gouda AV Gouda Mannen 29,69 --- 401
20 Pieter Jacobs M45 - Parthenon AV Parthen...es Mannen 29,42 --- 387
21 Frits van der Velden M55 - Atledo Atledo Mannen 29,35 --- 0
22 Raoul Kanters M35 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 27,02 --- 0
23 Mark Uilhoorn M50 - Parthenon AV Parthen...es Mannen 26,82 --- 0
24 Rob Slagter M60 - PAC PAC Mannen 25,66 --- 0
25 Ruud van de Ven M65 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 24,67 --- 379
26 Hans de Wit M45 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 20,50 --- 0



Masters Mannen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Dennis Prinsen M40 - AV Sprint AV Sprint Mannen 1,80 --- 752
2 Sven Noordermeer M40 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 1,75 --- 707
3 Jurgen van Berkum M45 - Parthenon AV Parthenon Mannen 1,70 --- 725
4 Rik Verharen M50 - PH Prins Hend...en Team 2 1,65 --- 742
4 Marc Suvaal M50 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 1,65 --- 742
6 Dennis Francois M40 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 1,65 --- 615
7 Robert van Herwerden M45 - AV Sprint AV Sprint Mannen 1,60 --- 0
8 Jeroen Bronwasser M55 - PH Prins Hend...en Team 1 1,55 --- 715
9 Wim Smit M55 - ATOP AV Achille...op Mannen 1,50 --- 662
10 Etienne Schuit M40 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 1,50 --- 463
11 Fred Bruijniks M50 - PAC PAC Mannen 1,45 --- 533
12 Erik Groot M45 - Parthenon AV Parthen...es Mannen 1,45 --- 465
13 Roel Noordam M50 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 1,40 --- 476
14 Martin Hoogendorp M45 - GVAC GVAC Mannen 1,40 --- 416
15 Harry van den Band M40 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 1,40 --- 0
16 Frank Pols M50 - Atledo Atledo Mannen 1,35 --- 418
16 Armand Kertzman M50 - Spado Spado Mannen 1,35 --- 418
18 Dennis van Vliet M35 - PAC PAC Mannen 1,35 --- 0
19 Hayo den Boeft M45 - AV Gouda AV Gouda Mannen 1,30 --- 306
20 Frans van Boven M70 - THOR THOR Mannen 1,25 --- 617
Floris Terhell M35 - THOR THOR Mannen DNS --- 0
Ed Shew-a-Tjon M50 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen DNS --- 0



Masters Mannen - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Dennis Prinsen M40 - AV Sprint AV Sprint Mannen 6,17 -1.9 m/s--- 761
2 Jurgen van Berkum M45 - Parthenon AV Parthenon Mannen 6,02 -1.9 m/s--- 791
3 Marcel Roosen M45 - Eindhoven Eindhoven ...ek Mannen 5,51 -1.1 m/s--- 666
4 Joris van Vlerken M35 - GVAC GVAC Mannen 5,50 -0.7 m/s--- 530
5 Sven Noordermeer M40 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 5,28 -1.0 m/s--- 548
6 Marc Suvaal M50 - Rotterdam Rotterdam ...ek Mannen 5,26 -0.7 m/s--- 670
7 Rik Verharen M50 - PH Prins Hend...en Team 2 5,13 -0.7 m/s--- 635
8 Koen Konings M35 - THOR THOR Mannen 5,07 -1.0 m/s--- 427
9 Jeroen Bronwasser M55 - PH Prins Hend...en Team 1 4,99 -2.0 m/s--- 669
10 Etienne Schuit M40 - SCSP AV Schelde...rt Mannen 4,87 -2.1 m/s--- 444
11 Roel Noordam M50 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 4,84 -0.9 m/s--- 555
12 Arno Martha M40 - PAC PAC Mannen 4,84 -1.6 m/s--- 437
13 Rijan Smits M60 - Groene Ster AV Groene ...er Mannen 4,44 -2.7 m/s--- 588
14 Robert van Herwerden M45 - AV Sprint AV Sprint Mannen 4,33 -1.2 m/s--- 0
15 Martin Hoogendorp M45 - GVAC GVAC Mannen 4,31 -1.8 m/s--- 0
16 Stefan van Neerven M35 - ATOP AV Achille...op Mannen 4,11 -0.5 m/s--- 178
17 Riny Freij M45 - Voorne Voorne Atl...ek Mannen 4,05 -3.1 m/s--- 0
18 Victor de Nijs M60 - AV Fortuna AV Fortuna Mannen 3,80 -1.0 m/s--- 0
19 Frits van der Velden M55 - Atledo Atledo Mannen 3,80 +0.5 m/s--- 312
20 Rob Slagter M60 - PAC PAC Mannen 3,66 -2.4 m/s--- 0
21 Jacques de Groot M50 - Spado Spado Mannen 3,66 -0.3 m/s--- 207
22 Frans van Boven M70 - THOR THOR Mannen 3,39 -2.9 m/s--- 0
23 Hayo den Boeft M45 - AV Gouda AV Gouda Mannen 3,38 -2.0 m/s--- 67
Gerard van Dijk M45 - Parthenon AV Parthen...es Mannen DNS --- 0



Masters Vrouwen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Valérie ...ostermann V50 - PAC PAC Vrouwen 13,48 -1.3 m/s--- 852
2 Nina Hulshof V40 - PH Prins Hend...k Vrouwen 14,48 -1.3 m/s--- 535
3 Joke Torb...der Koogh V55 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 15,45 --- 599
4 Gabi Reischmann V35 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 15,57 -1.8 m/s--- 306
5 Vanessa Hartman V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 15,81 -1.8 m/s--- 348
6 Bareman V35 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 15,91 -1.4 m/s--- 0
7 Karin Gelens V55 - THOR THOR Vrouwen 16,63 -1.4 m/s--- 434
8 Dinah Heinsbroek V60 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 17,53 -1.4 m/s--- 394
9 Laura Blo...ijn-Euser V70 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 17,86 -1.8 m/s--- 531
10 Yvonne Roeland V60 - Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 19,11 -1.8 m/s--- 216
11 Ineke Slagter V60 - PAC PAC Vrouwen 19,80 -1.3 m/s--- 0
Mariska Franken V45 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen DNS --- 0
Daphne Ze...-Jasperse V40 - Zeeland Vereniging...k Vrouwen DNF --- 0



Masters Vrouwen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Valérie ...ostermann V50 - PAC PAC Vrouwen 27,55 -2.1 m/s--- 925
2 Anjolie E...els-Wisse V35 - Zeeland Vereniging...k Vrouwen 27,64 -2.1 m/s--- 698
3 Aafke van Daalen V45 - Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 28,65 -2.1 m/s--- 765
4 Annemieke Punter V40 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 29,16 -1.4 m/s--- 666
5 Linda de Vos V35 - PAC PAC Vrouwen 29,94 -2.1 m/s--- 0
6 Nina Hulshof V40 - PH Prins Hend...k Vrouwen 30,57 -2.1 m/s--- 573
7 Michelle Moene V45 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 31,82 -1.4 m/s--- 553
8 Nel van der Meijs V55 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 32,66 -1.4 m/s--- 631
9 Nanine Brekelmans V40 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 32,82 -1.4 m/s--- 442
10 Jeanine van Overveld V50 - THOR THOR Vrouwen 33,36 -0.4 m/s--- 523
11 Caroline Bijvoet V50 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 33,74 -1.4 m/s--- 0
12 Gabi Reischmann V35 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 33,89 -0.4 m/s--- 321
13 Hester van der Werk V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 34,62 -0.4 m/s--- 0
14 Frederika ...le Donker V55 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 39,88 -0.4 m/s--- 0



Masters Vrouwen - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Annemieke Punter V40 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 1:04,11 --- 771
2 Chantal va...udheusden V40 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 1:06,59 --- 701
3 Lilian Fennema V35 - PAC PAC Vrouwen 1:07,07 --- 0
4 Vanessa Hartman V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1:09,01 --- 639
5 Anieke Wierenga V45 - PAC PAC Vrouwen 1:11,48 --- 637
6 Jeanine van Overveld V50 - THOR THOR Vrouwen 1:11,51 --- 701
7 Carine Banga V45 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 1:12,40 --- 615
8 Hester van der Werk V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1:16,69 --- 0
9 Nancy Ver...an Maanen V45 - PH Prins Hend...k Vrouwen 1:16,99 --- 512
10 Dinah Heinsbroek V60 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 1:29,38 --- 463
11 Miranda Franchimont V50 - Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 1:29,39 --- 336



Masters Vrouwen - 1500 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Maria de ...a Almeida V40 - PAC PAC Vrouwen 5:01,93 --- 770
2 Vanessa Hartman V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 5:09,00 --- 726
3 Chantal va...udheusden V40 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 5:27,65 --- 617
4 Jeanine van Overveld V50 - THOR THOR Vrouwen 5:34,15 --- 716
5 Annet van Veldhuizen V45 - Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 5:53,23 --- 545
6 Hester van der Werk V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 5:57,63 --- 0
7 Joyce Mulder V35 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 6:13,99 --- 328
8 Caroline Bijvoet V50 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 6:18,71 --- 488
9 Frederika ...le Donker V55 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 6:24,63 --- 529
10 Nancy Ver...an Maanen V45 - PH Prins Hend...k Vrouwen 6:27,71 --- 390



Masters Vrouwen - 4 x 100m

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Atledo Vrouwen (4x100m) Atledo - V35 0 --- 0
1 AV Fortuna Vrouwen (4x100m) AV Fortuna - V35 0 --- 0
1 AV Spirit Oud Beijerland Vrouwen (4x100m) AV Spirit Oud Beijerland - V35 0 --- 0
1 Prins Hendrik Vrouwen (4x100m) Prins Hendrik - V35 0 --- 0
1 THOR Vrouwen (4x100m) THOR - V35 0 --- 0
1 Vereniging Zeeland Atletiek Vrouwen (4x100m) Vereniging Zeeland Atletiek - V35 0 --- 0
1 AV Parthenon Vrouwen (4x100m) AV Parthenon - V35 0 59,13 391
8 AV Sprint Vrouwen (4x100m) AV Sprint - V35 0 1:00,88 331
9 Rotterdam Atletiek Vrouwen (4x100m) Rotterdam Atletiek - V35 0 1:03,78 240
10 Voorne Atletiek Vrouwen (4x100m) Voorne Atletiek - V35 0 1:04,42 221
11 AV Clytoneus Vrouwen (4x100m) AV Clytoneus - V35 0 1:15,01 0
11 PAC Vrouwen (4x100m) PAC - V35 0 DNF 0



Masters Vrouwen - Discuswerpen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Elles de Graaff V40 - PH Prins Hend...k Vrouwen 34,51 --- 707
2 Linda van Vliet V40 - PAC PAC Vrouwen 28,17 --- 573
3 Carla Her...Spitteler V50 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 27,59 --- 630
4 Evelien va...wanenburg V45 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 26,80 --- 0
5 Mirjam van...en Bremen V50 - Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 26,44 --- 601
6 Madeleine Peeters V50 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 26,30 --- 0
7 Diana Noo...Scheppink V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 24,42 --- 486
8 Bianca Ja...-van Loon V40 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 23,28 --- 458
9 Wil Floru...der Koogh V65 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 22,07 --- 637
10 Rianne Govaerts V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 20,92 --- 0
11 Loes Luijendijk V50 - PAC PAC Vrouwen 20,50 --- 0
12 Nanette va...een-Koers V45 - Zeeland Vereniging...k Vrouwen 19,20 --- 377
13 Monique S...van Dorst V45 - THOR THOR Vrouwen 17,59 --- 330
14 Lonneke de Kraker V35 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 16,97 --- 0
15 Dinah Heinsbroek V60 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 15,90 --- 373



Masters Vrouwen - Kogelstoten

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Mirjam van...en Bremen V50 - Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 11,51 --- 831
2 Michelle ...ommestijn V50 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 10,30 --- 743
3 Evelien va...wanenburg V45 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 10,28 --- 718
4 Elles de Graaff V40 - PH Prins Hend...k Vrouwen 8,79 --- 572
5 Jeanine Katsman V45 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 8,66 --- 0
6 Rianne Govaerts V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 8,66 --- 563
7 Bianca Ja...-van Loon V40 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 7,77 --- 492
8 Gizelinde ...n der Zee V45 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 7,75 --- 0
9 Carola Diederik V45 - PAC PAC Vrouwen 7,24 --- 0
10 Nanette va...een-Koers V45 - Zeeland Vereniging...k Vrouwen 7,20 --- 472
11 Sandra Kouwenberg V50 - Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 7,05 --- 0
12 Margreeth Hissink V65 - PAC PAC Vrouwen 6,93 --- 598
13 Joyce de Wit V50 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 6,70 --- 0
14 Lonneke de Kraker V35 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 5,88 --- 0
15 Karin Gelens V55 - THOR THOR Vrouwen 5,54 --- 360
16 Frederika ...le Donker V55 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 5,03 --- 305



Masters Vrouwen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Monique S...van Dorst V45 - THOR THOR Vrouwen 1,50 --- 957
2 Elles de Graaff V40 - PH Prins Hend...k Vrouwen 1,40 --- 769
3 Michelle ...ommestijn V50 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 1,35 --- 847
4 Valérie ...ostermann V50 - PAC PAC Vrouwen 1,25 --- 722
5 Diana Noo...Scheppink V40 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1,25 --- 0
6 Michelle Moene V45 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 1,20 --- 584
7 Susan Römgens V40 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 1,20 --- 510
8 Nel van der Meijs V55 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 1,15 --- 661
8 Joke Torb...der Koogh V55 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 1,15 --- 661



Masters Vrouwen - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Anjolie E...els-Wisse V35 - Zeeland Vereniging...k Vrouwen 4,98 -1.7 m/s--- 729
2 Sigrid Florusse V35 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 4,20 -0.7 m/s--- 530
3 Lilian Fennema V35 - PAC PAC Vrouwen 4,19 -2.1 m/s--- 525
4 Monique S...van Dorst V45 - THOR THOR Vrouwen 4,01 -4.1 m/s--- 590
5 Linda de Vos V35 - PAC PAC Vrouwen 3,88 -1.7 m/s--- 0
6 Carine Banga V45 - Parthenon AV Parthenon Vrouwen 3,77 -1.0 m/s--- 0
7 Nel van der Meijs V55 - AV Fortuna AV Fortuna Vrouwen 3,73 -0.6 m/s--- 623
8 Bareman V35 - Voorne Voorne Atl...k Vrouwen 3,60 -2.2 m/s--- 363
9 Nancy Ver...an Maanen V45 - PH Prins Hend...k Vrouwen 3,32 -1.7 m/s--- 378
10 Laura Blo...ijn-Euser V70 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 3,19 -2.5 m/s--- 663
11 Miranda Franchimont V50 - Clytoneus AV Clytoneus Vrouwen 3,11 +0.4 m/s--- 357
12 Susan Römgens V40 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen 2,79 -3.6 m/s--- 162
13 Joyce de Wit V50 - Rotterdam Rotterdam ...k Vrouwen 1,52 -2.7 m/s--- 0
Mariska Franken V45 - AV Sprint AV Sprint Vrouwen NM --- 0